Natural Yoghurts
Fage Total 0%Fat Greek Recipe Yogurt 450G
450g · £9.56/kg£4.30Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450G
450g · £6.33/kg£2.85£1.75 Clubcard (£3.89/kg)Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10£2.00 Clubcard (£4.44/kg)Fage Total 5% Fat Greek Recipe Yogurt 450G
450g · £9.56/kg£4.30Tesco Greek Style Yogurt 4 X 100G
400g · £5.13/kg£2.05Tesco Natural Yogurt 500G
500g · £2.90/kg£1.45Lancashire Farm Whole Milk Yogurt 1Kg
1kg · £2.65/kg£2.65£2.00 Clubcard (£2.00/kg)Henna Fat Free Natural Yogurt 1kg
1kg · £2.55/kg£2.55£2.15 Clubcard (£2.15/kg)Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 350g
350g · £7.86/kg£2.75£2.00 Clubcard (£5.71/kg)Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 1Kg
1kg · £2.05/kg£2.05Tesco Greek Style Natural Yogurt 1Kg
1kg · £2.05/kg£2.05Tesco 0% Fat Natural Yogurt 500G
500g · £2.90/kg£1.45Tesco Greek Style Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Yeo Valley Natural Greek Style Yogurt 450G
450g · £7.56/kg£3.40St Helen's Farm Natural Goats Milk Yogurt 450G
450g · £7.67/kg£3.45£2.80 Clubcard (£6.22/kg)Yeo Valley Organic Natural Yogurt 950G
950g · £5.05/kg£4.80£3.25 Clubcard (£3.42/kg)Creamfields Low Fat Natural Yogurt 500G
500g · £1.60/kg£0.80Lancashire Farm Greek Style Yogurt 1Kg
1kg · £3.75/kg£3.75£3.05 Clubcard (£3.05/kg)Pakeeza Natural Yogurt 900G
900g · £3.22/kg£2.90£2.40 Clubcard (£2.67/kg)Yeo Valley Organic 5% Greek Recipe Yogurt 450g
450g · £10.67/kg£4.80£3.80 Clubcard (£8.44/kg)Onken Set Natural Yogurt 1kg
1kg · £3.65/kg£3.65Tesco Lactose Free Greek Yogurt 400G
400g · £5.25/kg£2.10Onken Set Natural Yogurt 450g
450g · £6.22/kg£2.80Onken Natural Biopot Yogurt 1kg
1kg · £3.65/kg£3.65Yeo Valley Organic 0% Greek Recipe Yogurt 450g
450g · £10.67/kg£4.80£3.80 Clubcard (£8.44/kg)Tesco Finest Greek Yogurt 500G
500g · £6.20/kg£3.10
Flavoured Yoghurts
Lindahls Kvarg Vanilla 150G Pot
150g · £11.00/kg£1.65Graham's Skyr Passion Fruit Mango Papaya Yogurt 150G
150g · £7.33/kg£1.10GetPro 18g Chocolate & Hazelnut High Protein Pudding 180g
18g · £147.22/kg£2.65Arla Protein Mango Yogurt Pouch 200g
200g · £8.75/kg£1.75Lindahls Kvarg Stracciatella Pot 150G
150g · £11.00/kg£1.65Muller X MYProtein CRUNCH Vanilla Yogurt (with protein chocolate balls) 180g
180g · £13.06/kg£2.35£2.00 Clubcard (£11.11/kg)Lindahls Protein Pudding Chocolate 140G
140g · £12.86/kg£1.80graham's THE family DAIRY Protein 25g Mango Passionfruit & Papaya Pouch 200G
200g · £10.25/kg£2.05GetPRO Strawberry High Protein Yoghurt 160g
160g · £10.94/kg£1.75Muller X MYProtein Mixers Strawberries & Cream Protein Yogurt with Mini Cookies 140g
140g · £16.43/kg£2.30Muller X MYProtein Mixers Cookies & Cream Protein Yogurt with Mini Cookies 140g
140g · £16.43/kg£2.30Arla Protein Blueberry Yogurt 200G
200g · £7.50/kg£1.50Arla Protein Yogurt - Raspberry 200g
200g · £7.50/kg£1.50Arla Protein Yogurt - Strawberry 200g
200g · £7.50/kg£1.50Lindahls Kvarg - Raspberry 150g
150g · £11.00/kg£1.65Muller Corner Vanilla Chocolate Yogurt 124g
124g · £8.87/kg£1.10Muller Corner Banana Chocolate Flakes Yogurt 124g
124g · £8.87/kg£1.10Muller Corner Vanilla Yogurt with Chocolate Digestive Biscuits
124g · £8.87/kg£1.10Muller Corner Strawberry Yogurt with White Chocolate Shortcake Balls 124g
124g · £8.87/kg£1.10Tesco Finest Roasted Hazelnut Yogurt 150G
150g · £8.67/kg£1.30Muller Corner Vanilla & Banana Yogurts with Chocolate Balls & Flakes 6 x 124g
6pk · £44.35/kg£5.50£4.05 Clubcard (£32.66/kg)Muller Bliss Whipped Greek Style Salted Caramel Cheesecake Yogurts 4x100g
4pk · £38.50/kg£3.85Muller Corner Strawberry Shortcake & Chocolate Digestive Yogurts 6 x 124g
6pk · £44.35/kg£5.50£4.05 Clubcard (£32.66/kg)Onken Fat Free Vanilla Yogurt 450G
450g · £5.00/kg£2.25Muller Bliss Whipped Greek Style Yogurt Lemon Meringue Pie 4 x 100g
4pk · £38.50/kg£3.85Tesco Finest Lemon Curd Yogurt 150G
150g · £8.67/kg£1.30Muller Corner Originals Apple Crumble Yogurts 4x124g
4pk · £29.44/kg£3.65Arla Skyr Icelandic Style Yogurt - Vanilla 450g
450g · £6.89/kg£3.10Muller Light Greek Style Lemon Yogurt 4X115g
4pk · £27.83/kg£3.20Muller Corner Originals Yogurts - Mississippi Mud Pie Inspired 4 x 124g
4pk · £29.44/kg£3.65The Collective Gourmet Raspberry Greek Style Yogurt 425G
425g · £8.82/kg£3.75£2.50 Clubcard (£5.88/kg)Arla Protein on the go Strawberry yogurt 200g
200g · £7.50/kg£1.50Tesco Apple & Cinnamon Overnight Oats with Granola Yogurt 190g
190g · £15.79/kg£3.00Oykos Blueberry Luxury Greek Style Yoghurt Dessert 4x110g
460g · £6.41/kg£2.95Muller Corner Strawberry Yogurt 136G
136g · £8.09/kg£1.10Muller Corner Yogurts - Strawberry, Peach & Apricot 6 x 136g
6pk · £40.44/kg£5.50£4.05 Clubcard (£29.78/kg)Onken 0% Fat Strawberry Yogurt 450G
450g · £5.00/kg£2.25Activia Strawberry & Mixed Fruit Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 8x115g
920g · £6.09/kg£5.60Oykos Peach Luxury Greek Style Yoghurt Dessert 4x110g
440g · £6.70/kg£2.95Oykos Strawberry Luxury Greek Style Yoghurt Dessert 4x110g
4pk · £26.82/kg£2.95Yeo Valley Raspberry Yogurt 450G
450g · £6.00/kg£2.70Onken Cherry Yogurt 450G
450g · £5.00/kg£2.25Ski Smooth Strawberry & Raspberry Yogurt 4X120g
4pk · £17.50/kg£2.10FAGE Total 0% Fat Greek Yoghurt with Strawberry 150g
150g · £12.67/kg£1.90Onken Naked Strawberry Yogurt Pouch 110G
110g · £16.36/kg£1.80Tesco Finest Strawberry Yogurt 150G
150g · £8.67/kg£1.30Muller Light Fat Free Mango Psn/Fruit Peach Yogurt 6X140g
6pk · £38.21/kg£5.35Tesco Greek Style Yogurt with Honey 450g
450g · £4.67/kg£2.10Yeo Valley Honey Greek Style Yogurt 4 X100g
4pk · £39.00/kg£3.90Activia Strawberry Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)View all (74)
Kids Yoghurts
Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)
4pk · £25.88/kg£2.20Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Small Pots 6 x 47g
47g · £50.00/kg£2.35Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g
4pk · £28.82/kg£2.45£1.90 Clubcard (£22.35/kg)Petits Filous Strawberry Raspberry & Apricot Kids Yoghurt Pots Multipack 18x47g
6pk · £87.23/kg£4.10Yollies Strawberry Yogurt 4 X25g
4pk · £86.00/kg£2.15Yoplait Frubes Yoghurt Tubes - Strawberry, Red Berry & Peach 9x37g
9pk · £82.43/kg£3.05Frubes Strawberry Kids Yoghurt Tubes Multipack 9x37g
9pk · £82.43/kg£3.05Creamfields Apricot Strawberry Raspberry Fromage Frais 12 X 50G
12pk · £22.00/kg£1.10The Collective Suckies Strawberry Kids Yoghurt Pouch 90g
90g · £14.44/kg£1.30The Collective Suckies Peach Apricot Yogurt 90G
90g · £14.44/kg£1.30Petits Filous Strawberry Drinking Yogurt 4 x 100g
4pk · £31.00/kg£3.10Wildlife Choobs Strawberry Raspberry & Apricot Kids Yoghurt Tubes 6x37g
6pk · £39.19/kg£1.45
Yoghurt Drinks
Yakult Original 8 X 65Ml
8pk · £0.64 each£5.15Yeo Valley Organic Kefir - Strawberry 4 x 100g
4pk · £36.00/kg£3.60£3.10 Clubcard (£31.00/kg)Nomadic Exotic Yogurt Drink - Mango Lassi 500ml
£2.30Actimel Multifruit Immune Support Yogurt Drink Family Pack 14x100g
1kg · £6.65/kg£6.65£3.75 Clubcard (£3.75/kg)Actimel Strawberry Immune Support Yogurt Drink Family Pack 14x100g
1kg · £6.65/kg£6.65£3.75 Clubcard (£3.75/kg)Nomadic Ayran Natural Yogurt Drink 1L
£2.85Yeo Valley Kefir Yogurt Mango & Passion Fruit 350G
350g · £7.86/kg£2.75£2.00 Clubcard (£5.71/kg)Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280ml
£2.15£1.40 ClubcardBiotiful Gut Health Kefir Milk Drink Cherry 500ml
£2.90Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Original 500ml
£2.90Actimel Blueberry Immunity Live Yoghurt Drink Multipack 8X100g
8pk · £43.50/kg£4.35Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Original 1 Litre
£4.40Tesco Cholesterol Lowering Peach & Apricot Yogurt Drinks 6 x 100g
600g · £6.83/kg£4.10Yakult Balance 8 X 65Ml
8pk · £0.64 each£5.15Tesco Cholesterol Reducing Blueberry Yogurt Drink 6 X100g
600g · £6.83/kg£4.10Benecol Raspberry No Added Sugar 6 x 67.5g
6pk · £86.57/kg£5.802 for £7.50 Clubcard