Skip to:ContentFooter
Deliveroo

Tesco Express - Willesden Ln Kilburn

Allergens and info

Shop by category

  • All categories
  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Save with Clubcard

    Link or sign up now to save on your order

Save with Clubcard

See all
  • Haribo Starmix 175G

    175g · £9.71/kg
    £1.70
    £1.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • M&M's Peanut Milk Chocolate Pouch Bag 200g

    200g · £21.00/kg
    £4.20
    £3.10 Clubcard (£15.50/kg)
  • Dove Men+Care Clean Comfort 72h Antiperspirant Deodorant 150ml

    £4.90
    £2.90 Clubcard
  • Zespri SunGold Kiwi 4 pack

    4pk · £0.89 each
    £3.55
    £3.15 Clubcard (£0.79 each)
  • Tesco Spinach 250G

    250g · £6.80/kg
    £1.70
    £1.45 Clubcard (£5.80/kg)
  • St.Ewe Rich Yolk Free Range Eggs 6 Pack

    6pk · £0.68 each
    £4.05
    £3.60 Clubcard (£0.60 each)
  • Bertolli Original Spread 450G

    450g · £9.00/kg
    £4.05
    £3.60 Clubcard (£8.00/kg)
  • Dairylea Lunchers Ham n Cheese 65g

    65g · £29.23/kg
    £1.90
    £1.25 Clubcard (£19.23/kg)
  • Président French Brie Cheese 200g

    200g · £19.75/kg
    £3.95
    £3.00 Clubcard (£15.00/kg)
  • Galbani Italian Mozzarella Cheese 125g

    225g · £9.56/kg
    £2.15
    £1.60 Clubcard (£7.11/kg)
  • Desi Paneer Cooking Cheese Indian Style 226G

    226g · £12.83/kg
    £2.90
    £2.40 Clubcard (£10.62/kg)
  • Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450G

    450g · £6.33/kg
    £2.85
    £1.75 Clubcard (£3.89/kg)
  • Tesco Aasani Cashew Nuts 500G

    500g · £14.30/kg
    £7.15
    £6.40 Clubcard (£12.80/kg)
  • Tesco Spanish Style Tortilla 500g

    500g · £7.70/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Continental Meat Selection 120g

    120g · £32.08/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • £3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price

    £4.25
    £3.85 Clubcard
  • Warburtons Thin Sliced Seeded Protein Bagels 4 Pack

    4pk · £0.59 each
    £2.35
    £1.85 Clubcard (£0.46 each)
  • Patak's Indian Garlic & Coriander Mini Naan Breads 4 Pack

    4pk · £0.83 each
    £3.30
    £2.30 Clubcard (£0.58 each)
  • Everest Paneer Block Cheese 226G

    226g · £16.15/kg
    £3.65
    £2.35 Clubcard (£10.40/kg)
  • Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 350g

    350g · £7.86/kg
    £2.75
    £2.00 Clubcard (£5.71/kg)

Fresh or your money back

Covered by our Freshness Promise

  • Tesco Cooked & Peeled King Prawns 150G

    150g · £29.33/kg
    £4.40
  • Tesco Blueberries 150G

    150g · £14.67/kg
    £2.20
  • Tesco Finest Quarter Pounders 4 Beef Burgers 454g

    454g · £15.20/kg
    £6.90
  • Galbani Italian Mozzarella Cheese 125g

    225g · £9.56/kg
    £2.15
    £1.60 Clubcard (£7.11/kg)
  • Yoplait Frubes Yoghurt Tubes - Strawberry, Red Berry & Peach 9x37g

    9pk · £82.43/kg
    £3.05
  • Tesco Mature Cheddar 400G

    400g · £8.63/kg
    £3.45
  • Tesco Little Gem 2 Pack (C)

    2pk · £0.45 each
    £0.90
  • Desi Paneer Cooking Cheese Indian Style 226G

    226g · £12.83/kg
    £2.90
    £2.40 Clubcard (£10.62/kg)
  • Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 350g

    350g · £7.86/kg
    £2.75
    £2.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Zespri SunGold Kiwi 4 pack

    4pk · £0.89 each
    £3.55
    £3.15 Clubcard (£0.79 each)
  • Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g

    450g · £6.89/kg
    £3.10
    £2.00 Clubcard (£4.44/kg)
  • Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450G

    450g · £6.33/kg
    £2.85
    £1.75 Clubcard (£3.89/kg)
  • Tesco Granny Smith Apple 6 Pack

    5pk · £0.42 each
    £2.10
  • Tesco British Wafer Thin Honey Roast Ham Slices 120g

    120g · £20.00/kg
    £2.40
  • Président French Brie Cheese 200g

    200g · £19.75/kg
    £3.95
    £3.00 Clubcard (£15.00/kg)
  • Tesco Mint 15G (C)

    15g · £56.67/kg
    £0.85
  • Tesco Brioche Burger Buns 4 Pack

    4pk · £0.30 each
    £1.20
  • Tesco Spinach 250G

    250g · £6.80/kg
    £1.70
    £1.45 Clubcard (£5.80/kg)
  • Tesco Express Baby Plum Tomatoes 300G

    300g · £3.67/kg
    £1.10
  • Tesco Conference Pear Minimum 4 Pack

    4pk · £0.50 each
    £2.00
  • Warburtons Toastie Thick Sliced White Bread 800g

    800g · £1.81/kg
    £1.45
  • Tesco Sweetcorn Cobettes 4 Pack

    4pk · £0.43 each
    £1.70
  • Tesco Celery Sticks 250G

    250g · £4.80/kg
    £1.20
  • Muller Rice Original Low Fat Dessert 170G

    170g · £6.76/kg
    £1.15
  • Tesco Salad Tomatoes 360G (C)

    360g · £2.78/kg
    £1.00
  • Tesco Loose Red Peppers(C)

    1pk · £0.75 each
    £0.75
  • Fage Total 5% Fat Greek Recipe Yogurt 450G

    450g · £10.78/kg
    £4.85
  • Tesco Finest Baby Potatoes 750G (C)

    750g · £2.13/kg
    £1.60
  • Dairylea Lunchers Ham n Cheese 65g

    65g · £29.23/kg
    £1.90
    £1.25 Clubcard (£19.23/kg)
  • Tesco Smoked Thick Cut Back Bacon 300G

    300g · £5.67/kg
    £1.70
    £1.50 Clubcard (£5.00/kg)
  • Tesco Sausage & Ham Fresh Tortelloni 300g

    300g · £9.33/kg
    £2.80
  • Tarczynski Pork Kabanos & Chilli 105G

    105g · £33.33/kg
    £3.50
  • Arla Protein on the go Strawberry yogurt 200g

    200g · £7.50/kg
    £1.50
  • Cheestrings Twisted Cheese Snacks 4 Pk, 80 G

    4pk · £112.50/kg
    £2.25
  • St.Ewe Rich Yolk Free Range Eggs 6 Pack

    6pk · £0.68 each
    £4.05
    £3.60 Clubcard (£0.60 each)
  • Tesco 8 Pork Sausage 454G (C

    454g · £4.41/kg
    £2.00
  • Actimel Strawberry Immunity Live Yoghurt Drink Multipack 8X100g

    8pk · £0.61 each
    £4.85
  • Tesco Tuna & Cucumber Sandwich

    1pk · £2.35 each
    £2.35
  • Tesco Finest Belgian Sugar Waffles 90g

    90g · £15.56/kg
    £1.40
  • Old El Paso Crunchy 12 Taco Shells 135g

    135g · £20.74/kg
    £2.80
  • Shazans Chicken Drumsticks 1Kg

    1kg · £5.75/kg
    £5.75
  • Tesco Calorie Controlled Chicken Roast Dinner 380G

    380g · £11.58/kg
    £4.40
  • Tesco Flamegrilled Roast Chicken Slices 160g

    160g · £24.69/kg
    £3.95
  • Tesco Spanish Style Tortilla 500g

    500g · £7.70/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Butternut Squash Each (C)

    1pk · £1.85 each
    £1.85
  • Patak's Indian Garlic & Coriander Mini Naan Breads 4 Pack

    4pk · £0.83 each
    £3.30
    £2.30 Clubcard (£0.58 each)
  • Tesco Continental Meat Selection 120g

    120g · £32.08/kg
    £3.85
    2 for £6.50 Clubcard
  • Tesco Sausage Bacon & & Egg Triple

    1pk · £3.50 each
    £3.50
  • Tesco Plain White Tortilla Wraps 8 Pack

    8pk · £0.20 each
    £1.60
  • Onken Mango & Passion Fruit Yogurt 450G

    450g · £5.00/kg
    £2.25
  • Tesco Chicken Korma With Pilau Rice 400g

    400g · £11.00/kg
    £4.40
  • Leerdammer Original Cheese Slices 160g

    160g · £19.38/kg
    £3.10
  • Cucumber Whole Each (C)

    1pk · £1.00 each
    £1.00
  • Tesco BBQ Roast Chicken Slices 160g

    160g · £24.69/kg
    £3.95

Meal deals

  • £3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price

    Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi
    £4.25
    £3.85 Clubcard
  • LA FAMIGLIA RANA Meal Deal for £6 Clubcard Price

    Buy 1 Pasta, 1 Bread & 1 Sauce
    £6.00
    Unlock with Clubcard
  • STIR FRY Meal Deal for £3.50 Clubcard Price

    Buy 1 Sauce, 1 Carb, & 1 Vegetable
    £3.50
    Unlock with Clubcard

Shop by category

  • Fruit
  • Vegetables
  • Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
  • Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
  • Ice Cream
  • Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
  • Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
  • Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
  • Health Care
  • Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
  • Tesco Express - Willesden Ln Kilburn

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo