Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Too Early for Christmas? Never!
    Too Early for Christmas? Never!
  • Indulge In Something Exceptional
    Indulge In Something Exceptional
  • Easy Midweek Meals
    Easy Midweek Meals
  • Tickled Pink
    Tickled Pink
  • Feast with the Faithful
    Feast with the Faithful
  • Off to Uni
    Off to Uni
  • Autumn Comforts
    Autumn Comforts
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Cat Food

  • WHISKAS 1+ Dry SALMON Cat Food 800g

    800g · £5.38/kg
    £4.30
  • PURINA ONE Kitten Chicken Dry Cat Food 2.8kg

    2.8kg · £7.46/kg
    £20.90
  • Go-Cat® with Duck and Chicken Mix Dry Cat Food 2kg

    2kg · £3.13/kg
    £6.25
  • Purina ONE Bifensis Coat & Hairball 750g

    750g · £10.60/kg
    £7.95
  • Go-Cat Adult Tuna and Herring with Veg 750g

    750g · £4.67/kg
    £3.50
  • Go-Cat® with Duck and Chicken Mix Dry Cat Food 750g

    750g · £4.67/kg
    £3.50
  • PURINA ONE Urinary Health Chicken Dry Cat Food 750g

    750g · £10.60/kg
    £7.95
  • PURINA ONE Kitten Chicken Dry Cat Food 750g

    750g · £10.60/kg
    £7.95
  • WHISKAS 1+ Dry LAMB Cat Food 1.9kg

    1.9kg · £3.87/kg
    £7.35
  • WHISKAS 1+ Dry LAMB Cat Food 800g

    800g · £5.38/kg
    £4.30
  • GO-CAT Kitten Chicken, Turkey and Milk Dry Cat Food 750g

    750g · £4.67/kg
    £3.50
  • WHISKAS 1+ Dry TUNA Cat Food 800g

    800g · £5.38/kg
    £4.30
  • WHISKAS 1+ Dry SALMON Cat Food 1.9kg

    1.9kg · £3.64/kg
    6% off
    £6.91£7.35
  • FELIX Doubly Delicious Beef, Chicken & Veg Dry Cat Food 2kg

    2kg · £4.90/kg
    £9.80
  • Go-Cat Senior Chicken & Turkey with Veg 750g

    750g · £4.67/kg
    £3.50
  • Purina ONE Bifensis Sensitive 750g

    750g · £10.60/kg
    £7.95
  • Purina One Salmon & Wholegrain 800g

    800g · £9.94/kg
    £7.95
  • Iams for Vitality Fresh Chicken Dry Adult Cat Food 800g

    800g · £7.69/kg
    £6.15
  • PURINA ONE Senior 7+ Chicken Dry Cat Food 750g

    750g · £10.60/kg
    £7.95
  • WHISKAS Kitten 2-12 mnths Dry CHICKEN Cat Food 1.9kg

    1.9kg · £3.64/kg
    6% off
    £6.91£7.35
  • Tiger by Asda Dry Food with Herring & Veg Adult Cat 1.2kg

    1.2kg · £2.58/kg
    £3.10
  • WHISKAS 1+ Dry CHICKEN Cat Food 800g

    800g · £5.38/kg
    £4.30
  • IAMS for Vitality Hairball Cat Food with Fresh Chicken 800g

    800g · £7.69/kg
    £6.15
  • FELIX Doubly Delicious Salmon & Veg Dry Cat Food 2kg

    2kg · £4.90/kg
    £9.80
  • IAMS Advanced Nutrition Adult Dry Cat Food Tuna 800g

    800g · £7.69/kg
    £6.15
  • Asda Tiger Kitten Dry Food with Chicken 1.2kg

    1.2kg · £2.58/kg
    £3.10
  • WHISKAS 1+ Dry CHICKEN Cat Food 1.9kg

    1.9kg · £3.64/kg
    6% off
    £6.91£7.35
  • Tiger by Asda Dry Food with Chicken & Veg Indoor Cat 1.2kg

    1.2kg · £2.58/kg
    £3.10
  • WHISKAS 1+ Dry TUNA Cat Food 1.9kg

    1.9kg · £3.64/kg
    6% off
    £6.91£7.35
  • PURINA ONE Senior 11+ Chicken Dry Cat Food 750g

    750g · £10.60/kg
    £7.95
  • Go-Cat® Indoor with Chicken and Turkey Mix with Vegetables Dry Cat Food 2kg

    2kg · £3.13/kg
    £6.25
  • GO-CAT Chicken and Duck Dry Cat Food 4kg

    4kg · £3.22/kg
    £12.86
  • PURINA ONE Coat and Hairball Chicken Dry Cat Food 2.8kg

    2.8kg · £7.46/kg
    £20.90
  • FELIX Doubly Delicious Salmon & Veg Dry Cat Food 750g

    750g · £5.72/kg
    22% off
    £4.29£5.50
  • GO-CAT Chicken and Turkey Dry Cat Food 750g

    750g · £4.67/kg
    £3.50
  • GO-CAT Senior Chicken Dry Cat Food 2kg

    2kg · £3.13/kg
    £6.25
  • PURINA ONE Senior 11+ Chicken Dry Cat Food 2.8kg

    2.8kg · £7.46/kg
    £20.90
  • Purina ONE Bifensis Sensitive 2.8kg

    2.8kg · £7.46/kg
    £20.90
  • WHISKAS Senior 7+ Dry CHICKEN Cat Food 1.9kg

    1.9kg · £3.64/kg
    6% off
    £6.91£7.35
  • IAMS Advanced Nutrition Sensitive Digestion Dry Cat Food Turkey 800g

    800g · £7.69/kg
    £6.15
  • IAMS for Vitality Senior Cat Food with Fresh Chicken 800g

    800g · £7.69/kg
    £6.15
  • Purina ONE Bifensis Indoor Formula 750g

    750g · £10.60/kg
    £7.95
  • Tiger by Asda Dry Food with Chicken, Turkey & Veg Adult Cat 1.2kg

    1.2kg · £2.12/kg
    18% off
    £2.54£3.10
  • PURINA ONE Salmon Dry Cat Food 3kg

    3kg · £6.97/kg
    £20.90
  • Whiskas 7+ with Delicious Chicken 800g

    800g · £5.38/kg
    £4.30
  • Wagg Meaty Goodness Adult Complete Chicken Dinner 12kg

    12kg · £1.61/kg
    £19.35
  • Purina One Chicken and Wholegrain 3kg

    3kg · £6.97/kg
    £20.90
  • Purina ONE Adult Cat Food with Chicken & Whole Grains 800g

    800g · £9.94/kg
    £7.95
  • SHEBA® Mixed Selection Kitten Wet Cat Food in Gravy 12 x 85g Pouch

    1.02kg · £6.34/kg
    12% off
    £6.47£7.35
  • Tiger by Asda Meaty & Poultry Selection in Jelly 8+ Years 40 x 100g (4.0kg)

    4kg · £2.54/kg
    £10.15
  • View all (247)

Cat Litter

  • Smart Litter Wood Pellet Litter 10 Litres

    10L · £0.72/L
    £7.20
  • Asda Tiger Non-Clumping Antibacterial Cat Litter 10 Litres

    10L · £0.60/L
    £6.00
  • Litter Tray

    1pk · £5.50 each
    £5.50
  • TidyZ 12 Drawstring Cat Litter Liners

    12pk · £0.20 each
    £2.45
  • Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 10L

    10L · £0.93/L
    £9.25
  • Pet Scoop Silver

    1pk · £2.30 each
    £2.30

Dog Food

  • Wagg Active Goodness Complete Rich in Beef & Veg 12kg

    12kg · £1.32/kg
    £15.85
  • HiLife Feed Me! Complete Nutrition with Beef, Cheese & Vegetables Dry Adult Dog Food

    2kg · £3.63/kg
    £7.25
  • Wagg Meaty Goodness Adult Complete Beef Dinner Dry Dog Food 2kg

    2kg · £2.16/kg
    12% off
    £4.31£4.90
  • Harringtons Dry Adult Dog Food, Salmon & Potato, 1.7kg

    1.7kg · £4.06/kg
    £6.90
  • Hero by Asda Small Dog with Chicken & Vegetables 2.5kg

    2.5kg · £1.46/kg
    £3.65
  • BAKERS Meaty Meals Chicken Dry Dog Food 2.7kg

    2.7kg · £3.72/kg
    £10.05
  • Harringtons Dry Adult Dog Food, Lamb & Rice 1.7kg

    1.7kg · £4.06/kg
    £6.90
  • Bakers Small Dog Chicken 1.1kg

    1.1kg · £3.79/kg
    15% off
    £4.17£4.90
  • Bakers Adult with Tasty Chicken & Country Vegetables 3kg

    3kg · £3.35/kg
    £10.05
  • HiLife Feed Me! Complete Nutrition with Turkey, Chicken, Bacon & Vegetables Dry Adult Dog Food

    2kg · £3.63/kg
    £7.25
  • Hero by Asda Adult Light with Chicken, Rice & Vegetables 2.5kg

    2.5kg · £1.25/kg
    18% off
    £3.12£3.80
  • Wagg Active Goodness Rich in Chicken & Veg 12kg

    12kg · £1.32/kg
    £15.85
  • Harringtons Puppy Rich in Turkey & Rice 1.7kg

    1.7kg · £4.06/kg
    £6.90
  • Harringtons Superfoods Grain Free Dry Dog Food – Chicken 1.7kg

    1.7kg · £4.71/kg
    £8.00
  • Bakers Beef Adult 3kg

    3kg · £3.35/kg
    £10.05
  • Harringtons Adult Rich in Chicken & Rice 4kg

    4kg · £2.47/kg
    30% off
    £9.87£14.10
  • Hero by Asda Puppy with Chicken 2.5kg

    2.5kg · £1.52/kg
    £3.80
  • Bakers Small Dog with Tasty Beef & Country Vegetables 1.1kg

    1.1kg · £3.79/kg
    15% off
    £4.17£4.90
  • Harringtons Adult Rich in Lamb & Rice 4kg

    4kg · £2.47/kg
    30% off
    £9.87£14.10
  • Harringtons Rich in Beef & Rice Dry Adult Dog Food 4kg

    4kg · £2.47/kg
    30% off
    £9.87£14.10
  • Harringtons Adult Rich in Turkey with Veg 4kg

    4kg · £2.47/kg
    30% off
    £9.87£14.10
  • Hero by Asda Mixer Small Adult Dogs with Chicken Gravy 1.5kg

    1.5kg · £2.53/kg
    £3.80
  • Wagg Meaty Chunks Beef 2.5kg

    2.5kg · £2.94/kg
    £7.35
  • Harringtons Superfoods Grain Free Dry Dog Food – Salmon 1.7kg

    1.7kg · £4.71/kg
    £8.00
  • IAMS Advanced Nutrition Senior Small Medium Dry Dog Food Chicken 2kg

    2kg · £4.30/kg
    £8.60
  • Bakers Meaty Meals Small Dog Beef Dry Dog Food 1kg

    1kg · £4.18/kg
    24% off
    £4.18£5.50
  • Wagg Meaty Chunks Chicken 2.5kg

    2.5kg · £2.94/kg
    £7.35
  • Bakers MM Adult Beef 1kg

    1kg · £4.18/kg
    24% off
    £4.18£5.50
  • IAMS for Vitality Adult Small & Medium Breed Dog Food with Fresh Chicken 2kg

    2kg · £4.30/kg
    £8.60
  • BAKERS Meaty Meals Beef Dry Dog Food 2.7kg

    2.7kg · £3.72/kg
    £10.05
  • Wagg Meaty Goodness Adult Complete Chicken Dinner Dry Dog Food 2kg

    2kg · £2.16/kg
    12% off
    £4.31£4.90
  • PEDIGREE® COMPLETE™ Adult Small Dog Dry Poultry and Vegetables 3kg

    3kg · £2.97/kg
    9% off
    £8.92£9.80
  • Harringtons Senior Rich in Chicken & Rice 1.7kg

    1.7kg · £4.06/kg
    £6.90
  • BakeRS Meaty Meals Small Dog Chicken Dry Dog Food 1kg

    1kg · £4.18/kg
    24% off
    £4.18£5.50
  • BAKERS Superfoods Puppy Chicken with Vegetables Dry Dog Food 2.85kg

    2.85kg · £3.53/kg
    £10.05
  • Hero by Asda 8+ Years with Chicken, Rice & Vegetables 2.5kg

    2.5kg · £1.52/kg
    £3.80
  • Hero by Asda Adult Complete with Chicken, Rice & Vegetables 12kg

    12kg · £1.06/kg
    £12.75
  • Harringtons Adult Rich in Chicken & Rice 1.7kg

    1.7kg · £4.06/kg
    £6.90
  • Bakers Small Dog with Tasty Beef & Country Vegetables 2.85kg

    2.85kg · £3.53/kg
    £10.05
  • BAKERS Superfoods Senior Chicken with Vegetables Dry Dog Food 2.85kg

    2.85kg · £3.53/kg
    £10.05
  • BAKERS Superfoods Small Dog Chicken Dry Dog Food 2.85kg

    2.85kg · £3.32/kg
    £9.45
  • Harringtons Rich in Lamb & Rice Small Adult Dog Food 1kg

    1kg · £3.91/kg
    8% off
    £3.91£4.25
  • Harringtons Adult Rich in Turkey with Veg 1.7kg

    1.7kg · £4.06/kg
    £6.90
  • Harringtons Rich in Turkey & Rice Small Adult Dog Food 1kg

    1kg · £4.25/kg
    £4.25
  • Good Boy Meaty Treaty Succulent Chicken Sausages 75g

    75g · £36.00/kg
    £2.70
  • Wagg Treats Steaklets 125g

    125g · £12.56/kg
    £1.57
  • Hero by Asda 7 Big Fillers with Beef 150g

    150g · £10.33/kg
    £1.55
  • Pedigree Biscrok Gravy Bones Adult Dog Treats Original Biscuits 400g

    400g · £6.65/kg
    £2.66
  • Webbox 5 Tasty Sticks with Chicken 55g (5 x 11g)

    55g · £28.18/kg
    £1.55
  • Good Boy Meaty Treaty Duck Fillet Dog Treats 70g

    70g · £40.00/kg
    £2.80
  • View all (177)

Grooming, Healthcare & Accessories

  • Good Boy 30 Ultra Absorbent Training Pads

    30pk · £0.21 each
    £6.15
  • TidyZ 50 Doggy Bags Tie Handles

    50pk · £0.05 each
    £2.45
  • Good Boy 150 Dog Poo Bags

    150pk · £0.01 each
    £1.85

Other Pet Needs

  • Smart Pet Small Wood Shavings Bale

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Burgess Excel Adult Rabbit Nuggets with Mint 1.5kg

    1.5kg · £4.10/kg
    £6.15
  • Peckish Complete Seed Mix 1.7kg

    1.7kg · £3.03/kg
    £5.15
  • Trill Nutrivit Complete Budgerigar Food 500g

    500g · £6.62/kg
    8% off
    £3.31£3.60
  • Wild Bird Sunflower Hearts 625g

    625g · £5.84/kg
    £3.65
  • Tiny Friends Farm Gerty Guinea Pig Scrummies 120g

    120g · £15.00/kg
    20% off
    £1.80£2.25
  • Wild Bird Dried Mealworms 150g

    150g · £24.33/kg
    £3.65
  • Tiny Friends Farm Russel Rabbit Crunchers With Carrot 120g

    120g · £15.00/kg
    20% off
    £1.80£2.25
  • Burgess Excel Guinea Pig Nuggets with Mint 1.5kg

    1.5kg · £3.47/kg
    £5.20
  • Wild Bird No Mess Seed Mix 1.2kg

    1.2kg · £2.49/kg
    18% off
    £2.99£3.65
  • Peckish 12 Extra Goodness Balls

    12pk · £0.33 each
    £3.95
  • Wild Bird 18 Fat Balls 1.4kg

    18pk · £0.20 each
    £3.65
  • Wild Bird Peanuts 750g

    750g · £4.87/kg
    £3.65
  • Wild Bird High Energy Seed Mix 1.2kg

    1.2kg · £3.04/kg
    £3.65
  • Wild Harvest Small Animal Treats with Honey Pack of 3 Sticks 95g

    95g · £15.37/kg
    9% off
    £1.46£1.60
  • Tetra Pond Sticks 100g

    100g · £56.00/kg
    £5.60
  • Wild Bird Seed Mix 2kg

    2kg · £1.83/kg
    £3.65
  • Burgess Excel Feeding Hay with Meadow Flowers 500g

    500g · £9.30/kg
    £4.65
  • Wild Bird Suet Pellets Flavoured with Mealworms 1.2kg

    1.2kg · £3.04/kg
    £3.65
  • Wild Bird Hanging Coconut Fat Feast Twin Pack

    2pk · £1.83 each
    £3.65
  • Country Values Soft & Snuggly Bedding Hay for Small Animals 1kg

    1kg · £3.23/kg
    9% off
    £3.23£3.55
  • Good Boy 20 Antibacterial Dog & Puppy Wipes 20pk

    20pk · £0.09 each
    8% off
    £1.79£1.95
  • Bugalugs Baby Fresh Cologne 200ml

    200ml · £38.50/L
    £7.70
  • Bob Martin Clear Plus 50mg / 60mg Spot-On Solution for Cats and Ferrets 2 Pipettes

    2pk · £6.08 each
    £12.15
  • Bob Martin Clear Collar Flea & Tick Repellent

    1pk · £5.40 each
    £5.40
  • Bob Martin Wormer Spot-On Solution for Cats & Kittens Praziquantel 20mg 2 x 0.5ml

    2pk · £2.80 each
    9% off
    £5.60£6.15
  • Bob Martin Clear Plus 134mg / 120.6mg Spot-On Solution for Medium Dogs Treatment 1 Pipette

    1pk · £10.10 each
    £10.10
  • Bob Martin Clear Plus 67mg / 60.3mg Spot-On Solution for Small Dogs Treatment 1 Pipette

    1pk · £8.55 each
    £8.55

Offers

  • WHISKAS 1+ Dry SALMON Cat Food 1.9kg

    1.9kg · £3.64/kg
    6% off
    £6.91£7.35
  • WHISKAS Kitten 2-12 mnths Dry CHICKEN Cat Food 1.9kg

    1.9kg · £3.64/kg
    6% off
    £6.91£7.35
  • WHISKAS 1+ Dry CHICKEN Cat Food 1.9kg

    1.9kg · £3.64/kg
    6% off
    £6.91£7.35
  • WHISKAS 1+ Dry TUNA Cat Food 1.9kg

    1.9kg · £3.64/kg
    6% off
    £6.91£7.35
  • FELIX Doubly Delicious Salmon & Veg Dry Cat Food 750g

    750g · £5.72/kg
    22% off
    £4.29£5.50
  • WHISKAS Senior 7+ Dry CHICKEN Cat Food 1.9kg

    1.9kg · £3.64/kg
    6% off
    £6.91£7.35
  • Tiger by Asda Dry Food with Chicken, Turkey & Veg Adult Cat 1.2kg

    1.2kg · £2.12/kg
    18% off
    £2.54£3.10
  • SHEBA® Mixed Selection Kitten Wet Cat Food in Gravy 12 x 85g Pouch

    1.02kg · £6.34/kg
    12% off
    £6.47£7.35
  • Encore Chicken Selection in Broth 8 x 70g

    560g · £14.41/kg
    22% off
    £8.07£10.35
  • Whiskas 1+ Poultry Feasts in Jelly 40 x 85g (3.40kg)

    3.4kg · £4.35/kg
    7% off
    £14.79£15.90
  • Felix Soup Farm Selection Wet Cat Food 6 x 48g

    288g · £8.33/kg
    4% off
    £2.40£2.50
  • GOURMET Gold Savoury Cake Meat and Veg Variety Wet Cat Food 8x85g

    680g · £6.84/kg
    13% off
    £4.65£5.35
  • Gourmet Mon Petit Adult Cat Food with Duck, Chicken & Turkey 6 x 50g (300g)

    300g · £7.30/kg
    27% off
    £2.19£3.00
  • Sheba Fine Flakes Adult Cat Food Tray with Chicken in Jelly 85g

    85g · £10.82/kg
    8% off
    £0.92£1.00
  • Encore Natural Wet Cat Food Fish Selection Broth 8 x 70g Tins

    560g · £14.41/kg
    22% off
    £8.07£10.35
  • Sheba Classics in Terrine with Chicken 85g

    85g · £10.82/kg
    8% off
    £0.92£1.00
  • Gourmet Gold Succulent Delights 8 x 85g (680g)

    680g · £6.84/kg
    13% off
    £4.65£5.35
  • Felix Soup Cat Food Farm Selection Tender Strips 6x48g

    288g · £8.33/kg
    4% off
    £2.40£2.50
  • Gourmet Perle Chef's Collection Mini Fillets in Gravy 40 x 85g (3400g)

    3.4kg · £5.63/kg
    12% off
    £19.14£21.75
  • SHEBA® Fine Flakes Adult Wet Cat Food Succulent Selection in Jelly 12x85g Pouch

    1.02kg · £6.41/kg
    11% off
    £6.54£7.35
  • Gourmet Mon Petit Intense Fine Cuts 6 x 50g (300g)

    300g · £7.30/kg
    27% off
    £2.19£3.00
  • Gourmet Gold Double Delicacies 8 x 85g (680g)

    680g · £6.84/kg
    13% off
    £4.65£5.35
  • Gourmet Gold Pâté 7+ Years 8 x 85g (680g)

    680g · £6.84/kg
    13% off
    £4.65£5.35
  • Felix Soup Fish Selection Wet Cat Food 6 x 48g

    288g · £8.33/kg
    4% off
    £2.40£2.50
  • Felix with Tasty Beef and Chicken and with Vegetables 750g

    750g · £5.72/kg
    22% off
    £4.29£5.50
  • SHEBA® Select Slices Adult Wet Cat Food Fish Selection in Gravy 12 x 85g Pouch

    1.02kg · £6.34/kg
    12% off
    £6.47£7.35
  • Sheba Classics Wet Cat Food Tray Salmon in Terrine 85g

    85g · £10.82/kg
    8% off
    £0.92£1.00
  • Gourmet Perle Ocean Collection Mini Fillets in Gravy 40 x 85g (3400g)

    3.4kg · £5.63/kg
    12% off
    £19.14£21.75
  • Sheba Select Slices in Gravy Succulent Collection Pouch 12 x 85g (1.02kg)

    1.02kg · £6.34/kg
    12% off
    £6.47£7.35
  • WHISKAS 1+ TASTY MIX Chefs Choice Wet Cat Food Pouches in Gravy 40 x 85g

    3.4kg · £4.35/kg
    7% off
    £14.79£15.90
  • Sheba Sauce Lover Cat Food Trays Mixed Collection in Gravy 8 x 85g

    680g · £6.81/kg
    11% off
    £4.63£5.20
  • Sheba Select Slices Cat Food Tray with Chicken in Gravy 85g

    85g · £10.82/kg
    8% off
    £0.92£1.00
  • Sheba Select Slices Cat Food Tray Mixed Poultry Collection in Gravy 8 x 85g

    680g · £6.81/kg
    11% off
    £4.63£5.20
  • PURINA ONE Adult Cat Food 40 x 85g (3400g)

    3.4kg · £4.49/kg
    16% off
    £15.25£18.16
  • Sheba Fine Flakes Cat Food Pouches Fish in Jelly 12 x 85g

    1.02kg · £6.41/kg
    11% off
    £6.54£7.35
  • FELIX Soup Time Tender Strips Fish Selection Wet Cat Food 6x48g

    288g · £8.33/kg
    4% off
    £2.40£2.50
  • Gourmet Revelations Tuna Mousse 4x57g

    228g · £10.88/kg
    32% off
    £2.48£3.65
  • WHISKAS Senior 7+ POULTRY Feasts Wet Cat Food Pouches in Jelly 40 x 85g

    3.4kg · £4.35/kg
    7% off
    £14.79£15.90
  • Gourmet Revelations Mousse with Chicken and a Cascading Gravy 4 x 57g (228g)

    228g · £10.88/kg
    32% off
    £2.48£3.65
  • Encore Fish Selection in Jelly 5 x 50g

    250g · £17.76/kg
    26% off
    £4.44£6.00
  • Sheba Fine Flakes Cat Pouches Poultry Collection in Jelly 12x85g pack

    1.02kg · £6.41/kg
    11% off
    £6.54£7.35
  • Sheba Sauce Collection Adult Cat Food Pouch Fish Selection 12 x 85g

    1.02kg · £6.34/kg
    12% off
    £6.47£7.35
  • WHISKAS 1+ FISH Favourites Wet Cat Food Pouches in Jelly 40 x 85g

    3.4kg · £4.35/kg
    7% off
    £14.79£15.90
  • Gourmet Revelations Mousse with Salmon and a Cascading Gravy 4 x 57g (228g)

    228g · £10.88/kg
    32% off
    £2.48£3.65
  • Gourmet Gold Pâté 8 x 85g (680g)

    680g · £6.84/kg
    13% off
    £4.65£5.35
  • Gourmet Gold Savoury Cake Meat 8 x 85g (680g)

    680g · £6.84/kg
    13% off
    £4.65£5.35
  • WHISKAS 1+ MIXED Menu Wet Cat Food Pouches in Jelly 40 x 85g

    3.4kg · £4.35/kg
    7% off
    £14.79£15.90
  • Whiskas 7+ Fish Favourites in Jelly 12 x 85g (1.02kg)

    1.02kg · £5.74/kg
    2 for £10
    £5.85
  • SHEBA® Select Slices Adult Wet Cat Food Poultry Selection in Gravy 12x85g Pouch

    1.02kg · £6.34/kg
    12% off
    £6.47£7.35
  • GOURMET Gold Chunks in Gravy Wet Cat Food 8x85g

    680g · £6.84/kg
    13% off
    £4.65£5.35
  • View all (127)

  • View Sexual Wellness

Your basket is empty

Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo