Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Back To School!
    Back To School!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For September!
    New For September!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
    Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • World Foods
    World Foods
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Baby & Infant
    Baby & Infant
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet

Bread

  • Warburtons Tiger Bloomer 600g

    600g · £3.30/kg
    £1.98
  • Warburtons Soft White 'Our Dough 400g

    400g · £5.55/kg
    £2.22
  • Iceland 800g Thick Sliced Soft White

    800g · £1.50/kg
    £1.20
  • Kingsmill Soft White Bread Thick 800g

    800g · £1.50/kg
    £1.20
  • Warburtons Medium Toastie Soft & Sliced White Loaf 800g

    800g · £2.10/kg
    £1.68
  • Warburtons Original Toastie Soft & Sliced White Loaf 800g

    800g · £2.10/kg
    £1.68
  • Warburtons Original Farmhouse 800g

    800g · £2.40/kg
    £1.92
  • Warburtons Medium Toastie 400g

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Warburtons Thick Farmhouse 800g

    800g · £2.40/kg
    £1.92
  • The Daily Bakery 800g Thick White Bloomer

    800g · £2.63/kg
    £2.10
  • Warburtons Thick Half & Half 800g

    800g · £2.10/kg
    £1.68
  • The Daily Bakery 800g Thick Tiger Bloomer

    800g · £2.63/kg
    £2.10
  • Jason's No7 Sprouted Grains Sourdough 450g

    450g · £4.78/kg
    £2.15
  • The Daily Bakery 800g Thick Seed Bloomer

    800g · £2.63/kg
    £2.10
  • Warburtons 12 Pulses, Seeds & Grains Protein Power 500g

    500g · £4.20/kg
    £2.10
  • Warburtons Seeds & Grains 'Our Dough 400g

    400g · £5.55/kg
    £2.22
  • Warburtons Medium Sliced Wholemeal 400g

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Iceland 800g Thick Sliced Wholemeal

    800g · £1.50/kg
    £1.20
  • Warburtons Danish Lighter White Bread 400g

    400g · £3.75/kg
    £1.50
  • Warburtons Original Toastie 400g

    400g · £3.00/kg
    £1.20
  • Kingsmill 50/50 Medium Bread 800g

    800g · £1.50/kg
    £1.20
  • Warburtons Medium Half & Half 800g

    800g · £2.10/kg
    £1.68
  • Jason's No1 The Great White Sourdough 450g

    450g · £5.73/kg
    £2.58
  • Warburtons Original Seeded Batch 800g

    800g · £2.85/kg
    £2.28
  • Warburtons Original Seeded Batch 400g

    400g · £3.60/kg
    £1.44

Cake

  • Cadbury 5 Mini Bonfire Logs Honeycomb Flavour

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • Mycakes Madeira Cake

    199g · £6.03/kg
    £1.20
  • Lewis & Green Iced Carrot Cake 400g

    400g · £7.50/kg
    £3.00
  • Mycakes Angel Cake

    221g · £5.43/kg
    £1.20
  • McVitie's Lyle's Golden Syrup Sticky Pudding Cake

    224g · £6.70/kg
    £0.60 off
    £1.50£2.10
  • McVitie's Jamaica Ginger Sticky Pudding Cake

    232g · £6.47/kg
    £0.60 off
    £1.50£2.10
  • Bakersworth 300g Strawberry Swiss Roll

    300g · £4.60/kg
    £1.38
  • Chelsea Bakery Victoria Sponge Round Cake 415g

    415g · £8.67/kg
    £3.60
  • Chelsea Bakery Chocolate Sponge Round Cake 415g

    415g · £8.67/kg
    £3.60
  • Flapjax Flapjack Plain & Delicious 120g

    120g · £5.50/kg
    £0.66
  • Lees' 10 Teacakes 173g

    173g · £6.94/kg
    £1.20
  • Dunkin' Yum 'n' Crumble Cheesecake Crumble 146g

    146g · £20.55/kg
    £3.00
  • The Daily Bakery Custard Donuts 4 x 60g

    4pk · £7.50/kg
    £1.80
  • The Daily Bakery Raspberry Jam Donuts 4 x 60g

    4pk · £7.50/kg
    £1.80
  • The Daily Bakery Pink Ring Donuts 4 x 55g (220g)

    4pk · £8.18/kg
    £1.80
  • The Daily Bakery White Ring Donuts 4 x 58g (232g)

    4pk · £7.76/kg
    £1.80
  • Nutella Donut 120g

    120g · £25.00/kg
    £3.00
  • Daily Bakery 2 Pack Belgian Buns

    £1.80
  • Daily Bakery 2 Pack Cinnamon Buns

    £1.80
  • Daily Bakery 4 Pack Yum Yums

    £0.24 off
    £1.80£2.04
  • Brompton House Choc Chip Muffins with Milk Chocolate. 6 x 25g (150g)

    6pk · £8.00/kg
    £1.20
  • The Traitors 4 Pack Chocolate Muffins

    380g · £14.21/kg
    £5.40
  • Nutella Muffin 172g

    2pk · £8.72/kg
    £3.00
  • TGI Fridays 2 Pack Cookies & Cream Muffins

    204g · £14.71/kg
    £3.00
  • TGI Fridays 2 Pack Indulgent Chocolate Muffins

    214g · £14.02/kg
    £3.00
  • Cadbury 10 Caramel Mini Rolls

    £3.90
  • Mr Kipling 8 French Fancies

    £3.00
  • Mr Kipling Lunchbox 4 Banana Slices

    4pk · £0.50 each
    £1.98
  • TGI Fridays 2 Pack S'Mores Brownies

    146g · £20.55/kg
    £3.00
  • Mica 4pk Almond Frangipanes

    £1.20
  • Brompton House Fantasy Brownies 6 x 20g (120g)

    6pk · £10.00/kg
    £1.20
  • Lees' 10 Snowballs 130g

    130g · £9.23/kg
    £1.20
  • Brompton House Halloween Brownies 6 x 20g (120g)

    6pk · £10.00/kg
    £1.20
  • Mr Kipling 6 Lemon Layered Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Cadbury 4 Pumpkin Patch Cakes

    4pk · £0.90 each
    £3.60
  • Mr Kipling 6 Christmas Slices

    6pk · £0.50 each
    £3.00
  • Daily Bakery 4 Pack Halloween Spooky Slices

    £2.70
  • Daily Bakery 4 Pack Halloween Mini Fairy Cakes

    £3.00
  • McVitie's 5 Dessert Cake Bars Raspberry Ripple Flavour

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • McVitie's 5 Vanilla Cheesecake Flavour Dessert Cake Bars

    5pk · £0.48 each
    £2.40
  • Mr Kipling 6 Chocolate & Orange Slices

    6pk · £0.30 each
    £1.80
  • Dan Cake Winter Edition Mini Rum Truffle Cakes 140g

    140g · £8.57/kg
    £1.20
  • McVitie's 5 Jaffaween Spine - Chillin' Cherry Flavour Cake Bars

    5pk · £0.30 each
    £1.50
  • Mr Kipling 6 Bakewell Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Mr Kipling 8 Chocolate Slices

    8pk · £0.38 each
    £3.00
  • Mr Kipling 8 Angel Slices

    8pk · £0.38 each
    £3.00
  • The Daily Bakery 4 Millionaire Handmade Slices

    4pk · £0.45 each
    £1.80
  • The Daily Bakery 4 Assorted Slices 185g

    185g · £9.73/kg
    £1.80
  • The Daily Bakery 4 Choc Slices 185g

    185g · £9.73/kg
    £1.80
  • Mr Kipling Lunchbox 4 Raspberry Slices

    4pk · £0.50 each
    £1.98
  • View all (94)

Morning Goods

  • Warburtons 5 Original Soft Bagels Sliced

    5pk · £0.46 each
    £2.28
  • Warburtons 4 Protein Thin Bagels

    4pk · £0.53 each
    £2.10
  • Iceland 6 Pack Part Baked Crusty Rolls

    £1.44
  • The Daily Bakery 4 Cherry & Sultana Scones

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • Warburtons 4 Fruity Teacakes

    4pk · £0.42 each
    £1.68
  • The Daily Bakery 4 Devon Scones

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • The Daily Bakery 4 Sultana Scones

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • Iceland 12 Pack Mini Plain Tortillas

    372g · £4.84/kg
    £1.80
  • Iceland 8 Pack Wholemeal Tortillas

    496g · £3.51/kg
    £1.74
  • Slimming World 5 Pack Wholemeal Tortillas

    330g · £5.27/kg
    £1.74
  • Slimming World 5 Pack Plain Tortillas

    330g · £5.27/kg
    £1.74
  • Iceland 8 Pack Tortilla Wraps

    496g · £3.27/kg
    £1.62
  • Scream 5 Cookies & Cream Flavour Mini Loaves 150g

    150g · £10.00/kg
    £1.50
  • Soreen 5 Malt Lunchbox Loaves 150g

    150g · £14.00/kg
    £2.10
  • Soreen 5 Strawberry Lunchbox Loaves 150g

    150g · £14.00/kg
    £2.10
  • Slimming World 4 Pack Large Blueberry Pancakes

    260g · £8.77/kg
    £2.28
  • St Michel 6 White Chocolate Choco Crêpe 180g

    180g · £10.00/kg
    £1.80
  • Slimming World 4 Pack Large Maple Pancakes

    260g · £8.77/kg
    £2.28
  • Hershey's Cookies 'n' Creme Filled Crepes 192g

    192g · £13.75/kg
    £2.64
  • St Michel Choco Crêpes 180g

    180g · £10.00/kg
    £1.80
  • Warburtons 6 Soft & Sliced Hotdog Rolls

    6pk · £0.27 each
    £0.42 off
    £1.62£2.04
  • The Daily Bakery 6pk White Finger Rolls

    £1.02
  • St Pierre 6 Pre-Sliced Brioche Buns

    6pk · £0.50 each
    £3.00
  • Warburtons 9 Original Crumpets

    9pk · £0.15 each
    £1.38
  • Warburtons 6 Pizza Flavour Crumpets

    6pk · £0.30 each
    £1.80
  • Warburtons 8 Crumpet Thins

    8pk · £0.21 each
    £1.68
  • Iceland 6 Pack White Pitta Bread

    360g · £3.00/kg
    £1.08
  • Warburtons 4 White Soft Pittas

    4pk · £0.42 each
    £1.68
  • Warburtons 4 Wholemeal Soft Pittas

    4pk · £0.42 each
    £1.68
  • Iceland 6 White Part Baked Petits Pains

    6pk · £0.24 each
    £1.44
  • Iceland 2 Pack Kebab Breads

    200g · £9.90/kg
    £1.98
  • Iceland 2 Pack Part Baked White Baguette

    £1.44
  • The Daily Bakery 4pk White Deli Rolls

    £1.02
  • Warburtons 6 Soft & Sliced White Rolls

    6pk · £0.24 each
    £0.24 off
    £1.44£1.68
  • Daily Bakery 4 Pack Ciabatta Rolls

    £1.80
  • Daily Bakery 4 Pack Tiger Sub Rolls

    360g · £5.00/kg
    £1.80
  • The Daily Bakery 4 Pk Panini Rolls

    £1.80
  • La Boulangere 6 Pack Croissants

    240g · £9.00/kg
    £2.16
  • 7days Cocoa Croissant 185g

    185g · £6.49/kg
    £0.60 off
    £1.20£1.80
  • La Boulangère 6 Pains Au Chocolat 270g

    270g · £8.00/kg
    £2.16
  • 7 Days Double Croissant Cocoa Flavoured & Vanilla Flavour Fillings 5 x 37g (185g)

    5pk · £6.49/kg
    £0.60 off
    £1.20£1.80
  • Iceland Luxury 4pk Butter Croissants

    £2.52
  • 7days Cocoa Vanilla Croissant 60g

    60g · £10.00/kg
    £0.60
  • 7days Cocoa Croissant 60g

    60g · £8.33/kg
    £0.50
  • Slimming World 4 Pack Garlic & Coriander Naan Breads

    220g · £7.91/kg
    £1.74
  • Iceland 2 Naan Breads 220g

    220g · £6.55/kg
    £1.44
  • Iceland 2 Garlic & Coriander Naan Breads 220g

    220g · £6.55/kg
    £1.44
  • Leicester Bakery Limited 2 Hand Made Garlic & Coriander Naan Breads

    2pk · £4.50/kg
    £1.80
  • Elephant Atta 8 Chapattis 360g

    360g · £5.67/kg
    £2.04
  • Leicester Bakery Limited 3 Flamed Baked Garlic & Coriander Naan Breads

    3pk · £0.50 each
    £1.50
  • View all (65)

Offers

  • McVitie's Lyle's Golden Syrup Sticky Pudding Cake

    224g · £6.70/kg
    £0.60 off
    £1.50£2.10
  • McVitie's Jamaica Ginger Sticky Pudding Cake

    232g · £6.47/kg
    £0.60 off
    £1.50£2.10
  • Daily Bakery 4 Pack Yum Yums

    £0.24 off
    £1.80£2.04
  • Mr Kipling 6 Lemon Layered Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Mr Kipling 6 Bakewell Slices

    6pk · £0.28 each
    £1.65 off
    £1.65£3.30
  • Balconi Italian Sponge Slices Milk Cream 280g

    280g · £6.43/kg
    £0.30 off
    £1.80£2.10
  • Balconi Italian Sponge Slices Cocoa Cream 280g

    280g · £6.43/kg
    £0.30 off
    £1.80£2.10
  • Mr Kipling 5 Mini Battenbergs

    5pk · £0.30 each
    £1.50 off
    £1.50£3.00
  • Balconi Italian Cake Bars Cocoa Cream 280g (8 x 35g)

    8pk · £6.43/kg
    £0.60 off
    £1.80£2.40
  • Mr Kipling 6 Bramley Apple Pies

    6pk · £0.30 each
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • Mr Kipling 6 Bramley Apple & Blackcurrant Pies

    6pk · £0.30 each
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • Mr Kipling 6 Cherry Bakewells

    6pk · £0.30 each
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • Warburtons 6 Soft & Sliced Hotdog Rolls

    6pk · £0.27 each
    £0.42 off
    £1.62£2.04
  • Warburtons 6 Soft & Sliced White Rolls

    6pk · £0.24 each
    £0.24 off
    £1.44£1.68
  • 7days Cocoa Croissant 185g

    185g · £6.49/kg
    £0.60 off
    £1.20£1.80
  • 7 Days Double Croissant Cocoa Flavoured & Vanilla Flavour Fillings 5 x 37g (185g)

    5pk · £6.49/kg
    £0.60 off
    £1.20£1.80
  • View Vape & Accessories

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo