Natural Yoghurts
Yeo Valley Organic Natural Live Smooth & Creamy Yogurt 450g
450g · £5.89/kg£2.65Fage Total 0% Fat Greek Recipe Strained Yoghurt 450g
450g · £10.78/kg£4.85Fage Total 0% Fat Natural Fat Free Greek Recipe Strained Yoghurt 950g
950g · £7.68/kg£7.30Fage Total 5% Fat Natural Greek Recipe Strained Yoghurt 450g
450g · £10.67/kg£4.80Sainsbury's Greek Style Natural Yogurt 1kg
1kg · £2.90/kg£2.90Fage Total 5% Fat Natural Greek Recipe Strained Yoghurt 950g
950g · £8.21/kg£7.80Sainsbury's Fat Free Greek Style Natural Yogurt 1kg
1kg · £2.75/kg£2.75Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 1kg
1kg · £4.05/kg£4.05Yeo Valley Organic Greek Recipe 5% Strained Natural Yogurt 850g
850g · £7.76/kg£6.60Yeo Valley Organic Natural Live Smooth & Creamy Yogurt 950g
950g · £5.05/kg£4.80Sainsbury's Greek Style Natural Yogurt 500g
500g · £3.50/kg£1.75Yeo Valley Organic Kefir Natural 350g
350g · £7.86/kg£2.75Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.11/kg£2.75Sainsbury's Natural Yogurt 500g
500g · £3.40/kg£1.70Sainsbury's Greek Style Fat Free Natural Yogurt 500g
500g · £2.10/kg£1.05Yeo Valley Organic Greek Style Natural 4 x 110g (440g)
4pk · £7.39/kg£3.25
Flavoured Yoghurts
Onken Cherry 450g
450g · £3.89/kg£0.75 off£1.75£2.50Yeo Valley Organic Greek Style Honey 4 x 100g (400g)
4pk · £8.75/kg£3.50Activia Strawberry & Mixed Fruit Low Fat Gut Health Yoghurt Multipack 8x115g
8pk · £6.09/kg£5.60Onken Mango, Papaya, Passion Fruit 450g
450g · £3.89/kg£0.75 off£1.75£2.50Müller Corner Red Cherry 136g
136g · £7.72/kg£1.05Oykos Peach Luxury Greek Style Yoghurt Dessert Multipack 4x110g
440g · £6.82/kg£3.00Müller Corner Delicious, Creamy Yogurt Family Pack 6 x 136g (816g)
6pk · £6.62/kg£5.40Activia Rhubarb Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g
4pk · £8.04/kg£3.70Activia Cherry Fat Free No Added Sugar Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70Activia Strawberry Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70Sainsbury's West Country Black Cherry Yogurt, Taste the Difference 150g
150g · £5.73/kg25% off£0.86£1.15Müller Corner Strawberry 136g
136g · £8.46/kg£1.15Light & Free Raspberry Greek Style Yogurt 4 x 115g (460g)
4pk · £7.28/kg£3.35Müllerlight® Strawberry Fat Free Yogurt 175g
175g · £7.43/kg£1.30Sainsbury's Low Fat Red Fruit Yogurts 750g (6 x 125g)
6pk · £2.80/kg£2.10Müllerlight® Red Fruit Fat Free Yogurt 6 x 175g
6pk · £6.37/kg£5.35Müller Corner Delicious, Creamy Yogurt Family Pack 6 x 136g (816g)
6pk · £6.62/kg£5.40Oykos Blueberry Luxury Greek Style Yoghurt Dessert 4x110g
440g · £6.82/kg£3.00Activia Fusions Blueberry Acai Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x120g
4pk · £8.02/kg£3.85Holy Moly Breakfast Avocado & Toast 75g
75g · £24.67/kg£1.85Sainsbury's Greek Style Yogurt 210g
210g · £11.43/kg£2.40Activia Fibre Walnut & Oat Gut Health Breakfast Yoghurt Multipack 4x115g
440g · £8.52/kg£3.75Arla Protein Raspberry 200g
200g · £8.75/kg£1.75Arla Protein Blueberry 200g
200g · £9.25/kg£1.85Arla Protein Strawberry Yogurt 200g
200g · £8.75/kg£1.75Lindahls Protein+ Immunity Strawberry Flavour 150g
150g · £11.67/kg£1.75Lindahls Kvarg Vanilla 150g
150g · £11.67/kg£1.75Activia Natural High Protein Probiotic Yoghurt, 400g
400g · £6.25/kg£2.50Müller Myprotein Yogurt Strawberry Flavour 210g
210g · £7.86/kg£1.65Biotiful Gut Health Kefir Protein Original 250g
250g · £8.80/kg£2.20Lindahls Kvarg Raspberry Flavoured 150g
150g · £11.67/kg£1.75Müller Corner Deliciously Creamy Yogurt 744g (6 x 124g)
6pk · £7.26/kg£5.40Müller Corner Deliciously Creamy Yogurt 744g (6 x 124g)
6pk · £7.26/kg£5.40Müller Light Vanilla & Dark Chocolate Sprinkles 160g
160g · £7.50/kg£1.20Müller Corner Oreo 124g
124g · £8.06/kg£1.00Sainsbury's Taste the Difference Lemon Curd Yogurt 150g
150g · £5.73/kg25% off£0.86£1.15Müller Corner Vanilla Chocolate Balls 124g
124g · £8.47/kg£1.05Müller Bliss Whipped Greek Style Salted Caramel Flavour 4 x 100g (400g)
4pk · £10.13/kg£4.05Müller Greek Style Light 4 x Luscious Lemon Yogurt
460g · £7.28/kg£3.35Müller Light Smooth Toffee Flavour 160g
160g · £8.13/kg£1.30Rachel's Organic Greek Style Ginger Naturally Bio-Live Yogurt 450g
450g · £6.67/kg£3.00
Kids Yoghurts
Frubes Strawberry Banana Flavour Yoghurt Tubes 9 x 37g (333g)
9pk · £8.86/kg£2.95Petits Filous Kids Strawberry & Apricot Yoghurt Pots 4 x 85g
85g · £24.71/kg£2.10Yoplait Petits Filous Raspberry & Strawberry Fromage Frais Big Pots 4 x 100g
4pk · £1.34/kg£2.15The Collective Great Dairy Strawberry Suckies 90g
90g · £6.67/kg£0.60 off£0.60£1.20Wildlife Variety Choobs Strawberry, Raspberry and Apricot Flavour 6 x 37g
6pk · £7.21/kg£1.60Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)
4pk · £6.47/kg£2.20
Yoghurt Drinks
Actimel Strawberry Blueberry Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 12x100g
12pk · £4.92/kg£5.90Actimel Multifruit Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 12x100g
12pk · £4.92/kg£5.90Biotiful Gut Health Chocolate Kefir Protein Shake 330ml
330ml · £7.73/L£2.55Biotiful Gut Health Strawberry Kefir Protein Drink 330ml
330ml · £6.97/L£2.30Biotiful Gut Health Kefir Drink Cherry 500ml
500ml · £6.70/L£3.35Biotiful Gut Health Kefir Drink Original 500ml
500ml · £6.70/L£3.35Actimel Multifruit Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 8x100g
800g · £6.63/kg£5.30Biotiful Gut Health Kefir Drink Honey & Ginger 250ml
250ml · £8.80/L£2.20Biotiful Gut Health Kefir Drink Original 1 Litre
1L · £4.45/L£4.45Yakult Original 8 x 65ml (520ml)
8pk · £9.90/L£5.15Benecol Raspberry 405g (6 x 67.5g)
6pk · £14.32/kg£5.80