Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping
  • Save with Clubcard

    Link or sign up now to save on your order

Fruit

  • Tesco Lemons 4 Pack

    4pk · £0.49 each
    £1.95
    £1.70 Clubcard (£0.43 each)
  • Parrs Milk Chocolate Decorated Apples Each

    1pk · £1.50 each
    £1.50
    £1.10 Clubcard (£1.10 each)
  • Tesco Finest Pink Lady Apple 4 Pack

    4pk · £0.95 each
    £3.80
    £3.20 Clubcard (£0.80 each)
  • Parrs Toffee Apples Each

    1pk · £1.50 each
    £1.50
    £1.10 Clubcard (£1.10 each)
  • Parrs Toffee Apple with Caramelised biscuit Crumb Topping

    1pk · £1.50 each
    £1.50
    £1.10 Clubcard (£1.10 each)
  • Tesco Gala Apple Minimum 5 Pack (C)

    6pk · £0.35 each
    £2.10
    £1.85 Clubcard (£0.31 each)
  • Tesco Jazz Apple 6 Pack

    6pk · £0.48 each
    £2.90
    £2.50 Clubcard (£0.42 each)
  • Tesco Green Seedless Grapes Pack 500G

    500g · £4.80/kg
    £2.40
    £2.15 Clubcard (£4.30/kg)
  • Tesco Seedless Grape Selection Pack 500G

    500g · £4.80/kg
    £2.40
    £2.15 Clubcard (£4.30/kg)
  • Tesco Red Seedless Grapes 500G

    £2.40
    £2.15 Clubcard
  • Tesco Watermelon Wedges 550G

    550g · £7.82/kg
    £4.30
    £3.50 Clubcard (£6.36/kg)
  • Tesco Pomegranates Each

    1pk · £1.95 each
    £1.95
    £1.75 Clubcard (£1.75 each)
  • Tesco Honeydew Melon

    1pk · £1.95 each
    £1.95
    £1.75 Clubcard (£1.75 each)
  • Zespri SunGold Kiwi 4pk

    4pk · £0.89 each
    £3.55
    £3.05 Clubcard (£0.76 each)
  • Parrs Milk Chocolate Retro Apples Each

    1pk · £1.50 each
    £1.50
    £1.10 Clubcard (£1.10 each)

Vegetables

  • Tesco Finest Piccobella Tomatoes 220G

    220g · £11.59/kg
    £2.55
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Finest Sugarbelle Tomatoes 220G

    220g · £11.59/kg
    £2.55
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Finest Mini San Marzano Tomatoes 220G

    220g · £13.64/kg
    £3.00
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Brown Onions 1Kg

    1kg · £1.10/kg
    £1.10
    £0.95 Clubcard (£0.95/kg)
  • Tesco Shallots Onions 400G

    400g · £4.38/kg
    £1.75
    £1.50 Clubcard (£3.75/kg)
  • Tesco Bunched Spring Onions 100G

    100g · £7.00/kg
    £0.70
    £0.60 Clubcard (£6.00/kg)
  • Tesco Mixed Vegetables 225G (C)

    250g · £8.80/kg
    £2.20
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Asparagus & Tenderstem Broccoli 190G

    190g · £14.74/kg
    £2.80
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Closed Cup Mushrooms 400G

    400g · £3.38/kg
    £1.35
    £1.10 Clubcard (£2.75/kg)
  • Tesco Organic Carrots 700G

    700g · £2.21/kg
    £1.55
    £1.35 Clubcard (£1.93/kg)
  • Tesco Mini Carrot 320G

    320g · £5.47/kg
    £1.75
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Asparagus Tips 125G

    125g · £22.00/kg
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£19.60/kg)
  • Tesco Finest Extra Fine Beans 200G

    200g · £11.00/kg
    £2.20
    £1.90 Clubcard (£9.50/kg)
  • Tesco Finest Rossafina Tomatoes 300g

    300g · £8.50/kg
    £2.55
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Miniature Potatoes 750G

    £1.65
    £1.45 Clubcard
  • Tesco Carrot Cauliflower And Brocc 300G

    300g · £6.67/kg
    £2.00
    3 for 2 Clubcard

Salad & Herbs

  • Tesco Sweet Gem Lettuce

    2pk · £0.63 each
    £1.25
    £1.00 Clubcard (£0.50 each)
  • Fresh & Naked Spinach 125G

    125g · £13.60/kg
    £1.70
    £1.45 Clubcard (£11.60/kg)
  • Tesco Chopped Caesar Salad Kit 260g

    260g · £12.31/kg
    £3.20
    £2.80 Clubcard (£10.77/kg)
  • Tesco Chopped Soy & Miso Salad Kit 295g

    295g · £10.85/kg
    £3.20
    £2.80 Clubcard (£9.49/kg)
  • Tesco Butterhead Salad 80G

    80g · £15.63/kg
    £1.25
    £1.10 Clubcard (£13.75/kg)
  • Fresh & Naked Just Wild Rocket 60G

    60g · £28.33/kg
    £1.70
    £1.45 Clubcard (£24.17/kg)
  • Heinz Salad Cream 605G

    605g · £8.51/kg
    £5.15
    2 for £7.20 Clubcard
  • Heinz Salad Cream Light 605G

    605g · £8.51/kg
    £5.15
    2 for £7.20 Clubcard
  • Tesco Finest Piccobella Tomatoes 220G

    220g · £11.59/kg
    £2.55
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Finest Sugarbelle Tomatoes 220G

    220g · £11.59/kg
    £2.55
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Finest Mini San Marzano Tomatoes 220G

    220g · £13.64/kg
    £3.00
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Bunched Spring Onions 100G

    100g · £7.00/kg
    £0.70
    £0.60 Clubcard (£6.00/kg)
  • Tesco Finest Rossafina Tomatoes 300g

    300g · £8.50/kg
    £2.55
    2 for £4 Clubcard

Milk, Eggs, Dairy

  • Tesco Finest Jersey Whole Milk 1L

    £2.30
    £2.05 Clubcard
  • Tesco Mixed Sized Organic Eggs 6 Pack

    328g · £10.98/kg
    £3.60
    £3.05 Clubcard (£9.30/kg)
  • St Ewe Original Large Free Range Eggs 10 Pack

    10pk · £0.51 each
    £5.10
    £4.15 Clubcard (£0.42 each)
  • Bertolli Original Spread 450G

    450g · £9.00/kg
    £4.05
    £3.60 Clubcard (£8.00/kg)
  • Anchor Salted Butter 200G

    200g · £16.50/kg
    £3.30
    £2.45 Clubcard (£12.25/kg)
  • Khanum Butter Ghee 1Kg

    1kg · £16.40/kg
    £16.40
    £12.50 Clubcard (£12.50/kg)
  • Lurpak Slightly Salted Spreadable Blend of Butter and Rapeseed Oil 400g

    400g · £13.50/kg
    £5.40
    £4.25 Clubcard (£10.63/kg)
  • Lurpak Lighter Spreadable Butter Rapeseed Oil 400G

    400g · £13.50/kg
    £5.40
    £4.25 Clubcard (£10.63/kg)
  • Clover Light Spread 500 G

    500g · £7.00/kg
    £3.50
    £2.65 Clubcard (£5.30/kg)
  • Vitalite Dairy Free Spread 500G

    500g · £5.20/kg
    £2.60
    £2.00 Clubcard (£4.00/kg)
  • Clover Original Spread 500G

    500g · £7.00/kg
    £3.50
    £2.65 Clubcard (£5.30/kg)
  • Country Life Original Salted Spreadable 400g

    400g · £11.50/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£7.50/kg)
  • Khanum Pure Butter Ghee 500G

    500g · £21.30/kg
    £10.65
    £7.10 Clubcard (£14.20/kg)
  • East End Pure Butter Ghee 500G

    500g · £21.50/kg
    £10.75
    £5.65 Clubcard (£11.30/kg)
  • Alpro Oat No Sugar Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £1.95 Clubcard
  • Alpro Oat No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £2.20 Clubcard
  • Rude Health Coconut with Calcium Dairy Free Drink 1L

    £2.75
    £2.30 Clubcard
  • Oatly The Original No Sugars Oat Drink 1L

    £2.45
    £2.20 Clubcard
  • Alpro Soya No Sugar Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.65
    £2.10 Clubcard
  • Oatly Semi Oat Drink Chilled 1L

    £3.10
    £2.40 Clubcard
  • Oatly Whole Oat Drink Chilled 1L

    £3.10
    £2.40 Clubcard
  • Alpro Soya Original Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.65
    £2.10 Clubcard
  • Alpro Almond No Sugar Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £1.95 Clubcard
  • Alpro Almond No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L

    £2.50
    £2.20 Clubcard
  • Alpro Soya Growing Up Long Life Dairy Free Drink 1-3+ Years 1L

    4pk · £0.70 each
    £2.80
    £2.10 Clubcard (£0.53 each)
  • Alpro Almond Original Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £1.95 Clubcard
  • Alpro Coconut No Sugar Long Life Dairy Free Drink 1L

    £2.70
    £2.15 Clubcard
  • Oatly Barista Edition Oat Drink Long Life 1L

    £3.15
    £2.40 Clubcard
  • Alpro Strawberry Banana Peach Pear Soya Dairy Free Yoghurt Alternative 4x125g

    4pk · £27.20/kg
    £3.40
    £2.80 Clubcard (£22.40/kg)
  • The Coconut Collab Natural Coconut Yoghurt 350g

    350g · £9.14/kg
    £3.20
    £2.65 Clubcard (£7.57/kg)
  • Jus-Rol Puff Pastry R/Rolled Sheet 320g

    320g · £7.97/kg
    £2.55
    £2.15 Clubcard (£6.72/kg)
  • Oatly Creamy Oat Single Cream Alternative 250Ml

    £1.60
    £1.40 Clubcard

Cheese

  • Pilgrims Choice Mature Cheddar Cheese 350 G

    350g · £16.00/kg
    £5.60
    £4.45 Clubcard (£12.71/kg)
  • Pilgrims Choice Extra Mature Cheddar Cheese 350 G

    350g · £16.00/kg
    £5.60
    £4.45 Clubcard (£12.71/kg)
  • Tesco British Mild Grated Cheddar Cheese 250g

    250g · £11.60/kg
    £2.90
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco Mozzarella Slices 250G

    250g · £12.60/kg
    £3.15
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco 30% Reduced Fat Mature Cheese Slices 250G

    250g · £12.60/kg
    £3.15
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco British Mature Grated Cheddar Cheese 250 G

    250g · £11.60/kg
    £2.90
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco Grated Mozzarella 250G

    250g · £11.60/kg
    £2.90
    2 for £4.50 Clubcard
  • Applewood Slices 160G

    160g · £22.50/kg
    £3.60
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco Mozzarella & Cheese Mix 250g

    250g · £11.60/kg
    £2.90
    2 for £4.50 Clubcard
  • Cathedral City Minis Mature Cheddar Cheese 6x20g

    6pk · £145.00/kg
    £2.90
    £2.60 Clubcard (£130.00/kg)
  • Dairylea Lunchers Chicken 'N' Cheese 60g

    60g · £31.67/kg
    £1.90
    £1.25 Clubcard (£20.83/kg)
  • Dairylea Lunchers Ham n Cheese 65g

    65g · £29.23/kg
    £1.90
    £1.25 Clubcard (£19.23/kg)
  • Mini Babybel Original Cheese Snacks 6 x 20g

    6pk · £160.00/kg
    £3.20
    £2.25 Clubcard (£112.50/kg)
  • Mini Babybel Light Cheese Snacks 6 x 20g

    6pk · £160.00/kg
    £3.20
    £2.25 Clubcard (£112.50/kg)
  • Philadelphia Original Soft Cream Cheese 280G

    280g · £14.11/kg
    £3.95
    £3.00 Clubcard (£10.71/kg)
  • Président French Brie Cheese 200g

    200g · £19.75/kg
    £3.95
    £3.00 Clubcard (£15.00/kg)
  • Cathedral City Plant Based Mature Cheddar Cheese Flavour Vegan Grated 150g

    150g · £22.00/kg
    £3.30
    2 for £4.50 Clubcard
  • Cathedral City Plant Based Mature Cheddar Cheese Flavour Vegan Slices 150g

    150g · £22.00/kg
    £3.30
    2 for £4.50 Clubcard
  • Tesco Grated Four Cheese 250g

    250g · £11.60/kg
    £2.90
    2 for £4.50 Clubcard
  • Cathedral City Plant Based Mature Cheddar Cheese Flavour Vegan Block 280g

    280g · £17.32/kg
    £4.85
    £3.90 Clubcard (£13.93/kg)

Yoghurt

  • Lancashire Farm Fat Free Natural Yogurt 1kg

    1kg · £2.65/kg
    £2.65
    £2.00 Clubcard (£2.00/kg)
  • Lancashire Farm Whole Milk Yogurt 1Kg

    1kg · £2.65/kg
    £2.65
    £2.00 Clubcard (£2.00/kg)
  • Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 350g

    350g · £7.86/kg
    £2.75
    £2.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Yeo Valley Organic 0% Greek Recipe Yogurt 450g

    450g · £10.67/kg
    £4.80
    £3.80 Clubcard (£8.44/kg)
  • Yeo Valley Organic 5% Greek Recipe Yogurt 450g

    450g · £10.67/kg
    £4.80
    £3.80 Clubcard (£8.44/kg)
  • Muller Corner Vanilla & Banana Yogurts with Chocolate Balls & Flakes 6 x 124g

    6pk · £44.35/kg
    £5.50
    £4.05 Clubcard (£32.66/kg)
  • Muller Corner Strawberry Shortcake & Chocolate Digestive Yogurts 6 x 124g

    6pk · £44.35/kg
    £5.50
    £4.05 Clubcard (£32.66/kg)
  • Muller Corner Yogurts - Strawberry, Peach & Apricot 6 x 136g

    6pk · £40.44/kg
    £5.50
    £4.05 Clubcard (£29.78/kg)
  • Muller X MYProtein CRUNCH Vanilla Yogurt (with protein chocolate balls) 180g

    180g · £13.06/kg
    £2.35
    £2.00 Clubcard (£11.11/kg)
  • Activia Strawberry Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £8.04/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£4.35/kg)
  • Activia Peach No Added Sugar Fat Free Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £8.04/kg
    £3.70
    £2.00 Clubcard (£4.35/kg)
  • Light & Free Strawberry Greek Style Fat Free Yoghurt 4x115g

    4pk · £28.26/kg
    £3.25
    £2.60 Clubcard (£22.61/kg)
  • Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g

    4pk · £28.82/kg
    £2.45
    £1.90 Clubcard (£22.35/kg)
  • Yeo Valley Organic Kefir - Strawberry 4 x 100g

    4pk · £36.00/kg
    £3.60
    £3.10 Clubcard (£31.00/kg)
  • Actimel Strawberry Immune Support Yogurt Drink Family Pack 14x100g

    1kg · £6.65/kg
    £6.65
    £3.75 Clubcard (£3.75/kg)
  • Yeo Valley Kefir Yogurt Mango & Passion Fruit 350G

    350g · £7.86/kg
    £2.75
    £2.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280ml

    £2.15
    £1.40 Clubcard

Meat, Poultry, Fish

  • Tesco Medium Whole Chicken 1.3-1.7kg

    1kg · £4.50/kg
    £4.50
    £4.45 Clubcard (£4.45/kg)
  • Tesco 20 Chicken Poppers 200g

    200g · £12.25/kg
    £2.45
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco 14 Southern Fried Chicken Straws 161g

    161g · £15.22/kg
    £2.45
    2 for £4 Clubcard
  • DENHAY MADE WITHOUT NITRITES UNSMOKED BACK BACON 200g

    200g · £24.25/kg
    £4.85
    £3.85 Clubcard (£19.25/kg)
  • DENHAY MADE WITHOUT NITRITES SMOKED BACK BACON 200g

    200g · £24.25/kg
    £4.85
    £3.85 Clubcard (£19.25/kg)
  • Tesco Smoked Thick Cut Back Bacon 300G

    300g · £5.67/kg
    £1.70
    £1.50 Clubcard (£5.00/kg)
  • Tesco Unsmoked Thick Cut Back Bacon 300G

    300g · £5.67/kg
    £1.70
    £1.50 Clubcard (£5.00/kg)
  • Tesco Made Without Added Nitrite British 8 Unsmoked Back Bacon Rashers 250g

    250g · £12.20/kg
    £3.05
    £2.55 Clubcard (£10.20/kg)
  • Tesco Made Without Added Nitrite British 6 Smoked Back Bacon Rashers 250g

    250g · £12.20/kg
    £3.05
    £2.55 Clubcard (£10.20/kg)
  • Tesco Made Without Added Nitrite British 12 Unsmoked Streaky Bacon Rashers 250g

    250g · £12.20/kg
    £3.05
    £2.55 Clubcard (£10.20/kg)
  • Tesco Made Without Added Nitrite British 12 Smoked Streaky Bacon Rashers 250g

    250g · £12.20/kg
    £3.05
    £2.55 Clubcard (£10.20/kg)
  • Heck 6 97% Pork Sausages 400G

    400g · £11.00/kg
    £4.40
    £3.65 Clubcard (£9.13/kg)
  • Tesco Finest 4 Pork, Bramley Apple & Kentish Cider Sausages 440g

    440g · £13.52/kg
    £5.95
    £4.45 Clubcard (£10.11/kg)
  • Tesco Finest 4 Signature Pork Cumberland Sausages 440g

    440g · £10.45/kg
    £4.60
    £3.75 Clubcard (£8.52/kg)
  • Bury Black Pudding 4 Slices 230G

    230g · £7.61/kg
    £1.75
    £1.45 Clubcard (£6.30/kg)
  • Tesco Chicken & Beef Mince 500g

    500g · £14.20/kg
    £7.10
    £6.25 Clubcard (£12.50/kg)
  • Tesco Finest Pork Loin Steaks 400G

    400g · £19.50/kg
    £7.80
    £3.95 Clubcard (£9.88/kg)
  • Tesco Unsmoked Gammon Joint 750G

    750g · £9.07/kg
    £6.80
    £5.85 Clubcard (£7.80/kg)
  • Tesco Korean BBQ Inspired Pork Belly Slices 400g

    400g · £15.50/kg
    £6.20
    £5.00 Clubcard (£12.50/kg)
  • Tesco 2 Gammon Steaks with BBQ Glaze 300g

    300g · £23.50/kg
    £7.05
    £5.95 Clubcard (£19.83/kg)
  • Tesco Smoked Gammon Joint 750g

    750g · £9.07/kg
    £6.80
    £5.85 Clubcard (£7.80/kg)
  • Tesco Smoked Salmon 100g

    100g · £47.50/kg
    £4.75
    £3.95 Clubcard (£39.50/kg)
  • Tesco Finest Prawn Cocktail 170G

    170g · £29.12/kg
    £4.95
    £4.25 Clubcard (£25.00/kg)
  • Tesco Finest Strong And Robust Scottish Smoked Salmon 100G

    100g · £70.00/kg
    £7.00
    £5.55 Clubcard (£55.50/kg)
  • Tesco Finest Scottish Smoked Salmon Mild and Delicate 100g

    100g · £70.00/kg
    £7.00
    £5.50 Clubcard (£55.00/kg)
  • Tesco Steamed Salmon Fillets 180G

    180g · £39.72/kg
    £7.15
    £6.40 Clubcard (£35.56/kg)
  • Richmond Thick Pork Sausages 12 Pack 615g

    615g · £7.32/kg
    £4.50
    £3.20 Clubcard (£5.20/kg)

Meat Alternatives

  • Quorn Vegan Smoky Ham Free Slice 100G

    100g · £34.00/kg
    £3.40
    £3.00 Clubcard (£30.00/kg)
  • Quorn 14 Cocktail Sausages 140g

    140g · £21.07/kg
    £2.95
    £2.10 Clubcard (£15.00/kg)
  • Quorn 7 Picnic Eggs 140g

    140g · £21.07/kg
    £2.95
    £2.10 Clubcard (£15.00/kg)
  • Quorn Meat Free Crispy Nuggets 300G

    300g · £11.33/kg
    £3.40
    3 for 2 Clubcard
  • Quorn Mince 300G

    300g · £11.33/kg
    £3.40
    £2.05 Clubcard (£6.83/kg)

Deli, Dips, Food To Go

  • Tesco Spanish Style Tortilla 500g

    500g · £7.70/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Sweet Chilli Houmous 182g

    182g · £7.97/kg
    £1.45
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Mixed Olives with Mature Cheddar 160g

    160g · £24.06/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Houmous 200g

    200g · £7.25/kg
    £1.45
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Stuffed Vine Leaves 162g

    162g · £23.77/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Red Pepper Houmous 182g

    182g · £7.97/kg
    £1.45
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Mozzarella & Slow Roasted Tomatoes 200G

    200g · £19.25/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Green Olives with Slow Roasted Tomatoes 160g

    160g · £24.06/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Guacamole 163g

    163g · £8.90/kg
    £1.45
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Onion & Garlic Dip 200G

    200g · £7.25/kg
    £1.45
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Tzatziki Dip 200G

    200g · £7.25/kg
    £1.45
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Organic Houmous 200g

    200g · £9.75/kg
    £1.95
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Caramelised Onion Houmous 182g

    182g · £7.97/kg
    £1.45
    2 for £2.55 Clubcard
  • Tesco Soft Cheese Stuffed Peppers 145g

    145g · £26.55/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Sundried Tomatoes 170g

    170g · £22.65/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Spicy Antipasti Trio 137g

    137g · £28.10/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Sour Cream & Chive Dip 200G

    200g · £7.25/kg
    £1.45
    2 for £2.55 Clubcard
  • Old El Paso Squeezy Chunky Salsa 238G

    238g · £13.24/kg
    £3.15
    £2.30 Clubcard (£9.66/kg)
  • Old El Paso Squeezy Sour Cream 230G

    230g · £13.70/kg
    £3.15
    £2.30 Clubcard (£10.00/kg)
  • Tesco Garlic & Cheese Mushrooms 200g

    200g · £15.00/kg
    £3.00
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Mediterranean Inspired Platter 230G

    230g · £16.74/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Sabra Houmous Extra 200G

    200g · £15.50/kg
    £3.10
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Olives With Garlic & Chilli 180g

    180g · £21.39/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Green Olives Stuffed with Garlic 160g

    160g · £24.06/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Yorkshire Provender Roast Chicken & Vegetables Soup 560g

    560g · £7.59/kg
    £4.25
    £3.80 Clubcard (£6.79/kg)
  • Pukka Chicken & Mushroom Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka Steak And Kidney Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka Veggie Cheese, Leek & Potato Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Tesco Large Melton Mowbray Pork Pie 440G

    440g · £11.02/kg
    £4.85
    £3.90 Clubcard (£8.86/kg)
  • Pork Farms Medium Pork Pie

    1pk · £3.65 each
    £3.65
    £2.25 Clubcard (£2.25 each)
  • Tesco Italian Inspired Smoked Selection 120G

    120g · £32.08/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Continental Meat Selection 120g

    120g · £32.08/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Flame Grilled Chicken Breast Mini Fillets 170g

    170g · £27.06/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£17.65/kg)
  • Fridge Raiders Southern Style Chicken Bites 5 X 22.5G

    5pk · £140.91/kg
    £3.10
    £1.95 Clubcard (£88.64/kg)
  • Fridge Raiders Slow Roasted Chicken Bites 5X22.5G

    5pk · £140.91/kg
    £3.10
    £1.95 Clubcard (£88.64/kg)
  • Tesco Greek Inspired Chicken Thigh Strips 180g

    180g · £31.39/kg
    £5.65
    £4.75 Clubcard (£26.39/kg)
  • Tesco 18 Mini Savoury Eggs 216g

    216g · £11.34/kg
    £2.45
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco Finest Smooth Brussels Pâté 150g

    150g · £24.67/kg
    £3.70
    £3.10 Clubcard (£20.67/kg)
  • Tesco Roast Chicken Slices 180g

    180g · £25.56/kg
    £4.60
    £4.20 Clubcard (£23.33/kg)
  • Tesco 25 cocktail sausage 200g

    200g · £10.50/kg
    £2.10
    £1.85 Clubcard (£9.25/kg)
  • Tesco BBQ Roast Chicken Mini Fillets 170g

    170g · £27.06/kg
    £4.60
    £3.85 Clubcard (£22.65/kg)
  • Tesco Sweet Chilli Roast Chicken Slices 160g

    160g · £24.69/kg
    £3.95
    £3.55 Clubcard (£22.19/kg)
  • Riva 10 Satay Chicken Skewers 100g

    100g · £32.00/kg
    £3.20
    2 for £4 Clubcard
  • Tesco 10 Chicken Satay Bites 120G

    120g · £20.42/kg
    £2.45
    2 for £4 Clubcard
  • Ginsters Peppered Steak Slice 170G

    170g · £17.06/kg
    £2.90
    £2.25 Clubcard (£13.24/kg)
  • Ginsters Chicken & Mushroom Slice 170G

    170g · £17.65/kg
    £3.00
    £2.25 Clubcard (£13.24/kg)
  • Walls 4 Hearty Sausage Rolls 220G

    220g · £12.05/kg
    £2.65
    £1.75 Clubcard (£7.95/kg)
  • Tesco Mini Cheese & Onion Rolls 220g

    220g · £11.14/kg
    £2.45
    2 for £4 Clubcard
  • Ginsters Creamy Garlic Mushroom Slice 170G

    170g · £17.65/kg
    £3.00
    £2.70 Clubcard (£15.88/kg)
  • Ginster Pasty Bombay Potato & Spinach 180G

    180g · £15.83/kg
    £2.85
    £2.55 Clubcard (£14.17/kg)
  • View all (54)

Bakery

  • Jason's Recipe No 01 The Great White Straight Up Sourdough Loaf 450g

    450g · £6.33/kg
    £2.85
    £2.55 Clubcard (£5.67/kg)
  • Jason's Superb Sprouted Grains Sourdough Bread 450g

    450g · £6.33/kg
    £2.85
    £2.55 Clubcard (£5.67/kg)
  • Warburtons Tiger Bread Bloomer 600g

    600g · £3.67/kg
    £2.20
    £2.00 Clubcard (£3.33/kg)
  • Warburtons Crumpets 6 Pack

    6pk · £0.17 each
    £1.00
    £0.90 Clubcard (£0.15 each)
  • Tesco Finest All Butter Pain Au Chocolat 4 Pack

    4pk · £0.84 each
    £3.35
    £2.75 Clubcard (£0.69 each)
  • Tesco Finest All Butter Croissants 4 Pack

    4pk · £0.84 each
    £3.35
    £2.75 Clubcard (£0.69 each)
  • New York Bakery Everything Bagel 5 pack

    5pk · £0.52 each
    £2.60
    £1.85 Clubcard (£0.37 each)
  • Warburtons Brioche Burger Buns 4pk

    4pk · £0.81 each
    £3.25
    £2.60 Clubcard (£0.65 each)
  • Warburtons Soft & Sliced Original Bagels 5 Pack

    5pk · £0.46 each
    £2.30
    £1.90 Clubcard (£0.38 each)
  • BFree Gluten Free Stone Baked Pitta Bread 220g

    220g · £17.50/kg
    £3.85
    £2.90 Clubcard (£13.18/kg)
  • Warburtons Gluten Free Soft White Pitta Breads 4 Pack

    4pk · £0.99 each
    £3.95
    £3.55 Clubcard (£0.89 each)
  • Aagrah Garlic & Coriander Naan (2 x 200g)

    2pk · £14.25/kg
    £2.85
    £2.25 Clubcard (£11.25/kg)
  • Patak's Indian Flame Baked Plain Naan Breads 2 Pack

    2pk · £1.28 each
    £2.55
    £2.15 Clubcard (£1.08 each)
  • Patak's Indian Garlic & Coriander Naan Breads 2 Pack

    2pk · £1.28 each
    £2.55
    £2.05 Clubcard (£1.03 each)
  • Old El Paso Regular Super Soft Flour Tortillas Wraps 8Pk 326G

    326g · £7.52/kg
    £2.45
    £2.10 Clubcard (£6.44/kg)
  • Deli Kitchen Greek Style Plain Flatbreads 4 Pack 320g

    320g · £7.97/kg
    £2.55
    £2.35 Clubcard (£7.34/kg)
  • Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack

    6pk · £0.73 each
    £4.35
    £2.60 Clubcard (£0.43 each)
  • Tesco Party Cupcakes - Vanilla, Chocolate, Raspberry 12 Pack

    12pk · £0.92 each
    £11.00
    £8.00 Clubcard (£0.67 each)
  • Soreen Halloween Cookies and Cream Mini Loaves 150g

    150g · £13.67/kg
    £2.05
    £1.50 Clubcard (£10.00/kg)
  • Mrs Crimble's Classic French Madeleines - Gluten Free Sponge Cakes 180g

    6pk · £126.67/kg
    £3.80
    £3.20 Clubcard (£106.67/kg)
  • Mrs Crimble's Big Gluten Free Coconut Macaroons 180g

    180g · £13.06/kg
    £2.35
    £1.95 Clubcard (£10.83/kg)
  • Soreen 5 Toffee Apple Lunchbox Loaves

    150g · £12.00/kg
    £1.80
    £1.30 Clubcard (£8.67/kg)
  • Cadbury Raspberry Chocolate Mini Rolls Cakes 10 Pack

    10pk · £0.52 each
    £5.15
    £3.50 Clubcard (£0.35 each)
  • Cadbury Milk Chocolate Mini Roll Cakes 10 Pack

    10pk · £0.52 each
    £5.15
    £3.50 Clubcard (£0.35 each)
  • Mr Kipling Toffee Viennese Whirls Cakes 6 Pack

    6pk · £0.42 each
    £2.50
    £1.30 Clubcard (£0.22 each)
  • Regal Madeira Double Slice 370G

    370g · £7.43/kg
    £2.75
    £2.40 Clubcard (£6.49/kg)
  • Barny Chocolate Soft Baked Bears Biscuits 5 Pack Multipack 125G

    125g · £14.40/kg
    £1.80
    £1.55 Clubcard (£12.40/kg)
  • Mr Kipling French Fancies Cakes 8 Pack

    8pk · £0.46 each
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£0.37 each)
  • Cadbury Pumpkin Patch Cakes 4 Pack

    4pk · £0.75 each
    £3.00
    £2.55 Clubcard (£0.64 each)
  • Mr Kipling Fiendish Fancies 8 Pack

    8pk · £0.38 each
    £3.00
    £2.05 Clubcard (£0.26 each)
  • Soreen Malt Lunchbox Loaves 5 Pack

    5pk · £0.46 each
    £2.30
    £1.55 Clubcard (£0.31 each)
  • Soreen Banana Lunchbox Loaves 5 Pack

    150g · £15.33/kg
    £2.30
    £1.55 Clubcard (£10.33/kg)
  • Warburtons Fruit Teacakes 4 Pack

    4pk · £0.48 each
    £1.90
    £1.70 Clubcard (£0.43 each)
  • Warburtons Fruit Loaf With Cinnamon & Raisin 400G

    400g · £6.75/kg
    £2.70
    £2.20 Clubcard (£5.50/kg)
  • Pukka Chicken & Mushroom Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka Steak And Kidney Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka Veggie Cheese, Leek & Potato Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Tesco Large Melton Mowbray Pork Pie 440G

    440g · £11.02/kg
    £4.85
    £3.90 Clubcard (£8.86/kg)
  • Pork Farms Medium Pork Pie

    1pk · £3.65 each
    £3.65
    £2.25 Clubcard (£2.25 each)
  • Cadbury Mini Bonfire Logs Honeycomb 5 Pack

    5pk · £0.45 each
    £2.25
    £2.00 Clubcard (£0.40 each)
  • Mr Kipling Signature Collection 2 All Butter Mince Pies Cakes

    2pk · £1.25 each
    £2.50
    £1.25 Clubcard (£0.63 each)
  • Warburtons Gluten Free Artisan Tiger Loaf 400G

    400g · £10.50/kg
    £4.20
    £3.50 Clubcard (£8.75/kg)
  • Warburtons Gluten Free White Sourdough Bloomer 400g

    400g · £10.50/kg
    £4.20
    £3.50 Clubcard (£8.75/kg)
  • Warburtons Farmhouse Seeded Blend of 8 Seeds 800g

    800g · £3.38/kg
    £2.70
    £1.95 Clubcard (£2.44/kg)
  • Warburtons Gluten Free Crumpets 4 Pack

    4pk · £0.91 each
    £3.65
    £3.10 Clubcard (£0.78 each)
  • Warburtons Cinnamon & Raisin Bagels Sliced 5 Pack

    5pk · £0.46 each
    £2.30
    £1.90 Clubcard (£0.38 each)
  • Genius Gluten Free Double Chocolate Muffins 2 Pack

    2pk · £1.40 each
    £2.80
    £2.30 Clubcard (£1.15 each)
  • The Delicious Dessert Company 2 Raspberry & Vanilla Dream Doughnuts

    2pk · £1.80 each
    £3.60
    £3.10 Clubcard (£1.55 each)
  • Genius Gluten Free Cinnamon & Raisin Spicy Loaf 400g

    400g · £10.00/kg
    £4.00
    £3.55 Clubcard (£8.88/kg)

Pizza, Pasta, Ready Meals

  • Kohinoor Delhi Butter Chicken Cooking Sauce 375G

    375g · £7.33/kg
    £2.75
    £2.25 Clubcard (£6.00/kg)
  • Dolmio Active Sundried Tomato and Chicken Rigatoni Pasta Ready Meal 250g

    250g · £16.20/kg
    £4.05
    £3.45 Clubcard (£13.80/kg)
  • Dolmio Active Jalapeno and Chicken Fusilli Pasta Ready Meal 250g

    250g · £17.00/kg
    £4.25
    £3.75 Clubcard (£15.00/kg)
  • Tesco Chicken Tikka Masala Meal For One 500g

    500g · £11.00/kg
    £5.50
    £3.90 Clubcard (£7.80/kg)
  • Kohinoor Dal Tarka 300G

    300g · £9.00/kg
    £2.70
    £2.20 Clubcard (£7.33/kg)
  • Kohinoor Dal Makhani 300G

    300g · £9.00/kg
    £2.70
    £2.20 Clubcard (£7.33/kg)
  • Tesco Meal For One Chicken Jalfrezi 500g

    500g · £11.00/kg
    £5.50
    £3.90 Clubcard (£7.80/kg)
  • Ashoka Dal Tadka 280g

    280g · £10.18/kg
    £2.85
    £1.80 Clubcard (£6.43/kg)
  • Tesco Finest Spinach Pinenut Pasta 215G

    215g · £18.60/kg
    £4.00
    2 for £6.50 Clubcard
  • Aunt Bessie's 10 Glorious Golden Yorkshire Puddings 190g

    190g · £16.32/kg
    £3.10
    £2.35 Clubcard (£12.37/kg)
  • Tesco Mash Potato 450g (c)

    450g · £3.00/kg
    £1.35
    3 for 2 Clubcard
  • Pizza Express Margherita Pizza 245G

    245g · £24.49/kg
    £6.00
    £3.50 Clubcard (£14.29/kg)
  • Pizza Express American Pizza 250G

    250g · £24.00/kg
    £6.00
    £3.50 Clubcard (£14.00/kg)
  • Tesco Cheese & Garlic Flatbread 235g

    235g · £12.77/kg
    £3.00
    £1.65 Clubcard (£7.02/kg)
  • Pizza Express Dough Balls 200G

    200g · £24.00/kg
    £4.80
    £2.25 Clubcard (£11.25/kg)
  • Rustlers All Day Breakfast Sausage Muffin 155G

    155g · £15.48/kg
    £2.40
    £1.80 Clubcard (£11.61/kg)
  • Rustlers The Essential Cheeseburger 166g

    166g · £14.16/kg
    £2.35
    £1.75 Clubcard (£10.54/kg)
  • Pukka Chicken & Mushroom Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka Steak And Kidney Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Pukka Veggie Cheese, Leek & Potato Pie

    1pk · £2.75 each
    £2.75
    £2.45 Clubcard (£2.45 each)
  • Tesco Large Melton Mowbray Pork Pie 440G

    440g · £11.02/kg
    £4.85
    £3.90 Clubcard (£8.86/kg)
  • Pork Farms Medium Pork Pie

    1pk · £3.65 each
    £3.65
    £2.25 Clubcard (£2.25 each)
  • Suhana Cuppa Schezwan Fried Rice 70G

    70g · £34.29/kg
    £2.40
    £1.95 Clubcard (£27.86/kg)
  • Crosta & Mollica Verdure Pizza 471g

    471g · £15.29/kg
    £7.20
    £6.45 Clubcard (£13.69/kg)

Desserts

  • Ambrosia Light 30% Less Sugar & Fat Custard 500G

    500g · £5.60/kg
    £2.80
    £1.95 Clubcard (£3.90/kg)
  • Tesco 4 Belgian Chocolate Eclairs

    4pk · £0.55 each
    £2.20
    £1.85 Clubcard (£0.46 each)
  • Tesco Chocolate Choux Buns 2 Pack

    2pk · £1.10 each
    £2.20
    £1.80 Clubcard (£0.90 each)
  • Cadbury Flake Milk Chocolate Dessert 75G

    75g · £22.00/kg
    £1.65
    £1.30 Clubcard (£17.33/kg)
  • Nestle Rolo Dessert 2X65g

    2pk · £36.15/kg
    £2.35
    £1.30 Clubcard (£20.00/kg)
  • Ambrosia Ready To Eat Devon Custard 4 X 120G

    4pk · £30.83/kg
    £3.70
    £3.20 Clubcard (£26.67/kg)
  • Tesco Finest Sticky Toffee Pudding 400 g

    400g · £17.13/kg
    £6.85
    £5.35 Clubcard (£13.38/kg)
  • Tesco Lemon Cheesecake 500g

    500g · £12.00/kg
    £6.00
    £5.70 Clubcard (£11.40/kg)
  • Gü Zillionaire Cheesecake Dessert 2 x 84.5g

    2pk · £58.33/kg
    £4.90
    £3.45 Clubcard (£41.07/kg)
  • Royal Rassomalai Dessert 500G

    500g · £9.90/kg
    £4.95
    £3.95 Clubcard (£7.90/kg)
  • Ambrosia Ready To Eat Creamed Rice Pudding 4 X 120G

    4pk · £30.83/kg
    £3.70
    £3.20 Clubcard (£26.67/kg)
  • Mr Kipling Cherry Bakewell Cake Tarts 6 Pack

    6pk · £0.73 each
    £4.35
    £2.60 Clubcard (£0.43 each)
  • Royal Gulabjam Dessert 500G

    500g · £9.90/kg
    £4.95
    £3.95 Clubcard (£7.90/kg)
  • Tesco Finest Mixed Berry Trifle 550g

    550g · £11.91/kg
    £6.55
    £5.85 Clubcard (£10.64/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Buttons Chocolate Dessert 75G

    75g · £22.00/kg
    £1.65
    £1.30 Clubcard (£17.33/kg)

Ice Cream

  • Ben & Jerry's Sundae Dulce De-Lish Ice Cream Tub 427ml

    £7.15
    £5.50 Clubcard
  • Haagen-Dazs Vanilla Ice Cream 460Ml

    £6.55
    £5.10 Clubcard
  • Haagen-Dazs Ice Cream - Salted Caramel 460ml

    £6.55
    £5.10 Clubcard
  • Viennetta Vanilla Ice Cream Dessert 650Ml

    £2.50
    £2.25 Clubcard
  • Magnum Almond Ice Cream Sticks 3x100ml

    £3.85
    £3.30 Clubcard
  • Magnum Classic Ice Cream Sticks 3x100ml

    £3.85
    £3.30 Clubcard
  • Mars Ice Cream Bars 4 x 49.5 ml

    4pk · £0.94 each
    £3.75
    £3.00 Clubcard (£0.75 each)
  • Rowntrees Fruit Pastilles Lollies 4X65ml

    4pk · £0.90 each
    £3.60
    £2.25 Clubcard (£0.56 each)
  • Magnum Mini Classic, Almond & White Chocolate Ice Cream Sticks 6x55ml

    6pk · £1.03 each
    £6.20
    £4.55 Clubcard (£0.76 each)
  • Oreo Ice Cream Mini Sandwiches 6x55ml

    6pk · £0.75 each
    £4.50
    £2.75 Clubcard (£0.46 each)
  • Cadbury Dairy Milk Ice Cream Sticks 4x90ml

    4pk · £1.38 each
    £5.50
    £3.00 Clubcard (£0.75 each)
  • Solero Exotic Ice Cream Lollies 3 x 90ml

    £3.50
    £3.10 Clubcard

Frozen

  • McCain Crispy French Fries 1.4kg

    1kg · £5.35/kg
    £5.35
    £4.80 Clubcard (£4.80/kg)
  • McCain Triple Cooked Gastro Chips 600g

    600g · £6.25/kg
    £3.75
    £3.25 Clubcard (£5.42/kg)
  • Aunt Bessie's Roast Potatoes 600g

    600g · £5.42/kg
    £3.25
    £2.85 Clubcard (£4.75/kg)
  • McCain 4 Baked Jacket Potatoes 800G

    800g · £6.06/kg
    £4.85
    £4.10 Clubcard (£5.13/kg)
  • Tesco 10 Halloumi-Style Fries 170G

    170g · £16.18/kg
    £2.75
    3 for 2 Clubcard
  • McCain Lightly Spiced Potato Wedges 650G

    650g · £5.85/kg
    £3.80
    £3.05 Clubcard (£4.69/kg)
  • Tesco Mozzarella Sticks 12 Pack 180g

    180g · £10.28/kg
    £1.85
    3 for 2 Clubcard
  • Chicago Town Large Takeaway Cheese Pizza 630G

    630g · £10.56/kg
    £6.65
    £4.65 Clubcard (£7.38/kg)
  • Chicago Town Large Takeaway Pepperoni Pizza 645G

    645g · £10.31/kg
    £6.65
    £4.65 Clubcard (£7.21/kg)
  • Tesco Takeaway Pepperoni Party Stuffed Crust Pizza 472g

    472g · £9.75/kg
    £4.60
    £3.75 Clubcard (£7.94/kg)
  • Tesco Sweet & Sour Chicken with Egg Rice 400g

    400g · £7.00/kg
    £2.80
    £2.50 Clubcard (£6.25/kg)
  • Tesco Southern Fried Chicken Breast Strips 400G

    400g · £13.50/kg
    £5.40
    £4.85 Clubcard (£12.13/kg)
  • Birds Eye Chicken Dippers 38 Pack 697g

    697g · £10.69/kg
    £7.45
    £5.20 Clubcard (£7.46/kg)
  • Richmond Thick Frozen Pork Sausages 20 Pack 860g

    860g · £4.88/kg
    £4.20
    £3.30 Clubcard (£3.84/kg)
  • Youngs Gastro 2 Sea Salt & Pepper Basa Fillets 310G

    2pk · £23.87/kg
    £7.40
    £4.40 Clubcard (£14.19/kg)
  • Birds Eye 8 Breaded Cod Fish Fingers 240g

    240g · £22.92/kg
    £5.50
    £4.50 Clubcard (£18.75/kg)
  • Youngs Scampi 220G

    220g · £25.91/kg
    £5.70
    £4.55 Clubcard (£20.68/kg)
  • Tesco 8 Crispy Tempura King Prawns 140g

    140g · £18.93/kg
    £2.65
    3 for 2 Clubcard
  • Quorn Meat Free Crispy Nuggets 300G

    300g · £11.33/kg
    £3.40
    3 for 2 Clubcard
  • Quorn Mince 300G

    300g · £11.33/kg
    £3.40
    £2.05 Clubcard (£6.83/kg)
  • Greggs 2 Sausage Bean & Cheese Melts 308g

    308g · £15.26/kg
    £4.70
    £3.75 Clubcard (£12.18/kg)
  • Tesco Sausage Rolls 50 Pack 750g

    750g · £2.33/kg
    £1.75
    3 for 2 Clubcard
  • Solero Bonbon Exotic Ice Cream Frozen Snack 192ml

    £5.55
    £3.80 Clubcard

Crisps, Snacks, Biscuits

  • Walkers Wotsits Giants Really Cheesy Sharing Snacks Crisps 130g

    130g · £24.62/kg
    £3.20
    £2.05 Clubcard (£15.77/kg)
  • Walkers Sensations Crisps - Thai Sweet Chilli 150g

    150g · £21.00/kg
    £3.15
    £2.00 Clubcard (£13.33/kg)
  • Pringles Salt & Vinegar Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • Walkers Wotsits Crunchy Snacks Really Cheesy Sharing Crisps 140g

    140g · £22.50/kg
    £3.15
    £2.70 Clubcard (£19.29/kg)
  • Walkers Wotsits Crunchy Snacks Sweet & Spicy Sharing Crisps 140g

    140g · £22.50/kg
    £3.15
    £2.70 Clubcard (£19.29/kg)
  • Walkers Sensations Chicken & Thyme Sharing Crisps 150g

    150g · £21.00/kg
    £3.15
    £2.00 Clubcard (£13.33/kg)
  • Jaimin Methi Puri 200g

    200g · £9.75/kg
    £1.95
    £1.65 Clubcard (£8.25/kg)
  • Wotsits Baked Bag of Bones Really Cheesy Sharing Snacks Crisps 120g

    120g · £25.42/kg
    £3.05
    £2.05 Clubcard (£17.08/kg)
  • Cofresh Mild & Tangy Jalapeno Potato Grills 80G

    80g · £14.38/kg
    £1.15
    £0.95 Clubcard (£11.88/kg)
  • Jaimin Roasted Poha Chevda 200g

    200g · £10.50/kg
    £2.10
    £1.80 Clubcard (£9.00/kg)
  • Pringles Original Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • Cofresh Bombay Mix 325G

    325g · £4.62/kg
    £1.50
    £1.25 Clubcard (£3.85/kg)
  • Cofresh Spicy Balti Mix 325G

    325g · £4.62/kg
    £1.50
    £1.25 Clubcard (£3.85/kg)
  • Cofresh Corn Flake Mix 325G

    325g · £4.62/kg
    £1.50
    £1.25 Clubcard (£3.85/kg)
  • Cofresh Chakri Rice Sticks 300G

    300g · £7.83/kg
    £2.35
    £1.80 Clubcard (£6.00/kg)
  • Pringles Limited Edition Santa's Secret Flavour 165g

    165g · £18.79/kg
    £3.10
    £2.35 Clubcard (£14.24/kg)
  • Eat Real Hummus Chips - Tomato & Basil, Salt, Sour Cream & Chive 98g

    98g · £32.65/kg
    £3.20
    £2.45 Clubcard (£25.00/kg)
  • Kettle Sea Salt & Black Peppercorns Potato Chips 130G

    130g · £26.92/kg
    £3.50
    £2.50 Clubcard (£19.23/kg)
  • Walkers Sensations Balsamic Vinegar & Caramelised Onion Sharing Crisps 150g

    150g · £21.00/kg
    £3.15
    £2.00 Clubcard (£13.33/kg)
  • Cofresh London Mix 325G

    325g · £4.62/kg
    £1.50
    £1.25 Clubcard (£3.85/kg)
  • Kurkure Masala Munch Sharing Bag Crisps 100g

    100g · £16.00/kg
    £1.60
    £1.40 Clubcard (£14.00/kg)
  • Kettle Mature Cheddar & Red Onion Potato Chips 130g

    130g · £26.92/kg
    £3.50
    £2.50 Clubcard (£19.23/kg)
  • Cofresh Chilli & Lime Grills 80g

    80g · £14.38/kg
    £1.15
    £0.95 Clubcard (£11.88/kg)
  • Cofresh Chilli & Lemon Flavour Potato Grills 80G

    80g · £14.38/kg
    £1.15
    £0.95 Clubcard (£11.88/kg)
  • Pringles Prawn Cocktail Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £2.00 Clubcard (£12.12/kg)
  • Pringles Sour Cream & Onion Sharing Crisps 165g

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • Jaimin Softy Chakli 200g

    200g · £9.75/kg
    £1.95
    £1.65 Clubcard (£8.25/kg)
  • Pringles Texas BBQ Sharing Crisps 165G

    165g · £16.67/kg
    £2.75
    £1.75 Clubcard (£10.61/kg)
  • Kettle Lightly Salted Potato Chips 130G

    130g · £26.92/kg
    £3.50
    £2.50 Clubcard (£19.23/kg)
  • Pom-Bear Original Multipack Crisps 6x13g

    6pk · £215.38/kg
    £2.80
    £2.05 Clubcard (£157.69/kg)
  • Walkers Quavers Cheese Multipack Crisps 6x16g

    6pk · £181.25/kg
    £2.90
    £2.45 Clubcard (£153.13/kg)
  • Chitale Bingebar Indian Spice 5x20g

    100g · £26.00/kg
    £2.60
    £1.85 Clubcard (£18.50/kg)
  • McCoy's Flame Grilled Steak Multipack Crisps 6x25g

    25g · £124.00/kg
    £3.10
    £2.50 Clubcard (£100.00/kg)
  • McCoy's Classic Variety Multipack Crisps 6x25g

    6pk · £124.00/kg
    £3.10
    £2.50 Clubcard (£100.00/kg)
  • Walkers Squares Salt & Vinegar Multipack Crisps 6x22g

    6pk · £131.82/kg
    £2.90
    £2.20 Clubcard (£100.00/kg)
  • Doritos Sweet BBQ Tang Sharing Crisps 180g

    180g · £18.33/kg
    £3.30
    £2.55 Clubcard (£14.17/kg)
  • Old El Paso Nachips Original 185G

    185g · £15.41/kg
    £2.85
    £2.20 Clubcard (£11.89/kg)
  • Doritos Dip or Load Original Salt Sharing Crisps 230g

    230g · £13.91/kg
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£11.74/kg)
  • Nutella Biscuits 20 Pieces 276G

    276g · £17.21/kg
    £4.75
    £3.15 Clubcard (£11.41/kg)
  • Oreo Vanilla Cookie Chocolate Sandwich Biscuits 154G

    154g · £12.99/kg
    £2.00
    £1.25 Clubcard (£8.12/kg)
  • Oreo Double Stuff Cookie Chocolate Sandwich Biscuits 157g

    157g · £12.74/kg
    £2.00
    £1.25 Clubcard (£7.96/kg)
  • Cadbury Animals Biscuits - Milk Chocolate 5 x 19.9g

    100g · £20.50/kg
    £2.05
    £1.50 Clubcard (£15.00/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Fingers Biscuits 114g

    114g · £23.68/kg
    £2.70
    £1.45 Clubcard (£12.72/kg)
  • Oreo Spooky Vanilla Flavour Chocolate Sandwich Biscuits 154g

    154g · £12.99/kg
    £2.00
    £1.40 Clubcard (£9.09/kg)
  • Fox's Milk Chocolate Cookies 180G

    180g · £16.94/kg
    £3.05
    £1.75 Clubcard (£9.72/kg)
  • Fox's Fabulous Viennese Biscuit Selection 350G

    350g · £19.43/kg
    £6.80
    £5.85 Clubcard (£16.71/kg)
  • Bikano Assorted Biscuit Selection 350g

    350g · £18.86/kg
    £6.60
    £5.05 Clubcard (£14.43/kg)
  • Oreo Gingerbread Sandwich Biscuits 154g

    154g · £9.74/kg
    £1.50
    £0.90 Clubcard (£5.84/kg)
  • Kinder Cards Cocoa and Milk Biscuit Wafers Multipack, 8x12.8g

    8pk · £241.67/kg
    £2.90
    £2.30 Clubcard (£191.67/kg)
  • Oreo White Chocolate Covered Cookies 246G

    246g · £9.96/kg
    £2.45
    £1.70 Clubcard (£6.91/kg)
  • View all (164)

Chocolate & Sweets

  • CADBURY MINI CHOCOLATE XMAS PUDS 73G CLIP STRIP

    73g · £31.51/kg
    £2.30
    £1.50 Clubcard (£20.55/kg)
  • GREEN & BLACK'S Organic Milk & Dark Miniature Bars 12X15g

    180g · £41.67/kg
    £7.50
    £6.25 Clubcard (£34.72/kg)
  • CADBURY MILK TRAY 312G

    312g · £22.44/kg
    £7.00
    £4.00 Clubcard (£12.82/kg)
  • Lindt Teddy Perforated 5 Pack 50G

    50g · £70.00/kg
    £3.50
    £3.00 Clubcard (£60.00/kg)
  • M&M's Mini Milk Chocolate Crispy Santa Bag 55g

    4pk · £41.82/kg
    £2.30
    £1.95 Clubcard (£35.45/kg)
  • CADBURY MINI SNOWBALLS 74G CLIPSTRIP

    74g · £31.08/kg
    £2.30
    £1.50 Clubcard (£20.27/kg)
  • Cadbury Lotus Biscoff Filled Centres 33.5g

    34g · £29.41/kg
    £1.00
    £0.75 Clubcard (£22.06/kg)
  • Lindt Lindor Dark Mint Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Pistachio Chocolate Truffles UK 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • GREEN & BLACK'S Organic Dark, Milk & White Collection 24X15g

    360g · £36.11/kg
    £13.00
    £11.00 Clubcard (£30.56/kg)
  • Lindt Lindor Shortbread Truffles 200g

    200g · £43.25/kg
    £8.65
    £6.65 Clubcard (£33.25/kg)
  • After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g

    300g · £15.33/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£10.00/kg)
  • Tesco Finest Maple & Dark Chocolate Nut Selection 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£16.67/kg)
  • Lindt Lindor Mini Milk Chocolate Truffles 80G

    80g · £37.50/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£31.25/kg)
  • Toffifee 15 Pack 125G

    125g · £14.40/kg
    £1.80
    £1.25 Clubcard (£10.00/kg)
  • Lindt Teddy with Gift Tag 100g

    100g · £45.00/kg
    £4.50
    £4.00 Clubcard (£40.00/kg)
  • Tesco Finest Belgian Chocolate Almond Selection 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£16.67/kg)
  • Ferrero Rocher Boxed Chocolates 24 Pieces 300g

    300g · £35.00/kg
    £10.50
    £7.50 Clubcard (£25.00/kg)
  • Tesco Finest Belgian Chocolate Orange Nut Selection 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£16.67/kg)
  • Tesco Finest Belgium Milk Chocolate Pistachios 130g

    130g · £26.54/kg
    £3.45
    £2.95 Clubcard (£22.69/kg)
  • Tesco Finest Belgium Dark Chocolate Cherries 130g

    130g · £31.15/kg
    £4.05
    £3.55 Clubcard (£27.31/kg)
  • TOBLERONE TRUFFLES GOLDEN CARAMEL 180g

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Quality Street Chocolate Tub 550g

    550g · £12.73/kg
    £7.00
    £3.95 Clubcard (£7.18/kg)
  • TOBLERONE Lotus Biscoff Dimond TRUFFLES 180G

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Pudding 35G

    £0.85
    £0.75 Clubcard
  • Cadbury Lotus Biscoff Filled Centres 5x33.5g

    168g · £27.38/kg
    £4.60
    £3.50 Clubcard (£20.83/kg)
  • Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g

    300g · £20.00/kg
    £6.00
    £3.75 Clubcard (£12.50/kg)
  • Kinder Bueno Chocolate Eggs 80G

    80g · £41.25/kg
    £3.30
    £2.75 Clubcard (£34.38/kg)
  • Terry's Chocolate Orange Ball 145g.

    145g · £18.28/kg
    £2.65
    £2.00 Clubcard (£13.79/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Chocolate Xmas Mini Puds Bag 73g

    73g · £27.40/kg
    £2.00
    £1.50 Clubcard (£20.55/kg)
  • Thorntons Classic Collection 262G

    262g · £36.26/kg
    £9.50
    £7.00 Clubcard (£26.72/kg)
  • Thorntons Classic Collection Milk White Dark Chocolate 262G

    262g · £36.26/kg
    £9.50
    £8.10 Clubcard (£30.92/kg)
  • CADBURY MINI SNOWBALLS 74G

    74g · £31.08/kg
    £2.30
    £1.50 Clubcard (£20.27/kg)
  • CADBURY MINI SNOWBALLS 350g

    350g · £16.43/kg
    £5.75
    £4.50 Clubcard (£12.86/kg)
  • Tesco Finest Belgian Chocolate Brazil Nut Selection 150g                      

    150g · £20.00/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£16.67/kg)
  • Kinder Surprise Egg 20G

    20g · £85.00/kg
    £1.70
    £1.45 Clubcard (£72.50/kg)
  • Kinder Surprise Egg 3 X 20G

    3pk · £192.50/kg
    £3.85
    £3.35 Clubcard (£167.50/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles 200G

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Ferrero Collection Boxed Chocolates 15 Pieces 172g

    172g · £43.60/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£31.98/kg)
  • Toblerone Milk Chocolate Truffles Gift Box 180g

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • M&M's Crispy Milk Chocolate Santa 29g

    29g · £31.03/kg
    £0.90
    £0.75 Clubcard (£25.86/kg)
  • Quality Street Matchmaker Cool Mint 110g

    110g · £18.18/kg
    £2.00
    £0.95 Clubcard (£8.64/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Gift Box 525g

    525g · £40.57/kg
    £21.30
    £15.50 Clubcard (£29.52/kg)
  • Ferrero Raffaello Coconut & Almond Pralines 230G

    230g · £30.43/kg
    £7.00
    £5.25 Clubcard (£22.83/kg)
  • CADBURY COINS CLIPSTRIP 70G

    70g · £32.86/kg
    £2.30
    £1.50 Clubcard (£21.43/kg)
  • Maltesers Mini Reindeer 59G

    59g · £33.90/kg
    £2.00
    £1.65 Clubcard (£27.97/kg)
  • Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box 16 Pieces 200g

    200g · £37.50/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£27.50/kg)
  • Maltesers Milk Chocolate Reindeer 29G

    29g · £29.31/kg
    £0.85
    £0.75 Clubcard (£25.86/kg)
  • Cadbury Dairy Milk Little Robbins 77G

    77g · £25.97/kg
    £2.00
    £1.50 Clubcard (£19.48/kg)
  • View all (196)

Fruit Juice & Smoothies

  • Innocent Smooth Orange Juice 1.35L

    £5.55
    £4.55 Clubcard
  • Innocent Orange Juice With Bits 1.35 Litre

    £5.55
    £4.55 Clubcard
  • Tropicana Smooth Orange Juice 900Ml

    £3.60
    £2.95 Clubcard
  • Tropicana Original Orange With Juicy Bits 900Ml

    £3.60
    £2.95 Clubcard
  • Innocent Apple Juice 1.35 Litre

    £5.55
    £4.55 Clubcard
  • Tropicana Pressed Apple Juice 900Ml

    £3.60
    £2.95 Clubcard
  • Rubicon Still Mango Juice Drink 4X1 Litre Carton

    £9.40
    £7.90 Clubcard
  • Innocent Super Smoothie Energise, Strawberry & Cherry 750ml

    £4.95
    £4.15 Clubcard
  • J2O Orange & Passion Fruit 4x275ml

    4pk · £1.71 each
    £6.85
    £4.25 Clubcard (£1.06 each)
  • innocent Kids Super Smoothies Strawberries, Kiwis & Apples 4 x 150ml

    4pk · £1.35 each
    £5.40
    £4.20 Clubcard (£1.05 each)

Water, Soft Drinks, Mixers

  • Coca Cola Regular 12 X 150Ml

    12pk · £0.77 each
    £9.25
    £7.25 Clubcard (£0.60 each)
  • Diet Coke Soft Drink Cans 12 x 150 mL

    12pk · £0.72 each
    £8.60
    £6.70 Clubcard (£0.56 each)
  • Sprite Lemon Lime 12 x 150ml

    12pk · £0.69 each
    £8.30
    £6.70 Clubcard (£0.56 each)
  • Schweppes Raspberry Lemonade 12 x 150ml

    12pk · £0.71 each
    £8.55
    £6.70 Clubcard (£0.56 each)
  • Fever-Tree Mexican Lime Soda Bottle 500ml

    £2.90
    £2.30 Clubcard
  • Fever-Tree Light Ginger Ale Bottle 500ml

    £2.90
    £2.30 Clubcard
  • Supermalt Multipack 6 X 330Ml

    6pk · £1.07 each
    £6.40
    £5.75 Clubcard (£0.96 each)
  • Ka Sparkling Pineapple 2 Litre Bottle

    £2.40
    £1.90 Clubcard
  • J2O Apple & Raspberry 4x275ml

    4pk · £1.71 each
    £6.85
    £4.25 Clubcard (£1.06 each)
  • Innocent Super Smoothie Invigorate, Kiwi & Cucumber Juice with Vitamins 750ml

    £4.95
    £4.15 Clubcard
  • Niru Faluda Drink 290Ml

    £1.75
    £1.25 Clubcard
  • Shloer Sparkling White Grape Juice 750Ml

    £3.65
    £2.90 Clubcard
  • Remedy Kombucha - Ginger Lemon 4 x 330ml

    4pk · £1.75 each
    £7.00
    £5.85 Clubcard (£1.46 each)
  • J2O Apple & Mango 4x275ml

    4pk · £1.71 each
    £6.85
    £4.25 Clubcard (£1.06 each)
  • Remedy Kombucha - Wild Berry 4 x 330ml

    4pk · £1.75 each
    £7.00
    £5.85 Clubcard (£1.46 each)
  • Rubicon Mango 6X330ml

    6pk · £0.79 each
    £4.75
    £3.70 Clubcard (£0.62 each)
  • Vita Coco Original Coconut Water 1 Litre

    £5.00
    £4.00 Clubcard
  • Schweppes Canada Dry Ginger Ale 12x150ml

    12pk · £0.71 each
    £8.55
    £6.70 Clubcard (£0.56 each)
  • Appletiser 100% Apple Juice Lightly Sparkling 6x250 ml

    6pk · £1.15 each
    £6.90
    £4.25 Clubcard (£0.71 each)
  • Ufc Coconut Water 1 Litre

    £3.75
    £2.50 Clubcard
  • Fever-Tree Light Raspberry & Rose Lemonade Bottle 500ml

    £2.90
    £2.30 Clubcard
  • Shloer Sparkling Red Grape Juice 750Ml

    £3.65
    £2.90 Clubcard
  • Ocean Spray Cranberry Classic Juice Drink 1 Litre

    £2.45
    £1.80 Clubcard
  • Ocean Spray Cranberry & Raspberry Juice Drink 1 Litre

    £2.45
    £1.80 Clubcard
  • Tango Apple Sugar Free Cans 8 x 330ml

    8pk · £0.58 each
    £4.65
    £3.00 Clubcard (£0.38 each)
  • Ocean Spray Cranberry Classic Light Juice Drink 1 Litre

    £2.45
    £1.80 Clubcard
  • Schweppes Cherry Pepper Soda 12x150ml

    12pk · £0.63 each
    £7.60
    £5.95 Clubcard (£0.50 each)
  • Huel Ready-to-Drink Complete Meal - Banana 500ml

    £4.55
    £3.80 Clubcard
  • Pro Mlk Vanilla Protein shake 1 Litre

    £3.60
    £2.00 Clubcard
  • Huel Lite Ready-to-drink Banana 500ml

    £4.20
    £3.25 Clubcard
  • Huel Lite Ready-to-drink Chocolate 500ml

    £4.20
    £3.25 Clubcard
  • For Goodness Shakes Protein Chocolate Shake 471ml

    £3.70
    £2.95 Clubcard
  • For Goodness Shakes Protein Strawberry Shake 471ml

    £3.70
    £2.95 Clubcard
  • Lucozade Sport Drink Orange 4 x 500ml

    4pk · £1.46 each
    £5.85
    £4.85 Clubcard (£1.21 each)
  • Lucozade Sport Drink Raspberry 4 x 500ml

    4pk · £1.46 each
    £5.85
    £4.85 Clubcard (£1.21 each)
  • Phizz Daily 3-in-1 Orange Hydration, Electrolytes & Vitamins Effervescent Tablets x20

    20pk · £0.45 each
    £9.00
    £6.50 Clubcard (£0.33 each)
  • Phizz Daily 3-in-1 Mixed Berry Hydration, Electrolytes & Vitamins Effervescent Tablets x20

    20pk · £0.45 each
    £9.00
    £6.50 Clubcard (£0.33 each)
  • Huel Lite Ready-to-drink Vanilla Matcha 500ml

    £4.30
    £3.30 Clubcard
  • Huel Ready-to-Drink Complete Meal - Chocolate 500ml

    £4.55
    £3.80 Clubcard
  • Huel Ready-to-drink Complete Meal Strawberries & Cream 500ml

    £4.55
    £3.80 Clubcard
  • Red Bull Energy Drink 8 X 250Ml

    8pk · £1.78 each
    £14.25
    £11.80 Clubcard (£1.48 each)
  • Huel RTD Chocolate Brownie 500ml

    £4.55
    £3.80 Clubcard
  • Huel Ready-to-Drink Complete Meal - Vanilla 500ml

    £4.55
    £3.80 Clubcard
  • Fever-Tree Light Elderflower Tonic Water Bottle 500ml

    £2.90
    £2.30 Clubcard
  • Fever-Tree Light Mediterranean Tonic Water Bottle 500ml

    £2.90
    £2.30 Clubcard
  • Schweppes Slimline Tonic With Lemon 12X150ml

    12pk · £0.71 each
    £8.55
    £6.70 Clubcard (£0.56 each)
  • Fever-Tree Light Spanish Clementine Tonic Water 500Ml

    £2.90
    £2.30 Clubcard
  • Schweppes Lemonade 12x150ml

    12pk · £0.71 each
    £8.55
    £6.70 Clubcard (£0.56 each)
  • Fever-Tree Premium Indian Tonic Water Bottle 500ml

    £2.90
    £2.30 Clubcard
  • Fever-Tree Refreshingly Light Indian Tonic Water Bottle 500ml

    £2.90
    £2.30 Clubcard
  • View all (63)

Cooking Sauces & Ingredients

  • Nishaan Ginger Garlic Paste 283G

    283g · £9.72/kg
    £2.75
    £2.15 Clubcard (£7.60/kg)
  • Rajah Haldi Ground Turmeric 100G

    100g · £19.00/kg
    £1.90
    £1.45 Clubcard (£14.50/kg)
  • Laila Garlic Paste 1Kg

    1kg · £6.30/kg
    £6.30
    £4.70 Clubcard (£4.70/kg)
  • Laila Ginger Garlic Paste 1Kg

    1kg · £6.30/kg
    £6.30
    £4.70 Clubcard (£4.70/kg)
  • East End Garam Masala Powder 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • East End Garlic Powder 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • Rajah Crushed Red Chillies 200G

    200g · £21.25/kg
    £4.25
    £3.65 Clubcard (£18.25/kg)
  • Nishaan Garlic Paste 283G

    283g · £9.72/kg
    £2.75
    £2.15 Clubcard (£7.60/kg)
  • Maggi Authentic Indian Tamarind Sauce 425g

    425g · £6.24/kg
    £2.65
    £2.35 Clubcard (£5.53/kg)
  • Bikano Dry Petha 200g

    200g · £19.75/kg
    £3.95
    £2.60 Clubcard (£13.00/kg)
  • Rajah Chilli Powder 400G

    400g · £9.63/kg
    £3.85
    £3.20 Clubcard (£8.00/kg)
  • Rajah Dhaniya Ground Coriander 400G

    400g · £9.63/kg
    £3.85
    £3.20 Clubcard (£8.00/kg)
  • Rajah Jeera Ground Cumin 400G

    400g · £16.13/kg
    £6.45
    £5.20 Clubcard (£13.00/kg)
  • East End Whole Cloves 100G

    100g · £36.00/kg
    £3.60
    £2.80 Clubcard (£28.00/kg)
  • East End Coriander Whole 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • East End Ground Coriander Powder 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • East End Cumin Whole Jeera 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • Rajah Whole Green Cardamoms 50g

    50g · £92.00/kg
    £4.60
    £3.80 Clubcard (£76.00/kg)
  • Rajah Tandoori Masala 100G

    100g · £19.00/kg
    £1.90
    £1.45 Clubcard (£14.50/kg)
  • East End Chinese Cinnamon Sticks 100G

    100g · £14.00/kg
    £1.40
    £1.15 Clubcard (£11.50/kg)
  • RAJAH GROUND BLACK PEPPER 100G

    100g · £28.00/kg
    £2.80
    £2.40 Clubcard (£24.00/kg)
  • RAJAH WHOLE BLACK PEPPER 100G

    100g · £28.00/kg
    £2.80
    £2.40 Clubcard (£24.00/kg)
  • Rajah Jeera Ground Cumin 100G

    100g · £22.00/kg
    £2.20
    £1.90 Clubcard (£19.00/kg)
  • Filippo Berio Classic Green Pesto 190G

    190g · £18.68/kg
    £3.55
    £2.90 Clubcard (£15.26/kg)
  • Filippo Berio Tomato & Ricotta Pesto 190G

    190g · £18.68/kg
    £3.55
    £2.90 Clubcard (£15.26/kg)
  • Heinz Sun-Ripened Cherry Tomato And Basil Pasta Sauce 350G

    350g · £7.00/kg
    £2.45
    £2.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Heinz Tomato Grana Padano Mascarpone Pasta Sauce 350G

    350g · £7.00/kg
    £2.45
    £2.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Filippo Berio Sun Dried Tomato Pesto 190g

    190g · £18.68/kg
    £3.55
    £2.90 Clubcard (£15.26/kg)
  • Loyd Grossman Tomato & Chilli Pasta Sauce 660G

    660g · £7.35/kg
    £4.85
    £3.85 Clubcard (£5.83/kg)
  • Loyd Grossman Tomato & Basil Pasta Sauce 660G

    660g · £7.35/kg
    £4.85
    £3.85 Clubcard (£5.83/kg)
  • Dolmio Intensify Pasta Sauce Mascarpone, Sundried Tomato & Intense Herbs 400g

    400g · £7.88/kg
    £3.15
    £2.05 Clubcard (£5.13/kg)
  • Jaimin Pani Puri 270g

    270g · £29.81/kg
    £8.05
    £7.05 Clubcard (£26.11/kg)
  • Dolmio Intensify Pasta Sauce Creamy Garlic & Black Pepper 390g

    390g · £8.08/kg
    £3.15
    £2.05 Clubcard (£5.26/kg)
  • Dolmio Bolognese Smooth Tomato Red Pasta Sauce 450g

    450g · £7.33/kg
    £3.30
    £2.75 Clubcard (£6.11/kg)
  • Dolmio Pasta Bake Sauce Carbonara 430g

    430g · £8.26/kg
    £3.55
    £2.70 Clubcard (£6.28/kg)
  • Dolmio Lasagne Creamy White Pasta Sauce 440g

    440g · £7.50/kg
    £3.30
    £2.75 Clubcard (£6.25/kg)
  • Dolmio Pasta Bake Sauce - Creamy Tomato 450g

    450g · £7.89/kg
    £3.55
    £2.70 Clubcard (£6.00/kg)
  • Dolmio Bolognese Onion and Garlic Red Pasta Sauce 450g

    450g · £7.33/kg
    £3.30
    £2.75 Clubcard (£6.11/kg)
  • Dolmio Bolognese Original Red Pasta Sauce 450g

    450g · £7.33/kg
    £3.30
    £2.75 Clubcard (£6.11/kg)
  • The Spice Tailor Fiery Goan Hot Indian Curry Sauce Kit 300g

    300g · £17.33/kg
    £5.20
    £4.45 Clubcard (£14.83/kg)
  • Prep House Katsu Curry Sauce 250g

    250g · £10.20/kg
    £2.55
    £2.25 Clubcard (£9.00/kg)
  • Pataks Indian Korma Curry Paste 283G

    290g · £15.86/kg
    £4.60
    £3.80 Clubcard (£13.10/kg)
  • Veetee Indian Tikka Masala Sauce & Steamed Basmati Rice Meal Kit 530g

    530g · £7.83/kg
    £4.15
    £3.70 Clubcard (£6.98/kg)
  • Veetee Indian Black Dal Makhani and Steamed Basmati Rice Meal Kit 530g

    530g · £7.83/kg
    £4.15
    £3.70 Clubcard (£6.98/kg)
  • Veetee Indian Chickpea Curry and Steamed Basmati Rice Meal Kit 530g

    530g · £7.83/kg
    £4.15
    £3.70 Clubcard (£6.98/kg)
  • Loyd Grossman Tomato Bolognese Pasta Sauce 660g

    660g · £7.35/kg
    £4.85
    £3.85 Clubcard (£5.83/kg)
  • Patak's Indian Tikka Masala Curry Paste 283g

    283g · £16.25/kg
    £4.60
    £3.80 Clubcard (£13.43/kg)
  • Patak's Indian Tikka Masala Curry Sauce 450g

    450g · £7.00/kg
    £3.15
    £2.60 Clubcard (£5.78/kg)
  • Patak's Indian Korma Curry Sauce 450g

    450g · £7.00/kg
    £3.15
    £2.60 Clubcard (£5.78/kg)
  • Patak's Indian Balti Curry Sauce 450g

    450g · £7.00/kg
    £3.15
    £2.60 Clubcard (£5.78/kg)
  • View all (71)

Tins & Cans

  • Cirio Double Concentrate Puree 4 Pack 70G

    4pk · £52.14/kg
    £3.65
    £2.90 Clubcard (£41.43/kg)
  • Napolina Chopped Tomatoes 4 X 400G

    4pk · £11.63/kg
    £4.65
    £3.90 Clubcard (£9.75/kg)
  • Summer Pride Chopped Tomatoes 400G

    400g · £2.00/kg
    £0.80
    £0.60 Clubcard (£1.50/kg)
  • Heinz Baked Beanz Snap Pots 4 x 200g

    4pk · £22.00/kg
    £4.40
    2 for £6 Clubcard
  • Summer Pride Red Kidney Beans In Salted Water 380g

    380g · £2.50/kg
    £0.95
    £0.75 Clubcard (£1.97/kg)
  • Summer Pride Chickpeas In Salted Water 380g

    380g · £2.76/kg
    £1.05
    £0.75 Clubcard (£1.97/kg)
  • John West Light Lunch French Style Tuna Salad 220G

    220g · £13.18/kg
    £2.90
    £2.40 Clubcard (£10.91/kg)
  • Tesco Sundried Tomatoes 170g

    170g · £22.65/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • John West Light Lunch Mediterranean Style Tuna Salad 220G

    220g · £13.18/kg
    £2.90
    £2.40 Clubcard (£10.91/kg)
  • Baxters Vegetarian Spicy Parsnip Soup 400G

    400g · £7.38/kg
    £2.95
    £2.45 Clubcard (£6.13/kg)
  • Tesco Tuna Steaks With A Little Brine 110g

    110g · £16.82/kg
    £1.85
    3 for £4.50 Clubcard
  • Tesco Tuna Steaks with a Little Spring Water 110g

    110g · £16.82/kg
    £1.85
    3 for £4.50 Clubcard
  • Tesco Tuna Steaks with a Little Sunflower Oil 110g

    110g · £16.82/kg
    £1.85
    3 for £4.50 Clubcard
  • Princes Tuna Chunks In Brine 4X145g

    4pk · £39.66/kg
    £5.75
    £4.75 Clubcard (£32.76/kg)
  • Princes Tuna Chunks In Sunflower Oil 4X145g

    4pk · £39.66/kg
    £5.75
    £4.75 Clubcard (£32.76/kg)
  • Princes Tuna Chunks In Spring Water 4X145g

    4pk · £39.66/kg
    £5.75
    £4.75 Clubcard (£32.76/kg)
  • Laila Kesar Mango Pulp 850G

    850g · £4.88/kg
    £4.15
    £2.65 Clubcard (£3.12/kg)
  • Laila Alphonso Mango Pulp 850G

    850g · £4.88/kg
    £4.15
    £3.00 Clubcard (£3.53/kg)
  • Baxters Baby Beetroot 567G

    567g · £6.26/kg
    £3.55
    £2.90 Clubcard (£5.11/kg)
  • Fray Bentos Steak & Kidney 425G

    425g · £9.88/kg
    £4.20
    £3.35 Clubcard (£7.88/kg)
  • Baxters Sliced Beets In Vinegar 567G

    567g · £6.26/kg
    £3.55
    £2.90 Clubcard (£5.11/kg)
  • Baxters Crinkle Cut Beetroot 567G

    567g · £6.26/kg
    £3.55
    £2.90 Clubcard (£5.11/kg)
  • Wikinger 8 Hot Dogs 550G

    550g · £5.45/kg
    £3.00
    £2.55 Clubcard (£4.64/kg)
  • Laila Light Coconut Milk 400ml

    £1.65
    £0.95 Clubcard
  • Laila Rich & Creamy Coconut Milk 400ml

    £1.65
    £0.95 Clubcard

Sugar, Flour, Baking

  • Purevia Caster Sugar Alternative 370G

    370g · £16.89/kg
    £6.25
    £3.90 Clubcard (£10.54/kg)
  • Pure Via Baker's Secret Soft Brown Sugar Alternative 300G

    300g · £23.67/kg
    £7.10
    £4.55 Clubcard (£15.17/kg)
  • Splenda Low Calorie Sweetener Granulated 125G

    125g · £30.00/kg
    £3.75
    £3.25 Clubcard (£26.00/kg)
  • Canderel Sweetener 100 Pack

    8g · £237.50/kg
    £1.90
    £1.35 Clubcard (£168.75/kg)
  • Silver Spoon Half Spoon Sugar 1Kg

    1kg · £3.55/kg
    £3.55
    £3.05 Clubcard (£3.05/kg)
  • Natvia Sweetener 350g

    350g · £21.14/kg
    £7.40
    £4.55 Clubcard (£13.00/kg)
  • Virani Gram Flour 2Kg

    2kg · £3.23/kg
    £6.45
    £5.00 Clubcard (£2.50/kg)
  • Koh-I-Noor Besan Gram Flour 1Kg

    1kg · £3.80/kg
    £3.80
    £2.85 Clubcard (£2.85/kg)
  • Allinson's Strong White Bread Flour 1Kg

    1kg · £2.30/kg
    £2.30
    £1.70 Clubcard (£1.70/kg)
  • Betty Crocker Devils Food Chocolate Cake Mix 425G

    425g · £9.65/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.76/kg)
  • Betty Crocker Cake Mix - Red Velvet 425g

    425g · £9.65/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.76/kg)
  • Betty Crocker Velvety Vanilla Cake Mix 425G

    425g · £9.65/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.76/kg)
  • Betty Crocker Country Carrot Cake Mix 425G

    425g · £9.65/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.76/kg)
  • Betty Crocker Cake Mix - Zesty Lemon 425g

    425g · £9.65/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.76/kg)
  • Betty Crocker Triple Chocolate Brownie Mix 415G

    415g · £9.88/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.95/kg)
  • Betty Crocker Chocolate Fudge Brownie Mix 415G

    415g · £9.88/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.95/kg)
  • Create A Cake Rainbow Muffin Cases 100

    100pk · £0.03 each
    £3.05
    £2.65 Clubcard (£0.03 each)
  • Dr. Oetker Old School Cake Mix - Vanilla 436g

    436g · £8.83/kg
    £3.85
    £3.35 Clubcard (£7.68/kg)
  • Nido Instant Full Cream Milk Powder 400g

    400g · £19.38/kg
    £7.75
    £6.30 Clubcard (£15.75/kg)
  • Tesco Spider Web Cookie Cauldron Kit 359g

    359g · £10.72/kg
    £3.85
    £3.35 Clubcard (£9.33/kg)
  • Dr. Oetker Madagascan Vanilla Extract 95ml

    £5.40
    £4.85 Clubcard
  • Betty Crocker Chocolate Fudge Icing 400G

    400g · £9.88/kg
    £3.95
    £3.30 Clubcard (£8.25/kg)
  • Betty Crocker Velvety Vanilla Icing 400G

    400g · £9.88/kg
    £3.95
    £3.30 Clubcard (£8.25/kg)
  • Betty Crocker Vanilla Buttercream Style Icing 400G

    400g · £9.88/kg
    £3.95
    £3.30 Clubcard (£8.25/kg)
  • Betty Crocker Rich Cream Cheese Style Icing 400G

    400g · £9.88/kg
    £3.95
    £3.30 Clubcard (£8.25/kg)
  • Betty Crocker Chocolate Chip Cookie Mix 200G

    200g · £13.25/kg
    £2.65
    £2.35 Clubcard (£11.75/kg)
  • Betty Crocker Strawberry Cake Mix 425G

    425g · £9.65/kg
    £4.10
    £3.30 Clubcard (£7.76/kg)
  • Jus-Rol Puff Pastry R/Rolled Sheet 320g

    320g · £7.97/kg
    £2.55
    £2.15 Clubcard (£6.72/kg)

Rice, Pasta, Pulses, Noodles

  • Mug Shot Pasta - Roast Chicken 55g

    60g · £22.50/kg
    £1.35
    £0.85 Clubcard (£14.17/kg)
  • De Cecco Linguine 500G

    500g · £4.80/kg
    £2.40
    £2.10 Clubcard (£4.20/kg)
  • De Cecco Spaghetti 500G

    500g · £4.80/kg
    £2.40
    £2.10 Clubcard (£4.20/kg)
  • De Cecco Fusilli 500G

    500g · £4.80/kg
    £2.40
    £2.10 Clubcard (£4.20/kg)
  • De Cecco Penne Rigate 500G

    500g · £4.80/kg
    £2.40
    £2.10 Clubcard (£4.20/kg)
  • Batchelors Pasta 'n' Sauce - Cheese & Broccoli 99g

    99g · £15.15/kg
    £1.50
    £1.30 Clubcard (£13.13/kg)
  • Batchelors Pasta & Sauce Chicken & Mushroom Quick Cook 99G

    99g · £15.15/kg
    £1.50
    £1.30 Clubcard (£13.13/kg)
  • Batchelors Pasta & Sauce Cheese Leek Ham Quick Cook 99G

    99g · £15.15/kg
    £1.50
    £1.30 Clubcard (£13.13/kg)
  • Batchelors Pasta & Sauce Pot Cheese & Broccoli 65G

    65g · £23.85/kg
    £1.55
    £1.25 Clubcard (£19.23/kg)
  • Rummo Gluten Free Spaghetti Pasta N0.3, 400g

    400g · £8.50/kg
    £3.40
    £2.85 Clubcard (£7.13/kg)
  • Maggi Hot Cup Noodles - Curry Flavour 59.2g

    59g · £25.42/kg
    £1.50
    £1.05 Clubcard (£17.80/kg)
  • Tiger Tiger Udon Japanese Style Noodles 400G

    2pk · £10.00/kg
    £2.00
    £1.60 Clubcard (£8.00/kg)
  • Tiger Tiger 5mm Rice Stick Noodles 400g

    400g · £7.88/kg
    £3.15
    £2.65 Clubcard (£6.63/kg)
  • Mugshot Chicken & Sweetcorn Noodles 54G

    54g · £25.00/kg
    £1.35
    £0.85 Clubcard (£15.74/kg)
  • Mugshot Sweet & Sour Noodles 67G

    61g · £22.13/kg
    £1.35
    £0.85 Clubcard (£13.93/kg)
  • Maggi 2-Minute Instant Noodles - Curry Flavour 5x79g

    5pk · £60.13/kg
    £4.75
    £2.95 Clubcard (£37.34/kg)
  • Maggi 2-Minute Instant Noodles - Chicken Flavour 5 x 74g

    5pk · £64.19/kg
    £4.75
    £3.55 Clubcard (£47.97/kg)
  • Pot Noodle Beef & Tomato Instant Noodles King Pot 114g

    114g · £15.35/kg
    £1.75
    £1.45 Clubcard (£12.72/kg)
  • Maggi 2 Minute Masala Flavour Instant Noodles 70g

    70g · £13.57/kg
    £0.95
    £0.85 Clubcard (£12.14/kg)
  • Pot Noodle Chicken & Mushroom Instant Noodles King Pot 114g

    114g · £15.35/kg
    £1.75
    £1.45 Clubcard (£12.72/kg)
  • Pot Noodle Original Curry Instant Noodles King Pot 114g

    114g · £15.35/kg
    £1.75
    £1.45 Clubcard (£12.72/kg)
  • Pot Noodle Bombay Bad Boy Instant Noodles King Pot 114g

    114g · £15.35/kg
    £1.75
    £1.45 Clubcard (£12.72/kg)
  • Huel Lite Classic Chicken Flavour High Protein Noodles - 64g

    64g · £56.25/kg
    £3.60
    £3.10 Clubcard (£48.44/kg)
  • Laila Xtra Long Basmati Rice 2Kg

    2kg · £3.30/kg
    £6.60
    £5.60 Clubcard (£2.80/kg)
  • Laila Basmati Rice 2Kg

    2kg · £2.98/kg
    £5.95
    £5.30 Clubcard (£2.65/kg)
  • Laila Chickpeas 2Kg

    2kg · £2.85/kg
    £5.70
    £4.50 Clubcard (£2.25/kg)
  • East End Brown Lentils 500G

    500g · £4.20/kg
    £2.10
    £1.65 Clubcard (£3.30/kg)
  • East End Red Split Lentils 500G

    500g · £4.20/kg
    £2.10
    £1.65 Clubcard (£3.30/kg)
  • Natco Coarse Semolina 1.5kg

    1kg · £3.95/kg
    £3.95
    £3.50 Clubcard (£3.50/kg)
  • Natco Chick Peas 1Kg

    1kg · £3.70/kg
    £3.70
    £3.20 Clubcard (£3.20/kg)
  • Natco Red Lentils 1Kg

    1kg · £3.70/kg
    £3.70
    £2.70 Clubcard (£2.70/kg)
  • Natco Mung Beans 1Kg

    1kg · £3.70/kg
    £3.70
    £3.20 Clubcard (£3.20/kg)
  • Natco Green Lentils 1Kg

    1kg · £3.70/kg
    £3.70
    £3.20 Clubcard (£3.20/kg)
  • Laila Chana Dal 2Kg

    2kg · £2.70/kg
    £5.40
    £4.60 Clubcard (£2.30/kg)
  • Laila Red Split Lentils 2Kg

    2kg · £2.70/kg
    £5.40
    £3.80 Clubcard (£1.90/kg)
  • Natco Mung Dal Yellow 1Kg

    1kg · £3.70/kg
    £3.70
    £3.20 Clubcard (£3.20/kg)
  • Suhana Cuppa Poha Mix 80g

    80g · £20.63/kg
    £1.65
    £1.25 Clubcard (£15.63/kg)
  • East End Popcorn 500G

    500g · £4.20/kg
    £2.10
    £1.65 Clubcard (£3.30/kg)

Table Sauces & Condiments

  • Winiary Mayonnaise 400Ml

    8pk · £0.40 each
    £3.20
    £2.70 Clubcard (£0.34 each)
  • Hellmann's Garlic & Herb Sauce 430ml

    £4.60
    £3.90 Clubcard
  • Hellmann's Creamy Ranch Mayo 430ml

    £4.60
    £3.90 Clubcard
  • Hellmann's Chilli Charger Mayo 430ml

    £4.60
    £3.90 Clubcard
  • Levi Roots Reggae Reggae Jerk BBQ Sauce 330g

    330g · £8.79/kg
    £2.90
    £2.50 Clubcard (£7.58/kg)
  • Branston Piccalilli 360G

    360g · £8.89/kg
    £3.20
    £2.75 Clubcard (£7.64/kg)
  • Heinz Seriously Good Mayonnaise 775G

    775g · £6.52/kg
    £5.05
    2 for £7.20 Clubcard
  • Heinz Seriously Good Light Mayonnaise 815g

    815g · £6.20/kg
    £5.05
    2 for £7.20 Clubcard
  • Sharwood's Mango Chutney 530g

    530g · £8.68/kg
    £4.60
    £3.70 Clubcard (£6.98/kg)
  • Pataks Indian Lime Pickle Medium 283G

    283g · £11.66/kg
    £3.30
    £2.70 Clubcard (£9.54/kg)
  • Ashoka Tamarind & Date Chutney 300g

    300g · £7.67/kg
    £2.30
    £1.75 Clubcard (£5.83/kg)
  • Heinz Tomato Ketchup Less Salt & Sugar 665G

    665g · £7.37/kg
    £4.90
    2 for £7.20 Clubcard
  • Heinz Top Down Squeezy Tomato Ketchup Sauce 700G

    700g · £7.00/kg
    £4.90
    2 for £7.20 Clubcard
  • Laila Chilli & Garlic Sauce 1 Litre

    £3.35
    £2.60 Clubcard
  • Laila Piri Piri Sauce 1 Litre

    £3.35
    £2.60 Clubcard
  • Maggi Authentic Indian Hot and Sweet Sauce 400g

    400g · £8.00/kg
    £3.20
    £2.35 Clubcard (£5.88/kg)
  • East End Very Hot Green Chilli Sauce 260G

    260g · £7.31/kg
    £1.90
    £1.60 Clubcard (£6.15/kg)
  • Thai Dragon Sriracha Hot Chilli Sauce 455Ml

    £3.40
    £2.90 Clubcard
  • Heinz Salad Cream 605G

    605g · £8.51/kg
    £5.15
    2 for £7.20 Clubcard
  • Heinz Salad Cream Light 605G

    605g · £8.51/kg
    £5.15
    2 for £7.20 Clubcard
  • Knorr Liquid Aromat 210g

    210g · £13.57/kg
    £2.85
    £2.25 Clubcard (£10.71/kg)
  • HP Brown Sauce 600G

    600g · £8.50/kg
    £5.10
    2 for £7.20 Clubcard

Tea, Coffee, Hot Drinks

  • Nescafe Original Instant Coffee 190g

    190g · £42.63/kg
    £8.10
    £6.15 Clubcard (£32.37/kg)
  • Nescafe Gold Blend Instant Coffee Paper Refill Pouch 250g

    250g · £45.00/kg
    £11.25
    £10.10 Clubcard (£40.40/kg)
  • Costa Instant Coffee Smooth Medium Roast 100G

    100g · £92.50/kg
    £9.25
    £5.40 Clubcard (£54.00/kg)
  • Kenco Millicano Americano Instant Coffee 90g

    90g · £105.56/kg
    £9.50
    £4.55 Clubcard (£50.56/kg)
  • STARBUCKS Smooth Caramel by NESPRESSO Coffee Pods, Blonde Roast, 53g Box of 10

    51g · £119.61/kg
    £6.10
    £4.90 Clubcard (£96.08/kg)
  • L'or. Classique Instant Coffee 100G

    100g · £98.00/kg
    £9.80
    £7.55 Clubcard (£75.50/kg)
  • Nescafe Cappuccino Unsweetened Instant Coffee 7 Sachets

    7pk · £200.00/kg
    £2.80
    £2.00 Clubcard (£142.86/kg)
  • Nescafe Caramel Latte Instant Coffee 7 Sachets

    119g · £23.53/kg
    £2.80
    £2.00 Clubcard (£16.81/kg)
  • Nescafe Cappuccino Decaf Unsweetened Instant Coffee 7 Sachets

    7pk · £186.67/kg
    £2.80
    £2.00 Clubcard (£133.33/kg)
  • Nescafe Cappuccino Instant Coffee 7 Sachets

    7pk · £186.67/kg
    £2.80
    £2.00 Clubcard (£133.33/kg)
  • Nescafe Double Choc Mocha Instant Coffee 7 Sachet

    7pk · £140.00/kg
    £2.80
    £2.00 Clubcard (£100.00/kg)
  • Kenco Smooth Instant Coffee 190g

    190g · £55.26/kg
    £10.50
    £8.00 Clubcard (£42.11/kg)
  • Pukka Organic Three Ginger Tea 20 Herbal Tea Bags 36g

    36g · £180.56/kg
    £6.50
    £4.50 Clubcard (£125.00/kg)
  • Pukka Organic Night Time Herbal Tea With Chamomile 20 Sleep Tea Bags 20g

    20g · £325.00/kg
    £6.50
    £4.50 Clubcard (£225.00/kg)
  • Pukka Organic Lemon Ginger And a Touch of Manuka Honey 20 Herbal Tea Sachets 34g

    34g · £191.18/kg
    £6.50
    £4.50 Clubcard (£132.35/kg)
  • Twinings Jasmine Green Tea 20 Pack 50g

    50g · £68.00/kg
    £3.40
    £2.90 Clubcard (£58.00/kg)
  • Twinings Green Tea 20 Tea Bags 50G

    50g · £68.00/kg
    £3.40
    £2.90 Clubcard (£58.00/kg)
  • Twinings Camomile 20 Tea Bags 30G

    30g · £120.00/kg
    £3.60
    £3.20 Clubcard (£106.67/kg)
  • Twinings Strawberry & Raspberry 20 Tea Bags 40G

    40g · £90.00/kg
    £3.60
    £3.20 Clubcard (£80.00/kg)
  • Twinings Lemon Green Tea 20 Pack 40g

    40g · £85.00/kg
    £3.40
    £2.90 Clubcard (£72.50/kg)
  • Twinings Pear & Apple Green Tea 20 Pack 40g

    40g · £85.00/kg
    £3.40
    £2.90 Clubcard (£72.50/kg)
  • Pukka Organic Three Mint Tea With Peppermint for Digestion 20 Herbal Tea Bags 32g

    32g · £203.13/kg
    £6.50
    £4.50 Clubcard (£140.63/kg)
  • Twinings Cranberry & Raspberry Tea Bags 20 Pack 40g

    40g · £90.00/kg
    £3.60
    £3.20 Clubcard (£80.00/kg)
  • Twinings Lemon & Ginger Tea 20 Pack 30g

    30g · £120.00/kg
    £3.60
    £3.20 Clubcard (£106.67/kg)
  • Clipper Organic Everyday Tea Bags 80Pack 232G

    232g · £23.92/kg
    £5.55
    £4.05 Clubcard (£17.46/kg)
  • Twinings Pure Peppermint Tea Bags 20 Pack 40g

    40g · £90.00/kg
    £3.60
    £3.20 Clubcard (£80.00/kg)
  • Wagh Bakri Masala Chai Spiced Tea 450g

    450g · £19.56/kg
    £8.80
    £7.80 Clubcard (£17.33/kg)
  • Tetley 40 Teabags 125G

    125g · £20.80/kg
    £2.60
    £1.90 Clubcard (£15.20/kg)
  • Twinings Strong English Breakfast 120 Tea Bags 375g

    375g · £22.80/kg
    £8.55
    £6.65 Clubcard (£17.73/kg)
  • Twinings Everyday Tea Bags 80 Pack 232g

    232g · £28.02/kg
    £6.50
    £4.50 Clubcard (£19.40/kg)
  • Royal Chai Masala Tea With Sugar 220G

    220g · £19.55/kg
    £4.30
    £3.80 Clubcard (£17.27/kg)
  • Royal Chai Elaichi Tea With Sugar 220G

    220g · £19.55/kg
    £4.30
    £3.80 Clubcard (£17.27/kg)
  • Tetley Original 120 Teabags 375G

    375g · £12.53/kg
    £4.70
    £4.25 Clubcard (£11.33/kg)
  • Cadbury Hot Chocolate Cocoa Powder 500G

    500g · £11.30/kg
    £5.65
    £4.80 Clubcard (£9.60/kg)

Cereal & Cereal Bars

  • Kellogg's Taste Variety Pack Breakfast Cereal 188g

    188g · £20.48/kg
    £3.85
    £2.45 Clubcard (£13.03/kg)
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Chocolatey Cereal Bars Multipack, 4x36g

    4pk · £83.33/kg
    £3.00
    £2.40 Clubcard (£66.67/kg)
  • Go Ahead Forest Fruit Crispy Fruit Slices Snack Bars Multipack 4 x 43.6g

    174g · £11.21/kg
    £1.95
    £1.00 Clubcard (£5.75/kg)
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Caramel & Chocolate Multipack, 4x36g

    4pk · £83.33/kg
    £3.00
    £2.40 Clubcard (£66.67/kg)
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Chocolate & Honeycomb Multipack, 4x33g

    4pk · £90.91/kg
    £3.00
    £2.40 Clubcard (£72.73/kg)
  • Eat Natural Protein Fruit & Nut Bars - Peanuts & Dark Chocolate 3 x 40g

    3pk · £102.50/kg
    £4.10
    £2.30 Clubcard (£57.50/kg)
  • Nakd Fruit & Peanut Bars - Salted Caramel 4 Pack 35g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)
  • Graze Lemon Blueberry Oat Boosts Flapjack Snack 4x30G

    4pk · £125.00/kg
    £3.75
    £1.75 Clubcard (£58.33/kg)
  • Belvita Breakfast Chocolate Chip Soft Bakes Cereal Snack Bars Pack 5 x 50g

    250g · £14.20/kg
    £3.55
    £2.20 Clubcard (£8.80/kg)
  • Barebells Soft Protein Bar Caramel Choco 55g

    55g · £74.55/kg
    £4.10
    £2.45 Clubcard (£44.55/kg)
  • Nakd Bakewell Tart Fruit & Nut Bars 4 Pack 140g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)
  • Barebells Soft Protein Bar Banana Dream 55g

    55g · £74.55/kg
    £4.10
    £2.45 Clubcard (£44.55/kg)
  • Nakd Cocoa Orange Fruit & Nut Bars 4 Pack 140g

    4pk · £114.29/kg
    £4.00
    £3.25 Clubcard (£92.86/kg)
  • Belvita Breakfast Blueberry Soft Bakes Cereal Snack Bars Pack 5 x 50g

    250g · £14.20/kg
    £3.55
    £2.20 Clubcard (£8.80/kg)
  • Nature Valley Protein Peanut & Chocolate Bars 4 x 40g

    4pk · £23.75/kg
    £3.80
    £2.75 Clubcard (£17.19/kg)
  • Nature Valley Protein Salted Caramel Nut Cereal Bars 4 x 40g

    4pk · £95.00/kg
    £3.80
    £2.75 Clubcard (£68.75/kg)
  • nakd. Cocoa Delight Fruit & Nut Bars 4 x 35g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)
  • Nakd Blueberry Muffin Raw Fruit & Nut Bar 4x35g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)
  • Kellogg's Rice Krispies Squares Marshmallow Snack Bars Multipack, 4x28g

    4pk · £107.14/kg
    £3.00
    £2.40 Clubcard (£85.71/kg)
  • Nakd Berry Delight Raw Fruit & Nut Bar 4x35g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)
  • Fibre One 90 Calorie Chocolate Fudge Brownies Snack Bars 4 x 24g

    4pk · £125.00/kg
    £3.00
    £1.75 Clubcard (£72.92/kg)
  • Quaker Oat So Simple Golden Syrup Porridge Sachets 20x36g

    20pk · £175.00/kg
    £6.30
    £4.25 Clubcard (£118.06/kg)
  • Kellogg's Special K Original Breakfast Cereal 440g

    440g · £10.80/kg
    £4.75
    £4.05 Clubcard (£9.20/kg)
  • Kellogg's Special K Red Berries Breakfast Cereal 330g

    330g · £14.39/kg
    £4.75
    £4.05 Clubcard (£12.27/kg)
  • Kellogg's Crunchy Nut Breakfast Cereal 460g

    460g · £10.76/kg
    £4.95
    £4.45 Clubcard (£9.67/kg)
  • Nestlé Cheerios Honey Multigrain Hoop Breakfast Cereal 370g

    370g · £11.49/kg
    £4.25
    £3.10 Clubcard (£8.38/kg)
  • Kellogg's Corn Flakes Breakfast Cereal 670g

    670g · £6.87/kg
    £4.60
    £3.90 Clubcard (£5.82/kg)
  • Scott's Porage Original Porridge Oats 1kg

    1kg · £3.65/kg
    £3.65
    £2.95 Clubcard (£2.95/kg)
  • Quaker Oat So Simple Original Porridge Sachets 12x27g

    12pk · £175.93/kg
    £4.75
    £3.25 Clubcard (£120.37/kg)
  • Quaker Oat So Simple Apple & Blueberry Porridge Sachets 10x36g

    10pk · £131.94/kg
    £4.75
    £3.25 Clubcard (£90.28/kg)
  • Quaker Oat So Simple Porridge Sachets - Golden Syrup 10x36g

    10pk · £131.94/kg
    £4.75
    £3.25 Clubcard (£90.28/kg)
  • Kellogg's Rice Krispies Multigrain Shapes Breakfast Cereal 350g

    350g · £13.14/kg
    £4.60
    £3.95 Clubcard (£11.29/kg)
  • Kellogg's Variety Pack Breakfast Cereal 196g

    196g · £20.92/kg
    £4.10
    £2.70 Clubcard (£13.78/kg)
  • Kellogg's Coco Pops Chocos Chocolate Breakfast Cereal 430g

    430g · £9.65/kg
    £4.15
    £3.70 Clubcard (£8.60/kg)
  • Nakd Peanut Delight Raw Fruit & Nut Bar 4x35g

    4pk · £105.71/kg
    £3.70
    £2.95 Clubcard (£84.29/kg)
  • Quaker Oat So Simple Gluten Free Original Sachets 10 Sachets 350G

    350g · £14.86/kg
    £5.20
    £2.50 Clubcard (£7.14/kg)

Jams, Honey, Spreads

  • Pasieka Mulitflower Honey 1Kg

    1kg · £10.75/kg
    £10.75
    £9.50 Clubcard (£9.50/kg)
  • Rowse Authentic Manuka New Zealand Honey 250+ Mgo 225G

    225g · £82.22/kg
    £18.50
    £16.00 Clubcard (£71.11/kg)
  • Rowse Squeezy Honey Dark & Rich 340G

    340g · £11.32/kg
    £3.85
    £2.85 Clubcard (£8.38/kg)
  • Rowse Squeezy Clear Honey 340G

    340g · £11.32/kg
    £3.85
    £2.95 Clubcard (£8.68/kg)
  • Meridian Smooth Almond Butter 470g

    470g · £23.94/kg
    £11.25
    £9.30 Clubcard (£19.79/kg)
  • Meridian Peanut Butter Crunchy 100% Nuts 280G

    280g · £12.68/kg
    £3.55
    £2.75 Clubcard (£9.82/kg)
  • Meridian Smooth Peanut Butter 100% Nuts 280g

    280g · £12.68/kg
    £3.55
    £2.75 Clubcard (£9.82/kg)
  • Pip & Nut Crunchy Peanut Butter 1Kg

    1kg · £10.20/kg
    £10.20
    £8.00 Clubcard (£8.00/kg)
  • Nutella Hazelnut & Chocolate Spread 630G

    630g · £10.79/kg
    £6.80
    £6.10 Clubcard (£9.68/kg)

Baby

  • Kiddylicious Wafers Blueberry 40G

    10pk · £862.50/kg
    £3.45
    5 for 4 Clubcard
  • Heinz Banana Biscotti Baby Food Snacks 60g

    60g · £20.00/kg
    £1.20
    5 for 4 Clubcard
  • TESCO Fred & Flo Organic Peas 70g

    70g · £12.14/kg
    £0.85
    5 for 4 Clubcard
  • TESCO FRED & FLO Organic Sweet potato 70g

    70g · £12.14/kg
    £0.85
    5 for 4 Clubcard
  • Kiddylicious Strawberry & Banana Smoothie Melts 6G

    6g · £200.00/kg
    £1.20
    5 for 4 Clubcard
  • Kiddylicious Smoothie Melts Mango 6G

    6g · £200.00/kg
    £1.20
    5 for 4 Clubcard
  • Heinz Apple Biscotti Baby Food Snacks 60g

    60g · £20.00/kg
    £1.20
    5 for 4 Clubcard
  • Ella's Kitchen Organic Bananas and Coconuts Baby Pouch 6+ Months 120g

    120g · £13.75/kg
    £1.65
    5 for 4 Clubcard
  • Heinz Mango, Chicken & Veggies Baby Food Jar 200g

    200g · £7.75/kg
    £1.55
    5 for 4 Clubcard
  • Heinz Chocolate Biscotti Baby Food Snack 7m+

    60g · £20.00/kg
    £1.20
    5 for 4 Clubcard
  • Ella's Kitchen Organic Prunes First Tastes Baby Pouch 6+ Months 70g

    70g · £17.14/kg
    £1.20
    5 for 4 Clubcard
  • TESCO FRED & FLO Organic Pear & Apple 70g

    70g · £12.14/kg
    £0.85
    5 for 4 Clubcard
  • Organix Raspberry & Apple Oaty Bars Organic Toddler Snacks Multipack 6x23g

    6pk · £169.57/kg
    £3.90
    5 for 4 Clubcard
  • Organix Carrot Cake Oaty Bars Organic Toddler Snacks Multipack 6x23g

    6pk · £169.57/kg
    £3.90
    5 for 4 Clubcard
  • Organix Summer Fruits Rice Cakes, Organic Toddler Snacks 12 months+ 40g

    40g · £50.00/kg
    £2.00
    5 for 4 Clubcard
  • Cow & Gate Pumpkin Rice Baby Food Snack Jar 6+ Months 125g

    125g · £8.80/kg
    £1.10
    5 for 4 Clubcard
  • Heinz Fruity Medley Custard Baby Food Dessert Pots 4 x 100g

    100g · £35.00/kg
    £3.50
    5 for 4 Clubcard
  • Heinz Apple & Strawberry Baby Food Fruit Puree Pouch 100g

    100g · £16.00/kg
    £1.60
    5 for 4 Clubcard
  • TESCO FRED & FLO Organic Prune 70g

    70g · £12.14/kg
    £0.85
    5 for 4 Clubcard
  • Heinz Egg Custard Baby Food Jar 120g

    120g · £10.83/kg
    £1.30
    5 for 4 Clubcard
  • Heinz Cheesy Tomato Pasta Baby Food Jar 120g

    120g · £10.83/kg
    £1.30
    5 for 4 Clubcard
  • Heinz Cheese and Tomato Pasta Stars Baby Food Jar 200g

    £1.55
    5 for 4 Clubcard
  • Heinz Spaghetti Bolognese Baby Food Jar 200g

    £1.55
    5 for 4 Clubcard
  • Heinz Sunday Chicken Dinner Baby Food Jar 200g

    £1.55
    5 for 4 Clubcard
  • Kiddylicious Veggie Straws 12G

    12g · £91.67/kg
    £1.10
    5 for 4 Clubcard
  • Kiddylicious Cheesy Straws 12G

    12g · £91.67/kg
    £1.10
    5 for 4 Clubcard
  • Ella's Kitchen Organic Sweetcorn + Carrot Melty Sticks Baby Snack 7m+ 16g

    16g · £103.13/kg
    £1.65
    5 for 4 Clubcard
  • Ella's Kitchen Organic Chicken + Rice Casserole Baby Food Pouch 10m+ 190g

    190g · £13.68/kg
    £2.60
    5 for 4 Clubcard
  • Ella's Kitchen Organic Spag Bol with Cheese Baby Food Pouch 10m+ 190g

    190g · £13.68/kg
    £2.60
    5 for 4 Clubcard
  • Heinz My First Oat Porridge 125g

    125g · £26.00/kg
    £3.25
    5 for 4 Clubcard
  • Heinz Banana & Berries Porridge Baby Food 7m+ 200g

    200g · £18.25/kg
    £3.65
    5 for 4 Clubcard
  • Heinz Apple & Mango Baby Food Fruit Puree Pouch 100g

    100g · £16.00/kg
    £1.60
    5 for 4 Clubcard
  • Heinz Strawberry, Raspberry & Banana Baby Food Fruit Puree Pouch 100g

    100g · £16.00/kg
    £1.60
    5 for 4 Clubcard
  • Heinz Pear & Apple Custard Baby Food 4 x 100g

    100g · £35.00/kg
    £3.50
    5 for 4 Clubcard
  • Heinz Fruity Banana Custard Baby Food Dessert Pots 4 x 100g

    100g · £35.00/kg
    £3.50
    5 for 4 Clubcard
  • Organix Melty Organic Sweetcorn Rings Baby Puffs Snack 20g

    20g · £42.50/kg
    £0.85
    5 for 4 Clubcard
  • Ella's Kitchen Organic The Red One Smoothie Baby Food Pouch 6m+ 5 x 90g

    5pk · £60.00/kg
    £5.40
    5 for 4 Clubcard
  • Ella's Kitchen Organic Apples, Carrots + Parsnips Baby Food Pouch 6m+ 120g

    120g · £13.75/kg
    £1.65
    5 for 4 Clubcard
  • Ella's Kitchen Organic Bananas + Apples Baby Food Food Pouch 6m+120g

    120g · £13.75/kg
    £1.65
    5 for 4 Clubcard
  • Ella's Kitchen Organic Strawberries and Apples Baby Food Pouch 6m+ 120g

    120g · £13.75/kg
    £1.65
    5 for 4 Clubcard
  • Ella's Kitchen Organic Apple+Cinnamon Crumble Pudding Baby Dessert Pot 7m+ 4x80g

    4pk · £31.25/kg
    £2.50
    5 for 4 Clubcard
  • Ella's Kitchen Organic The Green One Smoothie Baby Food Pouch 6m+ 5 x 90g

    5pk · £60.00/kg
    £5.40
    5 for 4 Clubcard
  • Ella's Kitchen Organic Banana Baby Brekkie Pouch 6m+ 100g

    100g · £19.00/kg
    £1.90
    5 for 4 Clubcard
  • Organix Gingerbread Men Biscuits Toddler Snack 135g 12 months+

    135g · £23.70/kg
    £3.20
    5 for 4 Clubcard
  • Pampers Baby Dry Size 5 Essential Pack 39 Nappies

    39pk · £0.33 each
    £13.00
    £7.50 Clubcard (£0.19 each)
  • Pampers Baby Dry Size 4 Essential Pack 44 Nappies

    44pk · £0.30 each
    £13.00
    £9.75 Clubcard (£0.22 each)
  • Pampers Baby-Dry Size 6 Nappies 33 Pack

    33pk · £0.39 each
    £13.00
    £7.50 Clubcard (£0.23 each)
  • Haliborange Strawberry Multivitamins Softies 30s

    30pk · £0.24 each
    £7.30
    3 for 2 Clubcard
  • Aveeno Baby Daily Care Gentle Bath & Wash For Sensitive Skin 400ml

    £9.35
    £6.30 Clubcard
  • Aveeno Baby Daily Care Hair & Body Wash For Sensitive Skin 250ml

    £8.25
    £5.85 Clubcard
  • View all (64)

Laundry, Cleaning, Household

  • Andrex Complete Clean Toilet Tissue Standard Rolls 9 Rolls

    9pk · £0.81 each
    £7.30
    £6.30 Clubcard (£0.70 each)
  • Kleenex Take A Moment Tissues 48 Sheets

    £1.35
    £0.90 Clubcard
  • Kleenex Balsam Tissues MEGA Box 75% more tissues 112 Sheets

    £4.30
    £2.65 Clubcard
  • DUCK STARTER KIT FRESH DISCS LIME 36ML

    £4.10
    £3.25 Clubcard
  • Dettol Antibacterial Multi Surface Cleaning Spray 750ml

    £3.60
    £3.00 Clubcard
  • Fairy Max Power Original Washing Up Liquid 545ml

    £3.95
    £3.55 Clubcard
  • Fairy Platinum Plus All In One Lemon Dishwasher 36 capsules 558g

    558g · £25.09/kg
    £14.00
    £11.00 Clubcard (£19.71/kg)
  • Finish Ultimate All In One 32 Dishwasher Tablets Lemon 412.8g

    412g · £27.31/kg
    £11.25
    £9.65 Clubcard (£23.42/kg)
  • Vanish Gold Oxi Action Stain Remover For Colours 1.35kg

    1kg · £15.25/kg
    £15.25
    £10.00 Clubcard (£10.00/kg)
  • Vanish Gold Oxi Action Whitener & Stain Remover For Whites 1.35kg

    1kg · £15.25/kg
    £15.25
    £10.00 Clubcard (£10.00/kg)
  • Fairy Non Bio Washing Pods 33 Washes 679.8g

    33pk · £575.00/kg
    £11.50
    £8.50 Clubcard (£425.00/kg)
  • Dettol Antibacterial Limescale Washing Machine Cleaner Citrus 250ml

    £5.65
    £3.25 Clubcard
  • Dettol Antibacterial Laundry Cleanser Liquid Fresh Cotton 1.5L

    £7.15
    £4.25 Clubcard
  • Ariel Original Washing Pods 33 Washes 574.2g

    33pk · £632.35/kg
    £10.75
    £8.50 Clubcard (£500.00/kg)
  • Dylon Colour Catcher Colour Protection Sheets 40 Pack

    40pk · £0.15 each
    £5.85
    £5.10 Clubcard (£0.13 each)
  • Persil Wonder Wash Speed Clean Non Bio Laundry Detergent 31 Washes 837ml

    £11.50
    £8.50 Clubcard
  • Comfort Ultra Fresh & Protect Fabric Conditioner Heavenly Nectar 58 Washes 870ml

    £6.85
    £4.85 Clubcard
  • Persil Ultimate Bio Ultra Stain Removal Washing Liquid Detergent XXL Mega Pack 58 Washes 1566ml

    £14.10
    £12.20 Clubcard
  • Bold Washing Liquid Pods Lavender & Camomile 33 washes 650.1g

    33pk · £618.42/kg
    £11.75
    £8.50 Clubcard (£447.37/kg)
  • Lenor Fabric Conditioner Spring Awakening 29 washes 899ml

    £3.75
    £2.25 Clubcard
  • Glade Frosted Floral Cherries Candle 108g

    108g · £35.65/kg
    £3.85
    £3.05 Clubcard (£28.24/kg)
  • Air Wick Limited Edition Scented Oil Plug-In Diffuser + Refill Cosy Rose Tea 19ml

    £7.50
    £5.50 Clubcard
  • Airwick Essential Oils Mulled Wine Candle 105G

    105g · £44.76/kg
    £4.70
    £2.95 Clubcard (£28.10/kg)
  • Air Wick Air Freshener Active Fresh Kit Cherry Blossom & Raspberry 228ml

    £12.65
    £8.00 Clubcard
  • Air Wick Cherry Blossom and Raspberry Reed Diffuser 42ml

    £10.50
    £5.60 Clubcard
  • Air Wick Pure Aerosol Spring Delight Air Freshener 250ml

    £3.85
    £2.95 Clubcard
  • Air Wick Active Fresh Refill White Peony & Jasmine Blossom 228ml

    £9.55
    £5.50 Clubcard
  • Air Wick Limited Edition Active Fresh Refill Cosy Jasmine Tea 228ml

    £7.65
    £5.50 Clubcard

Pet

  • GOURMET Perle Chef's Collection in Gravy Wet Cat Food 12x85g

    1.02kg · £7.16/kg
    £7.30
    £5.35 Clubcard (£5.25/kg)
  • Purina One Adult Dry Cat Food Chicken & Wholegrain 800G

    800g · £8.88/kg
    £7.10
    £6.30 Clubcard (£7.88/kg)
  • FELIX As Good As it Looks Ocean Feasts in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    12pk · £0.08/kg
    £6.55
    £5.00 Clubcard (£0.06/kg)
  • Felix As Good As it Looks Favourites Selection Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £6.55/kg
    £6.55
    £5.00 Clubcard (£5.00/kg)
  • FELIX Doubly Delicious Countryside Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g

    1kg · £6.60/kg
    £6.60
    £5.00 Clubcard (£5.00/kg)

Sexual Wellness

  • Durex Play Water Based Feel Lubricant Gel 50ml

    £6.00
    £5.00 Clubcard
  • Durex Real Feel Latex Free Condoms 10s

    10pk · £1.60 each
    £16.00
    £13.50 Clubcard (£1.35 each)
  • Durex Nude Ultra Thin Condoms 10 pack

    10pk · £1.65 each
    £16.50
    £12.00 Clubcard (£1.20 each)
  • Durex Intensity Premium Latex-Free condoms 9s

    9pk · £2.28 each
    £20.50
    £17.25 Clubcard (£1.92 each)
  • Durex Naturals Water Based Extra Sensitive Lubricant Gel 100ml

    £14.25
    £12.80 Clubcard

Beauty & Toiletries

  • Listerine Cool Mint Mouthwash 500ml

    £5.05
    £3.75 Clubcard
  • Aquafresh Kids Toothpaste Big Teeth 6-8 Years 75ml

    £2.60
    £2.30 Clubcard
  • Aquafresh Kids Paw Patrol Splash Toothpaste 3-8 years 75ml

    £2.60
    £1.90 Clubcard
  • Lynx Excite XXL Body Wash Shower Gel 500ml

    £4.95
    £3.70 Clubcard
  • Lynx Africa XXL Bodywash Shower Gel 500ml

    £4.95
    £3.70 Clubcard
  • Sanex Expert Skin Health Calming Shower Gel 450ml

    £4.60
    £2.50 Clubcard
  • Imperial Leather Blackcurrant and Passionfruit Foamburst 200ml

    £4.45
    £3.80 Clubcard
  • Imperial Leather Pampering Bath Soak - Mallow & Rose Milk 500ml

    £2.55
    £2.15 Clubcard
  • Imperial Leather Bergomot Sea/Min Foamburst 200Ml

    £4.45
    £3.80 Clubcard
  • Imperial Leather Lavender & Iris Bath Soak 500Ml

    £2.55
    £2.15 Clubcard
  • Badedas Revitalising Shower Gel , Shampoo & Conditioner 200Ml

    £3.15
    £2.65 Clubcard
  • Westlab Epsom Bath Salt 1kg

    1kg · £4.30/kg
    £4.30
    £3.50 Clubcard (£3.50/kg)
  • Original Source Coconut Shower 250Ml

    £2.25
    £1.60 Clubcard
  • Original Source Lime Shower Gel 250M

    £2.25
    £1.60 Clubcard
  • Dove Deeply Nourishing 24hr Moisturisation Advanced Care Body Wash Shower Gel 400ml

    £6.40
    £4.55 Clubcard
  • Sanctuary Spa Signature Collection Body Wash 250ml

    £8.60
    £6.10 Clubcard
  • ORIGINAL SOURCE CRISP APPLE SHOWER GEL 250ML

    £2.25
    £1.60 Clubcard
  • Original Source Vanilla Raspberry Shower Gel 250Ml

    £2.25
    £1.60 Clubcard
  • Original Source Lemon & Tea Tree Shower Gel 250M

    £2.25
    £1.60 Clubcard
  • Original Source Mint Shower Gel 250M

    £2.25
    £1.60 Clubcard
  • Simple Refreshing Kind To Skin Shower Gel Body Wash 450ml

    £3.20
    £2.45 Clubcard
  • Simple Nourishing Kind To Skin Shower Cream Body Wash 450ml

    £3.20
    £2.45 Clubcard
  • EULAH Body Boost Reviving Multi-Ball Roller 150ml

    £14.85
    £12.45 Clubcard
  • NIVEA MEN Black & White Original Anti-Perspirant Deodorant Spray 150ml

    £2.75
    £2.20 Clubcard
  • Dove Women Go Fresh Pomegranate 72h Advanced Care Antiperspirant Deodorant 200ml

    £6.55
    £5.15 Clubcard
  • Dove Men+Care Active Comfort 72h Antiperspirant Deodorant 200ml

    £6.55
    £5.65 Clubcard
  • Dove Men+Care Clean Comfort 72h Advanced Care Antiperspirant Deodorant 200ml

    £6.55
    £4.75 Clubcard
  • Wild Refillable Natural Deodorant - Fresh Cotton & Sea Salt 40g

    40g · £396.25/kg
    £15.85
    £11.50 Clubcard (£287.50/kg)
  • Sure Maximum Protection Clean Scent Odour Control Antiperspirant Deodorant Invisible Cream 60ml

    £6.90
    £3.90 Clubcard
  • Tampax Compak Pearl Tampons Super 20CT

    20pk · £0.20 each
    £3.90
    3 for £9 Clubcard
  • Tampax Compak Pearl Tampons Super Plus 20CT

    20pk · £0.20 each
    £3.90
    3 for £9 Clubcard
  • Tampax Compak Pearl Tampons Regular 20CT

    20pk · £0.20 each
    £3.90
    3 for £9 Clubcard
  • Bodyform Total Protection Ultra Normal Sanitary Towels Wings 12 pack

    12pk · £0.15 each
    £1.75
    3 for £3 Clubcard
  • Bodyform Total Protection Ultra Long Sanitary Towels wing 10 pack

    10pk · £0.18 each
    £1.75
    3 for £3 Clubcard
  • L'Oreal Elvive Colour Protect Conditioner 200Ml

    £4.65
    2 for £6.40 Clubcard
  • L'Oreal Paris Elnett Normal Hold Hairspray 75ml

    £4.40
    £3.90 Clubcard
  • L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray Black 75ml

    £13.50
    £10.50 Clubcard
  • L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray Dark Brown 75ml

    £13.50
    £10.50 Clubcard
  • L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray Dark Blonde 75ml

    £13.50
    £10.50 Clubcard
  • L'Oreal Elvive Colour Protect Shampoo 250Ml

    £4.45
    2 for £6.40 Clubcard
  • L'Oreal Paris Elnett Normal Hold Hairspray 400ml

    £10.75
    £8.75 Clubcard
  • G.O. Dry Shampoo Party Nights 200ml

    £3.15
    3 for 2 Clubcard
  • OGX Argan Oil of Morocco Hair Shampoo for Dry Damaged Hair 385ml

    £10.00
    £5.00 Clubcard
  • OGX Argan Oil of Morocco Hair Conditioner for Dry Damaged Hair 385ml

    £10.00
    £5.00 Clubcard
  • OGX Thick & Full Biotin & Collagen Shampoo 385ml

    £10.00
    £5.00 Clubcard
  • OGX Thick & Full + Biotin & Collagen Conditioner 385ml

    £10.00
    £5.00 Clubcard
  • Tresemme Rich Moisture Shampoo 680Ml

    £5.10
    £4.50 Clubcard
  • Tresemme Rich Moisture Conditioner 680Ml

    £5.10
    £4.50 Clubcard
  • L'Oreal Paris Revitalift Night Cream 50Ml

    £21.65
    £10.00 Clubcard
  • EULAH Face Blanket Moisturising Soft Cream 75ml

    £12.35
    £10.35 Clubcard
  • View all (90)

Health Care

  • Sudafed Blocked Nose Spray 15ml

    £6.00
    £4.25 Clubcard
  • Benylin Mucus Cough Max Syrup - Honey & Lemon 150ml

    £7.10
    £4.90 Clubcard
  • Olbas Oil Inhalant Decongestant 30ml

    £8.80
    £7.80 Clubcard
  • Vicks First Defence Cold Virus Blocker Nasal Spray 15ml

    £9.45
    £8.40 Clubcard
  • Strepsils Honey & Lemon Lozenges x36 for Sore Throat

    36pk · £0.22 each
    £8.05
    £6.90 Clubcard (£0.19 each)
  • Benylin Chesty Cough Relief Liquid - Guaifenesin, Levomenthol 150ml

    £7.20
    £4.90 Clubcard
  • Strepsils Extra Triple Action Sore Throat Lozenges - Blackcurrant 24s

    24pk · £0.32 each
    £7.70
    £6.50 Clubcard (£0.27 each)
  • Voltarol Back & Muscle Pain Relief 1.16% Gel 100g No Mess Applicator

    100g · £192.50/kg
    £19.25
    £16.45 Clubcard (£164.50/kg)
  • Zovirax Cold Sore Treatment Cream Aciclovir Tube 2g

    2g · £4,550.00/kg
    £9.10
    £8.00 Clubcard (£4,000.00/kg)
  • Nexium Control Heartburn & Indigestion Tablets 14s

    14pk · £1.11 each
    £15.50
    £12.50 Clubcard (£0.89 each)
  • Imodium Dual Action Relief From Diarrhoea 6 s

    6pk · £1.18 each
    £7.10
    £6.25 Clubcard (£1.04 each)
  • Durex Play Water Based Feel Lubricant Gel 50ml

    £6.00
    £5.00 Clubcard
  • Durex Real Feel Latex Free Condoms 10s

    10pk · £1.60 each
    £16.00
    £13.50 Clubcard (£1.35 each)
  • Durex Nude Ultra Thin Condoms 10 pack

    10pk · £1.65 each
    £16.50
    £12.00 Clubcard (£1.20 each)
  • Durex Intensity Premium Latex-Free condoms 9s

    9pk · £2.28 each
    £20.50
    £17.25 Clubcard (£1.92 each)
  • Durex Naturals Water Based Extra Sensitive Lubricant Gel 100ml

    £14.25
    £12.80 Clubcard
  • Berocca Natural Orange Vitamin and Mineral Effervescent Energy Tablets 45s

    45pk · £0.49 each
    £22.25
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Health High Strength Vitamin D 25mcg Tablets 120s

    120pk · £0.06 each
    £6.60
    3 for 2 Clubcard
  • Vitabiotics Ultra Magnesium 60s 46g

    60pk · £0.13 each
    £7.75
    3 for 2 Clubcard
  • Bassetts Vitamins Adult Multivitamins - Raspberry & Pomegranate Flavour 60s

    60pk · £0.25 each
    £15.25
    3 for 2 Clubcard
  • Phizz Daily Immune+ Orange Hydration, Immunity, Electrolytes & Vitamins Effervescent Tablets x20

    20pk · £0.60 each
    £12.00
    £7.95 Clubcard (£0.40 each)
  • Tesco High Strength Chewable Vitamin C 1000Mg 90s

    90pk · £0.09 each
    £8.10
    3 for 2 Clubcard
  • Vitabiotics Feroglobin Slow Release Capsules with B12 30s

    30pk · £0.23 each
    £7.00
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco A-Z Multivitamin Tablets & Minerals 90s

    90pk · £0.08 each
    £6.95
    3 for 2 Clubcard
  • Pro Plus Caffeine Tablets 48s

    48pk · £0.11 each
    £5.25
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Health Effervescent Vitamin C Plus Zinc Tablets - Orange Flavour 20s

    20pk · £0.06 each
    £1.20
    3 for 2 Clubcard
  • Tesco Health Sterile Adhesive Dressing Large 5 Pack

    5pk · £0.40 each
    £2.00
    £1.80 Clubcard (£0.36 each)
  • Tesco Health Fabric Dressing Strips 10s 10x6cm

    10pk · £0.21 each
    £2.10
    £1.85 Clubcard (£0.19 each)
  • Tesco Health Microporous Tape 5Mx2.5Cm

    1pk · £1.65 each
    £1.65
    £1.45 Clubcard (£1.45 each)
  • Tesco Health Antiseptic Wipes 10s

    £1.40
    £1.25 Clubcard
  • Tesco 40 Clear Waterproof Plasters.

    40pk · £0.05 each
    £1.90
    £1.70 Clubcard (£0.04 each)
  • Scholl Athletes Foot Spray 150M

    £8.75
    £7.45 Clubcard
  • TENA Discreet Extra Plus incontinence Pads 8 pack

    8pk · £0.38 each
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£0.31 each)
  • TENA Discreet Normal Incontinence Pads 12 pack

    12pk · £0.25 each
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£0.21 each)
  • TENA Discreet Ultra Mini Incontinence Pads 20 pack

    20pk · £0.15 each
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£0.13 each)
  • TENA Discreet Extra Incontinence Pads 10 pack

    10pk · £0.30 each
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£0.25 each)

Gifts, Parties, Toys

  • GREEN & BLACK'S Organic Milk & Dark Miniature Bars 12X15g

    180g · £41.67/kg
    £7.50
    £6.25 Clubcard (£34.72/kg)
  • CADBURY MILK TRAY 312G

    312g · £22.44/kg
    £7.00
    £4.00 Clubcard (£12.82/kg)
  • Glade Frosted Floral Cherries Candle 108g

    108g · £35.65/kg
    £3.85
    £3.05 Clubcard (£28.24/kg)
  • Lindt Lindor Dark Mint Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Lindt Lindor Pistachio Chocolate Truffles UK 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Air Wick Limited Edition Scented Oil Plug-In Diffuser + Refill Cosy Rose Tea 19ml

    £7.50
    £5.50 Clubcard
  • GREEN & BLACK'S Organic Dark, Milk & White Collection 24X15g

    360g · £36.11/kg
    £13.00
    £11.00 Clubcard (£30.56/kg)
  • Lindt Lindor Shortbread Truffles 200g

    200g · £43.25/kg
    £8.65
    £6.65 Clubcard (£33.25/kg)
  • After Eight Dark Mint Chocolate Box 300g

    300g · £15.33/kg
    £4.60
    £3.00 Clubcard (£10.00/kg)
  • Tesco Finest Maple & Dark Chocolate Nut Selection 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£16.67/kg)
  • Lindt Lindor Mini Milk Chocolate Truffles 80G

    80g · £37.50/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£31.25/kg)
  • Toffifee 15 Pack 125G

    125g · £14.40/kg
    £1.80
    £1.25 Clubcard (£10.00/kg)
  • Airwick Essential Oils Mulled Wine Candle 105G

    105g · £44.76/kg
    £4.70
    £2.95 Clubcard (£28.10/kg)
  • Tesco Finest Belgian Chocolate Almond Selection 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£16.67/kg)
  • Ferrero Rocher Boxed Chocolates 24 Pieces 300g

    300g · £35.00/kg
    £10.50
    £7.50 Clubcard (£25.00/kg)
  • Air Wick Cherry Blossom and Raspberry Reed Diffuser 42ml

    £10.50
    £5.60 Clubcard
  • Tesco Finest Belgian Chocolate Orange Nut Selection 150g

    150g · £20.00/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£16.67/kg)
  • Tesco Finest Belgium Milk Chocolate Pistachios 130g

    130g · £26.54/kg
    £3.45
    £2.95 Clubcard (£22.69/kg)
  • Tesco Finest Belgium Dark Chocolate Cherries 130g

    130g · £31.15/kg
    £4.05
    £3.55 Clubcard (£27.31/kg)
  • TOBLERONE TRUFFLES GOLDEN CARAMEL 180g

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Quality Street Chocolate Tub 550g

    550g · £12.73/kg
    £7.00
    £3.95 Clubcard (£7.18/kg)
  • TOBLERONE Lotus Biscoff Dimond TRUFFLES 180G

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Celebrations Milk Chocolate Gift Box 300g

    300g · £20.00/kg
    £6.00
    £3.75 Clubcard (£12.50/kg)
  • Thorntons Classic Collection 262G

    262g · £36.26/kg
    £9.50
    £7.00 Clubcard (£26.72/kg)
  • Thorntons Classic Collection Milk White Dark Chocolate 262G

    262g · £36.26/kg
    £9.50
    £8.10 Clubcard (£30.92/kg)
  • Tesco Finest Belgian Chocolate Brazil Nut Selection 150g                      

    150g · £20.00/kg
    £3.00
    £2.50 Clubcard (£16.67/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles 200G

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Ferrero Collection Boxed Chocolates 15 Pieces 172g

    172g · £43.60/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£31.98/kg)
  • Toblerone Milk Chocolate Truffles Gift Box 180g

    180g · £38.33/kg
    £6.90
    £5.40 Clubcard (£30.00/kg)
  • Lindt Lindor Milk Chocolate Truffles Box 200g

    200g · £43.00/kg
    £8.60
    £6.60 Clubcard (£33.00/kg)
  • Quality Street Matchmaker Cool Mint 110g

    110g · £18.18/kg
    £2.00
    £0.95 Clubcard (£8.64/kg)
  • Lindt Lindor Assorted Chocolate Truffles Gift Box 525g

    525g · £40.57/kg
    £21.30
    £15.50 Clubcard (£29.52/kg)
  • Ferrero Raffaello Coconut & Almond Pralines 230G

    230g · £30.43/kg
    £7.00
    £5.25 Clubcard (£22.83/kg)
  • Ferrero Rocher Chocolate Pralines Gift Box 16 Pieces 200g

    200g · £37.50/kg
    £7.50
    £5.50 Clubcard (£27.50/kg)
  • View Meal Deals

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo