Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Offers
    Offers
  • Month End Madness!
    Month End Madness!
  • Viral Picks & Customer Favourites!
    Viral Picks & Customer Favourites!
  • Traitors - Who Can You Trust?
    Traitors - Who Can You Trust?
  • New For October!
    New For October!
  • Protein Picks!
    Protein Picks!
  • Trending Now!
    Trending Now!
  • Food Hall Chicken Shack
    Food Hall Chicken Shack
  • Food Hall Steak Night
    Food Hall Steak Night
  • Food Hall Burger Night
    Food Hall Burger Night
  • Food Hall The Big Slice
    Food Hall The Big Slice
  • Food Hall China Town
    Food Hall China Town
  • Food Hall Curry Classics
    Food Hall Curry Classics
  • Food Hall Chippy Tea
    Food Hall Chippy Tea
  • Chilled 2 For £4.80
    Chilled 2 For £4.80
  • Grocery 2 For £4.80
    Grocery 2 For £4.80
  • Frozen 3 For £12
    Frozen 3 For £12
  • Frozen 5 For £6
    Frozen 5 For £6
  • Slimming World 3 For £12
    Slimming World 3 For £12
  • Summer BBQ Skewers!
    Summer BBQ Skewers!
  • Exclusive Brands
    Exclusive Brands
  • Soft Drinks
    Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
    Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
    Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
    Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
    Sweets & Chocolate
  • Dairy
    Dairy
  • Beer, Wine & Spirits
    Beer, Wine & Spirits
  • Best Ever Pizza Range!
    Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
    Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
    Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
    Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
    Frozen Ready Meals
  • Bakery
    Bakery
  • Vape & Accessories
    Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
    Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
    Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
    Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
    Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
    Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
    The Meat Free Range
  • World Foods
    World Foods
  • Frozen Pies & Pasties
    Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
    Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
    Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
    Frozen Desserts
  • Toiletries
    Toiletries
  • Household
    Household
  • Pet
    Pet

Tubbed Salads

  • Iceland Luxury 330g Coleslaw

    330g · £8.18/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 450g Potato Salad

    450g · £6.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland Luxury 330g Reduced Fat Coleslaw

    330g · £8.18/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 300g Nacho Cheese Pasta

    300g · £9.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • S:a:l:a:d:s Tomato & Herb Pasta 200g

    200g · £13.50/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 100g Garlic & Herb Dip

    100g · £12.00/kg
    £1.20
  • Iceland 200g Onion & Garlic Dip

    200g · £11.10/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Iceland 200g Red Pepper Houmous

    200g · £11.10/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Iceland 210g Tex Mex Dip Selectn

    210g · £11.43/kg
    £2.40
  • Chovi Allioli Creamy & Versatile Garlic Dip 180ml

    180ml · £11.67/L
    3 for £6
    £2.10
  • Iceland 200g Houmous

    200g · £11.10/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Iceland 250g Beetroot Salad

    250g · £10.80/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 225g Golden Rice Salad

    225g · £12.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 250g Bbq Chicken Pasta

    250g · £10.80/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 250g Chicken & Bacon Pasta

    250g · £10.80/kg
    3 for £6
    £2.70

Cooked Meats

  • Peperami Original Salami and Cheese Snack Box 50g

    50g · £39.60/kg
    £1.98
  • Peperami The Original Lunchbox Minis 10 x 10g (100g)

    10pk · £24.00/kg
    £2.40
  • Peperami Hot 5 x 20g (100g)

    5pk · £24.00/kg
    £1.20 off
    £2.40£3.60
  • Peperami The Original 5 x 20g (100g)

    5pk · £24.00/kg
    £1.20 off
    £2.40£3.60
  • Peperami The Original Tender Jerky 50g

    50g · £39.60/kg
    £1.98
  • Frank's Red Hot 70g

    70g · £23.57/kg
    £1.65
  • Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites with Peri Mayo 68g

    68g · £22.06/kg
    £1.50
  • Deli Speciale French Garlic Sausage 80g

    80g · £19.50/kg
    £1.56
  • Deli Speciale Chorizo Slices 55g

    55g · £21.82/kg
    £1.20
  • Deli Speciale Italian Style Salami 50g

    50g · £24.00/kg
    £1.20
  • Deli Speciale Pepperoni Slices 55g

    55g · £21.82/kg
    £1.20
  • Iceland 370g Barbecue Chicken Drumsticks

    370g · £8.43/kg
    3 for £6
    £3.12
  • Cooked Meat Deal Mustard Ham Trimmings 275g

    275g · £9.60/kg
    £2.64
  • Young's 16 Seafood Sticks 200g

    200g · £11.10/kg
    5 for £6
    £2.22
  • Iceland 160g Cooked Chicken Slc

    160g · £18.00/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 210g Wafer Thin Roast Chicken

    210g · £11.43/kg
    £2.40
  • Iceland 160g Tikka Chicken Slc

    160g · £18.00/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 370g Roasted Chkn Drumstk

    370g · £8.43/kg
    3 for £6
    £3.12
  • Iceland 130g Cooked Chicken Breast Chunks

    130g · £22.15/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland Cooked Chicken Breast Slices 190g

    190g · £15.16/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 160g Sweet Chilli Chicken Slc

    160g · £18.00/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Fridge Raiders Southern Style Chicken Bites Mini Packs 3 x 22.5g

    3pk · £29.33/kg
    5 for £6
    £1.98
  • Najma Original Chicken Slices 150g

    150g · £23.20/kg
    £3.48
  • Iceland 120g Fully Loaded Hunters Chicken

    120g · £25.00/kg
    £3.00
  • Fridge Raiders Southern Style Chicken Bites 70g

    70g · £22.29/kg
    £1.56
  • Iceland 100g Roast Chicken & Stuffing

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Bernard Matthews 4 Roast Chicken Slices 80g

    80g · £18.00/kg
    5 for £6
    £1.44
  • Iceland 6 Roast Chicken

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 80g BBQ Chicken Slices

    80g · £15.00/kg
    £1.20
  • Iceland 125g Flame Grilled Chicken Mini Fillets

    125g · £23.04/kg
    £2.88
  • Iceland 8sl Cooked Chicken

    80g · £15.00/kg
    £1.20
  • Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites 5 x 22.5g

    5pk · £29.33/kg
    £3.30
  • Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites 70g

    70g · £21.43/kg
    5 for £6
    £1.50
  • Iceland Roast Chicken Breast Fillets 190g

    190g · £17.05/kg
    £3.24
  • Iceland 270g Chinese Chicken Wings

    270g · £11.56/kg
    3 for £6
    £3.12
  • Iceland 120g Wafer Thin Roast Chicken

    120g · £10.00/kg
    £1.20
  • Najma Smoked Mini Chicken Sausages 400g

    400g · £8.85/kg
    £3.54
  • Cooked Meat Deal 4 x 275g

    275g · £9.60/kg
    £2.64
  • Najma Smoked Turkey Rashers 150g

    150g · £22.40/kg
    £3.36
  • Bernard Matthews Wafer Thin Turkey Ham Slices 90g

    90g · £16.00/kg
    5 for £6
    £1.44
  • Bernard Matthews 4 Roast Turkey Slices 80g

    80g · £18.00/kg
    5 for £6
    £1.44
  • Najma Original Turkey Slices 150g

    150g · £23.20/kg
    £3.48
  • Najma Original Wafer Thin Turkey Slices 125g

    125g · £27.84/kg
    £3.48
  • Iceland 5sl Roast Turkey

    80g · £33.75/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland Tuna & Sweetcorn Deli Filler 250g

    250g · £9.60/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Chicken Tikka 250g

    250g · £9.60/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland 225g Cheese & Bacon Deli Filler

    225g · £10.67/kg
    £2.40
  • Iceland 225g Chicken & Stuffing Deli Filler

    225g · £10.67/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland 225g Seafood Cocktail Deli Filler

    225g · £10.67/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland Chicken & Sweetcorn Deli Filler 250g

    250g · £9.60/kg
    3 for £6
    £2.40
  • View all (86)

Rustlers

  • Rustlers The Mighty Double Decker 237g

    237g · £15.19/kg
    £3.60
  • Rustlers The Ultimate Chicken Sandwich 150g

    150g · £20.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Rustlers The Champion Southern Fried Chicken Sub 158g

    158g · £18.99/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Rustlers Hot Dog 146g

    146g · £16.44/kg
    £2.40
  • Rustlers All Day Breakfast Sausage Muffin 155g

    155g · £19.35/kg
    £3.00
  • Flemmings The Classic Chicken Burger 119.5g

    119.5g · £12.55/kg
    £1.50
  • Flemmings Cheese Burger 130.5g

    130.5g · £11.49/kg
    £1.50
  • Rustlers BBQ Burger with Our BBQ Sauce 98g

    98g · £15.31/kg
    £1.50
  • Flemmings 1 American Style Hotdog 118,5g

    118.5g · £12.66/kg
    £1.50
  • Rustlers Simply Good Breakfast Bap with Our Tomato Sauce 99g

    99g · £15.15/kg
    £1.50
  • Rustlers The Essential Cheese Burger with Our Rich Tomato Relish 166g

    166g · £18.07/kg
    £3.00
  • Rustlers Simply Good Baconnaise Burger with Our Baconnaise Sauce 98g

    98g · £15.31/kg
    £1.50

Chilled Snacks

  • Island Delight 140g Lamb Jamaican Pattie

    140g · £11.14/kg
    5 for £6
    £1.56
  • Island Delight 140g Jerk Beef Jamaican Pattie

    140g · £11.14/kg
    5 for £6
    £1.56
  • Pastry Pantry 2 Pack Chicken Tikka Slices

    216g · £13.33/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Pukka Steak Slice 117g

    117g · £15.38/kg
    5 for £6
    £1.80
  • Wall's 2 Pork Sausage Rolls 160g

    160g · £11.25/kg
    5 for £6
    £1.80
  • Pastry Pantry 2 Pack Ham & Cheese Slices

    216g · £13.33/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Pukka 4 Pork Sausage Rolls 240g

    240g · £12.50/kg
    £3.00
  • Island Delight Spicy Vegetable Jamaican Pattie Flaky Pastry 140g

    140g · £11.14/kg
    £1.56
  • Delicatessen Fine Eating Chicken Bites 200g

    200g · £6.00/kg
    £1.20
  • Delicatessen Fine Eating Swedish Style Meatballs 200g

    200g · £6.00/kg
    £1.20
  • Iceland 160g Breaded Chicken Poppers

    160g · £18.75/kg
    £3.00
  • 10 Pack Mini Chicken Satay Skewers

    100g · £28.20/kg
    3 for £6
    £2.82
  • Delicatessen Fine Eating Tikka Bites 200g

    200g · £6.00/kg
    £1.20
  • 10 Pack Mini Chicken Tikka Skewers

    100g · £28.20/kg
    3 for £6
    £2.82
  • Woody's Deli Snacks Chicken Satay Skewers 56g

    56g · £26.79/kg
    £1.50
  • Iceland 2 Pack Scotch Eggs

    226g · £9.29/kg
    3 for £6
    £2.10
  • Iceland 2 Pack All Day Breakfast Scotch Eggs

    226g · £13.27/kg
    3 for £6
    £3.00
  • Iceland 200g Pork Cocktail Sausages

    200g · £12.00/kg
    £2.40
  • Island Delight Salt Fish Jamaican Pattie Short Crust Pastry 140g

    140g · £11.14/kg
    £1.56
  • Island Delight Chilli Beef Jamaican Pattie Flaky Pastry 140g

    140g · £11.14/kg
    5 for £6
    £1.56
  • Pastry Pantry 8 Pack Chicken Tikka Pasties

    240g · £12.00/kg
    £2.88
  • Island Delight Curried Lamb Jamaican Pattie Flaky Pastry 140g

    140g · £11.14/kg
    5 for £6
    £1.56
  • Island Delight 140g Vegetable Jamaican Pattie

    140g · £11.14/kg
    £1.56
  • Ginsters Chicken & Mushroom Slice 170g

    170g · £15.88/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Pukka Chicken & Mushroom

    212g · £12.74/kg
    £2.70
  • Wall's 4 Mini Pork & Pickle Pies 200g

    200g · £9.00/kg
    £1.80
  • Wall's 4 Mini Pork Pies 200g

    200g · £9.00/kg
    £1.80
  • Wall's Medium Pork Pie 295g

    295g · £6.10/kg
    £1.80
  • Wall's 6 Mini Pork Pies 300g

    300g · £10.60/kg
    3 for £6
    £3.18
  • 5 Chicken Satay Skewers with a Tomato Ketchup Dip 55g

    55g · £27.27/kg
    £1.50
  • Pastry Pantry 2 Pack Mature Cheese & Spring Onion Quiches

    240g · £12.50/kg
    3 for £6
    £3.00
  • Pastry Pantry 375g Cheese & Onion Quiche

    375g · £8.16/kg
    £3.06
  • Pastry Pantry 375g Cheese & Bacon Quiche

    375g · £8.16/kg
    £3.06
  • Pastry Pantry 240g Twin Pack Ploughman's Quiche

    240g · £12.50/kg
    3 for £6
    £3.00

Offers

  • Iceland Luxury 330g Coleslaw

    330g · £8.18/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 450g Potato Salad

    450g · £6.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland Luxury 330g Reduced Fat Coleslaw

    330g · £8.18/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 300g Nacho Cheese Pasta

    300g · £9.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • S:a:l:a:d:s Tomato & Herb Pasta 200g

    200g · £13.50/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 200g Onion & Garlic Dip

    200g · £11.10/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Iceland 200g Red Pepper Houmous

    200g · £11.10/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Chovi Allioli Creamy & Versatile Garlic Dip 180ml

    180ml · £11.67/L
    3 for £6
    £2.10
  • Iceland 200g Houmous

    200g · £11.10/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Iceland 250g Beetroot Salad

    250g · £10.80/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 225g Golden Rice Salad

    225g · £12.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 250g Bbq Chicken Pasta

    250g · £10.80/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 250g Chicken & Bacon Pasta

    250g · £10.80/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Peperami Hot 5 x 20g (100g)

    5pk · £24.00/kg
    £1.20 off
    £2.40£3.60
  • Peperami The Original 5 x 20g (100g)

    5pk · £24.00/kg
    £1.20 off
    £2.40£3.60
  • Iceland 370g Barbecue Chicken Drumsticks

    370g · £8.43/kg
    3 for £6
    £3.12
  • Young's 16 Seafood Sticks 200g

    200g · £11.10/kg
    5 for £6
    £2.22
  • Iceland 160g Cooked Chicken Slc

    160g · £18.00/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 160g Tikka Chicken Slc

    160g · £18.00/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 370g Roasted Chkn Drumstk

    370g · £8.43/kg
    3 for £6
    £3.12
  • Iceland 130g Cooked Chicken Breast Chunks

    130g · £22.15/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland Cooked Chicken Breast Slices 190g

    190g · £15.16/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 160g Sweet Chilli Chicken Slc

    160g · £18.00/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Fridge Raiders Southern Style Chicken Bites Mini Packs 3 x 22.5g

    3pk · £29.33/kg
    5 for £6
    £1.98
  • Iceland 100g Roast Chicken & Stuffing

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Bernard Matthews 4 Roast Chicken Slices 80g

    80g · £18.00/kg
    5 for £6
    £1.44
  • Iceland 6 Roast Chicken

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites 70g

    70g · £21.43/kg
    5 for £6
    £1.50
  • Iceland 270g Chinese Chicken Wings

    270g · £11.56/kg
    3 for £6
    £3.12
  • Bernard Matthews Wafer Thin Turkey Ham Slices 90g

    90g · £16.00/kg
    5 for £6
    £1.44
  • Bernard Matthews 4 Roast Turkey Slices 80g

    80g · £18.00/kg
    5 for £6
    £1.44
  • Iceland 5sl Roast Turkey

    80g · £33.75/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland Tuna & Sweetcorn Deli Filler 250g

    250g · £9.60/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Chicken Tikka 250g

    250g · £9.60/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland 225g Chicken & Stuffing Deli Filler

    225g · £10.67/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland 225g Seafood Cocktail Deli Filler

    225g · £10.67/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland Chicken & Sweetcorn Deli Filler 250g

    250g · £9.60/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland Egg Mayonnaise Deli Filler 250g

    250g · £9.60/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland 100g Firecracker Style Sub Melt

    100g · £28.80/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 100g Italian Style Sub Melt

    100g · £28.80/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 4 Pack Sliced Thick Gammon Ham

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 100g Cooked Ham

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Deli Co 10 Crumbed Lean Ham Slices 200g

    200g · £15.00/kg
    3 for £6
    £3.00
  • Iceland 7 Slice Extra Free Peppered Ham

    117g · £23.08/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 7 Slices Extra Free Honey Roast Ham

    117g · £23.08/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 18 Slice Cooked Ham

    180g · £13.33/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland 5 Pork Lunch Tongue Slices 100g

    100g · £22.20/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Iceland 210g Wafer Thin Cooked Ham

    210g · £11.43/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Deli Speciale Olives with Salad Cheese 150g

    150g · £19.20/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Deli Speciale German Salami & Smoked Cheese 90g

    90g · £32.00/kg
    3 for £6
    £2.88
  • View all (68)

  • View Yoghurts & Desserts

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo