Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Save with Nectar Prices
    Save with Nectar Prices
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Grab and Go Snacks
    Grab and Go Snacks
  • Autumn is here
    Autumn is here
  • Mornings Made Better
    Mornings Made Better
  • Freshers Week
    Freshers Week
  • Why Wait For Christmas?
    Why Wait For Christmas?
  • Save 25% on Selected Taste The Difference
    Save 25% on Selected Taste The Difference
  • Dine In Like You're Dining Out
    Dine In Like You're Dining Out
  • Meal Deals & Bundles
    Meal Deals & Bundles
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Chips, Fries & Potatoes

  • Sainsbury's Seasoned Curly Fries 700g

    700g · £4.29/kg
    £3.00
  • Sainsbury's Hash Browns 700g

    700g · £4.21/kg
    £2.95
  • Sainsbury's French Fries 900g

    900g · £4.00/kg
    £3.60
  • Aunt Bessie's Crispy & Fluffy Roasties 1.1kg

    1.1kg · £4.82/kg
    £5.30
  • McCain Straight Home Chips 2.1kg

    2.1kg · £3.07/kg
    £6.45
  • Sainsbury's Sweet Potato Fries 500g

    500g · £7.90/kg
    £3.95
  • McCain Quick Straight Chips 4 x 100g (400g)

    4pk · £10.50/kg
    £4.20
  • Strong Roots Sweet Potato Hash Brown 350g

    350g · £11.86/kg
    £4.15
  • Sainsbury's French Fries 900g

    900g · £2.44/kg
    £2.20
  • LEON Hash Brown Bites 340g

    340g · £13.53/kg
    £4.60
  • Sainsbury's Mashed Potato 900g

    900g · £3.00/kg
    £2.70
  • Sainsbury's Steak Cut Chips 1.5kg

    1.5kg · £1.73/kg
    £2.60
  • Strong Roots Crispy Sweet Potato Fries 500g

    500g · £6.00/kg
    £0.95 off
    £3.00£3.95
  • McCain Air Fryer Quick & Crispy French Fries 750g

    750g · £5.93/kg
    £4.45
  • McCain Crinkle Home Chips 1kg

    1kg · £4.45/kg
    £4.45
  • Birds Eye Crispy Chips 900g

    900g · £3.50/kg
    £3.15
  • Sainsbury's Potato Waffles x12 680g

    680g · £4.04/kg
    £2.75
  • McCain 8 Slow Baked Jackets 1.6kg

    1.6kg · £5.06/kg
    £8.10
  • Albert Bartlett Classic Fries 300g

    300g · £9.00/kg
    £2.70
  • McCain Crispy French Fries 1.4kg

    1.4kg · £4.21/kg
    £5.90
  • McCain Crispy Hash Browns 625g

    625g · £3.20/kg
    £0.95 off
    £2.00£2.95
  • McCain Smiles 454g

    454g · £7.27/kg
    £3.30
  • Strong Roots Crispy Skinny Fries 750g

    750g · £6.53/kg
    £4.90
  • Sainsbury's Taste the Difference Triple Cooked Chips 750g

    750g · £5.47/kg
    £4.10
  • Stamford Street Co. Chips 1.5kg

    1.5kg · £1.37/kg
    £2.05
  • Sainsbury's Mini Crispy Potatoes 700g

    700g · £5.36/kg
    £3.75
  • Sainsbury's Lightly Spiced Wedges 900g

    900g · £3.67/kg
    £3.30
  • Birds Eye The Waffle Fries 500g

    500g · £6.90/kg
    £3.45
  • Sainsbury's Hash Brown Bites 700g

    700g · £4.29/kg
    £3.00
  • Sainsbury's Potato Croquettes 700g

    700g · £4.07/kg
    £2.85
  • Sainsbury's French Fries 1.5kg

    1.5kg · £2.03/kg
    £3.05
  • Sainsbury's Polenta 400g

    400g · £6.13/kg
    £2.45
  • McCain 4 Slow Baked Jackets 800g

    800g · £6.13/kg
    £4.90
  • McCain Crispy French Fries 900g

    900g · £2.22/kg
    £1.50 off
    £2.00£3.50
  • McCain Lightly Spiced Wedges 650g

    650g · £2.31/kg
    £1.55 off
    £1.50£3.05
  • Birds Eye 10 The Original Potato Waffles 567g

    567g · £5.47/kg
    £3.10
  • Birds Eye The Original Alphabites 456g

    456g · £4.93/kg
    £0.80 off
    £2.25£3.05
  • Sainsbury's Taste the Difference Triple Cook Chips 400g

    400g · £9.38/kg
    £3.75
  • Sainsbury's Extra Crispy Chips 900g

    900g · £4.00/kg
    £3.60
  • Taj Mogo Chips Frozen Cassava Fries 1kg

    1kg · £3.40/kg
    £3.40
  • Sainsbury's Taste the Difference Chunky Chips 1.2kg

    1.2kg · £3.92/kg
    £4.70
  • Strong Roots Crispy Crinkle Fries 750g

    750g · £6.60/kg
    £4.95
  • Sainsbury's Roast Potatoes 900g

    900g · £2.17/kg
    £1.95
  • McCain Straight Home Chips 1.6kg

    1.6kg · £3.69/kg
    £5.90
  • McCain Crinkle Home Chips 1.6kg

    1.6kg · £3.69/kg
    £5.90
  • Aunt Bessie's Crispy Skin on Homestyle Chips 1.3kg

    1.3kg · £4.58/kg
    £5.95
  • Sainsbury's Crinkle Cut Chips 1.5kg

    1.5kg · £2.00/kg
    £3.00
  • McCain Straight Home Chips 1kg

    1kg · £4.45/kg
    £4.45
  • McCain Gastro Triple Cooked Chips 600g

    600g · £5.50/kg
    £3.30
  • Aunt Bessie's Crispy & Fluffy Roasties 600g

    600g · £5.58/kg
    £3.35
  • View all (54)

Side Dishes

  • Aunt Bessie's Honey Glazed Parsnips 500g

    500g · £8.20/kg
    £4.10
  • itsu Chicken Soup' Dumplings 168g

    168g · £21.13/kg
    £3.55
  • itsu 12 Chicken Gyoza Dinner Dumplings 240g

    240g · £24.17/kg
    £5.80
  • Sainsbury's Vegetable Spring Rolls x16 288g

    288g · £11.81/kg
    £3.40
  • itsu Vegetable Fusion Gyoza 20 Dinner Dumplings 270g

    270g · £21.48/kg
    £5.80
  • Humza 20 Vegetable Samosas 650g

    650g · £10.62/kg
    £6.90
  • Humza 20 Chicken Samosas 650g

    650g · £10.62/kg
    £6.90
  • Ramona's Original Fabulous Falafel 500g

    500g · £10.50/kg
    £5.25
  • itsu 12 Sizzling Pork Gyoza Dinner Dumplings 240g

    240g · £22.08/kg
    £5.30
  • itsu 12 Korean BBQ Beef Gyoza Dinner Dumplings 240g

    240g · £22.08/kg
    £5.30
  • itsu 8 Hoisin Duck Bao'Buns 256g

    256g · £17.77/kg
    £4.55
  • Sainsbury's 12 Yorkshire Puddings 220g

    220g · £8.18/kg
    £1.80
  • Sainsbury's Free From Mozzarella Sticks 180g

    180g · £22.22/kg
    £4.00
  • Aunt Bessie's 12 Bake at Home Yorkshires 370g

    370g · £9.05/kg
    £3.35
  • Sainsbury's Honey Glazed Roast Parsnips 600g

    600g · £4.83/kg
    £2.90
  • Aunt Bessie's 1 Gigantic Yorkshire 125g

    125g · £19.20/kg
    £2.40
  • Sainsbury's Stamford Street Co. 15 Yorkshire Puddings 220g

    220g · £2.27/kg
    £0.50
  • Sainsbury's Mushroom Poppers 205g

    205g · £9.76/kg
    £2.00
  • Président A La Carte Crispy Bakes with Brie 6 x 25g (150g)

    6pk · £26.00/kg
    £3.90
  • itsu 12 King Prawn Gyoza Dinner Dumplings 234g

    234g · £20.94/kg
    £4.90
  • Itsu Hoisin Duck Gyoza 280g

    280g · £17.50/kg
    £4.90
  • Sainsbury's Chargrilled Mediterranean Vegetables (Aubergine, Courgette, Red & Yellow Peppers) 500g

    500g · £7.00/kg
    £3.50
  • Aunt Bessie's 10 Sage & Onion Stuffing Balls 260g

    260g · £14.04/kg
    £3.65
  • Sainsbury's Cauliflower Cheese Grills x4 397g

    397g · £6.55/kg
    £2.60
  • Sainsbury's Battered Onion Rings 800g

    800g · £4.44/kg
    £3.55
  • Sainsbury's Beer Battered Onion Rings, Taste the Difference 375g

    375g · £10.27/kg
    £3.85
  • Sainsbury's 12 Mozzarella Sticks 180g

    180g · £18.89/kg
    £3.40
  • Sainsbury's Takeaway Sides Halloumi Fries 204g

    204g · £18.63/kg
    £3.80
  • Sainsbury's Halloumi Fries 170g

    170g · £21.76/kg
    £3.70
  • Sainsbury's 10 Hoisin Duck Spring Rolls 200g

    200g · £18.50/kg
    £3.70
  • Sainsbury's 18 Indian Inspired Mini Selection 354g

    354g · £11.44/kg
    £4.05
  • Sainsbury's 12 Prawn Toasts 189g

    189g · £23.02/kg
    £4.35
  • Sainsbury's 12 Nacho Cheese Triangles 240g

    240g · £14.17/kg
    £3.40
  • Sainsbury's 12 Bacon Mac & Cheese Bites 240g

    240g · £14.17/kg
    £3.40
  • Birds Eye Steamfresh 2 Golden Vegetable Rice Steam Bags 380g

    380g · £8.29/kg
    £3.15
  • Virtu 400g

    400g · £7.50/kg
    £3.00

Frozen Vegetables

  • Yutaka Edamame Soybeans in Pods 500g

    500g · £7.10/kg
    £3.55
  • Sainsbury's Inspired to Cook Chopped Spinach 900g

    900g · £2.39/kg
    £2.15
  • Sainsbury's Garden Peas 910g

    910g · £2.25/kg
    £2.05
  • Taj Cut Okra 1kg

    1kg · £4.75/kg
    £4.75
  • Sainsbury's Supersweet Sweetcorn 1kg

    1kg · £2.50/kg
    £2.50
  • Birds Eye Steamfresh 4 Hearty Farmhouse Mix Vegetables Steam Bags 540g

    540g · £7.31/kg
    £3.95
  • Sainsbury's Edamame Beans 500g

    500g · £7.40/kg
    £3.70
  • Sainsbury's Mixed Vegetables 1kg

    1kg · £2.25/kg
    £2.25
  • Sainsbury's Sliced Mixed Peppers 500g

    500g · £3.30/kg
    £1.65
  • Sainsbury's Sliced Savoy Cabbage 500g

    500g · £5.40/kg
    £2.70
  • Sainsbury's Chopped Onions 500g

    500g · £3.30/kg
    £1.65
  • Stamford Street Co. Peas 850g

    850g · £1.35/kg
    £1.15
  • Classic Vegetable Mix 1kg

    1kg · £2.25/kg
    £2.25
  • Sainsbury's Sliced Carrots 900g

    900g · £1.33/kg
    £1.20
  • Birds Eye Garden Peas 375g

    375g · £6.40/kg
    £2.40
  • Sainsbury's Petits Pois 910g

    910g · £2.80/kg
    £2.55
  • Taj Mixed Purée Garlic & Ginger 400g

    400g · £5.13/kg
    £2.05
  • Sainsbury's Vegetable Medley 1kg

    1kg · £2.35/kg
    £2.35
  • Sainsbury's Broccoli & Cauliflower Florets 900g

    900g · £2.28/kg
    £2.05
  • Sainsbury's Whole Green Beans 900g

    900g · £1.83/kg
    £1.65
  • Cofresh Bhindi Chopped Okra 300g

    300g · £4.17/kg
    £1.25
  • Sainsbury's Inspired to Cook Chopped Garlic 75g

    75g · £26.67/kg
    £2.00
  • Sainsbury's Supersweet Mini Corn Cobs 875g

    875g · £2.80/kg
    £2.45
  • Taj Crushed Garlic 400g

    400g · £5.13/kg
    £2.05
  • Birds Eye Supersweet Sweetcorn 640g

    640g · £6.56/kg
    £4.20
  • Birds Eye Country Mixed Vegetables 640g

    640g · £6.95/kg
    £4.45
  • Sainsbury's Stamford Street Co. Mixed Vegetables 1kg

    1kg · £1.25/kg
    £1.25
  • Birds Eye Garden Peas 800g

    800g · £4.94/kg
    £3.95
  • Sainsbury's Cauliflower Florets 900g

    900g · £2.28/kg
    £2.05
  • Sainsbury's Sliced Green Beans 900g

    900g · £2.28/kg
    £2.05
  • Sainsbury's Vegetable Stewpack 1kg

    1kg · £2.10/kg
    £2.10
  • Taj Crushed Ginger 400g

    400g · £5.13/kg
    £2.05
  • Sainsbury's Inspired to Cook Chopped Ginger 75g

    75g · £26.67/kg
    £2.00
  • Sainsbury's Baby Whole Leaf Spinach 900g

    900g · £2.39/kg
    £2.15
  • Cofresh Karela Chopped Bitter Gourd 300g

    300g · £4.17/kg
    £1.25
  • Aunt Bessie's Green Veg Mix with a Garlic & Herb Butter 500g

    500g · £7.00/kg
    £3.50
  • Birds Eye Petits Pois 960g

    960g · £5.47/kg
    £5.25
  • Sainsbury's Split Green Peas 500g

    500g · £3.70/kg
    £1.85
  • Taj Protein Pigeon Peas 500g

    500g · £6.30/kg
    £3.15
  • Taj Protein Val Beans 500g

    500g · £6.70/kg
    £3.35
  • Taj Frozen Chopped Spinach 450g

    450g · £4.44/kg
    £2.00
  • Sainsbury's Button Sprouts 1kg

    1kg · £1.90/kg
    £1.90
  • Sainsbury's Garden Peas 1.81kg

    1.81kg · £2.04/kg
    £3.70
  • Sainsbury's Taste The Difference Petits Pois 750g

    750g · £4.93/kg
    £3.70
  • Birds Eye Garden Peas & Sweetcorn 640g

    640g · £6.56/kg
    £4.20
  • Sainsbury's Broad Beans 650g

    650g · £4.00/kg
    £2.60
  • Birds Eye Steamfresh 4 Family Favourite Vegetables Mix 540g

    540g · £7.31/kg
    £3.95
  • Aunt Bessie's Maple & Thyme Glazed Carrots 500g

    500g · £7.20/kg
    £3.60
  • Sainsbury's Baby Carrots 900g

    900g · £2.11/kg
    £1.90
  • Sainsbury's Sliced Red Onions 500g

    500g · £3.80/kg
    £1.90
  • View all (54)

Pizza

  • Sainsbury's Deep Pan Meat Feast Pizza 379g

    379g · £6.60/kg
    £2.50
  • Chicago Town Original Deep Dish Pepperoni Pizza 2 x 155g (310g)

    2pk · £10.48/kg
    £3.25
  • Sainsbury's Vegetable Pizza 390g

    390g · £6.67/kg
    £2.60
  • Chicago Town Takeaway Dough Stuffed Crust Loaded Cheese Pizza 630g

    630g · £10.95/kg
    £6.90
  • Sainsbury's Thin & Crispy Cheese & Tomato Pizza 306g

    306g · £4.58/kg
    £1.40
  • Chicago Town Stuffed Crust Loaded Pepperoni Pizza 640g

    640g · £10.39/kg
    £6.65
  • Chicago Town Original Deep Dish Four Cheese Pizza 2 x 148g (296g)

    2pk · £10.98/kg
    £3.25
  • Crosta Mollica Margherita Sourdough Pizzetta 2 x 218g (436g)

    2pk · £14.33/kg
    £6.25
  • Sainsbury's Double Pepperoni Thin Pizza 339g

    339g · £7.67/kg
    £2.60
  • Sainsbury's Thin & Crispy Pepperoni Pizza 305g

    305g · £4.59/kg
    £1.40
  • Goodfella's Stonebaked Thin Margherita 334g

    334g · £11.53/kg
    £3.85
  • Goodfella's New York Style Fully Loaded Pepperoni 532g

    532g · £5.64/kg
    £2.25 off
    £3.00£5.25
  • Sainsbury's Free From Pepperoni Pizza 305g

    305g · £11.31/kg
    £3.45
  • Chicago Town Original Deep Dish 2 Mega Meaty Pizza 2 x 157g (314g)

    2pk · £10.03/kg
    £3.15
  • Chicago Town Stuffed Crust Takeaway Loaded Cheese Pizza 630g

    630g · £10.56/kg
    £6.65
  • Chicago Town Cheese & Tomato Subs Pizza 2 x 125g (250g)

    2pk · £11.20/kg
    £2.80
  • Goodfellas Gluten Free Margherita 328g

    328g · £16.16/kg
    £5.30
  • Schär 9 Mini Calzone Bites with Tomato Sauce and Stringy Mozzarella 250g

    250g · £19.40/kg
    £4.85
  • Schär Gluten-Free Pizza Margherita with Sourdough 300g

    300g · £15.33/kg
    £4.60
  • Goodfella's Stonebaked Thin Chicken 365g

    365g · £10.55/kg
    £3.85
  • Goodfella's Stonebaked Thin Pepperoni 332g

    332g · £11.60/kg
    £3.85
  • Chicago Town Meat Supreme Subs Pizza 2 x 125g (250g)

    2pk · £11.20/kg
    £2.80
  • Sainsbury's Thin & Crispy Hawaiian Pizza 385g

    385g · £6.75/kg
    £2.60
  • Dr. Oetker Ristorante Mozzarella Pizza 335g

    335g · £6.72/kg
    £1.55 off
    £2.25£3.80
  • Dr. Oetker Ristorante Pepperoni-Salame Pizza 320g

    320g · £7.03/kg
    £1.55 off
    £2.25£3.80
  • Sainsbury's Thin & Crispy Four Cheese Pizza 354g

    354g · £7.34/kg
    £2.60
  • Sainsbury's Free From BBQ Chicken Pizza 302g

    302g · £11.42/kg
    £3.45
  • Sainsbury's Free From Margherita Pizza 301g

    301g · £11.46/kg
    £3.45
  • Crosta Mollica Margherita Sourdough Pizza 403g

    403g · £18.98/kg
    £7.65
  • Crosta Mollica Fiorentina Sourdough Pizza 453g

    453g · £16.89/kg
    £7.65
  • Crosta Mollica Verdure Sourdough Pizza 471g

    471g · £16.24/kg
    £7.65
  • Dr. Oetker Limited Edition Ristorante Funghi 365g

    365g · £11.51/kg
    £4.20
  • Sainsbury's Takeaway Fully Loaded Meat Feast Pizza 567g

    567g · £8.29/kg
    £4.70
  • Sainsbury's Takeaway Fully Loaded American Hot Pizza 553g

    533g · £8.82/kg
    £4.70
  • Goodfella's New York Style Ultimate Four Cheese 534g

    534g · £11.14/kg
    £5.95
  • Chicago Town Stuffed Crust Loaded Pepperoni Pizza 645g

    645g · £10.70/kg
    £6.90
  • Chicago Town Tiger Crust Double Pepperoni Pizza 320g

    320g · £16.56/kg
    £5.30
  • Goodfella's Stonebaked Thin BBQ Chicken 385g

    385g · £10.00/kg
    £3.85
  • Goodfella's Gluten Free Pepperoni 317g

    317g · £16.72/kg
    £5.30
  • Dr. Oetker Ristorante Hawaii Pizza 355g

    355g · £11.83/kg
    £4.20
  • White Rabbit Sourdough Pepperoni Pizzetta 175g

    175g · £19.14/kg
    £3.35
  • Sainsbury's Classic Crust BBQ Chicken Pizza 540g

    540g · £11.67/kg
    £6.30
  • Sainsbury's Deep Pan Cheese & Tomato Pizza 387g

    387g · £6.07/kg
    £2.35
  • Goodfella's Stonebaked Thin Italian Hot 353g

    353g · £10.91/kg
    £3.85

Ready Meals

  • Birds Eye 4 Shortcrust Chicken Pies 620g

    620g · £9.27/kg
    £5.75
  • Humza Chicken Charcoal Seekh Kebabs 750g

    750g · £11.47/kg
    £8.60
  • Stamford Street Co. Minced Beef Hotpot Ready Meal For 1 400g

    400g · £3.13/kg
    £1.25
  • Cooks Pie & Mash with Herb Liquor 450g

    450g · £7.56/kg
    £3.40
  • Sainsbury's Plant Pioneers Lasagne 400g

    400g · £6.88/kg
    £2.75
  • Young's Fisherman's Pie 300g

    300g · £12.17/kg
    £3.65
  • Stamford Street Co. Beef Lasagne Ready Meal For 1 400g

    400g · £3.13/kg
    £1.25
  • Stamford Street Co. Cottage Pie Ready Meal For 1 400g

    400g · £3.13/kg
    £1.25
  • Stamford Street Co. Chicken Hotpot Ready Meal For 1 400g

    400g · £3.13/kg
    £1.25
  • Sainsbury's Beef Bourguignon, Taste the Difference Ready Meal For 1 400g

    400g · £8.08/kg
    25% off
    £3.23£4.30
  • Sainsbury's Beef Lasagne, Taste the Difference Ready Meal For 1 400g

    400g · £8.08/kg
    25% off
    £3.23£4.30
  • Sainsbury's Chicken Korma & Pilau Rice Ready Meal For 1 400g

    400g · £7.00/kg
    £2.80
  • Bisto Classic Cottage Pie 375g

    375g · £6.53/kg
    £2.45
  • Stamford Street Co. Macaroni Cheese Ready Meal For 1 400g

    400g · £3.13/kg
    £1.25
  • Stamford Street Co. Spaghetti Bolognese Ready Meal For 1 400g

    400g · £3.13/kg
    £1.25
  • Royal Firecracker Chicken 400g

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Cathedral City Bacon Macaroni Cheese 400g

    400g · £11.63/kg
    £4.65
  • Cathedral City Macaroni Cheese 400g

    400g · £13.13/kg
    £5.25
  • Cathedral City Lasagne 400g

    400g · £13.13/kg
    £5.25
  • Sainsbury's Taste the Difference Cottage Pie 400g

    400g · £8.08/kg
    25% off
    £3.23£4.30
  • Sainsbury's Mac & Cheese 400g

    400g · £5.75/kg
    £2.30
  • Sainsbury's Chinese Style Chicken Curry with Egg Fried Rice 400g

    400g · £5.75/kg
    £2.30
  • Sainsbury's Butter Chicken with Rice 400g

    400g · £5.75/kg
    £2.30
  • Sainsbury's Shanghai Style Beef Noodles 400g

    400g · £6.63/kg
    £2.65
  • Sainsbury's Chicken Katsu Curry & Jasmine Rice 400g

    400g · £6.63/kg
    £2.65
  • Sainsbury's Chicken Teriyaki & Jasmine Rice 400g

    400g · £6.63/kg
    £2.65
  • Sainsbury's Sweet Chilli Chicken Noodles 400g

    400g · £6.63/kg
    £2.65
  • Sainsbury's Free From Beef Lasagne 300g

    300g · £14.00/kg
    £4.20
  • Sainsbury's Free From Macaroni Cheese 300g

    300g · £12.83/kg
    £3.85
  • Aunty Noray's 6 Hand Made Charcoaled Premium Meat Seekh Kebabs

    6pk · £14.83/kg
    £4.45
  • Young's 4 Fish Steaks in a Creamy Butter Sauce 560g

    560g · £11.88/kg
    £6.65
  • Sainsbury's Lamb Dinner 400g

    400g · £8.75/kg
    £3.50
  • Young's Admiral's Pie 300g

    300g · £12.17/kg
    £3.65
  • Sainsbury's Chicken Dinner 400g

    400g · £8.75/kg
    £3.50
  • Aunt Bessie's Toad in the Hole 190g

    190g · £11.58/kg
    £2.20
  • Sainsbury's Chicken Tikka Masala & Pilau Rice Ready Meal For 1 400g

    400g · £7.00/kg
    £2.80
  • Sainsbury's Sweet & Sour Chicken & Rice Ready Meal For 1 400g

    400g · £7.00/kg
    £2.80
  • Stamford Street Co. Chicken Curry with Rice Ready Meal For 1 400g

    400g · £2.88/kg
    £1.15
  • Birds Eye Inspirations Stir Cook Meal Spanish-Style Paella with Chicken & Prawns 350g

    350g · £12.14/kg
    £4.25
  • Birds Eye Steamfresh Mushroom Tagliatelle Pasta 400g

    400g · £10.88/kg
    £4.35
  • Birds Eye Steamfresh Creamy Cheese Pasta Steam Whole Bag 400g

    400g · £11.63/kg
    £4.65
  • Young's Salmon Pie 375g

    375g · £11.60/kg
    £4.35
  • Sainsbury's Chilli Con Carne & White Rice Ready Meal For 1 400g

    400g · £7.13/kg
    £2.85
  • Sainsbury's Be Good to Yourself Chicken Tikka Masala Ready Meal For 1 350g

    350g · £8.00/kg
    £2.80
  • Sainsbury's Be Good to Yourself Cottage Pie Ready Meal For 1 350g

    350g · £8.00/kg
    £2.80
  • Mr Brain's 6 Pork Faggots 656g

    656g · £3.05/kg
    £2.00
  • Sainsbury's Liver & Bacon Dinner Ready Meal For 1 400g

    400g · £8.75/kg
    £3.50
  • Sainsbury's Chicken Hotpot Dinner Ready Meal For 1 400g

    400g · £8.75/kg
    £3.50
  • Young's Salmon Fillet Dinner 380g

    380g · £12.11/kg
    £4.60
  • Sainsbury's Roast Beef Dinner Ready Meal For 1 400g

    400g · £8.75/kg
    £3.50
  • View all (54)

Garlic Bread

  • Sainsbury's Garlic Slices x10 260g

    260g · £6.15/kg
    £1.60
  • Sainsbury's Free From Cheesy Garlic Bread 140g

    140g · £17.86/kg
    £2.50
  • Sainsbury's Garlic Baguette x2 338g

    338g · £3.70/kg
    £1.25

Burgers & Hot Dogs

  • all plants Ultimate Veggie Burgers Golden Sweet Potato 160g

    160g · £21.88/kg
    £3.50
  • Sainsbury's 4 Beef Quarter Pounders 454g

    454g · £11.56/kg
    £5.25
  • Sainsbury's Taste the Difference 4 Lamb & Mint Quarter Pounders 454g

    454g · £13.00/kg
    £5.90

Meat & Poultry

  • Humza HFC Battered Chicken Nuggets 500g

    500g · £7.70/kg
    £3.85
  • Birds Eye 24 Chicken Nuggets 379g

    379g · £17.94/kg
    £6.80
  • Sainsbury's 70 Breaded Chicken Nuggets 1kg

    1kg · £5.15/kg
    £5.15
  • Birds Eye 2 Chicken Shop Ultimate Fillet Burgers 227g

    227g · £27.09/kg
    £6.15
  • Jahan Breaded Chicken Nuggets 500g

    500g · £7.00/kg
    £3.50
  • Birds Eye 2 Garlic & Herb Chicken Kievs 204g

    204g · £19.85/kg
    £4.05
  • Jahan Premium Hot & Spicy Firecracker Chicken Fillet Strips 500g

    500g · £11.60/kg
    £5.80
  • Sainsbury's Free From Chicken Dippers 400g

    400g · £12.13/kg
    £4.85
  • Sainsbury's 44 Battered Chicken Dippers 1kg

    1kg · £5.15/kg
    £5.15
  • Sainsbury's Southern Fried 4 Breaded Chicken Steaks 380g

    380g · £6.58/kg
    £2.50
  • Sainsbury's Stamford Street Co. Breaded Chicken Nuggets 320g

    320g · £4.69/kg
    £1.50
  • Sainsbury's Free From 2 Garlic Chicken Kyivs 260g

    260g · £16.15/kg
    £4.20
  • Sainsbury's Takeaway Southern Fried Breaded Chicken Pops 500g

    500g · £6.80/kg
    £3.40
  • Jahan Premium Peri Peri Chicken Fillet Strips 500g

    500g · £11.60/kg
    £5.80
  • Birds Eye 4 Chicken Burgers 200g

    200g · £22.00/kg
    £4.40
  • Sainsbury's Free From Southern Fried Chicken Mini Fillets 250g

    250g · £14.00/kg
    £3.50
  • Tahira Chicken Grills Peri Peri 4 x 65 (260g)

    4pk · £8.08/kg
    £2.10
  • Birds Eye 22 Chicken Dippers 403g

    403g · £8.68/kg
    £2 off
    £3.50£5.50
  • Birds Eye 2 Crispy Tempura Battered Chicken 170g

    170g · £14.71/kg
    £0.80 off
    £2.50£3.30
  • Birds Eye 2 Crunchy Southern Fried Chicken 180g

    180g · £13.89/kg
    £0.80 off
    £2.50£3.30
  • Sainsbury's Taste the Difference Wild Garlic & West Country Butter Chicken Kyivs 350g

    350g · £11.89/kg
    25% off
    £4.16£5.55
  • Sainsbury's Free From Southern Fried Chicken Burgers 454g

    454g · £8.81/kg
    £4.00
  • Birds Eye 2 Original Chicken Chargrilled 170g

    170g · £23.82/kg
    £4.05
  • Birds Eye Chicken Shop Buttermilk Chicken Tenders 300g

    300g · £16.67/kg
    £5.00
  • Birds Eye 2 Peri-Peri Chicken Chargrills 174g

    174g · £23.28/kg
    £4.05
  • Jahan Southern Fried Chicken Fillet Strips 500g

    500g · £11.60/kg
    £5.80
  • Birds Eye 2 Chicken Quarter Pounders 227g

    227g · £19.82/kg
    £4.50
  • Birds Eye 4 Crispy Tempura Battered Chicken 340g

    340g · £21.03/kg
    £7.15
  • Birds Eye 4 Original Chicken Chargrilled 340g

    340g · £21.03/kg
    £7.15
  • Birds Eye 2 Chicken Shop Sizzler Fillet Burgers 227g

    227g · £27.09/kg
    £6.15
  • Birds Eye 38 Chicken Dippers 697g

    697g · £11.55/kg
    £8.05
  • Birds Eye 44 Chicken Nuggets 695g

    695g · £12.52/kg
    £8.70
  • Birds Eye 4 Crunchy Southern Fried Chicken 360g

    360g · £19.86/kg
    £7.15
  • Birds Eye 2 Crunchy Hot & Spicy Chicken 180g

    180g · £13.89/kg
    £0.80 off
    £2.50£3.30
  • Sainsbury's Takeaway Southern Fried Breaded Chicken Thighs 700g

    700g · £7.07/kg
    £4.95
  • Birds Eye 2 Gluten Free Southern Fried Chicken in Breadcrumbs 180g

    180g · £22.22/kg
    £4.00
  • Birds Eye 12 Chicken Dippers Delicious & Crispy 220g

    220g · £16.82/kg
    £3.70
  • Birds Eye 4 Classic Burgers 227g

    227g · £29.52/kg
    £6.70
  • Sainsbury's Stamford Street Co. New Zealand Lamb Chops 700g

    700g · £15.93/kg
    £11.15
  • Tahira Halal Burgers Chicken and Beef 12 x 65g (780g)

    12pk · £8.21/kg
    £6.40
  • Sainsbury's 20 Thick Pork Sausages 900g

    900g · £4.28/kg
    £3.85
  • Sainsbury's Stamford Street Co. 20 Thick Pork Sausages 1kg

    1kg · £2.45/kg
    £2.45
  • Sainsbury's Taste the Difference 4 Ultimate Steak Quarter Pounders 454g

    454g · £10.33/kg
    25% off
    £4.69£6.25
  • Sainsbury's 5% Fat Beef Mince 500g

    500g · £17.50/kg
    £8.75
  • Birds Eye 2 Premium Steak Burgers 284g

    284g · £26.41/kg
    £7.50
  • Sainsbury's Beef Meatballs 500g

    500g · £11.30/kg
    £5.65
  • Sainsbury's New Zealand Whole Leg of Lamb 1.8 – 2.5kg

    2.1kg · £13.57/kg
    £28.50
  • Birds Eye 4 Beef Quarter Pounders 454g

    454g · £18.39/kg
    £8.35
  • Sainsbury's 4 Double Cheese Burgers 568g

    568g · £13.12/kg
    £7.45
  • Jahan 10 Premium Charcoal Cooked Meat Kebabs 500g

    500g · £12.90/kg
    £6.45
  • View all (73)

Seafood

  • Sainsbury's 6 Skinless & Boneless Cod Steaks 520g

    520g · £17.40/kg
    £9.05
  • Sainsbury's Skinless & Boneless Cod Fillets 360g

    360g · £13.06/kg
    £4.70
  • Sainsbury's Skinless and Boneless Haddock Fillets 360g

    360g · £21.94/kg
    £7.90
  • Sainsbury's Skinless and Boneless Wild Salmon Fillets 360g

    360g · £13.89/kg
    £5.00
  • Sainsbury's Fish Pie Mix 350g

    350g · £17.71/kg
    £6.20
  • Sainsbury's SO Organic Large Raw King Prawns 180g

    180g · £31.94/kg
    £5.75
  • Sainsbury's Taste the Difference Raw Jumbo King Prawn Crevettes 600g

    600g · £16.75/kg
    £10.05
  • Sainsbury's Stamford Street Co White Fish Fillets 520g

    520g · £6.63/kg
    £3.45
  • Sainsbury's Raw Seafood Selection 300g

    300g · £22.67/kg
    £6.80
  • Taj Tilapia Fillets 500g

    500g · £13.00/kg
    £6.50
  • Sainsbury's Taste the Difference Raw Peeled Jumbo King Prawns 225g

    225g · £28.22/kg
    £6.35
  • Sainsbury's Stamford Street Co. Prawns 250g

    250g · £14.80/kg
    £3.70
  • Sainsbury's Raw Large King Prawns 180g

    180g · £22.22/kg
    £4.00
  • Sainsbury's Skin On & Boneless Smoked Haddock Fillets 360g

    360g · £14.44/kg
    £5.20
  • Sainsbury's Cooked & Peeled Cold Water Prawns 250g

    250g · £20.80/kg
    £5.20
  • Sainsbury's Taste the Difference Raw Large Canadian Scallops 200g

    200g · £52.75/kg
    £10.55
  • Sainsbury's Frozen Basa Fillets ASC 500g

    500g · £12.90/kg
    £6.45
  • Sainsbury's Taste the Difference Peeled & Cooked Jumbo King Prawns 225g

    225g · £28.22/kg
    £6.35
  • Sainsbury's 6 Boneless Scottish Salmon Fillets 720g

    720g · £24.24/kg
    £17.45
  • Sainsbury's Cooked & Peeled Large King Prawns 180g

    180g · £22.22/kg
    £4.00
  • Sainsbury's Cooked & Peeled Large King Prawns 400g

    400g · £23.00/kg
    £9.20
  • Sainsbury's Taste the Difference 4 Melting Middle Smoked Haddock Fishcakes 580g

    580g · £11.72/kg
    £6.80
  • Young's 4 Fish Steaks in a Creamy Parsley Sauce 560g

    560g · £11.88/kg
    £6.65
  • Birds Eye 8 Wonderful Cod Breaded Fish Fingers 240g

    240g · £18.75/kg
    £4.50
  • Young's Gastro Tempura Battered 2 Light & Crispy Fish Fillets 270g

    270g · £27.41/kg
    £7.40
  • Sainsbury's Beer Battered Cod, Taste the Difference 300g

    300g · £18.50/kg
    £5.55
  • Sainsbury's Tempura Prawns x12 156g

    156g · £23.72/kg
    £3.70
  • Sainsbury's 10 Breaded Cod Fillet Fish Fingers 300g

    300g · £8.17/kg
    £2.45
  • Birds Eye 6 Proper Chunky Battered Fish Fingers 360g

    360g · £13.75/kg
    £4.95
  • Birds Eye 12 Gluten Free Alaska Pollock Fish Fingers 360g

    360g · £14.17/kg
    £5.10
  • Sainsbury's Taste the Difference 2 Breaded Chunky Haddock Loins 300g

    300g · £20.50/kg
    £6.15
  • Sainsbury's Stamford Street Co. 10 Breaded Cod Fish Fingers 250g

    250g · £4.80/kg
    £1.20
  • Birds Eye 10 Omega 3 Breaded Alaska Pollock Fish Fingers 280g

    280g · £6.25/kg
    £1.75 off
    £1.75£3.50
  • Sainsbury's 10 Breaded Omega 3 Pollock Fillet Fish Fingers 300g

    300g · £5.17/kg
    £1.55
  • Young's 2 Garlic & Herb Extra Large Fish Fillets 300g

    300g · £19.67/kg
    £5.90
  • Young's 2 Chip Shop Succulent Jumbo Fish 480g

    480g · £13.54/kg
    £6.50
  • Young's Gastro Tempura Battered 2 Lemon & Herb Basa Fillets 310g

    310g · £23.87/kg
    £7.40
  • Young's Gastro Jumbo Wholetail Scampi 230g

    230g · £33.70/kg
    £7.75
  • Sainsbury's Battered Cod x4 500g

    500g · £11.10/kg
    £5.55
  • Sainsbury's Taste The Difference 8 Chunky Battered Cod Fish Fingers 480g

    480g · £17.81/kg
    £8.55
  • Sainsbury's Chunky Breaded Cod x4 500g

    500g · £16.00/kg
    £8.00
  • Sainsbury's 30 Breaded Omega 3 Pollock Fillet Fish Fingers 900g

    900g · £4.83/kg
    £4.35
  • Young's Gastro Golden Battered Calamari 250g

    250g · £21.60/kg
    £5.40
  • Birds Eye 4 Wonderful Cod Breaded Fish Fillets 400g

    400g · £22.13/kg
    £8.85
  • Birds Eye 4 Wonderful Cod Battered Fish Fillets 400g

    400g · £22.13/kg
    £8.85
  • Birds Eye 4 Delightful Haddock Battered Fish Fillets 400g

    400g · £22.13/kg
    £8.85
  • Birds Eye 4 Delightful Haddock Breaded Fish Fillets 400g

    400g · £22.13/kg
    £8.85
  • Sainsbury's Battered MSC Cod Fillets x2 300g

    300g · £19.50/kg
    £5.85
  • Sainsbury's 2 Breaded Plaice Fillets 260g

    260g · £17.31/kg
    £4.50
  • Birds Eye 4 Breaded Cod Fish Cakes 198g

    198g · £12.12/kg
    £2.40
  • View all (74)

Frozen Fruit

  • Sainsbury's Frozen Blueberries 400g

    360g · £11.39/kg
    £4.10
  • Sainsbury's 315g Frozen Raspberries

    315g · £13.02/kg
    £4.10
  • Sainsbury's Frozen Strawberries & Blueberries 400g

    360g · £11.39/kg
    £4.10
  • Sainsbury's Frozen Mango Chunks 450g

    450g · £9.11/kg
    £4.10
  • Sainsbury's Frozen Whole Strawberries 350g

    350g · £11.71/kg
    £4.10
  • Sainsbury's Frozen Pineapple Chunks 450g

    450g · £9.11/kg
    £4.10
  • Stamford Street Co. Berry Mix 1kg

    1kg · £4.30/kg
    £4.30
  • Sainsbury's Four Berry Medley Frozen Fruit 1kg

    1kg · £6.50/kg
    £6.50
  • Sainsbury's Frozen Black Forest Fruits 500g

    450g · £9.11/kg
    £4.10
  • Cofresh Shredded Coconut 310g

    310g · £8.71/kg
    £2.70
  • Stamford Street Co. Berry Mix 400g

    400g · £8.50/kg
    £3.40
  • Sainsbury's Frozen Summer Fruits 450g

    450g · £9.11/kg
    £4.10
  • Pret Berries & Cherries Smoothie Mix 400g

    400g · £11.63/kg
    £4.65
  • Sambazon Organic Açaí Berry Fruit Unsweetened 4 x 100g (400g)

    4pk · £12.63/kg
    £5.05
  • Pack'd 6 Ripe and Chopped Avocado 300g

    300g · £14.00/kg
    £4.20
  • Sainsbury's Frozen Very Berry Smoothie Mix 450g

    450g · £9.11/kg
    £4.10

Meat Alternatives

  • Quorn 4 Southern Fried Burgers 252g

    252g · £15.28/kg
    £3.85
  • Quorn Southern Fried Bites 300g

    300g · £12.00/kg
    £3.60
  • Sainsbury's 4 Vegetable Quarter Pounders 454g

    454g · £5.51/kg
    £2.50
  • Sainsbury's 2 Sweet Potato & Avocado Burgers 227g

    227g · £10.79/kg
    £2.45
  • Sainsbury's Free From Spiced Mexican Style Bean Burgers x2 277g

    227g · £13.00/kg
    £2.95
  • Birds Eye Green Cuisine 10 Veggie Fingers 284g

    284g · £9.15/kg
    £2.60
  • Quorn 2 Crispy Fillets 200g

    200g · £19.50/kg
    £3.90
  • Birds Eye Green Cuisine 4 Veggie Quarter Pounders 454g

    454g · £8.15/kg
    £3.70
  • Sainsbury's Plant Pioneers 2 Katsu-Style 'No Chicken' Fillets 240g

    240g · £8.75/kg
    £2.10
  • Quorn Crispy Nuggets 300g

    300g · £7.50/kg
    £0.80 off
    £2.25£3.05
  • Sainsbury's Plant Pioneers Southern Fried 'No Chicken' Nuggets 300g

    300g · £8.33/kg
    £2.50
  • Linda McCartney 2 Southern-Style Chicken Fillets 210g

    210g · £14.29/kg
    £3.00
  • Linda McCartney Chicken-Style Dippers 200g

    200g · £21.25/kg
    £4.25
  • Linda McCartney 2 Mozzarella 1/4lb Burgers Vegetarian 227g

    227g · £14.10/kg
    £3.20
  • Sainsbury's Plant Pioneers 2 'No Chicken' Kyivs 280g

    280g · £9.11/kg
    £2.55
  • Quorn 2 Cheese & Broccoli Escalopes 240g

    240g · £14.38/kg
    £3.45
  • Quorn Takeaway Spicy Buffalo Fillets 200g

    200g · £17.50/kg
    £3.50
  • Quorn Takeaway Crunchy Fillet Burgers 190g

    190g · £18.42/kg
    £3.50
  • Birds Eye Green Cuisine 12 Fish-Less Fingers 336g

    336g · £11.76/kg
    £3.95
  • Sainsbury's Free From Cheese & Onion Crispbakes x2 227g

    227g · £13.00/kg
    £2.95
  • Quorn 2 Garlic & Mushroom Escalopes 240g

    240g · £15.83/kg
    £3.80
  • Sainsbury's Plant Pioneers Southern Fried No Chicken Burgers 227g

    227g · £11.01/kg
    £2.50
  • Sainsbury's Plant Pioneers Vegetable Fingers x16 452g

    452g · £5.53/kg
    £2.50
  • Linda McCartney Vegan Vegemince 500g

    500g · £8.00/kg
    £4.00
  • Linda McCartney 10 Vegan Sausages 450g

    450g · £7.56/kg
    £3.40
  • Linda McCartney 6 Vegan Red Onion & Rosemary Sausages 270g

    270g · £11.85/kg
    £3.20
  • Quorn Pieces 300g

    300g · £9.83/kg
    £2.95
  • This Isn't Chicken Pieces 250g

    250g · £15.40/kg
    £3.85
  • Quorn Mince 500g

    500g · £6.80/kg
    £3.40
  • Sainsbury's Spicy Bean Burgers x4 454g

    454g · £5.51/kg
    £2.50
  • Quorn Swedish Style Balls 300g

    300g · £11.67/kg
    £3.50
  • Richmond Meat-Free 8 Tasty Sausages 304g

    304g · £9.21/kg
    £2.80
  • Sainsbury's Plant Pioneers 'No Meat' Mince 500g

    500g · £5.60/kg
    £2.80
  • Strong Roots Pumpkin & Spinach Burger 300g

    300g · £14.67/kg
    £4.40
  • Quorn Vegan Pieces 280g

    280g · £11.79/kg
    £3.30
  • Quorn Mince 300g

    300g · £10.33/kg
    £3.10
  • Quorn Pieces 200g

    200g · £13.75/kg
    £2.75
  • Sainsbury's 2 Piri Piri Pea Bakes 250g

    250g · £8.00/kg
    £2.00
  • Linda McCartney 8 Linda's Best Bangers Vegan 304g

    304g · £12.66/kg
    £3.85
  • Quorn Cumberland Sausages 336g

    336g · £9.23/kg
    £3.10
  • Linda McCartney 2 1/4lb Burgers 227g

    227g · £13.44/kg
    £3.05
  • Quorn 30 Swedish Style Balls 501g

    501g · £9.08/kg
    £4.55
  • Richmond 12 Meat-Free Tasty Sausages 456g

    456g · £7.24/kg
    £3.30
  • This Isn't Beef Mince 280g

    280g · £15.54/kg
    £4.35
  • Linda McCartney 6 Vegan Sausages 270g

    270g · £11.85/kg
    £3.20
  • Linda McCartney's Chicken Roast Vegan 400g

    400g · £11.63/kg
    £4.65
  • Quorn Roast 454g

    454g · £11.89/kg
    £5.40
  • Richmond Meat Free No-Chicken Chargrilled Pieces 220g

    220g · £17.73/kg
    £3.90
  • Sainsbury's Plant Pioneers No Chicken Chunks 300g

    300g · £10.00/kg
    £3.00
  • Sainsbury's 8 Plant Pioneers No Beef Burgers 454g

    454g · £6.17/kg
    £2.80
  • View all (65)

Savoury Pastries

  • Juici Patties 4 Beef Patties 540g

    540g · £9.26/kg
    £5.00
  • Humza Vegeez Punjabi Samosa 500g

    500g · £6.30/kg
    £3.15
  • Linda McCartney's 6 Vegetarian Sausage Rolls 342g

    342g · £11.26/kg
    £3.85
  • Sainsbury's 4 Cheesy Vegetable Pies 568g (4 x 142g)

    4pk · £4.40/kg
    £2.50
  • Sainsbury's Cocktail Sausage Rolls x50 800g

    750g · £3.67/kg
    £2.75
  • Pukka 4 Sausage Rolls

    4pk · £7.22/kg
    £2.60
  • Sainsbury's 4 Chicken, Gravy & Vegetable Pies 568g (4 x 142g)

    4pk · £4.40/kg
    £2.50
  • Sainsbury's Plant Pioneers 4 'No Pork' Sausage Rolls 400g

    400g · £5.00/kg
    £2.00
  • Sainsbury's 2 Creamy Chicken Bakes 280g

    280g · £5.89/kg
    £1.65
  • Sainsbury's Chicken & Gravy Pie 700g

    700g · £6.00/kg
    £4.20
  • Juici Patties 4 Chicken Patties 540g

    540g · £9.26/kg
    £5.00
  • Upper Crust Bakehouse Chicken & Asparagus Pie 680g

    680g · £7.57/kg
    £5.15
  • Pukka 2 Microwaveable Pies Steak

    2pk · £13.40/kg
    £5.20
  • Sainsbury's Mature Cheddar & Onion Crispbakes x2 240g

    240g · £8.54/kg
    £2.05
  • Sainsbury's Mushroom & Spinach Crispbakes x2 240g

    240g · £8.75/kg
    £2.10
  • Sainsbury's 2 Steak Bakes 280g

    280g · £6.25/kg
    £1.75
  • Genius 2 Sausage Rolls 200g

    200g · £20.00/kg
    £4.00
  • Linda McCartney Country Pies 380g

    380g · £9.21/kg
    £3.50
  • Sainsbury's Steak Pie 700g

    700g · £6.93/kg
    £4.85
  • Sainsbury's 4 Steak Pies 568g

    568g · £5.63/kg
    £3.20
  • Sainsbury's Lincolnshire Mini Sausage Rolls x40 800g

    760g · £4.47/kg
    £3.40

Desserts & Sweet Pastries

  • Trü Frü Nature's Strawberries Milk Chocolate 200g

    200g · £38.00/kg
    £7.60
  • Sainsbury's Triple Chocolate Gateau 600g

    600g · £6.25/kg
    £3.75
  • Pret 6 Chocolate Filled Croissants 420g

    420g · £13.45/kg
    £5.65
  • Trü Frü Nature's Raspberries Dark Chocolate 200g

    200g · £38.00/kg
    £7.60
  • Daim Chocolate Cake with Crunchy Caramel 400g

    400g · £12.75/kg
    £5.10
  • Sainsbury's All Butter Croissants 6 x 50g (300g)

    6pk · £14.67/kg
    £4.40
  • Sainsbury's Blackforest Gateau 375g

    375g · £6.67/kg
    £2.50
  • Sainsbury's Berry Roulade, Taste the Difference 445g

    445g · £16.63/kg
    £7.40
  • Sainsbury's All Butter Pains Au Chocolat 6 x 60g (360g)

    6pk · £13.61/kg
    £4.90
  • Sainsbury's Strawberry Cheesecake 550g

    550g · £6.73/kg
    £3.70
  • Pret 6 All Butter Croissants 330g

    330g · £16.06/kg
    £5.30
  • Sainsbury's Lemon Meringue Pie 475g

    475g · £7.89/kg
    £3.75
  • Sainsbury's Taste the Difference Toffee & Pecan Meringue Roulade 420g

    420g · £17.62/kg
    £7.40
  • Sainsbury's Lemon Meringue Roulade, Taste the Difference 420g

    420g · £16.55/kg
    £6.95
  • Aunt Bessie's Scrumptious Apple Crumble 500g

    500g · £5.50/kg
    £2.75
  • Sainsbury's Banoffee Pie 500g

    500g · £7.40/kg
    £3.70
  • Pret 4 Almond Croissants 280g

    280g · £17.32/kg
    £4.85
  • Sainsbury's Cinnamon Swirls with Cinnamon Filling 4 x 92g (368g)

    4pk · £11.14/kg
    £4.10

Bread & Pastry Sheets

  • Shana Original Paratha 5 Pieces 400g

    400g · £6.63/kg
    £2.65
  • Shana 20 Wholemeal Chapatti 800g

    800g · £5.56/kg
    £4.45
  • Humza 20 Original Paratha Pieces 1.6kg

    1.6kg · £3.41/kg
    £5.45
  • Shana 8 Wholemeal Chapatti 320g

    320g · £7.81/kg
    £2.50
  • Wholecreations Dairy and Gluten Free Garlic Bread Baguette 190g

    190g · £17.63/kg
    £3.35
  • Shana 5 Garlic Paratha 325g

    325g · £7.69/kg
    £2.50
  • Sainsbury's Cheese & Garlic Pizza Bread 281g

    281g · £8.54/kg
    £2.40
  • Shana 5 Masala Chapatti 300g

    300g · £7.67/kg
    £2.30
  • Crosta Mollica Garlic & Mozzarella Sourdough Flatbread 229g

    229g · £16.38/kg
    £3.75
  • Crave Sugared Ring Dodoughs 215g

    215g · £16.05/kg
    £3.45
  • Shana 5 Onion Paratha 400g

    400g · £6.63/kg
    £2.65
  • Taj Plain Spring Roll Pastry 30 Sheets 600g

    600g · £5.92/kg
    £3.55
  • Shana 15 Original Parathas Multi Pack 1.2kg

    1.2kg · £4.67/kg
    £5.60
  • Schär Gluten-Free 6 White Rolls 348g

    348g · £12.64/kg
    £4.40
  • Shana Homestyle Aloo Paratha 4 Pieces 400g

    400g · £7.75/kg
    £3.10
  • Jus-Rol Ready Rolled 2 Puff Pastry Sheets 640g (2 x 320g)

    2pk · £5.08/kg
    £3.25

Ice

  • The Ice Co Super Cubes 1kg

    1kg · £1.60/kg
    £1.60
  • The Ice Co Crushed Ice 2kg

    2kg · £0.80/kg
    £1.60
  • The Ice Co Party Ice Cubes 2kg

    2kg · £0.80/kg
    £1.60
  • Sainsbury's Self Seal Ice Cube Bags x10

    10pk · £0.17 each
    £1.70

Offers

  • Strong Roots Crispy Sweet Potato Fries 500g

    500g · £6.00/kg
    £0.95 off
    £3.00£3.95
  • McCain Crispy Hash Browns 625g

    625g · £3.20/kg
    £0.95 off
    £2.00£2.95
  • McCain Crispy French Fries 900g

    900g · £2.22/kg
    £1.50 off
    £2.00£3.50
  • McCain Lightly Spiced Wedges 650g

    650g · £2.31/kg
    £1.55 off
    £1.50£3.05
  • Birds Eye The Original Alphabites 456g

    456g · £4.93/kg
    £0.80 off
    £2.25£3.05
  • Goodfella's New York Style Fully Loaded Pepperoni 532g

    532g · £5.64/kg
    £2.25 off
    £3.00£5.25
  • Dr. Oetker Ristorante Mozzarella Pizza 335g

    335g · £6.72/kg
    £1.55 off
    £2.25£3.80
  • Dr. Oetker Ristorante Pepperoni-Salame Pizza 320g

    320g · £7.03/kg
    £1.55 off
    £2.25£3.80
  • Sainsbury's Beef Bourguignon, Taste the Difference Ready Meal For 1 400g

    400g · £8.08/kg
    25% off
    £3.23£4.30
  • Sainsbury's Beef Lasagne, Taste the Difference Ready Meal For 1 400g

    400g · £8.08/kg
    25% off
    £3.23£4.30
  • Sainsbury's Taste the Difference Cottage Pie 400g

    400g · £8.08/kg
    25% off
    £3.23£4.30
  • Birds Eye 22 Chicken Dippers 403g

    403g · £8.68/kg
    £2 off
    £3.50£5.50
  • Birds Eye 2 Crispy Tempura Battered Chicken 170g

    170g · £14.71/kg
    £0.80 off
    £2.50£3.30
  • Birds Eye 2 Crunchy Southern Fried Chicken 180g

    180g · £13.89/kg
    £0.80 off
    £2.50£3.30
  • Sainsbury's Taste the Difference Wild Garlic & West Country Butter Chicken Kyivs 350g

    350g · £11.89/kg
    25% off
    £4.16£5.55
  • Birds Eye 2 Crunchy Hot & Spicy Chicken 180g

    180g · £13.89/kg
    £0.80 off
    £2.50£3.30
  • Sainsbury's Taste the Difference 4 Ultimate Steak Quarter Pounders 454g

    454g · £10.33/kg
    25% off
    £4.69£6.25
  • Birds Eye 10 Omega 3 Breaded Alaska Pollock Fish Fingers 280g

    280g · £6.25/kg
    £1.75 off
    £1.75£3.50
  • Quorn Crispy Nuggets 300g

    300g · £7.50/kg
    £0.80 off
    £2.25£3.05
  • View Crisps, Snacks, Biscuits

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo