Natural Yoghurts
Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 1Kg
1kg · £2.05/kg£2.05Yeo Valley Organic 5% Greek Recipe Yogurt 450g
450g · £10.67/kg£4.80£3.80 Clubcard (£8.44/kg)Yeo Valley Organic 0% Greek Recipe Yogurt 450g
450g · £10.67/kg£4.80£3.80 Clubcard (£8.44/kg)Tesco Lactose Free Greek Yogurt 400G
400g · £5.25/kg£2.10Tesco Greek Style Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Tesco 0% Fat Natural Yogurt 500G
500g · £2.90/kg£1.45Yeo Valley Natural Greek Style Yogurt 450G
450g · £7.56/kg£3.40Fage Total 0%Fat Greek Recipe Yogurt 450G
450g · £10.78/kg£4.85Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 350g
350g · £7.86/kg£2.75£2.00 Clubcard (£5.71/kg)Tesco Greek Style Yogurt 4 X 100G
400g · £5.13/kg£2.05Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g
450g · £6.89/kg£3.10£2.00 Clubcard (£4.44/kg)Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 500G
500g · £2.60/kg£1.30Creamfields Low Fat Natural Yogurt 500G
500g · £1.60/kg£0.80Lancashire Farm Whole Milk Yogurt 1Kg
1kg · £2.65/kg£2.65£2.00 Clubcard (£2.00/kg)Lancashire Farm Fat Free Natural Yogurt 1kg
1kg · £2.65/kg£2.65£2.00 Clubcard (£2.00/kg)
Flavoured Yoghurts
Muller X MYProtein CRUNCH Vanilla Yogurt (with protein chocolate balls) 180g
180g · £13.06/kg£2.35£2.00 Clubcard (£11.11/kg)graham's THE family DAIRY Protein 25g Mango Passionfruit & Papaya Pouch 200G
200g · £10.25/kg£2.05Lindahls Kvarg Stracciatella Pot 150G
150g · £11.67/kg£1.75Arla Protein Yogurt - Strawberry 200g
200g · £7.50/kg£1.50Arla Protein Yogurt - Raspberry 200g
200g · £7.50/kg£1.50Arla Protein Blueberry Yogurt 200G
200g · £7.50/kg£1.50Muller X MYProtein Mixers Strawberries & Cream Protein Yogurt with Mini Cookies 140g
140g · £16.43/kg£2.30Lindahls Kvarg Vanilla 150G Pot
150g · £11.67/kg£1.75Lindahls Kvarg - Raspberry 150g
150g · £11.67/kg£1.75GetPro 18g Chocolate & Hazelnut High Protein Pudding 180g
18g · £147.22/kg£2.65Tesco Greek Style Yogurt with Honey 450g
450g · £4.67/kg£2.10Muller Light Greek Style Strawberry Yogurt 4X115g
4pk · £27.83/kg£3.20Oykos Strawberry Luxury Greek Style Yoghurt Dessert 4x110g
4pk · £26.82/kg£2.95Oykos Blueberry Luxury Greek Style Yoghurt Dessert 4x110g
460g · £6.41/kg£2.95Light & Free Cherry Greek Style Fat Free Yoghurt 4x115g
460g · £7.07/kg£3.25£2.60 Clubcard (£5.65/kg)Activia Peach No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Activia Strawberry Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g
460g · £8.04/kg£3.70£2.00 Clubcard (£4.35/kg)Onken Naked Strawberry Yogurt Pouch 110G
110g · £16.36/kg£1.80Yeo Valley Raspberry Yogurt 450G
450g · £6.00/kg£2.70Onken Mango & Passion Fruit Yogurt 450G
450g · £5.00/kg£2.25Muller Corner Yogurts - Strawberry, Peach & Apricot 6 x 136g
6pk · £40.44/kg£5.50£4.05 Clubcard (£29.78/kg)Onken 0% Fat Strawberry Yogurt 450G
450g · £5.00/kg£2.25Muller Corner Vanilla & Banana Yogurts with Chocolate Balls & Flakes 6 x 124g
6pk · £44.35/kg£5.50£4.05 Clubcard (£32.66/kg)Muller Light Greek Style Lemon Yogurt 4X115g
4pk · £27.83/kg£3.20Muller Bliss Whipped Greek Style Yogurt Lemon Meringue Pie 4 x 100g
4pk · £38.50/kg£3.85Tesco Finest Roasted Hazelnut Yogurt 150G
150g · £8.67/kg£1.30Muller Corner Strawberry Shortcake & Chocolate Digestive Yogurts 6 x 124g
6pk · £44.35/kg£5.50£4.05 Clubcard (£32.66/kg)Onken Fat Free Vanilla Yogurt 450G
450g · £5.00/kg£2.25Yeo Valley Organic Whole Milk Lemon Curd Yogurt 450G
450g · £6.00/kg£2.70Muller Light Greek Boost Bowl Mango & Passionfruit Yogurt with Granola 170g
170g · £13.53/kg£2.30Activia Natural Yoghurt & Red Berries Chia Muesli Breakfast Topper with Spoon 165g
165g · £13.94/kg£2.30Activia Vanilla Yoghurt & Honey Granola Breakfast Topper with Spoon 165g
165g · £13.33/kg£2.20
Kids Yoghurts
Petits Filous Strawberry Drinking Yogurt 4 x 100g
4pk · £31.00/kg£3.10Wildlife Choobs Strawberry Raspberry & Apricot Kids Yoghurt Tubes 6x37g
6pk · £39.19/kg£1.45Frubes Strawberry Kids Yoghurt Tubes Multipack 9x37g
9pk · £82.43/kg£3.05Yoplait Frubes Yoghurt Tubes - Strawberry, Red Berry & Peach 9x37g
9pk · £82.43/kg£3.05Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g
4pk · £28.82/kg£2.45£1.90 Clubcard (£22.35/kg)
Yoghurt Drinks
Actimel Blueberry Immunity Live Yoghurt Drink Multipack 8X100g
8pk · £48.50/kg£4.85Actimel Strawberry Immune Support Yogurt Drink Family Pack 14x100g
1kg · £6.65/kg£6.65£3.75 Clubcard (£3.75/kg)Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Cherry 500ml
£2.90Yakult Original 8 X 65Ml
8pk · £0.64 each£5.15Yeo Valley Kefir Yogurt Mango & Passion Fruit 350G
350g · £7.86/kg£2.75£2.00 Clubcard (£5.71/kg)Nomadic Ayran Natural Yogurt Drink 1L
£2.85Yeo Valley Organic Kefir - Strawberry 4 x 100g
4pk · £36.00/kg£3.60£3.10 Clubcard (£31.00/kg)Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Original 1 Litre
£4.40Nomadic Exotic Yogurt Drink - Mango Lassi 500ml
£2.30Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280ml
£2.15£1.40 Clubcard