- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Going the extra mile
This is an extended delivery order. Delivery times and fees may be higher.Free delivery
New users only. Min spend £10. Fees apply.
Save with Clubcard
Warburtons Fruit Loaf With Cinnamon & Raisin 400G
400g · £6.75/kg£2.70£2.20 Clubcard (£5.50/kg)Kleenex Balsam XL Tissues Compact Box 40 Sheets
£2.75£1.90 ClubcardTesco Health Extra Strong Fabric Plasters 20s
20pk · £0.08 each£1.50£1.35 Clubcard (£0.07 each)Tesco Watermelon Wedges 550G
550g · £7.82/kg£4.30£3.50 Clubcard (£6.36/kg)Tesco Sweet Gem Lettuce
2pk · £0.63 each£1.25£1.00 Clubcard (£0.50 each)Bertolli Original Spread 450G
450g · £9.00/kg£4.05£3.60 Clubcard (£8.00/kg)Muller X MYProtein CRUNCH Vanilla Yogurt (with protein chocolate balls) 180g
180g · £13.06/kg£2.35£2.00 Clubcard (£11.11/kg)Tesco Chicken Thighs 2Kg
2kg · £3.73/kg£7.45£6.70 Clubcard (£3.35/kg)Tesco Medium Whole Chicken 1.3-1.7kg
1kg · £4.50/kg£4.50£4.45 Clubcard (£4.45/kg)Tesco Finest 20 Mini Meatballs 336G
336g · £18.30/kg£6.15£5.30 Clubcard (£15.77/kg)Tesco Sweet BBQ Ribs 460g
460g · £14.13/kg£6.50£5.25 Clubcard (£11.41/kg)Garnier Ultimate Blends Hair Food Banana & Coconut Shampoo 350ml
£8.00£4.75 ClubcardBeretta Salamini Classic 85G
2pk · £78.57/kg£3.30£2.50 Clubcard (£59.52/kg)Tesco Finest Caesar & Smoked Bacon Coleslaw 270g
270g · £18.33/kg£4.953 for £10 ClubcardTesco Finest All Butter Pain Au Chocolat 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35£2.75 Clubcard (£0.69 each)Mr Kipling Reduced Sugar Bramley Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.72 each£4.30£2.50 Clubcard (£0.42 each)Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack
4pk · £0.68 each£2.70£1.45 Clubcard (£0.36 each)Soreen Banana Lunchbox Loaves 5 Pack
150g · £15.33/kg£2.30£1.55 Clubcard (£10.33/kg)Tesco Finest Four Cheese Potato Salad 270g
270g · £18.33/kg£4.953 for £10 ClubcardCadbury Raspberry Chocolate Mini Rolls Cakes 10 Pack
10pk · £0.52 each£5.15£3.50 Clubcard (£0.35 each)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites 5x45g
5pk · £107.78/kg£4.85Tesco Mini Mozzarella Pearls 210G
210g · £12.86/kg£2.70Tesco Smoked Salmon Sushi 135g
135g · £25.19/kg£3.40Muller X MYProtein CRUNCH Vanilla Yogurt (with protein chocolate balls) 180g
180g · £13.06/kg£2.35£2.00 Clubcard (£11.11/kg)Arla LactoFREE Soft Cheese 200g
200g · £11.00/kg£2.20Tesco Finest Coffee & Amaretto Tiramisu Dessert 400g
400g · £16.25/kg£6.50Beretta Salamini Classic 85G
2pk · £78.57/kg£3.30£2.50 Clubcard (£59.52/kg)Tesco Chicken Tikka Masala Meal For One 500g
500g · £11.00/kg£5.50£3.90 Clubcard (£7.80/kg)Tesco Boneless Salmon Half Side 500g
500g · £20.50/kg£10.25Tesco British Turkey Breast Mince 2% Fat 500G
500g · £11.70/kg£5.85Tesco Feta Cubes 410G
410g · £9.39/kg£3.85Tesco Free Range Egg Mayonnaise Sandwich
1pk · £2.35 each£2.35Tesco Finest Hand Plaited Brioche Loaf 400g
400g · £10.50/kg£4.20Tesco British Salted Block Butter 250G
250g · £8.00/kg£2.00Tesco Prawn Mayonnaise Sandwich
1pk · £3.10 each£3.10Tesco Little Gem Lettuce Twin Pack
2pk · £0.45 each£0.90Tesco British Mature Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.90Tesco Finest Four Cheese Potato Salad 270g
270g · £18.33/kg£4.953 for £10 ClubcardTesco Pork Ribs 700G
700g · £11.07/kg£7.75Island Sun Dried Salted Skinless & Boneless Saltfish 250G
250g · £20.80/kg£5.20Jason's White Ciabattin Sourdough 900g
900g · £4.50/kg£4.05Tesco Finest Bake at Home White Bloomer with Sourdough 400g
400g · £7.25/kg£2.90Tesco British Mild Grated Cheddar Cheese 250g
250g · £11.60/kg£2.90Tesco Finest All Butter Pain Au Chocolat 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35£2.75 Clubcard (£0.69 each)Tranos Greek Feta 200G
200g · £12.00/kg£2.40Tesco Medium Whole Chicken 1.3-1.7kg
1kg · £4.50/kg£4.50£4.45 Clubcard (£4.45/kg)Tesco Finest Grapes Selection Seedless 500g
500g · £7.70/kg£3.85Nightingale Farms Peppers 375G
375g · £6.40/kg£2.40Cadbury Dairy Milk Chocolate Dessert with Twirl Pieces 345g
345g · £12.03/kg£4.15Tesco Iceberg Lettuce 200G
200g · £4.00/kg£0.80Tesco Smoked Gammon Joint 750g
750g · £9.07/kg£6.80Tesco Finest Sweet Pointed Peppers 180g
180g · £12.50/kg£2.25Leerdammer Light Cheese Slices 160g
160g · £19.38/kg£3.10Tesco Chicken Jalfrezi With Pilau Rice 400G
400g · £7.00/kg£2.80£2.50 Clubcard (£6.25/kg)Tesco Finest Chicken Tikka Masala Saffron Pilau Rice 400G
400g · £15.00/kg£6.00Graham's Natural Cottage Cheese Full Fat 300G
300g · £7.33/kg£2.20Cadbury Dairy Milk Chocolate Dessert with Oreo Biscuit Pieces 345g
345g · £12.03/kg£4.15Tesco Chicken Thighs 2Kg
2kg · £3.73/kg£7.45£6.70 Clubcard (£3.35/kg)Tesco Small Bananas 6 Pack
6pk · £0.15 each£0.90Tesco Red Potatoes 2KG
2kg · £1.10/kg£2.20Tesco Organic Spinach 200G
200g · £13.75/kg£2.75Tesco Finest Caesar & Smoked Bacon Coleslaw 270g
270g · £18.33/kg£4.953 for £10 ClubcardTesco Chicken Bacon & Lettuce Sandwich
1pk · £3.10 each£3.10Tesco Sweet BBQ Ribs 460g
460g · £14.13/kg£6.50£5.25 Clubcard (£11.41/kg)Tesco Finest Jacket Potatoes 4 Pack
4pk · £0.60 each£2.40Tesco Baby Plum Tomatoes 300G
300g · £3.67/kg£1.10Tesco Hot & Spicy Chicken Tenders 305g
305g · £17.87/kg£5.45Tesco Medium Free Range Eggs 12 Pack
12pk · £0.28 each£3.40Tesco Thin Cut Beef Steaks 395G
395g · £15.06/kg£5.95Tesco Finest 20 Mini Meatballs 336G
336g · £18.30/kg£6.15£5.30 Clubcard (£15.77/kg)Crosta & Mollica Stonebaked Flatbread - Roast Garlic & Mozzarella 229g
229g · £19.65/kg£4.50£3.60 Clubcard (£15.72/kg)Tesco Finest Mortadella Bologna With Pistachio 130g
130g · £28.46/kg£3.70Tesco Whole Cucumber Each
1pk · £1.00 each£1.00Tesco Slower Grown Chicken Drumsticks 600g
600g · £5.67/kg£3.40Tesco Finest Baby Tomatoes on the Vine 400g
400g · £11.25/kg£4.50
Meal deals
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Finest* Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
Buy 1 Noodle, 1 Broth & 1 Gyoza£7.00Unlock with Clubcard