Top picks
Co-op Chilean Sauvignon Blanc 75CL
75cl · £11.27/L2 for £12£8.45Co-op Lime Tree Merlot 75cl
75cl · £11.27/L2 for £12£8.45Co-op Limetree Australia Cabernet Sauvignon 75cl
75cl · £11.27/L2 for £12£8.45Cravendale Filtered Fresh Whole Milk 2L
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Big Milk Whole Milk for Big Kids Aged 1+ 2L
2L · £1.58/L2 for £4£3.15Asahi Super Dry Lager Beer Bottle 620ml
620ml · £7.82/L3 for £9£4.85Desperados Tequila Lager Beer Bottle 650ml
650ml · £8.00/L3 for £9£5.20Stella Artois Belgium Premium Lager Beer Bottle 660ml
660ml · £6.74/L3 for £9£4.45The Ned Sauvignon Blanc Wine 750ml
75cl · £17.00/L£3.50 off£12.75£16.25Estrella Damm Premium Lager Beer Bottle 660ml
660ml · £7.35/L3 for £9£4.85Staropramen Premium Czech Lager Bottle 660ml
660ml · £6.82/L3 for £9£4.50Birra Moretti Lager Beer Single Bottle 660ml
660ml · £6.52/L3 for £9£4.30Pepsi Max No Sugar Cola Multipack Cans 8x330ml
8pk · £1.86/L£2 off£4.90£6.90Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 3 Pack Multipack 123g (3 x 41g)
123g · £24.39/kg3 for £4.50£3.00Strings & Things Cheestrings Twisted 4 X 20G (80G)
80g · £27.50/kg3 for £4.50£2.20Peperami The Original 5 x 20g (100g)
5pk · £33.00/kg3 for £4.50£3.30Absolut Original Swedish Vodka 70cl
70cl · £40.64/L£5.25 off£28.45£33.70Viña Sol Original 75cl
75cl · £12.93/L£2 off£9.70£11.70San Miguel Especial 620ml
620ml · £7.18/L3 for £9£4.45
Fruit
Co-op Irresistible Strawberries
227g · £17.84/kg2 for £6.55£4.05Co-op Irresistible Raspberries
140g · £27.14/kg2 for £6.55£3.80Co-op Seasonal British Apples
4pk · £0.55 each£0.25 off£2.20£2.45
Vegetables
Co-op Midi Vine Ripened Tomatoes 230G
230g · £6.09/kg£0.20 off£1.40£1.60
Salad & Herbs
Co-op Midi Vine Ripened Tomatoes 230G
230g · £6.09/kg£0.20 off£1.40£1.60Pizza Express House Light Dressing 235ml
235ml · £10.85/L£1.10 off£2.55£3.65
Milk, Eggs, Dairy
Cravendale Filtered Fresh Whole Milk 2L
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Cravendale Filtered Fresh Semi Skimmed Milk 2L Fresher for Longer
2L · £1.63/L2 for £4£3.25Big Milk Whole Milk for Big Kids Aged 1+ 2L
2L · £1.58/L2 for £4£3.15Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £9.00/kg£1.50 off£3.60£5.10Kerrygold Salted Pure Irish Butter 200g
200g · £12.25/kg£0.60 off£2.45£3.05Alpro Almond No Sugars Roasted Long Life Drink 1L
1L · £2.00/L£0.75 off£2.00£2.75ProActiv Light 450g
450g · £9.67/kg£1.20 off£4.35£5.55Clover Spread butter 500g
500g · £4.20/kg£1.10 off£2.10£3.20Alpro Almond No Sugars Chilled Drink 1L
1L · £1.75/L£0.55 off£1.75£2.30Flora Original 450g
450g · £4.78/kg£0.55 off£2.15£2.70Lurpak Lighter Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £9.00/kg£1.50 off£3.60£5.10Stork Spread 500g
500g · £4.90/kg£0.35 off£2.45£2.80Alpro Barista Oat Long Life Drink 1L
1L · £2.00/L£0.80 off£2.00£2.80
Cheese
Dairylea Dunkers Jumbo Tubes Cheese Snacks 3 Pack Multipack 123g (3 x 41g)
123g · £24.39/kg3 for £4.50£3.00Strings & Things Cheestrings Twisted 4 X 20G (80G)
80g · £27.50/kg3 for £4.50£2.20Dairylea Lunchers Ham 'N' Cheese Cheese Snack 65g
65g · £28.46/kg3 for £4.50£1.85Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350g
350g · £11.14/kg£0.90 off£3.90£4.80Le Rustique Jean Verrier Fromager Camembert 250g
250g · £11.20/kg£0.90 off£2.80£3.70Dairylea Soft Cheese Triangles 8 Pack 125g
125g · £11.60/kg£0.85 off£1.45£2.30Cathedral City Our Extra Mature Cheddar 350g
350g · £11.14/kg£0.90 off£3.90£4.80Cathedral City Mature Lighter Cheese 350g
350g · £11.14/kg£0.90 off£3.90£4.80
Yoghurt
Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)
4pk · £5.88/kg3 for £4.50£2.00Muller Corner Vanilla Chocolate Balls and Banana Chocolate Flakes Yogurts
4pk · £4.33/kg£1.30 off£2.15£3.45Muller Corner Strawberry and Peach & Apricot Yogurts
4pk · £3.95/kg£1.30 off£2.15£3.45Ehrmann High Protein Double Choc 200g
200g · £9.75/kg2 for £3.15£1.95Ehrmann Limited Edition Double White Choc Style 200g
200g · £9.75/kg2 for £3.15£1.95Activia Strawberry Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)
4pk · £5.33/kg£0.65 off£2.45£3.10Peppa Pig Strawberry Fromage Frais 6 x 45g (270g)
6pk · £3.89/kg£0.30 off£1.05£1.35Activia Peach No Added Sugar Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)
4pk · £5.33/kg£0.65 off£2.45£3.10Danone Activia Rhubarb 4X115G
4pk · £5.33/kg£0.65 off£2.45£3.10Activia Cherry No Added Sugar Gut Health Yogurt 4 x 115g (460g)
4pk · £5.33/kg£0.65 off£2.45£3.10
Meat, Poultry, Fish
Co-op British Chicken Breast Fillets 580G
580g · £9.22/kg2 for £8.90£5.35Co-op British Chicken Thigh Fillets 500G
500g · £11.40/kg2 for £8.90£5.70Co-ор British Diced Beef Casserole Steak 400g
400g · £13.75/kg2 for £8.90£5.50Co-op 6 Frankfurters 300g
300g · £14.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op Smoked Crispy Cooked Bacon 65G
65g · £65.38/kg2 for £6.70£4.25Co-op British 12 Beef Meatballs 350g
350g · £15.71/kg2 for £8.90£5.50Co-op 2 Salmon Fillets 220g
220g · £22.50/kg2 for £8.90£4.95Co-op Outdoor Bred 4 Pork Loin Steaks 440g
440g · £12.50/kg2 for £8.90£5.50Co-op Irresistible 12 Air Dry Cured Smoked Streaky Bacon Rashers 230g
230g · £19.13/kg2 for £6.50£4.40Co-op Irresistible Air Dry Cured 6 Unsmoked Back Bacon Rashers 230g
230g · £19.13/kg2 for £6.50£4.40Co-op Irresistible Cumberland Sausages 400G
400g · £10.13/kg2 for £6.50£4.05Co-op Irresistible Lincolnshire Sausages 400G
400g · £10.13/kg2 for £6.50£4.05Co-op Irresistible Pork and Caramelised Onion Sausages 400g
400g · £10.13/kg2 for £6.50£4.05Co-op Irresistible Pork Sausages 400G
400g · £10.13/kg2 for £6.50£4.05Co-op Irresistible 6 Air Dry Cured Smoked Back Bacon Rashers 230g
230g · £19.13/kg2 for £6.50£4.40Co-op British 4 Beef Quarter Pounder Burgers 454g
454g · £10.24/kg2 for £6.50£4.65Co-op Irresistible Limited Edition Chorizo Style Pork Sausages 400g
400g · £10.13/kg2 for £6.50£4.05Co-op Irresistible 10 Pork Chipolata Sausages 340g
340g · £11.91/kg2 for £6.50£4.05Richmond 8 Thick Pork Sausages 410g
410g · £5.49/kg£0.75 off£2.25£3.00
Meat Alternatives
Quorn Totally Vegan Smoky Ham Free Slices 100g
100g · £34.00/kg2 for £4.50£3.40
Deli, Dips, Food To Go
Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites Mini Packs 3 x 22.5g
3pk · £32.59/kg3 for £4.50£2.20Co-op Honey Roast Ham Chunks 120g
120g · £25.83/kg2 for £4.50£3.10Co-op British Breaded Ham 120g
120g · £24.17/kg2 for £4.50£2.90Co-op British Honey Roast Ham 5 Slices 120g
120g · £24.17/kg2 for £4.50£2.90Co-op Steak & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15Ginsters Cornish Pasty 227g
227g · £8.81/kg£0.90 off£2.00£2.90Old El Paso Squeezy Chunky Guacamole 240G
240g · £8.33/kg£1 off£2.00£3.00BOL Protein Power Soup Garden Pea & Spinach
600g · £4.67/kg£1 off£2.80£3.80Co-op British Chicken Satay Bites 156g
156g · £17.95/kg2 for £4.50£2.80Co-op British Roast Chicken Breast 120G
120g · £23.33/kg2 for £4.50£2.80Co-op 18 Italian Milano Salami Slices 80g
80g · £38.75/kg2 for £4.50£3.10Co-op Irresistible Wiltshire Cured Breaded Ham 120g
120g · £35.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op Irresistible Wiltshire Cured Ham 120G
120g · £35.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op Irresistible Finely Sliced Ham 120G
120g · £35.00/kg2 for £6.70£4.20Pukka All Steak Pie 209g
209g · £10.77/kg£0.85 off£2.25£3.10Co-op 6 Sausage Rolls 360g
330g · £6.67/kg£0.35 off£2.20£2.55Old El Paso Soured Cream 230G
230g · £8.70/kg£1 off£2.00£3.00Co-op Corned Beef 120g
120g · £25.83/kg2 for £4.50£3.10Co-op 5 British Outdoor Bred Cooked Ham 120g
120g · £24.17/kg2 for £4.50£2.90Co-op British Silverside Beef 4 Slices 100g
100g · £31.00/kg2 for £4.50£3.10Co-op Ready to Eat Sliced Chicken Breast 170g
170g · £25.59/kg2 for £6.70£4.35Co-op Flamegrilled Chicken Slices 130G
130g · £30.77/kg2 for £6.70£4.00Co-op Roast Chicken Drumstick 450G
450g · £10.22/kg2 for £6.70£4.60Patak's the Original Raita 170g
170g · £10.00/kg£0.90 off£1.70£2.60Co-op 4 Mini Pork, Pickle & Cheese Pies 200g
200g · £11.25/kg£0.55 off£2.25£2.80BOL Roasted Red Pepper & Tomato Power Soup 600G
600g · £5.00/kg£0.80 off£3.00£3.80Mattessons Smoked Pork Sausage Original 160g
160g · £17.50/kg2 for £4.50£2.80Co-op Irresistible Limited Edition Corned Beef 120G
120g · £37.08/kg2 for £6.70£4.45Co-op Irresistible Butter Basted Turkey 120G
120g · £37.08/kg2 for £6.70£4.45Co-op Irresistible Wiltshire Breaded Ham
180g · £19.17/kg£1 off£3.45£4.45Co-op 4 Mini Crispy Bake Pork Pies 200G
200g · £11.00/kg£0.35 off£2.20£2.55Co-op Irresistible Thick Cut Honey Roast Ham 120G
120g · £35.00/kg2 for £6.70£4.20Co-op Irresistible Topside Of Beef 100G
100g · £44.50/kg2 for £6.70£4.45
Bakery
Mr Kipling Bakewell Slices 6 Pack
6pk · £0.30 each£1.70 off£1.80£3.50Co-op Steak & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15New York Bakery Co. 5 Original Bagels Fresher for Longer 425g
5pk · £0.29 each£0.80 off£1.45£2.25Warburtons 6 Crumpets
6pk · £0.13 each£0.25 off£0.80£1.05Warburtons 4 Sliced Brioche Burger Buns
4pk · £0.56 each£0.70 off£2.25£2.95Old El Paso 8 Regular Tortillas Flour 326G
326g · £5.21/kg£0.60 off£1.70£2.30Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.36 each£0.75 off£1.45£2.20Patak's The Original 2 Flame Baked Plain Naans
220g · £7.73/kg£0.85 off£1.70£2.55Warburtons 6 Brioche Hotdog Rolls
270g · £7.78/kg£0.65 off£2.10£2.75Pukka All Steak Pie 209g
209g · £10.77/kg£0.85 off£2.25£3.10Mr Kipling Mini Battenbergs 5 Pack
5pk · £0.35 each£1.45 off£1.75£3.20New York Bakery Co. Everything Bagels 425g
5pk · £0.29 each£0.95 off£1.45£2.40Pataks Garlic & Coriander Naan Breads x 2 220G
220g · £7.73/kg£0.85 off£1.70£2.55Bonne Maman Madeleine 175G
175g · £13.14/kg£1.35 off£2.30£3.65Co-op 4 Mini Pork, Pickle & Cheese Pies 200g
200g · £11.25/kg£0.55 off£2.25£2.80Cadbury Milk Chocolate Mini Rolls x 5
5pk · £0.41 each£1.25 off£2.05£3.30Co-op 4 Mini Crispy Bake Pork Pies 200G
200g · £11.00/kg£0.35 off£2.20£2.55Barny 5 pack Chocolate Soft Baked Bears 125g (5 X 25g)
125g · £9.20/kg£0.50 off£1.15£1.65Mr Kipling 8 Birthday Cake Slices
8pk · £0.28 each£0.75 off£2.25£3.00Mrs Crimble's 6 Big Choc Macaroons 195g
195g · £8.21/kg£0.60 off£1.60£2.20Mr Kipling Signature Collection 8 Rich & Gooey Double Chocolate Brownie Bites
1pk · £1.95 each£0.45 off£1.95£2.40Mr Kipling 4 Custard Cream Whirls
4pk · £0.35 each£0.55 off£1.40£1.95Patak's 10 Plain Naan Dippers 180g
180g · £9.44/kg£0.70 off£1.70£2.40
Pizza, Pasta, Ready Meals
Rustlers The Smokey BBQ Rib 157g
157g · £19.43/kg2 for £3.85£3.05Rustlers The Essential Cheese Burger with Our Rich Tomato Relish 166g
166g · £14.16/kg2 for £3.85£2.35Rustlers The Southern Fried Chicken Sub Sandwich 158g
158g · £19.30/kg2 for £3.85£3.05Co-op Macaroni Cheese 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Co-op Spaghetti Bolognese 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Co-op Spaghetti & Meatballs 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Pukka All Steak Pie 209g
209g · £10.77/kg£0.85 off£2.25£3.10Patak's Aromatic Vegetable Biryani 270g
270g · £8.70/kg£1.50 off£2.35£3.85BOL One Pot Meal Coconut Lentil Turmeric Daal 450g
450g · £6.89/kg£1 off£3.10£4.10Co-op Ham & Mushroom Tagliatelle 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Chicken & Bacon Pasta Bake 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Italian Menu Spaghetti Carbonara 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Co-op 4 Mini Pork, Pickle & Cheese Pies 200g
200g · £11.25/kg£0.55 off£2.25£2.80Patak's Spiced Potato & Cauliflower Curry 270g
270g · £8.70/kg£1.50 off£2.35£3.85Co-op Chilli Con Carne & Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Tomato & Mozzarella Pasta Bake 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Co-op Chicken Chow Mein 350g
350g · £12.71/kg2 for £7.10£4.45Geeta's Saag Aloo Lentils, Potatoes & Spinach with Black Onion Seeds 250g
250g · £6.80/kg£0.50 off£1.70£2.20Co-op 4 Mini Crispy Bake Pork Pies 200G
200g · £11.00/kg£0.35 off£2.20£2.55Co-op Hunters Chicken & Paprika Potatoes 350g
350g · £12.71/kg2 for £7.10£4.45Co-op Mature Cheddar Classic Vegetable Lasagne 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op British Chicken Pesto Pasta 380g
380g · £11.71/kg2 for £7.10£4.45Co-op Spanish Style Chicken & Paprika Potatoes 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Thai Style Green Chicken Curry with Jasmine Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Korean Style Beef & Rice 400g
400g · £12.25/kg2 for £7.10£4.90Co-op Steak & Gravy Pie 500G
500g · £10.30/kg2 for £7.10£5.15Co-op Classic Menu Cottage Pie 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op British Creamy Chicken & Bacon with Potatoes 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Sausage & Mash 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Tuna Pasta Bake 400g
400g · £10.25/kg2 for £7.10£4.10Co-op Good Fuel Chicken Tikka Masala 400g
400g · £12.50/kg2 for £7.10£5.00Co-op Dirty Fries 330g
330g · £13.48/kg2 for £7.10£4.45Co-op Beef in Black Bean & Egg Rice 400G
400g · £10.88/kg2 for £7.10£4.35Co-op GoodFuel Piri Piri Chicken 380g
380g · £13.68/kg2 for £7.10£5.20Co-op Beef Chilli Burrito 400g
400g · £10.88/kg2 for £7.10£4.35Co-op Traditional Fish Pie 400G
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Classic Menu Beef Hotpot 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Butter Chicken with Pilau Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Yorkshire Pudding with Pork Sausages 335g
335g · £13.28/kg2 for £7.10£4.45Co-op Sweet & Sour Chicken with Egg Fried Rice 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Co-op Good Fuel Creamy Sweet Potato & Kale Pasta 230g
250g · £16.40/kg2 for £7.10£4.10Co-op Good Fuel Naked Chicken Katsu Curry 400g
400g · £11.63/kg2 for £7.10£4.65Co-op Plant Based Coconut Cauliflower Curry with Long Grain Rice 370g
370g · £11.76/kg2 for £7.10£4.35Co-op Chicken Arrabiata 400g
400g · £11.13/kg2 for £7.10£4.45Geeta's Bombay Spiced Lentils & Potatoes 250g
250g · £6.80/kg£0.50 off£1.70£2.20
Desserts
Rolo Milk Chocolate & Toffee Crème Dessert 2X65G
2pk · £10.38/kg£0.75 off£1.35£2.10English Cheesecake Company 2 Vanilla & Biscoff Cheesecake Slices 180g
2pk · £17.50/kg£1.20 off£3.15£4.35Ambrosia Deluxe Custard 750g
750g · £3.93/kg£0.70 off£2.95£3.65Mr Kipling 4 Birthday Cake Tarts
4pk · £0.36 each£0.75 off£1.45£2.20GU Inspirations Choc & Honeycomb 2X86G
2pk · £18.21/kg£1.05 off£3.15£4.20Gü Zillionaire Cheesecake 2 x 84.5g (169g)
2pk · £19.53/kg£1.05 off£3.30£4.35
Ice Cream
Lotus Biscoff with Biscoff Pieces 425ml
425ml · £6.71/L£1.25 off£2.85£4.10Lotus Biscoff Sandwiches 320ml
4pk · £9.06/L£1.75 off£2.90£4.65
Crisps, Snacks, Biscuits
Peperami The Original 5 x 20g (100g)
5pk · £33.00/kg3 for £4.50£3.30Walkers Squares Variety 6X22G
6pk · £14.39/kg£0.85 off£1.90£2.75Petit Ecolier Milk Chocolate Topping Biscuits 100g
100g · £15.00/kg£1.30 off£1.50£2.80Doritos Tangy Cheese 140G
140g · £12.14/kg£0.70 off£1.70£2.40Fox's Chocolatey Half-Coated Cookies Milk Chocolate 157g
157g · £13.38/kg£1 off£2.10£3.10Kind Dark Chocolate Nuts & Sea Salt Bars 3 x 30g (90g)
3pk · £25.56/kg£1.30 off£2.30£3.60Old El Paso Crunchy Original Tortilla Nachips 185g
185g · £9.19/kg£0.85 off£1.70£2.55KP Dry Roasted Peanuts 250g
250g · £12.40/kg£0.75 off£3.10£3.85Ritz The Original Baked Cracker Box 150g
150g · £7.33/kg£0.35 off£1.10£1.45Walkers Wotsits Really Cheesy Multipack Crisp Snacks 6x16.5g
6pk · £19.19/kg£1.05 off£1.90£2.95Doritos Cool Original 140G
140g · £12.14/kg£0.70 off£1.70£2.40McVitie's Milk Chocolate Digestive Biscuits 433g
433g · £6.58/kg£1.20 off£2.85£4.05Cadbury Brunch Oats Chocolate Chip Cereal Bars, 4 Pack Multipack 112g (4 x 28g)
112g · £10.27/kg£0.65 off£1.15£1.80KP Original Salted Peanuts 250g
250g · £12.40/kg£0.75 off£3.10£3.85Barebells Soft Protein Bar Caramel Choco 55g
55g · £42.73/kg£0.80 off£2.35£3.15Carrs Cheese Melts 150G
150g · £11.33/kg£0.85 off£1.70£2.55Patak's 8 Plain Pappadums 64g
64g · £27.34/kg£1.25 off£1.75£3.00KP Real Mccoys Classic Variety Potato Chips 6x25g
6pk · £13.33/kg£0.90 off£2.00£2.90Pringles Sour Cream & Onion 165g
165g · £13.64/kg£0.50 off£2.25£2.75McVitie's Digestives The Caramel One with a Milk Chocolate Flavour Coating 250g
250g · £8.00/kg£1 off£2.00£3.00Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Coated Sharing Peanuts 150g
150g · £14.33/kg£1.30 off£2.15£3.45Nakd Blueberry Muffin 4x35G
4pk · £20.00/kg£0.90 off£2.80£3.70Barebells Soft Protein Bar Banana Dream 55g
55g · £42.73/kg£0.80 off£2.35£3.15Jacobs Tuc Sandwich Crackers 150G
150g · £10.00/kg£0.45 off£1.50£1.95Walkers Classic Variety Multipack Crisps 6x25g
6pk · £12.67/kg£0.85 off£1.90£2.75Pringles Texas BBQ Sauce 165g
165g · £13.64/kg£0.50 off£2.25£2.75Bahlsen Choco Leibniz Milk 111g
111g · £15.32/kg£0.90 off£1.70£2.60Nakd Cocoa Orange Fruit & Nut Bars 4 x 35g
4pk · £20.00/kg£0.90 off£2.80£3.70Barebells Peanut Butter Protein Bar 55g
55g · £42.73/kg£0.80 off£2.35£3.15Walkers Quavers Cheese 6X16G
6pk · £19.79/kg£1.05 off£1.90£2.95Pringles Salt & Vinegar 165g
165g · £13.64/kg£0.50 off£2.25£2.75Mcvitie's Hobnobs Milk Chocolate Biscuits 431G
431g · £6.61/kg£1.20 off£2.85£4.05Barebells Protein Bar Cookies & Cream 55g
55g · £42.73/kg£0.80 off£2.35£3.15Weetabix Cereal 24 Pack
24pk · £0.14 each£1 off£3.40£4.40Skips Prawn Cocktail Multipack Crisps 6x13.1g
6pk · £20.99/kg£0.35 off£1.65£2.00Doritos Chilli Heatwave 140G
140g · £12.14/kg£0.70 off£1.70£2.40McVitie's Dark Chocolate Digestive Biscuits 433g
433g · £6.58/kg£1.20 off£2.85£4.05Trek Lotus Biscoff 55g
55g · £40.91/kg£0.50 off£2.25£2.75Pom-Bear Original Multipack Crisps 6x13g
6pk · £0.29 each£1 off£1.75£2.75Walkers MAX Paprika 140G
140g · £14.29/kg£0.85 off£2.00£2.85McVitie's Jaffa Cookies 165g
159g · £12.58/kg£1.10 off£2.00£3.10Walkers French Fries Variety Multipack Snacks 6x18g
6pk · £17.59/kg£1.05 off£1.90£2.95Tyrrells Mature Cheddar & Chive Sharing Crisps 150g
150g · £15.00/kg£0.75 off£2.25£3.00Maryland S'wich Choc Creme 150g
150g · £8.00/kg£1 off£1.20£2.20Tyrrells Sea Salt & Cider Vinegar Sharing Crisps 150g
150g · £15.00/kg£0.75 off£2.25£3.00Bahlsen Choco Leibniz Dark 111g
111g · £15.32/kg£0.90 off£1.70£2.60Tyrrells Sweet Chilli & Red Pepper Sharing Crisps 150G
150g · £15.00/kg£0.75 off£2.25£3.00KP Real Mccoys Meaty Variety Potato Chips 6x25g
6pk · £13.33/kg£0.90 off£2.00£2.90Tyrrells Lightly Sea Salted Sharing Crisps 150g
150g · £15.00/kg£0.75 off£2.25£3.00McVitie's Limited Edition Digestive Pink Raspberry & Cream Flavour 232g
232g · £8.62/kg£0.90 off£2.00£2.90View all (59)
Chocolate & Sweets
M&M's Peanut Milk Chocolate Bag 112g
112g · £15.18/kg£0.70 off£1.70£2.40Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate Bar 120 g
120g · £14.17/kg£0.70 off£1.70£2.40Haribo Tangfastics Sweets Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Cadbury Dairy Milk Freddo Chocolate Bar 4 Pack Multipack 72g (4 x 18g)
72g · £19.44/kg£0.40 off£1.40£1.80McVitie's Penguin Milk Chocolate Biscuit bar 7pk
7pk · £0.21 each£1.05 off£1.45£2.50Tic Tac Fresh Mint 49g
49g · £33.67/kg£0.30 off£1.65£1.95Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £20.97/kg£0.45 off£1.95£2.40Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate Bar 110g
110g · £15.45/kg£0.70 off£1.70£2.40Maynards Bassetts Wine Gums Candy 130g
130g · £8.46/kg£0.35 off£1.10£1.45Cadbury Dairy Milk Little Bars Chocolate Bar 4 Pack Multipack 72g (4 x 18g)
72g · £19.44/kg£0.40 off£1.40£1.80McVitie's 7 Gold Bars 124g
7pk · £0.21 each£0.90 off£1.45£2.35Tic Tac Mixers Cherry Cola 49g
49g · £33.67/kg£0.30 off£1.65£1.95M&M’s Crispy Pouch 107g
107g · £15.89/kg£0.70 off£1.70£2.40Cadbury Dairy Milk Oreo Chocolate Bar 120g
120g · £14.17/kg£0.70 off£1.70£2.40Maynards Bassetts Jelly Babies Candy 130g
130g · £8.46/kg£0.35 off£1.10£1.45KitKat 2 Finger Original Bars 12 x 20.7g (248.4g)
20.7g · £135.27/kg£0.75 off£2.80£3.55Cadbury Timeout 5-pack Milk Chocolate Wafer Biscuit Bars Multipack (5x 18g bars) 90 g
90g · £12.78/kg£0.80 off£1.15£1.95Tic Tac Lime & Orange 49g
49g · £33.67/kg£0.30 off£1.65£1.95Galaxy Minstrels Milk Chocolate Bag 118g
118g · £16.53/kg£0.45 off£1.95£2.40Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 120g
120g · £14.17/kg£0.70 off£1.70£2.40Haribo Starmix Sweets Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Tic Tac Fruit Adventure 49g
49g · £33.67/kg£0.30 off£1.65£1.95Galaxy Counters Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 112g
112g · £17.41/kg£0.45 off£1.95£2.40Cadbury Dairy Milk Classic Chocolate Bar 110g
110g · £15.45/kg£0.70 off£1.70£2.40Munchies Fudgey Salted Caramel Flavour 97g
97g · £14.95/kg£0.95 off£1.45£2.40Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g
94g · £15.43/kg£0.95 off£1.45£2.40Haribo Giant Strawbs Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Cadbury Dairy Milk Daim Chocolate Bar 120g
120g · £14.17/kg£0.70 off£1.70£2.40Revels Milk Chocolate Bag 101g
101g · £19.31/kg£0.45 off£1.95£2.40Skittles Fruits Sweets Bag 136g
136g · £7.72/kg£0.15 off£1.05£1.20NOMO Vegan & Free From Caramel Choc Bar 38g
38g · £35.53/kg£0.65 off£1.35£2.00Smarties Milk Chocolate Sharing Bag 105G
105g · £13.81/kg£0.95 off£1.45£2.40Toblerone Milk Chocolate Bar 100g
100g · £22.00/kg£0.30 off£2.20£2.50Maynards Bassetts Sports Mix Candy 130g
130g · £8.46/kg£0.35 off£1.10£1.45Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g
92g · £15.76/kg£0.95 off£1.45£2.40Skittles Chewies Fruit Sweets Bag 137g
137g · £7.66/kg£0.15 off£1.05£1.20Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Bag 100g
100g · £19.50/kg£0.45 off£1.95£2.40Haribo Supermix Sharing Bag 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Munchies Milk Chocolate Sharing Bag 104g
104g · £13.94/kg£0.95 off£1.45£2.40HARIBO Balla Bites Zing 140g
140g · £8.93/kg£0.25 off£1.25£1.50M&M's Minis Milk Chocolate Bag 115g
115g · £14.78/kg£0.70 off£1.70£2.40HARIBO Nostalgix 175g
175g · £6.86/kg£0.25 off£1.20£1.45Maltesers Whilte Chocolate & Honeycomb Pouch 74g
74g · £26.35/kg£0.45 off£1.95£2.40Starburst Fruits Sweets Bag 138g
138g · £7.61/kg£0.15 off£1.05£1.20Cadbury Mini Puds Chocolate Bag with Hazelnuts Clipstrip 73 g
73g · £22.60/kg£0.35 off£1.65£2.00
Fruit Juice & Smoothies
Innocent Smoothie Strawberries & Bananas 750ml
750ml · £3.87/L£1.50 off£2.90£4.40Copella Cloudy Apple 900ml
900ml · £2.56/L£1.45 off£2.30£3.75Tropicana Smooth Orange with No Bits 900ml
900ml · £2.56/L£1.45 off£2.30£3.75Tropicana Original Orange with Juicy Bits 900ml
900ml · £2.56/L£1.45 off£2.30£3.75Innocent Apple Juice 1.35L
1.35L · £2.96/L£1.60 off£4.00£5.60Innocent Plus Berry Set Go Raspberry & Cherry Juice 750ml
750ml · £4.60/L£1.95 off£3.45£5.40Mockingbird Raw Press Raw Greens Virgin Smoothie 750ml
750ml · £4.60/L£1.60 off£3.45£5.05Innocent Orange Juice Smooth 1.35L
1.35L · £2.96/L£1.60 off£4.00£5.60Innocent Smoothie Mangoes Passion Fruits & Apples 750ml
750ml · £3.87/L£1.50 off£2.90£4.40Appletiser Mini Can 150ML
150ml · £6.33/L5 for £3£0.95
Water, Soft Drinks, Mixers
Pepsi Max No Sugar Cola Multipack Cans 8x330ml
8pk · £1.86/L£2 off£4.90£6.907UP Zero Sugar 2 Litres
2L · £1.03/L£0.65 off£2.05£2.70J2O Orange & Passionfruit Can 4X250Ml
4pk · £3.50/L£1.15 off£3.50£4.65Celsius Fruit Forward Raspberry Peach 355ML
355ml · £3.80/L£0.85 off£1.35£2.20Starbucks 2 Doubleshot Espresso 200ml
200ml · £7.25/L£1.15 off£1.45£2.60Lucozade Sport Orange Multipack 4 x 500ml
4pk · £2.20/L£1 off£4.40£5.40Vimto No Added Sugar Real Fruit Squash 1 Litre
1L · £1.75/L£1.30 off£1.75£3.05London Essence Original Indian Tonic Water Multipack Mini Cans, 6x150ml
6pk · £4.50/L£0.95 off£4.05£5.00Innocent Plus Bolt from The Blue Guava & Lime Juice 750ml
750ml · £4.60/L£1.95 off£3.45£5.40Coca-Cola 1.25L
1.25L · £2.12/L£0.35 off£2.65£3.00Monster Energy Drink 558ml Mega Can
558ml · £4.21/L£0.75 off£2.35£3.10Schweppes Slimline Lemonade 2L
2L · £0.88/L£0.35 off£1.75£2.10Robinsons Fruit Creations Orange & Mango Squash Bottle, 1L
1L · £2.30/L£1.10 off£2.30£3.40Starbucks Caffè Latte Chilled Coffee 220ml
220ml · £5.68/L£1.25 off£1.25£2.50Lucozade Sport Raspberry 4 X 500Ml
4pk · £2.20/L£1 off£4.40£5.40Muller Frijj Fudge Brownie Milkshake
330ml · £5.00/L2 for £2£1.65FUEL10K High Protein Chocolate Breakfast Milk Drink 330ml
330ml · £3.48/L£0.90 off£1.15£2.05Nescafé Espresso Concentrated Iced Caramel Flavour 500ml
500ml · £9.00/L£1 off£4.50£5.50Pepsi Max Cherry No Sugar Cola Can 8 x 330ml
8pk · £1.86/L£2 off£4.90£6.90Monster Energy Drink Ultra 558ml Mega Can
558ml · £4.12/L£0.50 off£2.30£2.80Starbucks Indulgent Caramel Flavour Frappuccino Coffee Drink 250ml
250ml · £5.80/L£1.15 off£1.45£2.60Robinsons Fruit Creations Peach & Raspberry 1L
1L · £2.25/L£0.80 off£2.25£3.05Schweppes Lemonade 2L
2L · £0.88/L£0.35 off£1.75£2.10Fanta Orange 2L
2L · £1.43/L2 for £3.60£2.85Lipton Ice Tea Lemon 500Ml
500ml · £5.10/L2 for £3.60£2.55Oasis Summer Fruits Juice Drink 500ml
500ml · £4.50/L2 for £3.60£2.25Lucozade Sport Drink Orange 500ml
500ml · £4.80/L2 for £3.60£2.40Diet Coke 1.25L
1.25L · £1.28/L£0.60 off£1.60£2.20Nescafe Iced Caramel Latte 750ml
750ml · £3.73/L£0.85 off£2.80£3.65Monster Energy Ultra 500ml
500ml · £5.10/L2 for £3.95£2.55Tango Apple Sugar Free 500ML
500ml · £6.10/L2 for £3.60£3.05Sprite No Sugar Lemon-Lime 500ml
500ml · £5.50/L2 for £3.60£2.75Lipton Ice Tea Peach 500ML
500ml · £5.10/L2 for £3.60£2.55Ribena Blackcurrant Squash 500ml
500ml · £4.40/L2 for £3£2.20Lucozade Sport Raspberry 500ml
500ml · £4.80/L2 for £3.60£2.40Rubicon Spring Black Cherry Raspberry Flavoured Sparkling Spring Water 500ml
500ml · £4.50/L2 for £3.60£2.25Pepsi 8 x 330ml
8pk · £1.91/L£1.65 off£5.05£6.70Fruit Shoot Orange Juice Multipack 4x200ml
4pk · £4.00/L2 for £4.20£3.20Sprite 2L
2L · £1.45/L2 for £3.60£2.90Red Bull White Pch S/F Smmr Edtn 355ml
355ml · £8.03/L2 for £4.60£2.85Boost Sport Orange 500Ml
500ml · £3.00/L2 for £2.40£1.50Buxton Still Natural Mineral Water Sports Cap 1L
1L · £2.00/L2 for £2.40£2.00Ribena Summer Fruits No Added Sugar Juice Drink 500ml
500ml · £3.80/L2 for £3£1.90Pepsi Regular 1.25LTR
1.25L · £1.36/L£0.55 off£1.70£2.25Fruit Shoot Apple & Blackcurrant Bottle Multipack Juice 4x200ml
4pk · £4.00/L2 for £4.20£3.20Red Bull The Winter Edition Sugarfree Iced Vanilla Berry Energy Drink 355ml
355ml · £8.03/L2 for £4.60£2.857UP Zero Sugar 500ml
500ml · £5.70/L2 for £3.60£2.85Lucozade Sport Ice Kick 500ml
500ml · £4.80/L2 for £3.60£2.40Pepsi Max No Sugar Cola 1.25L
1.25L · £1.36/L£0.40 off£1.70£2.10Vimto 500ml
500ml · £4.30/L2 for £2.80£2.15View all (93)
Beer & Cider
Asahi Super Dry Lager Beer Bottle 620ml
620ml · £7.82/L3 for £9£4.85Desperados Tequila Lager Beer Bottle 650ml
650ml · £8.00/L3 for £9£5.20Stella Artois Belgium Premium Lager Beer Bottle 660ml
660ml · £6.74/L3 for £9£4.45Brewgooder Mixed Craft Cans 4 x 330ml
4pk · £5.80/L£1 off£7.65£8.65Estrella Damm Premium Lager Beer Bottle 660ml
660ml · £7.35/L3 for £9£4.85Staropramen Premium Czech Lager Bottle 660ml
660ml · £6.82/L3 for £9£4.50Birra Moretti Lager Beer Single Bottle 660ml
660ml · £6.52/L3 for £9£4.30San Miguel Especial 620ml
620ml · £7.18/L3 for £9£4.45Kopparberg Premium Cider With Strawberry & Lime 500ml
500ml · £8.20/L3 for £9£4.10Tyskie Beer Single Bottle 650ml
650ml · £7.23/L3 for £9£4.70Budweiser Lager Beer Bottle 660ml
660ml · £6.74/L3 for £9£4.45Cruzcampo Sevilla 660ml
660ml · £6.44/L3 for £9£4.25Kopparberg Premium Cider with Mixed Fruit 500ml
500ml · £8.20/L3 for £9£4.10Henry Westons Vintage Cider Single Bottle 500ml
500ml · £6.50/L3 for £9£3.25Heineken Lager Beer Single Bottle 650ml
650ml · £6.15/L3 for £9£4.00Thatchers Katy Cider Single Bottle 500ml
500ml · £8.60/L3 for £9£4.30Thatchers Vintage Founder's Cider 500ml
500ml · £8.60/L3 for £9£4.30Old Mout Cider Berries & Cherries 500ml
500ml · £8.20/L3 for £9£4.10BrewDog Wingman Session IPA 440ml
440ml · £9.55/L3 for £9£4.20Kronenbourg 1664 Biere Beer Lager 4x440ml Cans
4pk · £3.78/L£1 off£6.65£7.65BrewDog Punk IPA Post Modern Classic Can 440ml
440ml · £9.55/L3 for £9£4.20BrewDog Elvis Juice Grapefruit infused IPA Can 440ml
440ml · £9.55/L3 for £9£4.20BrewDog Hazy Jane New England IPA 440ml
440ml · £9.55/L3 for £9£4.20Peroni Nastro Azzurro Lager Beer Bottles 4 x 330ml
4pk · £6.48/L£1.75 off£8.55£10.30Batemans Yella Belly Gold Golden Beer 500ml
500ml · £8.00/L3 for £9£4.00Fuller's London Pride Outstanding Amber Ale Bottle 500ml
500ml · £7.30/L3 for £9£3.65St Peter's Golden Ale Bottle 500ml
500ml · £6.40/L3 for £9£3.20Corona Extra 4 x 440ml
4pk · £4.40/L£1.25 off£7.75£9.00Erdinger Weissbier Wheat Beer Bottle 500ml
500ml · £8.00/L3 for £9£4.00Madrí Excepcional Lager Single Bottle 660ml
660ml · £6.74/L3 for £9£4.45Heineken Lager Beer Cans 4 x 440ml
4pk · £4.15/L£0.90 off£7.30£8.20Coors 4 x 440ml
4pk · £3.10/L£0.75 off£5.45£6.20
Wine & Sparkling
Co-op Chilean Sauvignon Blanc 75CL
75cl · £11.27/L2 for £12£8.45Co-op Lime Tree Merlot 75cl
75cl · £11.27/L2 for £12£8.45Co-op Limetree Australia Cabernet Sauvignon 75cl
75cl · £11.27/L2 for £12£8.45La Vieille Ferme Rosé Wine 750ml
75cl · £14.53/L£1.25 off£10.90£12.15The Ned Sauvignon Blanc Wine 750ml
75cl · £17.00/L£3.50 off£12.75£16.25Casillero del Diablo Cabernet Sauvignon Wine 75cl
75cl · £14.33/L£1.75 off£10.75£12.50Viña Sol Original 75cl
75cl · £12.93/L£2 off£9.70£11.70La Vieille Ferme 187ml
187ml · £24.87/L3 for £7£4.65Campo Viejo Tempranillo 187ml
187ml · £24.60/L3 for £7£4.60Andrew Peace Shiraz 187ml
18.7cl · £23.53/L3 for £7£4.40Casillero del Diablo Sauvignon Blanc 75cl
75cl · £14.33/L£1.75 off£10.75£12.50Co-op Chilean Merlot 187ml
187ml · £21.66/L3 for £7£4.05Co-op Most Wanted Malbec 187ml
187ml · £21.66/L3 for £7£4.05Maresco Pinot Grigio Rosato 187ml
187ml · £22.73/L3 for £7£4.25Turano Pinot Grigio 75CL
75cl · £11.27/L£1 off£8.45£9.45Trivento Reserve Malbec Wine 75cl
75cl · £15.40/L£2 off£11.55£13.55Turano Pinot Grigio 187ml
187ml · £20.05/L3 for £7£3.75Jam Shed Shiraz Red Wine 75cl
75cl · £14.00/L£2 off£10.50£12.50Barefoot Pinot Grigio Wine 750ml
75cl · £14.53/L£1.25 off£10.90£12.15The Interlude Pinot Noir 75cl
75cl · £14.33/L£1.75 off£10.75£12.50Tilimuqui Malbec 75cl
75cl · £15.13/L£1.50 off£11.35£12.85Barefoot Merlot Wine 750ml
75cl · £15.00/L£1.25 off£11.25£12.50McGuigan Black Label Shiraz Wine 75cl
75cl · £13.20/L£1.25 off£9.90£11.15Co-op Australian Lime Tree Chardonnay 75CL
75cl · £11.27/L2 for £12£8.45Taylor's Select Ruby Port 75cl
75cl · £20.60/L£2.50 off£15.45£17.95
Spirits & Premixed Drinks
Absolut Original Swedish Vodka 70cl
70cl · £40.64/L£5.25 off£28.45£33.70Co-op Most Wanted Sauvignon Blanc 187ml
187ml · £21.66/L3 for £7£4.05WKD Original Blue Vodka Mix 700ml
700ml · £7.57/L3 for £10£5.30Absolut Vodka & Sprite 250ml
250ml · £14.00/L3 for £10£3.50Gordon's Premium Pink Distilled Gin and Tonic 250ml
250ml · £13.80/L3 for £10£3.45Tamnavulin Speyside Single Malt Scotch Whisky Double Cask 70cl
70cl · £50.29/L£13.50 off£35.20£48.70Gordons Special Dry London Gin 1L
1L · £27.00/L£7 off£27.00£34.00Captain Morgans Spiced Rum 1 Litre
1L · £27.00/L£7 off£27.00£34.00Martell Cognac 70cl
70cl · £59.79/L£9.50 off£41.85£51.35Smirnoff Raspberry Crush & Lemonade 5% vol Ready To Drink Premix 250ml Can
250ml · £13.80/L3 for £10£3.45Gordon's London Dry Gin with Tonic 250ml Ready to Drink Premix Can
250ml · £13.80/L3 for £10£3.45Gordon's Special Dry London Gin and Slimline Tonic Ready to Drink 250ml Can
250ml · £13.80/L3 for £10£3.45Smirnoff No. 21 Vodka 1L
1L · £28.00/L£6 off£28.00£34.00Bell's Blended Scotch Whisky, 1L
1L · £28.35/L£7 off£28.35£35.35The Kraken Black Spiced Rum 70cl
70cl · £47.93/L£6.50 off£33.55£40.05Gordon's Premium Pink Gin & Tonic Ready To Drink 5% vol 6x250ml Cans
6pk · £7.23/L£4.50 off£10.85£15.35Tanqueray London Dry Gin 70cl
70cl · £43.00/L£4.25 off£30.10£34.35Whyte and Mackay Scotch Whisky 70CL
70cl · £33.00/L£3.25 off£23.10£26.35
Cooking Sauces & Ingredients
Bisto Best Beef Gravy 230g
230g · £17.83/kg£1.05 off£4.10£5.15Patak's South Indian Style Madras Curry Kit 270g
270g · £8.70/kg£1.50 off£2.35£3.85Patak's The Original Korma Cooking Sauce 450g
450g · £4.67/kg£1 off£2.10£3.10Bens Original Sweet And Sour Extra Pineapple Sauce 450G
450g · £5.44/kg£0.65 off£2.45£3.10Bens Original Medium Chilli Con Carne 450G
450g · £5.44/kg£0.65 off£2.45£3.10Patak's Punjabi Style Tikka Masala Curry Kit 270g
270g · £8.70/kg£1.50 off£2.35£3.85Patak's Butter Chicken Curry Sauce 450g
450g · £4.67/kg£1 off£2.10£3.10Patak's Old Delhi Style Butter Chicken Curry Kit 270g
270g · £8.70/kg£1.50 off£2.35£3.85Patak's The Original Tikka Masala Cooking Sauce 450g
450g · £4.67/kg£1 off£2.10£3.10Old El Paso Crunchy Taco Kit Sweet Paprika & Garlic 287g
287g · £11.85/kg£1.10 off£3.40£4.50Patak's Balti Cooki̇ng Sauce 450g
450g · £4.67/kg£1 off£2.10£3.10The Spice Tailor Original Tikka Masala 300g
300g · £11.17/kg£0.95 off£3.35£4.30The Spice Tailor Keralan Coconut Curry 225g
225g · £14.89/kg£0.95 off£3.35£4.30The Spice Tailor Classic Butter Chicken 300g
300g · £11.17/kg£0.95 off£3.35£4.30Patak's The Original 2 Korma Paste Pots 2 x 70g
2pk · £12.14/kg£0.50 off£1.70£2.20Old El Paso 12 Crunchy Taco Shells 135g
135g · £12.59/kg£0.50 off£1.70£2.20Patak's The Original Tikka Masala Paste Pots 2 x 70g
70g · £23.57/kg£0.35 off£1.65£2.00
Tins & Cans
Old El Paso Refried Beans 435g
435g · £4.02/kg£1 off£1.75£2.75Batchelors Cup A Soup Potato & Leek 107G
107g · £14.02/kg£0.40 off£1.50£1.90Princes Pineapple Slices in Juice 432g
432g · £2.55/kg£0.40 off£1.10£1.50Heinz Baked Beanz 200g
200g · £6.50/kg2 for £1.65£1.30Heinz Spaghetti In a Rich Tomato Sauce With Richmond Pork Sausages 400g
400g · £6.50/kg2 for £3.85£2.60Batchelors Cup a Soup Chicken & Vegetable with Croutons 4 Sachets 110g
110g · £13.64/kg£0.40 off£1.50£1.90Princes Peach Slices with Juice 410g
400g · £2.75/kg£0.30 off£1.10£1.40Heinz No Added Sugar Baked Beanz 415g
415g · £4.46/kg2 for £2.55£1.85Heinz Beef Ravioli 400g
400g · £6.50/kg2 for £3.85£2.60Batchelors Cup A Soup Chicken 4 Sachets 81G
81g · £18.52/kg£0.40 off£1.50£1.90Princes Fruit Cocktail with Juice 410g
410g · £2.68/kg£0.25 off£1.10£1.35Heinz Beanz in A Rich Tomato Sauce with Richmond Pork Sausages 415g
415g · £6.27/kg2 for £3.85£2.60Heinz Spaghetti Hoops 400g
400g · £4.13/kg2 for £2.55£1.65Heinz Cream of Mushroom Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Baked Beanz 415g
415g · £4.46/kg2 for £2.55£1.85Heinz Vegetable Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Big Soup Beef & Vegetable 400g
400g · £7.38/kg2 for £3.85£2.95Heinz Classic Scotch Broth 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Oxtail Soup 400G
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Cream of Tomato Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Cream of Chicken Soup 400g
400g · £5.50/kg3 for £4.95£2.20Heinz Big Soup Chicken & Veg 400g
400g · £7.38/kg2 for £3.85£2.95
Sugar, Flour, Baking
Betty Crocker Indulgent Chocolate Fudge Icing 400G
400g · £7.13/kg£1 off£2.85£3.85Betty Crocker Devil's Food Cake Mix 425g
425g · £6.71/kg£1.05 off£2.85£3.90
Rice, Pasta, Pulses, Noodles
Pot Noodle Chicken & Mushroom King Pot 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Tilda Microwave Pilau Basmati Rice 250G
250g · £4.40/kg£0.30 off£1.10£1.40Pot Noodle Original Curry King Pot 114 g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Tilda Pure Microwave Basmati Rice Classic 250g
250g · £4.40/kg£0.30 off£1.10£1.40Pot Noodle Beef & Tomato King Pot 114g
114g · £10.09/kg£0.55 off£1.15£1.70Tilda Wholegrain Basmati Rice 250g
250g · £4.40/kg£0.30 off£1.10£1.40
Table Sauces & Condiments
Hellmann's Real Mayonnaise 400 g
400g · £6.38/kg£1.10 off£2.55£3.65Pizza Express House Light Dressing 235ml
235ml · £10.85/L£1.10 off£2.55£3.65Heinz Tomato Ketchup 700g
700g · £6.00/kg£0.75 off£4.20£4.95Tabasco Original Red Pepper Hot Sauce 57ml
57ml · £30.70/L£1.40 off£1.75£3.15Geeta's Premium Mango Chutney Medium 230g
230g · £7.61/kg£1 off£1.75£2.75Patak's The Original Mango Chutney 210g
210g · £8.10/kg£0.90 off£1.70£2.60
Tea, Coffee, Hot Drinks
L'OR Classique 100g
100g · £58.00/kg£3.35 off£5.80£9.15Twinings English Breakfast 80 Tea Bags 200g
200g · £19.50/kg£2.95 off£3.90£6.85Pukka Organic Night Time 20 Herbal Tea Sachets 20g
20g · £212.50/kg£1.60 off£4.25£5.85Costa Coffee Smooth Medium Roast Lungo 10 x 5.2 g (52g)
55g · £56.36/kg£1.10 off£3.10£4.20Horlicks Instant Hot Malty Goodness 270g
270g · £11.48/kg£0.40 off£3.10£3.50Costa Coffee Smooth Medium Roast 100g
100g · £38.00/kg£5.35 off£3.80£9.15Tetley Original 160 Tea Bags 500g
500g · £8.10/kg£2.25 off£4.05£6.30Perfect Ted 7 Original Sticks Single Serve Matcha 10.5g (7 x 1.5 g)
7pk · £480.95/kg£1 off£5.05£6.05Tassimo Costa Latte Coffee Pods x6
209g · £32.30/kg2 for £9.90£6.75Nescafé Gold Alta Rica Jar 190G
190g · £38.42/kg£4.50 off£7.30£11.80Twinings The Earl Grey 80 Plant-Based Tea Bags 200g
200g · £23.00/kg£2.25 off£4.60£6.85Twinings Superblends Turmeric 20 Biodegradable Plant Based Tea Bags 40g
40g · £92.50/kg£0.95 off£3.70£4.65Nescafe Dolce Gusto Flat White Coffee Pods x 16
187.2g · £34.19/kg2 for £8.25£6.40Nescafe Azera Americano 150G
140g · £47.50/kg£3.60 off£6.65£10.25PG Tips 160 Original Tea Bags 464g
464g · £9.81/kg£1.85 off£4.55£6.40Twinings Superblends 20 Glow Strawberry & Cucumber with Green Tea & Aloe Vera 40g
40g · £92.50/kg£0.95 off£3.70£4.65Tassimo Costa Americano Coffee Pods x12
108g · £62.50/kg2 for £9.90£6.75Nescafé Gold Blend 190g
190g · £36.05/kg£2.75 off£6.85£9.60Taylors Of Harrogate Yorkshire 80 Tea Bags 250G
250g · £13.60/kg£1.20 off£3.40£4.60Twinings 20 Superblends Sleep Spiced Apple & Vanilla with Camomile & Passionflowers 30g
30g · £123.33/kg£0.95 off£3.70£4.65Nescafe Dolce Gusto Cappuccino 16 Capsules Per Box
186.4g · £34.33/kg2 for £8.25£6.40Kenco Smooth Instant Coffee 150g
150g · £37.33/kg£1.25 off£5.60£6.85Starbucks Premium Instant Caramel Latte 5 x 23g (115g)
115g · £16.52/kg£0.75 off£1.90£2.65Starbucks Premium Instant White Mocha 5 x 24g (120g)
120g · £15.83/kg£0.75 off£1.90£2.65Starbucks Vanilla Latte Premium Instant 5 x 21.5g (107.5g)
5pk · £17.67/kg£0.75 off£1.90£2.65Nescafé Latte KitKat Flavour 7 x 21g (147g)
7pk · £14.29/kg£0.65 off£2.10£2.75Nescafé Aero Peppermint Mocha 7 x 19g (133g)
7pk · £15.79/kg£0.65 off£2.10£2.75
Cereal & Cereal Bars
Kind Dark Chocolate Nuts & Sea Salt Bars 3 x 30g (90g)
3pk · £25.56/kg£1.30 off£2.30£3.60Cheerios Honey 370g
370g · £7.03/kg£1.50 off£2.60£4.10Kellogg's 8 Variety Packs 196g
8pk · £0.33 each£1.25 off£2.60£3.85Barebells Soft Protein Bar Caramel Choco 55g
55g · £42.73/kg£0.80 off£2.35£3.15Cadbury Brunch Oats Chocolate Chip Cereal Bars, 4 Pack Multipack 112g (4 x 28g)
112g · £10.27/kg£0.65 off£1.15£1.80Jordans Crunchy Oat Granola Raisin & Almond 750g
750g · £4.47/kg£1.30 off£3.35£4.65Nestlé Shredded Wheat Original Breakfast Cereal 16 Biscuits 360g
16pk · £0.14 each£1 off£2.30£3.30Barebells Soft Protein Bar Banana Dream 55g
55g · £42.73/kg£0.80 off£2.35£3.15Ready Brek Smooth Porridge Oats Original 450g
450g · £3.89/kg£1.15 off£1.75£2.90Kellogg's Frosties Breakfast Cereal 470g
470g · £7.23/kg£1 off£3.40£4.40Nakd Blueberry Muffin 4x35G
4pk · £20.00/kg£0.90 off£2.80£3.70Barebells Peanut Butter Protein Bar 55g
55g · £42.73/kg£0.80 off£2.35£3.15Kellogg's Special K Original Breakfast Cereal 440g
440g · £7.73/kg£1 off£3.40£4.40Kelloggs Coco Pops Chocos 430G
430g · £7.91/kg£1 off£3.40£4.40Nakd Cocoa Orange Fruit & Nut Bars 4 x 35g
4pk · £20.00/kg£0.90 off£2.80£3.70Barebells Protein Bar Cookies & Cream 55g
55g · £42.73/kg£0.80 off£2.35£3.15Weetos Chocolatey Hoops 420g
420g · £7.38/kg£0.90 off£3.10£4.00Jordans No Added Sugar Granola Triple Nut 425g
425g · £7.76/kg£0.95 off£3.30£4.25Trek Lotus Biscoff 55g
55g · £40.91/kg£0.50 off£2.25£2.75Weetabix Cereal 24 Pack
24pk · £0.14 each£1 off£3.40£4.40Kellogg's Crunchy Nut Chocolate Clusters Breakfast Cereal 400g
400g · £8.50/kg£1 off£3.40£4.40Quaker Oat So Simple Original Porridge Pot 45g
45g · £34.44/kg2 for £2.50£1.55Quaker Oat So Simple Apple & Blueberry Porridge Sachets 10x36g
360g · £12.92/kg2 for £5.25£4.65Quaker Oat So Simple Golden Syrup Porridge Pot 57g
57g · £25.44/kg2 for £2.50£1.45Quaker Oat So Simple Golden Syrup Porridge Sachets 10x36g
10pk · £12.92/kg2 for £5.25£4.65Fulfil Chocolate Brownie Flavour Protein & Vitamin Bar 40g
40g · £48.75/kg£0.50 off£1.95£2.45Fulfil Chocolate Peanut & Caramel Flavour Protein & Vitamin Bar 40g
40g · £48.75/kg£0.50 off£1.95£2.45
Jams, Honey, Spreads
Rowse Dark & Rich Honey 340g
340g · £6.91/kg£1.60 off£2.35£3.95Lotus Biscoff Spread 400g
400g · £7.38/kg£1.15 off£2.95£4.10Bonne Maman Raspberry Conserve 370g
370g · £8.92/kg£1 off£3.30£4.30Meridian Smooth Peanut Butter 280g
280g · £8.93/kg£0.80 off£2.50£3.30Bonne Maman® Apricot Conserve 370g
370g · £8.92/kg£1 off£3.30£4.30Meridian Crunchy Peanut Butter 280g
280g · £8.93/kg£0.80 off£2.50£3.30Rowse Light & Mild Honey 340g
340g · £6.91/kg£1.50 off£2.35£3.85Bonne Maman Strawberry Jam 370g
370g · £8.92/kg£1 off£3.30£4.30
Baby
Kiddylicious Apple Soft Biscotti 7+ Months 6 x 20g (120g)
6pk · £20.00/kg£0.45 off£2.40£2.85Aveeno Baby Daily Care Moisturising Lotion with Colloidal Oatmeal, For Sensitive Skin, 150ml
150ml · £22.20/L£4.17 off£3.33£7.50DryNites 10 Pyjama Pants Age 4-7 17-30kg
10pk · £0.40 each£1.95 off£4.00£5.95Aveeno Baby Daily Care Hair & Body Wash with Natural Oat Extract, For Sensitive Skin, 250ml
250ml · £19.80/L£2.55 off£4.95£7.50Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 6, 28 Nappies, 14kg-19kg, Essential Pack
28pk · £0.39 each2 for £12£11.00Kiddylicious Wafers, Strawberry, Baby Snack, 6 Months+, Multipack, 10x4g
10pk · £57.50/kg£0.35 off£2.30£2.65Johnson's Baby Regular Natural Powder 200g
200g · £10.25/kg£0.40 off£2.05£2.45Kiddylicious Strawberry and Banana Smoothie Melts 6G
6g · £166.67/kg2 for £1.20£1.00
Laundry, Cleaning, Household
Andrex® Classic Clean Toilet Tissue, 9 Rolls
9pk · £0.62 each£1.40 off£5.55£6.95Fairy Non Bio Detergent Gel,26 Washes 858 ml, Sensitive skin
858ml · £7.23/L£1.65 off£6.20£7.85Regina Blitz Household Towel
1pk · £2.90 each£1.60 off£2.90£4.50Fairy Fabric Softener, Voted No1 For Sensitive Skin, 48 Washes, 1.488l
1.49L · £2.65/L£1.40 off£3.95£5.35Fairy Platinum Plus Dishwasher Tablets, Lemon, 25 Capsules
25pk · £0.32 each£3 off£8.00£11.00Fairy In-Wash Scent Booster 280g, Almond Milk & Manuka Honey
280g · £18.39/kg£2 off£5.15£7.15Fairy Skip The Soak Power Spray Lemon 500ml, Dish & Kitchen Spray, Pre-Treatment,
500ml · £7.20/L£0.90 off£3.60£4.50Febreze Bathroom, Continuous Air Freshener Cotton Fresh 1 Count
7.5ml · £446.67/L2 for £5.45£3.35Andrex Ultimate Quilts 6 XL Rolls
6pk · £0.95 each£2.55 off£5.70£8.25Persil Non Bio 4 in 1 fast-dissolving laundry capsules, 15 washes
15pk · £0.31 each£2.75 off£4.60£7.35Regina Blitz Giant All Purpose Towel 260 Standard Sheets
1pk · £4.25 each£1.25 off£4.25£5.50Lenor Fabric Conditioner 29 Washes, Gold Orchid
899ml · £3.06/L£0.50 off£2.75£3.25Febreze Air Freshener Spray Cotton Fresh 185ML
185ml · £17.57/L2 for £5.45£3.25Fairy Non Bio Washing Liquid Pods, For Sensitive Skin 33 Washes
33pk · £0.27 each£2.50 off£9.05£11.55Fairy Outdoorable Fabric Softener, For Sensitive Skin,, 60 Washes
840ml · £5.24/L£0.50 off£4.40£4.90Plenty Ultrasorb Kitchen Roll 1 Roll
1pk · £2.20 each£1 off£2.20£3.20Febreze Air Freshener Spray Blossom & Breeze 185ML
185ml · £17.57/L2 for £5.45£3.25Ariel 4in1 PODS®, Washing Liquid Capsules 33 Washes
33pk · £0.27 each£2.50 off£9.05£11.55Comfort Fresh Fabric Conditioner Blue Skies 31 washes (930 ml)
930ml · £2.69/L£0.35 off£2.50£2.85Surf 3 in 1 Laundry Washing Detergent Capsules Tropical Lily 26 washes
26pk · £0.24 each£1.50 off£6.20£7.70Ariel Washing Liquid Gel, 26 Washes, Original
858ml · £7.23/L£1.50 off£6.20£7.70Bold PODS® Washing Liquid Capsules 15 Washes, Lavender and Camomile
15pk · £0.30 each£1 off£4.50£5.50
Pet
Forthglade Chicken with Butternut Squash & Vegetables Complete Meal Adult 1 Yr+395g
395g · £4.18/kg£0.65 off£1.65£2.30Gourmet Gold Pâté 8 x 85g
8pk · £6.25/kg£1.25 off£4.25£5.50Bakers Adult Small Dog Beef with Vegetables Dry Dog Food 1.1kg
1.1kg · £3.55/kg£0.50 off£3.90£4.40GO-CAT Herring with Vegetables Dry Cat Food 750g
750g · £4.07/kg£0.45 off£3.05£3.50Pedigree Rodeo Adult Dog Treats with Chicken 7 Sticks 123g
123g · £13.41/kg2 for £2.55£1.65Dreamies Cat Treat Biscuits With Catnip 60G
60g · £29.17/kg2 for £2.90£1.75Gourmet Gold Savoury Cake Meat 8 x 85g (680g)
8pk · £6.25/kg£1.25 off£4.25£5.50Cesar Garden Terrine Dog Food Tray Mixed in Loaf 8 x 150g
8pk · £5.17/kg£1.50 off£6.20£7.70Bakers Meaty Meals Adult Beef Dry Dog Food 1kg
1kg · £3.90/kg£0.50 off£3.90£4.40Pedigree Jumbone 2 Dog Treats Chews Beef & Poultry Flavour 180g
180g · £9.17/kg2 for £2.55£1.65Webbox Lick-e-Lix with Salmon Tasty Yoghurty Treat 5 x 15g
5pk · £23.33/kg3 for £3.30£1.75Cesar Classics Terrine Dog Food Trays Mixed in Loaf 8 x 150g
8pk · £5.17/kg£1.50 off£6.20£7.70Sheba Select Slices in Gravy Poultry Selection 12 x 85g (1.02kg)
12pk · £5.74/kg£0.75 off£5.85£6.60Dreamies Pride Cat Treat Biscuits with Cheese 60g
60g · £29.17/kg2 for £2.90£1.75Pedigree Rodeo With Beef 123G
123g · £13.41/kg2 for £2.55£1.65Cesar Country Stew Adult Wet Dog Food Trays Special Selection 8 x 150g
8pk · £5.17/kg£1.50 off£6.20£7.70Sheba Fine Flakes Cat Food Pouches Poultry in Jelly 12 x 85g
12pk · £5.74/kg£0.75 off£5.85£6.60Dreamies Cat Treats with Chicken 60g
60g · £29.17/kg2 for £2.90£1.75Pedigree Schmackos Adult Dog Treats Meat Mix 20 Strips 144g
144g · £10.42/kg2 for £2.55£1.50Sheba Fine Flakes Cat Food Pouches Fish In Jelly 12 X 85G
12pk · £5.74/kg£0.75 off£5.85£6.60Lily's Kitchen Sunday Lunch Adult Wet Dog Food 150g
150g · £10.00/kg£0.35 off£1.50£1.85Good Boy Pawsley & Co. Chewy Chicken Strips 100G
100g · £35.50/kg2 for £5.50£3.55Felix Goody Bag Cat Treats Mixed Grill 60G
60g · £25.00/kg2 for £2.20£1.50Lily's Kitchen Cottage Pie Adult Wet Dog Food 150g
150g · £10.00/kg£0.35 off£1.50£1.85Felix Crispies Adult Cat Treats With Beef & Chicken 45G
45g · £28.89/kg2 for £2.20£1.30Good Boy Pawsley & Co. Chewy Twists with Chicken 90g
90g · £39.44/kg2 for £5.50£3.55Untamed Wild Tuna in Gravy 75g
75g · £22.00/kg2 for £2.75£1.65Lily's Kitchen Lamb Hotpot with Vegetables & a Dash of Blueberries 150g
150g · £10.00/kg£0.35 off£1.50£1.85Pedigree Jumbone Mini 4 Dog Treats Chews Beef & Poultry Flavour 160g
160g · £9.38/kg2 for £2.55£1.50Felix Goody Bag Cat Treats Original Mix 60g
60g · £25.00/kg2 for £2.20£1.50Untamed Chicken Breast in Gravy 75g
75g · £22.00/kg2 for £2.75£1.65Pedigree Tasty Minis Adult Dog Treats Cheese & Beef Nibbles 140g
140g · £11.79/kg2 for £2.55£1.65Webbox Lick-e-Lix with Chicken Tasty Yoghurty Treat 5 x 15g
5pk · £23.33/kg3 for £3.30£1.75Adventuros Strips Venison Wild Flavour 90g
90g · £18.33/kg2 for £2.20£1.65Bakers Dog Treat Bacon and Cheese Whirlers 130g
130g · £11.92/kg2 for £2.20£1.55Adventuros Sticks Buffalo Wild Flavour 120g
120g · £13.75/kg2 for £2.20£1.65Bakers Dog Treats Bacon Sizzlers 90G
90g · £17.22/kg2 for £2.20£1.55Bakers Dog Treat Chicken, Beef and Beef Allsorts 98g
98g · £15.82/kg2 for £2.20£1.55
Beauty & Toiletries
Pantene Pro-V Active Nutri-Plex Repair & Protect Shampoo 500ml for Dry Damaged Hair
500ml · £7.90/L£4 off£3.95£7.95Oral-B Pro-Expert Healthy Whitening Toothpaste 75Ml
75ml · £38.67/L£1.85 off£2.90£4.75ORAL-B PRO-CLEAN Manual Toothbrush – Removes Plaque & Fights Bad Breath – Medium Bristles, 1
1pk · £2.05 each£1.65 off£2.05£3.70Gillette Fusion 5 Ultra Sensitive Shave Gel 200ml
200ml · £15.75/L£1.25 off£3.15£4.40Lil-Lets Smartfit 14 Non-Applicator Tampons Super Plus Extra
14pk · £0.16 each2 for £3.50£2.20Aussie 3 Minute Miracle Reconstructor Deep Conditioner 250ml. Hair Treatment for Dry Hair
250ml · £23.00/L2 for £7.70£5.75Pantene Pro-V Repair & Protect Conditioner 350ml. Lightweight feel. Active Nutri-Plex
350ml · £11.29/L£4 off£3.95£7.95Sensodyne Sensitive Teeth Toothpaste Sensitivity & Gum Original 75 Ml
75ml · £60.00/L£1.75 off£4.50£6.25Lil-Lets Smartfit 16 Non-Applicator Tampons Regular
16pk · £0.14 each2 for £3.50£2.20L'Oreal Elvive Dream Lengths Long Hair Mask 300ml
300ml · £16.00/L£4 off£4.80£8.80Oral-B 3D White Arctic Fresh Toothpaste 75ml
75ml · £36.67/L£0.65 off£2.75£3.40Lil-lets Super Tampons 16S
16pk · £0.14 each2 for £3.50£2.20Colgate Whitening Toothpaste 75ML
75ml · £37.33/L£0.90 off£2.80£3.70Aussie Miracle Moist Shampoo - Moisture-Quenching For Dry, Damaged Hair, 300ml
300ml · £19.17/L2 for £7.70£5.75Aussie Miracle Moist Conditioner - Vegan - Moisture-Quenching For Dry, Damaged Hair, 200ml
200ml · £28.75/L2 for £7.70£5.75
Health Care
Pukka 20 Organic Digest Three Mint 32g
32g · £132.81/kg£1.60 off£4.25£5.85