Food, Snacks & Drinks
Ella's Kitchen Organic Sweetcorn + Carrot Melty Sticks Baby Snack 7m+ 16g
16g · £103.13/kg£1.65TESCO FRED & FLO Organic Prune 70g
70g · £12.14/kg£0.85Organix Summer Fruits Rice Cake Clouds 40G
40g · £50.00/kg£2.00Kubus Strawberry, Apple, Banana, Carrot Mousse 100g
100g · £10.00/kg£1.00Kiddylicious Smoothie Melts Mango 6G
6g · £200.00/kg£1.20Kiddylicious Strawberry & Banana Smoothie Melts 6G
6g · £200.00/kg£1.20Heinz Sunday Chicken Dinner Baby Food Jar 200g
£1.553 for £3 ClubcardHeinz Spaghetti Bolognese Baby Food Jar 200g
£1.553 for £3 ClubcardHeinz Apple Biscotti Baby Food Snacks 60g
60g · £20.00/kg£1.20Heinz Cheese and Tomato Pasta Stars Baby Food Jar 200g
£1.553 for £3 ClubcardHeinz Cheesy Tomato Pasta Baby Food Jar 120g
120g · £10.83/kg£1.30Heinz Egg Custard Baby Food Jar 120g
120g · £10.83/kg£1.30Heinz Apple & Strawberry Baby Food Fruit Puree Pouch 100g
100g · £16.00/kg£1.603 for £3 ClubcardHeinz Fruity Medley Custard Baby Food Dessert Pots 4 x 100g
100g · £35.00/kg£3.50Heinz Banana Biscotti Baby Food Snacks 60g
60g · £20.00/kg£1.20Ella's Kitchen Organic Spag Bol with Cheese Baby Food Pouch 10m+ 190g
190g · £13.68/kg£2.60Ella's Kitchen Organic Chicken + Rice Casserole Baby Food Pouch 10m+ 190g
190g · £13.68/kg£2.60Kiddylicious Wafers Blueberry 40G
10pk · £862.50/kg£3.45BEAR Fruit Splits Strawberry & Apple Multipack 5x20g
5pk · £187.50/kg£3.75Organix Melty Organic Sweetcorn Rings Baby Puffs Snack 20g
20g · £42.50/kg£0.85Organix 15 Gingerbread Men 135G
135g · £23.70/kg£3.20Heinz Mango, Chicken & Veggies Baby Food Jar 200g
200g · £7.75/kg£1.553 for £3 ClubcardHeinz Fruity Banana Custard Baby Food Dessert Pots 4 x 100g
100g · £35.00/kg£3.50Heinz Pear & Apple Custard Baby Food 4 x 100g
100g · £35.00/kg£3.50Heinz Strawberry, Raspberry & Banana Baby Food Fruit Puree Pouch 100g
100g · £16.00/kg£1.603 for £3 ClubcardHeinz Apple & Mango Baby Food Fruit Puree Pouch 100g
100g · £16.00/kg£1.603 for £3 ClubcardTESCO FRED & FLO Organic Pear & Apple 70g
70g · £12.14/kg£0.85Organix Carrot Cake Oaty Bars Organic Toddler Snacks Multipack 6x23g
6pk · £169.57/kg£3.90Organix Raspberry & Apple Oaty Bars Organic Toddler Snacks Multipack 6x23g
6pk · £169.57/kg£3.90Ella's Kitchen Organic Apple+Cinnamon Crumble Pudding Baby Dessert Pot 7m+ 4x80g
4pk · £31.25/kg£2.50Ella's Kitchen Organic Prunes First Tastes Baby Pouch 6+ Months 70g
70g · £17.14/kg£1.20Kiddylicious Cheesy Straws 12G
12g · £91.67/kg£1.10Kiddylicious Veggie Straws 12G
12g · £91.67/kg£1.10Ella's Kitchen Organic Bananas and Coconuts Baby Pouch 6+ Months 120g
120g · £13.75/kg£1.65TESCO Fred & Flo Organic Peas 70g
70g · £12.14/kg£0.85Cow & Gate Pumpkin Rice Baby Food Snack Jar 6+ Months 125g
125g · £8.80/kg£1.10TESCO FRED & FLO Organic Sweet potato 70g
70g · £12.14/kg£0.85Heinz Banana & Berries Porridge Baby Food 7m+ 200g
200g · £18.25/kg£3.65Heinz My First Oat Porridge 125g
125g · £26.00/kg£3.252 for £4 ClubcardHeinz Chocolate Biscotti Baby Food Snack 7m+
60g · £20.00/kg£1.20Ella's Kitchen Organic Banana Baby Brekkie Pouch 6m+ 100g
100g · £19.00/kg£1.90Ella's Kitchen Organic The Green One Smoothie Baby Food Pouch 6m+ 5 x 90g
5pk · £60.00/kg£5.40Ella's Kitchen Organic Strawberries and Apples Baby Food Pouch 6m+ 120g
120g · £13.75/kg£1.65Ella's Kitchen Organic Bananas + Apples Baby Food Food Pouch 6m+120g
120g · £13.75/kg£1.65Ella's Kitchen Organic Apples, Carrots + Parsnips Baby Food Pouch 6m+ 120g
120g · £13.75/kg£1.65Ella's Kitchen Organic The Red One Smoothie Baby Food Pouch 6m+ 5 x 90g
5pk · £60.00/kg£5.40Tesco Apple & Strawberry Fruit Slurpers 4X90g
360g · £9.31/kg£3.35Farleys Rusks Reduced Sugar Baby Food Snack 300g
300g · £8.67/kg£2.60
Nappies & Wipes
Huggies Pure 0% Plastic Baby Wipes 12x48 576 Wipes
576pk · £0.02 each£13.00Fred & Flo Sensitive Flushable Moist Toilet Tissues 60 Pack
60pk · £0.01 each£0.80Pampers Sensitive Baby Wipes Plastic Free 52 Pack
52pk · £0.02 each£1.20Tesco Fred & Flo Fragrance Free Baby Wipes 72 Pack
72pk · £0.01 each£0.85Waterwipes Biodegradable Baby Wipes 60 Pack
60pk · £0.06 each£3.85£2.60 Clubcard (£0.04 each)Fred & Flo Head-to-Toe Extra Large Fragrance Free Wipes 60 Pack
60pk · £0.03 each£1.85Huggies Pure 0% Plastic Baby Wipes 48 Wipes
48pk · £0.03 each£1.25Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 7 25 Pack
25pk · £0.50 each£12.50£6.00 Clubcard (£0.24 each)Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 6 28 Pack
28pk · £0.45 each£12.50£6.00 Clubcard (£0.21 each)Pampers Baby Dry Nappy Pants S8 22 Nappies
22pk · £0.57 each£12.50£6.00 Clubcard (£0.27 each)Fred & Flo Easy Fit Size 6 Nappy Pant 34 Pack
34pk · £0.13 each£4.30Fred & Flo Easy Fit Pants Size 8 28 Pack
28pk · £0.15 each£4.30Pampers Baby-Dry Size 6 Nappies 33 Pack
33pk · £0.39 each£13.00Fred & Flo 48 Ultra Dry Nappies Size 4
48pk · £0.08 each£4.00Pampers Baby Dry Size 4 Essential Pack 44 Nappies
44pk · £0.30 each£13.00Pampers Premium Protection New Baby Size 3 40 Nappies
40pk · £0.31 each£12.50£5.00 Clubcard (£0.13 each)Pampers Baby Dry Size 5 Essential Pack 39 Nappies
39pk · £0.33 each£13.00Pampers Baby-Dry Nappy Pants Size 5 33 Pack
33pk · £0.38 each£12.50£6.00 Clubcard (£0.18 each)Fred & Flo 40 Ultra Dry Nappies Size 5
40pk · £0.10 each£4.00Pampers New Baby Size 2 31 Nappies
31pk · £0.21 each£6.45Huggies DryNites Bedwetting Pyjama Nappy Pants Girls 4-7Yr x10
10pk · £0.66 each£6.55Huggies DryNites Bedwetting Pyjama Nappy Pants Boys 4-7Yr x10
10pk · £0.66 each£6.55Huggies DryNites Bedwetting Incontinence Bedmats x7 Sheets
7pk · £1.30 each£9.10Pampers New Baby Size 1 50 Nappies Essential Pack
50pk · £0.24 each£12.00£5.00 Clubcard (£0.10 each)Hero Nappy Sacks Large 40's
40pk · £0.05 each£2.10
Health
Nurofen For Children Ibuprofen Oral Suspension - Strawberry 100ml
£5.40RestrictedCalpol Six Plus Fast Melts 6+ Years Strawberry Flavour 12 tablets
12pk · £0.65 each£7.85RestrictedCalpol SixPlus Sugar-Free Suspension Paracetamol 6+ Years 80ml
£4.40RestrictedCalpol Infant Sugar-Free Oral Suspension Paracetamol 2+ Months 100ml
£4.40RestrictedCalpol Infant Sugar-Free Oral Suspension Paracetamol 2+ Months 100ml
£4.40RestrictedBonjela Infant Teething Soothing Sugar Free Gel 15g
£5.60Haliborange Strawberry Multivitamins Softies 30s
30pk · £0.24 each£7.303 for 2 ClubcardInfacol Pain Relief 55Ml
£6.45
Baby Toiletries
Johnson's Baby Cotton Buds 200 Pack
200pk · 0.8p each£1.60Johnson's Baby Cotton Buds 100 Pieces
100pk · £0.02 each£1.70Tesco Double Faced Large Oval Cotton Wool Pads 50 Pack
50pk · £0.04 each£2.20Lil-Lets 200 cotton wool buds
200pk · 0.7p each£1.40Lil-Lets Baby Cotton Wool Oval Pads 50 Pack
50pk · £0.05 each£2.45Fred & Flo Cotton Wool Square Pads 50S
50pk · £0.03 each£1.40Tesco Beauty Cotton Wool Balls 100 Pack
100pk · £0.02 each£2.15Bepanthen Nappy Rash Cream Ointment 100G
100g · £115.00/kg£11.50Bepanthen Nappy Rash Cream Ointment 30G
30g · £158.33/kg£4.75Sudocrem Antiseptic Cream 175g - Nappy Rash, Acne spots, Eczema and First aid
175g · £58.57/kg£10.25Johnson's Baby Lotion with Aloe & Vitamin B5 500Ml
£4.25£3.50 ClubcardJohnson's Baby Oil 500 ml Moisturising Baby Oil to Protect Delicate Skin
£4.25Aveeno Baby Daily Care Moisturising Lotion For Sensitive Skin 150ml
£8.25Johnson's Baby Powder Natural Cornstarch 400g
400g · £12.38/kg£4.95£4.20 Clubcard (£10.50/kg)Fred & Flo Baby Shampoo 500Ml
£1.00Tesco Kids Sensitive Bath & Bodywash 500Ml
£1.50Johnson's Top-To-Toe Wash 500ml
£4.25£3.50 ClubcardChilds Farm Hair & Body Wash - Watermelon & Pineapple 250ml
£7.00Childs Farm Blackberry & Apple Body Wash 250Ml
£6.60Sanex Expert Skin Health Kids Head To Toe Body Wash 450ml
£4.95Aveeno Baby Daily Care Hair & Body Wash For Sensitive Skin 250ml
£8.25Aveeno Baby Daily Care Gentle Bath & Wash For Sensitive Skin 400ml
£9.35Johnson's Baby Bedtime Bath Gentle Baby Bath 500ml
£4.95Childs Farm and Bluey, Bubble Bath, Bluey-Berry, 250ml
£6.50£6.05 ClubcardChilds Farm and Bluey, Hair & Body Wash, Bluey-Berry 250ml
£8.05£6.05 ClubcardChilds Farm S/Berry & Mint Shampoo 250ml
£7.75Fred & Flo Baby Oil 500Ml
£3.80Johnson's Baby Shampoo Without Dyes Sulphates & Soap 500 ml
£4.25£3.50 Clubcard
Baby Milk
Cow & Gate 3 Toddler Milk Formula 1+ Years 800g
800g · £17.19/kg£13.75£12.35 Clubcard (£15.44/kg)Aptamil 3 Toddler Milk Formula Powder 1+ Years 800g
800g · £21.94/kg£17.55SMA First Infant Baby Milk Powder Formula From Birth 800g
800g · £20.88/kg£16.70Cow & Gate Hungry First Baby Milk Formula Powder 0-12 Months 800g
800g · £17.00/kg£13.60Cow & Gate 1 First Infant Baby Milk Formula Powder from Birth 800g
800g · £16.25/kg£13.00Aptamil 1 First Baby Milk Formula Powder from Birth 800g
800g · £20.44/kg£16.35SMA Follow-On Baby Milk Powder Formula 6-12 Months 800 G
800g · £17.56/kg£14.05Cow & Gate 2 Follow On Baby Milk Formula Powder 6-12 Months 800g
800g · £16.50/kg£13.20Aptamil 2 Follow On Baby Milk Formula Powder 6-12 Months 800g
800g · £22.44/kg£17.95Cow & Gate 2 Follow On Baby Milk Formula Liquid 6-12 Months 200ml
£1.35Cow & Gate 1 First Infant Baby Milk Formula Liquid Ready to Feed from Birth 200ml
£1.35Aptamil Advanced 1 First Baby Milk Formula Liquid Ready to Feed from Birth 200ml
£1.95Aptamil 2 Follow On Baby Milk Formula Liquid Ready to Feed 6-12 Months 200ml
£1.55Aptamil 1 First Baby Milk Formula Liquid from Birth 200ml
£1.60SMA First Infant Baby Milk From Birth Ready-To-Use Formula 200ml
£1.30SMA Toddler Milk 1-3 Years 200ml
£0.95SMA Follow-On Baby Milk 6 Mth+ Ready-To-Use Formula Milk 200 Ml
£1.30Cow & Gate 3 Toddler Milk Formula Liquid Ready to Feed 1-3 Years 200ml
£1.10Aptamil 1 First Infant Baby Milk Formula Liquid Multipack Ready to Feed from Birth 6x200ml
6pk · £1.47 each£8.80Cow & Gate 1 First Infant Baby Milk Formula Liquid Multipack Ready to Feed from Birth 6x200ml
£7.45Hipp Organic First Infant Milk 200Ml
£1.65
Feeding & Accessories
Tesco Breast Pads 40 Pack
40pk · £0.06 each£2.30Fred & Flo Standard Neck Bottle 3 X 250Ml
3pk · £1.80 each£5.40TOMMEE TIPPEE ULTIMATE FIT ORTHODONTIC SILICONE 6-18M 2 SOOTHERS
1pk · £8.70 each£8.70Ashton & Parsons Teething Gel 10Ml
£6.95MAM Night 0-6m 2Pk
2pk · £5.63 each£11.25Hello Kitty Scaredy PP Bowl
1pk · £1.00 each£1.00Hello Kitty Scaredy PP Plate
1pk · £1.00 each£1.00Paw Patrol Bones PP Bowl
1pk · £1.00 each£1.00Tommee Tippee Superstar Water Bottle 12M+ 266Ml
1pk · £7.75 each£7.75Munchkin Miracle 360 Trainer Cup
1pk · £9.50 each£9.50Milton Sterilising Fluid 500Ml
£3.55Tommee Tippee Perfect Prepared Filter
1pk · £17.50 each£17.50Fred & Flo Sterilising Tablets 56 Pack
56pk · £0.04 each£2.45MAM Original Night Soother 18-36M 2pk
2pk · £5.63 each£11.25