Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For October!
    New For October!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
    Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • World Foods
    World Foods
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet

Sweets

  • Cadbury Eclairs Sugar Confectionery 110g

    110g · £10.91/kg
    £1.20
  • Mega Push Pop 30g

    30g · £52.00/kg
    £1.56
  • Fruit-tella Strawberry 3 x 41g

    3pk · £12.20/kg
    £1.50
  • Millions Strawberry 45g

    45g · £13.33/kg
    £0.60
  • Jelly Beans 80g

    80g · £15.00/kg
    £1.20
  • Vanilla Flavour Marshmallows 40g

    40g · £30.00/kg
    £1.20
  • Juicy Drop Pop 26g

    26g · £62.31/kg
    £1.62
  • Millions Bubblegum Flavour 45g

    45g · £13.33/kg
    £0.60
  • Pez Candy Strawberry 2 x 8.5g (17g)

    2pk · £116.47/kg
    £1.98
  • Vidal 66g Ocean Jelly

    66g · £18.18/kg
    £1.20
  • HARIBO Starmix Multipack Bag 176g

    176g · £10.23/kg
    £1.80
  • Sour Patch Kids Monster Heads Candy 105g

    105g · £14.29/kg
    £1.50
  • Chupa Chups The Best of 10 Assorted Flavour Lollipops 120g

    120g · £12.50/kg
    £1.50
  • Taveners Strawberry Bon Bons 165g

    165g · £7.27/kg
    £1.20
  • HARIBO Tangfastics Multipack 176g

    176g · £10.23/kg
    £1.80
  • Skittles Fruit Flavoured Sweets Bag 136g

    136g · £8.82/kg
    £1.20
  • Sour Patch Kids Blue Raspberry Candy 105g

    105g · £14.29/kg
    £1.50
  • Swizzels Squashies Drumstick Original Raspberry & Milk Flavour 120g

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • MAOAM Stripes 140g

    140g · £10.71/kg
    £1.50
  • Kato Mito Karlek Swedish Style Candy 120g

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Candy Realms Fizzy Blue Raspberry Bites 170g

    170g · £7.06/kg
    £1.20
  • Bebeto Fruity Twists Fruit Mix Soft Sweets 180g

    180g · £6.67/kg
    £1.20
  • Chupa Chups Paper Stick 30 Assorted Flavour Mini Lollipops 180g

    180g · £11.11/kg
    £2.00
  • Sour Patch Kids Tropical Candy 105g

    105g · £14.29/kg
    £1.50
  • Chewits Strawberry, Fruit Salad & Blue Raspberry Flavour Fruit Chews 4 x 30g

    4pk · £12.50/kg
    £1.50
  • HARIBO Jelly Babies with Super Juicy Flavours 160g

    160g · £9.38/kg
    £1.50
  • Sour Patch Kids Original Candy 105g

    105g · £14.29/kg
    £1.50
  • Fox's Glacier Fruits 200g

    200g · £6.00/kg
    £0.30 off
    £1.20£1.50
  • Swizzels Scrumptious Sweets

    173g · £6.94/kg
    £1.20
  • HARIBO Zingfest 150g

    150g · £10.00/kg
    £1.50
  • HARIBO Sour Skeletons 160g

    160g · £7.50/kg
    £1.20
  • HARIBO Goldbears 175g

    175g · £8.57/kg
    £1.50
  • HARIBO Tangfastics Bag 160g

    160g · £9.38/kg
    £1.50
  • Bebeto Fizzy Watermelons Gummy Sweets 150g

    150g · £8.00/kg
    £1.20
  • HARIBO Giant Strawbs 160g

    160g · £9.38/kg
    £1.50
  • Candy Realms Sour Dummies 190g

    190g · £6.32/kg
    £1.20
  • Maynards Bassetts Fizzy Fish Jelly 110g

    110g · £10.91/kg
    £1.20
  • HARIBO Limited Bear-Edition Starmix 160g

    160g · £7.50/kg
    £0.30 off
    £1.20£1.50
  • Maynards Bassetts Wine Gums Candy 110g

    110g · £10.91/kg
    £1.20
  • Sour Patch Kids 350g

    350g · £9.43/kg
    £3.30
  • HARIBO Strawberry Softies 140g

    140g · £8.57/kg
    £0.30 off
    £1.20£1.50
  • Screamers Dip & Lick 15 Strawberry Flavour Sour Dip 225g

    225g · £10.67/kg
    £2.40
  • HARIBO 10 Trick or Treat Mini Bags 160g

    160g · £11.25/kg
    £1.80
  • Swizzels Spooky Eyeball Double Lollies 130g

    130g · £9.23/kg
    £1.20
  • Vidal Monster Mix Jelly 150g

    150g · £8.00/kg
    £1.20
  • Rowntree's Fruit Pastilles 143g

    143g · £12.59/kg
    £1.80
  • HARIBO Chamallows Pink & White 140g

    140g · £10.71/kg
    £1.50
  • Barratt Sweet Shop Flumps Originals 150g

    150g · £8.00/kg
    £0.42 off
    £1.20£1.62
  • MAOAM Pinballs 140g

    140g · £10.71/kg
    £1.50
  • HARIBO Supermix Bag 160g

    160g · £9.38/kg
    £1.50
  • View all (125)

Chocolate

  • Kinder Chocolate Small Bars Multipack 24 x 12.5g (300g)

    24pk · £17.00/kg
    £5.10
  • Cadbury 4pk Dairy Milk

    108.8g · £22.06/kg
    £2.40
  • Cadbury 7x26.1g Crunchie

    182.7g · £16.42/kg
    £3.00
  • Kinder 6pk Snack Bar

    126g · £17.62/kg
    £2.22
  • Kitkat Milk Chocolate 128g

    4pk · £14.06/kg
    £1.80
  • Cadbury 10x18g Freddo

    180g · £20.00/kg
    £3.60
  • Galaxy Ripple Multipack Chocolate Bars 4 x 30g

    4pk · £5.38/kg
    £2.58
  • Cadbury 4pk Picnic

    128g · £18.75/kg
    £2.40
  • Kinder 8pk Chocolate

    100g · £19.80/kg
    £1.98
  • Bounty Coconut Multipack Chocolate Bar 4 x 57g

    4pk · £2.83/kg
    £2.58
  • Yorkie Original Bars 138g (3 x 46g)

    3pk · £14.35/kg
    £0.36 off
    £1.98£2.34
  • Daim 3pk .

    84g · £23.57/kg
    £1.98
  • Lion White 120g (4 x 30g)

    4pk · £15.00/kg
    £1.80
  • Aero Peppermint Chocolate 108g

    4pk · £18.33/kg
    £0.36 off
    £1.98£2.34
  • Cadbury 7x37.3g Double Decker

    261.1g · £11.49/kg
    £3.00
  • Cadbury Twirl Bars 9 x 21.5g (193.5g)

    9pk · £15.50/kg
    £3.00
  • Cadbury Starbar Chocolate Bar 7 Pack Multipack (7 x 37g) 259 g

    259g · £11.58/kg
    £3.00
  • Kitkat Milk Chocolate 124.5g

    41pk · £14.63/kg
    £1.80
  • Kinder Bueno Milk and Hazelnuts 3 x 43g (129g)

    3pk · £20.00/kg
    £2.58
  • Frys 3pk Turkish Delight

    153g · £12.94/kg
    £1.98
  • Snickers Peanut Multipack Chocolate Bars 4 x 40g

    4pk · £4.03/kg
    £2.58
  • Mars Caramel Multipack Chocolate Bars 4 x 40g

    4pk · £16.13/kg
    £2.58
  • Milkybar 72g (6 x 12g)

    6pk · £25.00/kg
    £1.80
  • Cadbury 4x19.5g Caramel Freddo

    78g · £23.08/kg
    £1.80
  • Cadbury 4x18g Freddo

    72g · £25.00/kg
    £1.80
  • Cadbury 4x22g Fudge

    88g · £20.45/kg
    £1.80
  • Frys 3pk Chocolate Cream

    147g · £13.47/kg
    £1.98
  • Cadbury 5pk Twirl

    107.5g · £22.33/kg
    £2.40
  • Kitkat Milk Chocolate 288g

    9pk · £13.33/kg
    £3.84
  • Fry's Peppermint Cream 3 Pack 147g

    3pk · £13.47/kg
    £1.98
  • Toffee Crisp Bars 4 x 31g (124g)

    4pk · £14.52/kg
    £1.80
  • Cadbury 4pk Boost

    126g · £19.05/kg
    £2.40
  • Snickers Peanut Multipack Chocolate Bars 8 x 34.5g

    8pk · £1.74/kg
    £3.84
  • Mars Caramel Multipack Chocolate Bars 8 x 34.5g

    8pk · £1.74/kg
    £3.84
  • Cadbury 4pk Wispa

    94.8g · £25.32/kg
    £2.40
  • Cadbury 4pk Crunchie

    104g · £23.08/kg
    £2.40
  • Cadbury 4pk Flake

    £2.40
  • Cadbury 4pk Double Decker

    149.2g · £16.09/kg
    £2.40
  • Galaxy Multipack Chocolate Bars 4 x 42g

    4pk · £3.84/kg
    £2.58
  • Galaxy Ripple Multipack Chocolate Bars 7 x 30g

    7pk · £2.61/kg
    £3.84
  • Cadbury 4x22g Salted Caramel Delights

    88g · £20.45/kg
    £1.80
  • Cadbury 4x21.5g Curly Wurly

    86g · £20.93/kg
    £1.80
  • Cadbury Chocolate Bar Mixed Value Pack 347.2g

    347g · £13.83/kg
    £4.80
  • Twix Milk Chocolate Crispy Rolls Snack Bar Multipack 5 x 22.5g Bars

    5pk · £3.20/kg
    £1.80
  • Cadbury 4x18g Dairy Milk Little Bars

    72g · £25.00/kg
    £1.80
  • Cadbury 7x23.7 Wispa

    165.9g · £18.08/kg
    £3.00
  • Cadbury 7x27.2g Dairy Milk

    190.4g · £15.76/kg
    £3.00
  • Kinder Milk & Hazelnuts Bueno Bars 5 x 43g

    5pk · £16.19/kg
    £3.48
  • Nestlé 5 Variety Pack 218g

    218g · £16.51/kg
    £3.60
  • Cadbury Dairy Milk Little Bars 10 x 18g (180g)

    10pk · £20.00/kg
    £3.60
  • View all (188)

  • View Dairy

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo