- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Save with Clubcard
Remedy Kombucha Ginger Lemon 700Ml
£3.85£3.15 ClubcardTesco Finest Roasted Nut Selection 150g
150g · £24.67/kg£3.70£2.95 Clubcard (£19.67/kg)Zespri SunGold Kiwi 4 pack
4pk · £0.89 each£3.55£3.15 Clubcard (£0.79 each)Tesco Finest Shiitake Mushrooms 125g
125g · £18.80/kg£2.35£2.10 Clubcard (£16.80/kg)Tesco Chopped Soy & Miso Salad Kit 295g
295g · £10.85/kg£3.20£2.80 Clubcard (£9.49/kg)Tesco Spinach 250G
250g · £6.80/kg£1.70£1.45 Clubcard (£5.80/kg)Tesco Finest Jersey Whole Milk 1L
£2.30£2.05 ClubcardOatly Whole Oat Drink Chilled 1L
£3.10£2.40 ClubcardTesco Finest Gruyere AOP Reserve Cheese 195g
195g · £30.77/kg£6.00£5.75 Clubcard (£29.49/kg)Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum Bottle 30 Pieces
73g · £48.63/kg£3.55£2.95 Clubcard (£40.41/kg)Tesco Chopped Caesar Salad Kit 260g
260g · £12.31/kg£3.20£2.80 Clubcard (£10.77/kg)Oatly Semi Oat Drink Chilled 1L
£3.10£2.40 ClubcardYeo Valley Organic Natural Yogurt 450G
450g · £6.33/kg£2.85£1.75 Clubcard (£3.89/kg)Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g
4pk · £28.82/kg£2.45£1.90 Clubcard (£22.35/kg)Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280ml
£2.15£1.40 ClubcardTesco Simply Smashed Avocado 100G
100g · £17.50/kg£1.75£1.50 Clubcard (£15.00/kg)Tesco Prosciutto Crudo & Salami Platter 120G
120g · £33.33/kg£4.00£3.50 Clubcard (£29.17/kg)Tesco Roast Chicken Slices 180g
180g · £25.56/kg£4.60£4.20 Clubcard (£23.33/kg)Lancashire Farm Fat Free Natural Yogurt 1kg
1kg · £2.65/kg£2.65£2.00 Clubcard (£2.00/kg)Ginsters Chicken & Mushroom Slice 170G
170g · £17.65/kg£3.00£2.25 Clubcard (£13.24/kg)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Lancashire Farm Fat Free Natural Yogurt 1kg
1kg · £2.65/kg£2.65£2.00 Clubcard (£2.00/kg)Tesco Spaghetti & Meatballs 400G
400g · £11.00/kg£4.40Tesco Large Free Range Eggs 6 Pack
6pk · £0.41 each£2.45Hovis Seed Sensations Seven Seeds Sliced Bread 800g
800g · £3.06/kg£2.45Tesco Egg & Cress Sandwich
1pk · £1.60 each£1.60Dolmio Classics Meatballs Fusilli Pasta Ready Meal 250g
250g · £16.20/kg£4.05£3.55 Clubcard (£14.20/kg)Dolmio Classics Rigatoni Bolognese Pasta Ready Meal 250g
250g · £16.20/kg£4.05£3.55 Clubcard (£14.20/kg)Tuna & Sweetcorn Sandwich
1pk · £2.35 each£2.35Tesco Coriander 15G (C)
15g · £56.67/kg£0.85Tesco Deli Meat Feast Sub
1pk · £3.10 each£3.10Tesco Unsmoked Back Bacon Rashers 10 Pack 300g
300g · £5.50/kg£1.65Tesco Mixed Peppers 420G (C)
420g · £5.24/kg£2.20Tesco Finest Baby Potatoes 750G (C)
750g · £2.07/kg£1.55Tesco Grated Mozzarella 250G
250g · £11.60/kg£2.90Tesco Sweet Easy Peeler 600G (C)
600g · £2.83/kg£1.70Happy Egg Free Range Eggs Large 10 Pack
10pk · £0.51 each£5.10Tesco Beef Casserole & Dumplings 400G
400g · £11.00/kg£4.40Ginsters Chicken & Mushroom Slice 170G
170g · £17.65/kg£3.00£2.25 Clubcard (£13.24/kg)Zespri SunGold Kiwi 4 pack
4pk · £0.89 each£3.55£3.15 Clubcard (£0.79 each)Tesco Chicken Caesar Wrap
1pk · £3.35 each£3.35Tesco Ripe & Ready Avocados Twin Pack
2pk · £0.88 each£1.75Fage Total 0%Fat Greek Recipe Yogurt 450G
450g · £10.78/kg£4.85Jason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g
450g · £6.33/kg£2.85Butchers Choice 8 Cumberland Sausage 454G (C
£2.00Warburtons Original Farmhouse 800g
800g · £2.38/kg£1.90£1.65 Clubcard (£2.06/kg)Tesco Salad Tomatoes 360G (C)
360g · £2.78/kg£1.00Tesco Little Gem 2 Pack (C)
2pk · £0.45 each£0.90Lemons Each
1pk · £0.45 each£0.45Tesco Free Range Eggs Medium 6 Pack
6pk · £0.35 each£2.10Tesco Blueberries 150G
150g · £14.67/kg£2.20Tesco Express Baby Plum Tomatoes 300G
300g · £3.67/kg£1.10Cucumber Whole Each (C)
1pk · £1.00 each£1.00Tesco Spinach 250G
250g · £6.80/kg£1.70£1.45 Clubcard (£5.80/kg)Tesco Mint 15G (C)
15g · £56.67/kg£0.85Tesco Broccoli 375G
375g · £2.53/kg£0.95Tesco Closed Cup Mushrooms 300G (C)
300g · £3.33/kg£1.00Tesco Bunched Spring Onions 100G (C)
100g · £7.00/kg£0.70Tesco Finest Spanish Chorizo 225G
225g · £15.11/kg£3.40Tesco Finest Finely Sliced Wiltshire Cured Ham 120g
120g · £35.42/kg£4.25Port Royal Jamaican Lamb Patty 140g
140g · £12.14/kg£1.70Tarczynski Kabanos Gryzzale Chicken 90G
90g · £34.44/kg£3.10Tesco Wholemeal Tortilla Wraps 8 pack
8pk · £0.20 each£1.60Hartley's Sugar Free Raspberry Jelly 125g
115g · £8.70/kg£1.00Tesco Finest Gruyere AOP Reserve Cheese 195g
195g · £30.77/kg£6.00£5.75 Clubcard (£29.49/kg)Morliny Berlinki Chicken 250G
250g · £8.80/kg£2.20Tesco Plain White Tortilla Wraps 8 Pack
8pk · £0.20 each£1.60Tesco Prosciutto Crudo & Salami Platter 120G
120g · £33.33/kg£4.00£3.50 Clubcard (£29.17/kg)Tesco Finest 14 Month Parma Ham 50G
50g · £57.00/kg£2.85Warburtons Soft Pancakes 6 Pack
6pk · £0.28 each£1.70Cauldron Foods Falafel 200G
200g · £15.00/kg£3.00Port Royal Jamaican Chicken Patty 140g
140g · £12.14/kg£1.70Ashoka Heat & Eat Bombay Biryani 280G
280g · £8.75/kg£2.45£2.15 Clubcard (£7.68/kg)Najma Smoked Turkey Rasher Slice 150G
150g · £28.00/kg£4.20Najma Halal Premium Smoked Turkey Rashers 130G
130g · £33.08/kg£4.30
Meal deals
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
Buy 1 Sauce, 1 Carb, & 1 Vegetable£3.50Unlock with Clubcard