- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Save with Clubcard
£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
£4.25£3.85 ClubcardHeinz Sunday Chicken Dinner Baby Food Jar 200g
£1.555 for 4 ClubcardZespri SunGold Kiwi 4 pack
4pk · £0.89 each£3.55£3.15 Clubcard (£0.79 each)Tesco Chopped Caesar Salad Kit 260g
260g · £12.31/kg£3.20£2.80 Clubcard (£10.77/kg)Tesco 30% Reduced Fat Mature Cheese Slices 250G
250g · £12.60/kg£3.152 for £4.50 ClubcardTesco Grated Mozzarella 250G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardMini Babybel Light Cheese Snacks 6 x 20g
6pk · £160.00/kg£3.20£2.25 Clubcard (£112.50/kg)Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10£2.00 Clubcard (£4.44/kg)Tesco Smoked Salmon 100g
100g · £47.50/kg£4.75£3.95 Clubcard (£39.50/kg)Organix Gingerbread Men Biscuits Toddler Snack 135g 12 months+
135g · £23.70/kg£3.205 for 4 ClubcardYeo Valley Organic Natural Yogurt 450G
450g · £6.33/kg£2.85£1.75 Clubcard (£3.89/kg)Tesco Soft Cheese Stuffed Peppers 145g
145g · £26.55/kg£3.852 for £6.50 Clubcard£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
£6.00£5.50 ClubcardJason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g
450g · £6.33/kg£2.85£2.55 Clubcard (£5.67/kg)Tesco Finest Kale, Peas & Tenderstem Broccoli with Wild Garlic Butter 175g
175g · £24.29/kg£4.25£3.65 Clubcard (£20.86/kg)ITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
£7.00ClubcardElla's Kitchen Organic Chicken + Rice Casserole Baby Food Pouch 10m+ 190g
190g · £13.68/kg£2.605 for 4 ClubcardTesco Green & Black Olives with Feta Herby & Tangy 160g
160g · £24.06/kg£3.852 for £6.50 ClubcardElla's Kitchen Organic Bananas + Apples Baby Food Food Pouch 6m+120g
120g · £13.75/kg£1.655 for 4 ClubcardHeinz Mango, Chicken & Veggies Baby Food Jar 200g
200g · £7.75/kg£1.555 for 4 Clubcard
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Tesco Pork Shoulder Steaks 700G
700g · £11.93/kg£8.35Tesco Chicken Breast Fillets 650g (c)
650g · £7.92/kg£5.15Fage Total 0%Fat Greek Recipe Yogurt 450G
450g · £9.56/kg£4.30Tesco Classic Round Tomatoes 6 Pack
6pk · £0.17 each£1.00Tesco BBQ Roast Chicken Breast Chunks 180g
180g · £25.28/kg£4.55Tesco Finest Free Range 6 Golden Yolk Eggs
6pk · £0.56 each£3.35Tesco Medium Free Range Eggs 12 Pack
12pk · £0.27 each£3.25Tesco 8 Turkey Sausages 454G
454g · £10.13/kg£4.60Tesco British Diced Chicken Breast 400G
400g · £12.88/kg£5.15Tesco 2 Boneless Salmon Fillets 260G
260g · £22.50/kg£5.85Tesco Large Free Range Eggs 6 Pack
6pk · £0.41 each£2.45Tesco Shredded Iceberg 130G
130g · £5.00/kg£0.65Tesco All Rounder Potatoes 1.25kg
1kg · £1.45/kg£1.45Tesco Unsmoked Back Bacon Rashers 10 Pack 300g
300g · £5.50/kg£1.65Jason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g
450g · £6.33/kg£2.85£2.55 Clubcard (£5.67/kg)Tesco British Unsalted Butter 250G
250g · £8.00/kg£2.00Tesco Iceberg Lettuce Each
1pk · £0.95 each£0.95Tesco Blueberries 250G
250g · £11.60/kg£2.90Tesco Red Onions 3 Pack
3pk · £0.40 each£1.20Itsu Chicken Gyoza Snack Pot 47g
47g · £31.91/kg£1.50Tesco White Plain Pitta Bread 6 Pack
6pk · £0.10 each£0.60Tesco Blueberries 150G
150g · £14.67/kg£2.20Tesco British Chicken Thighs 600G (C)
600g · £5.50/kg£3.30Tesco Lean Beef Steak Mince 5% Fat 500g
500g · £10.60/kg£5.30Hovis Seed Sensations Seven Seeds Sliced Bread 400g
400g · £3.63/kg£1.45Tesco Soft Cheese Stuffed Peppers 145g
145g · £26.55/kg£3.852 for £6.50 ClubcardTesco British Salted Block Butter 250G
250g · £8.00/kg£2.00Tesco British Pork Sausages 8 Pack 454G
454g · £4.41/kg£2.00Tesco Green & Black Olives with Feta Herby & Tangy 160g
160g · £24.06/kg£3.852 for £6.50 ClubcardTesco Aubergine Each 250G (C)
250g · £4.40/kg£1.10Najma Spicy Turkey Rashers 150g
150g · £27.33/kg£4.10Tesco Fresh Cut Basil 30G
30g · £20.00/kg£0.60Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450G
450g · £6.33/kg£2.85£1.75 Clubcard (£3.89/kg)Mattessons Smoked Pork Sausage - Original 260g
260g · £14.62/kg£3.80Mini Babybel Light Cheese Snacks 6 x 20g
6pk · £160.00/kg£3.20£2.25 Clubcard (£112.50/kg)Philadelphia Original Soft Cream Cheese 165G
165g · £17.27/kg£2.85Tesco Smoked Salmon 100g
100g · £47.50/kg£4.75£3.95 Clubcard (£39.50/kg)Tesco Finest Kale, Peas & Tenderstem Broccoli with Wild Garlic Butter 175g
175g · £24.29/kg£4.25£3.65 Clubcard (£20.86/kg)Tesco Grated Mozzarella 250G
250g · £11.60/kg£2.902 for £4.50 ClubcardTesco Sweet Potatoes 1Kg (C)
1kg · £1.40/kg£1.40California Soft Cheese 500g
500g · £8.50/kg£4.25Tesco Finest 6 Cumberland Sausage 400G
400g · £9.38/kg£3.75Tesco 30% Reduced Fat Mature Cheese Slices 250G
250g · £12.60/kg£3.152 for £4.50 ClubcardTesco Finest 6 Pork Sausages 400g
400g · £9.38/kg£3.75Tesco Finest All Butter Sultana Scones 4 Pack
4pk · £0.73 each£2.90Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10£2.00 Clubcard (£4.44/kg)Tesco Chopped Caesar Salad Kit 260g
260g · £12.31/kg£3.20£2.80 Clubcard (£10.77/kg)Warburtons White Sandwich Bread Thins 6 Pack
6pk · £0.32 each£1.90Tesco Blackberries 150G (C)
150g · £22.00/kg£3.30Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 800g
800g · £1.75/kg£1.40Tesco Mature Cheddar 400G
400g · £8.63/kg£3.45Zespri SunGold Kiwi 4 pack
4pk · £0.89 each£3.55£3.15 Clubcard (£0.79 each)Leerdammer Light Cheese Slices 160g
160g · £19.38/kg£3.10Tesco Butterpak Spreadable - Slightly Salted 500g
500g · £5.10/kg£2.55
Meal deals
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Finest* Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
Buy 1 Noodle, 1 Broth & 1 Gyoza£7.00Unlock with Clubcard