Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Back To School!
    Back To School!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For September!
    New For September!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
    Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • World Foods
    World Foods
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Baby & Infant
    Baby & Infant
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet

Sweets

  • Jelly Beans 80g

    80g · £15.00/kg
    £1.20
  • Juicy Drop Pop 26g

    26g · £62.31/kg
    £1.62
  • Millions Bubblegum Flavour 45g

    45g · £13.33/kg
    £0.60
  • Millions Strawberry 45g

    45g · £13.33/kg
    £0.60
  • Fruit-tella Strawberry 3 x 41g

    3pk · £12.20/kg
    £1.50
  • Vanilla Flavour Marshmallows 40g

    40g · £30.00/kg
    £1.20
  • Cadbury Eclairs Sugar Confectionery 110g

    110g · £10.91/kg
    £1.20
  • Chewits Strawberry, Fruit Salad & Blue Raspberry Flavour Fruit Chews 4 x 30g

    4pk · £12.50/kg
    £1.50
  • Swizzels Squashies Drumstick Original Raspberry & Milk Flavour 120g

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Screamers Dip & Lick 15 Strawberry Flavour Sour Dip 225g

    225g · £10.67/kg
    £2.40
  • Sour Patch Kids 350g

    350g · £9.43/kg
    £3.30
  • Skittles Fruit Flavoured Sweets Bag 136g

    136g · £8.82/kg
    £1.20
  • Rowntree's Fruit Pastilles 143g

    143g · £12.59/kg
    £1.80
  • HARIBO Chamallows Pink & White 140g

    140g · £10.71/kg
    £1.50
  • Werther's Original Butter Candies 135g

    135g · £11.11/kg
    £1.50
  • Maynards Bassetts Fizzy Fish Jelly 110g

    110g · £10.91/kg
    £1.20
  • Barratt Sweet Shop Flumps Originals 150g

    150g · £8.00/kg
    £0.42 off
    £1.20£1.62
  • Skittles Giants Fruit Flavoured Sweets Bag 132g

    132g · £9.09/kg
    £1.20
  • HARIBO Jelly Babies with Super Juicy Flavours 160g

    160g · £9.38/kg
    £1.50
  • HARIBO Goldbears 175g

    175g · £8.57/kg
    £1.50
  • HARIBO Supermix Bag 160g

    160g · £9.38/kg
    £1.50
  • HARIBO Tangfastics Bag 160g

    160g · £9.38/kg
    £1.50
  • HARIBO Limited Bear-Edition Starmix 160g

    160g · £7.50/kg
    £0.30 off
    £1.20£1.50
  • Swizzels Scrumptious Sweets

    173g · £6.94/kg
    £1.20
  • Sour Patch Kids Original Candy 105g

    105g · £14.29/kg
    £1.50
  • Maynards Bassetts Mini Gems Candy 110g

    110g · £10.91/kg
    £1.20
  • Candy Realms Sour Dummies 190g

    190g · £6.32/kg
    £1.20
  • Taveners Mint Humbugs 165g

    165g · £7.27/kg
    £1.20
  • Taveners Jelly Babies 165g

    165g · £7.27/kg
    £1.20
  • Taveners Liquorice Allsorts 165g

    165g · £7.27/kg
    £1.20
  • Taveners Wine Gums 165g

    165g · £7.27/kg
    £1.20
  • Starburst Vegan Chewy Sweets Fruit Flavoured Pouch Bag 138g

    138g · £8.70/kg
    £1.20
  • Chooee 200g Strawberry Super Mix

    200g · £6.00/kg
    £1.20
  • Candy Realms Candy Watches & Necklaces 102g

    102g · £11.76/kg
    £1.20
  • Candy Realms Meerkat Mayhem 135g

    135g · £8.89/kg
    £1.20
  • Candy Realms Fizzy Strawberry Bites 170g

    170g · £7.06/kg
    £1.20
  • Rowntrees Jelly Tots Other Soft Sugar 150g

    10pk · £12.00/kg
    £1.80
  • Juicy Drop Gummy Dipperz

    96g · £25.00/kg
    £2.40
  • HARIBO Strawberry Softies 140g

    140g · £8.57/kg
    £0.30 off
    £1.20£1.50
  • Swizzels Squashies Drumstick Strawberry & Cream Flavour 120g

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Sour Patch Kids Blue Raspberry Candy 105g

    105g · £14.29/kg
    £1.50
  • Strawberry Flavour Gummy Body Parts 100g

    100g · £12.00/kg
    £1.20
  • Gummy Eyeballs Strawberry Flavour 100g

    100g · £12.00/kg
    £1.20
  • Sour Patch Kids Tropical Candy 105g

    105g · £14.29/kg
    £1.50
  • Maynards Bassetts Jelly Babies Candy 110g

    110g · £10.91/kg
    £1.20
  • Maynards Bassetts Wine Gums Candy 110g

    110g · £10.91/kg
    £1.20
  • Taveners Strawberry Bon Bons 165g

    165g · £7.27/kg
    £1.20
  • Kato Mito Karlek Swedish Style Candy 120g

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Kato Mito Gladje Swedish Style Candy 120g

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • HARIBO Starmix Multipack Bag 176g

    176g · £10.23/kg
    £1.80
  • View all (83)

Chocolate

  • Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box of Chocolate 16 Pieces (200g)

    200g · £42.00/kg
    £8.40
  • Ferrero Rocher Gift Box of Chocolate 24 Pieces (300g)

    300g · £32.00/kg
    £9.60
  • Thorntons Classic 262g

    262g · £32.06/kg
    £8.40
  • After Eight Mint Dark Chocolate 300g

    300g · £16.00/kg
    £4.80
  • Quality Street 220g

    220g · £19.09/kg
    £4.20
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £45.00/kg
    £9.00
  • Celebrations Milk Chocolate Gift Box 163g

    163g · £18.40/kg
    £3.00
  • Toffifee 15 Pieces 125g

    125g · £14.40/kg
    £1.80
  • Cadbury Roses Chocolate Assortment Carton 240 g

    240g · £25.00/kg
    £6.00
  • Cadbury 312g Milk Tray

    312g · £26.92/kg
    £8.40
  • Black Magic A Classic Selection of 18 Dark Chocolates 174g

    174g · £24.14/kg
    £4.20
  • Quality Street 550g

    550g · £12.98/kg
    £1.26 off
    £7.14£8.40
  • Toffifee Limited Edition White Chocolate 15 Pieces 125g

    125g · £14.40/kg
    £1.80
  • Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g

    300g · £18.00/kg
    £5.40
  • Dairy Box The Classic Collection 160g

    160g · £26.25/kg
    £4.20
  • Lindt Lindor Pistachio Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £45.00/kg
    £9.00
  • Ferrero Rocher 3pk Ferrero Roch

    30g · £50.00/kg
    £1.50
  • Kinder Happy Hippo Chocolate Cream Biscuits Multipack 5 x 20.7g (103g)

    5pk · £21.45/kg
    £2.22
  • Twix Caramel Multipack Chocolate Bars 40g x 9

    9pk · £1.19/kg
    £3.84
  • Lion Multipack Chocolate 120g

    4pk · £15.00/kg
    £1.80
  • Chocolino 8x15g Happy Time

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Bounty Crispy Rolls Coconut & Milk Chocolate Bars 5 x 23.4g

    5pk · £3.08/kg
    £1.80
  • Milky Way Crispy Rolls Multipack Chocolate Bars 5 x 22.5g

    5pk · £3.20/kg
    £1.80
  • Quanta 6x12.5g Break

    75g · £16.00/kg
    £1.20
  • Kitkat Milk Chocolate 99g

    15pk · £18.18/kg
    £1.80
  • Kitkat Milk Chocolate 99g

    15pk · £12.12/kg
    £1.20
  • Kitkat Milk Chocolate 99g

    15pk · £18.18/kg
    £1.80
  • Bounty Coconut Multipack Chocolate Bar 4 x 57g

    4pk · £2.83/kg
    £2.58
  • Galaxy Ripple Multipack Chocolate Bars 4 x 30g

    4pk · £5.38/kg
    £2.58
  • Daim 3pk .

    84g · £23.57/kg
    £1.98
  • Kinder 8pk Chocolate

    100g · £19.80/kg
    £1.98
  • Kitkat Milk Chocolate 124.5g

    41pk · £14.63/kg
    £1.80
  • Kinder Bueno Milk and Hazelnuts 3 x 43g (129g)

    3pk · £20.00/kg
    £2.58
  • Aero Peppermint Chocolate 108g

    4pk · £18.33/kg
    £0.36 off
    £1.98£2.34
  • Snickers Peanut Multipack Chocolate Bars 4 x 40g

    4pk · £4.03/kg
    £2.58
  • Mars Caramel Multipack Chocolate Bars 4 x 40g

    4pk · £16.13/kg
    £2.58
  • Milkybar 72g (6 x 12g)

    6pk · £25.00/kg
    £1.80
  • Cadbury 4x19.5g Caramel Freddo

    78g · £23.08/kg
    £1.80
  • Cadbury 4x18g Freddo

    72g · £25.00/kg
    £1.80
  • Cadbury 4x22g Fudge

    88g · £20.45/kg
    £1.80
  • Kinder 6pk Snack Bar

    126g · £17.62/kg
    £2.22
  • Frys 3pk Chocolate Cream

    147g · £13.47/kg
    £1.98
  • Cadbury 5pk Twirl

    107.5g · £22.33/kg
    £2.40
  • Kitkat Milk Chocolate 288g

    9pk · £13.33/kg
    £3.84
  • Toffee Crisp Bars 4 x 31g (124g)

    4pk · £14.52/kg
    £1.80
  • Cadbury Twirl Bars 9 x 21.5g (193.5g)

    9pk · £15.50/kg
    £3.00
  • Cadbury 4pk Boost

    126g · £19.05/kg
    £2.40
  • Snickers Peanut Multipack Chocolate Bars 8 x 34.5g

    8pk · £1.74/kg
    £3.84
  • Mars Caramel Multipack Chocolate Bars 8 x 34.5g

    8pk · £1.74/kg
    £3.84
  • Cadbury 4pk Dairy Milk

    108.8g · £22.06/kg
    £2.40
  • View all (140)

  • View Dairy

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo