Cat Food
Asda Tiger Cat Food Meaty & Fish Selection in Jelly 1+ Years 12 x 100g (1.2kg)
1.2kg ¡ £2.75/kg£3.30FELIX As Good As it Looks Meaty Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g
1.02kg ¡ £6.13/kg£6.25Whiskas 1+ Fish Favourites Adult Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g
1.02kg ¡ £5.88/kg£6.00Whiskas 1+ Poultry Feasts Adult Wet Cat Food Pouches in Jelly 12 x 85g
1.02kg ¡ £5.88/kg£6.00Dreamies Cat Treat Biscuits with Tasty Chicken 6x200g
200g ¡ £17.00/kg£0.80 off£3.40£4.20Whiskas Cat Food with Delicious Chicken 1+ 800g
800g ¡ £5.33/kg£1.19 off£4.26£5.45Asda Tiger Dry Food with Herring & Veg Adult Cat 1.2kg
1.2kg ¡ £2.46/kg£2.95
Cat Litter
Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 5L
5L ¡ £1.01/L£1.01 off£5.04£6.05
Dog Food
Asda Hero Sticks 2 x 15g (30g)
30g ¡ £21.67/kg£0.65Pedigree Schmackos Adult Dog Treats Meaty Multi Mix 20 Strips 144g
140g ¡ £14.64/kg£2.05The Traitors Chews 120g
120g ¡ £20.00/kg£2.40CESAR Classic Terrine Dog Food Tray Chicken & Turkey in Loaf 150g
150g ¡ £9.67/kg£0.30 off£1.45£1.75Asda Hero Adult Dog Gravy Selection Meaty & Poultry 6 x 400g (2.4kg)
2.4kg ¡ £1.92/kg£4.60Asda Hero Adult Dog Food Chicken in Jelly 400g
400g ¡ £2.50/kg£1.00Harringtons Dry Adult Dog Food, Rich in Lamb & Rice 1.7kg
1.7kg ¡ £3.97/kg£6.75Butcher's Recipes in Jelly Wet Dog Food Tins 6 x 400g
2.4kg ¡ £3.21/kg£7.70PEDIGREE Adult Wet Dog Food Mixed Selection in Jelly 12 x 100g Pouch
1.2kg ¡ £5.13/kg£6.15
Grooming, Healthcare & Accessories
Good Boy 150 Dog Poo Bags
150pk ¡ £0.01 each£2.00