Bread
Warburtons Half And Half Medium Bread 800G
800g · £2.19/kg£1.75Schar Every Day Gluten-free Soft Rolls - White Ciabatta 200g
200g · £15.75/kg£3.15Warburtons Tiger Bread Bloomer 600g
600g · £3.67/kg£2.20£2.00 Clubcard (£3.33/kg)Warburtons Farmhouse Seeded Blend of 8 Seeds 800g
800g · £3.38/kg£2.70£1.95 Clubcard (£2.44/kg)Warburtons High Fibre 12 Pulses, Seeds and Grains Protein Power 500g
500g · £4.90/kg£2.45£1.85 Clubcard (£3.70/kg)Tesco Free From Brown Bread 550g
550g · £5.09/kg£2.80Hovis Tasty Wholemeal Medium Sliced Bread 400g
400g · £3.25/kg£1.30Tesco Wholemeal Medium Sliced Bread 800g
800g · £1.00/kg£0.80Tesco White Toastie Bread Thick Sliced 800g
800g · £1.00/kg£0.80Hovis Soft White Medium Sliced Bread 800g
800g · £1.75/kg£1.40Tesco Farmhouse Thick Sliced White Bread 800g
800g · £1.25/kg£1.00Tesco Finest White Loaf 800g
800g · £2.88/kg£2.30Promise Gluten Free Chia & Quinoa Sliced Bread Loaf 480g
480g · £10.52/kg£5.05Promise Gluten FreeBread Multi Grain Loaf 480g
480g · £10.52/kg£5.05Promise Gluten Free Soft White Sliced Bread 480g
480g · £10.52/kg£5.05Tesco Bake at Home Part Baked Mini White Rolls 6 Pack
300g · £5.50/kg£1.65Tesco Finest Rye & Mixed Seed Sourdough loaf 400G
400g · £7.00/kg£2.80Tesco Finest White Sourdough Loaf 400G
400g · £7.00/kg£2.80Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 400g
400g · £2.50/kg£1.00Warburtons Danish Lighter Small White Sliced Bread 400g
400g · £4.13/kg£1.65Warburtons Toastie Thick and Small Sliced White Bread 400g
400g · £2.50/kg£1.00Warburtons Toastie Thick Sliced White Bread 800g
800g · £1.81/kg£1.45Warburtons Gluten Free Multiseed Loaf Bread 300g
300g · £9.33/kg£2.80Warburtons Medium Sliced Soft White Bread 800g
800g · £1.81/kg£1.45Warburtons Gluten Free White Loaf 300G
300g · £9.33/kg£2.80Tesco Homebake Part Baked White Baguettes 2 Pack
300g · £6.00/kg£1.80Tesco Finest Tomato Focaccia 170g
£3.60Warburtons Farmhouse Thick 800g
800g · £2.38/kg£1.90£1.65 Clubcard (£2.06/kg)Hovis Seed Sensations Seven Seeds Sliced Bread 400g
400g · £3.63/kg£1.45Hovis Seed Sensations Seven Seeds Sliced Bread 800g
800g · £3.06/kg£2.45Tesco Free From White Bread 550g
550g · £5.09/kg£2.80Warburtons White Farmhouse Bread 400G
400g · £3.75/kg£1.50Warburtons Original Farmhouse 800g
800g · £2.38/kg£1.90Tesco Lightly Seeded White Bread Loaf 800g
800g · £1.13/kg£0.90Deli Kitchen Sliced Focaccia Flatbreads 4 Pack 300g
300g · £8.17/kg£2.45Jason's Superb Sprouted Grains Sourdough Bread 450g
450g · £6.33/kg£2.85£2.55 Clubcard (£5.67/kg)Jason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g
450g · £6.33/kg£2.85£2.55 Clubcard (£5.67/kg)Dr Schar Gluten Free Vitality Loaf 350G
350g · £10.86/kg£3.80Jason's Protein Sourdough Sunflower Seeded Bread 580g
580g · £5.95/kg£3.45Jason's Sourdough White Ciabattin Bread with Grains & Seeds 580g
580g · £5.00/kg£2.90Jason's Recipe No 08 White Sourdough Ciabattin Bread 580g
580g · £5.00/kg£2.90Tesco Finest Rosemary & Sea Salt Focaccia 280g
280g · £18.04/kg£5.05Warburtons White Sandwich Bread Thins 6 Pack
6pk · £0.32 each£1.90Tesco Finest Sunflower & Pumpkin Sliced White Bread Loaf 600g
600g · £3.00/kg£1.80Tesco Free From Sliced Seeded Bread 550g
550g · £5.09/kg£2.80Warburtons Premium Old English Sliced White Bread 400g
400g · £6.25/kg£2.50Tesco Medium Sliced White Bread 800g
800g · £1.00/kg£0.80Tesco Multiseed Batch Medium Sliced White Loaf 800g
800g · £2.00/kg£1.60Tesco Finest Dark Rye & Sunflower Farmhouse Sliced Bread 600g
600g · £3.00/kg£1.80Tesco Finest Super Seeded Sliced Farmhouse Loaf 800g
800g · £2.88/kg£2.30View all (52)
Croissants & Breakfast
Daelmans Authentic Dutch Caramel Stroopwafels 8 Pack 230g
230g · £13.04/kg£3.00Warburtons 6 Choc Chip Pancakes
6pk · £0.38 each£2.30£1.75 Clubcard (£0.29 each)Warburtons Toasting Breakfast Muffins 4 Pack
4pk · £0.43 each£1.70£1.50 Clubcard (£0.38 each)Tesco Finest Extra Fruity Hot Cross Buns 4 pack
4pk · £0.61 each£2.45Tesco All Butter Pain Au Chocolat 4 Pack
4pk · £0.68 each£2.70Tesco White English Muffins 4 Pack
4pk · £0.20 each£0.80Tesco Finest All Butter Pain Au Chocolat 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35£2.75 Clubcard (£0.69 each)Brioche Pasquier Pain Au Chocolat 6 Pack
6pk · £58.89/kg£2.65Tesco Egg Waffles 8 pack
200g · £13.00/kg£2.60Abra-Ca-Debora Buttermilk Pancakes 240G
240g · £13.33/kg£3.20Tesco 6 Pain au Chocolat 474g
474g · £6.75/kg£3.20Tesco 8 All Butter Croissants 400g
400g · £8.00/kg£3.207 Days Croissant with Cocoa Filling 60g
60g · £14.17/kg£0.85Warburtons Crumpets 6 Pack
6pk · £0.17 each£1.00£0.90 Clubcard (£0.15 each)Warburtons Crumpets 9 Pack
9pk · £0.16 each£1.40Tesco Classic Egg Waffles 6 pack
250g · £10.40/kg£2.60Tesco Finest Buttermilk Pancakes 4 pack
4pk · £0.60 each£2.40Tesco All Butter Croissants 8 Pack
8pk · £0.38 each£3.00Tesco Continental Classic Sweet Pancakes 8 Pack
8pk · £0.56 each£4.45Tesco Sliced Brioche Loaf 500G
500g · £4.20/kg£2.10Tesco Crumpets 6 Pack
6pk · £0.10 each£0.60Tesco Chocolate Filled Crepes 6 pack
192g · £14.58/kg£2.80Warburtons Soft Pancakes 6 Pack
6pk · £0.29 each£1.75Warburtons Crumpet Thins 8 pack
8pk · £0.21 each£1.70Tesco Chocolate Chip Brioche Rolls 8 Pack
8pk · £0.24 each£1.95Tesco Finest Belgian Chocolate Coated Sugar Waffles 4 Pack 240g
4pk · £63.33/kg£3.80Tesco 2 Bramley Apple Turnovers
2pk · £1.20 each£2.40Tesco Scotch Pancakes 6 pack
6pk · £0.12 each£0.70Genius Gluten Free Crumpets 4 pack
4pk · £0.79 each£3.15Tesco Finest Hand Plaited Brioche Loaf 400g
400g · £10.50/kg£4.20Brioche Pasquier Pitch Chocolate Chip Brioche 6 Pack
6pk · £74.32/kg£2.75Tesco Butter Brioche Rolls 8 Pack
8pk · £0.24 each£1.95Warburtons 6 Pizza Flavour Crumpets
6pk · £0.33 each£1.95£1.60 Clubcard (£0.27 each)Warburtons Our Dough 6 Sourdough Crumpets
6pk · £0.31 each£1.85£1.40 Clubcard (£0.23 each)Tesco Finest All Butter Croissants 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35£2.75 Clubcard (£0.69 each)Abra Ca Debora Sweet Pancakes 6 Pack, 375 G
375g · £8.53/kg£3.20Tesco Free From Cinnamon Spiced Hot Cross Buns 4 Pack
4pk · £0.85 each£3.40Tesco Finest Belgian Sugar Waffles 4 Pack 200g
4pk · £76.00/kg£3.80Brioche Pasquier Pitch Chocolate Hazelnut Filled Brioche 6 Pack
6pk · £74.32/kg£2.75Tesco Fresh Cream Horns 2 Pack, 110 G
2pk · £42.73/kg£2.35Schar Gluten Free Waffles 100G
100g · £32.00/kg£3.20Abra-ca-Debora Original Dutch Style Pancakes 6 Pack 405g
405g · £7.90/kg£3.20
Buns & Rolls
Warburtons 4 Our Dough Bagels with Sourdough
4pk · £0.64 each£2.55Warburtons 4 Protein Bagels
4pk · £0.64 each£2.55Warburtons 4 Soft and Sliced Seeded Brioche Burger Buns with Butter and Eggs
4pk · £0.88 each£3.50£2.70 Clubcard (£0.68 each)Warburtons 6 Soft and Sliced Brioche Hotdog Rolls with Butter and Egg
6pk · £0.55 each£3.30£2.60 Clubcard (£0.43 each)Schar Gluten Free Panini Rolls 150g
150g · £18.00/kg£2.70New York Bakery Co Plain and Sesame Bagels 5 Pack
5pk · £0.47 each£2.35New York Bakery Co Cinnamon & Raisin Bagels 5 Pack
5pk · £0.47 each£2.35New York Bakery Co The Original Plain Bagels 5 Pack
5pk · £0.47 each£2.35Tesco Deli Wholemeal Rolls 4 Pack
4pk · £0.39 each£1.55Warburtons Thin Plain Bagels 6 Pack
6pk · £0.39 each£2.35Tesco Brioche Burger Buns 4 Pack
4pk · £0.30 each£1.20Tesco Free From White Rolls 4 Pk
4pk · £0.64 each£2.55Tesco Soft White Hot Dog Rolls 6 Pack
6pk · £0.18 each£1.10Warburtons Soft White Sandwich Rolls 12 Pack
12pk · £0.19 each£2.30Tesco Large Wholemeal Baps 4 Pack
4pk · £0.20 each£0.80Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack
4pk · £0.59 each£2.35£1.85 Clubcard (£0.46 each)Warburtons Brioche Burger Buns 4pk
4pk · £0.81 each£3.25£2.60 Clubcard (£0.65 each)Warburtons Soft White Sandwich Rolls 6 Pack
6pk · £0.22 each£1.30St Pierre Burger Buns 4 pack
4pk · £0.83 each£3.30Sheldon's White Oven Bottom Muffins 6 Pack
6pk · £0.37 each£2.20St. Pierre Sliced Brioche Burger Buns 4 pack
4pk · £0.83 each£3.30Warburtons Gluten Free Super Soft Seeded Sliced Rolls 4 Pack
4pk · £0.83 each£3.30Warburtons Gluten Free Soft Brioche Rolls 4 pack
4pk · £0.83 each£3.30Warburtons Gluten Free Super Soft Sliced Square Rolls 4 pack
4pk · £0.83 each£3.30Tesco Seeded Large Burger Buns 4 Pack
4pk · £0.25 each£1.00Jason's Everyday Tiger Rolls with Sourdough 4 Pack
320g · £6.88/kg£2.20Jason's Everyday Sourdough White Rolls 4 Pack
320g · £6.88/kg£2.20St Pierre Brioche Hot Dog Rolls 4 pack
4pk · £0.73 each£2.90Warburtons Our Dough Soft White 4 Rolls
4pk · £0.55 each£2.20£1.65 Clubcard (£0.41 each)Warburtons Our Dough Thin 4 Bagels
4pk · £0.64 each£2.55New York Bakery Lighter Sliced Bagels 5 pack
5pk · £0.52 each£2.60£1.85 Clubcard (£0.37 each)St Pierre Sesame Seeds Brioche Burger Buns 4 Pack
4pk · £0.99 each£3.95Genius Gluten Free Brioche Style Burger Buns 2 Pack
2pk · £1.30 each£2.60£2.20 Clubcard (£1.10 each)Warburtons Thin Bagels - Sesame 6 Pack
6pk · £0.39 each£2.35St Pierre Plain Brioche Burger Buns 6 Pack
6pk · £0.66 each£3.95Tesco 4 Large White Baps
4pk · £0.35 each£1.40Tesco Cheese & Herb Sub Rolls 4 Pack
4pk · £0.50 each£2.00Hovis Premium Burger Buns 4 Pack
4pk · £0.49 each£1.95Tesco Deli Multiseed White Rolls 4 Pack
4pk · £0.39 each£1.55Warburtons Cinnamon & Raisin Bagels Sliced 5 Pack
5pk · £0.46 each£2.30£1.90 Clubcard (£0.38 each)Warburtons Soft & Sliced Original Bagels 5 Pack
5pk · £0.46 each£2.30£1.90 Clubcard (£0.38 each)
Wraps, Pittas & Naans
Crosta & Mollica Wholeblend Piadina Midi Flatbreads 240g
240g · £11.25/kg£2.70£2.50 Clubcard (£10.42/kg)Crosta & Mollica Durum Wheat Piadina Midi Flatbreads 6 Pack 240g
240g · £11.25/kg£2.70£2.50 Clubcard (£10.42/kg)Tesco Finest 2 Methi Roti
2pk · £1.10 each£2.20Tesco Wheat & Corn Tortillas X8 320G
320g · £6.25/kg£2.00Tesco Wholemeal Tortilla Wraps 8 Pack 320g
320g · £6.25/kg£2.00Tesco Plain Tortillas X8 320G
320g · £6.25/kg£2.00Warburtons 4 Naan Flatbreads
6pk · £0.43 each£2.60£2.00 Clubcard (£0.33 each)Warburtons 4 Soft Flatbreads
4pk · £0.65 each£2.60£1.70 Clubcard (£0.43 each)Tesco Plain Mini Naan Breads 4 Pack 188g
188g · £6.38/kg£1.20Tesco Finest 2 Wild Garlic Naan Breads
2pk · £1.15 each£2.30Tesco Finest Flame Baked Flatbreads Plain 2 Pack
2pk · £1.15 each£2.30Old El Paso 6 Regular Gluten Free Tortilla Wraps 216G
216g · £16.90/kg£3.65Dina Paninette 5 Large Traditional Lebanese White Bread Wraps
5pk · £0.32 each£1.60Patak's Indian Mini Naan Bread Dippers 180g
180g · £15.83/kg£2.85£2.30 Clubcard (£12.78/kg)Tesco 2 Garlic and Coriander Naans
2pk · £0.85 each£1.70Clay Oven Bakery Hand Stretched Garlic & Coriander Naan Bread 2 Pack 360g
360g · £8.89/kg£3.20Aagrah Garlic & Coriander Naan (2 x 200g)
2pk · £14.25/kg£2.85£2.25 Clubcard (£11.25/kg)Old El Paso Extra Thin Large Tortilla Wraps 192g
£2.75Tesco Mini Corn Soft Shell Tacos 12 Pack
300g · £5.33/kg£1.60£1.30 Clubcard (£4.33/kg)BFree Gluten Free High Protein Wraps 4 x 42g (168g)
4pk · £128.57/kg£5.40Old El Paso Crunchy 12 Taco Shells 135g
135g · £20.74/kg£2.80Tesco Plain Naans 2 Pack 260G
260g · £3.27/kg£0.85Patak's 4 Flame Baked Mini Naan Breads
4pk · £0.83 each£3.30£2.30 Clubcard (£0.58 each)Patak's Indian Flame Baked Peshwari Naan Breads 2 Pack
2pk · £1.28 each£2.55£2.05 Clubcard (£1.03 each)Patak's Indian Garlic & Coriander Naan Breads 2 Pack
2pk · £1.28 each£2.55£2.05 Clubcard (£1.03 each)Patak's Indian Flame Baked Plain Naan Breads 2 Pack
2pk · £1.28 each£2.55£2.15 Clubcard (£1.08 each)Old El Paso Large Super Soft Flour Tortillas Wraps 6 Pack 350G
350g · £7.86/kg£2.75£2.40 Clubcard (£6.86/kg)Tesco Garlic & Coriander Naan 2 Pack 260G
260g · £3.27/kg£0.85Warburtons Protein Flatbreads 4 Pack Sliced
4pk · £0.55 each£2.20Warburtons Protein Soft Pittas 4 Pack
4pk · £0.55 each£2.20Warburtons Gluten Free Soft White Pitta Breads 4 Pack
4pk · £0.99 each£3.95£3.55 Clubcard (£0.89 each)Gran Luchito Soft Taco Wraps 300g
300g · £9.17/kg£2.75Warburtons Soft Wholemeal Pitta Breads 4 Pack
4pk · £0.41 each£1.65£1.50 Clubcard (£0.38 each)Warburtons Soft White Pitta Breads 4 Pack
4pk · £0.41 each£1.65£1.50 Clubcard (£0.38 each)Deli Kitchen Lebanese Style Flatbreads 2 pack
2pk · £0.98 each£1.95Tesco Mini White Tortilla Wraps Plain 8 Pack
8pk · £0.23 each£1.85Old El Paso Regular Super Soft Flour Tortillas Wraps 8Pk 326G
326g · £7.52/kg£2.45£2.10 Clubcard (£6.44/kg)Deli Kitchen Greek Style Plain Flatbreads 4 Pack 320g
320g · £7.97/kg£2.55£2.35 Clubcard (£7.34/kg)Tesco Wholemeal Tortilla Wraps 8 pack
8pk · £0.20 each£1.60Tesco Plain White Tortilla Wraps 8 Pack
8pk · £0.20 each£1.60Mission Protein Plant Powered Wraps 6 Pack
6pk · £0.39 each£2.35Tesco White Plain Pitta Bread 6 Pack
6pk · £0.10 each£0.60Mission Wholemeal Tortilla Wraps 6 Pack 367g
367g · £6.40/kg£2.35£2.05 Clubcard (£5.59/kg)Tesco Wholemeal Pitta Bread 6 Pack
6pk · £0.10 each£0.60Mission Deli Wheat & White Wraps 6 Pack 367G
6pk · £38.52/kg£2.35Mission Original Tortilla Wraps 6 Pack
6pk · £38.52/kg£2.35Old El Paso 8 Tortilla Pockets 223G
223g · £16.82/kg£3.75Tesco Free From White Tortilla Wraps 4 pack 160g
160g · £20.94/kg£3.35BFree Gluten Free Stone Baked Pitta Bread 220g
220g · £17.50/kg£3.85£2.90 Clubcard (£13.18/kg)Tesco Finest Rosemary Focaccia with Cornish Sea Salt 280g
280g · £15.36/kg£4.303 for £10 ClubcardView all (51)
Crumbles, Sweet Pies & Tarts
Tesco Finest Bramley Apple & Blackberry Crumble
1pk · £6.85 each£6.85£5.35 Clubcard (£5.35 each)Mr Kipling Bramley Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.72 each£4.30Tesco 2 Rhubarb Crumbles 270g
2pk · £25.56/kg£3.45Tesco Bramley Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.30 each£1.80Tesco Finest Plum & Morello Cherry Crumble
1pk · £6.85 each£6.85£5.35 Clubcard (£5.35 each)The Flan Co. Large Sponge Flan Case 200g
200g · £14.50/kg£2.90Tesco Morello Cherry Bakewell Tart 410G
410g · £9.27/kg£3.80Tesco Free From Assorted Jam Tarts 6 Pack
6pk · £0.53 each£3.15Tesco Cherry Bakewell Tarts - Almond, Plum, Raspberry 6 Pack
6pk · £0.28 each£1.70Tesco Free From Cherry Bakewell Tarts 4 Pack
4pk · £0.79 each£3.15Tesco Finest 2 Raspberry Tarts 220G
220g · £22.50/kg£4.95Tesco Assorted 6 Jam Fruity Tarts
6pk · £0.21 each£1.25Tesco Treacle Tart 395g
395g · £14.05/kg£5.55Tesco Mixed Berry Crumble 445g
445g · £6.52/kg£2.90Tesco Lemon Curd Tarts 6 Pack
6pk · £0.20 each£1.20Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack
6pk · £0.73 each£4.35£2.60 Clubcard (£0.43 each)Tesco Egg Custard Tarts 4 Pack
4pk · £0.34 each£1.35Tesco Egg Custard Tarts 2 Pack
2pk · £0.53 each£1.05Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack
4pk · £0.68 each£2.70£1.45 Clubcard (£0.36 each)Tesco 2 Apple Crumbles 270g
2pk · £25.56/kg£3.45Mr Kipling Bramley Apple & Blackcurrant Pies 6 Pack
6pk · £0.72 each£4.30Tesco Finest Zingy Raspberry, Passion Fruit and Pistachio Tarts 160g
2pk · £66.25/kg£5.30Tesco Raspberry Bakewell Tart 350g
350g · £15.86/kg£5.55Tesco Morello Cherry Lattice Pie 495g
495g · £8.79/kg£4.35Tesco Finest Mincemeat & Bramley Apple Pie 525g
525g · £11.52/kg£6.05
Small Cakes & Treats
Mr Kipling Bakewell Cake Slices 6 Pack
6pk · £0.60 each£3.60Tesco Chocolate Fudge Cupcakes 2 Pack
2pk · £1.33 each£2.65Mars Maltesers Cake Bars 5 Pack
5pk · £0.63 each£3.15£1.90 Clubcard (£0.38 each)OGGS Mini Vanilla Cupcakes 9pk NEW
9pk · £0.51 each£4.60Ms Molly's Strawberry Jam Doughnuts 2 Pack
2pk · £0.55 each£1.10Galaxy Chocolate Cake Bars 5 Pack
5pk · £0.63 each£3.15£1.90 Clubcard (£0.38 each)Tesco Chocolate Brownie Bites 20 Pack
20pk · £0.21 each£4.10Soreen Banana Lunchbox Loaves 5 Pack
150g · £15.33/kg£2.30£1.55 Clubcard (£10.33/kg)Soreen Malt Lunchbox Loaves 5 Pack
5pk · £0.46 each£2.30£1.55 Clubcard (£0.31 each)Tesco Custard Slices 2 Pack
2pk · £1.10 each£2.20Cadbury Pumpkin Patch Cakes 4 Pack
4pk · £0.75 each£3.00£2.55 Clubcard (£0.64 each)SCHAR GLUTEN FREE MUFFIN CHOCO CHIPS 225G
5pk · £84.44/kg£3.80Tesco Angel Layer Cake - Vanilla
1pk · £2.60 each£2.60Tesco Finest 4 Chocolate & Coffee Cakes 260g
260g · £26.15/kg£6.80Simply Doughnuts Mini Classic and Sugar Ring 8 Pack
8pk · £0.25 each£2.00Pagen Gifflar Cinnamon Pastry Rolls 260g
12pk · £10.58/kg£2.75English Cheesecake Company Ltd 6 Vanilla With Lotus Cheesecake Bite 225G
6pk · £128.57/kg£4.50Mr Kipling Mini Battenbergs Cakes 5 Pack
5pk · £0.74 each£3.70Mrs Crimble's Gluten Free Chocolate Coconut Macaroons 6 Pack 195g
195g · £12.05/kg£2.35Mrs Crimble's Big Gluten Free Coconut Macaroons 180g
180g · £13.06/kg£2.35£1.95 Clubcard (£10.83/kg)Mrs Crimble's Classic French Madeleines - Gluten Free Sponge Cakes 180g
6pk · £126.67/kg£3.80£3.20 Clubcard (£106.67/kg)Tesco Party Cupcakes - Vanilla, Chocolate, Raspberry 12 Pack
12pk · £0.92 each£11.00£8.00 Clubcard (£0.67 each)Tesco Party Cake Selection Vanilla 12 Pack
12pk · £0.27 each£3.25Thorntons Chocolate Fudge Brownie Bites 10 Pack
10pk · £0.29 each£2.85Tesco Free From Dark Chocolate Brownie Slices 5 Pack 145g
145g · £28.97/kg£4.20Thorntons Caramel Shortcake Bites 10 Pack
10pk · £0.29 each£2.85Tesco Finest Meringue Nests 8S
8pk · £0.33 each£2.60McVitie's Digestives Caramel Millionaire Slices 5 Pack 109.9g
109g · £16.97/kg£1.85McVitie's Hobnobs Oaty Flapjacks 5 Pack 131.8g
5pk · £16.41/kg£2.15Tesco Half & Half Cupcakes - Vanilla and Chocolate 6 Pack
6pk · £1.08 each£6.45Balconi Italian Sponge Slices Cocoa Cream 10 x 28g
280g · £9.46/kg£2.65£2.15 Clubcard (£7.68/kg)Balconi Italian Sponge Slices Milk Cream 10x28g
280g · £9.46/kg£2.65£2.15 Clubcard (£7.68/kg)Tesco 2 Toffee & Cream Doughnuts
2pk · £0.95 each£1.90Cadbury Milk Chocolate Mini Rolls Cakes 5 pack
5pk · £0.68 each£3.40The Delicious Dessert Company 2 Caramel & Toffee Delight Doughnuts
2pk · £1.80 each£3.60£3.10 Clubcard (£1.55 each)The Delicious Dessert Company 2 Raspberry & Vanilla Dream Doughnuts
2pk · £1.80 each£3.60£3.10 Clubcard (£1.55 each)Mr Kipling Viennese Whirls Cakes 6 Pack
6pk · £0.60 each£3.60Balconi Italian Cake Bars Milk Cream 8x35g
8pk · £65.71/kg£2.30£1.80 Clubcard (£51.43/kg)Balconi Italian Cake Bars Cocoa Cream 8 x 35g
8pk · £65.71/kg£2.30£1.80 Clubcard (£51.43/kg)Tesco Chocolate 10 Mini Rolls
10pk · £0.27 each£2.70Tesco Madeleines - French Inspired 400g
400g · £9.88/kg£3.95Mr Kipling Milk Chocolate Cake Slices 8 Pack
8pk · £0.54 each£4.30Galaxy Ripple Indulgent Chocolate Cake Portions
1pk · £19.00 each£19.00Cadbury Milk Chocolate Mini Roll Cakes 10 Pack
10pk · £0.52 each£5.15£3.50 Clubcard (£0.35 each)Tesco Coconut Macaroons 6 Pack
6pk · £0.32 each£1.90Cadbury Raspberry Chocolate Mini Rolls Cakes 10 Pack
10pk · £0.52 each£5.15£3.50 Clubcard (£0.35 each)Mr Kipling French Fancies Cakes 8 Pack
8pk · £0.46 each£3.70£2.95 Clubcard (£0.37 each)Mr Kipling Country Cake Slices 6 pack
6pk · £0.60 each£3.60Mr Kipling Almond Cake Slices 6 Pack
6pk · £0.62 each£3.70Mr Kipling Signature collection 8 Rich & Gooey salted caramel Brownie Bites
8pk · £0.33 each£2.60View all (76)
Scones & Teacakes
Tesco Sultana Scones 6 Pack
6pk · £0.43 each£2.60Tesco Finest All Butter Scones 4 Pack
4pk · £0.73 each£2.90Soreen Lunchbox Loaves - Strawberry 5 Pack
150g · £15.33/kg£2.30£1.55 Clubcard (£10.33/kg)Soreen Apple Lunchbox Loaves 5 Pack 150g
150g · £15.33/kg£2.30£1.55 Clubcard (£10.33/kg)Ms Molly's Lightly Fruited Cake 440g
1pk · £1.65 each£1.65Warburtons Fruit Loaf With Cinnamon & Raisin 400G
400g · £6.75/kg£2.70£2.20 Clubcard (£5.50/kg)Tesco Finest All Butter Sultana Scones 4 Pack
4pk · £0.73 each£2.90Soreen Malt Loaf 2 Slices 45G
45g · £28.89/kg£1.30Tesco Welsh Cakes 6 pack
6pk · £0.40 each£2.40Real Lancashire Eccles Cakes 4 pack
4pk · £0.81 each£3.25Soreen Original Fruited Malt Loaf 260g
260g · £8.08/kg£2.10Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 6 x 24g
6pk · £56.25/kg£1.35Tesco 2 Strawberry Jam & Cream Scones
2pk · £1.03 each£2.05Warburtons Fruit Teacakes 4 Pack
4pk · £0.48 each£1.90£1.70 Clubcard (£0.43 each)
Whole Cakes
Tesco Genoa Fruit Cake
1pk · £3.30 each£3.30Tesco Fuzzy Caterpillar Cake
1pk · £12.35 each£12.35Tesco Slinky White Chocolate face Caterpillar cake
1pk · £12.35 each£12.35Tesco Finest Chocolate Cake 6 Servings
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Finest Lemon Drizzle Cake
1pk · £5.25 each£5.25Ms Molly's Raspberry Swiss Roll
1pk · £1.60 each£1.60Ms Molly's Jumbo Chocolate & Vanilla Swiss Roll
1pk · £2.35 each£2.35Tesco Double Chocolate Swiss Roll
1pk · £2.95 each£2.95Tesco Strawberry Jam Victoria Sponge Cake 360g
360g · £13.75/kg£4.95Tesco Cookie Dough Cake
1pk · £21.00 each£21.00Tesco Happy Birthday Chocolate Cake
1pk · £16.00 each£16.00Tesco Finest Carrot Cake 6 Servings
1pk · £5.25 each£5.25McVitie's Jamaica Ginger Sticky Pudding Cake
1pk · £2.15 each£2.15Mr Kipling Exceedingly Good Battenberg Cake
230g · £10.65/kg£2.45Ms Molly's Madeira Celebration Cake
1pk · £6.00 each£6.00Tesco Lemon Loaf Cake Baked in the Tray
1pk · £2.50 each£2.50Tesco Half & Half Cake
1pk · £21.00 each£21.00Tesco Finest Coffee and Walnut Cake
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Finest Red Velvet Cake 405g
405g · £12.96/kg£5.25Tesco Iced Madeira Cake
1pk · £2.65 each£2.65Tesco Toasty Walnut Cake
1pk · £2.65 each£2.65Tesco Classic Madeira Cake
1pk · £2.65 each£2.65Tesco Small Chocolate Party Cake
1pk · £12.00 each£12.00Tesco Finest Victoria Sponge Cake
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Stars Party Cake - Buttercream and Raspberry Jam
1pk · £13.00 each£13.00
Savoury Pies
Tesco Melton Mowbray Pork Pie 145g
145g · £16.90/kg£2.45Higgidy Spinach, Greek Feta & Pine Nut Pie 200g
200g · £23.00/kg£4.60Higgidy Slow-Braised Steak & Craft Ale Pie 200g
200g · £23.25/kg£4.65£3.90 Clubcard (£19.50/kg)Higgidy Creamy Chicken & Sauteed Leek Pie 200g
200g · £23.25/kg£4.65£3.90 Clubcard (£19.50/kg)Tesco Finest Chicken, Bacon & Leek Pie 250g
250g · £19.80/kg£4.95Eastmans Steak Pie 150G
150g · £11.33/kg£1.70Tesco Large Melton Mowbray Pork Pie 440G
440g · £11.02/kg£4.85£3.90 Clubcard (£8.86/kg)Tesco Steak Shortcrust Pie 500G
500g · £11.10/kg£5.55Tesco Chicken & Gravy Shortcrust Pastry Pie 500G
500g · £11.10/kg£5.55Tesco Puff Pastry Chicken & Bacon Pie 500g
500g · £11.10/kg£5.55Fray Bentos Beef And Onion Pie 425G
425g · £9.88/kg£4.20£3.35 Clubcard (£7.88/kg)Tesco 2 Snack Melton Mowbray Pork Pies 150G
150g · £16.00/kg£2.40Pieminister Mooless Moo pie with plant based 'steak' and Craft Ale 255g
255g · £22.55/kg£5.75£4.75 Clubcard (£18.63/kg)Tesco 2 Mini Melton Mowbray Pork Pies 100G
100g · £14.00/kg£1.40Tesco 4 Pork Pies 260g
260g · £6.35/kg£1.65Tesco Small Melton Mowbray Pork Pie 145G
145g · £16.90/kg£2.45Tesco Finest Steak Pie 500g
500g · £15.00/kg£7.50Tesco Finest Dine In Slow Cooked Steak Pie 500G
500g · £18.10/kg£9.05Tesco Melton Mowbray Pork Pies 6 Pack 300g
300g · £11.17/kg£3.35Tesco Finest Steak & Ale Pie 250G
250g · £19.80/kg£4.95Tesco Steak Shortcrust Pie 200G
200g · £14.75/kg£2.95Tesco Steak & Ale Puff Pie 200G
200g · £14.75/kg£2.95Pukka Minced Beef & Onion Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)Pukka Steak And Kidney Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)Pukka Chicken & Mushroom Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)Pukka All Steak Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)Tesco Chicken Bacon & Sausage Lattice Bar 500g
500g · £11.10/kg£5.55
Seasonal Bakery
Tesco Finest Mince Pies 6 Pack
6pk · £0.50 each£3.00Tesco Day of the Dead Biscuit Kit 668g
668g · £8.53/kg£5.70£5.10 Clubcard (£7.63/kg)Cadbury Mini Bonfire Logs Honeycomb 5 Pack
5pk · £0.45 each£2.25£2.00 Clubcard (£0.40 each)Tesco Lebkuchen Iced Stars 250G
250g · £6.00/kg£1.50Tesco Mince Pies 6 Pack
6pk · £0.21 each£1.25