- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Save with Clubcard
Celebrations Milk Chocolates Pouch 325g
325g · £13.85/kg£4.50£3.95 Clubcard (£12.15/kg)KitKat F1 Official Chocolate Bar of Formula 14x11g
14pk · £418.18/kg£4.60£3.00 Clubcard (£272.73/kg)Dove Men+Care Clean Comfort 72h Antiperspirant Deodorant 150ml
£4.90£2.90 ClubcardFairy Max Power Eucalyptus Anti-Bacterial Washing Up Liquid 545ml
£3.95£3.55 ClubcardTesco Finest Shiitake Mushrooms 125g
125g · £18.80/kg£2.35£2.10 Clubcard (£16.80/kg)Tesco Chopped Caesar Salad Kit 260g
260g · £12.31/kg£3.20£2.80 Clubcard (£10.77/kg)Bertolli Original Spread 450G
450g · £9.00/kg£4.05£3.60 Clubcard (£8.00/kg)ProActiv Spread - Buttery Taste 250g
250g · £14.40/kg£3.60£3.10 Clubcard (£12.40/kg)Pilgrims Choice Extra Mature Cheddar Cheese 350 G
350g · £16.00/kg£5.60£4.45 Clubcard (£12.71/kg)Tesco Finest 4 Signature Pork Sausages 440g
440g · £13.52/kg£5.95£4.45 Clubcard (£10.11/kg)Tesco Simply Smashed Avocado 100G
100g · £17.50/kg£1.75£1.50 Clubcard (£15.00/kg)Tesco Spanish Inspired Selection 120G
120g · £32.08/kg£3.852 for £6.50 ClubcardTesco Roast Chicken Slices 180g
180g · £25.56/kg£4.60£4.20 Clubcard (£23.33/kg)Warburtons Tiger Bread Bloomer 600g
600g · £3.67/kg£2.20£2.00 Clubcard (£3.33/kg)Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack
4pk · £0.59 each£2.35£1.85 Clubcard (£0.46 each)Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack
6pk · £0.73 each£4.35£2.60 Clubcard (£0.43 each)Quaker Oat So Simple Original Big Pack Porridge Sachets 22x27g
594g · £11.28/kg£6.70£4.25 Clubcard (£7.15/kg)Tesco Cream & Strawberry Jam Doughnuts 2 Pack
2pk · £1.10 each£2.20£1.75 Clubcard (£0.88 each)Princes Tuna Chunks In Sunflower Oil 4X145g
4pk · £39.66/kg£5.75£4.75 Clubcard (£32.76/kg)Nestle Milkybar Dessert 2X65g
2pk · £36.15/kg£2.35£1.30 Clubcard (£20.00/kg)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Le Rustique Pasteurised Camembert 250G
250g · £17.20/kg£4.30Tesco Happy Birthday Chocolate Cake
1pk · £16.00 each£16.00Activia Fibre Natural Yoghurt & Dark Chocolate Granola Breakfast Pot with Spoon 165g
165g · £12.12/kg£2.00Tesco British Mild Cheddar Cheese 400G
400g · £8.63/kg£3.45Tesco Free Range Eggs Medium 6 Pack
6pk · £0.35 each£2.10Tesco Homebake Part Baked White Baguettes 2 Pack
300g · £6.00/kg£1.80Warburtons Thick Sliced Seeded Batch Bread 800g
800g · £3.06/kg£2.45Tesco Finest 12 Pork Chipolata 375G
375g · £11.20/kg£4.20Tesco Unsmoked Back Bacon Rashers 10 Pack 300g
300g · £5.50/kg£1.65Tesco Finest 14 Month Parma Ham 50G
50g · £57.00/kg£2.85Tesco Plain White Tortilla Wraps 8 Pack
8pk · £0.20 each£1.60Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 6 x 24g
6pk · £56.25/kg£1.35Warburtons Tiger Bread Bloomer 600g
600g · £3.67/kg£2.20£2.00 Clubcard (£3.33/kg)Tesco Finest Slow Cooked Beef Ragu Ravioli 250G
250g · £16.60/kg£4.15Muller Corner Vanilla Chocolate Yogurt 124g
124g · £9.27/kg£1.15Tesco Fresh Tagliatelle Nests 300g
300g · £6.83/kg£2.05Tesco Smoked Cheese 125G
125g · £19.60/kg£2.45Tesco Finest Creamy Buttery Mash 450G
450g · £8.89/kg£4.00Warburtons Thin Plain Bagels 6 Pack
6pk · £0.39 each£2.35Fage Total 0%Fat Greek Recipe Yogurt 450G
450g · £10.78/kg£4.85Tesco Millionaire's Shortbread Milk Chocolate Topped 50g
50g · £32.00/kg£1.60Warburtons Wholemeal Medium Sliced Bread 400g
400g · £2.50/kg£1.00Tesco Large Free Range Eggs 6 Pack
6pk · £0.41 each£2.45Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack
6pk · £0.73 each£4.35£2.60 Clubcard (£0.43 each)Nestle Milkybar Dessert 2X65g
2pk · £36.15/kg£2.35£1.30 Clubcard (£20.00/kg)Tesco Cauliflower Each
1pk · £1.40 each£1.40Pilgrims Choice Extra Mature Cheddar Cheese 350 G
350g · £16.00/kg£5.60£4.45 Clubcard (£12.71/kg)Tesco Salad Tomatoes 360G (C)
360g · £2.78/kg£1.00Tesco Spanish Inspired Selection 120G
120g · £32.08/kg£3.852 for £6.50 ClubcardTesco Wild Rocket 60G
60g · £20.83/kg£1.25Charlie Bigham's Lasagne 355G
355g · £20.28/kg£7.20Tesco British Cooked Ham Slices 120g
120g · £20.42/kg£2.45Tesco Tiramisu 2 x 85g
170g · £16.47/kg£2.80Tesco Pineapple Chunks 145G (FOS)
145g · £13.10/kg£1.90Grapefruit Each
1pk · £0.80 each£0.80Charlie Bigham's Pan Fry Teriyaki Chicken Yakisoba 380g
380g · £22.63/kg£8.60Tesco Hot Cross Buns 6 pack
6pk · £0.22 each£1.30Jus-Rol Pizza Dough with Sourdough 400g
400g · £10.63/kg£4.25ProActiv Spread - Buttery Taste 250g
250g · £14.40/kg£3.60£3.10 Clubcard (£12.40/kg)Tesco British Mild Cheddar Cheese 10 Slices, 250 G
250g · £12.60/kg£3.15Tesco Finest Cottage Pie 400G
400g · £15.00/kg£6.00Leerdammer Original Cheese Slices 160g
160g · £19.38/kg£3.10Onken Fat Free Vanilla Yogurt 450G
450g · £5.00/kg£2.25Tesco Sweetcorn Cobettes 4 Pack
4pk · £0.43 each£1.70Tesco Chicken Chow Mein 400G
400g · £11.00/kg£4.40Tesco Finest Dine In Slow Cooked Steak Pie 500G
500g · £18.10/kg£9.05
Meal deals
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Finest* Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardLA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price
Buy 1 Pasta, 1 Bread & 1 Sauce£6.00Unlock with ClubcardSTIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price
Buy 1 Sauce, 1 Carb, & 1 Vegetable£3.50Unlock with Clubcard