Chocolate Boxes & Gifts
Ritter Sport Mini Chocolate Mix 150.03g
150g · £40.00/kg£6.00Bendicks Mint Collection 400g
400g · £37.50/kg£15.00Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 337g
337g · £42.73/kg£14.40Lindt Les Grandes Milk Chocolate Hazelnut Bar 150g
150g · £40.00/kg£6.00Thomas Fudge's Mixed Florentine Selection 228g
1pk · £7.80 each£7.80Lindt Swiss Luxury Chocolate Selection 193g
193g · £74.61/kg£14.40Guylian Belgian Chocolates The Original 500g
500g · £29.58/kg15% off£14.79£17.40Butlers The Chocolate Box 320g
320g · £46.88/kg£15.00Ferrero Rocher Gift Box of Chocolates 16 Pieces 200g
200g · £37.15/kg25% off£7.43£9.90Elizabeth Shaw Dark Chocolate Mint Crisp 162g
162g · £37.04/kg£6.00Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 137g
137g · £38.54/kg20% off£5.28£6.60Toblerone Assorted Diamond Truffles 180g
180g · £46.67/kg£8.40Lily O'Brien's Luxury Collection 137g
137g · £65.69/kg£9.00After Eight Chocolate Box 300g
300g · £16.00/kg£4.80Baileys Chocolate Caramel Whirls 3s
3pk · £1.10 each£3.30Lindt Lindor Pistachio Milk Chocolate Truffles Box 200g
200g · £33.75/kg25% off£6.75£9.00Monty Bojangles Choccy Scoffy Dusted Truffles 135g
135g · £41.85/kg£5.65Butlers The Chocolate Box 160g
160g · £48.75/kg£7.80Waitrose Mint Thins 150g
150g · £26.93/kg20% off£4.04£5.05Lindt Choco Wafer Assorted Chocolate Sharing Box 138g
138g · £39.57/kg30% off£5.46£7.80Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g
300g · £24.83/kg£7.45Chococo Dorset Sea Salt Caramels 90g
90g · £200.00/kg£18.00Lily O'Brien's Luxury Collection 270g
270g · £57.78/kg£15.60Angela Hartnett Gianduiotto 200g
200g · £72.00/kg£14.40After Eight Orange 200g
200g · £24.00/kg£4.80Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g
200g · £33.75/kg25% off£6.75£9.00Monty Bojangles Marvellous Truffles 225g
225g · £40.00/kg£9.00Quality Street Carton 220g
220g · £22.95/kg£5.05Lindt Choco Wafer Milk Chocolate & Hazelnut Sharing Box 135g
135g · £40.44/kg30% off£5.46£7.80Lindt Lindor Extra Dark Chocolate Truffles Box 200g
200g · £33.75/kg25% off£6.75£9.00Ferrero Collection Gift Box of Chocolates 15 Pieces 175g
175g · £54.86/kg£9.60Lindt Lindor Dark Mint Chocolate Truffles Box 200g
200g · £33.75/kg25% off£6.75£9.00Lily O'Brien's Chocolate Selection 160g
160g · £60.00/kg£9.60Toblerone Crispy Caramel 340g
340g · £30.00/kg£10.20Cadbury Milk Tray Chocolate Gifting Box 312g
312g · £26.92/kg£8.40Waitrose Italian Gianduiotti Box 240g
240g · £35.00/kg£8.40Forest Feast Milk Chocolate Brazils 270g
270g · £30.00/kg£8.10Baileys Chocolate Collection 175g
175g · £48.00/kg£8.40Waitrose Belgian Chocolate Flaked Truffles 150g
150g · £48.00/kg£7.20£5.76 loyalty card (£38.40/kg)Waitrose Dark Chocolate Ginger 180g
180g · £26.67/kg20% off£4.80£6.00No.1 Chocolate Marc de Champagne Pearls 97g
97g · £74.23/kg£7.20No.1 Caramel Filled Chocolate Batons 97g
97g · £74.23/kg£7.20Cadbury Roses Chocolate Gifting Box 240g
240g · £28.96/kg£6.95Monty Bojangles Truffle Selection 135g
135g · £41.85/kg£5.65No.1 Italian Brittle with Chocolate 120g
120g · £50.00/kg£6.00Lindt Festive Edition Chocolate Assortment 469g
469g · £53.73/kg£25.20Waitrose One Choco Pound 80g
80g · £37.50/kg£3.00Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Tin 450g
450g · £48.00/kg£21.60Terry's Chocolate Orange 145g
145g · £20.69/kg£3.00Waitrose Christmas Chocolate Selection 252g
252g · £47.62/kg£12.00View all (117)
Chocolate Bars
McVitie's Club Orange Biscuit Bars Multipack 154g
154g · £16.23/kg£2.50Bahlsen Ohne Gleichen Milk Praline Wafer 125g
125g · £24.80/kg£3.10Bahlsen Ohne Gleichen Dark Praline Wafer 125g
125g · £24.80/kg£3.10Bahlsen PiCK UP! Milk Chocolate Biscuits 5x28g
140g · £12.50/kg30% off£1.75£2.50Cadbury Dairy Milk Crunchie Bits Chocolate Bar 180g
180g · £20.00/kg£3.60No.1 Fairtrade Milk Chocolate with Feuilletine & Sea Salt 100g
100g · £36.00/kg£3.60Ombar Vegan Coco Mylk Bar 70g
70g · £56.43/kg£3.95No.1 Fairtrade Uganda Dark Chocolate 100g
100g · £36.00/kg£3.60Lindt Creation Dark Pistachio Chocolate Bar 150g
150g · £38.00/kg£5.70NOMO Vegan Creamy Chocolate Bar 75g
75g · £41.07/kg20% off£3.08£3.85Lindt Excellence Dark Sea Salt Chocolate Bar 100g
100g · £42.00/kg£4.20Cadbury Dairy Milk Classic Chocolate Bar 110g
110g · £16.18/kg33% off£1.78£2.65Waitrose Belgian Dark Choc with Hazelnuts 180g
180g · £23.33/kg£4.20Cadbury Dairy Milk Wholenut Chocolate Bar 180g
180g · £20.00/kg£3.60Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate Bar 110g
110g · £16.18/kg33% off£1.78£2.65Cox & Co Dark Chocolate Miso & Caramel 70g
70g · £60.00/kg£4.20Tony's Chocolonely Filled Creamy Milk Praline Hazelnut 127g
127g · £36.22/kg£4.60Booja-Booja Chocolate Wonders Orange Scrunch 65g
65g · £54.62/kg£3.55Green & Black's Organic 85% Dark Chocolate Bar 90g
90g · £46.67/kg£4.20Tony's Chocolonely Dark Chocolate Almond 180g
180g · £18.67/kg30% off£3.36£4.80No.1 Fairtrade Dominican Republic Milk Chocolate 100g
100g · £36.00/kg£3.60Cadbury Crunchie Chocolate Bar 40g
40g · £35.00/kg£1.40No.1 Fairtrade Blonde Chocolate with Feuilletine & Sea Salt 100g
100g · £36.00/kg£3.60Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar 345g
345g · £22.61/kg£7.80Tony's Chocolonely Milk Chocolate 180g
180g · £18.67/kg30% off£3.36£4.80Lindt Excellence Milk Extra Creamy Chocolate Bar 100g
100g · £35.70/kg15% off£3.57£4.20Lindt Excellence Dark Mint Chocolate Bar 100g
100g · £35.70/kg15% off£3.57£4.20Green & Black's Organic 70% Dark Chocolate Bar 90g
90g · £46.67/kg£4.20Ritter Sport Dark Whole Hazelnuts 100g
100g · £30.00/kg£3.00Waitrose Belgian White Chocolate 180g
180g · £23.33/kg£4.20Toblerone Dark Chocolate 100g
100g · £24.00/kg£2.40Lindt Excellence Dark 85% Cocoa Chocolate Bar 100g
100g · £35.70/kg15% off£3.57£4.20Ritter Sport Whole Hazelnuts 100g
100g · £30.00/kg£3.00Lindt Dubai Style Milk Chocolate Bar 145g
145g · £52.97/kg20% off£7.68£9.60Galaxy Milk Chocolate Bar 100g
100g · £30.00/kg£3.00Cadbury Dairy Milk Marvellous Creations Jelly Popping Candy Chocolate Bar 160g
160g · £22.50/kg£3.60No.1 Dark Chocolate 90% 100g
100g · £36.00/kg£3.60Cadbury Dairy Milk Fruit & Nut Chocolate Bar 180g
180g · £20.00/kg£3.60Lindt Excellence Dark 70% Cocoa Chocolate Bar 100g
100g · £35.70/kg15% off£3.57£4.20Lindt Swiss Premium Chocolate Gold Bar 300g
300g · £27.00/kg£8.10Tony's Chocolonely Milk Rice Crispy Caramel 180g
180g · £18.67/kg30% off£3.36£4.80Lindt Excellence Intense Dark 90% Cocoa Chocolate Bar 100g
100g · £35.70/kg15% off£3.57£4.20Tony's Chocolonely Filled Gooey Caramel Sea Salt Crunch 135g
135g · £34.07/kg£4.60Lindt Classic Recipe Milk Chocolate Bar 100g
100g · £30.60/kg15% off£3.06£3.60Lindt Excellence Dark Orange with Almonds Chocolate Bar 100g
100g · £42.00/kg£4.20Moo Free Vegan White Cocoa Bar 20g
20g · £43.00/kg25% off£0.86£1.15Tony's Chocolonely Milk Pecan Caramel Crunch 180g
180g · £18.67/kg30% off£3.36£4.80Lindt Les Grandes Milk Chocolate Fruit & Nut Bar 150g
150g · £40.00/kg£6.00Lindt Creation Milk Wafer Bar 150g
150g · £38.00/kg£5.70Lindt Creation Creme Brulee Chocolate Bar 150g
150g · £38.00/kg£5.70View all (218)
Chocolate Pouches & Bags
Galaxy Miniatures Pouch 260g
260g · £18.46/kg£4.80Mars, Snickers, Twix, Maltesers & Milky Way Funsize Milk Chocolate Bars 20 Bars 358g
358g · £20.11/kg£7.20Ritter Sport Peppermint 100g
100g · £21.00/kg25% off£2.10£2.80Waitrose Chocolate Coated Raisins 135g
135g · £18.52/kg£2.50Deliciously Ella Chocolate Dipped Fruit And Nuts 90g
90g · £46.11/kg£4.15Waitrose No.1 Dark Chocolate Brazil Nuts 170g
170g · £38.82/kg£6.60Forest Feast Belgian Milk Chocolate Brazils 120g
120g · £31.67/kg20% off£3.80£4.75Waitrose Chocolate Coated Peanuts 135g
135g · £18.52/kg£2.50Forest Feast Praline Crisp Chocolate Hazelnuts 100g
100g · £39.20/kg20% off£3.92£4.90Forest Feast Pistachio Crisp Milk Chocolate Dates 120g
120g · £44.17/kg£5.30Forest Feast Dark Chocolate Sour Cherries 120g
120g · £44.17/kg£5.30Forest Feast Dark Chocolate Figs 140g
140g · £37.86/kg£5.30Forest Feast Salted Dark Chocolate Almonds 120g
120g · £31.67/kg20% off£3.80£4.75Forest Feast Salted Caramel Milk Chocolate Almonds 120g
120g · £31.67/kg20% off£3.80£4.75Reese's Peanut Butter Cups Minis 90g
90g · £26.67/kg£2.40Deliciously Ella Vegan Salted Chocolate Almonds 75g
75g · £55.33/kg£4.15Mallow & Marsh Milk Chocolate Over Coconut Mallows 100g
100g · £30.20/kg15% off£3.02£3.55Candy Kittens Treets Salted Peanuts 120g
120g · £22.50/kg£2.70Forest Feast Salted Dark Chocolate Almonds 40g
40g · £43.75/kg£1.75Forest Feast Salted Dark Chocolate Cashews 40g
40g · £45.00/kg£1.80Deliciously Ella Chocolate Orange Dipped Almonds 27g
27g · £70.37/kg£1.90Forest Feast 60% Cocoa Dark Chocolate Sour Cherries 40g
40g · £43.75/kg£1.75Forest Feast Salted Dark Chocolate Almonds 40g
40g · £43.75/kg£1.75Forest Feast 60% Cocoa Dark Chocolate Sour Cherries 40g
40g · £43.75/kg£1.75No.1 Blonde and Milk Chocolate Caramelised Almonds 165g
165g · £40.00/kg£6.60Waitrose Christmas Dark Chocolate Orangettes 175g
175g · £34.29/kg£6.00Reese's 2 Peanut Butter Cups 42g
42g · £33.33/kg£1.40Forest Feast Peanut Butter & Milk Chocolate Dates 140g
140g · £37.86/kg£5.30Deliciously Ella Vegan Chocolate Orange Almonds 75g
75g · £55.33/kg£4.15Candy Kittens Treets Pretzel Bites 120g
120g · £22.50/kg£2.70Lindt Lindor Milk Chocolate Mini Truffles 80g
80g · £37.50/kg£3.00Waitrose Mint Creams 200g
200g · £25.25/kg£5.05£4.04 loyalty card (£20.20/kg)Cadbury Dairy Milk Buttons Dessert 75g
75g · £24.00/kg£1.80Cadbury Heroes Pouch 270g
409.1g · £9.83/kg33% off£4.02£6.00Cadbury Dairy Milk Giant Buttons Sharing Chocolate Bag 175g
175g · £25.71/kg£4.50Maltesers Milk Chocolate Gift Box 310g
310g · £28.06/kg£8.70Tony's Chocolonely Rainbow Tasting Pack 288g
288g · £43.75/kg£12.60Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g
94g · £26.60/kg£2.50M&M's Peanut Chocolate More to Share Pouch Bag 200g
200g · £25.25/kg£5.05Tony's Chocolonely Tiny Mix of Choc Flavours 180g
180g · £48.33/kg£8.70Aero Bubbles Peppermint Mint Chocolate Sharing Bag 92g
92g · £21.74/kg20% off£2.00£2.50Cadbury Twirl Bites Chocolate Bag 100g
100g · £15.60/kg35% off£1.56£2.40Cadbury Crunchie Rocks Chocolate Bag 100g
100g · £15.60/kg35% off£1.56£2.40Monztezuma's Organic Dark Chocolate Buttons 120g
120g · £55.00/kg£6.60Maltesers Multipack Chocolate Funsize 214.50
214.5g · £29.84/kg£6.40Cadbury Family Treatsize Chocolate Multipack 12 Pack 223g
223g · £27.35/kg£6.10Toblerone Mixed Pouch 250g
378.8g · £15.84/kg£6.00Cadbury Giant Buttons 290g
290g · £18.62/kg£5.40Cadbury Dairy Milk Mega Buttons Chocolate Sharing Bag 192g
192g · £23.44/kg£4.50Cadbury Dairy Milk Caramel Nibbles Sharing Chocolate Bag 175g
175g · £25.71/kg£4.50View all (79)
Sweets
KP Honey Roast Peanuts 225g
225g · £17.33/kg2 for £6.60£3.90Kinnerton Chocolate Lollipop 22g
22g · £54.55/kg£1.20Fruittella Strawberry Chewy Sweets Stick 41g
41g · £23.17/kg£0.95Marzipan Fruit Selection 205g
205g · £46.83/kg£9.60Sour Patch Kids Strawberry & Watermelon Treatsize Bag 20x17.5g
350g · £10.29/kg£3.60Haribo Starmix 352g
352g · £11.22/kg£3.95Waitrose Wine Gums 200g
200g · £8.00/kg£1.60The Natural Confectionery Co. Jelly Snakes Sweets Bag 110g
110g · £20.00/kg£2.20Sour Patch Kids Original Sweets Bag 120g
120g · £16.67/kg£2.00Maynards Bassetts Liquorice Allsorts Sweets Sharing Bag 130g
130g · £12.31/kg£1.60Haribo Multipack Sharing Tub 24x25g
600g · £10.00/kg£6.00Waitrose Mint Humbugs 200g
200g · £8.00/kg£1.60Quality Street Bag 300g
300g · £20.00/kg£6.00Skittles & Friend 144g
144g · £41.67/kg£6.00Waitrose Fruit Jellies 200g
200g · £8.00/kg£1.60Haribo Trick or Treat 32 Mini Bags 32x16g
512g · £8.79/kg£4.50Haribo Tangfastics 175g
175g · £10.29/kg£1.80Waitrose Fruit Pastilles 200g
200g · £8.00/kg£1.60Fruit-tella Juicy Chews 135g
135g · £11.85/kg£1.60Candy Kittens Lucky Cherry 140g
140g · £15.36/kg35% off£2.15£3.30Sour Patch Kids Blue Raspberry 120g
120g · £16.67/kg£2.00Shades by Niko The Originals 150g
150g · £14.67/kg£2.20Rowntree's Fruit Pastilles Lollies 130g
130g · £11.31/kg30% off£1.47£2.10Maynards Bassetts Jelly Babies 350g
350g · £11.14/kg£3.90Maynards Bassetts Wine Gums 350g
350g · £11.14/kg£3.90Waitrose Jelly Babies 200g
200g · £8.00/kg£1.60Candy Kittens Soul Pop 140g
140g · £15.36/kg35% off£2.15£3.30Candy Kittens Disco Dreams 140g
140g · £15.36/kg35% off£2.15£3.30Haribo Starmix 175g
175g · £10.29/kg£1.80Swizzels Trick or Treat Lolly Mix 330g
330g · £9.09/kg£3.00Epic Giant Toastin' Mallows 300g
300g · £10.33/kg£3.10Waitrose Strawberry Flavour Pencils 65g
65g · £13.08/kg£0.85Maynards Bassetts Jelly Babies Sweets Sharing Bag 130g
130g · £12.31/kg£1.60Candy Kittens Wanderlust Gourmet Chews 140g
140g · £15.36/kg35% off£2.15£3.30Rowntree's Jelly Tots Sharing Bag 150g
150g · £9.80/kg30% off£1.47£2.10Waitrose Jelly Beans 200g
200g · £8.00/kg£1.60Candy Kittens Treets Crispy 120g
120g · £22.50/kg£2.70Cooks Ingredients Mini Pink & White Marshmallows 150g
150g · £14.00/kg£2.10Shades by Niko Strawberry 150g
150g · £14.67/kg£2.20Panda 4 Liquorice Bars 128g
128g · £13.75/kg20% off£1.76£2.20No.1 Pâtes de Fruits 120g
120g · £70.00/kg£8.40Maynards Bassetts Wine Gums Sweets Sharing Bag 130g
130g · £12.31/kg£1.60Waitrose Fruit Sherbets 200g
200g · £8.00/kg£1.60Haribo Goldbears 175g
175g · £8.74/kg15% off£1.53£1.80Haribo Nostalgix 175g
175g · £8.74/kg15% off£1.53£1.80Haribo Sour Skeletons 160g
160g · £11.25/kg£1.80Haribo Giant Strawbs Sweets 175g
175g · £10.29/kg£1.80Haribo Bone Shakers 160g
160g · £11.25/kg£1.80Waitrose Mint Assortment 200g
200g · £8.00/kg£1.60Shades By Niko Sour Ultimate Vibes 150g
150g · £14.67/kg£2.20View all (94)
Chewing Gum & Mints
Waitrose Mint Imperials 200g
200g · £8.00/kg£1.60Extra Peppermint Chewing Gum 5x14g
70g · £54.29/kg£3.80Extra Peppermint Sugar Free Chewing Gum Bottle 46Each
1pk · £3.70 each£3.70Extra Cool Breeze Sugar Free Chewing Gum Bottle 46s
46pk · £0.08 each£3.70Airwaves Menthol & Eucalyptus Chewing Gum Sugar Free Multipack 5x14g
70g · £54.29/kg£3.80Extra White Classic Mint Sugar Free Chewing Gum Bottle 46s
64g · £50.00/kg£3.20Polo Original Mint Tube Multipack 4x34g
136g · £16.91/kg£2.30Polo Sugar Free Mints 4 Pack 4x33.4g
133.6g · £17.22/kg£2.30Trebor Peppermint Softmints 4x38g
152g · £14.47/kg£2.20Waitrose Mint Crumbles 200g
200g · £9.00/kg£1.80Peppersmith Peppermint 15g
15g · £95.33/kg25% off£1.43£1.90Extra White Bubblemint Sugar Free Chewing Gum Bottle 64g
64g · £50.00/kg£3.20Extra Spearmint Sugar Free Chewing Gum Bottle 46s
1pk · £3.70 each£3.70Extra Airwaves Sugar Free Chewing Gum Bottle 64g
64g · £50.00/kg£3.20Extra Spearmint Sugarfree Chewing Gum 10s
14g · £82.14/kg£1.15Extra Peppermint Sugarfree Chewing Gum 10s
14g · £82.14/kg£1.15Extra Spearmint Chewing Gum 5x14g
70g · £54.29/kg£3.80Trebor Extra Strong Peppermint 4x36.4g
145.6g · £18.54/kg£2.70Smint XXL Peppermint 35g
35g · £60.00/kg£2.10Trebor Extra Strong Mints Roll 41g
41g · £24.39/kg£1.00Nuud Plastic Free Peppermint Gum 9s 18g
18g · £80.00/kg20% off£1.44£1.80Nuud Plastic Free Spearmint Gum 9s 18g
18g · £80.00/kg20% off£1.44£1.80