Custard, Cream & Jelly Desserts
Morrisons Choux Buns 2 Pack
2pk · £1.03 each£2.05Morrisons Chocolate Eclairs 4 pack
4pk · £0.51 each£2.05Fresh Cream Profiterole Stack 12 pack
12pk · £0.40 each£4.80Morrisons Chocolate Large Eclairs 2 pack
2pk · £1.03 each£2.05Morrisons Profiteroles 2x90g
180g · £13.89/kg£2.50Morrisons 16 Gluten Free Profiteroles With Chocolate Sauce 292g
292g · £13.36/kg£3.90Morrisons Ready To Serve Combi Custard 500g
500g · £2.20/kg£1.10Ambrosia Devon Custard Combi 500g
500g · £3.84/kg20% off£1.92£2.40Ambrosia Devon Custard 400g
400g · £4.80/kg20% off£1.92£2.40Ambrosia Devon Custard 1kg
1kg · £2.88/kg20% off£2.88£3.60Morrisons Savers Custard 385g
385g · £1.56/kg£0.60Morrisons Ready to Serve Custard 1kg
1kg · £2.05/kg£2.05Ambrosia Deluxe Madagascan Vanilla Twinpots 120g
120g · £15.75/kg10% off£1.89£2.10Ambrosia Custard Pots 4 x 120g
480g · £7.40/kg£3.55Ambrosia Chocolate Flavour Custard 150g
150g · £8.00/kg£1.20Ambrosia Duluxe West Country Cream Custard Can 400g
400g · £6.63/kg£2.65Ambrosia Devon Custard 150g
150g · £7.67/kg£1.15Ambrosia Vanilla Custard 100g
100g · £13.00/kg£1.30Ambrosia Chocolate Custard 100g
100g · £13.00/kg£1.30Morrisons Ready To Serve Custard 400g
400g · £3.25/kg£1.30Ambrosia Deluxe Custard 750g
750g · £4.80/kg£3.60Ambrosia Light Custard Pot 4pk 480g
480g · £6.67/kg10% off£3.20£3.55Ambrosia Light 30% Reduced Sugar & Fat Custard 500g
500g · £4.80/kg£2.40Ambrosia Strawberry Flavour Devon Custard 400g
400g · £6.00/kg£2.40Ambrosia Light Devon Custard 1kg
1kg · £3.60/kg£3.60Ambrosia Low Fat Custard 400g
400g · £6.00/kg£2.40Ehrmann Robby Strawberry Jelly 12x50g
600g · £2.25/kg10% off£1.35£1.50Morrisons Strawberry Trifle Desserts 3x135g
405g · £6.67/kg£2.70Cadbury Flake Chocolate Dessert 75g
75g · £20.00/kg£1.50Morrisons Limoncello Desserts 180g (2 x 90g)
180g · £13.89/kg£2.50Somerset Valley Fruit Cocktail Trifle
600g · £3.83/kg£2.30Zott Monte Pudding 4 x 100g
400g · £7.88/kg£3.15Angel Delight Mango & Passion Fruit Bubble Jelly 4pk 130g
130g · £26.15/kg£3.40Morrisons Tiramisu 500g
500g · £8.40/kg£4.20Bonne Maman Creme Caramel 400G
400g · £9.63/kg£3.85Morrisons Raspberry Trifle 600g
600g · £6.58/kg£3.95Milkybar Desserts 4 X 65g
260g · £12.50/kg£3.25Morrisons Raspberry Trifle Desserts 3x135g
405g · £6.67/kg£2.70Morrisons Chocolate Trifles 3pk
3pk · £0.90 each£2.70Dole Peaches in Strawberry Flavour Jelly 492g
492g · £5.59/kg£2.75Morrisons Eat Smart Ready to Serve UHT Custard 500g
500g · £2.20/kg£1.10Rolo Desserts 4 X 65g
260g · £12.69/kg£3.30Hartleys 10 Cal Raspberry Jelly 4 x 175g
700g · £4.79/kg£3.35Mullerlight Smooth Milk Chocolate 4 x 90g
360g · £7.00/kg10% off£2.52£2.80Hartleys Rasberry Jelly 135g
135g · £10.37/kg£1.40Hartleys Mango & Passionfruit Low Calorie Jelly 175g
175g · £6.29/kg£1.10Morrisons The Best Millionaire Shortbread 4 Pack
4pk · £0.83 each£3.30Hartleys Low Sugar Raspberry Jelly 115g
115g · £6.61/kg20% off£0.76£0.95Hartleys 10 Calorie Strawberry Jelly 175g
175g · £6.29/kg£1.10Hartleys Strawberry Jelly 135g
135g · £10.37/kg£1.40View all (79)
Sponge Puddings
Morrisons The Best Sticky Toffee Pudding 440g
440g · £12.27/kg£5.40Morrisons Sticky Toffee Puddings 2pk 220g
220g · £14.09/kg£3.10Aunt Bessies Jam Roly Poly 300g
300g · £8.00/kg£2.40Morrisons Butterscotch Sponge Pudding 100g
100g · £14.50/kg£1.45Morrisons Chocolate Sponge 100g
100g · £12.00/kg£1.20Morrisons Syrup Sponge 100g
100g · £12.00/kg£1.20Morrisons Chocolate Sponge Pudding 300g
300g · £9.67/kg£2.90Morrisons Free From Syrup Sponge 110g
110g · £12.27/kg10% off£1.35£1.50Morrisons Free From Chocolate Sponge 110g
110g · £13.64/kg£1.50Morrisons Bread & Butter Puddings 2pk 240g
240g · £12.92/kg£3.10Morrisons Chocolate Sponge Puddings 2pk 210g
210g · £14.76/kg£3.10Mr Kipling Lemon Sponge Pudding 2x95g
190g · £12.63/kg£2.40Mr Kipling Sticky Toffee Sponge Pudding 2x95g
190g · £11.37/kg10% off£2.16£2.40Morrisons Trifle Sponges 8 pack
8pk · £0.23 each£1.85Cadbury Milk Chocolate Sticky Puds 2x95g
190g · £12.63/kg£2.40Mr Kipling Golden Syrup Sponge Puddings 2x95g
190g · £12.63/kg£2.40Gu Hot Chocolate Melt In The Middle Puddings 2 x 90g
180g · £23.78/kg10% off£4.28£4.75
Cheesecakes
GU Plant Zillionaire Cheesecake Dessert 2 x 91.5g
183g · £25.96/kg£4.75Morrisons Lemon Cheesecakes 3x100g
300g · £10.00/kg£3.00Gu Salted Caramel Cheesecake 2 x 82g
164g · £28.96/kg£4.75Morrisons 2 Vanilla Cheesecake Wedges
2pk · £1.65 each£3.30Morrisons 2 Raspberry Cheesecake Wedges
2pk · £1.65 each£3.30Gu York Cheesecakes 2 x 70g
140g · £22.86/kg10% off£3.20£3.55Gu Zillionaire Cheesecake 84.5g
85g · £25.56/kg10% off£2.16£2.40Morrisons Strawberry Cheesecake Desserts 3x100g
300g · £8.50/kg£2.55English Cheesecake Co. Reeses Cheesecake Slices 2 x 90g
180g · £24.00/kg10% off£4.32£4.80Gu Zillionaire Cheesecake 2 x 84.5g
169g · £25.33/kg10% off£4.28£4.75English Cheesecake Company Biscoff Cheesecake Slices 2 x 90g
180g · £26.39/kg£4.75Morrisons Vanilla Cheesecake 475g
475g · £11.26/kg£5.35Gu Plant Spanish Lemon Cheesecake Dessert 2x92g
184g · £25.82/kg£4.75Gu Lemon Cheesecakes 2 x 85g
170g · £25.18/kg10% off£4.28£4.75
Chilled Desserts
Morrisons The Best Macaron Selection 12pk 144g
144g · £28.13/kg£4.05Mrs Crimbles Gluten Free 6 Big Choc Macaroons
6pk · £0.36 each£2.15Morrisons The Best Madagascan Vanilla Custard 500g
500g · £6.10/kg£3.05Ehrmann High Protein Chocolate Mousse
200g · £11.75/kg£2.35Cadbury Pots of Joy Dairy Mik 350g
350g · £10.29/kg£3.60Kinder Milk Slice
84g · £17.86/kg£1.50Cadbury Dairy Milk Chocolate Dessert Limited Edition 75g
75g · £20.00/kg£1.50Yuki & Love Dessert Mochi Cookies & Cream 120g
120g · £20.00/kg£2.40Andros Toffee Sundae 2 x 95g
190g · £6.32/kg£1.20Milkybar Milk Slice 4x26g
104g · £17.79/kg£1.85Morrisons Tiramisu Desserts 200g (2 x 100g)
200g · £10.75/kg£2.15Kinder Pingui Cocoa
480g · £4.69/kg10% off£2.25£2.50Nesquik Sandwich Snack 4x26g
104g · £14.90/kg£1.55Morrisons Chocolate Supremes 540g (6 x 90g)
540g · £3.70/kg£2.00Aero Milk Chocolate Mousse 4x59g
236g · £9.75/kg£2.30Bonne Maman Chocolate Mousse 2x70g
140g · £18.93/kg£2.65Milkybar White Chocolate Mousse 4x55g
220g · £10.91/kg£2.40Morrisons Lemon Mousse 6pk 55g
55g · £21.82/kg£1.20Morrisons Savers Chocolate Mousse 6pk 55g
55g · £20.00/kg£1.10Nestle Aero Peppermint Mousse 4x58g
232g · £10.34/kg£2.40Morrisons Chocolate Mousse 6pk 55g
55g · £21.82/kg£1.20Bonne Maman Strawberry Mousse 2x70g
140g · £14.79/kg10% off£2.07£2.30Ambrosia Rice Pudding Pots 4 x 120g
480g · £7.40/kg£3.55Morrisons Clotted Cream Rice Pudding 2x145g
290g · £10.69/kg£3.10Royal Pista Kheer 350g
350g · £11.14/kg£3.90Ambrosia Deluxe Rice Madagascan Vanilla Pot 2 X 110g
220g · £9.55/kg£2.10Muller Rice Original Low Fat Pudding Dessert 170g
170g · £5.41/kg20% off£0.92£1.15Ambrosia Rice Pudding 150g
150g · £8.00/kg£1.20Muller Rice Apple & Raspberry Low Fat Pudding Dessert 6 x 170g
1.02kg · £4.24/kg10% off£4.32£4.80Muller Rice Vanilla Custard Low Fat Pudding Dessert 170g
170g · £5.41/kg20% off£0.92£1.15Morrisons The Best Bramley Apple Sauce with Kentish Cider 210g
210g · £10.95/kg£2.30Alpro Dessert Apple Pie 150g
150g · £8.73/kg10% off£1.31£1.45Yutaka Daifuku Mochi White Rice Cake With Red Bean Jam 4 x 50g
200g · £21.60/kg10% off£4.32£4.80Muller Rice Strawberry & Original Low Fat Pudding Dessert 6 x 170g
1.02kg · £4.24/kg10% off£4.32£4.80
Cakes
Yorkshire Baking Co Lemon Crunch Mega Loaf
£3.40Morrisons Decorate at Home Madeira Cake
£8.80Yorkshire Baking Co. Jam And Coconut Mega Loaf
10% off£3.06£3.40Morrisons Madeira Slab Cake
£2.40Morrisons The Best Chocolate Cake 406g
406g · £9.98/kg£4.05£2.84 loyalty card (£7.00/kg)Morrisons Iced Madeira Slab Cake
£2.40Morrisons The Best Carrot Loaf Cake
242g · £14.88/kg£3.60Morrisons Walnut Slab Cake
£2.40Morrisons Cherry Madeira Slab Cake
£2.40Morrisons Strawberry & Vanilla Jumbo Swiss Roll
£2.40Morrisons Chocolate & Vanilla Jumbo Swiss Roll
£2.40Morrisons Angel Layer Cake
£2.40Yorkshire Baking Co. Sticky Toffee Mega Loaf
10% off£3.06£3.40Morrisons The Best Lemon Loaf Cake
301g · £10.76/kg10% off£3.24£3.60Morrisons The Best White Chocolate & Raspberry Cake
10% off£18.36£20.40Morrisons The Best Sicilian Lemon Cake
10% off£15.39£17.10Soreen Banana Loaf
£1.80Yorkshire Baking Company Sultana Mega Loaf Cake
£3.40McVities Golden Syrup Cake
10% off£1.89£2.10Yorkshire Baking Company Cherry Mega Loaf
£3.40Yorkshire Baking Company Chocolate Mega Loaf
£3.40McVities Jamaica Ginger Cake
£2.10Morrisons Sultana & Cherry Slab Cake
£2.40Mr Kipling Standard Battenberg Cake
£2.55Morrisons Large Happy Birthday Balloon Cake 1048g
1.05kg · £13.74/kg£14.40Morrisons Madeira Celebration Cake
£6.30Disney Princess Celebration Cake
£16.80Disney Stitch Celebration Cake 838g
838g · £20.05/kg£16.80Morrisons Half And Half Celebration Cake
£19.20Bluey Celebration Cake
£17.40Morrisons Maisie The Caterpillar Cake 626g
626g · £17.25/kg£10.80Morrisons Caterpillar Celebration Cake
£10.80Morrisons Small Chocolate Celebration Cake
£10.80Morrisons Small Balloon Celebration Cake 541g
541g · £19.96/kg£10.80Morrisons Chocolate Happy Birthday Cake
£14.40Morrisons Cookie Dough Cake
10% off£13.10£14.55Regal Sliced Coconut Cake 10pk
10pk · £0.34 each£3.40Morrisons The Best Chocolate Fudge Cake 669g
669g · £10.76/kg£7.20Morrisons The Best Hand Decorated Victoria Sponge Cake Serves 6
£4.05Morrisons The Best Coffee & Walnut Cake
420g · £11.43/kg£4.80Yorkshire Baking Company Madeira Mega Loaf
10% off£3.06£3.40Morrisons The Best Lemon Drizzle Cake 409g
409g · £9.90/kg£4.05Morrisons The Best Carrot Cake 415g
£4.05Promise Gluten Free Lemon Drizzle Cake 320g
320g · £13.13/kg£4.20Morrisons The Best Lemon Drizzle Cake
655g · £9.89/kg10% off£6.48£7.20Mr Best Gluten Free Carrot Cake 415g
415g · £13.01/kg£5.40Morrisons Gooey Chocolate Traybake Serves 15
£10.80Mr Kipling Manor House Cake
£3.60Caribbean Sunrise Jamaican Ginger Cake
£1.20Morrisons Sprinkle Celebration Cake 1425g
1.43kg · £11.37/kg10% off£16.20£18.00View all (56)
Crumbles, Pies & Tarts
Morrisons Apple Crumble 500g
500g · £6.10/kg£3.05Mr Kipling Apple Pies 6 pack
6pk · £0.54 each10% off£3.24£3.60Mr Kipling Apple & Blackcurrant Pies 6 pack
6pk · £0.54 each10% off£3.24£3.60Mr Kipling Fruit Pie Selection 6 pack
6pk · £0.54 each10% off£3.24£3.60Morrisons Free From Bakewell Tart 205g
205g · £14.15/kg£2.90Morrisons Free From Jam Tarts 255g
255g · £13.73/kg£3.50Morrisons Assorted Jam Tarts 6 pack
6pk · £0.18 each£1.05Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.54 each10% off£2.16£2.40Egg Custard Tart 2 pack
2pk · £0.45 each£0.90Mr Kipling Cherry Bakewells 6 pack
6pk · £0.60 each£3.60Morrisons Lemon Curd Tarts 6 pack
6pk · £0.20 each£1.20Morrisons Egg Custards 4pk
4pk · £0.41 each£1.65Morrisons Strawberry Jam Tarts 6 pack
6pk · £0.20 each£1.20Morrisons The Best Jam Sponge Tarts 4pk 140g
140g · £21.21/kg10% off£2.97£3.30Mr Kipling Latte Tarts 4pk
4pk · £0.60 each£2.40The Flan Company Large Sponge Flan Case 200g
200g · £11.75/kg£2.35Bakewell Tarts 4 pack
4pk · £0.95 each£3.80Mr Kipling 4 Strawberries And Cream Tarts
4pk · £0.60 each£2.40Morrisons Bramley Apple Crumble
500g · £9.60/kg£4.80Morrisons Cherry Bakewells
6pk · £0.28 each£1.65Mr Kipling Jam Tarts
6pk · £0.54 each10% off£3.24£3.60Mr Kipling Caramel Tarts 4pk
4pk · £0.54 each10% off£2.16£2.40
Canned Desserts
Morrisons Creamed Rice Pudding 400g
400g · £3.00/kg£1.20Ambrosia Traditional Rice pudding & Sultanas 400g
400g · £6.63/kg£2.65Ambrosia Macaroni 400g
400g · £5.98/kg£2.39Foresight Pease Pudding 410g
410g · £2.93/kg£1.20Ambrosia Rice Pudding 6 pack
720g · £7.08/kg£5.10Mr Kipling Raspberry Sponge Puddings 2x95g
190g · £11.37/kg10% off£2.16£2.40Ambrosia Semolina 400g
400g · £6.88/kg£2.75Ambrosia Tapioca 385g
385g · £6.88/kg£2.65Ambrosia Deluxe Cream Rice Pudding Can 400g
400g · £6.63/kg£2.65Ambrosia Light Rice Pudding 400g
400g · £5.40/kg10% off£2.16£2.40Ambrosia Creamed Rice Pudding 400g
400g · £6.00/kg£2.40