Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • New
    New
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Bread

  • Tesco Finest Wholemeal Seeds & Grains Loaf 800g

    800g · £2.88/kg
    £2.30
  • Tesco Lightly Seeded White Bread Loaf 800g

    800g · £1.13/kg
    £0.90
  • Hovis Seed Sensations Seven Seeds Sliced Bread 400g

    400g · £3.63/kg
    £1.45
  • Warburtons Gluten Free Multiseed Loaf Bread 300g

    300g · £9.33/kg
    £2.80
  • Hovis Seed Sensations Seven Seeds Sliced Bread 800g

    800g · £3.06/kg
    £2.45
  • Warburtons Thick Sliced Seeded Batch Bread 800g

    800g · £3.06/kg
    £2.45
  • Jason's Sourdough White Ciabattin Bread with Grains & Seeds 580g

    580g · £5.00/kg
    £2.90
  • Tesco Finest Super Seeded Sliced Farmhouse Loaf 800g

    800g · £2.88/kg
    £2.30
  • Schar Gluten-Free Soft Seeded Loaf Bread 300g

    300g · £12.67/kg
    £3.80
  • Warburtons White Farmhouse Bread 400G

    400g · £3.75/kg
    £1.50
  • Jason's Recipe No 08 White Sourdough Ciabattin Bread 580g

    580g · £5.00/kg
    £2.90
  • Warburtons Tiger Bread Bloomer 600g

    600g · £3.67/kg
    £2.20
  • Tesco White Toastie Bread Thick Sliced 800g

    800g · £1.00/kg
    £0.80
  • Hovis Soft White Medium Sliced Bread 800g

    800g · £1.75/kg
    £1.40
  • Warburtons Danish Lighter Small White Sliced Bread 400g

    400g · £4.13/kg
    £1.65
  • Warburtons Toastie Thick and Small Sliced White Bread 400g

    400g · £2.50/kg
    £1.00
  • Hovis Soft White Thick Sliced Bread 800g

    800g · £1.75/kg
    £1.40
  • Warburtons Toastie Thick Sliced White Bread 800g

    800g · £1.81/kg
    £1.45
  • Warburtons Medium Sliced Soft White Bread 800g

    800g · £1.81/kg
    £1.45
  • Genius Gluten Free Naturally Genius Tiger Bloomer 400g

    400g · £11.63/kg
    £4.65
  • Warburtons Gluten Free White Loaf 300G

    300g · £9.33/kg
    £2.80
  • Warburtons Original Farmhouse 800g

    800g · £2.38/kg
    £1.90
  • Dr Schar Gluten Free Vitality Loaf 350G

    350g · £10.86/kg
    £3.80
  • Warburtons White Sandwich Bread Thins 6 Pack

    6pk · £0.32 each
    £1.90
  • Schar Gluten-Free Soft White Sliced Bread Loaf

    300g · £12.67/kg
    £3.80
  • Tesco Medium Sliced White Bread 800g

    800g · £1.00/kg
    £0.80
  • Warburtons Small Medium Sliced White Bread 400G

    400g · £2.50/kg
    £1.00
  • Tesco Finest Rye & Mixed Seed Sourdough loaf 400G

    400g · £7.00/kg
    £2.80
  • Tesco Finest White Sourdough Loaf 400G

    400g · £7.00/kg
    £2.80
  • Jason's Superb Sprouted Grains Sourdough Bread 450g

    450g · £6.33/kg
    £2.85
  • Jason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g

    450g · £6.33/kg
    £2.85
  • Tesco Bake at Home Part Baked Mini White Rolls 6 Pack

    300g · £5.50/kg
    £1.65
  • Tesco Homebake Part Baked White Baguettes 2 Pack

    300g · £6.00/kg
    £1.80
  • Warburtons Half And Half Medium Bread 800G

    800g · £2.19/kg
    £1.75
  • Hovis Best of Both Medium Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
  • Hovis Best of Both Thick Bread 800g

    800g · £1.94/kg
    £1.55
  • Tesco Finest Dark Rye & Sunflower Farmhouse Sliced Bread 600g

    600g · £3.00/kg
    £1.80
  • Hovis Wholemeal Thick Sliced Bread 800g

    800g · £2.56/kg
    £2.05
  • Hovis Tasty Wholemeal Medium Sliced Bread 400g

    400g · £3.25/kg
    £1.30
  • Tesco Wholemeal Medium Sliced Bread 800g

    800g · £1.00/kg
    £0.80
  • Promise Gluten Free Wholesome Brown Sliced Bread Loaf 480g

    480g · £10.52/kg
    £5.05
  • Deli Kitchen Sliced Focaccia Flatbreads 4 Pack 300g

    300g · £8.17/kg
    £2.45
  • Schar Every Day Gluten-free Soft Rolls - White Ciabatta 200g

    200g · £15.75/kg
    £3.15

Croissants & Breakfast

  • H.W. Nevills Pain Au Chocolat 8 Pack

    8pk · £0.26 each
    £2.10
  • Tesco All Butter Pain Au Chocolat 4 Pack

    4pk · £0.68 each
    £2.70
  • Tesco Finest All Butter Pain Au Chocolat 4 Pack

    4pk · £0.84 each
    £3.35
    £2.75 Clubcard (£0.69 each)
  • Brioche Pasquier Pain Au Chocolat 6 Pack

    6pk · £58.89/kg
    £2.65
  • 7 Days Croissant with Cocoa Filling 60g

    60g · £14.17/kg
    £0.85
  • Tesco All Butter Croissants 8 Pack

    8pk · £0.38 each
    £3.00
  • H.W. Nevills Plain Croissants 8 Pack

    8pk · £0.26 each
    £2.10
  • Tesco Finest All Butter Croissants 4 Pack

    4pk · £0.84 each
    £3.35
    £2.75 Clubcard (£0.69 each)
  • St Pierre 6 Brioche Swirls 300g

    6pk · £0.54 each
    £3.25
  • Warburtons Crumpet Thins 8 pack

    8pk · £0.21 each
    £1.70
  • The Gym Kitchen High Protein Banana Pancakes 4 pack

    200g · £14.25/kg
    £2.85
  • The Gym Kitchen High Protein Maple Pancakes 4 pack

    200g · £14.25/kg
    £2.85
  • Tesco Finest Buttermilk Pancakes 4 pack

    4pk · £0.60 each
    £2.40
  • Genius Gluten Free Pancakes 6 pack

    6pk · £0.53 each
    £3.15
  • Tesco Chocolate Filled Crepes 6 pack

    192g · £14.58/kg
    £2.80
  • Tesco Scotch Pancakes 6 pack

    6pk · £0.12 each
    £0.70
  • Abra Ca Debora Sweet Pancakes 6 Pack, 375 G

    375g · £8.53/kg
    £3.20
  • Tesco Fresh Cream Raspberry Turnover 2 Pack, 148 G

    148g · £15.54/kg
    £2.30
  • Tesco Finest Extra Fruity Hot Cross Buns 4 pack

    4pk · £0.61 each
    £2.45
  • Tesco Hot Cross Buns 6 pack

    6pk · £0.22 each
    £1.30
  • Warburtons Crumpets 6 Pack

    6pk · £0.17 each
    £1.00
    £0.90 Clubcard (£0.15 each)
  • Warburtons Crumpets 9 Pack

    9pk · £0.16 each
    £1.40
  • Tesco Crumpets 6 Pack

    6pk · £0.10 each
    £0.60
  • Genius Gluten Free Crumpets 4 pack

    4pk · £0.79 each
    £3.15
  • Tesco Finest 4 Real Sourdough Chocolate Crumpets

    4pk · £0.54 each
    £2.15
  • Daelmans Authentic Dutch Caramel Stroopwafels 8 Pack 230g

    230g · £13.04/kg
    £3.00
  • McVitie's Toasting Waffles 8 Pack

    200g · £12.25/kg
    £2.45
  • Tesco Finest Belgian Chocolate Coated Sugar Waffles 4 Pack 240g

    4pk · £63.33/kg
    £3.80
  • Tesco Finest Belgian Sugar Waffles 4 Pack 200g

    4pk · £76.00/kg
    £3.80
  • Schar Gluten Free Waffles 100G

    100g · £32.00/kg
    £3.20
  • Tesco White English Muffins 4 Pack

    4pk · £0.20 each
    £0.80

Buns & Rolls

  • Warburtons 4 Protein Bagels

    4pk · £0.64 each
    £2.55
  • New York Bakery Co Plain and Sesame Bagels 5 Pack

    5pk · £0.47 each
    £2.35
  • New York Bakery Co The Original Plain Bagels 5 Pack

    5pk · £0.47 each
    £2.35
  • Warburtons Soft & Sliced Original Bagels 5 Pack

    5pk · £0.46 each
    £2.30
  • New York Bakery The Original 4 Legendary Burger Potato Buns

    4pk · £0.70 each
    £2.80
  • Tesco Brioche Burger Buns 4 Pack

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • Tesco Finest Brioche Sesame Seed Burger Buns 4 pack

    4pk · £0.54 each
    £2.15
  • Tesco Finest Brioche Burger Buns 4 pack

    4pk · £0.54 each
    £2.15
  • Warburtons Brioche Burger Buns 4pk

    4pk · £0.81 each
    £3.25
  • Tesco Seeded Large Burger Buns 4 Pack

    4pk · £0.25 each
    £1.00
  • Genius Gluten Free Brioche Style Burger Buns 2 Pack

    2pk · £1.30 each
    £2.60
    £2.20 Clubcard (£1.10 each)
  • St Pierre Plain Brioche Burger Buns 6 Pack

    6pk · £0.66 each
    £3.95
  • New York Bakery Everything Bagel 5 pack

    5pk · £0.52 each
    £2.60
  • New York Bakery The Original Bagels 5 Pack

    5pk · £0.47 each
    £2.35
  • Schar Gluten Free Panini Rolls 150g

    150g · £18.00/kg
    £2.70
  • Tesco Finest 4 Everything Sub Rolls

    4pk · £0.71 each
    £2.85
  • Tesco Free From Seeded Rolls 4 Pack

    4pk · £0.64 each
    £2.55
  • Tesco Free From White Rolls 4 Pk

    4pk · £0.64 each
    £2.55
  • Tesco Soft White Hot Dog Rolls 6 Pack

    6pk · £0.18 each
    £1.10
  • Warburtons Soft White Sandwich Rolls 12 Pack

    12pk · £0.19 each
    £2.30
  • Tesco Large Wholemeal Baps 4 Pack

    4pk · £0.20 each
    £0.80
  • Warburtons Soft White Sandwich Rolls 6 Pack

    6pk · £0.22 each
    £1.30
  • Tesco White Batch Rolls 6 Pack

    6pk · £0.10 each
    £0.60
  • Tesco White Sub Rolls 4 Pack

    4pk · £0.39 each
    £1.55
  • Warburtons Hot Dog Rolls 6 Pack Sliced

    6pk · £0.33 each
    £1.95

Wraps, Pittas & Naans

  • Tesco White Plain Pitta Bread 6 Pack

    6pk · £0.10 each
    £0.60
  • Warburtons Gluten Free 4 Soft Brown Pittas

    4pk · £0.99 each
    £3.95
  • Tesco Wholemeal Pitta Bread 6 Pack

    6pk · £0.10 each
    £0.60
  • BFree Gluten Free Stone Baked Pitta Bread 220g

    220g · £17.50/kg
    £3.85
  • Tesco Plain White Tortilla Wraps 8 Pack

    8pk · £0.20 each
    £1.60
  • Old El Paso 6 Regular Gluten Free Tortilla Wraps 216G

    216g · £16.90/kg
    £3.65
  • Dina Paninette 5 Large Traditional Lebanese White Bread Wraps

    5pk · £0.32 each
    £1.60
  • BFree Gluten Free High Protein Wraps 4 x 42g (168g)

    4pk · £128.57/kg
    £5.40
  • Old El Paso Crunchy 12 Taco Shells 135g

    135g · £20.74/kg
    £2.80
  • Tesco Finest 4 Durum Wheat Piadinas 300g

    300g · £7.83/kg
    £2.35
  • Old El Paso Regular Super Soft Flour Tortillas Wraps 8Pk 326G

    326g · £7.52/kg
    £2.45
  • Deli Kitchen Greek Style Plain Flatbreads 4 Pack 320g

    320g · £7.97/kg
    £2.55
  • Tesco Wholemeal Tortilla Wraps 8 pack

    8pk · £0.20 each
    £1.60
  • Old El Paso Stand ‘N’ Stuff Soft Flour Tortillas Wraps 8Pk 193G

    193g · £16.84/kg
    £3.25
  • Tesco Free From White Tortilla Wraps 4 pack 160g

    160g · £20.94/kg
    £3.35
  • BFree Gluten Free Soft White Wraps 4 x 42g (168g)

    4pk · £94.05/kg
    £3.95
  • Patak's Indian Garlic & Coriander Naan Breads 2 Pack

    2pk · £1.28 each
    £2.55
  • Patak's Indian Flame Baked Plain Naan Breads 2 Pack

    2pk · £1.28 each
    £2.55
  • Clay Oven Bakery Hand Stretched Garlic & Coriander Naan Bread 2 Pack 360g

    360g · £8.89/kg
    £3.20
  • Aagrah Garlic & Coriander Naan (2 x 200g)

    2pk · £14.25/kg
    £2.85
  • Tesco Plain Naans 2 Pack 260G

    260g · £3.27/kg
    £0.85
  • Tesco Garlic & Coriander Naan 2 Pack 260G

    260g · £3.27/kg
    £0.85
  • Nishaan Traditional Roti 350G

    350g · £4.57/kg
    £1.60

Crumbles, Sweet Pies & Tarts

  • Tesco Free From Assorted Jam Tarts 6 Pack

    6pk · £0.53 each
    £3.15
  • Tesco Free From Cherry Bakewell Tarts 4 Pack

    4pk · £0.79 each
    £3.15
  • Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack

    6pk · £0.73 each
    £4.35
    £2.60 Clubcard (£0.43 each)
  • Tesco Egg Custard Tarts 4 Pack

    4pk · £0.34 each
    £1.35
  • Mr Kipling Deliciously Good Toffee Apple Pies 6 Pack

    6pk · £0.50 each
    £3.00
    £1.80 Clubcard (£0.30 each)
  • Tesco Assorted 6 Jam Fruity Tarts

    6pk · £0.21 each
    £1.25
  • Tesco Treacle Tart 395g

    395g · £14.05/kg
    £5.55
  • Tesco Free From Caramelised Apple Crumble Pies 4 Pack

    4pk · £0.84 each
    £3.35
  • Tesco 2 Rhubarb Crumbles 270g

    2pk · £25.56/kg
    £3.45
  • Tesco Bramley Apple Pies 6 Pack

    6pk · £0.30 each
    £1.80
  • Tesco Free From Bramley Apple Pies 4 Pack

    4pk · £0.79 each
    £3.15
  • Tesco Apple Lattice Pie 500G

    500g · £9.10/kg
    £4.55
  • Tesco Apple Crumble 500g

    500g · £11.10/kg
    £5.55

Small Cakes & Treats

  • Ms Molly's Strawberry Jam Doughnuts 2 Pack

    2pk · £0.55 each
    £1.10
  • Mr Kipling Bakewell Cake Slices 6 Pack

    6pk · £0.60 each
    £3.60
  • Tesco Crispy Caramel Bites 20 Pack

    20pk · £0.21 each
    £4.10
  • Tesco Free From 5 Oaty Bakes 150g

    150g · £24.33/kg
    £3.65
  • Tesco Free From Chocolate Cornflake Clusters 16 Pack

    160g · £28.44/kg
    £4.55
  • Tesco Chocolate Brownie Bites 20 Pack

    20pk · £0.21 each
    £4.10
  • Soreen Malt Lunchbox Loaves 5 Pack

    5pk · £0.46 each
    £2.30
    £1.55 Clubcard (£0.31 each)
  • Tesco Custard Slices 2 Pack

    2pk · £1.10 each
    £2.20
  • Tesco Angel Layer Cake - Vanilla

    1pk · £2.60 each
    £2.60
  • Mr Kipling Mini Battenbergs Cakes 5 Pack

    5pk · £0.74 each
    £3.70
  • Mrs Crimble's Gluten Free Chocolate Coconut Macaroons 6 Pack 195g

    195g · £12.05/kg
    £2.35
  • Mrs Crimble's Big Gluten Free Coconut Macaroons 180g

    180g · £13.06/kg
    £2.35
  • Mrs Crimble's Classic French Madeleines - Gluten Free Sponge Cakes 180g

    6pk · £126.67/kg
    £3.80
  • Tesco Party Cupcakes - Vanilla, Chocolate, Raspberry 12 Pack

    12pk · £0.92 each
    £11.00
  • Tesco Free From Dark Chocolate Brownie Slices 5 Pack 145g

    145g · £28.97/kg
    £4.20
  • Tesco Finest Meringue Nests 8S

    8pk · £0.33 each
    £2.60
  • Tesco Free From Lemon slices 5 Pack

    5pk · £0.84 each
    £4.20
  • Mr Kipling Viennese Whirls Cakes 6 Pack

    6pk · £0.60 each
    £3.60
  • Cadbury Milk Chocolate Mini Roll Cakes 10 Pack

    10pk · £0.52 each
    £5.15
    £3.50 Clubcard (£0.35 each)
  • Cadbury Raspberry Chocolate Mini Rolls Cakes 10 Pack

    10pk · £0.52 each
    £5.15
    £3.50 Clubcard (£0.35 each)
  • Mr Kipling French Fancies Cakes 8 Pack

    8pk · £0.46 each
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£0.37 each)
  • Ms Molly's 5 Chocolate Chip Cake Bars

    5pk · £0.18 each
    £0.90
  • Mr Kipling 8 Birthday Cake Slices

    8pk · £0.40 each
    £3.20
  • We Love Cake Free From Raspberry Ripple Cake Slices 4 Pack 150g

    150g · £22.00/kg
    £3.30
  • We Love Cake Free From Sticky Toffee Slices 4 Pack 158g

    158g · £20.89/kg
    £3.30
  • Barny Chocolate Soft Baked Bears Biscuits 5 Pack Multipack 125G

    125g · £14.40/kg
    £1.80
    £1.55 Clubcard (£12.40/kg)
  • Tesco Free From 5 pack Angel Cake Slices

    5pk · £0.84 each
    £4.20
  • Regal Madeira Double Slice 370G

    370g · £7.43/kg
    £2.75
    £2.40 Clubcard (£6.49/kg)
  • Tesco Free From Flapjack Bites 240g

    240g · £19.58/kg
    £4.70
  • Bonne Maman La Madeleine 7 Pack

    175g · £23.14/kg
    £4.05
  • Tesco 2 Cream Slices

    2pk · £1.10 each
    £2.20
    £1.65 Clubcard (£0.83 each)
  • Mrs Crimble's Bakewell Slices 4 Pack

    4pk · £0.59 each
    £2.35
  • LazyDay Vegan & Free From Belgian Chocolate Cake Bars 120g

    120g · £44.17/kg
    £5.30
  • Tesco Millionaire Bites 22 Pack

    22pk · £0.19 each
    £4.10
  • Cadbury Pumpkin Patch Cakes 4 Pack

    4pk · £0.75 each
    £3.00
    £2.55 Clubcard (£0.64 each)
  • Tesco 2 Toffee & Cream Doughnuts

    2pk · £0.95 each
    £1.90
  • Mr Kipling Angel Cake Slices 8 Pack

    8pk · £0.54 each
    £4.30
  • Mr Kipling Fiendish Fancies 8 Pack

    8pk · £0.38 each
    £3.00
    £2.05 Clubcard (£0.26 each)
  • Soreen 5 Toffee Apple Lunchbox Loaves

    150g · £12.00/kg
    £1.80
    £1.30 Clubcard (£8.67/kg)
  • Mr Kipling Toffee Viennese Whirls Cakes 6 Pack

    6pk · £0.42 each
    £2.50
  • Soreen Halloween Cookies and Cream Mini Loaves 150g

    150g · £13.67/kg
    £2.05
    £1.50 Clubcard (£10.00/kg)
  • SCHAR GLUTEN FREE MUFFIN CHOCO CHIPS 225G

    5pk · £84.44/kg
    £3.80

Scones & Teacakes

  • Tesco Free From Sultana Scones 2 pack

    2pk · £1.58 each
    £3.15
  • Tesco Finest All Butter Sultana Scones 4 Pack

    4pk · £0.73 each
    £2.90
  • Warburtons Gluten Free Cinnamon & Raisin Sliced Fruity Buns 4 Pack

    4pk · £0.83 each
    £3.30
  • Tunnock's Milk Chocolate Tea Cakes 6 x 24g

    6pk · £56.25/kg
    £1.35
  • Warburtons Fruit Teacakes 4 Pack

    4pk · £0.48 each
    £1.90
    £1.70 Clubcard (£0.43 each)
  • Soreen Malt Loaf 2 Slices 45G

    45g · £28.89/kg
    £1.30
  • Real Lancashire Eccles Cakes 4 pack

    4pk · £0.81 each
    £3.25

Whole Cakes

  • Ms Molly's Madeira Celebration Cake

    1pk · £6.00 each
    £6.00
  • Tesco Finest Coffee and Walnut Cake

    1pk · £5.25 each
    £5.25
  • Tesco Slinky White Chocolate face Caterpillar cake

    1pk · £12.35 each
    £12.35
  • Tesco Genoa Fruit Cake

    1pk · £3.30 each
    £3.30
  • Tesco Finest Chocolate Cake 6 Servings

    1pk · £5.25 each
    £5.25
  • Tesco Half & Half Cake

    1pk · £21.00 each
    £21.00

Savoury Pies

  • Tesco Melton Mowbray Pork Pie 145g

    145g · £16.90/kg
    £2.45
  • Pork Farms Original Pork Pies 4 Pack

    4pk · £0.65 each
    £2.60
  • Tesco Finest Chicken, Bacon & Leek Pie 250g

    250g · £19.80/kg
    £4.95
  • Eastmans Steak Pie 150G

    150g · £11.33/kg
    £1.70
  • Tesco Steak & Ale Puff Pastry Pie 500G

    500g · £11.10/kg
    £5.55
  • Tesco Large Melton Mowbray Pork Pie 440G

    440g · £11.02/kg
    £4.85
    £3.90 Clubcard (£8.86/kg)
  • Tesco Puff Pastry Chicken & Bacon Pie 500g

    500g · £11.10/kg
    £5.55
  • Tesco 2 Mini Melton Mowbray Pork Pies 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
  • Tesco 4 Pork Pies 260g

    260g · £6.35/kg
    £1.65
  • Pork Farms Medium Pork Pie

    1pk · £3.65 each
    £3.65
    £2.25 Clubcard (£2.25 each)
  • Tesco Finest Steak Pie 500g

    500g · £15.00/kg
    £7.50
  • Tesco Finest Dine In Slow Cooked Steak Pie 500G

    500g · £18.10/kg
    £9.05
  • Tesco Melton Mowbray Pork Pies 6 Pack 300g

    300g · £11.17/kg
    £3.35
  • Tesco Finest Steak & Ale Pie 250G

    250g · £19.80/kg
    £4.95
  • Tesco Steak Shortcrust Pie 200G

    200g · £14.75/kg
    £2.95
  • Pukka Veggie Cheese, Leek & Potato Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka Steak And Kidney Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka Chicken & Mushroom Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka All Steak Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka Vegan No Steak Pie

    1pk · £2.80 each
    £2.80

Seasonal Bakery

  • Tesco Finest Mince Pies 6 Pack

    6pk · £0.50 each
    £3.00
  • Hallo Deutsche Bäckerei Marzipan Stollen Bites 275g

    275g · £15.64/kg
    £4.30
  • Tesco Finest Free From Christmas Pudding with Cognac 100g

    100g · £26.50/kg
    £2.65
  • Tesco Finest 9 All Butter Pastry Mini Mince Pies

    9pk · £0.39 each
    £3.50
  • Tesco Finest Mini Chocolate Chip Panettone 100g

    100g · £20.00/kg
    £2.00
  • Mr Kipling Signature Collection 2 All Butter Mince Pies Cakes

    2pk · £1.25 each
    £2.50
  • Mr Kipling 6 Snowflake Mince Pies

    6pk · £0.50 each
    £3.00
  • Cadbury Mini Bonfire Logs Honeycomb 5 Pack

    5pk · £0.45 each
    £2.25
    £2.00 Clubcard (£0.40 each)
  • NOMO Cookie Dough Impulse Reindeer 25g

    25g · £40.00/kg
    £1.00
  • Tesco Lebkuchen Iced Stars 250G

    250g · £6.00/kg
    £1.50
  • Tesco Mince Pies 6 Pack

    6pk · £0.21 each
    £1.25
  • Tesco Finest Classic Mini panettone 100g

    100g · £23.00/kg
    £2.30

Gluten Free

  • Tesco Free From 4 Mince Pies 220G

    220g · £13.64/kg
    £3.00
  • View Pizza, Pasta, Ready Meals

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo