Custard, Cream & Jelly Desserts
Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs
4pk · £0.55 each£2.20£1.85 Clubcard (£0.46 each)Tesco Chocolate Choux Buns 2 Pack
2pk · £1.10 each£2.20£1.80 Clubcard (£0.90 each)Ms Molly's Belgian Chocolate Eclairs 2 Pack
2pk · £0.55 each£1.10Tesco Belgian Chocolate Profiteroles 12 Pack
12pk · £0.41 each£4.95The Delicious Dessert Company 2 Millionaire Eclairs
2pk · £1.85 each£3.70The Delicious Dessert Company Sticky Toffee Eclairs 2 Pack
2pk · £1.85 each£3.70Ambrosia Devon Custard 150G
150g · £8.33/kg£1.25Tesco Ready To Serve Custard 1Kg
1kg · £1.60/kg£1.60Ambrosia Devon Custard 1Kg
1kg · £4.05/kg£4.05Tesco Ready To Serve Custard 400G
400g · £3.75/kg£1.50Ambrosia Deluxe Custard 750g
750g · £5.40/kg£4.05Ambrosia Deluxe Custard 400G
400g · £7.38/kg£2.95Ambrosia Deluxe Custard - Madagascan Vanilla 2 x 120g
2pk · £20.00/kg£2.40£2.05 Clubcard (£17.08/kg)Tesco Reduced Fat Custard 1Kg
1kg · £1.60/kg£1.60Ambrosia Light Devon Custard 150G
150g · £8.33/kg£1.25Ambrosia Devon Custard Chocolate 150G
150g · £8.33/kg£1.25Ambrosia Light 30% Less Sugar & Fat Custard 500G
500g · £5.60/kg£2.80£1.95 Clubcard (£3.90/kg)Ambrosia Devon Custard 500G
500g · £5.60/kg£2.80£1.95 Clubcard (£3.90/kg)Ambrosia Ready To Eat Light Devon Custard 4 X 120G
120g · £30.83/kg£3.70£3.20 Clubcard (£26.67/kg)Ambrosia Ready To Eat Devon Custard 4 X 120G
4pk · £30.83/kg£3.70£3.20 Clubcard (£26.67/kg)Tesco Finest Vanilla Custard 500g
500g · £7.50/kg£3.75Ambrosia Low Fat Custard 400G
400g · £5.13/kg£2.05Ambrosia Devon Custard 400G
400g · £5.13/kg£2.05Ambrosia Chocolate Devon Custard 400G
400g · £5.13/kg£2.05Tesco Ready To Serve Custard 500G
500g · £1.70/kg£0.85JellySqueeze Strawberry Multipack 6 x 95g
6pk · £35.26/kg£3.35Angel Delight Lemonade Jelly & Strawberry Bobba Bubble 4x130g
4pk · £25.38/kg£3.30Angel Delight Strawberry Jelly & Strawberry Bobba Bubble 4x130g
4pk · £25.38/kg£3.30Ambrosia Devon Custard Banana 150G
150g · £8.33/kg£1.25Hartley's Sugar Free Strawberry Jelly 6x115g
6pk · £33.04/kg£3.80£3.05 Clubcard (£26.52/kg)Hartley's Raspberry Jelly 6x125g
6pk · £28.80/kg£3.60£3.05 Clubcard (£24.40/kg)Tesco Tiramisu Dessert 500g
500g · £9.30/kg£4.65Nestle Rolo Dessert 2X65g
2pk · £36.15/kg£2.35£1.30 Clubcard (£20.00/kg)Cadbury Flake Milk Chocolate Dessert 75G
75g · £22.00/kg£1.65£1.30 Clubcard (£17.33/kg)Ms Molly's Fruit Cocktail Trifle 472g
472g · £4.45/kg£2.10Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate Dessert 75G
75g · £22.00/kg£1.65£1.30 Clubcard (£17.33/kg)Ms Mollys Toffee Layered Dessert 100G
100g · £14.00/kg£1.40Tesco Raspberry Trifle 600g
600g · £7.58/kg£4.55Tesco Triple Chocolate Trifle 500G
500g · £9.10/kg£4.55Tesco Raspberry Trifles 3 x 135g 405g
405g · £5.06/kg£2.05Cocon Assorted Fruit Jelly Pudding 6 X 80G
6pk · £33.75/kg£2.70Yorkie Milk Chocolate Dessert 2x65g
2pk · £43.85/kg£2.85£1.65 Clubcard (£25.38/kg)Tesco Double Chocolate Sundae Dessert 200G
200g · £12.75/kg£2.55Tesco Strawberry Trifles 3 x 135g (405g)
405g · £5.06/kg£2.05Tesco Chocolate Trifles 3 x 119g 357g
357g · £5.74/kg£2.05Hartley's 10 Cal Raspberry Jelly 175g
175g · £6.86/kg£1.20Hartley's 10 Cal Strawberry Jelly 175g
175g · £6.86/kg£1.20Hartley's 10 Cal Mango & Passionfruit Jelly 175g
175g · £6.86/kg£1.20Ms Molly's Strawberry Trifles (2 x 115g) 230g
230g · £5.87/kg£1.35Tesco Caramel Panna Cotta Dessert 2 X120g
2pk · £25.00/kg£3.00View all (65)
Sponge Puddings
Auntys Golden Syrup Steamed Puddings 2 X 95G
95g · £20.53/kg£1.95Haydens Apple Sponge Pudding 400g
400g · £9.00/kg£3.60Gü Chocolate Melt in the Middle Pudding 2 x 90g
2pk · £54.44/kg£4.90Gü Victoria Sponge Cake Pots Dessert 2x 74g
2pk · £70.27/kg£5.20£3.75 Clubcard (£50.68/kg)Tesco 2 Sticky Toffee Puddings 220g
2pk · £31.36/kg£3.45Auntys Spotted Dick Steamed Puddings 2 Pack 190G
95g · £20.53/kg£1.95Cadbury Milk Chocolate Puddings 2X95g
2pk · £33.16/kg£3.15Tesco Chocolate Sponge Puddings 2 Pack 210g
2pk · £32.86/kg£3.45
Cheesecakes
Gu New York Cheesecake Dessert (2x70g)
2pk · £60.00/kg£4.20Tesco Strawberry Cheesecake 3 X 100G
3pk · £32.50/kg£3.25English Cheesecake Company Pistachio Creamy Cheesecake Slice 180g
180g · £26.94/kg£4.85English Cheesecake Company Reese's Peanut Butter Cheesecake Slice 180g
180g · £27.22/kg£4.90Gu Key Lime Pie Cheesecake Dessert (2x70g)
2pk · £70.00/kg£4.90£3.45 Clubcard (£49.29/kg)Gu Spanish Lemon Cheesecake Dessert (2x85g)
2pk · £57.65/kg£4.90Gu Salted Caramel Cheesecake Dessert (2x82g)
2pk · £59.76/kg£4.90Gü Zillionaire Cheesecake Dessert 2 x 84.5g
2pk · £58.33/kg£4.90£3.45 Clubcard (£41.07/kg)Tesco Vanilla Cheesecake 500g
500g · £12.00/kg£6.00£5.70 Clubcard (£11.40/kg)English Cheesecake Company 2 Vanilla & Biscoff Cheesecake Slices 180g
180g · £27.22/kg£4.90Tesco 2 Raspberry Cheesecake Slices 180g
2pk · £41.11/kg£3.70
Chilled Desserts
Tesco Finest Belgian Chocolate Mousse 100G
100g · £16.00/kg£1.60Aero Chocolate Mousse 4 X59g
4pk · £41.53/kg£2.45Tesco Chocolate Mousse 6 x 55g
6pk · £22.73/kg£1.25Bonne Maman Strawberry Mousse 2 x 70g
2pk · £35.00/kg£2.45Nestle Nesquik Milk Slice - Chocolate 4x26g
4pk · £69.23/kg£1.80Royal Rassomalai Dessert 500G
500g · £9.90/kg£4.95£3.95 Clubcard (£7.90/kg)Milkybar Milk Slices 4X26g
4pk · £69.23/kg£1.80Tesco Mini Churros 205g
205g · £27.07/kg£5.55Ferrero Kinder Pingui 4 X 30G
4pk · £86.67/kg£2.60Cadbury Dairy Milk Pots Of Joy Chocolate Dessert 4X60g
4pk · £49.17/kg£2.95Bonne Maman Milk Chocolate Mousse 4x70g
4pk · £63.57/kg£4.45Rachel's Organic Divine Rice 2 X150g
2pk · £18.33/kg£2.75Muller Rice Original Low Fat Dessert 170G
170g · £6.76/kg£1.15Tesco Creamy Rice Puddings 2 Pack 346g
2pk · £19.94/kg£3.45Ambrosia Deluxe Rice Pudding - Madagascan Vanilla 2 x 110g
2pk · £21.82/kg£2.40£2.05 Clubcard (£18.64/kg)Stockwell & Co. Rice Pudding 400G
400g · £1.13/kg£0.45Muller Rice Low Fat Dessert - Apple & Raspberry 6 x 170g
6pk · £28.53/kg£4.85£4.00 Clubcard (£23.53/kg)Ambrosia Light Rice Pudding 150G
150g · £8.33/kg£1.25Ambrosia Rice Pudding 150G
150g · £8.33/kg£1.25Ambrosia Ready To Eat Creamed Rice Pudding 4 X 120G
4pk · £30.83/kg£3.70£3.20 Clubcard (£26.67/kg)Tesco Finest 12 Macaron Selection 144g
144g · £30.21/kg£4.35
Cakes
Tesco Finest Carrot Cake 6 Servings
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Finest Victoria Sponge Cake
1pk · £5.25 each£5.25Tesco Finest Coffee and Walnut Cake
1pk · £5.25 each£5.25Ms Molly's Madeira Celebration Cake
1pk · £6.00 each£6.00Tesco Happy Birthday Chocolate Cake
1pk · £16.00 each£16.00Ms Molly's Chocolate Celebration Cake
1pk · £6.00 each£6.00Tesco Finest Red Velvet Cake 405g
405g · £12.96/kg£5.25Tesco Happy Birthday Cake - Vanilla with Raspberry Jam
1pk · £14.00 each£14.00Tesco Small Chocolate Party Cake
1pk · £12.00 each£12.00Tesco Vanilla Tray Bake
1pk · £12.00 each£12.00£10.60 Clubcard (£10.60 each)Tesco Celebration Cupcakes - Vanilla 6 Pack
6pk · £1.08 each£6.45Tesco Iced Madeira Cake
1pk · £2.65 each£2.65Tesco Toasty Walnut Cake
1pk · £2.65 each£2.65Tesco Classic Madeira Cake
1pk · £2.65 each£2.65Tesco Double Chocolate Swiss Roll
1pk · £2.95 each£2.95Tesco Strawberry Jam Victoria Sponge Cake 360g
360g · £13.75/kg£4.95Tesco Lemon Loaf Cake Baked in the Tray
1pk · £2.50 each£2.50Tesco Genoa Fruit Cake
1pk · £3.30 each£3.30McVitie's Jamaica Ginger Sticky Pudding Cake
1pk · £2.15 each£2.15Mr Kipling Manor House Sultanas Sponge Cake
390g · £10.90/kg£4.25Ms Molly's Jumbo Strawberry & Vanilla Swiss Roll
1pk · £2.35 each£2.35Ms Molly's Jumbo Chocolate & Vanilla Swiss Roll
1pk · £2.35 each£2.35Tesco Finest Chocolate Cake 6 Servings
1pk · £5.25 each£5.25
Crumbles, Pies & Tarts
Mr Kipling Bramley Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.72 each£4.30Tesco Free From Bramley Apple Pies 4 Pack
4pk · £0.79 each£3.15Tesco Bramley Apple Pies 6 Pack
6pk · £0.30 each£1.80Tesco Apple Lattice Pie 500G
500g · £9.10/kg£4.55Tesco Morello Cherry Lattice Pie 495g
495g · £8.79/kg£4.35Tesco Assorted 6 Jam Fruity Tarts
6pk · £0.21 each£1.25Tesco Egg Custard Tarts 4 Pack
4pk · £0.34 each£1.35Mr Kipling Vanilla Birthday Cake Tarts 4 Pack
4pk · £0.68 each£2.70£1.45 Clubcard (£0.36 each)Tesco Cherry Bakewell Tarts - Almond, Plum, Raspberry 6 Pack
6pk · £0.28 each£1.70Tesco Free From Cherry Bakewell Tarts 4 Pack
4pk · £0.79 each£3.15Tesco Egg Custard Tarts 2 Pack
2pk · £0.53 each£1.05Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack
6pk · £0.73 each£4.35£2.60 Clubcard (£0.43 each)
Canned Desserts
Tesco Rice Pudding 400G
400g · £3.25/kg£1.30Ambrosia Creamed Rice Sultanas & Nutmeg 400G Tin
400g · £6.88/kg£2.75Royal Gulabjam Dessert 500G
500g · £9.90/kg£4.95£3.95 Clubcard (£7.90/kg)Ambrosia Deluxe Rice Pudding Dessert 400G
400g · £7.00/kg£2.80Tesco Reduced Fat Rice Pudding 400G
400g · £3.25/kg£1.30Ambrosia Low Fat Rice Pudding 400G
400g · £5.13/kg£2.05Ambrosia Rice Pudding 400G
400g · £5.13/kg£2.05