Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Off to Uni
    Off to Uni
  • Autumn Comforts
    Autumn Comforts
  • Tickled Pink
    Tickled Pink
  • Too Early for Christmas? Never!
    Too Early for Christmas? Never!
  • Easy Midweek Meals
    Easy Midweek Meals
  • Indulge In Something Exceptional
    Indulge In Something Exceptional
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Bread

  • Asda Bistro Tomato Mozzarella & Pesto Focaccia 300g

    300g · £13.33/kg
    £4.00
  • Deli Kitchen 4 Italian Style Focaccia 300g

    4pk · £0.58 each
    £2.30
  • ASDA White Baguette

    1pk · £1.70 each
    £1.70
  • Exceptional by ASDA Multiseed Stonebaked Baguettes 2 x 125g (250g)

    250g · £9.00/kg
    £2.25
  • Asda White Soft Slice Baguettes 340g

    340g · £8.38/kg
    £2.85
  • The Bakery at Asda 4 Brown Soft Sliced Baguettes 340g

    340g · £8.38/kg
    £2.85
  • Asda Exceptional Bake at Home Stonebaked Baguettes 2 x 125g (250g)

    2pk · £1.13 each
    £2.25
  • Part-Baked Bread 2 Baguettes 300g

    2pk · £0.64 each
    2 for £2.50
    £1.28
  • Bake at Home Petits Pains 6pk

    6pk · £0.24 each
    2 for £2.50
    £1.45
  • 2 Brown Baguettes 300g

    300g · £4.83/kg
    2 for £2.50
    £1.45
  • 4 Panini 300g

    300g · £4.83/kg
    2 for £2.50
    £1.45
  • The Bakery at ASDA Bake at Home Tiger Bloomer 800g

    800g · £2.50/kg
    £2.00
  • ASDA Garlic & Herb Baguette 200g

    210g · £6.43/kg
    £1.35
  • Exceptional by ASDA Stonebaked Baguette 250g

    250g · £9.00/kg
    £2.25
  • Allinson's Authentic White Sourdough Sliced Bread 650g

    650g · £3.38/kg
    £2.20
  • Jason's Sourdough White 580g

    580g · £4.57/kg
    £2.65
  • Jason's No1 The Great White Sourdough 450g

    450g · £5.89/kg
    £2.65
  • Asda Exceptional Wholemeal & Rye Sourdough Sliced Loaf 500g

    500g · £6.00/kg
    £3.00
  • Asda Exceptional White Sourdough Loaf 500g

    500g · £6.00/kg
    £3.00
  • Asda Exceptional Sourdough Bloomer 400g

    400g · £6.38/kg
    £2.55
  • The Bakery at Asda Malted Bread Bloomer Thick Sliced 800G

    800g · £3.06/kg
    £2.45
  • Kingsmill No Crusts Wholemeal Brown Bread 400g

    400g · £4.50/kg
    £1.80
  • Free From by Asda Brown Sliced Loaf 535g

    535g · £4.37/kg
    £2.34
  • Asda Medium Wholemeal Brown Bread 800g

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • The Bakery at Asda Wholemeal Toastie Thick Sliced 800g

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Hovis Tasty Wholemeal Thick 800g

    800g · £2.06/kg
    £1.65
  • Warburtons Medium Sliced Wholemeal 400g

    400g · £2.90/kg
    £1.16
  • Kingsmill Thick Tasty Wholemeal Bread 800g

    800g · £2.00/kg
    £1.60
  • Warburtons Danish Lighter Wholemeal Bread 400g

    400g · £3.88/kg
    £1.55
  • Allinson's The Champion Wholemeal Brown Bread 650G

    650g · £3.38/kg
    £2.20
  • Warburtons The True Taste of Wholemeal 800g

    800g · £2.06/kg
    £1.65
  • Warburtons Wholegrain & Rye 'Our Dough 400g

    400g · £5.63/kg
    £2.25
  • Exceptional by Asda Multigrain Loaf 800g

    800g · £2.45/kg
    £1.96
  • Kingsmill Medium Tasty Wholemeal Bread 800g

    800g · £2.00/kg
    £1.60
  • The Bakery at Asda Farmhouse Wholemeal 440g

    440g · £2.61/kg
    £1.15
  • Hovis Tasty Wholemeal Medium 800g

    800g · £2.06/kg
    £1.65
  • Asda The Bakery Multigrain 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
  • St Pierre Brioche Loaf 500g

    500g · £9.10/kg
    £4.55
  • The Bakery at Asda Sliced Tiger Tin Loaf 800g

    800g · £2.31/kg
    £1.85
  • Promise Gluten Free Soft White Loaf 480g

    480g · £9.00/kg
    10% off
    £4.32£4.80
  • The Bakery at Asda Tiger Bread Bloomer Thick Sliced 800G

    800g · £3.06/kg
    £2.45
  • Warburtons Farmhouse Soft Bread 800g

    800g · £2.45/kg
    £1.96
  • Asda Square Cut Medium White Bread 800g

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Asda Soft White Toastie Thick Sliced Bread 800g

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Warburtons Danish Lighter White Bread 400g

    400g · £3.88/kg
    £1.55
  • Warburtons Original Toastie Soft & Sliced White Loaf 800g

    800g · £2.14/kg
    £1.71
  • Hovis Medium Soft White Bread 800g

    800g · £1.91/kg
    10% off
    £1.53£1.70
  • Free From by Asda White Sliced Loaf 535g

    535g · £4.60/kg
    £2.46
  • Hovis Thick Soft White Bread 800g

    800g · £1.93/kg
    10% off
    £1.54£1.71
  • Asda The Bakery Farmhouse White 440g

    440g · £2.61/kg
    £1.15
  • View all (98)

Croissants & Breakfast

  • Asda Exceptional All-Butter Brioche Loaf 400g

    400g · £9.13/kg
    £3.65
  • The Bakery at Asda Sliced Brioche Loaf 500g

    500g · £4.20/kg
    £2.10
  • Brioche Pasquier Pitch Brioche with Choc Chips 6 x 37.5g (225g)

    6pk · £0.38 each
    £2.30
  • PITCH Chocolate & Hazelnut Filled x6

    6pk · £0.38 each
    £2.30
  • Asda Brioche Rolls 8pk

    8pk · £0.22 each
    7% off
    £1.79£1.93
  • The Bakery at Asda 8 Chocolate Chip Brioche Rolls 8pk

    8pk · £0.22 each
    7% off
    £1.79£1.93
  • The Bakery at Asda 6 Chocolate Chip Brioche Swirls 300g

    6pk · £0.44 each
    £2.65
  • Schär Gluten-Free Pain Au 4 Chocolat 260g

    260g · £16.54/kg
    £4.30
  • Asda Croissants 6pk

    6pk · £0.38 each
    £2.25
  • Asda The Bakery 8 Pains Au Chocolat 360g

    8pk · £0.32 each
    8% off
    £2.53£2.75
  • 7 Days Max Croissant with Cocoa Flavoured Filling 80g

    80g · £15.00/kg
    £1.20
  • 7 Days Mini Cocoa Croissants 185g

    185g · £7.57/kg
    £1.40
  • The Bakery at Asda 4 All-Butter Croissants

    4pk · £0.45 each
    £1.80
  • St Pierre 6 Croissants

    6pk · £0.46 each
    £2.75
  • The Bakery at Asda 4 All-Butter Pains Au Chocolat

    4pk · £0.64 each
    £2.55
  • Exceptional by Asda 4 All-Butter Croissants

    4pk · £0.70 each
    5% off
    £2.78£2.93
  • Exceptional by ASDA 4 All-Butter Pains Au Chocolat

    4pk · £0.70 each
    5% off
    £2.80£2.95
  • 7days Strawberry Vanilla Croissant 80g

    80g · £9.38/kg
    £0.75
  • St Pierre 6 Pains Au Chocolat

    6pk · £0.48 each
    £2.85
  • Milky Way Croissants 4 x 48g (192g)

    4pk · £0.54 each
    22% off
    £2.15£2.75
  • Exceptional by Asda 4 Extra Fruity Hot Cross Buns

    4pk · £0.55 each
    £2.20
  • The Bakery at Asda 2 Cinnamon Buns

    2pk · £1.13 each
    £2.25
  • Asda 8 Meringue Nests

    8pk · £0.22 each
    £1.72
  • The Bakery at Asda 2 Belgian Buns

    2pk · £1.13 each
    £2.25
  • Exceptional by ASDA 12 Mini Meringues

    12pk · £0.18 each
    £2.10
  • The Bakery at ASDA 2 Raspberry Turnovers

    2pk · £1.20 each
    £2.40
  • The Bakery at Asda 6 Toastie Crumpets

    6pk · £0.30 each
    £1.80
  • Warburtons 6 Original Crumpets

    6pk · £0.18 each
    £1.10
  • The Bakery at Asda 9 Crumpets

    9pk · £0.10 each
    £0.86
  • Warburtons 9 Original Crumpets

    9pk · £0.16 each
    £1.41
  • Warburtons 8 Crumpet Thins

    8pk · £0.21 each
    3 for £3.70
    £1.65
  • Warburtons Gluten Free 4 Crumpets

    292g · £11.47/kg
    £3.35
  • Asda The Bakery 6 Crumpets

    6pk · £0.09 each
    £0.55
  • Asda Milk Chocolate Chunk Pancakes 5pk

    5pk · £0.30 each
    £1.50
  • Asda White Chocolate Pancakes 5PK

    5pk · £0.30 each
    £1.50
  • Warburtons 6 Original Pancakes

    6pk · £0.26 each
    £1.55
  • The Bakery at Asda 6 White Chocolate Crêpes 6 x 30g (180g)

    180g · £13.61/kg
    £2.45
  • St Pierre 6 Chocolate Filled Crêpes

    6pk · £0.44 each
    £2.66
  • Exceptional by Asda 4 Buttermilk Pancakes

    4pk · £0.55 each
    £2.20
  • Asda The Bakery Limited Edition 4 Maple Flavour Protein Pancakes

    4pk · £0.60 each
    £2.40
  • Asda The Bakery 8 Sweet Pancakes 500g

    8pk · £0.41 each
    18% off
    £3.28£4.00
  • Asda Plain Pancakes 5pk

    5pk · £0.30 each
    £1.50
  • Whaoo! 6 Chocolate Filled Crêpes 192g

    6pk · £0.33 each
    13% off
    £2.00£2.30
  • Asda Chocolate Hazelnut Crepes 180G

    180g · £13.61/kg
    £2.45
  • The Bakery at Asda 6 Banana Pancakes 6X30G

    180g · £8.67/kg
    8% off
    £1.56£1.70
  • Genius 6 Scotch Pancakes

    6pk · £0.34 each
    26% off
    £2.04£2.75
  • The Bakery at Asda 8 Sweet Pancakes 480g

    8pk · £0.45 each
    £3.60
  • Asda Exceptional 4 Blueberry Pancakes

    4pk · £0.55 each
    £2.20
  • Whaoo! 6 Chocolate & Banana Filled Crêpes 192g

    6pk · £0.33 each
    13% off
    £2.00£2.30
  • Kingsmill 6 Golden Pancakes

    6pk · £0.23 each
    £1.35
  • View all (57)

Buns & Rolls

  • New York Bakery Sliced Lighter NYC Bagels

    5pk · £0.51 each
    3 for £3.70
    £2.55
  • Warburtons Plain Bagels 5pk

    5pk · £0.46 each
    3 for £3.70
    £2.30
  • Warburtons Seeded Protein Thin Bagels 4PK

    4pk · £0.58 each
    £2.30
  • Warburtons 6 Original Thin Bagels

    6pk · £0.38 each
    £2.30
  • New York Bakery Co Plain Bagels 5pk

    5pk · £0.46 each
    £2.30
  • New York Bakery Co Sliced Protein Boost NYC Bagels

    5pk · £0.51 each
    3 for £3.70
    £2.55
  • New York Bakery Cinnamon & Raisin Bagels

    5pk · £0.46 each
    £2.30
  • New York Bakery Co Everything NYC Bagels

    5pk · £0.51 each
    3 for £3.70
    £2.55
  • New York Bakery Sesame Bagels

    5pk · £0.46 each
    £2.30
  • The Bakery at ASDA 5 Plain Bagels

    5pk · £0.28 each
    £1.40
  • New York Bakery Co Gluten Free Original Bagels 4pk

    4pk · £0.83 each
    £3.32
  • Warburtons 5 Cinnamon & Raisin Soft Bagels

    5pk · £0.46 each
    3 for £3.70
    £2.30
  • New York Bakery Red Onion & Chive Bagels

    5pk · £0.46 each
    £2.30
  • New York Bakery Wholemeal Bagels

    5pk · £0.46 each
    £2.30
  • Warburtons 6 Sesame Thin Bagels

    6pk · £0.38 each
    £2.30
  • Exceptional by Asda 6 Sliced Brioche Hot Dog Rolls

    6pk · £0.46 each
    £2.75
  • St Pierre 4 Brioche Pre-Cut Hot Dog Rolls

    4pk · £0.60 each
    £2.40
  • The Bakery at Asda 6 White Finger Rolls

    6pk · £0.19 each
    £1.15
  • Warburtons 6 Soft & Sliced Hotdog Rolls

    6pk · £0.28 each
    3 for £3.70
    £1.65
  • The Bakery at Asda 6 Finger Rolls

    6pk · £0.23 each
    £1.40
  • The Bakery at ASDA 4 Panini Rolls

    4pk · £0.46 each
    £1.85
  • Jason's Everyday White Rolls with Sourdough 320g

    4pk · £0.51 each
    £2.05
  • The Bakery at Asda 4 Tiger Cobble Rolls

    4pk · £0.50 each
    £2.00
  • The Bakery at Asda 2 Panini Rolls

    2pk · £0.75 each
    £1.50
  • The Bakery at Asda 4 White Baps

    4pk · £0.31 each
    £1.25
  • Warburtons 12 White Rolls

    12pk · £0.20 each
    £2.40
  • St Pierre 4 Brioche Baguettes

    4pk · £0.66 each
    18% off
    £2.62£3.20
  • The Bakery at Asda 6 White Sliced Rolls

    6pk · £0.23 each
    £1.40
  • Sheldon's Lancashire Oven Bottom Muffins 6pk

    6pk · £0.31 each
    £1.88
  • The Bakery at Asda 4 White Rolls

    4pk · £0.31 each
    £1.25
  • Ciabatta Rolls 250g

    250g · £6.80/kg
    2 for £2.50
    £1.70
  • Jason's Every Day Tiger Rolls with Sourdough 320g

    4pk · £0.51 each
    £2.05
  • The Bakery at ASDA 6 Large White Batched Rolls

    6pk · £0.31 each
    £1.85
  • The Bakery at Asda 6 Scotch White Rolls

    6pk · £0.23 each
    £1.40
  • The Bakery at Asda 4 Cheese Topped White Rolls

    4pk · £0.40 each
    £1.60
  • Asda Big Eat Scotch White Rolls 6pk

    6pk · £0.33 each
    £2.00
  • The Bakery at Asda 4 Wholemeal Baps

    4pk · £0.31 each
    £1.25
  • Warburtons Sliced Soft White Bread Rolls 6pk

    6pk · £0.25 each
    £1.50
  • The Bakery at Asda 12 White Sliced Bread Rolls 12PK

    12pk · £0.19 each
    £2.25
  • Free From by Asda 4 White Rolls 260g

    260g · £8.27/kg
    £2.15
  • The Bakery at Asda 6 Soft Brown Rolls

    6pk · £0.27 each
    £1.60
  • Warburtons 4 Large Rolls

    4pk · £0.51 each
    £2.05
  • Genius 4 Multiseeded Rolls

    4pk · £0.68 each
    £2.70
  • Warburtons 4 Gluten Free Soft Brioche Rolls

    240g · £13.96/kg
    £3.35
  • Exceptional by ASDA Stonebaked Pave Rolls 4 x 75g (300g)

    4pk · £0.56 each
    £2.25
  • Schär Gluten-Free Brown Ciabatta Rolls 200g

    200g · £12.20/kg
    13% off
    £2.44£2.80
  • Warburtons 6 Wholemeal Rolls

    6pk · £0.25 each
    £1.50
  • Asda The Bakery 4 Multiseeded Rolls

    4pk · £0.35 each
    £1.40
  • The Bakery at Asda 4 Cheese Rolls 4PK

    4pk · £0.38 each
    £1.53
  • The Bakery at Asda 4 Sliced Brioche Burger Buns

    4pk · £0.30 each
    £1.21
  • View all (57)

Wraps, Pittas & Naans

  • Crosta Mollica 6 Wholeblend Midi Piadina Flatbreads 240g

    240g · £10.21/kg
    £2.45
  • Mission XL Wraps Original 540g

    6pk · £0.40 each
    £2.40
  • Mission Carb Balance Tortilla Wraps 4 Pack

    4pk · £0.55 each
    £2.20
  • Old El Paso Small Gluten Free Corn Taco Tortilla Wraps x10 208g

    208g · £11.54/kg
    £2.40
  • Asda White Mini Wraps 8PK

    8pk · £0.13 each
    18% off
    £1.07£1.30
  • Mission 6 Protein Wraps 367g

    6pk · £0.38 each
    £2.25
  • Asda 10 Mini Tortillas Plain 300g

    300g · £5.67/kg
    £1.70
  • BFree Sweet Potato Wraps 6 x 42g (252g )

    252g · £17.66/kg
    £4.45
  • Exceptional by ASDA 2 Caramelised Red Onion & Mozzarella Flatbreads 220g

    220g · £11.27/kg
    20% off
    £2.48£3.10
  • Dina 5 Paninette Traditional Lebanese Flat Bread White

    275g · £4.91/kg
    £1.35
  • Asda Tortillas Wheat & Corn 320g

    320g · £5.47/kg
    £1.75
  • Old El Paso Gluten Free Regular Original Tortillas x6 216g

    216g · £14.26/kg
    8% off
    £3.08£3.35
  • Asda Spanish Style Tortilla

    500g · £7.34/kg
    3 for £8.60
    £3.67
  • mission 6 Wraps Chargrilled 367g

    6pk · £0.29 each
    £1.71
  • The Bakery at Asda 6 Plain Folded Flatbreads 210g

    210g · £8.67/kg
    £1.82
  • Deli Kitchen 4 Greek Style Flatbreads 320g

    4pk · £0.58 each
    £2.30
  • The Bakery at ASDA 2 High Protein Flatbreads

    2pk · £0.83 each
    £1.65
  • Asda White Wraps 8pk

    8pk · £0.20 each
    £1.60
  • Asda 8 Tortillas Plain 320g

    8pk · £0.23 each
    £1.80
  • Mission Original Mini Tortilla Wraps 6 Pack

    6pk · £0.26 each
    £1.55
  • Mission 6 Wholemeal Wraps 367g

    6pk · £0.29 each
    £1.71
  • Mission Deli 6 Original Wraps

    6pk · £0.29 each
    £1.71
  • Asda Wholemeal Wraps 8pk

    8pk · £0.20 each
    £1.60
  • Asda White & Wheat Wraps 8PK

    8pk · £0.20 each
    £1.60
  • Old El Paso 8 Street Vibes Soft Taco Wraps 220g

    220g · £10.45/kg
    £2.30
  • Warburtons 4 Gluten Free White Thins

    200g · £15.75/kg
    £3.15
  • The Bakery at Asda 2 Kebab Breads 330g

    330g · £5.45/kg
    £1.80
  • Mission Deli 6 Wheat & White Wraps

    6pk · £0.29 each
    £1.71
  • Crosta Mollica 6 Durum Wheat Midi Piadina Flatbreads 240g

    240g · £10.21/kg
    £2.45
  • Schär Foldable Flatbreads 225g

    225g · £13.78/kg
    £3.10
  • Old El Paso 6 Large Flour Tortillas 350g

    350g · £6.29/kg
    2 for £3.70
    £2.20
  • Warburtons 4 Protein Flatbreads

    4pk · £0.43 each
    20% off
    £1.72£2.15
  • Exceptional by ASDA Tomato, Pesto & Mozzarella Focaccia 320g

    320g · £7.75/kg
    20% off
    £2.48£3.10
  • Old El Paso Stand 'N Stuff 8 Soft Tortillas Boats Flour 193g

    193g · £14.51/kg
    £2.80
  • Asda 12 Crunchy Taco Shells 158g

    158g · £17.09/kg
    £2.70
  • The Bakery at Asda 2 Plain Flatbreads 150g

    2pk · £0.88 each
    £1.75
  • Old El Paso 8 Tortilla Pocket Kits 223g

    223g · £13.68/kg
    £3.05
  • Old El Paso Regular Super Soft Flour Tortillas Wraps 8Pk 326G

    326g · £5.98/kg
    2 for £3.70
    £1.95
  • Dina 5 Paninette Traditional Lebanese Flat Bread Wholemeal

    275g · £5.27/kg
    £1.45
  • BFree Gluten Free Soft White Wraps 4 Pack

    4pk · £0.78 each
    £3.10
  • Warburtons 4 Gluten Free White Wraps

    180g · £17.56/kg
    £3.16
  • Dina 5 White Paninette Large Traditional Lebanese Flat Bread

    550g · £2.73/kg
    £1.50
  • Dina 6 Large Wholemeal Pitta Bread

    6pk · £0.16 each
    £0.95
  • Warburtons 4 Protein Soft Pittas

    4pk · £0.43 each
    15% off
    £1.73£2.03
  • Warburtons 4 Wholemeal Soft Pittas

    4pk · £0.36 each
    3 for £3.70
    £1.44
  • Warburtons 4 White Soft Pittas

    4pk · £0.36 each
    3 for £3.70
    £1.44
  • Warburtons 4 Gluten Free Brown Soft Pittas

    4pk · £0.88 each
    £3.50
  • BFree 4 Pitta Breads Stone Baked 220g

    220g · £13.59/kg
    18% off
    £2.99£3.65
  • Dina 6 Large White Pitta Bread

    6pk · £0.16 each
    £0.95
  • Asda Side for Two 2 Flame-Baked Chapattis 220g

    220g · £11.14/kg
    £2.45
  • View all (71)

Crumbles, Sweet Pies & Tarts

  • The Bakery at Asda 2 Strawberry Tarts

    2pk · £1.65 each
    £3.30
  • The Bakery at ASDA 2 Egg Custard Tarts

    2pk · £0.53 each
    £1.05
  • Mr Kipling Caramel Tarts 4 Pack

    4pk · £0.60 each
    £2.40
  • Asda Assorted Jam Tarts 6pk

    6pk · £0.18 each
    £1.10
  • The Bakery at Asda 2 Caramel Tarts

    2pk · £1.31 each
    18% off
    £2.62£3.20
  • Exceptional by ASDA 4 Toffee Apple Spiced Crumble Tarts

    4pk · £0.91 each
    £3.65
  • Mr Kipling Festive Bakewells Christmas Tarts 6 Pack

    6pk · £0.41 each
    £2.45
  • Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack

    4pk · £0.60 each
    £2.40
  • Mr Kipling Cherry Bakewell Tarts 6 Pack

    6pk · £0.41 each
    £2.45
  • The Flan Co. Large Sponge Flan Case 200g

    200g · £12.50/kg
    £2.50
  • Mr Kipling Jam Tarts 6 Pack

    6pk · £0.41 each
    £2.45
  • Mr Kipling Delicious & Light Bramley Apple Pies 6 pack

    6pk · £0.41 each
    £2.45
  • Mr Kipling Bramley Apple Pies 6 Pack

    6pk · £0.41 each
    £2.45
  • The Bakery at ASDA 6 Apple & Blackcurrant Pies

    6pk · £0.28 each
    £1.70
  • The Bakery at ASDA 6 Bramley Apple Pies

    6pk · £0.26 each
    £1.55
  • Mr Kipling Delicious & Light Bramley Apple & Blackcurrant Pies 6 Pack

    6pk · £0.41 each
    £2.45
  • The Bakery at ASDA Delicious Apple Crumble 500g

    500g · £9.80/kg
    £4.90
  • Asda Bramley Apple Pie each

    550g · £8.91/kg
    £4.90
  • Mr Kipling Bramley Apple & Blackcurrant, Bramley Apple and Cherry Pies 6 Pack

    6pk · £0.41 each
    £2.45
  • Asda The Bakery Apple Pie

    1pk · £2.40 each
    £2.40

Small Cakes & Treats

  • Brompton House Choc Chip Muffins with Milk Chocolate (10 x 25g) 250g

    10pk · £0.25 each
    £2.45
  • Free From by Asda 12 Chocolate Chip Mini Muffins

    12pk · £0.30 each
    £3.65
  • The Bakery at Asda 16 Chocolate Chip Mini Muffins

    16pk · £0.21 each
    £3.35
  • The Bakery at ASDA 4 Choc Chunk Muffins

    4pk · £0.45 each
    15% off
    £1.79£2.10
  • Baileys 6 Premium Mini Muffins 210g

    210g · £14.76/kg
    £3.10
  • The Bakery at ASDA 4 Strawberry & White Choc Muffins

    4pk · £0.45 each
    15% off
    £1.79£2.10
  • The Bakery at ASDA 4 Triple Choc Muffins

    4pk · £0.45 each
    15% off
    £1.79£2.10
  • The Bakery at Asda 16 Mini Double Chocolate Muffins 16pk

    16pk · £0.21 each
    £3.35
  • The Bakery at ASDA 4 Lemon Muffins

    4pk · £0.45 each
    15% off
    £1.79£2.10
  • Asda The Bakery 16 Blueberry Mini Muffins

    16pk · £0.21 each
    £3.35
  • Brompton House Choc Chip Muffins with Milk Chocolate. 6 x 25g (150g)

    6pk · £0.25 each
    £1.50
  • Asda Blueberry Muffin Fibre Bars 5 x 24g (120g)

    120g · £14.25/kg
    £1.71
  • Asda Milk Chocolate Muffins 6 Pack

    6pk · £0.56 each
    £3.38
  • Genius 2 Double Chocolate Muffins

    160g · £11.50/kg
    25% off
    £1.84£2.45
  • The Bakery at ASDA 4 Blueberry Muffins

    4pk · £0.45 each
    15% off
    £1.79£2.10
  • Free From by ASDA 6 Donuts 197g

    197g · £9.04/kg
    £1.78
  • The Bakery at ASDA 5 Sugar Ring Donuts

    5pk · £0.31 each
    £1.55
  • The Bakery at ASDA 5 Jam Donuts

    5pk · £0.31 each
    £1.55
  • Asda Custard Style Donuts 5pk

    5pk · £0.31 each
    £1.55
  • Free From by Asda 4 Chocolate Cake Bars 120g

    120g · £25.83/kg
    £3.10
  • The Bakery at ASDA 6 Assorted Cream Cake Selection

    6pk · £0.97 each
    £5.80
  • Free From by ASDA 4 Cherry Bakewells 205g

    4pk · £0.70 each
    £2.80
  • Free From by Asda 5 Brownie Slices 148g

    148g · £25.34/kg
    £3.75
  • OMV! Deliciously Vegan by Asda 4 Choc Brownies 146g

    146g · £31.16/kg
    £4.55
  • Mr Kipling Country Cake Slices 6 pack

    6pk · £0.34 each
    £2.06
  • McVitie's Hobnobs Oaty Flapjacks Milk Chocolate Multipack 5 x 26.4g, 132g

    5pk · £0.36 each
    £1.80
  • Asda Mini Chocolate Cupcakes 9pk

    9pk · £0.36 each
    £3.25
  • Asda Just Essentials 12 Iced Fairy Cakes

    12pk · £0.20 each
    £2.45
  • Soreen Malt Lunchbox Loaves Snack Bars, 5 x 30g

    5pk · £0.44 each
    3 for £3.70
    £2.20
  • The Bakery at ASDA 2 So Delightful Cream Slices

    2pk · £1.15 each
    £2.30
  • Cadbury Raspberry Mini Rolls Cakes 5pk

    5pk · £0.61 each
    £3.05
  • Mr Kipling French Fancies Cakes 8 Pack

    8pk · £0.31 each
    £2.45
  • Asda Victoria Fairy Cakes 6PK

    6pk · £0.33 each
    £1.95
  • Pågen Gifflar 12 Cinnamon 260g

    260g · £9.23/kg
    £2.40
  • ASDA Festive Mini Spiced Flapjacks 88g

    8pk · £0.18 each
    £1.45
  • The Bakery at Asda 6 Iced Finger Buns

    6pk · £0.33 each
    £2.00
  • The Bakery at ASDA 4 School Cakes

    4pk · £0.61 each
    £2.45
  • Cadbury 10 Milk Chocolate Mini Rolls

    10pk · £0.31 each
    36% off
    £3.10£4.85
  • Mr Kipling Angel Slices Cakes 6 Pack

    6pk · £0.28 each
    50% off
    £1.68£3.35
  • Just Essentials by Asda 6 Raspberry Flavour Mini Rolls

    6pk · £0.17 each
    £1.00
  • The Bakery at ASDA Tempting 20 Brownie Mini Bites

    20pk · £0.17 each
    £3.35
  • Mr Kipling Blueberry Breakfast Bakes Snack Cakes 4 pack

    4pk · £0.39 each
    34% off
    £1.55£2.35
  • Cadbury 5 Caramel Cake Bars 5PK

    5pk · £0.35 each
    36% off
    £1.76£2.75
  • The Bakery at Asda 20 So Indulgent Brookie Mini Bites

    20pk · £0.17 each
    £3.35
  • Exceptional by ASDA Brandy-Soaked Iced Fruit Cake Bar 400g

    400g · £14.63/kg
    £5.85
  • Cadbury Halloween Pumpkin Patch Chocolate Cakes 4 Pack

    4pk · £0.93 each
    £3.70
  • Mr Kipling Lemon Layered Cake Slices 6 Pack

    6pk · £0.28 each
    50% off
    £1.68£3.35
  • Mr Kipling Toffee Apple Halloween Pies 6 Pack

    6pk · £0.52 each
    £3.10
  • Mrs Crimble's 6 Big Choc Macaroons 195g

    195g · £8.92/kg
    15% off
    £1.74£2.05
  • Asda The Bakery 6 Chocolate Victoria Sponge Cakes

    6pk · £0.34 each
    £2.05
  • View all (123)

Scones & Teacakes

  • Summer by ASDA 2 Jam & Cream Scones

    2pk · £1.23 each
    £2.45
  • The Bakery at Asda 6 Rich & Fruity Sultana Scones

    6pk · £0.38 each
    £2.25
  • The Bakery at Asda 6 Delicious Plain Scones

    6pk · £0.38 each
    £2.25
  • Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 6X24G

    144g · £10.42/kg
    £1.50
  • The Bakery at Asda 6 Teacakes

    6pk · £0.36 each
    £2.15
  • Warburtons Fruity Teacakes 4pk

    4pk · £0.43 each
    £1.70
  • Just Essentials by ASDA 10 Sultana Scones

    10pk · £0.18 each
    £1.75
  • Asda The Bakery Fruit Loaf 400g

    400g · £5.50/kg
    £2.20
  • Genius Fruit Loaf 400g

    400g · £8.00/kg
    11% off
    £3.20£3.60
  • Warburtons Cinammon & Raisin Fruit Loaf 400g

    400g · £5.53/kg
    18% off
    £2.21£2.70
  • Soreen The Original Malt Loaf 260g

    260g · £7.12/kg
    £1.85
  • Soreen Sliced Malt Loaf 290g

    290g · £7.41/kg
    £2.15

Whole Cakes

  • The Bakery at ASDA Chocolate Party Cake

    1pk · £14.75 each
    £14.75
  • Pokémon Celebration Cake

    1pk · £17.20 each
    £17.20
  • Disney Stitch Celebration Cake

    1pk · £17.20 each
    £17.20
  • Marvel Spider-Man Shaped Party Cake

    1pk · £19.70 each
    £19.70
  • The Bakery at Asda Chocolate Party Cake

    1pk · £11.05 each
    £11.05
  • Asda The Bakery Letty the Caterpillar Cake

    1pk · £11.05 each
    £11.05
  • Asda Vanilla Party Cake each

    1pk · £14.75 each
    £14.75
  • Peppa Pig Celebration Cake

    1pk · £17.20 each
    £17.20
  • The Bakery at Asda Vanilla Party Cake

    1pk · £9.85 each
    £9.85
  • Asda The Bakery Sid the Sausage Dog Cake

    1pk · £18.45 each
    £18.45
  • Cadbury Flake Birthday Celebration Chocolate Cake Serves 14

    1pk · £16.00 each
    £16.00
  • Asda Half 'n' Half Celebration Cake each

    1pk · £19.70 each
    £19.70
  • Minecraft Creeper Chocolate Party Cake

    1pk · £17.20 each
    £17.20
  • Disney Princess Garland Cake

    1pk · £17.20 each
    £17.20
  • Asda Mega Madeira Celebration Cake each

    1pk · £14.75 each
    £14.75
  • Asda Rainbow Jazzie Cake Each

    1pk · £19.70 each
    £19.70
  • Galaxy Treat Cake

    1pk · £12.30 each
    £12.30
  • ASDA The Bakery Chocolate Party Cake

    1pk · £9.85 each
    £9.85
  • The Bakery at Asda Sprinkle Cake

    1pk · £19.70 each
    £19.70
  • Paw Patrol Chase Cake

    1pk · £17.20 each
    £17.20
  • Bluey Celebration Cake

    1pk · £17.20 each
    £17.20
  • The Bakery at ASDA Be a Princess Cake

    1pk · £19.70 each
    £19.70
  • The Bakery at Asda Pink Drip Cake

    1pk · £19.70 each
    £19.70
  • The Bakery at Asda Charlie the Butterfly Cake

    1pk · £11.05 each
    £11.05
  • The Bakery at Asda Chocotastic Chocolate Gift Cake

    1pk · £6.75 each
    £6.75
  • The Bakery at Asda Vanilla Party Cake

    1pk · £11.05 each
    £11.05
  • The Bakery at Asda Chocolate Triple Layer Party Cake

    1pk · £19.70 each
    £19.70
  • The Bakery at Asda White Chocolate Celebration Cake

    1pk · £14.75 each
    £14.75
  • Just Love Happy Birthday Cake

    1pk · £11.05 each
    £11.05
  • The Bakery at Asda Football Cake

    1pk · £16.00 each
    £16.00
  • Asda Mega Chocolate Party Cake Serves 16 Each

    1pk · £12.10 each
    18% off
    £12.10£14.75
  • Sonic The Hedgehog Shaped Celebration Cake

    1pk · £17.20 each
    £17.20
  • The Bakery at ASDA White Chocolate Triple Layer Party Cake

    1pk · £19.70 each
    £19.70
  • Free From by ASDA Madeira Party Cake

    646g · £14.29/kg
    £9.23
  • Disney Pixar Cars Chocolate Celebration Cake

    1pk · £19.70 each
    £19.70
  • Exceptional by Asda Victoria Sponge Cake

    1pk · £2.45 each
    50% off
    £2.45£4.90
  • Asda Iced Madeira Cake each

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Exceptional by Asda Carrot Cake

    1pk · £2.45 each
    50% off
    £2.45£4.90
  • Exceptional by Asda Coffee & Walnut Cake

    1pk · £2.45 each
    50% off
    £2.45£4.90
  • Asda The Bakery Strawberry & Clotted Cream Flavour Swiss Roll

    1pk · £2.55 each
    £2.55
  • Asda Madeira Cake each

    1pk · £2.20 each
    £2.20
  • Asda Walnut Cake 262g

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • Yorkshire Baking Company Jam & Coconut Mega Loaf Cake

    1pk · £3.50 each
    £3.50
  • Exceptional by Asda Chocolate Fudge Cake

    1pk · £2.45 each
    50% off
    £2.45£4.90
  • Asda Cherry Madeira Cake each

    1pk · £2.40 each
    £2.40
  • ASDA Festive Iced Fruit Cake Bar 400g

    400g · £11.50/kg
    £4.60
  • Just Essentials by ASDA Chocolate Jumbo Swiss Roll

    1pk · £2.00 each
    £2.00
  • McVitie's Jamaica Ginger Pudding Cake 232g

    1pk · £1.85 each
    £1.85
  • The Bakery at ASDA Chocolate Swiss Roll

    1pk · £2.55 each
    £2.55
  • Regal Bakery Sliced Coconut Cake

    10pk · £0.31 each
    14% off
    £3.05£3.55
  • View all (70)

Savoury Pies

  • Pukka The Big One All Steak Pie

    500g · £12.20/kg
    2 for £6.15
    £6.10
  • Pukka The Big One Chicken & Mushroom Pie

    500g · £12.20/kg
    2 for £6.15
    £6.10
  • Free From by ASDA Steak & Gravy Pie 180g

    180g · £17.11/kg
    £3.08
  • Pukka Veggie Cheese, Leek & Potato Pie

    213g · £9.77/kg
    33% off
    £2.08£3.10
  • JUST ESSENTIALS by Asda 6 Pork Pies 390g

    390g · £5.64/kg
    £2.20
  • Asda Family Roast Chicken Pie 700g

    700g · £4.91/kg
    18% off
    £3.44£4.20
  • Little Dish Chicken & Veg Pie 1-5 Yrs 200g

    200g · £18.00/kg
    £3.60
  • Pork Farms 4 Original Pork Pies 260g

    260g · £8.08/kg
    £2.10
  • Pork Farms Original Pork Pie 140g

    140g · £12.14/kg
    £1.70
  • Asda Pork & Egg Gala Slices 290g

    290g · £14.66/kg
    £4.25
  • Pukka Steak and Kidney Pie

    219g · £9.50/kg
    33% off
    £2.08£3.10
  • Asda Slow Cooked Steak & Gravy Shortcrust Pastry Pie 200g

    200g · £13.50/kg
    2 for £3.70
    £2.70
  • Asda Minced Steak & Onion Puff Pastry Pie 200g

    200g · £13.50/kg
    2 for £3.70
    £2.70
  • Pukka Vegan Chicken & Mushroom Pie

    210g · £11.43/kg
    £2.40
  • Asda Slow Cooked Steak & Kidney Puff Pastry Pie 200g

    200g · £13.50/kg
    2 for £3.70
    £2.70
  • Asda 6 Mini Pork Pies 300g

    300g · £10.00/kg
    £3.00
  • Asda Slow Cooked Steak & Ale Puff Pastry Pie 200g

    200g · £13.50/kg
    2 for £3.70
    £2.70
  • ASDA 10 Mini Pork Pies 250g

    250g · £10.56/kg
    £2.64
  • ASDA Joyous Butterscotch Bombe 227g

    227g · £15.64/kg
    £3.55
  • Pukka Chicken & Mushroom Pie

    212g · £9.81/kg
    33% off
    £2.08£3.10
  • Asda 4 Steak & Gravy Puff Pastry Pies 600g

    600g · £8.17/kg
    £4.90
  • Pork Farms 2 Porkless Pies 130g

    130g · £13.46/kg
    £1.75
  • Asda Slow Cooked Deep Fill Steak & Gravy Shortcrust Pastry Pie 500g

    500g · £10.80/kg
    £5.40
  • Asda Steak & Gravy Puff Pastry Pie 500g

    500g · £10.80/kg
    £5.40
  • ASDA Steak & Ale Puff Pastry Pie 500g

    500g · £10.80/kg
    £5.40
  • Fray Bentos Just Chicken 425g

    425g · £9.06/kg
    £3.85
  • Asda Gala Pie Pork & Egg 320g

    320g · £9.63/kg
    £3.08
  • Just Essentials by Asda Minced Beef & Onion Pie 150g

    150g · £6.07/kg
    £0.91
  • Asda Cheese & Onion Lattice Pie 200g

    200g · £13.50/kg
    2 for £3.70
    £2.70
  • Asda 10 Party Mini Steak & Gravy Lattices 300g

    300g · £10.33/kg
    £3.10
  • Cathedral City Cottage Pie 400g

    400g · £13.88/kg
    £5.55
  • Fray Bentos Steak & Gravy 425g

    425g · £9.06/kg
    £3.85
  • Asda Slow Cooked Chicken & Gravy Shortcrust Pastry Pie 200g

    200g · £13.50/kg
    2 for £3.70
    £2.70
  • Pukka Minced Beef & Onion Pie 215g

    215g · £9.67/kg
    33% off
    £2.08£3.10
  • Pork Farms Original Pork Pie 454g

    454g · £8.13/kg
    £3.69
  • Asda 6 Mini Melton Mowbray Pork Pies 300g

    300g · £10.00/kg
    £3.00
  • Pukka All Steak Pie 209g

    209g · £9.95/kg
    33% off
    £2.08£3.10
  • Asda 6 Mini Pork & Pickle Pies 300g

    300g · £10.00/kg
    £3.00
  • ASDA Melton Mowbray Pork Pie 140g

    140g · £15.36/kg
    £2.15
  • Asda 6 Mini Hog Roast Pork Pies 300g

    300g · £10.00/kg
    £3.00
  • Fray Bentos Minced Beef & Onion 425g

    425g · £9.06/kg
    £3.85
  • Asda Steak & Kidney Puff Pastry Pie 150g

    150g · £10.33/kg
    £1.55
  • Bistro by ASDA Steak Pie 500g

    500g · £15.90/kg
    £7.95
  • Asda Melton Mowbray Pork Pie 295g

    295g · £10.44/kg
    £3.08
  • Asda Steak & Gravy Puff Pastry Pie 150g

    150g · £10.33/kg
    £1.55
  • Asda Slow Cooked Deep Fill Chicken & Gravy Puff Pastry Pie 500g

    500g · £10.80/kg
    £5.40

Seasonal Bakery

  • The BAKERY at ASDA 6 Mince Pies

    6pk · £0.26 each
    £1.55
  • ASDA 2 Jolly Gingerbread Sweet Buns

    2pk · £1.13 each
    £2.25
  • The Snowman and the Snowdog 3 Fluffy Mallow Filled Wafer Cups Cream Pies

    3pk · £0.52 each
    £1.55
  • ASDA 6 Tasty Iced Mince Pies

    6pk · £0.38 each
    £2.30
  • Exceptional by ASDA Luxury Christmas Pudding 400g

    400g · £16.13/kg
    £6.45
  • ASDA Classic Christmas Pudding 400g

    400g · £9.88/kg
    £3.95
  • Mr Kipling Signature All Butter Christmas Mince Pies 4 Pack

    4pk · £1.08 each
    £4.30
  • Asda Exceptional 6 Stollen Slices

    6pk · £0.77 each
    £4.60
  • ASDA Classic Christmas Pudding 800g

    800g · £8.38/kg
    £6.70
  • Cadbury Mini Yule Logs Triple Milk Chocolate Cakes 5 Pack

    5pk · £0.68 each
    £3.40
  • Mr Kipling Christmas Deep Filled Mince Pies 6 Pack

    6pk · £0.62 each
    £3.70
  • Exceptional by ASDA 4 Brown Butter Flavour & Rum Mince Pies

    4pk · £0.91 each
    £3.65
  • ASDA Festive Alcohol Free Christmas Pudding 400g

    400g · £9.50/kg
    £3.80
  • Exceptional by ASDA 6 Luxury Mince Pies

    6pk · £0.58 each
    £3.50
  • Exceptional by ASDA 4 Frangipane Mince Pie Slices 185g

    4pk · £0.91 each
    £3.65
  • Asda Exceptional Stollen Loaf

    1pk · £9.85 each
    £9.85
  • Classic Panettone 500g

    500g · £11.60/kg
    £5.80
  • ASDA Festive Iced Fruit Cake 907g

    907g · £9.87/kg
    £8.95
  • Exceptional by ASDA Luxury Christmas Pudding 100g

    100g · £23.50/kg
    £2.35

Gluten Free

  • Schär Panini Rolls 150g

    225g · £9.78/kg
    £2.20
  • Free From by ASDA 8 Jammy Wheels 142g

    142g · £14.08/kg
    £2.00

Offers

  • Part-Baked Bread 2 Baguettes 300g

    2pk · £0.64 each
    2 for £2.50
    £1.28
  • Bake at Home Petits Pains 6pk

    6pk · £0.24 each
    2 for £2.50
    £1.45
  • 2 Brown Baguettes 300g

    300g · £4.83/kg
    2 for £2.50
    £1.45
  • 4 Panini 300g

    300g · £4.83/kg
    2 for £2.50
    £1.45
  • Promise Gluten Free Soft White Loaf 480g

    480g · £9.00/kg
    10% off
    £4.32£4.80
  • Hovis Medium Soft White Bread 800g

    800g · £1.91/kg
    10% off
    £1.53£1.70
  • Hovis Thick Soft White Bread 800g

    800g · £1.93/kg
    10% off
    £1.54£1.71
  • Warburtons Soft White Sandwich Thins 6PK

    255g · £7.06/kg
    3 for £3.70
    £1.80
  • Kingsmill Medium 50/50 Bread 800g

    800g · £2.00/kg
    3 for £3.70
    £1.60
  • Hovis Seed Sensations Bread 800G

    800g · £2.45/kg
    20% off
    £1.96£2.45
  • Promise Gluten Free Chia & Quinoa Loaf 480g

    480g · £8.77/kg
    2% off
    £4.21£4.30
  • Promise Gluten Free Multigrain Loaf 480g

    480g · £8.77/kg
    2% off
    £4.21£4.30
  • Schär Gluten-Free White Ciabatta Rolls 200g

    200g · £12.20/kg
    13% off
    £2.44£2.80
  • Asda Brioche Rolls 8pk

    8pk · £0.22 each
    7% off
    £1.79£1.93
  • The Bakery at Asda 8 Chocolate Chip Brioche Rolls 8pk

    8pk · £0.22 each
    7% off
    £1.79£1.93
  • Asda The Bakery 8 Pains Au Chocolat 360g

    8pk · £0.32 each
    8% off
    £2.53£2.75
  • Exceptional by Asda 4 All-Butter Croissants

    4pk · £0.70 each
    5% off
    £2.78£2.93
  • Exceptional by ASDA 4 All-Butter Pains Au Chocolat

    4pk · £0.70 each
    5% off
    £2.80£2.95
  • Milky Way Croissants 4 x 48g (192g)

    4pk · £0.54 each
    22% off
    £2.15£2.75
  • Warburtons 8 Crumpet Thins

    8pk · £0.21 each
    3 for £3.70
    £1.65
  • Asda The Bakery 8 Sweet Pancakes 500g

    8pk · £0.41 each
    18% off
    £3.28£4.00
  • Whaoo! 6 Chocolate Filled Crêpes 192g

    6pk · £0.33 each
    13% off
    £2.00£2.30
  • The Bakery at Asda 6 Banana Pancakes 6X30G

    180g · £8.67/kg
    8% off
    £1.56£1.70
  • Genius 6 Scotch Pancakes

    6pk · £0.34 each
    26% off
    £2.04£2.75
  • Whaoo! 6 Chocolate & Banana Filled Crêpes 192g

    6pk · £0.33 each
    13% off
    £2.00£2.30
  • Asda Classic Waffles 250g

    6pk · £0.36 each
    15% off
    £2.17£2.55
  • Asda Chocolate and Hazelnut Flavour Waffles 8pk

    8pk · £0.27 each
    11% off
    £2.14£2.40
  • Warburtons English Breakfast Muffins 4pk

    4pk · £0.38 each
    3 for £3.70
    £1.53
  • New York Bakery Sliced Lighter NYC Bagels

    5pk · £0.51 each
    3 for £3.70
    £2.55
  • Warburtons Plain Bagels 5pk

    5pk · £0.46 each
    3 for £3.70
    £2.30
  • New York Bakery Co Sliced Protein Boost NYC Bagels

    5pk · £0.51 each
    3 for £3.70
    £2.55
  • New York Bakery Co Everything NYC Bagels

    5pk · £0.51 each
    3 for £3.70
    £2.55
  • Warburtons 5 Cinnamon & Raisin Soft Bagels

    5pk · £0.46 each
    3 for £3.70
    £2.30
  • Warburtons 6 Soft & Sliced Hotdog Rolls

    6pk · £0.28 each
    3 for £3.70
    £1.65
  • St Pierre 4 Brioche Baguettes

    4pk · £0.66 each
    18% off
    £2.62£3.20
  • Ciabatta Rolls 250g

    250g · £6.80/kg
    2 for £2.50
    £1.70
  • Schär Gluten-Free Brown Ciabatta Rolls 200g

    200g · £12.20/kg
    13% off
    £2.44£2.80
  • Asda White Mini Wraps 8PK

    8pk · £0.13 each
    18% off
    £1.07£1.30
  • Exceptional by ASDA 2 Caramelised Red Onion & Mozzarella Flatbreads 220g

    220g · £11.27/kg
    20% off
    £2.48£3.10
  • Old El Paso Gluten Free Regular Original Tortillas x6 216g

    216g · £14.26/kg
    8% off
    £3.08£3.35
  • Asda Spanish Style Tortilla

    500g · £7.34/kg
    3 for £8.60
    £3.67
  • Old El Paso 6 Large Flour Tortillas 350g

    350g · £6.29/kg
    2 for £3.70
    £2.20
  • Warburtons 4 Protein Flatbreads

    4pk · £0.43 each
    20% off
    £1.72£2.15
  • Exceptional by ASDA Tomato, Pesto & Mozzarella Focaccia 320g

    320g · £7.75/kg
    20% off
    £2.48£3.10
  • Old El Paso Regular Super Soft Flour Tortillas Wraps 8Pk 326G

    326g · £5.98/kg
    2 for £3.70
    £1.95
  • Warburtons 4 Protein Soft Pittas

    4pk · £0.43 each
    15% off
    £1.73£2.03
  • Warburtons 4 Wholemeal Soft Pittas

    4pk · £0.36 each
    3 for £3.70
    £1.44
  • Warburtons 4 White Soft Pittas

    4pk · £0.36 each
    3 for £3.70
    £1.44
  • BFree 4 Pitta Breads Stone Baked 220g

    220g · £13.59/kg
    18% off
    £2.99£3.65
  • Riya's Family Pack Plain Paratha 20pk

    1.6kg · £2.50/kg
    7% off
    £4.00£4.30
  • View all (103)

  • View Pizza, Pasta, Ready Meals

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo