- All categories
- Fruit
- Vegetables
- Salad & Herbs
- Milk, Eggs, Dairy
- Cheese
- Yoghurt
- Meat, Poultry, Fish
- Meat Alternatives
- Deli, Dips, Food To Go
- Bakery
- Pizza, Pasta, Ready Meals
- Desserts
- Ice Cream
- Frozen
- Crisps, Snacks, Biscuits
- Chocolate & Sweets
- Fruit Juice & Smoothies
- Water, Soft Drinks, Mixers
- Beer & Cider
- Wine & Sparkling
- Spirits & Premixed Drinks
- Cooking Sauces & Ingredients
- Tins & Cans
- Sugar, Flour, Baking
- Rice, Pasta, Pulses, Noodles
- Table Sauces & Condiments
- Tea, Coffee, Hot Drinks
- Cereal & Cereal Bars
- Jams, Honey, Spreads
- Baby
- Laundry, Cleaning, Household
- Pet
- Sexual Wellness
- Beauty & Toiletries
- Health Care
- Flowers
- Gifts, Parties, Toys
- Tobacco & Vaping
Save with Clubcard
Link or sign up now to save on your order
Free delivery
New users only. Min spend £10. Fees apply.
Save with Clubcard
McVitie's Double Chocolate Nibbles 80g
80g · £35.63/kg£2.85£2.10 Clubcard (£26.25/kg)£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
£6.00£5.50 ClubcardTesco Watermelon Wedges 550G
550g · £7.82/kg£4.30£3.50 Clubcard (£6.36/kg)Tesco Sweet Gem Lettuce
2pk · £0.63 each£1.25£1.00 Clubcard (£0.50 each)Cathedral City Mature Cheddar Cheese 550 G
550g · £12.91/kg£7.10£5.40 Clubcard (£9.82/kg)Mini Babybel Original Cheese Snacks 6 x 20g
6pk · £160.00/kg£3.20£2.25 Clubcard (£112.50/kg)Philadelphia Garlic & Herbs Soft Cream Cheese 280G
280g · £14.11/kg£3.95£3.00 Clubcard (£10.71/kg)siggi's skyr Natural 5% fat Icelandic style yogurt 450g
450g · £9.33/kg£4.20£2.85 Clubcard (£6.33/kg)Tesco Finest Yogurt Rhubarb & Custard 425g
425g · £8.47/kg£3.60£2.45 Clubcard (£5.76/kg)Actimel Multifruit Immune Support Yogurt Drink Family Pack 14x100g
1kg · £6.65/kg£6.65£3.75 Clubcard (£3.75/kg)Tesco Medium Whole Chicken 1.3-1.7kg
1kg · £4.50/kg£4.50£4.45 Clubcard (£4.45/kg)Tesco Large Chicken Fillet Pack 1.6Kg
1kg · £12.10/kg£12.10£11.00 Clubcard (£11.00/kg)Tesco Finest British S/A Pork Belly Slices 500G
500g · £14.00/kg£7.00£5.00 Clubcard (£10.00/kg)Tesco Finest Scottish Smoked Salmon Mild and Delicate 100g
100g · £70.00/kg£7.00£5.50 Clubcard (£55.00/kg)Yorkshire Provender Roast Chicken & Vegetables Soup 560g
560g · £7.59/kg£4.25£3.80 Clubcard (£6.79/kg)Warburtons Toasting Breakfast Muffins 4 Pack
4pk · £0.43 each£1.70£1.50 Clubcard (£0.38 each)Tesco Finest All Butter Croissants 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35£2.75 Clubcard (£0.69 each)Jason's Seeded Protein Rolls 4 Pack
320g · £8.59/kg£2.75£2.35 Clubcard (£7.34/kg)Tesco Smoked Salmon 100g
100g · £47.50/kg£4.75£3.95 Clubcard (£39.50/kg)Soreen Banana Lunchbox Loaves 5 Pack
150g · £15.33/kg£2.30£1.55 Clubcard (£10.33/kg)
Fresh or your money back
Covered by our Freshness Promise
Tesco Bombay Potatoes 300g
300g · £11.17/kg£3.35Tesco Finest 10 Pigs In Blankets 210G
210g · £20.48/kg£4.30Tesco Finest Beef Dripping Roast Potatoes 800G
800g · £4.63/kg£3.70Polli Grilled Artichokes in Oil 185g
185g · £18.11/kg£3.35Tesco Roast In Bag Butter Basted Whole Chicken 1.5Kg
1kg · £9.90/kg£9.90Tesco Diced Chorizo 130G
2pk · £49.23/kg£3.20Simply Doughnuts Mini Classic and Sugar Ring 8 Pack
8pk · £0.25 each£2.00Hearty Food Company Chicken Tikka Masala & Pilau Rice 400G
400g · £7.00/kg£2.80Tesco Finest Fish Pie 400G
400g · £15.00/kg£6.00Tesco Beef Meatballs 12 Pack 336g
336g · £14.58/kg£4.90Warburtons Wholegrain & Rye Bread with Sourdough 400g
400g · £5.88/kg£2.35Creamfields Mild Cheddar 900g
900g · £7.39/kg£6.65Tesco Finest Super Seeded Sliced Farmhouse Loaf 800g
800g · £2.88/kg£2.30Tesco Beef Mince 20% Fat 500g
500g · £7.60/kg£3.80Najma Halal Wafer Thin Turkey 125G
125g · £32.80/kg£4.10Tesco Grated Mozzarella 250G
250g · £11.60/kg£2.90Tesco Crispy Roast Potatoes 450G
450g · £8.56/kg£3.85Tesco Smoked Salmon 100g
100g · £47.50/kg£4.75£3.95 Clubcard (£39.50/kg)Tesco Gammon Joint With Honey Glaze 620G
620g · £14.44/kg£8.95Heck Minted Lamb Burgers 2 Pack 320g
320g · £20.16/kg£6.45Tesco Organic Salted Butter 250G
250g · £15.00/kg£3.75Cathedral City Mature Cheddar Cheese 550 G
550g · £12.91/kg£7.10£5.40 Clubcard (£9.82/kg)Mini Babybel Original Cheese Snacks 6 x 20g
6pk · £160.00/kg£3.20£2.25 Clubcard (£112.50/kg)Tesco Large Chicken Fillet Pack 1.6Kg
1kg · £12.10/kg£12.10£11.00 Clubcard (£11.00/kg)La Famiglia Rana Fresh Tortelloni - Spinach & Ricotta 250g
250g · £13.80/kg£3.45siggi's skyr Natural 5% fat Icelandic style yogurt 450g
450g · £9.33/kg£4.20£2.85 Clubcard (£6.33/kg)Jason's Recipe No 09 Wholemeal Sourdough Ciabattin Bread 580g
580g · £5.00/kg£2.90Dairylea Dunkers Ritz Cheese Snacks 6 pack 6x43G
258g · £17.64/kg£4.55Warburtons Thick Sliced Seeded Batch Bread 800g
800g · £3.06/kg£2.45Tesco Extra Mature Cheddar Cheese 400G
400g · £8.63/kg£3.45Philadelphia Garlic & Herbs Soft Cream Cheese 280G
280g · £14.11/kg£3.95£3.00 Clubcard (£10.71/kg)Tesco Finest Yogurt Rhubarb & Custard 425g
425g · £8.47/kg£3.60£2.45 Clubcard (£5.76/kg)Eatlean Grated Cheese 180g
180g · £17.78/kg£3.20Actimel Multifruit Immune Support Yogurt Drink Family Pack 14x100g
1kg · £6.65/kg£6.65£3.75 Clubcard (£3.75/kg)Creamfields Low Fat Cottage Cheese 300g
300g · £3.67/kg£1.10Tesco Finest All Butter Croissants 4 Pack
4pk · £0.84 each£3.35£2.75 Clubcard (£0.69 each)Tesco Ripe Bananas 5 Pack
5pk · £0.18 each£0.90Tesco Perfectly Ripe Avocados Twin Pack
2pk · £0.90 each£1.80Tesco Cauliflower Cheese 600G
600g · £6.25/kg£3.75Tesco British Extra Mature Grated Cheddar Cheese 250 G
250g · £11.60/kg£2.90Tesco Free Range Eggs Medium 6 Pack
6pk · £0.35 each£2.10Tesco Medium Whole Chicken 1.3-1.7kg
1kg · £4.50/kg£4.50£4.45 Clubcard (£4.45/kg)Tesco Grated Red Leicester 250 G
250g · £11.60/kg£2.90Tesco Mozzarella & Cheese Mix 250g
250g · £11.60/kg£2.90Petits Filous Strawberry & Apricot Kids Yoghurt Big Pots 4x85g
85g · £28.82/kg£2.45Warburtons Toasting Breakfast Muffins 4 Pack
4pk · £0.43 each£1.70£1.50 Clubcard (£0.38 each)Jason's Recipe No 08 White Sourdough Ciabattin Bread 580g
580g · £5.00/kg£2.90Tesco Finest Scottish Smoked Salmon Mild and Delicate 100g
100g · £70.00/kg£7.00£5.50 Clubcard (£55.00/kg)Tesco Sweet Peppers 500G
500g · £4.60/kg£2.30Tesco Thin Cut Beef Steaks 395G
395g · £15.06/kg£5.95Tesco Breaded Chicken Goujons 270g
270g · £11.48/kg£3.10Tesco Finest British S/A Pork Belly Slices 500G
500g · £14.00/kg£7.00£5.00 Clubcard (£10.00/kg)Freshlay Golden Yolks Free Range Eggs 10 Pack 540G
10pk · £0.53 each£5.25Tesco Finest 4 White Rolls with Sourdough
4pk · £0.49 each£1.95Shazans Chicken Drumsticks 1Kg
1kg · £5.75/kg£5.75Tesco Celebration Cupcakes - Vanilla 6 Pack
6pk · £1.08 each£6.45Yorkshire Provender Roast Chicken & Vegetables Soup 560g
560g · £7.59/kg£4.25£3.80 Clubcard (£6.79/kg)Happy Egg Free Range Eggs Large 10 Pack
10pk · £0.51 each£5.10
Meal deals
£5.50 Meal Deal Clubcard Price £6 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Finest* Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£6.00£5.50 Clubcard£3.85 Meal Deal Clubcard Price £4.25 Meal Deal Regular Price
Selected Drink + Snack + Tesco Or Branded Sandwich, Wrap, Roll, Salad Or Sushi£4.25£3.85 ClubcardWASABI DINE Meal Deal for £10 Clubcard Price
Buy 1 Main, 1 Sauce & 1 Side£10.00Unlock with ClubcardITSU Meal Deal for £7 Clubcard Price
Buy 1 Noodle, 1 Broth & 1 Gyoza£7.00Unlock with Clubcard