Snacking
The Big Night In Butter Toffee Popcorn 350g
350g · £9.43/kg£3.30Takis Fuego Seasoned Chilli and Lime Flavour Corn Snack 180g
80g · £45.00/kg£3.60Doritos Cool Original Tortilla Chips Sharing Crisps 180g
180g · £16.67/kg£3.00Pop-Tastic! Tortilla Cheese Flavour Corn Chips 160g
160g · £7.50/kg£1.20Doritos 5pk Tangy Cheese
150g · £17.20/kg3 for £6£2.58That’s Nuts Doritos Chilli Heatwave Sharing Coated Peanuts 160g
160g · £20.63/kg£3.30Doritos 180g Chilli Heatwave
180g · £16.67/kg£3.00Doritos 180g Tangy Cheese
180g · £16.67/kg£3.00Pop-Tastic! Tortilla Sour Cream & Onion Flavour Corn Chips 160g
160g · £7.50/kg£1.20Pop-Tastic! Sour Cream & Onion Flavour Tortilla Corn Chips 3 x 35g
3pk · £11.43/kg£1.20Pop-Tastic! Fiery Chilli Flavour Corn Chips 3 x 35g
3pk · £11.43/kg£1.20Butterkist Deliciously Sweet & Salty Popcorn 100g
100g · £16.20/kg£1.62Butterkist Crunchy Toffee Popcorn 140g
140g · £14.14/kg£1.98Big Night In Cinema Sweet Popcorn 250g
250g · £13.20/kg£3.30Big Night In Sweet & Salted Popcorn 250g
250g · £13.20/kg£3.30Golden Wonder Ringos Salt & Vinegar 6 x 12.5g
6pk · £24.00/kg£1.80Golden Wonder Transform-A-Snack Spicy Flavour Snacks 8 x 12g
8pk · £18.75/kg£1.80Walkers French Fries Snacks Variety Multipack Crisps 6x18g
6pk · £25.56/kg£2.76Nik Naks Nice 'N' Spicy Flavour 6 x 20g
6pk · £16.50/kg£1.98Smiths Frazzles Bacon Crisps Multipack 6 x 20g
6pk · £15.00/kg£1.80Skips Prawn Cocktail Flavour 6 x 13.1g
6pk · £25.19/kg£1.98Chipsticks Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x17g
6pk · £17.65/kg£1.80Smiths Savoury Selection Multipack Snacks 6 Pack
6pk · £15.69/kg£2.40Wotsits Really Cheesy Snacks Multipack Cheese Crisps 6x16.5g
6pk · £27.88/kg£2.76Jacob's Crinklys Cheese & Onion Flavour 6 x 138g
6pk · £1.96/kg£1.62Golden Wonder Transform-A-Snack Saucy BBQ Flavour Snacks 8 x 12g
8pk · £18.75/kg£1.80Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks Multipack Cheese Crisps 20x16.5g
20pk · £13.64/kg£0.60 off£4.50£5.10Pom-Bear Cheese Flavour Potato Snacks 6 x 13g
6pk · £23.08/kg£0.30 off£1.80£2.10Space Raiders Pickled Onion Flavour Cosmic Corn Snack 6 x 13g
6pk · £20.77/kg£0.18 off£1.62£1.80Pom-Bear Original Potato Snacks 6 x 13g
6pk · £23.08/kg£0.30 off£1.80£2.10Space Raiders Beef Flavour Cosmic Corn Snacks 6 x 13g
6pk · £20.77/kg£0.18 off£1.62£1.80Walkers Monster Munch Roast Beef Multipack Snacks Crisps 6x20g
6pk · £23.00/kg£2.76Walkers Quavers Cheese Multipack Snacks 6x16g
6pk · £28.75/kg£2.76Snack a Jacks Snacks Sour Cream & Chive Rice Cakes Crisps 5x19g
95g · £28.42/kg2 for £3.60£2.70Walkers Monster Munch Pickled Onion Multipack Snacks Crisps 6x20g
6pk · £17.50/kg£0.66 off£2.10£2.76Walkers Squares Flavour Potato Snacks 6 x 22g
6pk · £15.91/kg£0.66 off£2.10£2.76Walkers French Fries Flavour Crispy Potato Snacks 12 x 18g
12pk · £18.06/kg£3.90Walkers Quavers Cheese Multipack Snacks Crisps 12x16g
12pk · £20.31/kg£3.90Walkers Squares Flavour Potato Snacks 12 x 22g
12pk · £14.77/kg£3.90Walkers Monster Munch Flavour Baked Corn Snack 12 x 20g
12pk · £16.25/kg£3.90SUN Bites Sweet Chilli High Fibre Snacks Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Hula Hoops Puft Deliciously Salted Flavour Wheat & Potato Rings 6 x 15g
6pk · £22.00/kg£1.98Golden Wonder Ringos Cheese & Onion 6 x 12.5g
6pk · £24.00/kg£1.80Skips Prawn Cocktail Flavour 20 x 13.1g
20pk · £20.61/kg£5.40Hula Hoops BBQ Beef Flavour 6 x 24g
6pk · £19.58/kg£2.82Mr. Porky Original Scratchings 5 x 16.5g (82.5g)
5pk · £36.36/kg£3.00Hula Hoops Original 6 x 24g
6pk · £19.58/kg£2.82Jacob's 6 Red Leicester Flavour Mini Cheddars 138g
138g · £17.39/kg£2.40Discos 6 x 25.5g
6pk · £12.94/kg£1.98Hula Hoops Cheese & Onion Multipack Crisps 6 Pack
6pk · £19.58/kg£2.82View all (122)
Crisps
Doritos Sweet BBQ Tortilla Chips Sharing Bag Crisps 180g
180g · £16.67/kg£3.00Walkers 14 x 25g
14pk · £9.77/kg£0.48 off£3.42£3.90Walkers Ready Salted Multipack Crisps 14x25g
14pk · £11.14/kg£3.90Walkers Cheese & Onion Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg£2.76Walkers 20 Pack Variety Crisps
500g · £9.00/kg£1.32 off£4.50£5.82Walkers BBQ Sauce Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Prawn Cocktail Multipack Crisps 6 x 25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Frisps 6 x 25.5g
6pk · £12.94/kg£1.98Golden Wonder Meaty Pack 16 x 25g
16pk · £10.50/kg£4.20Walkers Cheese & Onion Multipack Crisps 14x25g
14pk · £9.77/kg£0.48 off£3.42£3.90Walkers Salt & Shake Multipack Crisps 6x24g
6pk · £19.17/kg3 for £6£2.76Walkers Smoky Bacon Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Squares Snacks Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x22g
6pk · £15.91/kg£0.66 off£2.10£2.76Walkers Sticky Teriyaki Flavour Sharing Crisps Multipack 6x25g
150g · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Lea & Perrins Worcester Sauce Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Roast Chicken Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Ready Salted Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg£2.76Walkers Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Baked Snacks Cheese & Onion Multipack Crisps 6x22g
6pk · £20.91/kg3 for £6£2.76Walkers Baked Snacks Sea Salt Multipack Crisps 6x22g
6pk · £20.91/kg3 for £6£2.76McCoy's Ride Cut Flame Grilled Steak Flavour Potato Crisps 6 x 25g
25g · £112.80/kg£2.82McCoy's Ridge Cut The Classic 12 x 25g
12pk · £14.00/kg£4.20McCoy's Ridge Cut Salt & Malt Vinegar Flavour Potato Crisps 6 x 25g
6pk · £18.80/kg£2.82McCoy's Ridge Cut Cheddar & Onion Multipack Flavour Potato Crisps 6 x 25g
6pk · £18.80/kg£2.82Walkers Classic Pack 6 x 25g
6pk · £18.40/kg£2.76McCoy's The Classic Ridge Cut Variety Multipack Crisps 6 x 25g
6pk · £18.80/kg£2.82McCoy's Ridge Cut Thai Sweet Chicken Flavour Potato Crisps 6 x 25g
6pk · £18.80/kg£2.82Seabrook The Original Crinkle Cut Crisp Variety Pack 18 x 25g
18pk · £10.67/kg£4.80Walkers 20pk Meaty Crisps
500g · £9.00/kg£1.32 off£4.50£5.82Roysters T-Bone Steak Flavour Bubbled Chips 6 x 21g
6pk · £15.71/kg£1.98Pop-Tastic! Potato Crisps Salt & Vinegar 3 x 35g
3pk · £11.43/kg£1.20Walkers Heinz Tomato Ketchup Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Hula Hoops Salt & Vinegar Flavour 6 x 24g
6pk · £19.58/kg£2.82Seabrook Puffs Cheese Flavour Corn Snacks 5 x 16g
5pk · £15.00/kg£1.20Seabrook Curls Cheese Flavour 5 x 15g
5pk · £16.00/kg£1.20Golden Wonder Variety Pack 16 x 25g
16pk · £10.50/kg£4.20McCoy's Ridge Cut Salt & Malt Vinegar Flavour Potato Crisps 12 x 25g
12pk · £14.00/kg£4.20McCoy's Flame Grilled Steak Flavour Potato Crisps 12 x 25g
12pk · £14.00/kg£4.20McCoy's Cheddar & Onion Flavour Potato Crisps 12 x 25g
12pk · £14.00/kg£4.20Doritos Cool Original Tortilla Chips Multipack Crisps 5x30g
150g · £18.40/kg3 for £6£2.76McCoy's Ridge Cut Mighty Meaty 6 x 25g
6pk · £18.80/kg£2.82Pop-Tastic! Barbecue Potato Crisps 160g
160g · £7.50/kg£1.20Walkers Sensations Thai Sweet Chilli Sharing Bag Crisps 150g
150g · £20.00/kg£3.00Walkers Sensations Roasted Chicken & Thyme Sharing Crisps 150g
150g · £20.00/kg£3.00Walkers Cheese & Onion Sharing Crisps 150g
150g · £10.80/kg£1.62Walkers Ready Salted Sharing Crisps 150g
150g · £10.80/kg£1.62Pop-Tastic! Potato Crisps Salt & Vinegar 160g
160g · £9.38/kg£1.50Pop-Tastic! Potato Crisps Salted 160g
160g · £9.38/kg£1.50Pop-Tastic! Potato Crisps Sour Cream & Onion 160g
160g · £9.38/kg£1.50Walkers MAX Flame Grilled Steak Sharing Crisps 140g
140g · £21.43/kg£3.00
Biscuits & Crackers
Maryland 200g Choc Chip Cookies
200g · £6.00/kg£1.20Cadbury 114g Milk Chocolate Fingers
114g · £15.79/kg£1.80McVitie's Family Circle 400g
400g · £9.00/kg£3.60Clara's 114g Danish Butter Cookie Tin
114g · £10.53/kg£1.20Hill Biscuits Mini Pack Mix 246g
246g · £4.88/kg£1.20Paterson's 400g Shortbread Assortment
400g · £10.50/kg£4.20Broken Biscuits Misfits 1.3kg
1.3kg · £3.46/kg£4.50Famous Dane 908g Danish Btr Cookies
908g · £6.61/kg£6.00Fox's Chocolatey Biscuit Selection 365g
365g · £14.79/kg£5.40Jacob's 8 Festive Selection Cracker Varieties 300g
300g · £12.00/kg£3.60McVitie's Family Circle 800g
800g · £6.00/kg£4.80Fox's Chocolatey Cookies Assortment 365g
365g · £13.15/kg£4.80Burtons 16pk Variety Bag
317.6g · £10.39/kg£3.30Cadbury 4pk Choc Chip Brunch Bar
112g · £10.71/kg£1.20Cansi Cheddar Twists 125g
125g · £12.00/kg£1.50Borgo Venusio 125g Traditional Breadsticks
125g · £9.60/kg£1.20Bliss Salted Caramel Whip Bars 5 x 20g (100g)
5pk · £12.00/kg£1.20Bliss Whip Bars Coconut 5 x 20g (100g)
5pk · £12.00/kg£1.20Bliss Whip Bars School Cake 5 x 20g (100g)
5pk · £12.00/kg£1.20Bliss Whip Bars Caramelised Biscuit Flavour 5 x 20g (100g)
5pk · £12.00/kg£1.20Go Ahead Fruit Slices Apple 174g
174g · £10.34/kg£1.80McVitie's Tasties Shorties 300g
300g · £4.00/kg£1.20McVitie's Fruit Shortcake Biscuits 200g
200g · £9.60/kg£1.92McVitie's Penguin Original Bars 5 x 24.6g (123g)
5pk · £9.76/kg£1.20Nutella B-Ready 6 Ferrero 132g
6pk · £3.79/kg£3.00McVitie's Gold Billions Wafer Golden Caramel Chocolate 39g
39g · £23.08/kg£0.90Fox's Favourites Triple Milk Chocolate Layered Biscuit Bar 133g (7 x 19g)
7pk · £9.02/kg£1.20Blue Riband Milk Chocolate 6 x 18g (108g)
6pk · £11.11/kg£1.20McVitie's 6 Gold Bars 106g
106g · £11.32/kg£1.20Twix Caramel Multipack Chocolate Bars 16 x 20g
16pk · £0.79/kg£4.02Tunnock's Real Milk Chocolate Caramel Wafer Biscuits 6 x 30g
6pk · £13.33/kg£2.40Cadbury Timeout Milk Chocolate Covered Wafer 6 x 18g (108g)
6pk · £16.67/kg£1.80McVitie's 14 Crunchy Biscuit Bars with a Unique Gold Coating 2 x 124g
2pk · £12.10/kg£3.00Twix Multipack Chocolate Biscuit & Caramel Bars 9x20g
9pk · £2.04/kg£3.30Blue Riband 6 Dark 6 x 17.5g (105g)
6pk · £11.43/kg£1.20Cadbury Timeout Milk Chocolate Covered Wafer Bars 12 x 18g (216g)
12pk · £13.06/kg£2.82McVitie's Club Orange Bars 5 x 22g (110g)
5pk · £10.91/kg£1.20McVitie's Club Mint Bars 5 x 22g (110g)
5pk · £10.91/kg£1.20KitKat 2 Finger Orange 12 x 20.7g (248.4g)
12pk · £14.01/kg£3.48KitKat 2 Finger Orange 6 x 20.7g (124.2g)
6pk · £14.49/kg£1.80Kitkat Milk Chocolate 124.2g
20pk · £14.52/kg£1.80McVitie's Club Layers Orange 39g
39g · £23.08/kg£0.90Pink Panther Wafers 232g
232g · £5.17/kg£1.20McVitie's Wafer Rolls with Hazelnut Cream Filling 170g
170g · £10.59/kg£1.80Jaffa Choco Orange 160g
160g · £7.50/kg£1.20McVitie's Rich Tea the Classic One 2 x 300g
2pk · £5.90/kg£3.54Bakery Delights Cinnamon Knots 150g
150g · £13.60/kg£2.04McVitie's Rich Tea 300g
300g · £7.60/kg£2.28McVitie's Ginger Nuts Biscuits 250g
250g · £7.68/kg£1.92McVitie's Digestives the Original 2 x 315g
2pk · £5.62/kg£3.54View all (162)
Offers
Doritos 5pk Tangy Cheese
150g · £17.20/kg3 for £6£2.58Walkers Wotsits Really Cheesy Snacks Multipack Cheese Crisps 20x16.5g
20pk · £13.64/kg£0.60 off£4.50£5.10Pom-Bear Cheese Flavour Potato Snacks 6 x 13g
6pk · £23.08/kg£0.30 off£1.80£2.10Space Raiders Pickled Onion Flavour Cosmic Corn Snack 6 x 13g
6pk · £20.77/kg£0.18 off£1.62£1.80Pom-Bear Original Potato Snacks 6 x 13g
6pk · £23.08/kg£0.30 off£1.80£2.10Space Raiders Beef Flavour Cosmic Corn Snacks 6 x 13g
6pk · £20.77/kg£0.18 off£1.62£1.80Snack a Jacks Snacks Sour Cream & Chive Rice Cakes Crisps 5x19g
95g · £28.42/kg2 for £3.60£2.70Walkers Monster Munch Pickled Onion Multipack Snacks Crisps 6x20g
6pk · £17.50/kg£0.66 off£2.10£2.76Walkers Squares Flavour Potato Snacks 6 x 22g
6pk · £15.91/kg£0.66 off£2.10£2.76SUN Bites Sweet Chilli High Fibre Snacks Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers French Fries Flavour Crispy Potato Snacks 20 x 18g
20pk · £12.50/kg£0.60 off£4.50£5.10Snack a Jacks Salt & Vinegar Multipack Rice Cakes Crisps 5x19g
95g · £28.42/kg2 for £3.60£2.70Whitworths Sunny Raisin 12 x 14g
12pk · £14.29/kg2 for £3.60£2.40Walkers 14 x 25g
14pk · £9.77/kg£0.48 off£3.42£3.90Walkers 20 Pack Variety Crisps
500g · £9.00/kg£1.32 off£4.50£5.82Walkers BBQ Sauce Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Prawn Cocktail Multipack Crisps 6 x 25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Cheese & Onion Multipack Crisps 14x25g
14pk · £9.77/kg£0.48 off£3.42£3.90Walkers Salt & Shake Multipack Crisps 6x24g
6pk · £19.17/kg3 for £6£2.76Walkers Smoky Bacon Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Squares Snacks Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x22g
6pk · £15.91/kg£0.66 off£2.10£2.76Walkers Sticky Teriyaki Flavour Sharing Crisps Multipack 6x25g
150g · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Lea & Perrins Worcester Sauce Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Roast Chicken Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Walkers Baked Snacks Cheese & Onion Multipack Crisps 6x22g
6pk · £20.91/kg3 for £6£2.76Walkers Baked Snacks Sea Salt Multipack Crisps 6x22g
6pk · £20.91/kg3 for £6£2.76Walkers 20pk Meaty Crisps
500g · £9.00/kg£1.32 off£4.50£5.82Walkers Heinz Tomato Ketchup Multipack Crisps 6x25g
6pk · £18.40/kg3 for £6£2.76Doritos Cool Original Tortilla Chips Multipack Crisps 5x30g
150g · £18.40/kg3 for £6£2.76Gullón Zero Milk Choc Digestives Slimms 150g
150g · £10.00/kg£0.48 off£1.50£1.98McVitie's Limited Edition Digestives Jaffa Cakes Flavour 250g
250g · £8.88/kg£0.60 off£2.22£2.82Gullón Zero Milk Choc Oaties Slimms 150g
150g · £10.00/kg£0.48 off£1.50£1.98Burtons 210g Jammie Dodge
210g · £5.71/kg£0.24 off£1.20£1.44Cadbury 5 Mini Animals
99.5g · £15.08/kg£0.30 off£1.50£1.80Fox's Party Rings 125g
125g · £7.20/kg£0.18 off£0.90£1.08Gullón Zero Cookies & Cream 5 x 42g (210g)
5pk · £7.14/kg£0.30 off£1.50£1.80Gullón Zero Choc Chip Cookies 150g
150g · £10.00/kg£0.30 off£1.50£1.80Maryland 6pk Mini Cookies
118.8g · £10.10/kg£0.42 off£1.20£1.62Jacob's TUC Sweet Chilli & Sour Cream Flavour Sandwich 145g
145g · £14.07/kg2 for £2.70£2.04Jacob's 150g Tuc Biscuits
150g · £11.60/kg2 for £2.70£1.74Jacob's Cream Crackers Original 200g
200g · £7.80/kg2 for £2.70£1.56Jacob's TUC Cheese Sandwich 150g
150g · £13.60/kg2 for £2.70£2.04Jacob's 150g Cheddars
150g · £11.60/kg2 for £2.70£1.74Jacob's Cheddars Red Leicester Flavour 150g
150g · £11.60/kg2 for £2.70£1.74Jacob's Kraćkawheat 230g
230g · £10.96/kg2 for £2.70£2.52Furocity 60g Brownie Protein Bar
60g · £45.00/kg2 for £4.80£2.70Furocity 60g Caramel Protein Bar
60g · £45.00/kg2 for £4.80£2.70Furocity 60g Chocolate Orange Protein Bar
60g · £45.00/kg2 for £4.80£2.70