- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Save with Clubcard
Tesco Chocolate Choux Buns 2 Pack
2pk · £1.10 each£2.20£1.80 Clubcard (£0.90 each)Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack
6pk · £0.73 each£4.35£2.60 Clubcard (£0.43 each)Tesco Watermelon Wedges 550G
550g · £7.82/kg£4.30£3.50 Clubcard (£6.36/kg)Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £13.50/kg£5.40£4.25 Clubcard (£10.63/kg)Tesco British Mature Cheddar Cheese 10 Slices, 250 G
250g · £12.60/kg£3.152 for £4.50 ClubcardTesco British Medium Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardBoursin Garlic and Herb Soft French Cream Cheese 150g
150g · £28.00/kg£4.20£3.25 Clubcard (£21.67/kg)Marmite Cashews 110g
110g · £40.91/kg£4.50£2.50 Clubcard (£22.73/kg)Tesco Roast Chicken Slices 180g
180g · £25.56/kg£4.60£4.20 Clubcard (£23.33/kg)Ginsters Chicken & Mushroom Slice 170G
170g · £17.65/kg£3.00£2.25 Clubcard (£13.24/kg)Jason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g
450g · £6.33/kg£2.85£2.55 Clubcard (£5.67/kg)Warburtons Gluten Free Artisan Tiger Loaf 400G
400g · £10.50/kg£4.20£3.50 Clubcard (£8.75/kg)Warburtons Crumpets 6 Pack
6pk · £0.17 each£1.00£0.90 Clubcard (£0.15 each)Warburtons 6 Choc Chip Pancakes
6pk · £0.38 each£2.30£1.75 Clubcard (£0.29 each)Warburtons Toasting Breakfast Muffins 4 Pack
4pk · £0.43 each£1.70£1.50 Clubcard (£0.38 each)Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack
4pk · £0.59 each£2.35£1.85 Clubcard (£0.46 each)Twix Hazelnut Multipack Milk Chocolate Biscuit Bars 9 x 20g
9pk · £19.44/kg£3.50£2.40 Clubcard (£13.33/kg)Dettol Antibacterial Limescale Bathroom Cleaning Spray 750ml
£3.55£3.10 ClubcardWarburtons Tiger Bread Bloomer 600g
600g · £3.67/kg£2.20£2.00 Clubcard (£3.33/kg)Quaker Oat So Simple Original Big Pack Porridge Sachets 22x27g
594g · £11.28/kg£6.70£4.25 Clubcard (£7.15/kg)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Cathedral City Mature Cheddar Cheese 350 G
350g · £13.43/kg£4.70Jason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g
450g · £6.33/kg£2.85£2.55 Clubcard (£5.67/kg)Tesco British Mature Cheddar Cheese 10 Slices, 250 G
250g · £12.60/kg£3.152 for £4.50 ClubcardTesco British Medium Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardActimel Strawberry Immunity Live Yoghurt Drink Multipack 8X100g
8pk · £0.54 each£4.35Onken Set Natural Yogurt 450g
450g · £6.22/kg£2.80New York Bakery The Original Bagels 5 Pack
5pk · £0.49 each£2.45St. Ewe Rich Yolk Large Free-Range Eggs 6 Pack
6pk · £0.75 each£4.50Warburtons Gluten Free Artisan Tiger Loaf 400G
400g · £10.50/kg£4.20£3.50 Clubcard (£8.75/kg)The Collective Suckies Strawberry Kids Yoghurt Pouch 90g
90g · £14.44/kg£1.30Tesco Chocolate Choux Buns 2 Pack
2pk · £1.10 each£2.20£1.80 Clubcard (£0.90 each)Tesco Roast Chicken Slices 180g
180g · £25.56/kg£4.60£4.20 Clubcard (£23.33/kg)Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £13.50/kg£5.40£4.25 Clubcard (£10.63/kg)Tesco Vegetable Sushi Snack 70g
70g · £21.43/kg£1.50Tesco Large Free Range Eggs 6 Pack
6pk · £0.41 each£2.45Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack
4pk · £0.59 each£2.35£1.85 Clubcard (£0.46 each)Warburtons Tiger Bread Bloomer 600g
600g · £3.67/kg£2.20£2.00 Clubcard (£3.33/kg)Tesco Chocolate Chip Brioche Rolls 8 Pack
8pk · £0.24 each£1.95Tesco Wafer Thin Honey Roast Ham Slices 125g
125g · £12.80/kg£1.60Tesco Finest Green Grapes Seedless 500g (C)
500g · £7.10/kg£3.55Warburtons Original Farmhouse 800g
800g · £2.38/kg£1.90Pizza Express Garlic Dough Balls 95 G
95g · £31.58/kg£3.00£1.25 Clubcard (£13.16/kg)Warburtons Toasting Breakfast Muffins 4 Pack
4pk · £0.43 each£1.70£1.50 Clubcard (£0.38 each)Tesco Spinach 250G
250g · £6.80/kg£1.70Tesco Wholemeal Pitta Bread 6 Pack Classic
6pk · £0.10 each£0.60Warburtons Toastie Thick Sliced White Bread 800g
800g · £1.81/kg£1.45Warburtons Crumpets 6 Pack
6pk · £0.17 each£1.00£0.90 Clubcard (£0.15 each)Tesco Finest Extra Fruity Hot Cross Buns 4 Pack
4pk · £0.61 each£2.45Tesco Conference Pear Minimum 4 Pack
4pk · £0.50 each£2.00Tesco Finest Sweet & Sour Chicken & Egg Fried Rice 400G
400g · £15.00/kg£6.00Tesco Rocky Road 50g
50g · £32.00/kg£1.60Tesco Express Baby Plum Tomatoes 300G
300g · £3.83/kg£1.15Ginsters Chicken & Mushroom Slice 170G
170g · £17.65/kg£3.00£2.25 Clubcard (£13.24/kg)Tesco Lean Diced Beef 400G
400g · £17.75/kg£7.10Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack
6pk · £0.73 each£4.35£2.60 Clubcard (£0.43 each)Anchor Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g
400g · £11.75/kg£4.70Tesco Free From BLT Sandwich
1pk · £3.40 each£3.40Tesco 8 Garlic Slices 235g
235g · £12.98/kg£3.05£2.00 Clubcard (£8.51/kg)Tesco Sweetheart Cabbage (C)
1pk · £0.90 each£0.90Boursin Garlic and Herb Soft French Cream Cheese 150g
150g · £28.00/kg£4.20£3.25 Clubcard (£21.67/kg)Yorkshire Provender Roast Chicken & Vegetables Soup 560g
560g · £7.59/kg£4.25£3.80 Clubcard (£6.79/kg)Tesco Iceberg Lettuce Each (C)
1pk · £0.95 each£0.95Tesco Salad Tomatoes 360G (C)
360g · £2.78/kg£1.00Wall's Jumbo Sausages Roll 130G
130g · £11.15/kg£1.45Tesco Finest Baby Tomatoes 220G
220g · £11.59/kg£2.55Little Dish Mild Chicken Korma Kids Meal 200G
200g · £20.00/kg£4.00£3.65 Clubcard (£18.25/kg)Tesco Turkey Breast Mince 2% Fat 250G
250g · £17.20/kg£4.30Tesco Crispy Slices 350G (C)
350g · £7.57/kg£2.653 for 2 ClubcardTesco Mixed Peppers 420G (C)
420g · £5.24/kg£2.20Tesco British Chicken Thighs 600G (C)
600g · £5.50/kg£3.30
Meal deals
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
Buy 1 Sauce, 1 Carb, & 1 Vegetable£3.50Unlock with Clubcard