- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Free delivery
New users only. Min spend £10. Fees apply.
Save with Clubcard
Humza Chicken 1Kg
1kg · £9.30/kg£9.30£8.30 Clubcard (£8.30/kg)Humza Paratha Original 1.6Kg
1.6kg · £3.19/kg£5.10£3.70 Clubcard (£2.31/kg)ITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
£7.00ClubcardTesco Finest Rossafina Tomatoes 300g
300g · £8.50/kg£2.552 for £4 ClubcardAnchor Salted Butter 200G
200g · £16.50/kg£3.30£2.45 Clubcard (£12.25/kg)Philadelphia Light Low Fat Soft Cream Cheese 280G
280g · £14.11/kg£3.95£3.00 Clubcard (£10.71/kg)Benecol Raspberry No Added Sugar 6 x 67.5g
6pk · £86.57/kg£5.802 for £7.50 ClubcardGressingham Aromatic Shredded Duck 210g
210g · £26.19/kg£5.50£4.50 Clubcard (£21.43/kg)Tesco Chicken Thighs 2Kg
2kg · £3.73/kg£7.45£6.70 Clubcard (£3.35/kg)Tesco Finest Mini San Marzano Tomatoes 220G
220g · £13.64/kg£3.002 for £4 ClubcardTesco Medium Whole Chicken 1.3-1.7kg
1kg · £4.50/kg£4.50£4.45 Clubcard (£4.45/kg)Tesco Finest British S/A Pork Belly Slices 500G
500g · £14.00/kg£7.00£5.00 Clubcard (£10.00/kg)Tesco Smoked Salmon 100g
100g · £47.50/kg£4.75£3.95 Clubcard (£39.50/kg)Tesco Finest 4 Scottish Salmon Fillets 520g
520g · £29.04/kg£15.10£12.60 Clubcard (£24.23/kg)OAF Gluten Free White Softie 400g
400g · £10.25/kg£4.10£3.60 Clubcard (£9.00/kg)Mr Kipling Bramley Apple & Blackcurrant Pie 30% Less Sugar 6 Pack
6pk · £0.72 each£4.30£2.50 Clubcard (£0.42 each)Mr Kipling Lemon Cake Slices 6 Pack
6pk · £0.60 each£3.60£2.20 Clubcard (£0.37 each)The Gym Kitchen Tikka Dahl 250g
250g · £11.00/kg£2.75£2.25 Clubcard (£9.00/kg)Tesco Finest Piccobella Tomatoes 220G
220g · £11.59/kg£2.552 for £4 ClubcardTesco Boneless Salmon Fillets 4 Pack 520g
520g · £23.56/kg£12.25£10.85 Clubcard (£20.87/kg)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Charlie Bighams Butter Chicken Curry & Pilau Rice 812G
812g · £14.47/kg£11.75Tesco Tiramisu Dessert 500g
500g · £8.40/kg£4.20Charlie Bigham's Pan Fry Teriyaki Chicken Yakisoba 380g
380g · £22.63/kg£8.60Promise Gluten Free Chia & Quinoa Sliced Bread Loaf 480g
480g · £9.79/kg£4.70Charlie Bigham's Chicken Tikka Masala 403G
403g · £17.87/kg£7.20Tesco Finest Lasagne Al Forno 400g
400g · £15.00/kg£6.00Tesco Finest Creamy Buttery Mash 450G
450g · £8.44/kg£3.80Beretta Antipasto 120G
120g · £35.42/kg£4.25Tesco Finest Chicken Tikka Masala Saffron Pilau Rice 400G
400g · £15.00/kg£6.00Isla Delice Halal Tikka Chicken Breast Slices 160g
160g · £29.06/kg£4.65Tesco Finest Creamy Mash 450g
450g · £9.78/kg£4.40£3.45 Clubcard (£7.67/kg)Old El Paso Crunchy 12 Taco Shells 135g
135g · £25.56/kg£3.45Beretta Antipasto Emiliano 100G
100g · £43.00/kg£4.30Richmond Meat-Free Sage & Onion Sausages 8 Pack 304g
304g · £9.21/kg£2.80Tesco Edam Cheese 300g
300g · £14.00/kg£4.20Tesco Celery Fruit & Nut 300g
300g · £8.50/kg£2.55Tesco Raspberry Trifles 3 x 135g 405g
405g · £5.06/kg£2.05Tesco Diced Beef 400G
400g · £14.38/kg£5.75Benecol Raspberry No Added Sugar 6 x 67.5g
6pk · £86.57/kg£5.802 for £7.50 ClubcardTesco Finest Buttermilk Rolls 4 Pack
4pk · £0.66 each£2.65Tesco Medium Whole Chicken 1.3-1.7kg
1kg · £4.50/kg£4.50£4.45 Clubcard (£4.45/kg)Tesco British Chicken Breast Fillets 1KG
1kg · £8.00/kg£8.00Tesco Finest Bourbon Pulled Beef With Creamy Mash 400G
400kg · £0.02/kg£6.00Tesco British Salted Spreadable 500g
500g · £5.20/kg£2.60Tesco Crispy Chicken Breast Fillets 350g
350g · £13.14/kg£4.60Tesco Hot Smoked Salmon Grain Bowl 395g
395g · £14.81/kg£5.85Tesco Finest British S/A Pork Belly Slices 500G
500g · £14.00/kg£7.00£5.00 Clubcard (£10.00/kg)Schar Gluten-Free Soft Seeded Loaf Bread 300g
300g · £12.67/kg£3.80Tesco Lean Beef Steak Mince 5% Fat 500g
500g · £10.60/kg£5.30Tesco Red Onions Pack 1Kg
1kg · £1.35/kg£1.35Tesco Boneless Salmon Fillets 4 Pack 520g
520g · £23.56/kg£12.25£10.85 Clubcard (£20.87/kg)Lurpak Garlic Butter 125G
125g · £24.80/kg£3.10Anchor Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £11.75/kg£4.70Tesco Greek Style Natural Yogurt 1Kg
1kg · £2.05/kg£2.05Philadelphia Light Low Fat Soft Cream Cheese 280G
280g · £14.11/kg£3.95£3.00 Clubcard (£10.71/kg)TESCO 8 POTATO BASKETS SELECTION 170G
170g · £23.82/kg£4.053 for 2 ClubcardPizza Express Dough Balls 200G
200g · £24.00/kg£4.80£2.25 Clubcard (£11.25/kg)GALBANI 6 BURRATA MINI 480g
480g · £9.58/kg£4.60Tesco Crackling Pork Loin Joint 637G
637g · £14.05/kg£8.95Tesco Smoked Salmon 100g
100g · £47.50/kg£4.75£3.95 Clubcard (£39.50/kg)Tesco Mixed Leaf Salad 120G
120g · £12.92/kg£1.55Tesco Smoked Beechwood Cheese 150G
150g · £18.33/kg£2.75Tesco Blueberries 500G
500g · £10.90/kg£5.45BOURSIN Plant Based Garlic & Herbs 150g
150g · £24.67/kg£3.70Tesco Chicken Thighs 2Kg
2kg · £3.73/kg£7.45£6.70 Clubcard (£3.35/kg)Anchor Salted Butter 200G
200g · £16.50/kg£3.30£2.45 Clubcard (£12.25/kg)Kerrygold Spreadable Butter 400g
400g · £14.25/kg£5.70Tesco Shredded Iceberg 130G
130g · £5.00/kg£0.65Tesco Spinach and Ricotta Chicken Breasts 360g
360g · £18.06/kg£6.50Tesco Finest 2 Yellowfin Tuna Steaks 240g
240g · £47.92/kg£11.50£7.50 Clubcard (£31.25/kg)Tesco Pink Lady Apples 5 Pack
5pk · £0.67 each£3.35Tesco Ripe Bananas 5 Pack
5pk · £0.18 each£0.90Tesco Blueberries 250G
250g · £11.60/kg£2.90Tesco Small Bananas 6 Pack
6pk · £0.15 each£0.90Cheestrings Twisted Cheese Snacks 8Pk 160G
8pk · £180.00/kg£3.60Gressingham Aromatic Shredded Duck 210g
210g · £26.19/kg£5.50£4.50 Clubcard (£21.43/kg)
Meal deals
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Finest* Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
Buy 1 Noodle, 1 Broth & 1 Gyoza£7.00Unlock with Clubcard