Buscopan IBS Relief Tablets 20s
20pk · £0.47 each£9.35Gaviscon Advance Aniseed 250ml
250ml · £57.60/L£14.40Piriteze Allergy Tablets 30s
30pk · £0.42 each£12.70Waitrose Essential Sterile Self Adhesive Dressing 5s
5pk · £0.41 each£2.05Waitrose Essential Oval Ibuprofen Tablets 16s
16pk · £0.05 each£0.75RestrictedBeconase Hayfever Nasal Spray 100 Sprays
£8.20Nuromol Dual Action Pain Relief Tablets x12
12pk · £0.48 each£5.70RestrictedRicola Honey Lemon Echinacea Lozenges 75g
75g · £22.67/kg£1.70Waitrose Essential Fabric Plasters 40s
40pk · £0.04 each£1.65Elastoplast Fabric Breathable Plasters 40 per pack
40pk · £0.09 each£3.50Waitrose Essential Oval Paracetamol Tablets 16s
16pk · £0.05 each£0.75RestrictedWaitrose Essential Round Ibuprofen Tablets 16s
16pk · £0.05 each£0.75RestrictedWaitrose Essential Paracetamol Tablets 16s
16pk · £0.04 each£0.70RestrictedHalls Soothers Blackcurrant 45g
45g · £24.44/kg£1.10Panadol Advance Tablets 16s
16pk · £0.16 each£2.55RestrictedAnadin Extra Caplets 16s
16pk · £0.19 each£3.00RestrictedNurofen Tablets 16s
16pk · £0.17 each£2.75RestrictedWaitrose Essential Diarrhoea Relief Capsules 6 capsules
6pk · £0.32 each£1.90Strepsil Honey & Lemon Lozenges 36s
36pk · £0.18 each£6.45Galpharm Aspirin Gastro Resist 28s
28pk · £0.08 each£2.20RestrictedGalpharm Allergy Cetirizine Tablets 30s
30pk · £0.12 each£3.60Dulcolax Adult Tablets 20s
20pk · £0.20 each£4.05Waitrose Essential Aspirin Tablets 16s
16pk · £0.05 each£0.75RestrictedSudafed Blocked Nose Spray 15ml
15ml · £503.33/L£7.55Gaviscon Double Action Mint Tablets 24s
24pk · £0.35 each£8.35Lemsip Max Cold & Flu Day & Night Capsules 16s
16pk · £0.49 each£7.90RestrictedCalpol SixPlus Suspension Sugar Free 80ml
80ml · £56.25/L£4.50RestrictedWaitrose Senna 7.5MG Tablets Adult 20s
20pk · £0.12 each£2.30Savlon Antiseptic Cream 30g
30g · £108.33/kg£3.25Nurofen Express Tablets 16s
16pk · £0.28 each£4.50RestrictedLemsip Max Cold & Flu Capsules 16s
16pk · £0.39 each£6.30RestrictedRennie Peppermint Tablets 72s
72pk · £0.12 each£8.65Panadol Extra Soluble Tablets 24s
24pk · £0.29 each£6.90RestrictedImodium Instants Tablets 6s
2 for £12£6.90Waitrose Essential Washproof Plasters 40s
40pk · £0.05 each£1.85Waitrose Essential Max Strength Cold Day & Night Capsules 16s
16pk · £0.17 each£2.65RestrictedPiriteze Allergy Tablets 14s
14pk · £0.53 each£7.35Lemsip Max Cold & Flu Lemon 10s
10pk · £0.79 each£7.90RestrictedCalpol Infant Paracetamol 2+ Months 100ml
£4.35RestrictedBenylin Chesty Coughs Non Drowsy Syrup 125ml
125g · £55.20/kg£6.90Vicks Inhaler Nasal Stick 1ea
150g · £22.00/kg£3.30Voltarol Back & Muscle Pain Gel 50g
50g · £205.00/kg£10.25Nurofen Express Capsules 16s
£5.50RestrictedNurofen Migraine Pain Caplets 12s
£4.60RestrictedCovonia Dry & Tickly Cough Syrup 150ml
£6.95Nurofen Children Strawberry Suspension 100ml
£5.40RestrictedFlowflex Rapid Antigen Covid Test 1 Pack
£2.75Gaviscon Double Action Berry Tablets 24s
24pk · £0.34 each£8.10Sudocrem Antiseptic Healing Cream 125g
125g · £44.00/kg£5.50Elastoplast Extra Tough Strips 12s
£3.95Nivea Sun Cream 50+ Sensitive Protect 200ml
£19.10