Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Best Sellers 📈
    Best Sellers 📈
  • Cosy Nights In🍂
    Cosy Nights In🍂
  • Life in the Express Lane 💚🚀
    Life in the Express Lane 💚🚀
  • In-Store Price Match
    In-Store Price Match
  • Deals You'll Love 💚
    Deals You'll Love 💚
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Chocolate Boxes & Gifts

  • Toffifee 15 Pieces 125g

    125g · £15.20/kg
    £1.90
  • Ferrero Rocher Chocolate Pralines Treat Pack 3 Pieces (37.5g)

    37.5g · £57.33/kg
    £2.15
  • Maltesers Fairtrade Box 110g

    110g · £34.55/kg
    £3.80
  • After Eight Delightfully Minty Dark Chocolate Thins 300g

    300g · £17.50/kg
    £5.25
  • Cadbury Milk Tray Chocolate Chocolate 360g

    312g · £28.21/kg
    £8.80
  • Celebrations Milk Chocolate Selection Box of Mini Chocolate & Biscuit Bars 300g

    300g · £23.00/kg
    £6.90
  • Celebrations Milk Chocolate Sharing Tub 500g

    500g · £18.00/kg
    £9.00
  • Ferrero Collection Gift Box of Chocolates 15 Pieces (172g)

    172g · £51.16/kg
    £8.80
  • Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box of Chocolate 16 Pieces (200g)

    200g · £44.00/kg
    £8.80
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £47.25/kg
    £9.45
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £47.25/kg
    £9.45
  • Maltesers Truffles 200g

    200g · £41.00/kg
    £8.20
  • Quality Street 550g

    550g · £16.36/kg
    £9.00
  • Quality Street Matchmakers Cool Mint 120g

    120g · £21.25/kg
    £2.55
  • Kinder Surprise 20g

    20g · £77.50/kg
    £1.55
  • Terry's Chocolate Orange 145g

    145g · £17.59/kg
    £2.55

Chocolate Bars

  • Kinder Medium Chocolate Bars 6 x 21g (126g)

    126g · £19.05/kg
    £2.40
  • Mars Caramel Multipack Chocolate Bars 4 x 40g

    160g · £15.31/kg
    £2.45
  • KitKat Chunky Bars 4 x 40g (160g)

    160g · £13.38/kg
    £0.71 off
    £2.14£2.85
  • Cadbury Crunchie Chocolate Bar 128g

    128g · £22.27/kg
    £2.85
  • Cadbury Twirl Bars 3 x 43g (129g)

    129g · £22.09/kg
    £2.85
  • Snickers Bars 4 x 41.7g (166.8g)

    166.8g · £16.49/kg
    £2.75
  • Kinder Milk & Hazelnuts Bueno Bars 3 x 43g

    129g · £22.48/kg
    £2.90
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar-bundle 108 Gr

    70g · £30.00/kg
    £0.40 off
    £2.10£2.50
  • Cadbury Dairy Milk Freddo Chocolate Bar 4 Pack Multipack 72g (4 x 18g)

    72g · £25.00/kg
    £1.80
  • Aero Chocolate Bars 4 x 27g (108g)

    108g · £26.39/kg
    £2.85
  • Aero Peppermint Bars 4 x 27g (108g)

    108g · £26.39/kg
    £2.85
  • Bounty 4x2x28.5g (228g)

    228g · £12.06/kg
    £2.75
  • Cadbury Dairy Milk Caramel Chocolate 148 Gr

    150g · £19.00/kg
    £2.85
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate 134 Gr

    134g · £21.27/kg
    £2.85
  • Cadbury Double Decker Chocolate 174.8 Gr

    174.8g · £16.30/kg
    £2.85
  • Cadbury Starbar Chocolate Bar 4 Pack Multipack (4x37g) 148 g

    148g · £20.95/kg
    £3.10
  • Cadbury Wispa Chocolate Bar 111.6g

    111.6g · £25.54/kg
    £2.85
  • Cadbury Wispa Gold Chocolate Bar 153.2 Gr

    153.2g · £18.60/kg
    £2.85
  • Galaxy Ripple Bars 4 x 30g (120g)

    120g · £22.92/kg
    £2.75
  • Kinder Small Chocolate Bars Multipack 16 x 12.5g (200g)

    200g · £20.50/kg
    £4.10
  • Snickers Creamy Peanut Butter 2 x18.25g (146g)

    146g · £18.84/kg
    £2.75
  • Twix Hazelnut Multipack Chocolate Biscuits 9 x 20g

    180g · £13.89/kg
    £2.50
  • Yorkie Original 3 x 46g (138g)

    140g · £20.36/kg
    £2.85
  • Fox's Rocky Chocolate Bar 7 x 19g (133g)

    147g · £12.59/kg
    £1.85
  • McVitie's Penguin Original Bars 7 x 24.6g (172.2g)

    172.2g · £13.65/kg
    £2.35
  • TUNNOCK'S Caramel Wafer Biscuits 8 x 30g

    8pk · £0.43 each
    £3.40
  • KitKat Finger Original Bars 8 x 20.7g (165.6g)

    168g · £16.37/kg
    £2.75
  • KitKat Chunky Peanut Butter Chocolate Bar 42g

    42g · £27.38/kg
    £1.15
  • KitKat Chunky 40g

    40g · £28.75/kg
    £1.15
  • KitKat 41.5g

    41.5g · £28.92/kg
    £1.20
  • Lion 50g

    50g · £23.00/kg
    £1.15
  • KitKat Finger Bars 4 x 41.5g (166g)

    166g · £17.17/kg
    £2.85
  • Lindt Choco Wafer Milk Chocolate & Hazelnut Treat Pack 30g

    30g · £46.67/kg
    £1.40
  • Twix Caramel & Milk Chocolate Fingers Biscuit Snack Bar 50g

    50g · £21.00/kg
    £1.05
  • Twix Xtra White Chocolate Bar 75g

    75g · £26.67/kg
    £2.00
  • Cadbury Time Out 5 Roundie 150g

    150g · £16.33/kg
    £2.45
  • Cadbury Timeout Chocolate Wafer Biscuits 6 pack Multipack 108 g

    90g · £23.89/kg
    £2.15
  • McVitie's Club Layers Orange 39g

    39.5g · £31.65/kg
    £1.25
  • McVitie's Gold Chocolate & Hazelnut Billions Wafer 39g

    39.5g · £31.65/kg
    £1.25
  • McVitie's Penguin Mint Bars 7 x 24.6g (172.2g)

    172.2g · £13.65/kg
    £2.35
  • Twix Caramel & Milk Chocolate Fingers Biscuit Snack Bars Multipack 9x20g

    180g · £18.33/kg
    £3.30
  • Twix Xtra Milk Chocolate Biscuit Twin Bars 75g

    75g · £23.33/kg
    £1.75
  • Cadbury Dairy Milk Freddo 18g

    18g · £30.56/kg
    £0.55
  • Kinder Bueno Milk Chocolate and Hazelnuts Single Bar 2 Finger x 21.5g (43g)

    43g · £32.56/kg
    £1.40
  • Cadbury Fudge Chocolate Bar 22g

    22g · £25.00/kg
    £0.55
  • Cadbury Picnic Chocolate Bar 48.4g

    48g · £20.83/kg
    £1.00
  • Cadbury Dairy Milk Daim 120g

    120g · £19.58/kg
    £2.35
  • Cadbury Crunchie Crunchie Bar Chocolate Bar 40g

    40g · £25.00/kg
    £1.00
  • Cadbury Twirl Chocolate Bar 43g

    43g · £27.91/kg
    £1.20
  • Galaxy Smooth Milk 42g

    42g · £27.38/kg
    £1.15
  • View all (107)

Chocolate Pouches & Bags

  • M&M's Crispy 107g

    107g · £24.30/kg
    £2.60
  • M&M's Peanut Chocolate Pouch Bag 112g

    112g · £23.21/kg
    £2.60
  • Cadbury Eclairs Sugar Confectionery 110g

    110g · £20.91/kg
    £2.30
  • Galaxy Counters Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 112g

    112g · £21.43/kg
    £2.40
  • Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate 100g

    100g · £29.00/kg
    £2.90
  • Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate Pieces 100g

    100g · £29.00/kg
    £2.90
  • Maltesers Milk Chocolate & Honeycomb Bites Bag 93g

    93g · £25.81/kg
    £2.40
  • Milky Way Magic Stars 100g

    100g · £24.00/kg
    £2.40
  • Smarties Milk Chocolate Sharing Pouch 105g

    105g · £24.29/kg
    £2.55
  • Terry's Chocolate Orange Minis 104g

    104g · £18.27/kg
    £1.90
  • Cadbury Crunchie Rocks Chocolate 100g

    100g · £26.50/kg
    £2.65
  • Smarties Hexatube 38g

    38g · £31.58/kg
    £1.20
  • Maltesers 37g

    37g · £31.08/kg
    £1.15
  • Aero Caramel Flavour Bubbles 92g

    92g · £27.72/kg
    £2.55
  • Aero Delightful Peppermint Bubbles 92g

    92g · £27.72/kg
    £2.55
  • Asda Chocolate Raisins 150g

    150g · £14.67/kg
    £2.20
  • Cadbury Buttons White Chocolate 100g

    100g · £29.00/kg
    £2.90
  • Cadbury Curlywurly Squirlies Chocolate 100g

    100g · £29.00/kg
    £2.90
  • Cadbury Wispa Chocolate 100g

    100g · £29.00/kg
    £2.90
  • Galaxy Minstrels Milk Chocolate Buttons Pouch Bag 118g

    118g · £20.34/kg
    £2.40
  • M&M's Chocolate Minis 115g

    115g · £25.65/kg
    £2.95
  • M&M's Chocolate More to Share Pouch Bag 200g

    200g · £19.50/kg
    £3.90
  • Maltesers Fairtrade Big Bag 58.5g

    58.5g · £23.93/kg
    £1.40
  • Maltesers White Chocolate & Honeycomb Bag 30g Bag

    30g · £36.67/kg
    £1.10
  • Milkybar White Chocolate Giant Buttons Sharing Bag 94g

    94g · £27.13/kg
    £2.55
  • Munchies Milk Chocolate & Caramel Sharing Pouch 104g

    104g · £24.52/kg
    £2.55
  • Revels Milk Chocolate with Raisins, Coffee & Orange Bites Pouch Bag 101g

    101g · £23.76/kg
    £2.40
  • Rolo Milk Chocolate & Caramel Multipack 41.6g 4 Pack

    170g · £16.76/kg
    £2.85
  • M&M's Milk Chocolate Bites Pouch Bag 112g

    112g · £23.21/kg
    £2.60
  • Maltesers Milk Chocolate & Honeycomb Sharing Pouch Bag 158g

    158g · £24.68/kg
    £3.90
  • Pip & Nut Dark Chocolate Almond Butter 31g

    31g · £54.84/kg
    £1.70
  • Flipz Milk Chocolate Coated Pretzels 90g

    90g · £20.56/kg
    £1.85
  • Reese's 2 Peanut Butter Cups 42g

    42g · £25.00/kg
    £1.05
  • Reese's Minis Unwrapped Peanut Butter Cups 90g

    90g · £30.00/kg
    £2.70
  • Flipz Cinnamon Bun Flavour Coated Pretzels 90g

    90g · £21.11/kg
    £1.90

Sweets

  • HARIBO Mega-Roulette 45g

    45g · £20.00/kg
    £0.90
  • Maynards Bassetts Wine Gums Candy 52g

    52g · £19.23/kg
    £1.00
  • Rowntree's Fruit Pastilles 48g

    48g · £18.75/kg
    £0.90
  • Barratt Flumps 20g

    20g · £25.00/kg
    £0.50
  • Mallow & Marsh Dark Chocolate Over Raspberry Mallow 35g

    35g · £50.00/kg
    £1.75
  • Asda Cola Flavour Wands 50g

    50g · £11.00/kg
    £0.55
  • Asda Jelly Beans 50g

    50g · £11.00/kg
    £0.55
  • Juicy Drop Pop 26g

    54.5g · £33.03/kg
    £1.80
  • Mega Push Pop 30g

    30g · £56.67/kg
    £1.70
  • Swizzels Giant Parma Violets

    40g · £11.25/kg
    £0.45
  • Swizzels Love Hearts 39g

    39g · £11.54/kg
    £0.45
  • Asda Dolly Mixture 50g

    50g · £11.00/kg
    £0.55
  • Sour Patch Kids Watermelon Candy 120g

    120g · £17.92/kg
    £2.15
  • Flyers Liquorice with Fruit Flavour Crystal Centres 75g

    75g · £16.00/kg
    £1.20
  • HARIBO Starmix 175g

    175g · £9.14/kg
    £1.60
  • Haribo Supermix 175g

    175g · £9.14/kg
    £1.60
  • HARIBO Tangfastics Bag 175g

    175g · £5.71/kg
    £0.60 off
    £1.00£1.60
  • MAOAM Joystixx 140g

    140g · £7.14/kg
    £0.55 off
    £1.00£1.55
  • Maynards Bassetts Liquorice Allsorts Candy 130g

    130g · £17.69/kg
    £2.30
  • Rowntree's Fruit Pastilles Vegan Friendly Strawberry & Blackcurrant Sharing Bag 143g

    143g · £11.19/kg
    £1.60
  • Sour Patch Kids Original Candy 120g

    120g · £17.92/kg
    £2.15
  • Sweetzone Mega Stix 200g

    200g · £8.50/kg
    £1.70
  • Sweetzone Strawberry Puffs 170g

    170g · £11.18/kg
    £1.90
  • Swizzels Original Raspberry & Milk Flavour Drumstick Squashies 60g

    60g · £15.00/kg
    £0.90
  • Werther's Original Butter Candies 135g

    135g · £11.85/kg
    £1.60
  • Asda Milk Flavour Bottles 50g

    50g · £11.00/kg
    £0.55
  • Asda Mint Imperials 180g

    180g · £7.22/kg
    £1.30
  • Asda Butter Mintoes 200g

    200g · £7.75/kg
    £1.55
  • Mentos Chewy Dragees Mint Rolls 5 x 38g

    190g · £12.11/kg
    £2.30
  • Asda Cola Flavour Bottles 50g

    50g · £11.00/kg
    £0.55
  • Asda Dairy Toffee 180g

    180g · £7.78/kg
    £1.40
  • Asda Jelly Babies 190g

    190g · £7.63/kg
    £1.45
  • Asda Mint Humbugs 200g

    200g · £7.00/kg
    £1.40
  • Asda Pick & Mix 50g

    50g · £11.00/kg
    £0.55
  • Asda Rainbow Belts 50g

    50g · £11.00/kg
    £0.55
  • Asda Sour Snakes 50g

    50g · £11.00/kg
    £0.55
  • Asda Strawberry Flavour Laces 50g

    50g · £11.00/kg
    £0.55
  • Asda Super Sour Watermelons 150g

    150g · £8.67/kg
    £1.30
  • Barratt Sweet Shop Mini Rings Mix 120g

    120g · £10.83/kg
    £1.30
  • Barratt Sweet Shop Wham Tangy Rockets 120g

    120g · £10.83/kg
    £1.30
  • Bazooka Candy Brands Juicy Drop Blasts 140g

    140g · £9.29/kg
    £1.30
  • Bebeto Witches Cauldron 130g

    130g · £7.69/kg
    £0.30 off
    £1.00£1.30
  • HARIBO Giant Strawbs 175g

    175g · £9.43/kg
    £1.65
  • HARIBO Nostalgix 175g

    175g · £9.14/kg
    £1.60
  • HARIBO Share the Happy Multipack Bag 352g

    352g · £7.10/kg
    £1.50 off
    £2.50£4.00
  • Haribo Soda Twist Zing 175g

    175g · £9.14/kg
    £1.60
  • HARIBO Starmix Multipack Bag 352g

    352g · £7.10/kg
    £1.30 off
    £2.50£3.80
  • HARIBO Twin Snakes 175g

    175g · £9.43/kg
    £1.65
  • MAOAM 4 Bloxx 88g

    88g · £10.80/kg
    £0.95
  • MAOAM Limited Edition Football Fun Stripes 140g

    140g · £10.00/kg
    £1.40
  • View all (102)

Chewing Gum & Mints

  • Wrigley's Extra 46 Spearmint 64g

    64g · £49.22/kg
    £3.15
  • Mentos Fruit Chewy Dragees Rolls 5 x 38g

    190g · £12.11/kg
    £2.30
  • Smint 50 Peppermint XXL 35g

    35g · £54.29/kg
    £1.90
  • Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces 64g

    64g · £49.22/kg
    £3.15
  • Asda Strawberry Flavour Cables 50g

    50g · £11.00/kg
    £0.55
  • Trebor Extra Strong Peppermint Rolls 4 x 36.4g (145.6g)

    146g · £14.38/kg
    £2.10
  • Smint XXL Spearmint Sugarfree 50 Mints 35g

    35g · £54.29/kg
    £1.90
  • Wrigley's Airwaves Menthol & Eucalyptus Sugarfree Chewing Gum 14g

    14g · £75.00/kg
    £1.05
  • Wrigley's Extra Spearmint Chewing Gum Sugar Free 10 Pieces 14g

    14g · £75.00/kg
    £1.05
  • Polo Original 34g

    34g · £35.29/kg
    £1.20
  • Tic Tac Cherry Cola 18g

    18g · £50.00/kg
    £0.90
  • Tic Tac Fresh Mint 18g

    18g · £44.44/kg
    £0.80
  • Tic Tac Lime & Orange 18g

    18g · £44.44/kg
    £0.80
  • Trebor Natural Mint Flavour Softmints Spearmint 44.9g

    44.9g · £21.16/kg
    £0.95
  • Trebor Softmints Peppermint 44.9g

    44.9g · £21.16/kg
    £0.95
  • Trebor Peppermint Mints 41.3 Gr

    41.3g · £23.00/kg
    £0.95
  • Mentos Mint Chewy Dragees 38g

    38g · £28.95/kg
    £1.10
  • Extra Cool Breeze Sugarfree Chewing Gum Bottle 46 Pieces

    64g · £49.22/kg
    £3.15
  • Extra plus 7 Peppermint Sugarfree Gum 15.6g

    15g · £63.33/kg
    £0.95
  • Extra Plus Chill Watermelon Flavour Chewing Gum 7 Pieces

    15g · £76.67/kg
    £1.15
  • Extra Plus Deep Clean Sugarfree Chewing Gum 7 Pieces

    17g · £55.88/kg
    £0.95
  • Mentos 35 Gum Pure Fresh Fresh Mint 70g

    70g · £36.43/kg
    £2.55
  • Smint 2 Hours Clean Breath Sugar Free Mints 35g - 50 Pieces

    35g · £75.71/kg
    £2.65
  • Tic Tac Mint 4 x 18g (72g)

    72g · £34.72/kg
    £2.50
  • Wrigley's Extra 46 Peppermint 64g

    64g · £49.22/kg
    £3.15
  • Wrigley's Extra Blueberry Flavour 14g

    14g · £75.00/kg
    £1.05
  • Wrigley's Extra Cool Breeze Chewing Gum Sugar Free 10 Pieces 14g

    14g · £75.00/kg
    £1.05
  • Wrigley's Extra Mints 70 Pieces Peppermint Sugar Free 77g

    77g · £43.51/kg
    £3.35
  • Wrigley's Extra Mints Peppermint Sugarfree 16 Pieces 28g

    28g · £37.50/kg
    £1.05
  • Wrigley's Extra Peppermint Chewing Gum Sugar Free 10 Pieces 14g

    14g · £75.00/kg
    £1.05
  • Wrigley's Extra White Bubblemint Chewing Gum Sugar Free 10 Pieces 14g

    14g · £75.00/kg
    £1.05
  • Asda Bubblegum Bottles 150g

    150g · £9.00/kg
    £1.35
  • Chupa Chups Big Babol Tutti Frutti Flavour Soft Bubble Gum - 27.6g / 6 Pieces

    27.6g · £28.99/kg
    £0.80
  • Mentos 35 Gum Pure Fresh Tropical Flavour 70g

    70g · £36.43/kg
    £2.55
  • Tic Tac Fresh Mint 49g

    48g · £22.92/kg
    £1.10
  • Trebor Extra Strong Sugar Free Peppermint Flavour 12.6g

    12.6g · £63.49/kg
    £0.80

Offers

  • KitKat Chunky Bars 4 x 40g (160g)

    160g · £13.38/kg
    £0.71 off
    £2.14£2.85
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Bar-bundle 108 Gr

    70g · £30.00/kg
    £0.40 off
    £2.10£2.50
  • HARIBO Tangfastics Bag 175g

    175g · £5.71/kg
    £0.60 off
    £1.00£1.60
  • MAOAM Joystixx 140g

    140g · £7.14/kg
    £0.55 off
    £1.00£1.55
  • Bebeto Witches Cauldron 130g

    130g · £7.69/kg
    £0.30 off
    £1.00£1.30
  • HARIBO Share the Happy Multipack Bag 352g

    352g · £7.10/kg
    £1.50 off
    £2.50£4.00
  • HARIBO Starmix Multipack Bag 352g

    352g · £7.10/kg
    £1.30 off
    £2.50£3.80
  • MAOAM Stripes 140g

    140g · £7.14/kg
    £0.55 off
    £1.00£1.55
  • Swizzels An Assortment of Family Favourite Sweets 650g

    650g · £6.15/kg
    £1.65 off
    £4.00£5.65
  • Swizzels Curious Chews

    171g · £7.89/kg
    £0.30 off
    £1.35£1.65
  • Swizzels Luscious Lollies

    176g · £7.67/kg
    £0.30 off
    £1.35£1.65
  • View Fruit Juice & Smoothies

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo