Sweets
Cadbury Eclairs Sugar Confectionery 110g
110g · £10.91/kg£1.20Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum Bottle (30 Pieces)
73g · £46.85/kg£3.42Extra Plus Chill Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces
67g · £51.04/kg£3.42Polo Multipack Hard Sugar 102g
3pk · £15.29/kg£1.56Airwaves Sugar Free Multipack Chewing Gum x9 Pieces
9pk · £47.37/kg£1.80Extra Cool Breeze Sugar Free Chewing Gum x3 Packs
3pk · £47.62/kg£1.80Mentos 3pk Fruit
114g · £10.53/kg£0.30 off£1.20£1.50Tic Tac 38.5g Spearmint Tic Tac
38.5g · £52.99/kg£2.04Tic Tac 38.5g Raspberry & Lemon Tic Tac
38.5g · £52.99/kg£2.04Trebor Extra Strong Peppermint Rolls 4 x 36.4g (145.6g)
4pk · £12.36/kg£1.80Mentos 3pk Mints
114g · £10.53/kg£0.30 off£1.20£1.50Trebor 4x38g Spearmint Softmints
152g · £11.84/kg£1.80Smint 150 Sugarfree Peppermint 105g
105g · £28.57/kg£0.60 off£3.00£3.60Smint Spearmint XXL 36 Mints 25g
25g · £48.00/kg£1.20Polo Multipack Hard Sugar 100.2g
33pk · £15.76/kg£1.56Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum Multipack 3x9 Pieces
37.8g · £47.62/kg£1.80Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum Multipack 3x9 Pieces
3pk · £15.87/kg£1.80Extra Strawberry Sugar Free Chewing Gum x9 Pieces
9pk · £47.62/kg£1.80Extra Bubblemint Chewing Gum Multipack (3 Pack)
37.8g · £47.62/kg£1.80Extra Refreshers Tropical Flavour Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces
67g · £49.25/kg£3.30Extra Plus Hydro Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces
67g · £42.54/kg£2.85Smint 150 Sugar Free Peppermint Mints 105g
105g · £28.57/kg£0.60 off£3.00£3.60Smint 30 Peppermint Cleanbreath 21g
21g · £57.14/kg£1.20Fruit-tella Berries & Cherry 300g
300g · £8.00/kg£0.60 off£2.40£3.00Swizzels Squashies Drumstick Original Raspberry & Milk Flavour 120g
120g · £10.00/kg£1.20HARIBO Tangfastics Bag 160g
160g · £9.38/kg£1.50Swizzels Scrumptious Sweets
173g · £6.94/kg£1.20HARIBO Starmix Multipack Bag 176g
176g · £10.23/kg£1.80Maynards Bassetts Wine Gums Candy 110g
110g · £10.91/kg£1.20Fruit-tella Juicy Chews 300g
300g · £8.00/kg£0.60 off£2.40£3.00Maynards Bassetts Jelly Babies Candy 110g
110g · £10.91/kg£1.20HARIBO Supermix Bag 160g
160g · £9.38/kg£1.50Sour Patch Kids Original Candy 105g
105g · £14.29/kg£1.50MAOAM Stripes 140g
140g · £10.71/kg£1.50Bebeto Fruity Twists Fruit Mix Soft Sweets 180g
180g · £6.67/kg£1.20HARIBO Limited Bear-Edition Starmix 160g
160g · £7.50/kg£0.30 off£1.20£1.50Skittles Fruit Flavoured Sweets Bag 136g
136g · £8.82/kg£1.20HARIBO Chamallows Pink & White 140g
140g · £10.71/kg£1.50Werther's Original Butter Candies 135g
135g · £11.11/kg£1.50Barratt Sweet Shop Flumps Originals 150g
150g · £8.00/kg£0.42 off£1.20£1.62Skittles Giants Fruit Flavoured Sweets Bag 132g
132g · £9.09/kg£1.20HARIBO Goldbears 175g
175g · £8.57/kg£1.50Candy Realms Meerkat Mayhem 135g
135g · £8.89/kg£1.20Haribo Funtasia 150g
150g · £10.00/kg£1.50HARIBO Zingfest 150g
150g · £10.00/kg£1.50Strawberry Flavour Gummy Body Parts 100g
100g · £12.00/kg£1.20Gummy Eyeballs Strawberry Flavour 100g
100g · £12.00/kg£1.20Swizzels Sweet Mix 600g
600g · £11.00/kg£6.60HARIBO Starmix 800g
800g · £7.50/kg£6.00Fruit-tella Berries & Cherry 3 x 41g
3pk · £12.20/kg£1.50View all (57)
Chocolate
Celebrations Milk Chocolate Tub 500g
500g · £14.28/kg£7.14Treat Stop Minis Creamy & Smooth Milk 100g
100g · £12.00/kg£1.20Milky Way Crispy Rolls Multipack Chocolate Bars 5 x 22.5g
5pk · £3.20/kg£1.80Bounty Crispy Rolls Coconut & Milk Chocolate Bars 5 x 23.4g
5pk · £3.08/kg£1.80Kinder Happy Hippo Chocolate Cream Biscuits Multipack 5 x 20.7g (103g)
5pk · £21.45/kg£2.22Lion Multipack Chocolate 120g
4pk · £15.00/kg£1.80Quanta 6x12.5g Break
75g · £16.00/kg£1.20Chocolino 8x15g Happy Time
120g · £10.00/kg£1.20Twix Caramel Multipack Chocolate Bars 40g x 9
9pk · £1.19/kg£3.84Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee or Orange Bites Sharing Pouch Bag 185g
185g · £20.43/kg£3.78Galaxy Minstrels Buttons Chocolate Bag 195g
195g · £15.38/kg£3.00M&M's Peanut Chocolate More to Share Pouch Bag 200g
200g · £15.00/kg£3.00Terry's Chocolate Orange Minis Exploding Candy 105g
105g · £15.43/kg£1.62Cadbury 4x14.4g Dairy Milk Buttons
57.6g · £31.25/kg£1.80Maltesers Milk Chocolate Bag 93g
93g · £24.52/kg£2.28Smarties 102g (3 x 34g)
3pk · £17.65/kg£1.80Milky Way Magic Stars Milk Chocolate Bag 100g
100g · £22.80/kg£2.28Rolo Milk Chocolate & Caramel Multipack 41.6g 4 Pack
4pk · £11.90/kg£0.36 off£1.98£2.34Bonds 110g Choco Stars
110g · £10.91/kg£1.20Maltesers Milk Chocolate Box 185g
185g · £19.46/kg£3.60Maltesers Milk Chocolate Gift Box 310g
310g · £22.26/kg£6.90Celebrations Milk Chocolate Pouch 325g
325g · £14.77/kg£4.80Terry's Chocolate Mint 80g
80g · £20.25/kg£1.62Quality Street Favourites Creme Selection 281g
281g · £18.15/kg£5.10Maltesers More To Share Chocolate Bag 158g
158g · £18.99/kg£3.00Milkybar 80g
80g · £26.25/kg£2.10Aero Bubbles Peppermint Chocolate 80g
80g · £26.25/kg£2.10Cadbury 175g Dairy Milk Buttons
175g · £17.14/kg£0.60 off£3.00£3.60Cadbury 175g Caramel Nibbles
175g · £17.14/kg£0.60 off£3.00£3.60Cadbury Bitsa Wispa Chocolate Large Sharing Bag 175 g
175g · £17.14/kg£0.60 off£3.00£3.60Galaxy Ripple Multipack Chocolate Bars 7 x 30g
7pk · £2.61/kg£3.84Kinder Bueno Milk and Hazelnuts 3 x 43g (129g)
3pk · £20.00/kg£2.58Twix Milk Chocolate Crispy Rolls Snack Bar Multipack 5 x 22.5g Bars
5pk · £3.20/kg£1.80Cadbury 5pk Twirl
107.5g · £22.33/kg£2.40Snickers Peanut Multipack Chocolate Bars 4 x 40g
4pk · £4.03/kg£2.58Cadbury 4x18g Freddo
72g · £25.00/kg£1.80Cadbury 4x18g Dairy Milk Little Bars
72g · £25.00/kg£1.80Frys 3pk Turkish Delight
153g · £12.94/kg£1.98Nestlé 5 Variety Pack 218g
218g · £16.51/kg£3.60Lion Limited Edition Peanut Bars 4 x 31g (124g)
4pk · £14.52/kg£1.80Bounty Coconut Multipack Chocolate Bar 4 x 57g
4pk · £2.83/kg£2.58Cadbury Chocolate Bar Mixed Value Pack 347.2g
347g · £13.83/kg£4.80Kinder 8pk Chocolate
100g · £19.80/kg£1.98Daim 3pk .
84g · £23.57/kg£1.98Kitkat Milk Chocolate 128g
4pk · £14.06/kg£1.80Cadbury 7x27.2g Dairy Milk
190.4g · £15.76/kg£3.00Cadbury 4x22g Fudge
88g · £20.45/kg£1.80Cadbury 7x26.1g Crunchie
182.7g · £16.42/kg£3.00Kitkat Milk Chocolate 124.5g
41pk · £14.63/kg£1.80Galaxy Ripple Multipack Chocolate Bars 4 x 30g
4pk · £5.38/kg£2.58View all (144)