- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Save with Clubcard
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
£4.25£3.85 ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
£3.50ClubcardITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
£7.00ClubcardTesco Gala Apple Minimum 5 Pack (C)
6pk · £0.35 each£2.10£1.85 Clubcard (£0.31 each)Tesco Finest Pink Lady Apple 4 Pack
4pk · £0.95 each£3.80£3.20 Clubcard (£0.80 each)Tesco Watermelon Wedges 550G
550g · £7.82/kg£4.30£3.50 Clubcard (£6.36/kg)Tesco Finest Shiitake Mushrooms 125g
125g · £18.80/kg£2.35£2.10 Clubcard (£16.80/kg)Tesco Chopped Soy & Miso Salad Kit 295g
295g · £10.85/kg£3.20£2.80 Clubcard (£9.49/kg)Tesco Chopped Caesar Salad Kit 260g
260g · £12.31/kg£3.20£2.80 Clubcard (£10.77/kg)Alpro Almond Original Chilled Dairy Free Drink 1L
£2.50£2.20 ClubcardAlpro Barista Coconut Chilled Dairy Free Drink 750ml
£2.00£1.75 ClubcardOatly Whole Oat Drink Chilled 1L
£3.10£2.40 ClubcardOatly Semi Oat Drink Chilled 1L
£3.10£2.40 ClubcardAlpro Strawberry Banana Peach Pear Soya Dairy Free Yoghurt Alternative 4x125g
4pk · £27.20/kg£3.40£2.80 Clubcard (£22.40/kg)Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450G
450g · £6.33/kg£2.85£1.75 Clubcard (£3.89/kg)Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10£2.00 Clubcard (£4.44/kg)Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g
4pk · £28.82/kg£2.45£1.90 Clubcard (£22.35/kg)Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280ml
£2.15£1.40 ClubcardActivia Kefir Mango Gut Health Yoghurt Drink 280g
280g · £7.14/kg£2.00£1.40 Clubcard (£5.00/kg)Sabra Houmous Extra 200G
200g · £15.50/kg£3.102 for £4 Clubcard
Meal deals
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
Buy 1 Sauce, 1 Carb, & 1 Vegetable£3.50Unlock with ClubcardITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
Buy 1 Noodle, 1 Broth & 1 Gyoza£7.00Unlock with Clubcard