Bertinet Bakery White Sourdough Bread Loaf 500g
500g · £5.40/kg£2.70Bertinet Bakery Seeded Sourdough Bread Loaf 550g
550g · £4.55/kg£2.50Hovis Seed Sensations Original Seven Seeds Bread 800g
800g · £2.69/kg£2.15New York Bakery Co Sesame Bagels 5 per pack
5pk · £0.43 each£2.15Jacksons Half Brown Bread Bloomer Loaf 400g
400g · £4.25/kg£1.70New York Bakery Co Plain Bagels 5 per pack
5pk · £0.36 each£1.80Fitzgeralds Part Baked Sourdough Baguettes x2
2pk · £1.13 each£2.25Waitrose Half Ciabattas 2 per pack
2pk · £1.38 each£2.75Waitrose Soft White Toastie Thick 800g
800g · £1.31/kg£1.05Jason's Sourdough Grains & Seeds 580g
580g · £4.48/kg£2.60Waitrose Ciabatta Rolls 4 Pack
4pk · £0.45 each£1.80Wildfarmed 4 Seeded Rolls 264g
264g · £8.90/kg£2.35Hovis Best of Both Medium 800g
800g · £2.06/kg£1.65Hovis Soft White Medium Sliced Loaf 800g
£1.65Waitrose No.1 Wheat & Rye Sourdough Sliced 500g
£2.70Jackson's Multi-Grain Bloomer 800g
£2.10Hovis Wholemeal Medium Bread Loaf 800g
£1.65Hovis Seed Sensations Bread Loaf 400g
£1.45Fitzgeralds Pre-Sliced Multiseed Bagel Slims 6 Pack
£2.40Hovis Premium Burger Buns 4 Pack
4pk · £0.45 each£1.80Schneiderbrot Wholegrain Rye Bread 500g
500g · £3.30/kg£1.65Waitrose Free From Gluten Sourdough Bread Cob 375g
375g · £10.27/kg£3.85Black Sheep Craft Bakery White Tiger Bread Bloomer 800g
800g · £2.81/kg£2.25Waitrose Multiseeded Farmhouse Bread Batch Loaf 800g
£1.65