- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Free delivery
New users only. Min spend £10. Fees apply.
Save with Clubcard
Toblerone Limited Edition Milk Chocolate with Crispy Caramel Salted Pieces 340g
340g · £23.68/kg£8.05£6.00 Clubcard (£17.65/kg)Childs Farm OatDerma Body Moisturiser Fragrance Free 200ml
£7.50£6.00 ClubcardGarnier Intensive 7 Days Ultra-Replenishing Lotion - Shea Butter 400ml
£8.15£5.75 ClubcardDurex Play Water Based Feel Lubricant Gel 100ml
£13.60£7.60 ClubcardLittle Dish Mild Chicken Korma Kids Meal 200G
200g · £20.00/kg£4.00£3.65 Clubcard (£18.25/kg)Dettol Antibacterial Laundry Sanitiser Ocean Breeze 2.5L
£10.75£6.50 ClubcardPrésident French Unsalted Block Butter 250g
250g · £16.80/kg£4.20£3.00 Clubcard (£12.00/kg)Cathedral City Extra Mature Cheddar Cheese 550 G
550g · £12.91/kg£7.10£5.40 Clubcard (£9.82/kg)Yeo Valley Organic 5% Greek Recipe Yogurt 450g
450g · £10.67/kg£4.80£3.80 Clubcard (£8.44/kg)Yeo Valley Organic 0% Greek Recipe Yogurt 450g
450g · £10.67/kg£4.80£3.80 Clubcard (£8.44/kg)Tesco Finest Yogurt Mango, Passionfruit & Coconut 425g
425g · £8.47/kg£3.60£2.45 Clubcard (£5.76/kg)Tesco Finest 4 Signature Pork Sausages 440g
440g · £13.52/kg£5.95£4.45 Clubcard (£10.11/kg)RICHMOND MEAT FREE FROZEN 12 VEGGIE TASTY SAUSAGES 456G
456g · £7.24/kg£3.30£2.55 Clubcard (£5.59/kg)Tesco BBQ Roast Chicken Mini Fillets 170g
170g · £27.06/kg£4.60£3.85 Clubcard (£22.65/kg)Hovis Farmhouse Batch 400g
400g · £4.38/kg£1.75£1.30 Clubcard (£3.25/kg)Tesco Finest White Sourdough 580g
580g · £6.64/kg£3.85£3.35 Clubcard (£5.78/kg)Tesco Finest Bloomer Ancient Grains 700g
700g · £3.79/kg£2.65£2.15 Clubcard (£3.07/kg)Twinings Green Tea Discovery Collection 20 Tea Bags 35g
35g · £148.57/kg£5.20£4.05 Clubcard (£115.71/kg)Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10£2.00 Clubcard (£4.44/kg)Tesco Roast Chicken Slices 180g
180g · £25.56/kg£4.60£4.20 Clubcard (£23.33/kg)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Tesco Finest Topside of Beef - Charred 90g
90g · £58.89/kg£5.30Tesco Finest British Free-Range Chicken Thigh Fillets 430g
430g · £22.09/kg£9.50Mattessons Smoked Pork Sausage - Original 260g
260g · £14.62/kg£3.80Wasabi Korean Feast for One 550g
550g · £13.09/kg£7.20Simply Doughnuts Mini Classic and Sugar Ring 8 Pack
8pk · £0.25 each£2.00Tesco Roast Chicken Thighs 450g
450g · £10.00/kg£4.50Tesco Grated Four Cheese 250g
250g · £11.60/kg£2.90Tesco Finest Cheddar & Onion Flatbread 295 G
295g · £14.41/kg£4.25Tesco Medium Free Range Eggs 12 Pack
12pk · £0.28 each£3.40Tesco Finest Coffee & Amaretto Tiramisu 2x85g
2pk · £54.71/kg£4.65Tesco Large Free Range Eggs 12 Pack
12pk · £0.34 each£4.05Activia Fusions Blueberry Acai Gut Health Yoghurt Multipack 4x120g
4pk · £32.08/kg£3.85Tesco Finest Raw Jumbo King Prawns 165G
165g · £30.00/kg£4.95Tesco 2 Boneless Mackerel Fillets 160G
160g · £31.25/kg£5.00Tesco Ripe Bananas 5 Pack
5pk · £0.18 each£0.90Alpro 15g High Protein Tropical Fruit Dairy Free Soya Yoghurt Alternative 200g
200g · £10.00/kg£2.00Cathedral City Extra Mature Cheddar Cheese 550 G
550g · £12.91/kg£7.10£5.40 Clubcard (£9.82/kg)Yeo Valley Organic 5% Greek Recipe Yogurt 450g
450g · £10.67/kg£4.80£3.80 Clubcard (£8.44/kg)Creamfields Grated Cheddar 500G
500g · £6.70/kg£3.35Yeo Valley Greek Style Natural Yogurt 950G
950g · £6.11/kg£5.80£3.50 Clubcard (£3.68/kg)Tesco 50% Reduced Fat Mature Grated Cheese 250G
250g · £11.60/kg£2.90Tesco British Unsalted Butter 250G
250g · £8.00/kg£2.00Creamfields Grated Mozzarella 500g
500g · £7.60/kg£3.80Tesco Organic Mature Cheddar 400G
400g · £15.63/kg£6.25Leerdammer Light Cheese Slices 160g
160g · £19.38/kg£3.10Tesco Lean Beef Steak Mince 5% Fat 750g
750g · £10.60/kg£7.95Herta Classic Frankfurter Hot Dogs 10 Pack 350G
350g · £10.14/kg£3.55Tesco Classic Round Tomatoes 6 Pack
6pk · £0.17 each£1.00Tesco Extra Mature Cheddar 700G
700g · £7.36/kg£5.15Tesco Blueberries 250G
250g · £12.80/kg£3.20Tesco Finest Golden-Baked Potato Dauphinoise 400g
400g · £9.50/kg£3.80Tesco British Chicken Drumsticks 1Kg
1kg · £2.80/kg£2.80Eatlean Grated Cheese 180g
180g · £17.78/kg£3.20Najma Halal Wafer Thin Turkey 125G
125g · £32.80/kg£4.10Tesco Bacon, Lettuce & Tomato Sandwich
1pk · £3.10 each£3.10Yeo Valley Organic 0% Greek Recipe Yogurt 450g
450g · £10.67/kg£4.80£3.80 Clubcard (£8.44/kg)Tesco Finest Salt Beef Brisket 90g
90g · £58.89/kg£5.30Tesco Sweet Chilli Salmon Fillets 230g
230g · £35.43/kg£8.15Cathedral City Extra Mature Cheddar Cheese 350 G
350g · £13.43/kg£4.70Tesco Tuna & Cucumber Sandwich
1pk · £2.35 each£2.35Purely Organic Eggs Mixed Weight 10 Pack
10pk · £0.59 each£5.90Tesco 2 Garlic & Herb Infused Salmon Fillets 230G
230g · £35.43/kg£8.15Tesco Mango Chunks 250G (FOS)
250g · £12.40/kg£3.10Tesco Raspberries 150G
150g · £17.00/kg£2.55Tesco Sweet Potatoes 1Kg
1kg · £1.40/kg£1.40Tesco Perfectly Ripe Avocados Twin Pack
2pk · £0.88 each£1.75St. Pierre Sliced Brioche Burger Buns 4 pack
4pk · £0.83 each£3.30Cotton Candy Seedless Grapes 400g
400g · £7.75/kg£3.10Président French Unsalted Block Butter 250g
250g · £16.80/kg£4.20£3.00 Clubcard (£12.00/kg)Shazans Halal Beef Burgers Quart Pounders 454G
454g · £14.76/kg£6.70Philadelphia Plant Based Soft Cream Cheese Alternative - Almond & Oat 145g
145g · £22.76/kg£3.30Tesco Lean Diced Beef 400G
400g · £17.75/kg£7.10Tesco Blueberries 150G
150g · £14.67/kg£2.20Najma Halal Spicy Breaded Chicken Fillets 300G
300g · £18.00/kg£5.40Tuk-In Chicken Jalfrezi
1pk · £3.10 each£3.10
Meal deals
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Finest* Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
Buy 1 Pasta, 1 Bread & 1 Sauce£6.00Unlock with ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
Buy 1 Sauce, 1 Carb, & 1 Vegetable£3.50Unlock with ClubcardITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
Buy 1 Noodle, 1 Broth & 1 Gyoza£7.00Unlock with Clubcard