Dental
Colgate Total Active Prevention Original Toothpaste 75ml
£5.65Corsodyl Complete Protection Toothpaste - Extra Fresh 75ml
£4.60Aquafresh Kids Paw Patrol Splash Toothpaste 3-8 years 75ml
£2.60£1.90 ClubcardColgate Triple Action Toothpaste 75ml
£1.35Sensodyne Repair & Protect Original Sensitive Toothpaste 75ml
£8.25Colgate Advanced White Teeth Whitening Toothpaste 125ml
£7.90Fixodent Complete Strong Hold Fresh Flavour Denture Adhesive 47g
47g · £82.98/kg£3.90Listerine Cool Mint Mouthwash 500ml
£5.05£3.75 ClubcardCorsodyl Medicated Antibacterial Mouthwash Fresh Mint, 300ml
£6.50Listerine Total Care Intense Taste Classic Mouthwash 500ml
£6.80Oral-B Essential Dental Floss - Mint 50m
£3.15Colgate Max White Medium Toothbrush
1pk · £3.60 each£3.60Colgate Max White Medium Toothbrush 3 Pack
3pk · £2.03 each£6.10£4.20 Clubcard (£1.40 each)Aquafresh Little Teeth Toothbrush 3-5 Years
1pk · £2.40 each£2.40£1.95 Clubcard (£1.95 each)
Bath & Shower
Dove Original 3-in-1 Beauty Bar Hand Soap 2x90g
2pk · £28.89/kg£2.60Just Add Water Luxury Exfoliating Gloves Clipstrip
1pk · £3.60 each£3.60Get up and Glow body puff
1pk · £1.75 each£1.75Dove Deeply Nourishing 24hr Moisturisation Advanced Care Body Wash Shower Gel 400ml
£6.40£4.55 ClubcardRadox Sea Minerals Feel Awake 2-in-1 Shower Gel Body Wash Shampoo 225ml
£1.20Original Source Lemon & Tea Tree Shower Gel 250M
£2.25£1.60 ClubcardOriginal Source Mint Shower Gel 250M
£2.25£1.60 ClubcardRadox Muscle Soak Bath Soak Bubble Bath 500ml
£2.35
Deodorant
Sure Women Bright Bouquet 48h Antiperspirant Deodorant 200ml
£2.45Sure Men Invisible Ice Fresh 48h Antiperspirant Deodorant 200ml
£2.45Sure Women Cotton Dry 48h Antiperspirant Deodorant Roll On 50ml
£1.70Dove Women Original 72h Advanced Care Antiperspirant Deodorant 200ml
£6.55£5.15 ClubcardLynx Africa 48h Deodorant Bodyspray for Men 150ml
£5.30Dove Men+Care Clean Comfort 72h Antiperspirant Deodorant 150ml
£4.90£2.90 Clubcard
Period Products
Always Ultra Secure Night Size 4 Sanitary Towels with Wings 8 Pack
8pk · £0.28 each£2.25Bodyform Total Protection Ultra Normal Sanitary Towels Wings 12 pack
12pk · £0.15 each£1.753 for £3 ClubcardAlways Ultra Day Sanitary Towels Size 1 Normal with Wings 13 Pack
13pk · £0.17 each£2.25Always Ultra Size 2 Long With Wings Sanitary Towels 11 Pack
11pk · £0.20 each£2.25Always Dailies Singles To Go Panty Liners 20 Pack
20pk · £0.05 each£0.95Tampax Compak Pearl Tampons Super 20CT
20pk · £0.20 each£3.903 for £9 ClubcardTampax Compak Pearl Tampons Super Plus 20CT
20pk · £0.20 each£3.903 for £9 ClubcardTampax Compak Pearl Tampons Regular 20CT
20pk · £0.20 each£3.903 for £9 ClubcardAlways Ultimate Night Max Size 6 Protection 7 Sanitary Pads
7pk · £0.32 each£2.25Always Ultra Secure Night Extra Size 5 Sanitary Towels with Wings 8 Pack
8pk · £0.28 each£2.25
Hair Care
Head And Shoulders 2 In 1 Classic Clean Shampoo 250Ml
£3.70L'Oreal Elvive Hydra Hyaluronic Shampoo 250Ml
£4.45Alberto Balsam Sunkissed Raspberry Shampoo 300Ml
£1.00OGX Argan Oil of Morocco Hair Conditioner for Dry Damaged Hair 235ml
£6.20OGX Argan Oil of Morocco Hair Shampoo for Dry Damaged Hair 235ml
£6.20L'Oreal Elvive Hydra Hyaluronic Conditioner 200Ml
£4.65L'Oreal Elvive Dream Lengths Anti-Split Ends Conditioner 200Ml
£3.45L'Oreal Elvive Dream Lengths Shampoo 250Ml
£3.55Leo Bancroft Premium Gold Label Paddle Brush
1pk · £6.80 each£6.80Leo Bancroft Pocket Comb
1pk · £0.70 each£0.70Wella Silvikrin Maximum Hold Hairspray 400ml
£6.65Batiste Dry Shampoo Original 200Ml
£4.30Leo Bancroft Mini Scrunchies 4 Pack
4pk · £0.90 each£3.60Leo Bancroft Small Square Claw Clip Tort
1pk · £4.25 each£4.25Leo Bancroft Standard Grips Brown 35 Pack
35pk · £0.07 each£2.30Leo Bancroft Flower Headband 2 Pack
2pk · £1.80 each£3.60Leo Bancroft Snagfree Wide Hairbands Black 20 Pack
20pk · £0.17 each£3.35Leo Bancroft Snagfree Wide Hairbands Brown 20 Pack
20pk · £0.17 each£3.35Leo Bancroft Standard Grips Black 35 Pack
35pk · £0.07 each£2.30
Skin & Body Care
Johnson's Baby Cotton Buds 200 Pack
200pk · 0.8p each£1.60Tesco Double Faced Round Cotton Wool Pads 100 Pack
100pk · £0.02 each£2.30Cutex Ultra-Powerful Nail Polish Remover 200ml
£3.85Tesco Beauty Professional Nail Files 2 Pack
2pk · £1.73 each£3.45Cetaphil Gentle Skin Cleanser 236Ml
£13.50Garnier Micellar Water Sensitive 400Ml
£11.00Neutrogena Norwegian Formula Concentrated Unscented Hand Cream 50ml
£5.55O'keeffe's Working Hands Cream 80G
£11.00Aveeno Daily Moisturising Body Lotion Moisturiser Sensitive Skin 300ml
£11.00NIVEA Soft Moisturiser 75ml
£3.35£2.20 ClubcardRimmel Nailpolish 60 Seconds Black Cherries 8Ml
£4.00Rimmel Nailpolish 60 Seconds 8Ml Rose Libertine
£4.00Rimmel Rita Ora 60 Second Nailpolish Roll Grass 8Ml
£4.00Vaseline Lip Therapy Original 20G
20g · £72.50/kg£1.45Carmex Lip Balm 10G
10g · £355.00/kg£3.55£2.80 Clubcard (£280.00/kg)Tesco Essentails Nail Scissors
1pk · £2.95 each£2.95
Hand Soap & Sanitiser
Carex Handwash Original 250Ml
£1.95£1.20 ClubcardCarex Advanced Care Antibacterial Hand Wash - Coconut Oil 250ml
£2.35Carex Hand Gel Aloe Vera 50Ml
£1.80Carex Hand Gel Moisture 50Ml
£1.80
Makeup
Rimmel Scndl'eys Exaggerate Eye Definer Intense Black 0.35G
£6.60Eylure Lashes Texture 117
1pk · £8.05 each£8.05W7 Wispy Lashes Hypnotise
1pk · £6.35 each£6.353 for 2 ClubcardW7 Aye Aye Captain Liquid Eyeliner 5Ml
£3.003 for 2 ClubcardW7 Absolute Lashes Mascara 13Ml
£4.003 for 2 ClubcardRimmel 100% Waterproof Mascara Black/Black
£7.00Rimmel New Stay Matte Pressed Powder Transparen
14g · £357.14/kg£5.00Rimmel Natural Bronzer 001 Sunlight 14G
14g · £500.00/kg£7.00W7 Clear Lipgloss 11Ml
£2.503 for 2 ClubcardW7 Hot Shot Pout Plumping Gloss 2.5Ml
£3.503 for 2 ClubcardRimmel Lasting 8 Hour Lip Liner Cappuccino 1.2G
1g · £4,000.00/kg£4.00Rimmel Lasting Finish 8Hr Lip Liner Nude 1.2G
1g · £4,000.00/kg£4.00Rimmel Lasting 8 Hour Lip Liner Pink Candy 1.2G
1g · £4,000.00/kg£4.00Rimmel Oh My Gloss! Lip Oil Pink Flush 4.5ml
£9.00Rimmel Oh My Gloss! Lip Oil Berry Pink 4.5ml
£9.00Rimmel Oh My Gloss! Lip Oil Clear Cloud 4.5ml
4mg · £2,250,000.00/kg£9.00W7 Lippy Chic Ultra Creme Lipstick Tongue & Cheek 3.5G
3g · £1,166.67/kg£3.503 for 2 ClubcardW7 Lippy Chic Ultra Creme Lipstick Banter 3.5G
3g · £1,166.67/kg£3.503 for 2 Clubcard
Shaving & Hair Removal
Gillette Fusion 5 Men's Razor
1pk · £13.75 each£13.75Gillette Fusion5 Men's Razor Blade Refills 4 Pack
4pk · £4.31 each£17.25Gillette Venus Comfortglide Spa Breeze Razor
1pk · £9.40 each£9.40Gillette Simply Venus 2 Women's Disposable Razors 4 Pack
4pk · £0.64 each£2.55Gillette Mach 3 Men's Razor Blades Refills 4 Pack
4pk · £2.88 each£11.50Gillette Blue II Plus Slalom Men's Disposable Razors 8 Pack
8pk · £0.54 each£4.30Gillette Venus Comfort Glide Razor Blades 4 Pack
4pk · £4.31 each£17.25£14.55 Clubcard (£3.64 each)Gillette Sensitive Skin Shaving Gel 200ml
£2.20Gillette Mach3 Men's Razor with 1 Razor Blade
1pk · £10.00 each£10.00£8.10 Clubcard (£8.10 each)Gillette Venus Snap Extra Smooth Women's Travel Razor
1pk · £15.25 each£15.25
Tissues & Wipes
Kleenex Balsam Tissues MEGA Box 75% more tissues 112 Sheets
£4.30£2.65 ClubcardSimple Biodegradable Cleansing Wipes 25Pack
£2.85Kleenex XL Tissues Twin Box 90 Sheets
2pk · £2.48 each£4.95Kleenex Balsam Tissues Pocket Pack x8 9 Sheets
£2.60Kleenex Original Pocket Pack Tissues 6 Pack
6pk · £0.35 each£2.10Kleenex Take A Moment Tissues 48 Sheets
£1.35£0.90 ClubcardKleenex XL Tissues Compact Twin Box 44 Sheets
2pk · £1.80 each£3.60
Incontinence
TENA Incontinence Pants Super Size Large 12 pack
12pk · £1.16 each£13.95Always Discreet Normal Incontinence Pads 12 Pack
12pk · £0.23 each£2.75Always Discreet Long Incontinence Pads 10 Pack
10pk · £0.28 each£2.75TENA Lights Sensitive Long Incontinence Liners 20 pack
20pk · £0.13 each£2.50TENA Discreet Normal Incontinence Pads 12 pack
12pk · £0.25 each£3.00£2.50 Clubcard (£0.21 each)Always Discreet Long Plus Incontinence Pads 8 Pack
8pk · £0.34 each£2.75
Electricals
Keep It Handy Toothbrush Heads 2 Pack
2pk · £0.88 each£1.75