Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For October!
    New For October!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
    Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • World Foods
    World Foods
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Baby & Infant
    Baby & Infant
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet

Snacking

  • Big Night In Cinema Sweet Popcorn 250g

    250g · £13.20/kg
    £3.30
  • Big Night In Sweet & Salted Popcorn 250g

    250g · £13.20/kg
    £3.30
  • Butterkist Crunchy Toffee Popcorn 140g

    140g · £14.14/kg
    £1.98
  • Butterkist Deliciously Sweet & Salty Popcorn 100g

    100g · £16.20/kg
    £1.62
  • Doritos Variety Pack Tortilla Chips Multipack Crisps 12x30g

    12pk · £10.83/kg
    £3.90
  • Doritos 180g Tangy Cheese

    180g · £16.67/kg
    £3.00
  • Doritos 5pk Tangy Cheese

    150g · £17.20/kg
    3 for £6
    £2.58
  • That’s Nuts Doritos Chilli Heatwave Sharing Coated Peanuts 160g

    160g · £20.63/kg
    £3.30
  • Doritos Cool Original Tortilla Chips Sharing Crisps 180g

    180g · £16.67/kg
    £3.00
  • Doritos 180g Chilli Heatwave

    180g · £16.67/kg
    £3.00
  • Doritos 5pk Chilli Heatwave

    150g · £17.20/kg
    £2.58
  • Takis Fuego Seasoned Chilli and Lime Flavour Corn Snack 180g

    80g · £45.00/kg
    £3.60
  • Pop-Tastic! Tortilla Sour Cream & Onion Flavour Corn Chips 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • Pop-Tastic! Tortilla Cheese Flavour Corn Chips 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • Party Mix 220g

    220g · £5.45/kg
    £1.20
  • Walkers French Fries Flavour Crispy Potato Snacks 12 x 18g

    12pk · £18.06/kg
    £3.90
  • Walkers Quavers Cheese Multipack Snacks Crisps 12x16g

    12pk · £20.31/kg
    £3.90
  • Walkers Monster Munch Flavour Baked Corn Snack 12 x 20g

    12pk · £16.25/kg
    £3.90
  • Wheat Crunchies Crispy Bacon 6 x 20g

    6pk · £15.00/kg
    £1.80
  • Jacob's 12 Red Leicester Flavour Mini Cheddars 276g

    276g · £14.13/kg
    £3.90
  • Pom-Bear Original Potato Snacks 6 x 13g

    6pk · £23.08/kg
    £0.30 off
    £1.80£2.10
  • Nik Naks Rib 'N' Saucy Flavour 6 x 20g

    6pk · £16.50/kg
    £1.98
  • Smiths Frazzles Bacon Crisps Multipack 6 x 20g

    6pk · £15.00/kg
    £1.80
  • Hula Hoops BBQ Beef Flavour 6 x 24g

    6pk · £19.58/kg
    £2.82
  • Discos 6 x 25.5g

    6pk · £12.94/kg
    £1.98
  • Skips Prawn Cocktail Flavour 6 x 13.1g

    6pk · £25.19/kg
    £1.98
  • Walkers Quavers Cheese Multipack Snacks 6x16g

    6pk · £28.75/kg
    £2.76
  • Burtons 5pk Fish 'n' Chips Salt & Vinegar

    125g · £9.60/kg
    £1.20
  • Wotsits Really Cheesy Snacks Multipack Cheese Crisps 6x16.5g

    6pk · £27.88/kg
    £2.76
  • Walkers Monster Munch Pickled Onion Multipack Snacks Crisps 6x20g

    6pk · £17.50/kg
    £0.66 off
    £2.10£2.76
  • Walkers French Fries Snacks Variety Multipack Crisps 6x18g

    6pk · £25.56/kg
    £2.76
  • Wotsits Really Cheesy Snacks Multipack Cheese Crisps 12x16.5g

    12pk · £19.70/kg
    £3.90
  • Walkers Squares Flavour Potato Snacks 12 x 22g

    12pk · £14.77/kg
    £3.90
  • Wheat Crunchies 14 x 20g

    14pk · £13.93/kg
    £3.90
  • SUN Bites Sweet Chilli High Fibre Snacks Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Jacob's Crinklys Cheese & Onion Flavour 6 x 138g

    6pk · £1.96/kg
    £1.62
  • Mr. Porky Original Scratchings 5 x 16.5g (82.5g)

    5pk · £36.36/kg
    £3.00
  • Hula Hoops Original 6 x 24g

    6pk · £19.58/kg
    £2.82
  • Space Raiders Pickled Onion Flavour Cosmic Corn Snack 6 x 13g

    6pk · £20.77/kg
    £0.18 off
    £1.62£1.80
  • Space Raiders Beef Flavour Cosmic Corn Snacks 6 x 13g

    6pk · £20.77/kg
    £0.18 off
    £1.62£1.80
  • Hula Hoops Cheese & Onion Multipack Crisps 6 Pack

    6pk · £19.58/kg
    £2.82
  • Cheetos 6pk Puffs Sweet & Spicy

    78g · £23.08/kg
    £1.80
  • Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks Multipack Cheese Crisps 20x16.5g

    20pk · £13.64/kg
    £0.60 off
    £4.50£5.10
  • Walkers French Fries Flavour Crispy Potato Snacks 20 x 18g

    20pk · £12.50/kg
    £0.60 off
    £4.50£5.10
  • Smiths Savoury Selection Multipack Snacks 6 Pack

    6pk · £15.69/kg
    £2.40
  • Walkers Monster Munch Roast Beef Multipack Snacks Crisps 6x20g

    6pk · £23.00/kg
    £2.76
  • Jacob's 12 Original Mini Cheddars 276g

    276g · £14.13/kg
    £3.90
  • Walkers Squares Salt & Vinegar Multipack Snacks Crisps 12 x 22g

    12pk · £14.77/kg
    £3.90
  • Walkers Monster Munch Roast Beef Multipack Snacks Crisps 12 x 20g

    12pk · £16.25/kg
    £3.90
  • Walkers Monster Munch Pickled Onion Multipack Snacks Crisps 12 x 20g

    12pk · £16.25/kg
    £3.90
  • View all (93)

Crisps

  • Doritos Sweet BBQ Tortilla Chips Sharing Bag Crisps 180g

    180g · £16.67/kg
    £3.00
  • McCoy's Ridge Cut Salt & Malt Vinegar Flavour Potato Crisps 12 x 25g

    12pk · £14.00/kg
    £4.20
  • McCoy's Ridge Cut Thai Sweet Chicken Flavour Potato Crisps 6 x 25g

    6pk · £18.80/kg
    £2.82
  • Walkers 20 Pack Variety Crisps

    500g · £9.00/kg
    £1.32 off
    £4.50£5.82
  • Walkers Baked Snacks Cheese & Onion Multipack Crisps 6x22g

    6pk · £20.91/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Smoky Bacon Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Ready Salted Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    £2.76
  • Pringles Minis Sour Cream & Onion 120g (6 x 20g)

    6pk · £22.50/kg
    £2.70
  • Walkers 14 x 25g

    14pk · £11.14/kg
    £3.90
  • Walkers Cheese & Onion Multipack Crisps 14x25g

    14pk · £9.77/kg
    £0.48 off
    £3.42£3.90
  • McCoy's Ride Cut Flame Grilled Steak Flavour Potato Crisps 6 x 25g

    25g · £112.80/kg
    £2.82
  • McCoy's The Classic Ridge Cut Variety Multipack Crisps 6 x 25g

    6pk · £18.80/kg
    £2.82
  • Walkers 20pk Meaty Crisps

    500g · £9.00/kg
    £1.32 off
    £4.50£5.82
  • Walkers BBQ Sauce Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Sticky Teriyaki Flavour Sharing Crisps Multipack 6x25g

    150g · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Salt & Shake Multipack Crisps 6x24g

    6pk · £19.17/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Multipack Crisps 5x25g

    5pk · £22.08/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Heinz Tomato Ketchup Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Frisps 6 x 25.5g

    6pk · £12.94/kg
    £1.98
  • Walkers Cheese & Onion Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    £2.76
  • Walkers Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Prawn Cocktail Multipack Crisps 6 x 25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Baked Snacks Sea Salt Multipack Crisps 6x22g

    6pk · £20.91/kg
    3 for £6
    £2.76
  • McCoy's Ridge Cut The Classic 12 x 25g

    12pk · £14.00/kg
    £4.20
  • McCoy's Ridge Cut Salt & Malt Vinegar Flavour Potato Crisps 6 x 25g

    6pk · £18.80/kg
    £2.82
  • McCoy's Ridge Cut Cheddar & Onion Multipack Flavour Potato Crisps 6 x 25g

    6pk · £18.80/kg
    £2.82
  • Walkers Classic Pack 6 x 25g

    6pk · £18.40/kg
    £2.76
  • Roysters T-Bone Steak Flavour Bubbled Chips 6 x 21g

    6pk · £15.71/kg
    £1.98
  • Walkers Lea & Perrins Worcester Sauce Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Max Punchy Paprika Multipack Crisps 6x27g

    6pk · £17.04/kg
    £2.76
  • Hula Hoops Salt & Vinegar Flavour 6 x 24g

    6pk · £19.58/kg
    £2.82
  • Seabrook Puffs Cheese Flavour Corn Snacks 5 x 16g

    5pk · £15.00/kg
    £1.20
  • Golden Wonder Meaty Pack 16 x 25g

    16pk · £10.50/kg
    £4.20
  • Golden Wonder Variety Pack 16 x 25g

    16pk · £10.50/kg
    £4.20
  • McCoy's Flame Grilled Steak Flavour Potato Crisps 12 x 25g

    12pk · £14.00/kg
    £4.20
  • Doritos Cool Original Tortilla Chips Multipack Crisps 5x30g

    150g · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Ready Salted Multipack Crisps 14x25g

    14pk · £11.14/kg
    £3.90
  • Walkers 14 x 25g

    14pk · £9.77/kg
    £0.48 off
    £3.42£3.90
  • Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Sharing Bag Crisps 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
  • Walkers Cheese & Onion Sharing Crisps 150g

    150g · £10.80/kg
    £1.62
  • Walkers Sensations Roasted Chicken & Thyme Sharing Crisps 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
  • Walkers Ready Salted Sharing Crisps 150g

    150g · £10.80/kg
    £1.62
  • Walkers MAX Flame Grilled Steak Sharing Crisps 140g

    140g · £21.43/kg
    £3.00

Biscuits & Crackers

  • Go Ahead Fruit Slices Apple 174g

    174g · £10.34/kg
    £1.80
  • Bliss Whip Bars Caramelised Biscuit Flavour 5 x 20g (100g)

    5pk · £12.00/kg
    £1.20
  • Bliss Salted Caramel Whip Bars 5 x 20g (100g)

    5pk · £12.00/kg
    £1.20
  • Bliss Whip Bars Coconut 5 x 20g (100g)

    5pk · £12.00/kg
    £1.20
  • Bliss Whip Bars School Cake 5 x 20g (100g)

    5pk · £12.00/kg
    £1.20
  • McVitie's Club Mint Bars 5 x 22g (110g)

    5pk · £10.91/kg
    £1.20
  • Blue Riband Milk Chocolate 6 x 18g (108g)

    6pk · £11.11/kg
    £1.20
  • McVitie's Wafer Rolls with Hazelnut Cream Filling 170g

    170g · £10.59/kg
    £1.80
  • McVitie's 6 Gold Bars 106g

    106g · £11.32/kg
    £1.20
  • Tunnock's Real Milk Chocolate Caramel Wafer Biscuits 6 x 30g

    6pk · £13.33/kg
    £2.40
  • Cadbury Timeout Milk Chocolate Covered Wafer 6 x 18g (108g)

    6pk · £16.67/kg
    £1.80
  • Fox's Favourites Triple Milk Chocolate Layered Biscuit Bar 133g (7 x 19g)

    7pk · £9.02/kg
    £1.20
  • McVitie's Gold Billions Wafer Golden Caramel Chocolate 39g

    39g · £23.08/kg
    £0.90
  • Cadbury Timeout Milk Chocolate Covered Wafer Bars 12 x 18g (216g)

    12pk · £13.06/kg
    £2.82
  • McVitie's Club Orange Bars 5 x 22g (110g)

    5pk · £10.91/kg
    £1.20
  • KitKat 2 Finger Orange 6 x 20.7g (124.2g)

    6pk · £14.49/kg
    £1.80
  • Kitkat Milk Chocolate 124.2g

    20pk · £14.52/kg
    £1.80
  • McVitie's Club Layers Orange 39g

    39g · £23.08/kg
    £0.90
  • Pink Panther Wafers 232g

    232g · £5.17/kg
    £1.20
  • Jaffa Choco Orange 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • Maryland 200g Choc Chip Cookies

    200g · £6.00/kg
    £1.20
  • Paterson's 300g Shortbread Fingers

    300g · £4.00/kg
    £0.30 off
    £1.20£1.50
  • RYVITA Dark Rye Crispbread 250g

    250g · £7.68/kg
    £1.92
  • McVitie's Hobnobs The Oaty One 255g

    255g · £7.53/kg
    £1.92
  • Bakery Delights Cinnamon Knots 150g

    150g · £13.60/kg
    £2.04
  • McVitie's Rich Tea the Classic One 2 x 300g

    2pk · £5.90/kg
    £3.54
  • McVitie's Ginger Nuts Biscuits 250g

    250g · £7.68/kg
    £1.92
  • McVitie's Digestives the Original 2 x 315g

    2pk · £5.62/kg
    £3.54
  • McVitie's Tasties Digestives 300g

    300g · £4.00/kg
    £1.20
  • Hill Biscuits Fig Rolls 200g

    200g · £5.10/kg
    £1.02
  • McVitie's Tasties Nice 250g

    250g · £4.80/kg
    £1.20
  • Baileys Creams Milk Chocolate 128g

    128g · £14.06/kg
    £1.80
  • Fox's Chocolatey Milk Chocolate Viennese Dipped Fingers 105g

    105g · £20.00/kg
    £2.10
  • Oreo . 2pk Vanilla Twin Pack

    380g · £6.16/kg
    £2.34
  • Papita Caramel 20g x 6 (120g)

    6pk · £10.00/kg
    £1.20
  • Fox's Favourites Melts Viennese Milk Chocolate 120g

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Viscount 14.7 Mint Biscuits

    196g · £9.18/kg
    £1.80
  • Mrs. Bector's Cream Sandwich Cookies 350g (10 x 35g)

    10pk · £3.43/kg
    £1.20
  • McVitie's Limited Edition Digestives Jaffa Cakes Flavour 250g

    250g · £8.88/kg
    £0.60 off
    £2.22£2.82
  • McVitie's Jaffa Cakes

    440g · £10.91/kg
    £4.80
  • Burtons 210g Jammie Dodge

    210g · £5.71/kg
    £0.24 off
    £1.20£1.44
  • Fox's Party Rings 125g

    125g · £7.20/kg
    £0.18 off
    £0.90£1.08
  • Cadbury 5 Mini Fingers

    96.5g · £15.54/kg
    £0.30 off
    £1.50£1.80
  • Cadbury 5 Mini Animals

    99.5g · £15.08/kg
    £0.30 off
    £1.50£1.80
  • Wagon Wheels 6 Individually Wrapped

    6pk · £7.83/kg
    £1.80
  • Wagon Wheels 6 Jammie

    228.6g · £7.87/kg
    £1.80
  • Fox's Rocky Orange 5 x 19.75g (99g)

    5pk · £12.15/kg
    £1.20
  • Fox's Favourites Crunch Creams Golden 200g

    200g · £6.00/kg
    £1.20
  • McVitie's Tasties Bourbon Creams Biscuits 300g

    300g · £4.00/kg
    £1.20
  • McVitie's Tasties Custard Creams Biscuits 300g

    300g · £4.00/kg
    £1.20
  • View all (119)

Offers

  • Doritos 5pk Tangy Cheese

    150g · £17.20/kg
    3 for £6
    £2.58
  • Pom-Bear Original Potato Snacks 6 x 13g

    6pk · £23.08/kg
    £0.30 off
    £1.80£2.10
  • Walkers Monster Munch Pickled Onion Multipack Snacks Crisps 6x20g

    6pk · £17.50/kg
    £0.66 off
    £2.10£2.76
  • SUN Bites Sweet Chilli High Fibre Snacks Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Space Raiders Pickled Onion Flavour Cosmic Corn Snack 6 x 13g

    6pk · £20.77/kg
    £0.18 off
    £1.62£1.80
  • Space Raiders Beef Flavour Cosmic Corn Snacks 6 x 13g

    6pk · £20.77/kg
    £0.18 off
    £1.62£1.80
  • Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks Multipack Cheese Crisps 20x16.5g

    20pk · £13.64/kg
    £0.60 off
    £4.50£5.10
  • Walkers French Fries Flavour Crispy Potato Snacks 20 x 18g

    20pk · £12.50/kg
    £0.60 off
    £4.50£5.10
  • Whitworths Sunny Raisin 12 x 14g

    12pk · £14.29/kg
    2 for £3.60
    £2.40
  • Walkers 20 Pack Variety Crisps

    500g · £9.00/kg
    £1.32 off
    £4.50£5.82
  • Walkers Baked Snacks Cheese & Onion Multipack Crisps 6x22g

    6pk · £20.91/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Smoky Bacon Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Cheese & Onion Multipack Crisps 14x25g

    14pk · £9.77/kg
    £0.48 off
    £3.42£3.90
  • Walkers 20pk Meaty Crisps

    500g · £9.00/kg
    £1.32 off
    £4.50£5.82
  • Walkers BBQ Sauce Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Sticky Teriyaki Flavour Sharing Crisps Multipack 6x25g

    150g · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Salt & Shake Multipack Crisps 6x24g

    6pk · £19.17/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Multipack Crisps 5x25g

    5pk · £22.08/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Heinz Tomato Ketchup Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Prawn Cocktail Multipack Crisps 6 x 25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Baked Snacks Sea Salt Multipack Crisps 6x22g

    6pk · £20.91/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers Lea & Perrins Worcester Sauce Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Doritos Cool Original Tortilla Chips Multipack Crisps 5x30g

    150g · £18.40/kg
    3 for £6
    £2.76
  • Walkers 14 x 25g

    14pk · £9.77/kg
    £0.48 off
    £3.42£3.90
  • Paterson's 300g Shortbread Fingers

    300g · £4.00/kg
    £0.30 off
    £1.20£1.50
  • McVitie's Limited Edition Digestives Jaffa Cakes Flavour 250g

    250g · £8.88/kg
    £0.60 off
    £2.22£2.82
  • Burtons 210g Jammie Dodge

    210g · £5.71/kg
    £0.24 off
    £1.20£1.44
  • Fox's Party Rings 125g

    125g · £7.20/kg
    £0.18 off
    £0.90£1.08
  • Cadbury 5 Mini Fingers

    96.5g · £15.54/kg
    £0.30 off
    £1.50£1.80
  • Cadbury 5 Mini Animals

    99.5g · £15.08/kg
    £0.30 off
    £1.50£1.80
  • Gullón Zero Milk Choc Digestives Slimms 150g

    150g · £10.00/kg
    £0.48 off
    £1.50£1.98
  • Gullón Zero Cookies & Cream 5 x 42g (210g)

    5pk · £7.14/kg
    £0.30 off
    £1.50£1.80
  • Gullón Zero Choc Chip Cookies 150g

    150g · £10.00/kg
    £0.30 off
    £1.50£1.80
  • Maryland 6pk Double Choc Mini Cookies

    118.8g · £10.10/kg
    £0.42 off
    £1.20£1.62
  • Belvita 5pk Honey & Nuts

    225g · £5.33/kg
    £0.30 off
    £1.20£1.50
  • Jacob's Cream Crackers Original 200g

    200g · £7.80/kg
    2 for £2.70
    £1.56
  • Jacob's 150g Tuc Biscuits

    150g · £11.60/kg
    2 for £2.70
    £1.74
  • Jacob's TUC Cheese Sandwich 150g

    150g · £13.60/kg
    2 for £2.70
    £2.04
  • Jacob's 150g Cheddars

    150g · £11.60/kg
    2 for £2.70
    £1.74
  • Jacob's Cheddars Red Leicester Flavour 150g

    150g · £11.60/kg
    2 for £2.70
    £1.74
  • Jacob's Kraćkawheat 230g

    230g · £10.96/kg
    2 for £2.70
    £2.52
  • Furocity 60g Brownie Protein Bar

    60g · £45.00/kg
    2 for £4.80
    £2.70
  • Furocity 60g Caramel Protein Bar

    60g · £45.00/kg
    2 for £4.80
    £2.70
  • Furocity 60g Chocolate Orange Protein Bar

    60g · £45.00/kg
    2 for £4.80
    £2.70
  • View Frozen Chicken & Meat Products

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo