Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • New
    New
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Chocolate Boxes & Gifts

  • Lindt Lindor Pistachio Chocolate Truffles UK 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Dark Mint Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Shortbread Truffles 200g

    200g · £43.25/kg
    £8.65
    £6.65 Clubcard (£33.25/kg)
  • Guylian Seashells Boxed Chocolates 250G

    250g · £30.00/kg
    £7.50
  • Ferrero Collection Experience 20 Pieces 178g

    178g · £56.18/kg
    £10.00
  • Ferrero Raffaello Coconut & Almond Pralines 230G

    230g · £30.43/kg
    £7.00
    £5.25 Clubcard (£22.83/kg)
  • Nomo Crispy Mo 15g

    15g · £66.67/kg
    £1.00
  • Toblerone Milk Chocolate Truffles Gift Box 180g

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Kinder Surprise Egg 20G

    20g · £85.00/kg
    £1.70
  • Ferrero Rocher Boxed Chocolates 24 Pieces 300g

    300g · £35.00/kg
    £10.50
    £7.50 Clubcard (£25.00/kg)
  • Wedel Vanilla Marshmallow in Dark Chocolate 340g

    340g · £19.41/kg
    £6.60
  • Ferrero Collection Boxed Chocolates 15 Pieces 172g

    172g · £43.60/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£31.98/kg)
  • Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g

    300g · £20.00/kg
    £6.00
    £3.75 Clubcard (£12.50/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Little Robbins 77G

    77g · £25.97/kg
    £2.00
    £1.50 Clubcard (£19.48/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Dark Chocolate Truffles 337g

    337g · £40.95/kg
    £13.80
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Gift Box 525g

    525g · £40.57/kg
    £21.30
    £15.50 Clubcard (£29.52/kg)
  • Terry's Chocolate Orange Ball 145g.

    145g · £18.28/kg
    £2.65
    £2.00 Clubcard (£13.79/kg)
  • Fox's Chocolatey Tin 365G

    365g · £23.29/kg
    £8.50
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 337g

    337g · £35.61/kg
    £12.00
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 337g

    337g · £35.61/kg
    £12.00
  • Thorntons Classic Collection 262G

    262g · £36.26/kg
    £9.50
    £7.00 Clubcard (£26.72/kg)
  • CADBURY MINI SNOWBALLS 350g

    350g · £16.43/kg
    £5.75
    £4.50 Clubcard (£12.86/kg)
  • After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g

    300g · £15.33/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£10.00/kg)
  • Quality Street Matchmaker Cool Mint 110g

    110g · £18.18/kg
    £2.00
    £0.95 Clubcard (£8.64/kg)
  • Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box 16 Pieces 200g

    200g · £37.50/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£27.50/kg)
  • TOBLERONE Lotus Biscoff Dimond TRUFFLES 180G

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • GREEN & BLACK'S Organic Dark, Milk & White Collection 24X15g

    360g · £36.11/kg
    £13.00
    £11.00 Clubcard (£30.56/kg)

Chocolate Bars

  • Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar Gift 360g

    360g · £15.97/kg
    £5.75
    £4.95 Clubcard (£13.75/kg)
  • Tony's Chocolonely Milk Caramel Seasalt47g

    47g · £40.43/kg
    £1.90
  • Tonys Chocolonely Milk Chocolate Bar 50G

    50g · £38.00/kg
    £1.90
  • E. Wedel Dark Chocolate with Chocolate Filling 100g

    100g · £27.50/kg
    £2.75
    £2.30 Clubcard (£23.00/kg)
  • Tunnocks Milk Chocolate Caramel Wafer Biscuits Multipack, 240g

    8pk · £116.67/kg
    £3.50
  • Snickers Creamy Peanut Butter & Milk Chocolate Trio Bar 54.75g

    54g · £28.70/kg
    £1.55
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 4 Pack Multipack 134g

    134g · £23.88/kg
    £3.20
  • Kinder Mini Treats 16 Pack 200G

    16pk · £291.67/kg
    £3.50
    £3.10 Clubcard (£258.33/kg)
  • Snickers Duo Peanut Milk Chocolate Bar 68g

    69g · £27.54/kg
    £1.90
  • Olza Prince Polo Classic XXL 45g

    45g · £24.44/kg
    £1.10
  • Snickers Peanut Milk Chocolate Bars Multipack 4 x 40g

    4pk · £17.19/kg
    £2.75
  • Cadbury Dairy Milk Little Bars Kids Chocolate Bar Multipack 4 Pack 4 x 18g

    72g · £26.39/kg
    £1.90
    £1.50 Clubcard (£20.83/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Freddo Chocolate Kids 4 Pack Multipack 4 x 18g

    72g · £26.39/kg
    £1.90
    £1.50 Clubcard (£20.83/kg)
  • NUTELLA B-ready Bars Multipack 6 X 22g (132g)

    6pk · £24.24/kg
    £3.20
  • Blue Riband Dark Chocolate Wafer Bars 6 x 17.5g

    6pk · £76.47/kg
    £1.30
  • Cadbury Dairy Milk Fruit and Nut 360g

    360g · £15.97/kg
    £5.75
    £4.00 Clubcard (£11.11/kg)
  • Mars Caramel, Nougat & Milk Chocolate Bars Multipack 4 X 40g 160G

    4pk · £68.75/kg
    £2.75
  • Buttermilk Plant-Based Choccy Bar - Caramel Nougat 50g

    50g · £38.00/kg
    £1.90
  • Buttermilk Plant-Powered Peanut Nougat Choccy Bar 50g

    50g · £38.00/kg
    £1.90
  • Mars Duo Caramel & Milk Chocolate Bar 69g

    69g · £27.54/kg
    £1.90
  • Blue Riband Wafer Biscuit Bar 6 Pack Multipack 108g 

    6pk · £72.22/kg
    £1.30
  • Cadbury Wispa Duo Chocolate Bar 47.4g

    47g · £32.98/kg
    £1.55
  • Cadbury Dairy Milk &More Caramel Nut Crunch Chocolate Bar 200g

    200g · £22.50/kg
    £4.50
  • Toblerone Limited Edition Milk Chocolate with Crispy Salted Caramel Pieces 100g

    100g · £28.00/kg
    £2.80
    £2.10 Clubcard (£21.00/kg)
  • Kit Kat Chunky Duo Milk Chocolate bar 64g

    64g · £25.78/kg
    £1.65
  • Stock Knoppers Milk And Nut Wafers 75G

    3pk · £80.00/kg
    £2.00
  • Cadbury Dairy Milk &More Lotus Biscoff Chocolate Bar 195g

    195g · £23.08/kg
    £4.50
  • KitKat 2 Finger Dark Chocolate Biscuit Bar 8 Pack Multipack 165.6g

    20pk · £368.75/kg
    £2.95
    £2.05 Clubcard (£256.25/kg)
  • KitKat 2 Finger Milk Chocolate Biscuit Bars 8 Pack Multipack 165.6g

    20pk · £368.75/kg
    £2.95
    £2.05 Clubcard (£256.25/kg)
  • Cadbury Dairy Milk OREO Chocolate Bar 120g

    120g · £17.50/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£14.58/kg)
  • Galaxy Ripple Milk Chocolate Bars Multipack 4 x 30g

    4pk · £22.92/kg
    £2.75
  • Galaxy Ripple Milk Chocolate Bar 30G

    30g · £51.67/kg
    £1.55
  • Kinder Crispy Wafer, Chocolate & Hazelnut Bar 34g

    £1.40
  • Twix Xtra Milk Chocolate Biscuit Twin Bars 75g

    75g · £25.33/kg
    £1.90
  • Cadbury Twirl Xtra Chocolate Duo Bars 54G

    54g · £28.70/kg
    £1.55
  • Blue Riband Hazelnut Wafer Biscuit Bar 6 Pack Multipack 108g 

    6pk · £72.22/kg
    £1.30
  • Bounty Milk Chocolate Trio 85g

    85g · £23.53/kg
    £2.00
  • Cadbury Twirl Chocolate Bar Single 43g

    43g · £30.23/kg
    £1.30
  • Tim Tam Original Chocolatey Biscuit Bars 9 Pieces 163g

    9pk · £19.63/kg
    £3.20
  • Cadbury Crunchie Chocolate Bar Single 40g

    40g · £32.50/kg
    £1.30
  • Tim Tam Chewy Caramel Chocolatey Biscuit Bars 9 Pieces 175g

    175g · £18.29/kg
    £3.20
  • Milka Hazlenut Bar 90g

    90g · £22.22/kg
    £2.00
  • Nestle Yorkie Duo 72G

    72g · £22.92/kg
    £1.65
  • Bahlsen Pick Up! Milk Chocolate Biscuit Bars Multipack, 5 Pack 140g

    5pk · £91.07/kg
    £2.55
    £1.50 Clubcard (£53.57/kg)
  • Galaxy Smooth Milk Chocolate Bar 100G

    100g · £30.50/kg
    £3.05
  • Cadbury Dairy Milk Biscoff Chocolate Bar 105g

    105g · £20.00/kg
    £2.10
    £1.75 Clubcard (£16.67/kg)
  • Alibi Max Chocolate Bar With Coconut & Caramel 49G

    49g · £17.35/kg
    £0.85
    £0.50 Clubcard (£10.20/kg)
  • Kinder Bueno Bar 43G

    43g · £30.23/kg
    £1.30
  • Cadbury Picnic Chocolate Bar 4 Pack Multipack 152g

    152g · £21.05/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£17.76/kg)
  • KitKat F1 Official Chocolate Bar of Formula 14x11g

    14pk · £418.18/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£272.73/kg)
  • View all (91)

Chocolate Pouches & Bags

  • Skittles Vegan Chewy Sweets Fruit Flavoured Bag 45g

    45g · £21.11/kg
    £0.95
  • Maltesers Milk Chocolate Gift Box Chocolates 110g

    110g · £30.00/kg
    £3.30
  • Cadbury Dairy Milk Freddo & Friends Treat Size Chocolate Bars Multipack 1 X 191g

    191g · £30.63/kg
    £5.85
    £3.65 Clubcard (£19.11/kg)
  • Tesco Free From White Choc Buttons 25g

    25g · £36.00/kg
    £0.90
  • Maltesers White Chocolate Pouch Bag 126g

    126g · £30.95/kg
    £3.90
    £3.10 Clubcard (£24.60/kg)
  • Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £1.25 Clubcard (£12.50/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £1.25 Clubcard (£12.50/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate 290g

    290g · £19.66/kg
    £5.70
    £4.65 Clubcard (£16.03/kg)
  • Celebrations Milk Chocolates Pouch 325g

    325g · £13.85/kg
    £4.50
    £3.95 Clubcard (£12.15/kg)
  • Forest Feast Dark Chocolate Sour Cherries 40G

    40g · £51.25/kg
    £2.05
  • Forest Feast Salted Dark Chocolate Almonds 40G

    40g · £51.25/kg
    £2.05
  • McVitie’s Milk Chocolate Nibbles 80g

    80g · £35.63/kg
    £2.85
    £2.10 Clubcard (£26.25/kg)
  • Galaxy Miniatures Smooth Milk & Caramel Chocolate Pouch 260g

    260g · £17.31/kg
    £4.50
    £3.95 Clubcard (£15.19/kg)
  • Tesco Chocolate Fruit & Nut Mix Snack Pack 60G

    60g · £23.33/kg
    £1.40
  • Smarties Mini Cartons Chocolate 15 Pack Multipack 216g

    15pk · £417.86/kg
    £5.85
    £3.00 Clubcard (£214.29/kg)
  • TOBLERONE MIXED POUCH 250g

    250g · £18.00/kg
    £4.50
  • Flipz Milk Chocolate Coated Pretzels 90G

    90g · £25.56/kg
    £2.30
    £2.00 Clubcard (£22.22/kg)
  • M&M's Crispy Milk Chocolate Bites Pouch Bag 107g

    107g · £27.10/kg
    £2.90
  • Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g

    92g · £24.46/kg
    £2.25
    £1.95 Clubcard (£21.20/kg)
  • Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g

    94g · £23.94/kg
    £2.25
  • Cadbury Fudge Treat Size Chocolate Bars Multipack 1 X 202g

    202g · £28.96/kg
    £5.85
    £3.65 Clubcard (£18.07/kg)
  • Reese's Peanut Butter Cup Trio 63g

    63g · £33.33/kg
    £2.10
  • CADBURY TWIRL POUCH 240g

    240g · £21.67/kg
    £5.20
  • Cadbury Twirl Bites Chocolate Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £1.25 Clubcard (£12.50/kg)
  • Milky Way 14 Fun Size Milk Chocolate Bars 227g

    227g · £28.41/kg
    £6.45
    £4.50 Clubcard (£19.82/kg)
  • Maltesers Milk Chocolate Pouch Bag 158g

    158g · £24.68/kg
    £3.90
    £3.10 Clubcard (£19.62/kg)
  • Maltesers Milk Chocolate Pouch Bag 93g

    93g · £24.73/kg
    £2.30
  • M&M'S Minis Milk Chocolate Funsize 220g

    220g · £28.64/kg
    £6.30
    £4.35 Clubcard (£19.77/kg)
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Pouch Bag 200g

    200g · £21.00/kg
    £4.20
    £3.10 Clubcard (£15.50/kg)
  • Galaxy Minstrels Milk Chocolate Buttons Bag 118g

    118g · £19.92/kg
    £2.35
  • Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee & Orange Bites Pouch Bag 101g

    101g · £25.25/kg
    £2.55
  • M&M's Milk Chocolate Bites Pouch Bag 112g

    112g · £25.89/kg
    £2.90
  • Nestle Mini Mix Selection Box 296g

    296g · £20.44/kg
    £6.05
    £3.65 Clubcard (£12.33/kg)
  • Galaxy Minstrels Buttons Milk Chocolate Pouch Bag 195g

    195g · £20.00/kg
    £3.90
    £3.10 Clubcard (£15.90/kg)
  • Maltesers White Chocolate Box 88g

    88g · £37.50/kg
    £3.30
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Bag Pouch 112g

    112g · £25.89/kg
    £2.90
  • Deliciously Ella Chocolate Orange Dipped Almonds 27g

    27g · £66.67/kg
    £1.80
  • Cadbury Bitsa Wispa Chocolate Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £1.25 Clubcard (£12.50/kg)
  • Cadbury Family Treatsize Chocolate Bars Multipack 223G

    223g · £26.23/kg
    £5.85
    £3.65 Clubcard (£16.37/kg)
  • CADBURY HEROES POUCH 270G

    270g · £16.67/kg
    £4.50
  • Milkybar Giant White Chocolate Pieces 176g

    176g · £22.44/kg
    £3.95
    £2.95 Clubcard (£16.76/kg)
  • Munchies Milk Chocolate Share Bag 194G

    194g · £20.36/kg
    £3.95
    £2.95 Clubcard (£15.21/kg)
  • Deliciously Ella Chocolate Dipped Fruit And Nuts 90g

    90g · £42.22/kg
    £3.80
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Buttons Sharing Bag 100G

    100g · £25.50/kg
    £2.55
    £1.25 Clubcard (£12.50/kg)
  • Cadburys Dairy Milk Buttons XL Share Bag 290g

    290g · £19.66/kg
    £5.70
    £4.65 Clubcard (£16.03/kg)
  • Mars, Snickers, Milky Way, Maltesers, Twix Family Favourites Funsize 20 Bags/Bars 358g

    20pk · £352.94/kg
    £6.00
    £4.55 Clubcard (£267.65/kg)
  • M&M's Crispy Milk Chocolate Pouch Bag 187g

    187g · £22.46/kg
    £4.20
    £3.10 Clubcard (£16.58/kg)
  • Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Pouch Bag 100g

    100g · £23.00/kg
    £2.30
  • Cadbury Dairy Milk Lotus Biscoff Chunk Pouch 230g

    230g · £22.61/kg
    £5.20
  • Maltesers Milk Chocolate Gift Box of Chocolates 310g

    310g · £22.26/kg
    £6.90
  • View all (54)

Sweets

  • HARIBO Happy Cola Z!ng Sweets Share Bag 160g

    160g · £10.63/kg
    £1.70
  • Haribo Goldbears 160G

    160g · £10.63/kg
    £1.70
  • Tesco Fizzy Strawberry Flavour Lances 75G

    75g · £12.00/kg
    £0.90
  • Sour Patch Kids Peach Flavour Sweets 120g

    120g · £13.75/kg
    £1.65
    £1.50 Clubcard (£12.50/kg)
  • Sour Patch Kids Fruit Mix Flavour Sweets 120G

    120g · £14.17/kg
    £1.70
    £1.50 Clubcard (£12.50/kg)
  • Ritter Sport Haribo Balla Bites Limited Edition 100g

    100g · £28.50/kg
    £2.85
    £2.30 Clubcard (£23.00/kg)
  • Swizzels Scrumptious Sweets 173G

    173g · £8.96/kg
    £1.55
    £1.30 Clubcard (£7.51/kg)
  • The Natural Confectionery Co. Jelly Snakes Fruit Flavoured Gums 110g

    110g · £11.82/kg
    £1.30
  • Chewits Xtreme Sour Apple Stick 34G

    34g · £25.00/kg
    £0.85
  • Haribo Share The Happy Fizzy & Fruit Gums 352G

    352g · £11.08/kg
    £3.90
    £2.35 Clubcard (£6.68/kg)
  • Swizzels Squashies Sour Shooting stars 100g

    100g · £17.00/kg
    £1.70
  • Mentos Fruit Roll 38G

    38g · £30.26/kg
    £1.15
  • Rowntree's Randoms Sweets Sharing Bag 150g

    150g · £11.67/kg
    £1.75
    £1.30 Clubcard (£8.67/kg)
  • Maynards Wine Gums Roll

    52g · £17.31/kg
    £0.90
  • Tesco Pink & White Mini Marshmallows 100G

    100g · £13.00/kg
    £1.30
  • Rowntree's Fruit Pastilles Sweets Sharing Bag 143g

    143g · £12.24/kg
    £1.75
    £1.20 Clubcard (£8.39/kg)
  • Haribo Halal Goldbears 100g

    100g · £15.00/kg
    £1.50
  • Tesco Marshmallows 200G

    200g · £7.25/kg
    £1.45
  • Nerds Candy Sweets Gummy Clusters Sharing Bag Berries 113g

    113g · £23.45/kg
    £2.65
    £2.20 Clubcard (£19.47/kg)
  • Nerds Gummy Clusters Candy - Fruits 113g

    113g · £23.45/kg
    £2.65
    £2.05 Clubcard (£18.14/kg)
  • Skittles Fruits Sweets 18 Fun Size Bags 324G

    324g · £16.36/kg
    £5.30
    £3.55 Clubcard (£10.96/kg)
  • SKITTLES DARKSIDE SWEETS 18 FUN SIZE BAGS MULTIPACK 324g

    324g · £16.36/kg
    £5.30
    £3.55 Clubcard (£10.96/kg)
  • Swizzels Curious Chews 171G

    171g · £9.06/kg
    £1.55
    £1.30 Clubcard (£7.60/kg)
  • Sour Patch Kids Original Gums 120G

    120g · £14.17/kg
    £1.70
    £1.50 Clubcard (£12.50/kg)
  • E.Wedel Aha! Sezamki Bar 27.2G

    27g · £27.78/kg
    £0.75
  • HARIBO Nostalgix Sweets Share Bag 175g

    160g · £10.63/kg
    £1.70
    £1.00 Clubcard (£6.25/kg)
  • Swizzels Drumstick Squashies Gums Original 140G

    140g · £8.57/kg
    £1.20
  • Tesco Mint Humbugs 200G

    200g · £7.25/kg
    £1.45
  • Sour Patch Kids Monster Heads 2 Flavours in 1 Sweets 105g

    105g · £16.19/kg
    £1.70
    £1.50 Clubcard (£14.29/kg)
  • Swizzels Squashies Tropical Fruit Flavours 100g

    100g · £17.00/kg
    £1.70
  • Haribo Fruitilicious Fruit Gums 150G

    150g · £11.33/kg
    £1.70
  • Haribo Giant Strawbs Fruit Gums 175G

    175g · £9.71/kg
    £1.70
    £1.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Haribo Supermix Fruit Milk & Sweet Foam Gums 175G

    175g · £9.71/kg
    £1.70
    £1.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Rowntree's Berry Hearts Sweets Sharing Bag 115g

    115g · £17.83/kg
    £2.05
    £1.45 Clubcard (£12.61/kg)
  • Starburst Original Fruit Chews 45g

    45g · £26.67/kg
    £1.20
  • Rowntree's Jelly Tots Sweets Sharing Bag 150g

    10pk · £116.67/kg
    £1.75
    £1.30 Clubcard (£86.67/kg)
  • Skittles Fruit Flavoured Sweets Bag 136g

    136g · £9.56/kg
    £1.30
  • Tesco Honey Roasted Cashews 150G

    150g · £21.67/kg
    £3.25
  • Sour Patch Kids Paradise Twist Tropical Flavour Sweets 120g

    120g · £13.75/kg
    £1.65
    £1.50 Clubcard (£12.50/kg)
  • Sour Patch Kids Blue Raspberry Flavour Sweets 120G

    120g · £13.33/kg
    £1.60
    £1.50 Clubcard (£12.50/kg)
  • Maoam Bloxx 4 Pack 88G

    88g · £10.23/kg
    £0.90
  • Swizzels Luscious Lollies 176G

    176g · £8.81/kg
    £1.55
    £1.30 Clubcard (£7.39/kg)
  • Haribo Halal Happy Cola Zing 100G

    100g · £15.00/kg
    £1.50
  • Sour Patch Kids Strawberry & Watermelon flavour sweets 350g

    350g · £10.57/kg
    £3.70
    £3.20 Clubcard (£9.14/kg)
  • ROWNTREES Bottle Pops Sweets Sharing Bag 115g

    115g · £17.83/kg
    £2.05
    £1.45 Clubcard (£12.61/kg)
  • Haribo Marshmallows Chamallows Pink & White 140G

    140g · £10.71/kg
    £1.50
    £1.25 Clubcard (£8.93/kg)
  • Rowntree's Fruit Pastilles Sweets 48g

    48g · £18.75/kg
    £0.90
  • Kp Honey Roast Peanuts 225G

    225g · £19.11/kg
    £4.30
  • Jaimin Sesame Chikki 200g

    200g · £12.00/kg
    £2.40
    £1.70 Clubcard (£8.50/kg)

Chewing Gum & Mints

  • Polo Original Mint Tube 34g

    34g · £35.29/kg
    £1.20
  • Airwaves Menthol & Eucalyptus Chewing Gum Bottle 46 Pieces

    46pk · £0.07 each
    £3.25
  • Trebor Extra Strong Peppermint Multipack 4 pack 36.4g

    146g · £14.38/kg
    £2.10
  • Trebor Extra Strong Peppermint Mints Roll 41.3g

    41g · £21.95/kg
    £0.90
  • Extra Peppermint Sugar Free Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g

    64g · £50.78/kg
    £3.25
  • Wrigley's Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum 46 Pieces 64g

    64g · £50.78/kg
    £3.25
  • Wrigley's Extra Cool Breeze Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g

    46pk · £0.07 each
    £3.25
  • Mentos Mint Roll 38G

    38g · £30.26/kg
    £1.15
  • Extra White Sugar Free Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g

    46pk · £0.07 each
    £3.25
  • Extra White Bubblemint Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Extra White Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Extra Plus Chill Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    67g · £52.99/kg
    £3.55
    £2.95 Clubcard (£44.03/kg)
  • Extra Plus Chill Watermelon Flavour Chewing Gum 7 Pieces

    15g · £73.33/kg
    £1.10
  • Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum 7 Pieces

    7pk · £550.00/kg
    £1.10
  • Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    73g · £48.63/kg
    £3.55
    £2.95 Clubcard (£40.41/kg)
  • Life Loop Wellness Magnesium Raspberry Lemon Gum 10pieces

    10pk · £0.34 each
    £3.35
  • Extra Plus Hydro Peppermint Chewing Gum 7 pieces

    15g · £73.33/kg
    £1.10
  • Extra Plus Hydro Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces

    67g · £52.99/kg
    £3.55
    £2.95 Clubcard (£44.03/kg)
  • Life Loop Energy 100mg Caffeine Menthol Boost Gum 10pieces

    10pk · £0.34 each
    £3.35
  • Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Life Loop Beauty Biotin Boost Berry Burst Gum 10pieces

    10pk · £0.34 each
    £3.35
  • Extra Peppermint Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • Wrigley's Extra Spearmint Gum Sugar Free 3 X 12.6G

    37g · £55.41/kg
    £2.05
  • Wrigleys Extra Peppermint Chewing Gum 3X12.6G

    3pk · £55.41/kg
    £2.05
  • Airwaves Cherry Menthol Sugar Free Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £900.00/kg
    £0.90
  • Extra White Bubblemint Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces

    46pk · £0.07 each
    £3.25
  • Smint Xxl Sugarfree Sweet Mint

    35g · £58.57/kg
    £2.05
  • Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum 10 Pieces

    10pk · £0.09 each
    £0.90
  • View Fruit Juice & Smoothies

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo