Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Cigarettes

  • Superkings Original Black 20 Pack

    20pk · £1.20 each
    £23.90
  • Benson & Hedges Silver Cigarettes 20 Pack

    20pk · £1.11 each
    £22.15
  • Berkeley Superkings Green Cigarettes 20 Pack

    20pk · £1.06 each
    £21.20
  • Benson & Hedges Dual Cigarettes 20 Pack

    20pk · £1.05 each
    £21.00
  • Vogue Essence Bleue 20 Pack

    20pk · £1.12 each
    £22.40
  • Royals Red King Size 20 Pack

    20pk · £1.06 each
    £21.25
  • Mayfair Silver Kingsize Cigarettes 20'S

    20pk · £0.95 each
    £18.90
  • Rothmans Blue Superkings 20 Pack

    20pk · £0.90 each
    £18.00
  • Rothmans Silver Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.95 each
    £19.05
  • Rothmans Blue King Size 24 Pack

    24pk · £0.90 each
    £21.70
  • Rothmans Blue 20 Cigarettes

    20pk · £0.90 each
    £18.00
  • Camel Blue Cigarettes 20 Pack

    20pk · £1.11 each
    £22.25
  • Richmond Green Filter Superkings Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.94 each
    £18.70
  • Sovereign Blue Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.95 each
    £18.90
  • Players Green Filter Superkings Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.97 each
    £19.30
  • Benson & Hedges Superkings Blue 20 Cigarettes

    20pk · £0.97 each
    £19.30
  • Windsor Blue JPS Real Blue Superkings 20 Pack

    20pk · £1.02 each
    £20.45
  • Sterling Superking Blue 20 Cigarettes

    20pk · £1.02 each
    £20.30
  • L&B Blue Real Blue Superkings 20 Pack

    20pk · £0.97 each
    £19.30
  • Benson & Hedges Gold Cigarettes 20 Pack

    20pk · £1.15 each
    £22.90
  • L&B Blue Original 20 Pack

    20pk · £0.97 each
    £19.30
  • Lambert & Butler Original Silver 20 Pack

    20pk · £1.02 each
    £20.35
  • Mayfair Superkings Original Blue 20 Cigarettes

    20pk · £1.04 each
    £20.75
  • Carlton Original Superking 20 Pack

    20pk · £0.88 each
    £17.65
  • Carlton Original King Size 20 Pack

    20pk · £0.95 each
    £18.95
  • Players Bright Superking 20 Pack

    20pk · £0.97 each
    £19.30
  • Sovereign Superkings Blue Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.95 each
    £18.90
  • Sterling Dual Cigarettes 20 Pack

    20pk · £1.03 each
    £20.50
  • Mayfair Superkings Silver Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.95 each
    £18.90
  • Sterling Superkings Green Cigarettes 20 Pack

    20pk · £1.02 each
    £20.30
  • Embassy Signature Gold Superking 20 Pack

    20pk · £0.95 each
    £18.90
  • Sterling King Size Cigarettes 20 Pack

    20pk · £1.02 each
    £20.30
  • Sterling Blue Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.95 each
    £18.90
  • Players Classic Superkings 20 Cigarettes

    20pk · £0.93 each
    £18.55
  • Players Classic King Size 20 Cigarettes

    20pk · £0.86 each
    £17.25
  • Pall Mall Shift Kingsize Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.97 each
    £19.35
  • Silk Cut Purple Cigarettes 20 Pack

    20pk · £1.26 each
    £25.25
  • Pall Mall Shift Xl 23 Pack

    23pk · £0.94 each
    £21.70
  • Pall Mall Flow Blue Superkings 20 Cigarettes

    20pk · £0.97 each
    £19.35
  • Pall Mall Flow Blue 20 Pack

    20pk · £0.97 each
    £19.35
  • Pall Mall Flow Red Superkings 20 Cigarettes

    20pk · £0.97 each
    £19.35
  • Pall Mall Flow Red 20 Pack

    20pk · £0.97 each
    £19.35
  • Benson & Hedges Blue Dual Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.99 each
    £19.75
  • Mayfair Green Cigerettes 20 Pack

    20pk · £1.05 each
    £21.00
  • Players Real Red Superking 20 Pack

    20pk · £0.97 each
    £19.30
  • Players Bright 20 Pack

    20pk · £0.97 each
    £19.30
  • Players Real Red 20 Pack

    20pk · £0.90 each
    £17.95
  • Mayfair Gold Cigarettes 20 Pack

    20pk · £0.85 each
    £17.00
  • Embassy Signature Gold 20 Pack

    20pk · £0.88 each
    £17.60
  • Mayfair Sky Blue Cigarettes 20 Pack

    20pk · £1.04 each
    £20.75
  • View all (77)

Vapes & Tobacco Alternatives

  • Nordic Spirit Icy Peppermint X-Strong Nicotine Pouches 11mg 20 Pouches

    20pk · £0.27 each
    £5.30
  • Velo Tropical Ice Nicotine Pouches 10mg 20 Pack 14g

    20pk · £0.38 each
    £7.65
  • JUUL2 Pods Crisp Menthol 18mg/ml 2x2x1.2ml

    4pk · £3.84 each
    £15.35
  • Juul2 Pods 18Mg/Ml Virginia Tobacco 2X2x1.2Ml

    4pk · £3.84 each
    £15.35
  • Velo Tropical Ice Nicotine Pouches Mini 6mg 15 Pack

    15pk · £0.39 each
    £5.90
  • SKE 600 Pro Pods Berry Ice 20mg /2 ML X 2 Pods

    2pk · £3.08 each
    £6.15
  • Nordic Spirit Mint Regular - Tobacco Free Nicotine Pouches 20 Pack 6mg 14g

    20pk · £0.40 each
    £7.95
  • SKE 600 Pro Pods Kiwi Passion Fruit Guava 2x 20mg/2ml

    2pk · £3.30 each
    £6.60
  • Elux Legend Nic Salts Fizzy Cherry 20Mg/10ml

    1pk · £4.30 each
    £4.30
  • Elux Legend Nic Salts Blueberry Sour Raspberry 20Mg/10ml

    1pk · £4.30 each
    £4.30
  • Elux Legend Nic Salts Blueberry Raspberry 20Mg/10ml

    1pk · £4.30 each
    £4.30
  • Vuse Pod Creamy Tobacco v-Pro 20mg/ml 2 Pack 2ml

    2pk · £4.13 each
    £8.25
  • Vuse Blueberry Ice Pods 20mg/ml 2 Pack

    2pk · £4.13 each
    £8.25
  • Juul2 Pods Ruby Menthol 18Mg/Ml 2 X 1.2Ml

    2pk · £4.13 each
    £8.25
  • Juul2 Pods Summer Menthol 18Mg/Ml 2X1.2Ml

    2pk · £4.13 each
    £8.25
  • Juul2 Pods Polar Menthol 18Mg/Ml 2 X 1.2Ml

    2pk · £4.13 each
    £8.25
  • Zone Cool Mint Nicotine Pouches 17mg x 20 Pouches 14.1g

    20pk · £0.24 each
    £4.70
  • ZYN Cool Mint Mini Medium Nicotine 3mg x 20 Pouches 8g

    20pk · £0.38 each
    £7.65
  • ZYN Black Cherry Nicotine 3mg x 20 Pouches 8g

    20pk · £0.38 each
    £7.65
  • Vuse Classic Golden Tobacco 20mg 2 Pods

    2pk · £4.13 each
    £8.25
  • Nicorette Stop Smoking Aid 2mg Nicotine Gum - Icy White 105s

    105pk · £0.22 each
    £22.75
  • Nordic Spirit Frosty Mint Max - Tobacco Free Nicotine Pouches 20 Pack 17mg 14g

    20pk · £0.27 each
    £5.30
  • Hayati Pro Max+ Pods Strawberry Raspberry Ice 20mg

    1pk · £8.00 each
    £8.00
  • Nordic Spirit Sweet Mint Regular - Tobacco Free Nicotine Pouches 20 Pack 6mg 14g

    20pk · £0.27 each
    £5.30
  • ZYN Spearmint Mini Nicotine Pouches 1.5mg 10 Pouches

    10pk · £0.36 each
    £3.55
  • Hayati Pro Max+ Pods Lemon & Lime 20mg

    1pk · £8.00 each
    £8.00
  • Hayati Pro Max+ Pods Juicy Peach 20mg

    1pk · £8.00 each
    £8.00
  • Hayati Pro Max+ Pods Blueberry Raspberry 20mg

    1pk · £8.00 each
    £8.00
  • Hayati Pro Max+ Pods Blue Sour Raspberry 20mg

    1pk · £8.00 each
    £8.00
  • Hayati Pro Max+ Pods Blue Razz GB 20mg

    1pk · £8.00 each
    £8.00
  • Hayati Pro Max+ Kit Strawberry Raspberry Ice 20mg

    1pk · £12.00 each
    £12.00
  • blu Pod Blueberry Ice 20mg/ml 2x 2ml

    2pk · £3.53 each
    £7.05
  • Hayati Pro Max+ Kit Lemon & Lime 20mg

    1pk · £12.00 each
    £12.00
  • Hayati Pro Max+ Kit Blueberry Raspberry 20mg

    1pk · £12.00 each
    £12.00
  • Velo Ruby Berry Nicotine Pouches 20 Pack 10Mg 14G

    14g · £546.43/kg
    £7.65
  • Hayati Pro Max+ Kit Blue Razz GB 20mg

    1pk · £12.00 each
    £12.00
  • Blu Pro Kit Clearomiser

    1pk · £6.30 each
    £6.30
  • Velo Nicotine Pouches Polar Mint 6Mg 20 Pack

    20pk · £0.38 each
    £7.65
  • Blu Liquid Menthol 1.6%

    1pk · £4.60 each
    £4.60
  • Velo Freeze Nicotine Pouches 20 Pack 10.9Mg 14G

    20pk · £0.38 each
    £7.65
  • Velo Nicotine Pouches Ice Cool 10Mg 20 Pack

    20pk · £0.38 each
    £7.65
  • Cirro Utterly Menthol Eliquid 18Mg/Ml 10Ml

    1pk · £4.95 each
    £4.95
  • Nicorette Stop Smoking Aid 2mg Nicotine Gum - Icy White 30s

    30pk · £0.32 each
    £9.60
  • Velo Lime Flame Nicotine Pouches 8mg 20 pouches

    20pk · £0.38 each
    £7.65
  • LOST MARY BM6000 Refillable Pod Kit Blueberry Sour Raspberry 20mg

    1pk · £15.95 each
    £15.95
  • Elux Legend Strawberry Raspberry Cherry Ice 10Ml 20Mg/10ml

    1pk · £4.30 each
    £4.30
  • LOST MARY BM6000 Refillable Pod Kit Pineapple Ice 20mg/ml

    1pk · £15.95 each
    £15.95
  • Elux Legend Nic Salts Pineapple Ice 20mg/10ml

    1pk · £4.30 each
    £4.30
  • Nicorette Lozenge Mint 2mg 80ct

    80pk · £0.29 each
    £23.00
  • ZYN Menthol Ice Nicotine 13.5mg x 20 Pouches 14g

    20pk · £0.30 each
    £5.90
  • View all (161)

Rolling Tobacco

  • Amber Leaf Original 40g

    40g · £1,180.00/kg
    £47.20
  • Marlboro Roll Your Own 30G

    30g · £998.33/kg
    £29.95
  • American Spirit Roll Your Own 30G

    30g · £1,238.33/kg
    £37.15
  • Benson & Hedges Blue Rolling Tobacco 50G

    50g · £1,002.00/kg
    £50.10
  • Players Easy Rolling Tobacco 30G

    30g · £1,010.00/kg
    £30.30
  • Holborn Yellow Rolling Tobacco & Cigarette Paper 30G

    30pk · £1.06 each
    £31.80
  • Amber Leaf Roll Your Own 50G

    50g · £1,176.00/kg
    £58.80
  • Pall Mall Fine Cut 30G

    30g · £980.00/kg
    £29.40
  • Lambert & Butler Blue Rolling Tobacco 30G

    30g · £980.00/kg
    £29.40
  • Cutters Choice Extra Fine Tobacco 30g

    30g · £1,116.67/kg
    £33.50
  • Cutters Choice Original 30G

    30g · £1,188.33/kg
    £35.65
  • Riverstone 30G

    30g · £940.00/kg
    £28.20
  • Benson & Hedges Blue Rolling Tobacco 30G

    30g · £1,010.00/kg
    £30.30
  • Amber Leaf Original 3 In 1 Rolling Tobacco 30g

    30g · £1,188.33/kg
    £35.65
  • Old Holborn Roll Your Own 30G

    30g · £1,148.33/kg
    £34.45
  • Golden Virginia Yellow 50G

    50g · £1,106.00/kg
    £55.30
  • Golden Virginia Yellow 30G

    30g · £1,115.00/kg
    £33.45
  • Golden Virginia The Original 50G

    50g · £1,177.00/kg
    £58.85
  • Golden Virginia The Original 30G

    30g · £1,185.00/kg
    £35.55
  • Gold Leaf Jps 50G

    50g · £1,043.00/kg
    £52.15
  • Gold Leaf Jps 30G

    30g · £1,053.33/kg
    £31.60
  • Mayfair Gold Rolling Tobacco 30g

    30g · £953.33/kg
    £28.60
  • Sterling Essential Rolling Tobacco 30g

    30g · £1,010.00/kg
    £30.30
  • Sterling Roll Your Own 50G

    50g · £1,043.00/kg
    £52.15
  • Sterling Rolling Tobacco 30g

    30g · £1,053.33/kg
    £31.60
  • Sterling Rolling Tobacco Essential 50G

    50g · £1,002.00/kg
    £50.10
  • Golden Virginia The Original Pouch 40g

    40g · £1,097.50/kg
    £43.90
  • Golden Virginia Amber Pouch 30g

    30g · £1,036.67/kg
    £31.10
  • Amber Leaf Roll Your Own 30G

    30g · £1,183.33/kg
    £35.50
  • Sterling Rolling Tobacco 3 in 1 30g

    30g · £1,055.00/kg
    £31.65
  • Sterling Rolling Tobacco 40g

    40g · £1,046.25/kg
    £41.85

Accessories

  • Rizla Green Papers

    1pk · £0.60 each
    £0.60
  • Rizla Blue Papers

    1pk · £0.60 each
    £0.60
  • Rizla Super Thin Silver King Size Slim Combi Pack 32 Pack

    1pk · £1.65 each
    £1.65
  • Rizla Silver Slim King Size Papers

    1pk · £1.40 each
    £1.40
  • Rizla Polar Blast Extra Slim Filter Tips 60S

    60pk · £0.03 each
    £1.70
  • Rizla Menthol Extra Slim Filter Tips 120S

    120pk · £0.01 each
    £1.40
  • Rizla Green Papers Multi 5 Pack

    5pk · £0.53 each
    £2.65
  • Ocb Virgin Paper Slim & Filters Unbleached

    32pk · £0.06 each
    £1.85
  • Zig Zag Green 8 Paper

    8pk · £0.18 each
    £1.45
  • Swan Slim Filter Tips Pre Cut 102 Pack

    102pk · £0.01 each
    £1.40
  • Poppell Electronic Lighter

    1pk · £1.40 each
    £1.40
  • Swan Ultra Slim Filter Tips 126 Pack

    126pk · £0.01 each
    £1.50
  • Ocb Premium Slim 32 Leaves & 32 Filters

    64pk · £0.03 each
    £1.90
  • Keep it Handy Electronic Lighters 3pk

    3pk · £0.58 each
    £1.75
  • OCB Rice Slim Rolling Papers with Filters 32 Pack

    32pk · £0.06 each
    £2.00
  • OCB Organic Hemp Slim Rolling Papers and Filters 32 Pack

    1pk · £2.05 each
    £2.05
  • Rizla Classic KS Combi 32

    32pk · £0.05 each
    £1.75
  • Keep It Handy Electric Long Lighter

    1pk · £1.75 each
    £1.75
  • Rizla Blue Slim King Size Papers

    1pk · £1.40 each
    £1.40
  • Rizla Fresh Mint Flavour Card

    1pk · £0.70 each
    £0.70
  • Rizla Menthol Chill Flavour Card

    1pk · £0.70 each
    £0.70
  • Swan Extra Slim Filter Tips 120 Pack

    120pk · £0.01 each
    £1.60
  • Swan Menthol Extra Slim Filters 120 Pack

    120pk · £0.01 each
    £1.60
  • Bryant & May Extra Long Matches Av 45 Matches

    1pk · £1.10 each
    £1.10
  • Rizla Extra Slim Filter Tips 120'S

    120pk · £0.01 each
    £1.40
  • Zig Zag Electronic Lighters 2 Pack

    2pk · £1.05 each
    £2.10
  • Swan Crushball Fresh Burst Extra Slim Filters X54

    54pk · £0.03 each
    £1.85
  • Rizla Liquorice Papers

    1pk · £0.80 each
    £0.80
  • Swan Vestas Matches 1 Box

    1pk · £0.45 each
    £0.45

Cigars

  • STERLING DUAL DOUBLE CAPSULE LEAF WRAPPED 20 CIGARILLOS

    20pk · £0.97 each
    £19.30
  • Sterling Dual Capsule Lead Wrapped 10 Cigarillos

    10pk · £0.90 each
    £8.95
  • Hamlet 10 Miniatures Cigars

    10pk · £1.10 each
    £11.00
  • Royal Dutch Filter Cigarillos 10 Pack

    10pk · £1.49 each
    £14.85
  • Hamlet Fine Cigars 5 Pack

    5pk · £2.17 each
    £10.85
  • Royal Dutch Flame Filter Cigarillos 10 Pack

    10pk · £1.10 each
    £10.95
  • Moments Miniature Cigars 10 Pack

    10pk · £0.92 each
    £9.15
  • Sterling Dual Capsule Xtra Yellow 10 Cigarillo

    10pk · £0.78 each
    £7.75
  • Royal Dutch Mini Double Filter Cigarillos 10 Pack

    10pk · £0.89 each
    £8.85
  • Sterling Dual Double Capsule Leaf Wrapped 10 Cigarillos

    10pk · £0.98 each
    £9.80
  • Royal Dutch Miniature 10 Pack

    10pk · £0.87 each
    £8.65
  • Signature Blue Cigars 10 Pack

    10pk · £1.06 each
    £10.60
  • Sterling Dual Capsule Leaf Wrapped 20 Cigarillos

    20pk · £0.95 each
    £19.05
  • View Save with Clubcard

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo