Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For October!
    New For October!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
    Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • World Foods
    World Foods
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet
  • Iceland 2 Pack Limoncello Desserts

    180g · £12.00/kg
    £2.16
  • Iceland 2 Pack Profiterole Desserts

    180g · £12.00/kg
    £2.16
  • Cadbury Dairy Milk with Twirl Chocolate Pieces 345g

    345g · £10.43/kg
    £3.60
  • Cadbury Dairy Milk with Buttons 75g

    75g · £16.00/kg
    £1.20
  • Alpro Vanilla Dairy Free Soya Yoghurt Alternative 500g

    500g · £6.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Nomadic Clusters Yogurt & Oats & Double Choc 169g

    169g · £11.72/kg
    5 for £6
    £1.98
  • Activia Chocolate & Granola Gut Health Breakfast Yoghurt Pot 165g

    165g · £12.73/kg
    5 for £6
    £2.10
  • Nomadic Clusters Yogurt & Oats & Strawberry 169g

    169g · £11.72/kg
    5 for £6
    £1.98
  • Activia Vanilla & Granola Low Fat Gut Health Yoghurt Breakfast Pot with Spoon 165g

    165g · £12.73/kg
    5 for £6
    £2.10
  • Activia Fibre Walnut & Oat Gut Health Breakfast Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £3.91/kg
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • Cadbury Dairy Milk with Oreo Biscuit Pieces 345g

    345g · £10.43/kg
    £3.60
  • Oykos Strawberry Luxury Greek Style Yoghurt Dessert 4x110g

    4pk · £6.27/kg
    £2.76
  • Onken Mango, Papaya, Passion Fruit 450g

    450g · £5.20/kg
    £2.34
  • Onken Strawberry 450g

    450g · £5.20/kg
    £2.34
  • Activia Mango Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £3.72/kg
    £1.71 off
    £1.71£3.42
  • Light & Free Strawberry Greek Style Fat Free Yoghurt Multipack 4x115g

    4pk · £6.52/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Activia Peach Fat Free No Added Sugar Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £3.72/kg
    £1.71 off
    £1.71£3.42
  • Müller Corner Strawberry 136g

    136g · £8.38/kg
    8 for £4.80
    £1.14
  • Onken Cherry 450g

    450g · £5.20/kg
    £2.34
  • Müller Light Strawberry 160g

    160g · £7.13/kg
    8 for £4.80
    £1.14
  • Müller Light Greek Style Strawberry 4 x 115g (460g)

    4pk · £6.52/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Light & Free Peach Greek Style Fat Free Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £6.52/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Activia Rhubarb Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    4pk · £3.72/kg
    £1.71 off
    £1.71£3.42
  • Iceland 450g Natural Greek Yogurt

    450g · £2.67/kg
    £1.20
  • Iceland 450g Fat Free Greek Yogurt

    450g · £2.67/kg
    £1.20
  • Iceland 1kg Fat Free Greek Yogurt

    1kg · £2.40/kg
    £2.40
  • Lancashire Farm Natural Bio Yogurt 1kg

    1kg · £2.40/kg
    £2.40
  • Lancashire Farm Fat Free Natural Yogurt 1kg

    1kg · £2.40/kg
    £2.40
  • Iceland 1kg Natural Greek Yogurt

    1kg · £2.40/kg
    £2.40
  • Lancashire Farm Greek Style Yogurt 1kg

    1kg · £3.60/kg
    £3.60
  • Henna Fat Free Natural Yogurt 1kg

    1kg · £2.15/kg
    £2.15
  • Pakeeza Live Set Natural Yogurt 900g

    900g · £2.21/kg
    £1.99
  • Lancashire Farm Natural Bio Yogurt Set 1kg

    1kg · £2.70/kg
    £2.70
  • Müller Myprotein Salted Caramel Flavor Mousse 200g

    200g · £15.00/kg
    5 for £6
    £3.00
  • Müller Myprotein Chocolate Flavour Pudding 200g

    200g · £11.70/kg
    5 for £6
    £2.34
  • Müller Myprotein Chocolate Flavor Mousse 200g

    200g · £15.00/kg
    5 for £6
    £3.00
  • Arla Protein Strawberry 200g

    200g · £8.70/kg
    5 for £6
    £1.74
  • Müller Myprotein Vanilla Flavour Pudding 200g

    200g · £11.70/kg
    5 for £6
    £2.34
  • Müller Myprotein Strawberries & Cream Flavour Mixers 140g

    140g · £12.86/kg
    5 for £6
    £1.80
  • Arla Protein Passionfruit & Papaya 200g

    200g · £7.25/kg
    £1.45
  • Arla Protein Lemon 200g

    200g · £8.70/kg
    £1.74
  • Arla Protein Natural 200g

    200g · £8.70/kg
    £1.74
  • Müller Myprotein Yogurt Blueberry Flavour 210g

    210g · £8.57/kg
    £1.80
  • Müller Myprotein Yogurt Strawberry Flavour 210g

    210g · £8.57/kg
    £1.80
  • Whey Hey Blueberry Yogurt 200g

    200g · £7.50/kg
    5 for £6
    £1.50
  • Lindahls Kvarg Raspberry Flavoured 150g

    150g · £11.20/kg
    £1.68
  • Arla Protein Blueberry 200g

    200g · £8.70/kg
    5 for £6
    £1.74
  • Lindahls Protein+ Immunity Lemon Flavoured 150g

    150g · £9.33/kg
    £1.40
  • Arla Protein Mango Yogurt 200g

    200g · £9.60/kg
    5 for £6
    £1.92
  • Lindahls Kvarg White Chocolate Flavour 150g

    150g · £11.20/kg
    £1.68
  • View all (107)

  • View The Meat Free Range

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo