Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Feast with the Faithful
    Feast with the Faithful
  • Easy Midweek Meals
    Easy Midweek Meals
  • Off to Uni
    Off to Uni
  • Too Early for Christmas? Never!
    Too Early for Christmas? Never!
  • Indulge In Something Exceptional
    Indulge In Something Exceptional
  • Tickled Pink
    Tickled Pink
  • Autumn Comforts
    Autumn Comforts
  • New
    New
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping
  • Asda Chicken Korma with Pilau Rice Meal for 1 400g

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • 7UP Zero Sugar 8 x 330ml

    2.64L · £1.41/L
    18% off
    £3.73£4.55
  • Asda Chicken Tikka Masala with Pilau Rice 400g

    400g · £6.00/kg
    £2.40
  • Haribo Tangfastics Sweets Bag 175g

    175g · £7.20/kg
    19% off
    £1.26£1.55
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Chocolate 100 Gr

    100g · £24.00/kg
    £2.40
  • Asda Sweet Popcorn 100G

    100g · £11.00/kg
    £1.10
  • Asda Beef Lasagne Ready Meal 400g

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Asda 10 Garlic Baguette Slices 260g

    260g · £5.77/kg
    £1.50
  • Asda Italian Pepperoni Pennette Bake Ready Meal 400G

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • ASDA 2 Garlic & Coriander Naans

    2pk · £0.50 each
    £1.00
  • Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie Ice Cream 465ml

    465ml · £10.02/L
    32% off
    £4.66£6.85
  • Doritos Tangy Cheese Tortilla Chips Sharing Crisps 180g

    180g · £12.06/kg
    2 for £3.70
    £2.17
  • Dr Pepper 8 x 330ml Cans

    2.64L · £1.64/L
    22% off
    £4.33£5.55
  • Coca-Cola Zero Sugar 2L Bottle

    2L · £1.28/L
    2 for £3.70
    £2.55
  • Haribo Starmix Sweets Bag 175g

    175g · £7.20/kg
    19% off
    £1.26£1.55
  • Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92G

    92g · £26.09/kg
    £2.40
  • Ben & Jerry's Ice Cream Tub Cookie Dough 465ml

    465ml · £10.02/L
    32% off
    £4.66£6.85
  • McCain Air Fryer Quick & Crispy French Fries 750g

    750g · £2.91/kg
    44% off
    £2.18£3.90
  • Birds Eye 38 Chicken Dippers 697g

    697g · £6.63/kg
    35% off
    £4.62£7.10
  • Doritos Chilli Heatwave Tortilla Chips Sharing Crisps 180g

    180g · £12.06/kg
    2 for £3.70
    £2.17
  • Asda Macaroni Cheese Ready Meal 400g

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • HARIBO Goldbears Jelly Fruit Flavour Sweets Sharing Bag 175g

    175g · £7.20/kg
    19% off
    £1.26£1.55
  • Ben & Jerry's Caramel Chew Chew Ice Cream 465ml

    465ml · £10.02/L
    32% off
    £4.66£6.85
  • Chicago Town Takeaway Large Cheesy Stuffed Pepperoni Pizza

    640g · £6.30/kg
    34% off
    £4.03£6.10
  • Chicago Town Takeaway Stuffed Crust Cheese Medium Pizza 480g

    480g · £6.42/kg
    23% off
    £3.08£4.00
  • Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate Pieces 100 Gr

    100g · £24.00/kg
    £2.40
  • Diet Coke Bottle 2L

    2L · £1.28/L
    2 for £3.70
    £2.55
  • Chicago Town Takeaway Stuffed Crust Pepperoni Medium Pizza 490g

    490g · £6.29/kg
    23% off
    £3.08£4.00
  • Asda Mild Salsa Dip 300G

    300g · £6.20/kg
    £1.86
  • Doritos Cool Original Tortilla Chips Sharing Crisps 180g

    180g · £12.06/kg
    2 for £3.70
    £2.17
  • Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee & Orange Bites Pouch Bag 101g

    101g · £21.29/kg
    £2.15
  • Asda Sour Cream & Chive 290g

    290g · £6.38/kg
    £1.85
  • View Easy Midweek Meals

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo