Bread
Warburtons Farmhouse Bread 800g
800g ¡ £2.00/kg£0.40 off£1.60£2.00Warburtons Thick Slice Soft Tiger Bloomer 600g
600g ¡ £3.42/kg£2.05Warburtons Soft Thick White Toastie Bread 800g
800g ¡ £2.19/kg£1.75Warburtons Medium Soft White Bread 800g
800g ¡ £2.19/kg£1.75Warburtons Danish Lighter White Bread 400g
400g ¡ £3.88/kg£1.55Warburtons Soft White Our Dough Bread 400g
400g ¡ £5.75/kg£2.30Warburtons Toastie Soft Thick White Bread 400g
400g ¡ £3.13/kg£1.25Warburtons The True Taste of Wholemeal Bread 800g
800g ¡ £2.13/kg£1.70Warburtons Medium Sliced Wholemeal Bread 400g
400g ¡ £3.13/kg£1.25Schar Gluten-Free White Ciabatta Rolls 200g
200g ¡ £14.75/kg£2.95Part-Baked Bread 6 Dinner Rolls 300g
6pk ¡ £0.25 each£1.50Warburtons Original Seeded Batch Bread 800g
800g ¡ £3.00/kg£2.40Warburtons Seeds & Grains Our Dough 400g
400g ¡ £5.75/kg£2.30Warburtons Half & Half Medium Bread 800g
800g ¡ £2.13/kg£1.70
Croissants & Breakfast
Asda The Bakery Brioche Rolls 280g
8pk ¡ £0.24 each£1.957 Days Max Croissant with Cocoa Flavoured Filling 80g
80g ¡ £15.63/kg£1.25Asda The Bakery 6 Croissants 240g
6pk ¡ £0.38 each£2.30Warburtons 6 Crumpets
6pk ¡ £0.13 each£0.26 off£0.79£1.05Warburtons 8 Crumpet Thins
8pk ¡ £0.21 each£1.70Asda The Bakery Chocolate Hazelnut Crepes 6 x 30g (180g)
180g ¡ £13.61/kg£2.45Warburtons 6 Pancakes
6pk ¡ £0.25 each£1.50Asda The Bakery 6 Classic Waffles 250g
6pk ¡ £0.41 each£2.45Warburtons Pearl Sugar Belgian Waffle 70g
1pk ¡ £1.45 each£1.45
Buns & Rolls
St Pierre 4 Brioche Burger Buns
4pk ¡ £0.76 each£3.05Warburtons 4 Sliced Brioche Burger Buns
4pk ¡ £0.78 each£3.10New York Bakery Sliced Protein Boost NYC Bagels
5pk ¡ £0.48 each£2.40Warburtons 6 Sliced Soft White Rolls
6pk ¡ £0.26 each£1.55Warburtons 6 Sliced Wholemeal Rolls
6pk ¡ £0.26 each£1.55Warburtons 6 Sliced Hotdog Rolls
6pk ¡ £0.30 each£1.80
Wraps, Pittas & Naans
Mission Wraps Original 367g
6pk ¡ £0.31 each£1.85Old El Paso 8 Regular Tortillas Flour 326g
326g ¡ £6.90/kg£2.25Warburtons 4 Greek Style Soft Flatbreads
4pk ¡ £0.58 each£2.30Patak's The Original 2 Flame Baked Garlic & Coriander Naans
220g ¡ £10.45/kg£2.30Patak's The Original 2 Flame Baked Peshwari Naans
220g ¡ £10.45/kg£2.30Patak's the Original 2 Flame Baked Plain Naans
220g ¡ £10.45/kg£2.30Warburtons 4 Soft Pitta
4pk ¡ £0.38 each£1.50Asda Tortilla 500g
500g ¡ £7.60/kg£3.80
Crumbles, Sweet Pies & Tarts
ASDA The Bakery 6 Apple & Blackcurrant Pies
6pk ¡ £0.33 each£1.95Asda The Bakery 6 Assorted Jam Tarts
6pk ¡ £0.21 each£1.25
Small Cakes & Treats
Mr Kipling 8 French Fancies
8pk ¡ £0.46 each£3.70Asda The Bakery 20 Flapjack Mini Bites 240g
20pk ¡ £0.14 each£0.40 off£2.80£3.20Cadbury 5 Milk Chocolate Mini Rolls
5pk ¡ £0.46 each£0.78 off£2.32£3.10Cadbury Raspberry Mini Rolls Cakes x5
5pk ¡ £0.46 each£0.78 off£2.32£3.10McVitie's Digestive Caramel Slices Cake Snack Bars 5 Slices 109.9g
5pk ¡ £0.38 each£1.90Asda The Bakery 15 Chocolate Cluster Mini Bites
15pk ¡ £0.21 each£3.20Asda The Bakery 6 Fluffy Victoria Sponge Cakes
6pk ¡ £0.33 each£1.95Asda The Bakery 6 Lemon Bakewells
6pk ¡ £0.38 each£2.25Asda The Bakery 9 Chocolate Mini Cupcakes
9pk ¡ £0.37 each£3.30Brompton House Chocolate Brownies with Milk Chocolate 10 x 25g (250g)
10pk ¡ £0.31 each£3.10Brompton House Chocolate Brownies with Milk Chocolate 6 x 25g (150g)
6pk ¡ £0.32 each£1.90Brompton House Coconut Macaroons 4 x 33.5g (134g)
4pk ¡ £0.48 each£1.90Brompton House Fantasy Brownies 6 x 25g (150g)
6pk ¡ £0.32 each£1.90Cadbury 10 Milk Chocolate Mini Rolls
10pk ¡ £0.49 each£4.90Cadbury Raspberry Mini Rolls Cakes x10
10pk ¡ £0.49 each£4.90McVitie's Jaffa Mini Rolls Cake Bars 5 Pack
5pk ¡ £0.51 each£2.55Mr Kipling 4 Custard Cream Whirls
4pk ¡ £0.48 each£1.90Mr Kipling 4 Lemon & Raspberry Whirls
4pk ¡ £0.56 each£2.25Mr Kipling 5 Mini Battenbergs
5pk ¡ £0.62 each£3.10Mr Kipling 6 Viennese Whirls
6pk ¡ £0.52 each£3.10Mr Kipling 8 Angel Slices
8pk ¡ £0.54 each£4.35Mr Kipling 8 Frosty Fancies
8pk ¡ £0.38 each£3.00Mr Kipling Lunchbox 4 Raspberry Slices
4pk ¡ £0.63 each£2.50Soreen 5 Banana Lunchbox Loaves 150g
5pk ¡ £0.45 each£2.25The BAKERY at ASDA 22 Caramel Shortcake Mini Bites
22pk ¡ £0.15 each£3.20The Bakery at ASDA 4 Chocolate Mini Loaf Cakes
4pk ¡ £0.89 each£3.55The Bakery at ASDA 4 School Cakes
4pk ¡ £0.63 each£2.50The Bakery at ASDA Lemon Drizzle Mini Loaf Cakes
4pk ¡ £0.78 each£3.10Brompton House Choc Chip Muffins with Milk Chocolate. 6 x 25g (150g)
6pk ¡ £0.32 each£1.90Krispy Kreme 8 Original Glazed Bites Doughnuts Bites
1pk ¡ £6.25 each£6.25
Scones & Teacakes
Warburtons Family Bakers Fruit Loaf with Cinnamon and Raisin 400g
400g ¡ £6.88/kg£2.75Real Lancashire Eccles Cakes
4pk ¡ £0.74 each£2.95Soreen The Original Malt Loaf 260g
260g ¡ £7.31/kg£1.90Warburtons 4 Fruity Teacakes
4pk ¡ £0.33 each£0.42 off£1.33£1.75Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 6 x 24g
6pk ¡ £0.28 each£1.65
Whole Cakes
Asda Exceptional Victoria Sponge Cake
1pk ¡ £4.70 each£4.70Asda The Bakery Chocolate Swiss Roll
1pk ¡ £2.60 each£2.60McVitie's Jamaica Ginger Sticky Pudding Cake
1pk ¡ £2.20 each£2.20Asda The Bakery Letty the Caterpillar Cake
1pk ¡ £11.20 each£11.20Asda Exceptional Chocolate Fudge Cake
1pk ¡ £4.60 each£4.60
Savoury Pies
Asda 10 Mini Pork Pies 250g
250g ¡ £10.80/kg3 for £7£2.70Pukka Minced Beef & Onion Pie
215g ¡ £9.77/kg£0.70 off£2.10£2.80Asda Pork & Egg Gala Slices 290g
290g ¡ £14.48/kg£4.20Asda Melton Mowbray Pork Pie 140g
140g ¡ £15.71/kg£2.20Pork Farms 4 Original Pork Pies 260g
260g ¡ £8.27/kg£2.15Pukka All Steak Pie
209g ¡ £13.40/kg£2.80Asda Mini Pork Pies 100g
2pk ¡ £0.83 each£1.65
Seasonal Bakery
Exceptional by ASDA 6 Luxury Mince Pies
6pk ¡ £0.59 each£3.55