Cat Food
Waitrose White Tuna Meat with Shrimp in Gravy 80g
80g · £17.50/kg£1.40Essential Meat & Fish Selection in Jelly 12x100g
1.2kg · £3.79/kg£4.55GOURMET Nature's Creations Chicken Wet Cat Food 85g
85g · £14.12/kg5 for £3£1.20PURINA ONE Senior 7+ Mini Fillets Chicken and Beef Wet Cat Food 8x85g
680g · £6.62/kg25% off£4.50£6.00Encore Cat Tin Multipack Fish Selection 12x70g
840g · £20.36/kg£17.10Whiskas Fish Favourites Senior Wet Cat Food Jelly Pouches 12x85g
1.02kg · £5.88/kg£6.00GOURMET Revelations Mousse Salmon Wet Cat Food 4x57g
228g · £16.67/kg£3.80Sheba Select Slices in Gravy Succulent Selection Cat Food 12x85g
1.02kg · £7.55/kg£7.70Sheba Fine Flakes Adult Cat Food Fish Selection in Jelly 12x85g
1.02kg · £7.55/kg£7.70GOURMET Gold Savoury Cake Meat and Fish Variety Wet Cat Food 8x85g
680g · £8.97/kg£6.10GOURMET Gold Succulent Delights Wet Cat Food 8x85g
680g · £8.97/kg£6.10GOURMET Gold Pate Ocean Fish Wet Cat Food 85g
85g · £10.59/kg5 for £3£0.90FELIX As Good As it Looks Meaty Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £5.29/kg10% off£5.40£6.00FELIX As Good As it Looks Ocean Feasts Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £5.29/kg10% off£5.40£6.00FELIX As Good As it Looks Senior 7+ Fish in Jelly Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £5.29/kg10% off£5.40£6.00GOURMET Mon Petit Fish Variety Cod, Sardine, Salmon Wet Cat Food 6x50g
300g · £7.63/kg25% off£2.29£3.05FELIX Soup Farm Selection Chicken, Beef and Lamb Wet Cat Food 6x48g
288g · £10.07/kg£2.90FELIX Soup Fish Selection Plaice, Tuna and Cod Wet Cat Food 6x48g
288g · £10.07/kg£2.90Encore Treat Whole Tuna Loin 30g
30g · £76.67/kg£2.30GOURMET Revelations Mousse Chicken Wet Cat Food 4x57g
228g · £16.67/kg£3.80Waitrose White Tuna In Gravy 80g
80g · £17.50/kg£1.40Waitrose Shredded Chicken with Duck in Gravy 80g
80g · £17.50/kg£1.40GOURMET Mon Petit Fish Variety Tuna, Salmon, Trout Wet Cat Food 6x50g
300g · £7.63/kg25% off£2.29£3.05GOURMET Perle Ocean Delicacies in Gravy Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £5.29/kg25% off£5.40£7.20Essential Waitrose Meat Selection Chunks in Jelly 6x400g
2.4kg · £1.74/kg30% off£4.17£5.95GOURMET Gold Chunks in Gravy Chicken and Liver Wet Cat Food 85g
85g · £10.59/kg5 for £3£0.90Sheba Fine Flakes Adult Cat Food Poultry Selection Jelly 12x85g
1.02kg · £7.55/kg£7.70GOURMET Perle Connoisseur's Selection in Gravy Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £5.29/kg25% off£5.40£7.20GOURMET Mon Petit Meaty Variety Duck, Chicken, Turkey Wet Cat Food 6x50g
300g · £7.63/kg25% off£2.29£3.05PURINA ONE Chicken Dry Cat Food 800g
800g · £8.63/kg25% off£6.90£9.20IAMS Cat Adult Chicken 800g
800g · £8.38/kg£6.70PURINA ONE Senior 7+ Chicken Dry Cat Food 750g
750g · £9.20/kg25% off£6.90£9.20Dreamies Cat Treat Biscuits with Chicken 60g
60g · £31.67/kg£1.90Webbox Lick-e-Lix with Chicken 5x15g
75g · £25.33/kg£1.90HiLife 100% Natural Chicken Breast Cat Treats 30g
30g · £150.00/kg25% off£4.50£6.00Webbox Lick-E-Lix Liver Sausage & Cat Grass 70g
70g · £27.14/kg£1.90Webbox Tasty Sticks Chicken & Liver 35g
35g · £54.29/kg£1.90Whiskas Kitten Cat Milk Bottle 3x200ml
600ml · £9.17/L£5.50Webbox Tasty Sticks Salmon & Trout 35g
35g · £54.29/kg£1.90Waitrose 10 Deli Sticks Chicken and Turkey 50g
50g · £35.00/kg£1.75Dentalife Chicken Dental Cat Treats 140g
140g · £25.71/kg40% off£3.60£6.00Webbox Lick-e-Lix Salmon 75g
75g · £25.33/kg£1.90Dreamies Cat Treat Biscuits with Salmon Flavour 60g
60g · £31.67/kg£1.90Dreamies Pride Cat Treat Biscuits with Cheese 60g
60g · £31.67/kg£1.90
Cat Litter
Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 10litre
10L · £1.02/L£10.20Essential Absorbent Cat Litter 10litre
10L · £0.42/L£4.20
Dog Food
Good Boy Mega Chewy Twist With Chicken 70g
70g · £51.43/kg£3.60Waitrose Picnic Jumbles 150g
150g · £8.00/kg£1.20Good Boy Chewy Twists with Chicken 90g
90g · £46.67/kg£4.20Waitrose Sausages with Venison & Tripe 60g
60g · £28.33/kg£1.70Good Boy Chew Chicken with Carrot Sticks 90g
90g · £44.44/kg£4.00Good Boy Mega Chewy Chicken with Carrot Stick 100g
100g · £36.00/kg£3.60Good Boy Pigs In Blankets 80g
80g · £45.00/kg£3.60Hollings Natural Dog Treats Filled Bone with Chicken Each
1pk · £2.40 each£2.40Waitrose Meaty Strips Chicken 200g
200g · £6.00/kg£1.20Lily's Kitchen Chomp Away Chicken Bites Dog Treats 70g
70g · £50.43/kg25% off£3.53£4.70Waitrose Dental Sticks 180g
180g · £6.67/kg£1.20Waitrose Beef Gravy Bones 500g
500g · £5.90/kg£2.95BONIO Original Dog Biscuits 650g
650g · £3.60/kg35% off£2.34£3.60Good Boy Chicken Strips 100g
100g · £42.00/kg£4.20Good Boy Venison Steaks 80g
80g · £50.00/kg£4.00Pedigree Tasty Minis Adult Dog Treats Cheese & Beef Nibble 140g
140g · £17.86/kg3 for £4.80£2.50Waitrose 15 Tripe Sticks 90g
90g · £24.44/kg£2.20Good Boy Duck Fillets 80g
80g · £52.50/kg£4.20Lily's Kitchen Organic Chicken Supper Wet Food for Dogs 150g
150g · £12.00/kg25% off£1.80£2.40Lily's Kitchen Cottage Pie Tray Dog Food 150g
150g · £10.27/kg25% off£1.54£2.05Forthglade Complete Grain Free Chicken Variety Pack 6x395g
2.37kg · £4.02/kg25% off£9.53£12.70Waitrose Variety Selection in Jelly & Gravy 12x400g
4.8kg · £2.49/kg£11.95essential Waitrose & Partners Variety Pack of Chunks in Gravy 6x400g
2.4kg · £2.48/kg£5.95Waitrose Chicken Supreme With Potatoes 300g
300g · £6.17/kg£1.85Essential Terrine With Lamb 150g
150g · £4.00/kg25% off£0.60£0.80Forthglage Chicken Complete Meal 395g
395g · £6.08/kg£2.40Waitrose Meat Selection in Jelly 6x400g
2.4kg · £2.79/kg£6.70Waitrose Chicken with Game in Jelly 400g
400g · £3.25/kg£1.30Lily's Kitchen Sunday Lunch Tray Dog Food 150g
150g · £10.27/kg25% off£1.54£2.05Lily's Kitchen Sunday Lunch Wet Food for Dogs 400g
400g · £7.78/kg25% off£3.11£4.15Lily's Kitchen Classic Dinners 6x150g
900g · £12.72/kg£11.45Lily's Kitchen Cottage Pie Wet Food for Dogs 400g
400g · £7.78/kg25% off£3.11£4.15Essential Terrine With Chicken 150g
150g · £5.33/kg£0.80Lily's Kitchen Chicken & Turkey Casserole Wet Food for Dogs 400g
400g · £7.78/kg25% off£3.11£4.15Waitrose Complete & Balanced Adult Chicken 2.5KG
2.5kg · £2.12/kg£5.30Harringtons Adult Turkey Dry Food 1.7Kg
1.7kg · £4.24/kg£7.20Lily's Kitchen Chicken & Duck Grain-Free Dry Dog Food 1kg
1kg · £12.25/kg£12.25
Grooming, Healthcare & Accessories
Beco Poop Bags Unscented 60s
60pk · £0.07 each£4.45
Other Pet Needs
Penguin Chick With Star each
1pk · £4.50 each£4.50