Milk, Cream & Eggs
Iceland 300m Double Cream
300ml · £6.80/L£2.04Elmlea 270m Double
270ml · £6.89/L£1.86Elmlea Single 270ml
270ml · £6.00/L£0.24 off£1.62£1.86Müller Myprotein Banana Flavour Complete Meal 500ml
500ml · £6.00/L£1.20 off£3.00£4.20Müller Myprotein Complete Cookies & Cream Flavour 500ml
500ml · £6.00/L£1.20 off£3.00£4.20Arla Chocolate Flavoured Protein Shake 250ml
250ml · £6.24/L5 for £6£1.56Myprotein Strawberry Flavour Shake 385ml
385ml · £6.23/L£2.40Myprotein Chocolate Flavour Shake 385ml
385ml · £6.23/L£2.40Pro Mlk Strawberry Protein Shake 330ml
330ml · £4.18/L5 for £6£1.38Pro Mlk Chocolate Protein Shake 330ml
330ml · £4.18/L5 for £6£1.38Arla 225ml Protein Raspberry & Strawberry Flavoured shake
225ml · £6.93/L5 for £6£1.56Pro Mlk Vanilla Protein Shake 330ml
330ml · £4.18/L5 for £6£1.38Müller Myprotein Complete Meal White Chocolate Pistachio Flavour 500ml
500ml · £6.00/L£1.20 off£3.00£4.20Iceland 3l Semi Skimmed Milk
3L · £0.90/L£2.70Iceland 2l Semi Skimmed Milk
2L · £0.99/L£1.98Iceland 2l Whole Milk
2L · £0.99/L£1.98Iceland 3l Whole Milk
3L · £0.90/L£2.70Iceland 1l Whole Milk
1L · £1.44/L£1.44Iceland 1l Semi Skimmed milk
1L · £1.44/L£1.44Arla Lacto Free Semi Skimmed Milk Drink 1 Litre
1L · £1.62/L£1.62Cravendale Whole Big Family Pack 3L
3L · £1.56/L£4.68Cravendale Semi Skimmed 1L
1L · £1.68/L£0.42 off£1.68£2.10Cravendale Whole 1L
1L · £1.68/L£0.42 off£1.68£2.10Cravendale Semi Skimmed 2L
2L · £1.50/L2 for £4.80£3.00Iceland 1pt Whole Milk
568ml · £1.80/L£1.02Arla BOB Skimmed 2L
2L · £1.50/L2 for £4.80£3.00Cravendale Whole 2L
2L · £1.50/L2 for £4.80£3.00Cravendale Semi Skimmed Big Family Pack 3L
3L · £1.56/L£4.68Big Milk Whole Milk for Big Kids Aged 1+ 2L
2L · £1.59/L2 for £4.80£3.18Arla Lacto Free Whole Milk Drink 1 Litre
1L · £1.62/L£1.62Iceland 2l Skimmed British Milk
2L · £0.99/L£1.98Cravendale Skimmed 2L
2L · £1.50/L2 for £4.80£3.00Elmlea Double 500ml
500ml · £6.00/L2 for £4.80£3.00Mixed Size 30 Pack Mixed size Eggs
£6.00Iceland 10pk Large Eggs
£2.76Iceland 12pk Large F/range Eggs
£3.72Iceland 10 Pack Mixed Weight Eggs
2 for £4.80£2.52Iceland 6pk Free Range Lrge Eggs
£2.40Ballygarvey Simply Better 10 Big Barn Eggs
10pk · £0.28 each£2.82Iceland 6pk Mixed Weight F/range Eggs
3 for £6£2.10Moo Milk Chocolate Flavoured 1% Fat Milk 1 Litre
1L · £1.80/L£1.80Twix 250ml Milk Drink
250ml · £7.64/L£1.91Müller Frijj Fudge Brownie Flavour Milkshake 330ml
330ml · £6.18/L5 for £6£2.04Müller Frijj Strawberry Cheesecake Flavour Milkshake 330ml
330ml · £6.18/L5 for £6£2.04Müller Frijj Banana Flavour Milkshake 330ml
330ml · £6.18/L5 for £6£2.04Müller Frijj Chocolate Flavour Milkshake 330ml
330ml · £6.18/L5 for £6£2.04Mars 250ml Milk Drink
250ml · £7.64/L£1.91Galaxy 250ml Milk Drink
250ml · £7.64/L£1.91Müller Frijj Brookies & Cream Flavour Milkshake 330ml
330ml · £6.18/L5 for £6£2.04Shaken Udder Vanillalicious Milkshake 250ml
250ml · £7.16/L5 for £6£1.79View all (91)
Cheese, Butter & Spreads
Strings & Things Munch Mix Cheddar Cheese & Crunchy Crackers 90g (3 x 30g)
3pk · £30.00/kg3 for £6£2.70Iceland 250g Grated Cheddar & Mozzarella
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Iceland 250g Grated Red Leicester
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Iceland 250g Grated Mature Cheddar
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Iceland 250g Grated Mild Cheddar
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Iceland 500g Mature Grted Cheddar
500g · £10.20/kg£5.10Iceland 250g Grated Mozzarella
250g · £13.68/kg2 for £5.40£3.42Iceland 1kg Grated Mature Cheddar
1kg · £9.60/kg£9.60Iceland 500g Mild Grated Cheddar
500g · £10.20/kg£5.10Iceland 500g Grated Mozzarella
500g · £10.20/kg£5.10CATHEDRAL CITY Our Mature Cheddar Grated 180g
180g · £17.00/kg2 for £5.40£3.06Meadow Churn Lard 250g
250g · £3.12/kg£0.78Country Life Salted Butter 200g
200g · £14.70/kg£2.94Lurpak Butter Slightly Salted 200g
200g · £11.70/kg£2.34Anchor Salted Butter 200g
200g · £15.60/kg£3.12Iceland British Unsalted Butter 250g
250g · £9.60/kg£0.24 off£2.40£2.64Iceland British Salted Butter 250g
250g · £9.60/kg£0.24 off£2.40£2.64Galbani Mozzarella 125g
225g · £10.40/kg5 for £6£2.34Attack a Snak Ham 'N Cheese Wrap Kit with Tomato Ketchup 86g
86g · £23.02/kg5 for £6£1.98All Things Cottage Cheese 240g
240g · £9.25/kg£2.22All Things Natural Cottage Cheese 240g
240g · £9.25/kg3 for £6£2.22Philadelphia Active 2,5% Fat Cottage Cheese 200g
200g · £11.10/kg£2.22Dairylea 16pk Triangles
250g · £14.16/kg2 for £6£3.54The Laughing Cow 16 Light Creamy Spreadable Cheese Triangles 240g
240g · £14.75/kg£3.54Strings & Things Twisted Cheestrings 80g (4 x 20g)
4pk · £27.75/kg3 for £6£2.22Philadelphia 3pk Philidelphia Cheese Dippe
126g · £19.05/kg3 for £6£2.40Dairylea Dunkers Jumbo Tubes 3 x 41g (123g)
3pk · £21.95/kg3 for £6£2.70Babybel Mini Light 6 x 20g (120g)
6pk · £24.50/kg3 for £6£2.94Cathedral City Our Mature Cheddar 6 x 20g
6pk · £23.00/kg3 for £6£2.76Cheerafa Fresh Peelable Cheese Sticks 4 x 20g (80g)
4pk · £26.25/kg5 for £6£2.10Dairylea Dunkers Nachos (3 x 43g) 129g
3pk · £20.93/kg3 for £6£2.70Strings & Things Cheestrings 80g (4x20g)
4pk · £27.75/kg3 for £6£2.22Dairylea 6pk Jumbo Dunkers
246g · £16.10/kg2 for £6£3.96Dairylea 65g Ham & Cheese Lunchers
65g · £30.46/kg5 for £6£1.98Babybel Mini Original Cheese 6 x 20g (120g)
6pk · £24.50/kg3 for £6£2.94Cathedral City Cheese Peelers 81g
81g · £27.41/kg£2.22Dairylea 125g Triangles
125g · £16.80/kg2 for £3£2.10The Laughing Cow 16 Original Triangles 240g
240g · £14.75/kg£3.54Cathedral City Nibbles 5 x 16g
5pk · £30.00/kg£2.40Babybel Mini Original Cheese 15 x 20g (300g)
15pk · £1.20/kg£5.40The Laughing Cow Dip & Crunch 4 x 35g (140g)
4pk · £21.43/kg3 for £6£3.00Cathedral City 5 Cheddar Sticks with Branston Pickle Dip 60g
60g · £28.00/kg5 for £6£1.68Babybel Mini Mix Pack 9 x 20g (180g)
9pk · £22.00/kg£3.96Dairylea 56.5g Oreo Snackers
56.5g · £21.24/kg£0.78 off£1.20£1.98Dairylea 60g Chicken & Cheese Lunchers
60g · £33.00/kg5 for £6£1.98Dairylea Strip Cheese (8 x 17.5g) 140g
8pk · £19.29/kg£0.84 off£2.70£3.54Cathedral City Mature Cheddar 6 x 20g
6pk · £23.00/kg3 for £6£2.76Cathedral City Our Extra Mature Cheddar 6 x 20g
6pk · £23.00/kg3 for £6£2.76Cheerafa Happy Twist Fresh Peelable Cheese Sticks 4 x 20g (80g)
4pk · £26.25/kg£2.10Dairylea Snackers Cheese & Crackers with Strawberry Fruit Bites Cheese Snack 64 g
64g · £30.94/kg£1.98View all (135)