Cat Food
Felix Tasty Shreds Mixed Selection in Gravy Wet Cat Food 40 x 80g
3.2kg · £5.75/kg£18.40Gourmet Perle Ocean Collection Mini Fillets in Gravy 40 x 85g (3400g)
3.4kg · £5.63/kg12% off£19.14£21.75PURINA ONE Adult Cat Food 40 x 85g (3400g)
3.4kg · £4.49/kg16% off£15.25£18.16SHEBA® Mixed Selection Kitten Wet Cat Food in Gravy 12 x 85g Pouch
1.02kg · £6.34/kg12% off£6.47£7.35Felix Original Mixed Selection in Jelly 40 x 85g (3.4kg)
3.4kg · £4.34/kg£14.75GOURMET Nature's Creations Fish Wet Cat Food 8x85g
680g · £10.07/kg£6.85FELIX AS GOOD AS IT LOOKS Kitten Fish Selection in Jelly Wet Cat Food 12 x 100g
1.02kg · £6.03/kg£6.15WHISKAS Kitten 2-12 mnths POULTRY Feasts Wet Cat Food Pouches in Jelly 40 x 85g
3.4kg · £4.35/kg7% off£14.79£15.90FELIX Original Kitten Mixed Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £4.75/kg£4.85Sheba Select Slices Cat Food Pouches Poultry in Gravy Mega Pack 40 x 85g
3.4kg · £6.40/kg£21.75Encore Treat Whole Tuna Loin 30g
30g · £61.67/kg12% off£1.85£2.10FELIX Soup Time Tender Strips Fish Selection Wet Cat Food 6x48g
288g · £8.33/kg4% off£2.40£2.50Gourmet Nature's Creations Slow Cooked Mini Fillets 8 x 85g (680g)
680g · £10.07/kg£6.85Tiger by Asda Kitten Meat, Poultry & Fish Selection in Jelly Up to 12 Months 12 x 100g (1.2kg)
1.2kg · £2.67/kg£3.20FELIX As Good As it Looks Senior 7+ Fish in Jelly Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £6.03/kg£6.15Tiger by Asda Variety Selection in Jelly 1+ Years 6 x 400g (2.4kg)
2.4kg · £2.29/kg£5.50Sheba Fresh & Fine Wet Cat Food Pouches Fish in Gravy 15 x 50g
750g · £8.13/kg£6.10SHEBA® Fresh & Fine Adult Wet Cat Food Beef & Chicken Gravy 6 x 50g Pouches
300g · £9.17/kg£2.75FELIX Doubly Delicious Countryside Selection Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £6.03/kg£6.15FELIX Original Farm Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £4.80/kg£4.90Sheba Fine Flakes Adult Cat Food Tray with Chicken in Jelly 85g
85g · £10.82/kg8% off£0.92£1.00GOURMET Perle Mini Fillets in Gravy Connoisseur's Duo Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £6.91/kg£7.05Gourmet Perle Cat Food Seaside Duo Mini Fillets in Gravy 12 x 85g (1020g)
1.02kg · £6.01/kg£6.13WHISKAS 1+ FISH Favourites Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g
1.02kg · £5.74/kg£5.85PURINA ONE Mini Fillets Chicken and Beef Wet Cat Food 8x85g
680g · £8.46/kg£5.75Encore Fish Selection in Jelly 5 x 50g
250g · £17.76/kg26% off£4.44£6.00Sheba Classics in Terrine with Chicken 85g
85g · £10.82/kg8% off£0.92£1.00Felix Soup Fish Selection Wet Cat Food 6 x 48g
288g · £8.33/kg4% off£2.40£2.50Purina One Selective Palate 8x85g
680g · £8.46/kg£5.75WHISKAS Senior 7+ POULTRY Feasts Wet Cat Food Pouches in Gravy 12 x 85g
1.02kg · £5.74/kg£5.85Felix Soup Farm Selection Wet Cat Food 6 x 48g
288g · £8.33/kg4% off£2.40£2.50Gourmet Perle Cat Food Chefs Collection Mixed 12 x 85g (1020g)
1.02kg · £6.01/kg£6.13Gourmet Mon Petit Intense Fine Cuts 6 x 50g (300g)
300g · £10.00/kg£3.00Gourmet Gold Savoury Cake Meat 8 x 85g (680g)
680g · £6.84/kg13% off£4.65£5.35GOURMET Gold Savoury Cake Meat and Veg Variety Wet Cat Food 8x85g
680g · £6.84/kg13% off£4.65£5.35SHEBA® Fresh & Fine Adult Wet Cat Food Chicken &Turkey Gravy 6x50g Pouches
300g · £9.17/kg£2.75Gourmet Gold Chunks in Gravy with Chicken and Liver 85g
85g · £9.53/kg£0.81WHISKAS Senior 11+ POULTRY Feasts Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g
1.02kg · £5.74/kg£5.85Gourmet Gold Cat Food Paté with Ocean Fish 85g
85g · £9.53/kg£0.81Felix Deliciously Sliced Fish Selection in Jelly 12 x 80g (960g)
960g · £6.41/kg£6.15Gourmet Perle Country Medley in Jelly 12x85g
1.02kg · £6.01/kg£6.13Tiger by Asda Meat & Fish Selection in Jelly 1+ Years 12 x 100g (1.2kg)
1.2kg · £2.67/kg£3.20Whiskas 1+ Meaty Meals in Gravy 12 x 85g (1.02kg)
1.02kg · £5.74/kg£5.85FELIX AS GOOD AS IT LOOKS Senior Meat Selection in Jelly Wet Cat Food 12 x 100g
1.02kg · £6.03/kg£6.15Tiger by Asda Variety Selection in Jelly 1+ Years 12 x 400g (4.8kg)
4.8kg · £2.17/kg£10.40Encore Natural Wet Cat Food Fish Selection Broth 8 x 70g Tins
560g · £14.41/kg22% off£8.07£10.35Tiger by Asda Meat, Fish & Poultry Selection in Jelly 1+ Years 40 x 100g (4kg)
4kg · £2.54/kg£10.15Felix Soup Cat Food Farm Selection Tender Strips 6x48g
288g · £8.33/kg4% off£2.40£2.50Tiger by Asda Variety Selection in Gravy 1+ Years 6 x 400g (2.4kg)
2.4kg · £2.29/kg£5.50WHISKAS 1+ DUO MEATY Combos Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g
1.02kg · £5.74/kg£5.85View all (238)
Cat Litter
Smart Litter Wood Pellet Litter 10 Litres
10L · £0.72/L£7.20Litter Tray
1pk · £5.50 each£5.50Asda Tiger Non-Clumping Antibacterial Cat Litter 10 Litres
10L · £0.60/L£6.00Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 10L
10L · £0.93/L£9.25TidyZ 12 Drawstring Cat Litter Liners
12pk · £0.20 each£2.45Pet Scoop Silver
1pk · £2.30 each£2.30
Dog Food
Butcher's Grain Free Traditional Recipes Nourishing Food for Dogs 12 x 150g
1.8kg · £4.46/kg5% off£8.03£8.45Hero by Asda Puppy Meat & Poultry Selection in Jelly 12 x 100g (1.2kg)
1.2kg · £3.17/kg£3.80Cesar Classics Terrine Dog Food Trays Mixed 8 pack
1.2kg · £5.63/kg16% off£6.76£8.05Hero by Asda Adult Variety Selection in Jelly 6 x 400g (2.4kg)
2.4kg · £1.77/kg£4.25Hero by Asda Adult Meat & Poultry Selection in Jelly 12 x 100g (1.2kg)
1.2kg · £3.17/kg£3.80Hero by Asda Adult Variety Selection In Gravy 6 x 400g (2.4kg)
2.4kg · £1.77/kg£4.25WINALOT Meaty Chunks Mixed in Jelly Wet Dog Food 12x100g
1.2kg · £4.12/kg17% off£4.94£5.95Hero by Asda Adult with Beef Pâté 300g
300g · £2.53/kg£0.76Butcher's Nourishing Food for Dogs Recipes in Gravy 6 x 400g
2.4kg · £3.21/kg£7.70WINALOT Meaty Chunks Mixed in Gravy Wet Dog Food 40x100g
4kg · £4.30/kg£17.20Hero by Asda Adult Meat & Poultry Selection in Gravy 12 x 100g (1.2kg)
1.2kg · £3.17/kg£3.80WINALOT Meaty Chunks Small Dog Mixed in Jelly Wet Dog Food 12x85g
1.2kg · £4.12/kg17% off£4.94£5.95Butcher's Nourishing Food for Dogs with Tripe Mix 6 x 400g
2.4kg · £3.21/kg£7.70Cesar Country Stew Adult Wet Dog Food Trays Special Selection 8 x 150g
1.2kg · £5.63/kg16% off£6.76£8.05Cesar Garden Terrine Wet Dog Food Tray Beef,Lamb,Poultry,Game Loaf 8 x 150g
1.2kg · £5.63/kg16% off£6.76£8.05Chappie Adult Wet Dog Food Tin Original in Loaf 412g
412g · £5.61/kg£2.31Hero by Asda Adult Dog Food Meaty & Poultry Selection in Gravy 40 x 100g (4.0kg)
4kg · £2.99/kg£11.95Butcher's Healthy Heart Nourishing Food for Dogs 6 x 390g
2.34kg · £3.57/kg£8.35Winalot Adult Dog Food Pouch Mixed in Jelly 40 x 100g
4kg · £4.30/kg£17.20Hero by Asda Adult Dog Food Meaty & Poultry Selection in Jelly 40 x 100g (4.0kg)
4kg · £2.99/kg£11.95Cesar Creations Wet Dog Food Pouch Poultry,Beef,Lamb in Jelly 12 x 100g
12pk · £0.56 each16% off£6.76£8.05Naturo Natural Dog Food Meaty Selection in Herb Jelly Adult Dog 1-7 Years 6 x 390g
2.34kg · £3.68/kg10% off£8.60£9.55WINALOT Meaty Chunks Puppy Mixed in Gravy Wet Dog Food 12x100g
1.2kg · £4.88/kg£5.85Butcher's Nourishing Food for Dogs Tripe Loaf Recipes 24 x 400g
9.6kg · £2.74/kg£26.30Cesar Senior Wet Dog Food Trays Meat in Delicate Jelly 8 x 150g
1.2kg · £5.63/kg16% off£6.76£8.05Cesar Deliciously Fresh Dog Food Pouches Mixed Selection in Sauce 12 x 100g
12pk · £0.56 each16% off£6.76£8.05Naturo Grain Free Chicken & Potato with Vegetables Adult Dog Food Tray 400g
400g · £5.00/kg£2.00Pedigree Senior Wet Dog Food Pouches Mixed in Jelly 12 x 100g
1.2kg · £5.08/kg£6.10Hero by ASDA Adult Dog Food Chicken in Jelly 400g
400g · £1.88/kg£0.75Butcher's Simply Gentle Nourishing Food for Dogs 6 x 390g
2.34kg · £3.57/kg£8.35Butcher's Puppy Perfect Wet Dog Food Tins 6 x 400g
2.4kg · £3.21/kg£7.70Butcher's Nourishing Food for Dogs Simply Gentle 12 x 150g
1.8kg · £4.45/kg11% off£8.01£9.00Hero by Asda Adult with Turkey & Chicken Pâte 300g
300g · £2.53/kg£0.76Winalot Sunday Dinners Dog Food Pouches Mixed in Gravy 12x100g
1.2kg · £4.12/kg17% off£4.94£5.95PEDIGREE® Adult Wet Dog Food Mixed Selection in Jelly 12 x 100g Pouch
1.2kg · £5.08/kg2 for £10£6.10Butcher's Joints & Coat Nourishing Food for Dogs 6 x 390g
2.34kg · £3.57/kg£8.35PEDIGREE Adult Wet Dog Food Mixed Selection Jelly 40 x 100g Mega Pack Pouch
4kg · £4.23/kg£16.90Butcher's Nourishing Food for Dogs Chunks in Jelly 24 x 400g
9.6kg · £2.74/kg£26.30Harringtons Adult Meaty 6 x 400g
2.4kg · £3.98/kg£9.55Chappie Adult Wet Dog Food Tins Favourites in Loaf 6 x 412g
2.47kg · £5.32/kg£13.15Cesar Senior Wet Dog Food Pouches Mixed Selection in Jelly 12 x 100g
12pk · £0.56 each16% off£6.76£8.05Hero by Asda Adult Meat & Poultry Selection in Pâté 22 x 150g (3.3kg)
3.3kg · £3.53/kg£11.65Naturo Natural Pet Food Adult Dog 1 to 7 Years 6 x 400g
2.4kg · £4.50/kg£10.80Harringtons Adult Mixed Grain Free 6 x 400g
2.4kg · £4.10/kg£9.85WINALOT Meaty Chunks Senior Mixed in Gravy Wet Dog Food 12x100g
1.2kg · £4.88/kg£5.85Pedigree Adult Wet Dog Food Pouches in Gravy 12 pack
1.2kg · £5.08/kg2 for £10£6.10Winalot Perfect Portions Adult Dog Selection in Gravy Chicken & Carrots, Beef & Potatoes 12 x 100g
1.2kg · £4.12/kg17% off£4.94£5.95Butcher's Nourishing Food for Dogs Succulent Recipes 12 x 150g
1.8kg · £4.46/kg5% off£8.03£8.45Butcher's Nourishing Food for Dogs Lean & Tasty 12 x 150g
1.8kg · £5.00/kg£9.00Butcher's Tripe Loaf Recipes Nourishing Food for Dogs 6 x 400g
2.4kg · £3.21/kg£7.70View all (157)
Grooming, Healthcare & Accessories
Good Boy 30 Ultra Absorbent Training Pads
30pk · £0.21 each£6.15TidyZ 50 Doggy Bags Tie Handles
50pk · £0.05 each£2.45Good Boy 150 Dog Poo Bags
150pk · £0.01 each£1.85
Other Pet Needs
Good Boy 20 Antibacterial Dog & Puppy Wipes 20pk
20pk · £0.09 each8% off£1.79£1.95Bugalugs Baby Fresh Cologne 200ml
200ml · £38.50/L£7.70Bob Martin Clear Plus 50mg / 60mg Spot-On Solution for Cats and Ferrets 2 Pipettes
2pk · £6.08 each£12.15Bob Martin Clear Plus 67mg / 60.3mg Spot-On Solution for Small Dogs Treatment 1 Pipette
1pk · £8.55 each£8.55Bob Martin Clear Plus 134mg / 120.6mg Spot-On Solution for Medium Dogs Treatment 1 Pipette
1pk · £10.10 each£10.10Bob Martin Wormer Spot-On Solution for Cats & Kittens Praziquantel 20mg 2 x 0.5ml
2pk · £2.80 each9% off£5.60£6.15Bob Martin Clear Collar Flea & Tick Repellent
1pk · £5.40 each£5.40Tiny Friends Farm Gerty Guinea Pig Scrummies 120g
120g · £15.00/kg20% off£1.80£2.25Wild Bird Sunflower Hearts 625g
625g · £5.84/kg£3.65Wild Bird Dried Mealworms 150g
150g · £24.33/kg£3.65Tiny Friends Farm Russel Rabbit Crunchers With Carrot 120g
120g · £15.00/kg20% off£1.80£2.25Burgess Excel Guinea Pig Nuggets with Mint 1.5kg
1.5kg · £3.47/kg£5.20Wild Bird No Mess Seed Mix 1.2kg
1.2kg · £2.49/kg18% off£2.99£3.65Peckish 12 Extra Goodness Balls
12pk · £0.33 each£3.95Burgess Excel Adult Rabbit Nuggets with Mint 1.5kg
1.5kg · £4.10/kg£6.15Wild Bird Peanuts 750g
750g · £4.87/kg£3.65Wild Bird High Energy Seed Mix 1.2kg
1.2kg · £3.04/kg£3.65Trill Nutrivit Complete Budgerigar Food 500g
500g · £6.62/kg8% off£3.31£3.60Wild Bird Seed Mix 2kg
2kg · £1.83/kg£3.65Wild Harvest Small Animal Treats with Honey Pack of 3 Sticks 95g
95g · £15.37/kg9% off£1.46£1.60Tetra Pond Sticks 100g
100g · £56.00/kg£5.60Wild Bird Hanging Coconut Fat Feast Twin Pack
2pk · £1.83 each£3.65Burgess Excel Feeding Hay with Meadow Flowers 500g
500g · £9.30/kg£4.65Wild Bird Suet Pellets Flavoured with Mealworms 1.2kg
1.2kg · £3.04/kg£3.65Country Values Soft & Snuggly Bedding Hay for Small Animals 1kg
1kg · £3.23/kg9% off£3.23£3.55Peckish Complete Seed Mix 1.7kg
1.7kg · £3.03/kg£5.15Wild Bird 18 Fat Balls 1.4kg
18pk · £0.20 each£3.65Smart Pet Small Wood Shavings Bale
1pk · £1.65 each£1.65