- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Free delivery
New users only. Min spend £10. Fees apply.
Save with Clubcard
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
£4.25£3.85 ClubcardTesco 20 Mini Pork Sausage Rolls 220g
220g · £11.14/kg£2.452 for £4 ClubcardBerocca Energy Release Natural Orange Flavour Sugar Free 15 Effervescent Tablets
15pk · £0.51 each£7.653 for 2 ClubcardPrésident French Brie Cheese 200g
200g · £19.75/kg£3.95£3.00 Clubcard (£15.00/kg)Tesco Gala Apple Minimum 5 Pack (C)
6pk · £0.35 each£2.10£1.85 Clubcard (£0.31 each)Zespri SunGold Kiwi 4 pack
4pk · £0.89 each£3.55£3.15 Clubcard (£0.79 each)Tesco Diced Butternut 400g
400g · £5.38/kg£2.153 for 2 ClubcardTesco Edamame Beans 150G
150g · £13.00/kg£1.953 for 2 ClubcardTesco Chopped Caesar Salad Kit 260g
260g · £12.31/kg£3.20£2.80 Clubcard (£10.77/kg)Nestle Rolo Dessert 2X65g
2pk · £36.15/kg£2.35£1.30 Clubcard (£20.00/kg)Tesco Spinach 250G
250g · £6.80/kg£1.70£1.45 Clubcard (£5.80/kg)Tesco British Mature Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardTesco Crispy Slices 350G (C)
350g · £7.57/kg£2.653 for 2 ClubcardActivia Strawberry Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280ml
£2.15£1.40 ClubcardTesco Smoked Salmon 100g
100g · £47.50/kg£4.75£3.95 Clubcard (£39.50/kg)Tesco Roast Chicken Slices 180g
180g · £25.56/kg£4.60£4.20 Clubcard (£23.33/kg)Tesco 18 Mini Savoury Eggs 216g
216g · £11.34/kg£2.452 for £4 ClubcardNestle Milkybar Dessert 2X65g
2pk · £36.15/kg£2.35£1.30 Clubcard (£20.00/kg)Mini Babybel Original Cheese Snacks 6 x 20g
6pk · £160.00/kg£3.20£2.25 Clubcard (£112.50/kg)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Tesco 2 Sweet Chill Hot Smoked Salmon Fillets 180G
180g · £39.72/kg£7.15Bonne Maman Creme Caramel Dessert 4 x 100g
4pk · £41.50/kg£4.15Tesco Roast Chicken Slices 180g
180g · £25.56/kg£4.60£4.20 Clubcard (£23.33/kg)Tesco Asparagus Tips 125G
125g · £22.00/kg£2.75Lasagne Al Forno 700g
700g · £11.93/kg£8.35Tesco Limited Edition Salt & Pepper Chicken Dragon Roll 167g
167g · £20.36/kg£3.40Tesco Smoked Salmon 100g
100g · £47.50/kg£4.75£3.95 Clubcard (£39.50/kg)Tesco British Mature Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardTesco Free Range Eggs Medium 6 Pack
6pk · £0.35 each£2.10Tesco Blueberries 150G
150g · £14.67/kg£2.20Tesco Diced Butternut 400g
400g · £5.38/kg£2.153 for 2 ClubcardMini Babybel Original Cheese Snacks 6 x 20g
6pk · £160.00/kg£3.20£2.25 Clubcard (£112.50/kg)Tesco Edamame Beans 150G
150g · £13.00/kg£1.953 for 2 ClubcardTesco Wholemeal Tortilla Wraps 8 pack
8pk · £0.20 each£1.60Tesco Finest Dine In Golden-baked Potato Dauphinoise 400g
400g · £9.38/kg£3.75Activia Strawberry Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Pizza Express Garlic Dough Balls 95 G
95g · £31.58/kg£3.00£1.25 Clubcard (£13.16/kg)The Gym Kitchen Chicken & Chorizo Meatballs 160g
160g · £28.75/kg£4.60Tesco Gala Apple Minimum 5 Pack (C)
6pk · £0.35 each£2.10£1.85 Clubcard (£0.31 each)Nestle Milkybar Dessert 2X65g
2pk · £36.15/kg£2.35£1.30 Clubcard (£20.00/kg)Richmond Thick Pork Sausages 8 Pack 410g
410g · £7.32/kg£3.00Tesco Finest Bistro Inspired Chicken & Bacon Caesar Wrap
1pk · £4.35 each£4.35Tesco Crispy Slices 350G (C)
350g · £7.57/kg£2.653 for 2 ClubcardWarburtons Original Farmhouse 800g
800g · £2.38/kg£1.90Tesco 2 Garlic Baguettes 410g
410g · £5.12/kg£2.10Tesco Babyleaf Salad 90G
90g · £12.22/kg£1.10Hovis Soft White Medium Sliced Bread 800g
800g · £1.75/kg£1.40Tesco 2 Garlic and Herb Chicken Kievs 270g (C)
270g · £16.85/kg£4.55Tesco Wafer Thin Honey Roast Ham Slices 125g
125g · £12.80/kg£1.60Tesco BBQ Roast Chicken Slices 160g
160g · £24.69/kg£3.95Tesco Finest Finely Sliced Wiltshire Cured Ham 120g
120g · £37.50/kg£4.50Lemons Each
1pk · £0.45 each£0.45Tesco Mash Potato 450g (c)
450g · £3.00/kg£1.353 for 2 ClubcardTesco White Pitta Bread 6 Pack
6pk · £0.10 each£0.60Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280ml
£2.15£1.40 ClubcardWarburtons Toastie Thick Sliced White Bread 800g
800g · £1.81/kg£1.45Zespri SunGold Kiwi 4 pack
4pk · £0.89 each£3.55£3.15 Clubcard (£0.79 each)Wildlife Choobs Strawberry Raspberry & Apricot Kids Yoghurt Tubes 6x37g
6pk · £39.19/kg£1.45Tesco Chopped Caesar Salad Kit 260g
260g · £12.31/kg£3.20£2.80 Clubcard (£10.77/kg)Tesco Wholemeal Medium Sliced Bread 800g
800g · £1.00/kg£0.80Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Original 500ml
£2.90Tesco Crispy Sweet Potato Fries 300G
300g · £8.83/kg£2.653 for 2 ClubcardWarburtons Soft White Sandwich Rolls 6 Pack
6pk · £0.22 each£1.30Lemons 3Pack Express
3pk · £0.65 each£1.95Tesco 18 Mini Savoury Eggs 216g
216g · £11.34/kg£2.452 for £4 ClubcardHovis Seed Sensations Seven Seeds Sliced Bread 800g
800g · £3.06/kg£2.45Warburtons Thin Plain Bagels 6 Pack
6pk · £0.39 each£2.35Cucumber Whole Each (C)
1pk · £1.00 each£1.00Nestle Rolo Dessert 2X65g
2pk · £36.15/kg£2.35£1.30 Clubcard (£20.00/kg)Limes Each
1pk · £0.30 each£0.30Tesco Express Baby Plum Tomatoes 300G
300g · £3.83/kg£1.15Tesco Hot Cross Buns 6 pack
6pk · £0.22 each£1.30Tesco Spinach 250G
250g · £6.80/kg£1.70£1.45 Clubcard (£5.80/kg)Tesco Beansprout & Vegetable Stir Fry 320g (EXP)
320g · £7.03/kg£2.25Président French Brie Cheese 200g
200g · £19.75/kg£3.95£3.00 Clubcard (£15.00/kg)Tesco 20 Mini Pork Sausage Rolls 220g
220g · £11.14/kg£2.452 for £4 ClubcardTesco Melton Mowbray Pork Pies 6 Pack 300g
300g · £11.17/kg£3.35Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350 G
350g · £13.43/kg£4.70
Meal deals
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Finest* Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
Buy 1 Pasta, 1 Bread & 1 Sauce£6.00Unlock with ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
Buy 1 Sauce, 1 Carb, & 1 Vegetable£3.50Unlock with ClubcardITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
Buy 1 Noodle, 1 Broth & 1 Gyoza£7.00Unlock with Clubcard