*Clearance* Waitrose Duchy Organic British Beef Meatballs 300g
300g · £12.60/kg£3.78*Clearance* Waitrose Essential Houmous 200g
200g · £5.95/kg£1.19*Clearance* Waitrose Melon Slices 280g
280g · £7.89/kg£2.21*Clearance* Waitrose No.1 Outdoor Bred Pork Sausage Rolls 2 per pack
2pk · £1.12 each£2.24*Clearance* Waitrose Italian Chicken Arrabbiata 400g
400g · £8.05/kg£3.22*Clearance* Waitrose Chocolate Profiteroles 12 pack 230g
230g · £13.87/kg£3.19*Clearance* Waitrose No.1 Sicilian Lemon Tarts 2x75g
150g · £25.67/kg£3.85*Clearance* Waitrose Essential 4 Double Chocolate Muffins
£1.61*Clearance* Waitrose Indian Chicken Tikka Masala & Rice Ready Meal 400g
400g · £8.05/kg£3.22*Clearance* Wildfarmed 4 Seeded Rolls 264g
264g · £6.25/kg£1.65*Clearance* Leafy Rainbow Prepared Salad 290g
290g · £10.62/kg£3.08*Clearance* Waitrose Cheese & Onion Quiche 400g
400g · £7.63/kg£3.05*Clearance* Waitrose Hand Stretched Flatbreads 2 per pack
£1.19*Clearance* Waitrose Sweet Potato Falafel 192g
192g · £16.04/kg£3.08*Clearance* Waitrose Trifle Sponges 8s
8pk · £0.15 each£1.23*Clearance* Easy to Cook Middle Eastern Inspired Spiced Beef Koftas 450g
450g · £9.42/kg£4.24*Clearance* Waitrose Chilled Fresh Ready to Eat Edamame 160g
160g · £7.88/kg£1.26