- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Free delivery
New users only. Min spend £10. Fees apply.
Save with Clubcard
Pukka Chicken & Mushroom Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)New York Bakery Everything Bagel 5 pack
5pk · £0.52 each£2.60£1.85 Clubcard (£0.37 each)Dettol Antibacterial Limescale Bathroom Cleaning Spray 750ml
£3.55£3.10 ClubcardHeinz Sweet Potato & Beef Hotpot Baby Food Tray 200g
200g · £13.25/kg£2.65£2.20 Clubcard (£11.00/kg)Tesco Seedless Grape Selection Pack 500G
500g · £4.80/kg£2.40£2.15 Clubcard (£4.30/kg)Tesco Mixed Sized Organic Eggs 6 Pack
328g · £10.98/kg£3.60£3.05 Clubcard (£9.30/kg)Kerrygold Salted Butter Stick 100g
100g · £26.50/kg£2.65£2.30 Clubcard (£23.00/kg)Cathedral City Minis Mature Cheddar Cheese 6x20g
6pk · £145.00/kg£2.90£2.60 Clubcard (£130.00/kg)Tesco Finest 4 Signature Pork Sausages 440g
440g · £13.52/kg£5.95£4.45 Clubcard (£10.11/kg)Dairylea Lunchers Ham n Cheese 65g
65g · £29.23/kg£1.90£1.25 Clubcard (£19.23/kg)Quorn 7 Picnic Eggs 140g
140g · £21.07/kg£2.95£2.10 Clubcard (£15.00/kg)Original Source Mint Shower Gel 250M
£2.25£1.60 ClubcardM&M'S Minis Milk Chocolate Funsize 220g
220g · £28.64/kg£6.30£4.35 Clubcard (£19.77/kg)Jack Links Beef Jerky Sweet & Hot 60g
60g · £84.17/kg£5.05£3.80 Clubcard (£63.33/kg)Warburtons Crumpets 6 Pack
6pk · £0.17 each£1.00£0.90 Clubcard (£0.15 each)Marmite Cashews 110g
110g · £40.91/kg£4.50£2.50 Clubcard (£22.73/kg)Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack
6pk · £0.73 each£4.35£2.60 Clubcard (£0.43 each)Jason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g
450g · £6.33/kg£2.85£2.55 Clubcard (£5.67/kg)Mini Babybel Light Cheese Snacks 6 x 20g
6pk · £160.00/kg£3.20£2.25 Clubcard (£112.50/kg)Mutti Peeled Whole Plum Tomatoes 400g
400g · £5.38/kg£2.15£1.60 Clubcard (£4.00/kg)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Arla LactoFREE Mature Cheddar Cheese 200g
200g · £15.75/kg£3.15Tesco Finest 6 Pork & Caramelised Red Onion Sausages 400G
400g · £9.38/kg£3.75Tesco Finest Cottage Pie 400G
400g · £15.00/kg£6.00Tesco 2 Sweet Chill Hot Smoked Salmon Fillets 180G
180g · £39.72/kg£7.15Tesco 2 Garlic Baguettes 410g
410g · £5.12/kg£2.10Tesco Cajun Chicken Escalopes 350g
350g · £17.14/kg£6.00Creamfields Mild White Cheddar 400G
400g · £7.63/kg£3.05Tesco Calorie Controlled Chicken In Mushroom Sauce 370G
370g · £11.89/kg£4.40Tesco Finest Baby Tomatoes 220G
220g · £11.59/kg£2.55Tesco Chicken Breast Fillets 650g (c)
650g · £7.92/kg£5.15Mini Babybel Light Cheese Snacks 6 x 20g
6pk · £160.00/kg£3.20£2.25 Clubcard (£112.50/kg)Tesco Finest All Butter Scones 4 Pack
4pk · £0.73 each£2.90Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack
6pk · £0.73 each£4.35£2.60 Clubcard (£0.43 each)Tesco Mango & Lime Roast Chicken Mini Fillets 170g
170g · £27.06/kg£4.60Tesco BBQ Roast Chicken Breast Chunks 80g
80g · £28.75/kg£2.30The Gym Kitchen High Protein Banana Pancakes 4 pack
200g · £14.25/kg£2.85Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 250g
250g · £16.00/kg£4.00Tesco Garlic & Cheese Mushrooms 200g
200g · £15.00/kg£3.003 for 2 ClubcardWarburtons Protein Soft Pittas 4 Pack
4pk · £0.55 each£2.20Cauldron Foods Falafel 200G
200g · £15.00/kg£3.00Charlie Bigham's Chicken Tikka Masala 403G
403g · £17.87/kg£7.20Muller Corner Vanilla Yogurt with Chocolate Digestive Biscuits
124g · £8.87/kg£1.10Tesco Finest Buttermilk Pancakes 4 pack
4pk · £0.60 each£2.40Tesco Large Free Range Eggs 6 Pack
6pk · £0.41 each£2.45Muller Corner Yogurt Vanilla Chocolate Balls & Banana Chocolate Flakes 4x124g
4pk · £29.44/kg£3.65Lemons 3Pack Express
3pk · £0.65 each£1.95Pukka Chicken & Mushroom Pie
1pk · £2.75 each£2.75£2.45 Clubcard (£2.45 each)Cathedral City Minis Mature Cheddar Cheese 6x20g
6pk · £145.00/kg£2.90£2.60 Clubcard (£130.00/kg)Quorn 7 Picnic Eggs 140g
140g · £21.07/kg£2.95£2.10 Clubcard (£15.00/kg)Tesco Finest Smoked Dry Cure Streaky Bacon 240G
240g · £20.42/kg£4.90Cucumber Whole Each (C)
1pk · £1.00 each£1.00Tesco Brown Onions 3 Pack
3pk · £0.35 each£1.05Cheestrings Original Cheese Snacks 4 Pack 80G
4pk · £112.50/kg£2.25Tesco Finest 2 Cod & Parsley Fishcakes 290G
290g · £14.83/kg£4.30Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 800g
800g · £1.75/kg£1.40Tesco Mixed Sized Organic Eggs 6 Pack
328g · £10.98/kg£3.60£3.05 Clubcard (£9.30/kg)Tesco Finest White Sourdough Loaf 400G
400g · £7.00/kg£2.80Dairylea Lunchers Ham n Cheese 65g
65g · £29.23/kg£1.90£1.25 Clubcard (£19.23/kg)Tesco Wild Rocket 60G
60g · £20.00/kg£1.20Tesco Finest Rye & Mixed Seed Sourdough loaf 400G
400g · £7.00/kg£2.80New York Bakery Everything Bagel 5 pack
5pk · £0.52 each£2.60£1.85 Clubcard (£0.37 each)Tesco Seedless Grape Selection Pack 500G
500g · £4.80/kg£2.40£2.15 Clubcard (£4.30/kg)Warburtons Crumpets 6 Pack
6pk · £0.17 each£1.00£0.90 Clubcard (£0.15 each)Cully & Sully Chicken & Vegetable Soup 400G
400g · £7.00/kg£2.80Tesco White English Muffins 4 Pack
4pk · £0.20 each£0.80Tesco Granny Smith Apple 6 Pack
5pk · £0.42 each£2.10Fridge Raiders Roast Chicken Bites 3X22.5G
3pk · £90.91/kg£2.00Tesco Tenderstem Broccoli 200G
200g · £9.50/kg£1.90Tesco Express Baby Plum Tomatoes 300G
300g · £3.83/kg£1.15Tesco Salad Tomatoes 360G (C)
360g · £2.78/kg£1.00Rachel's Organic Divine Rice 2 X150g
2pk · £18.33/kg£2.75Kohinoor Delhi Butter Chicken Cooking Sauce 375G
375g · £7.33/kg£2.75£2.25 Clubcard (£6.00/kg)Tesco Double Chocolate Sundae Dessert 200G
200g · £12.75/kg£2.55Tesco Apple and Peanut Butter Dip 110g
110g · £20.00/kg£2.20Tesco Wholemeal Tortilla Wraps 8 pack
8pk · £0.20 each£1.60GINSTERS BUTTER CHICKEN POCKET 100G
100g · £15.00/kg£1.50Onken Mango & Passion Fruit Yogurt 450G
450g · £5.00/kg£2.25Tesco Paneer Cheese 200G
200g · £11.75/kg£2.35
Meal deals
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
Buy 1 Pasta, 1 Bread & 1 Sauce£6.00Unlock with ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
Buy 1 Sauce, 1 Carb, & 1 Vegetable£3.50Unlock with ClubcardITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
Buy 1 Noodle, 1 Broth & 1 Gyoza£7.00Unlock with Clubcard