Skip to:ContentFooter
Deliveroo
  • Save with Clubcard
    Save with Clubcard
  • Meal Deals
    Meal Deals
  • Fruit
    Fruit
  • Vegetables
    Vegetables
  • Salad & Herbs
    Salad & Herbs
  • Milk, Eggs, Dairy
    Milk, Eggs, Dairy
  • Cheese
    Cheese
  • Yoghurt
    Yoghurt
  • Meat, Poultry, Fish
    Meat, Poultry, Fish
  • Meat Alternatives
    Meat Alternatives
  • Deli, Dips, Food To Go
    Deli, Dips, Food To Go
  • Bakery
    Bakery
  • Pizza, Pasta, Ready Meals
    Pizza, Pasta, Ready Meals
  • Desserts
    Desserts
  • Ice Cream
    Ice Cream
  • Frozen
    Frozen
  • Crisps, Snacks, Biscuits
    Crisps, Snacks, Biscuits
  • Chocolate & Sweets
    Chocolate & Sweets
  • Fruit Juice & Smoothies
    Fruit Juice & Smoothies
  • Water, Soft Drinks, Mixers
    Water, Soft Drinks, Mixers
  • Beer & Cider
    Beer & Cider
  • Wine & Sparkling
    Wine & Sparkling
  • Spirits & Premixed Drinks
    Spirits & Premixed Drinks
  • Cooking Sauces & Ingredients
    Cooking Sauces & Ingredients
  • Tins & Cans
    Tins & Cans
  • Sugar, Flour, Baking
    Sugar, Flour, Baking
  • Rice, Pasta, Pulses, Noodles
    Rice, Pasta, Pulses, Noodles
  • Table Sauces & Condiments
    Table Sauces & Condiments
  • Tea, Coffee, Hot Drinks
    Tea, Coffee, Hot Drinks
  • Cereal & Cereal Bars
    Cereal & Cereal Bars
  • Jams, Honey, Spreads
    Jams, Honey, Spreads
  • Baby
    Baby
  • Laundry, Cleaning, Household
    Laundry, Cleaning, Household
  • Pet
    Pet
  • Sexual Wellness
    Sexual Wellness
  • Beauty & Toiletries
    Beauty & Toiletries
  • Health Care
    Health Care
  • Flowers
    Flowers
  • Gifts, Parties, Toys
    Gifts, Parties, Toys
  • Tobacco & Vaping
    Tobacco & Vaping

Natural Yoghurts

  • Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 500G

    500g · £2.60/kg
    £1.30
  • Tesco Greek Style Natural Yogurt 1Kg

    1kg · £2.05/kg
    £2.05
  • Tesco Finest Greek Yogurt 500G

    500g · £6.20/kg
    £3.10
  • Tesco Finest Greek Yoghurt 1KG

    1kg · £5.05/kg
    £5.05
  • Tesco Natural Yogurt 500G

    500g · £2.90/kg
    £1.45
  • Tesco Lactose Free Greek Yogurt 400G

    400g · £5.25/kg
    £2.10
  • Yeo Valley Organic Greek Recipe 5% Fat Natural 850g

    850g · £7.76/kg
    £6.60
  • Yeo Valley Organic 5% Greek Recipe Yogurt 450g

    450g · £10.67/kg
    £4.80
    £3.80 Clubcard (£8.44/kg)
  • Yeo Valley Organic Greek Recipe 0% Fat Natural 850g

    850g · £7.76/kg
    £6.60
  • Yeo Valley Organic 0% Greek Recipe Yogurt 450g

    450g · £10.67/kg
    £4.80
    £3.80 Clubcard (£8.44/kg)
  • St Helen's Farm Natural Goats Milk Yogurt 450G

    450g · £7.67/kg
    £3.45
    £2.80 Clubcard (£6.22/kg)
  • Yeo Valley Organic Kefir Natural 950g

    950g · £6.84/kg
    £6.50
  • Tesco Greek Style Yogurt 4 X 100G

    400g · £5.13/kg
    £2.05
  • Pakeeza Natural Yogurt 900G

    900g · £3.22/kg
    £2.90
    £2.40 Clubcard (£2.67/kg)
  • Yeo Valley Greek Style Natural Yogurt 950G

    950g · £6.11/kg
    £5.80
    £3.50 Clubcard (£3.68/kg)
  • Lancashire Farm Greek Style Yogurt 1Kg

    1kg · £3.75/kg
    £3.75
    £3.05 Clubcard (£3.05/kg)
  • Tesco 0% Fat Natural Yogurt 500G

    500g · £2.90/kg
    £1.45
  • Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 1Kg

    1kg · £2.05/kg
    £2.05
  • Yeo Valley Organic Natural Yogurt 4X110g

    4pk · £30.00/kg
    £3.30
  • Yeo Valley Organic Natural Yogurt 450G

    450g · £6.33/kg
    £2.85
    £1.75 Clubcard (£3.89/kg)
  • Yeo Valley Organic Natural Yogurt 950G

    950g · £5.05/kg
    £4.80
    £3.25 Clubcard (£3.42/kg)
  • Creamfields Fat Free Greek Style Natural Yogurt 500G

    500g · £2.60/kg
    £1.30
  • Bio&Me Kefir Live Yoghurt - Original 350g

    350g · £7.86/kg
    £2.75
    £2.35 Clubcard (£6.71/kg)
  • Tesco 0% Fat Greek Style Yogurt 4X100g

    400g · £5.13/kg
    £2.05
  • Arla Skyr Natural Icelandic Style Yogurt 450g

    450g · £6.89/kg
    £3.10
    £2.00 Clubcard (£4.44/kg)
  • Onken Set Natural Yogurt 1kg

    1kg · £3.65/kg
    £3.65
  • Tesco Finest 0% Fat Greek Yoghurt 1KG

    1kg · £5.05/kg
    £5.05
  • Biotiful Gut Health Greek Recipe Strained Kefir Yogurt 0% Fat 450g

    450g · £9.67/kg
    £4.35
    £3.35 Clubcard (£7.44/kg)
  • Biotiful Gut Health Greek Recipe Strained Kefir Yogurt 3% Fat 450g

    450g · £9.67/kg
    £4.35
    £3.35 Clubcard (£7.44/kg)
  • Biotiful Gut Health Kefir Natural Yogurt Original 1kg

    1kg · £5.20/kg
    £5.20
    £4.35 Clubcard (£4.35/kg)
  • Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt 350g

    350g · £7.86/kg
    £2.75
    £2.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Yeo Valley Natural Greek Style Yogurt 450G

    450g · £7.56/kg
    £3.40
  • Onken Set Natural Yogurt 450g

    450g · £6.22/kg
    £2.80
  • Creamfields Greek Style Natural Yogurt 500G

    500g · £2.60/kg
    £1.30
  • Henna Fat Free Natural Yogurt 1kg

    1kg · £2.55/kg
    £2.55
    £2.15 Clubcard (£2.15/kg)
  • siggi's skyr Natural 0% fat Icelandic style yogurt 450g

    450g · £9.33/kg
    £4.20
    £2.85 Clubcard (£6.33/kg)
  • siggi's skyr Natural 5% fat Icelandic style yogurt 450g

    450g · £9.33/kg
    £4.20
    £2.85 Clubcard (£6.33/kg)
  • Lancashire Farm Whole Milk Yogurt 1Kg

    1kg · £2.65/kg
    £2.65
    £2.00 Clubcard (£2.00/kg)
  • Lancashire Farm Fat Free Natural Yogurt 1kg

    1kg · £2.65/kg
    £2.65
    £2.00 Clubcard (£2.00/kg)
  • Fage Total 5% Fat Greek Recipe Yogurt 950G

    950g · £7.68/kg
    £7.30
  • Fage Total 0%Fat Greek Recipe Yogurt 950G

    950g · £7.68/kg
    £7.30
  • Fage Total 5% Fat Greek Recipe Yogurt 450G

    450g · £10.78/kg
    £4.85
  • Fage Total 0%Fat Greek Recipe Yogurt 450G

    450g · £10.78/kg
    £4.85
  • Yeo Valley Natural Yogurt 150G

    150g · £8.00/kg
    £1.20
  • Arla Skyr Creamy Natural Yogurt 450G

    450g · £6.89/kg
    £3.10
  • Fage Total 0% Fat Greek Recipe Yogurt 150G

    150g · £14.00/kg
    £2.10
  • Tesco Greek Style Yogurt 500G

    500g · £2.60/kg
    £1.30
  • Tesco Natural Yogurt 1Kg

    1kg · £2.85/kg
    £2.85
  • Tesco Finest 0% Fat Greek Yogurt 500G

    500g · £6.20/kg
    £3.10
  • Creamfields Low Fat Natural Yogurt 500G

    500g · £1.60/kg
    £0.80
  • View all (53)

Flavoured Yoghurts

  • Muller X MYProtein Mixers Banana Split Protein Yogurt with Chocolate Crunch 140g

    140g · £16.43/kg
    £2.30
  • Muller X MYProtein Mixers Cookies & Cream Protein Yogurt with Mini Cookies 140g

    140g · £16.43/kg
    £2.30
  • Muller X MYProtein Mixers Strawberries & Cream Protein Yogurt with Mini Cookies 140g

    140g · £16.43/kg
    £2.30
  • Tesco Finest Madagascan Vanilla Yogurt 150G

    150g · £8.67/kg
    £1.30
  • Arla Protein Yogurt - Passionfruit & Papaya 200g

    200g · £7.50/kg
    £1.50
  • Muller Bliss Whipped Greek Style Yogurt Strawberries & Cream 4x100g

    4pk · £38.50/kg
    £3.85
  • Muller Corner Red Fruits & Blackberry Yogurts 6 X 136G

    6pk · £40.44/kg
    £5.50
    £4.05 Clubcard (£29.78/kg)
  • Muller Corner Yogurts - Strawberry, Peach & Apricot 6 x 136g

    6pk · £40.44/kg
    £5.50
    £4.05 Clubcard (£29.78/kg)
  • Muller Corner Strawberry Shortcake & Chocolate Digestive Yogurts 6 x 124g

    6pk · £44.35/kg
    £5.50
    £4.05 Clubcard (£32.66/kg)
  • Activia Vanilla Yoghurt & Honey Granola Breakfast Topper with Spoon 165g

    165g · £13.33/kg
    £2.20
  • Yeo Valley Strawberry Yogurt 450G

    450g · £6.00/kg
    £2.70
  • Arla Protein Yogurt - Strawberry 200g

    200g · £7.50/kg
    £1.50
  • Muller Corner Vanilla & Banana Yogurts with Chocolate Balls & Flakes 6 x 124g

    6pk · £44.35/kg
    £5.50
    £4.05 Clubcard (£32.66/kg)
  • Arla Protein Yogurt - Raspberry 200g

    200g · £7.50/kg
    £1.50
  • Arla Protein Blueberry Yogurt 200G

    200g · £7.50/kg
    £1.50
  • Yeo Valley Organic Whole Milk Lemon Curd Yogurt 450G

    450g · £6.00/kg
    £2.70
  • Muller Corner Strawberry Yogurt 136G

    136g · £8.46/kg
    £1.15
  • Smarties Split Pot Vanilla Flavour Yogurt 4X107g

    4pk · £35.51/kg
    £3.80
    £3.25 Clubcard (£30.37/kg)
  • CREAMFIELDS BERRY MEDLEY LOW FAT YOGURT 6X125G

    6pk · £10.80/kg
    £1.35
  • Muller Corner Toffee Hoops Yogurt 124G

    124g · £9.27/kg
    £1.15
  • Lindahls Protein+ Immunity Strawberry Flavour fat free quark 150g

    150g · £11.67/kg
    £1.75
  • Muller Corner Strawberry Yogurt with White Chocolate Shortcake Balls 124g

    124g · £9.27/kg
    £1.15
  • Muller Corner Vanilla Yogurt with Chocolate Digestive Biscuits

    124g · £9.27/kg
    £1.15
  • Muller Corner Banana Chocolate Flakes Yogurt 124g

    124g · £9.27/kg
    £1.15
  • Muller Corner Vanilla Chocolate Yogurt 124g

    124g · £9.27/kg
    £1.15
  • Lindahls Kvarg White Chocolate 150G

    150g · £11.67/kg
    £1.75
  • Muller Corner Originals Yogurts - Mississippi Mud Pie Inspired 4 x 124g

    4pk · £29.44/kg
    £3.65
  • Muller Light Greek Boost Bowl Mango & Passionfruit Yogurt with Granola 170g

    170g · £13.53/kg
    £2.30
  • Ski Smooth Strawberry & Raspberry Yogurt 4X120g

    4pk · £17.50/kg
    £2.10
  • Activia Gut Health Kefir - Strawberry & Raspberry 2 x 150g

    300g · £5.83/kg
    £1.75
  • Muller Light Greek Boost Bowl Strawberry & Raspberry Yogurt with Granola 170g

    170g · £13.53/kg
    £2.30
  • Tesco High Protein Strawberry Yogurt 200g

    200g · £5.25/kg
    £1.05
  • Yeo Valley Honey Greek Style Yogurt 450G

    450g · £7.56/kg
    £3.40
  • Nomadic Yogurt & Oat Clusters - Double Choc 169g

    169g · £14.20/kg
    £2.40
  • Muller Light Desserts White Chocolate 4x90g

    4pk · £30.00/kg
    £2.70
  • Muller Light Toffee Yogurt 160G

    160g · £8.13/kg
    £1.30
  • GetPRO 25g Protein Yoghurt Pouch - Banana 200g

    200g · £10.25/kg
    £2.05
  • GetPro 20g Chocolate High Protein Mousse 200g

    20g · £160.00/kg
    £3.20
  • Graham's Skyr Passion Fruit Mango Papaya Yogurt 150G

    150g · £7.33/kg
    £1.10
  • Creamfields Mango, Papaya & Passion Fruit Low Fat Yogurt 450g

    450g · £2.44/kg
    £1.10
  • GetPro 18g Chocolate & Hazelnut High Protein Pudding 180g

    18g · £147.22/kg
    £2.65
  • Muller Bliss Whipped Greek Style Salted Caramel Cheesecake Yogurts 4x100g

    4pk · £38.50/kg
    £3.85
  • Fage Fruits Thick & Smooth Strained Yoghurt - Mango & Passion Fruit 380g

    380g · £9.61/kg
    £3.65
    £3.00 Clubcard (£7.89/kg)
  • Fage Fruits Strawberry Strained Yoghurt 380g

    380g · £9.61/kg
    £3.65
    £3.00 Clubcard (£7.89/kg)
  • Tesco Greek Style Yogurt with Honey 450g

    450g · £4.67/kg
    £2.10
  • Nomadic Low Fat Yogurt & Oat Clusters - Strawberry 169g

    169g · £14.20/kg
    £2.40
  • Activia Fibre Gut Health Yoghurt - Walnut & Oat 4x115g

    460g · £8.15/kg
    £3.75
  • Bonne Maman Raspberry Yoghurt 4x115g

    4pk · £31.74/kg
    £3.65
  • Bonne Maman Rhubarb Yoghurt 4x115g

    4pk · £31.74/kg
    £3.65
  • Tesco Finest Strawberry Yogurt 150G

    150g · £8.67/kg
    £1.30
  • View all (137)

Kids Yoghurts

  • The Collective Dairy Super Spoonies Immunity Supportin Strawberry & Berries Yoghurt 6x42g

    6pk · £76.19/kg
    £3.20
  • The Collective Dairy Super Spoonies Brain Fuellin Peach & Apricot Yoghurt 6x42g

    6pk · £76.19/kg
    £3.20
  • Wildlife Choobs Strawberry Kids Yoghurt Tubes 6x37g

    6pk · £39.19/kg
    £1.45
  • Wildlife Choobs Strawberry Raspberry & Apricot Kids Yoghurt Tubes 6x37g

    6pk · £39.19/kg
    £1.45
  • Frubes Strawberry Kids Yoghurt Tubes Multipack 9x37g

    9pk · £82.43/kg
    £3.05
  • Frubes Banana And Strawberry Yogurts 9X37g

    9pk · £82.43/kg
    £3.05
    £1.90 Clubcard (£51.35/kg)
  • Munch Bunch Squashums Yogurt - Strawberry 5x60g

    5pk · £54.17/kg
    £3.25
  • Yeo Valley Organic Little Yeos Fruity Favourites Kids Yogurt 4x85g

    4pk · £31.18/kg
    £2.65
    £2.00 Clubcard (£23.53/kg)
  • The Collective Suckies Natural + Vitamin D Yoghurt Pouch 90g

    90g · £14.44/kg
    £1.30
  • Petits Filous Strawberry Raspberry & Apricot Kids Yoghurt Pots Multipack 18x47g

    6pk · £87.23/kg
    £4.10
  • Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Big Pots 4 x 85g

    4pk · £28.82/kg
    £2.45
    £1.90 Clubcard (£22.35/kg)
  • Petits Filous Strawberry & Apricot Kids Yoghurt Big Pots 4x85g

    85g · £28.82/kg
    £2.45
  • Petits Filous Kids Strawberry & Raspberry Yoghurt Small Pots 6 x 47g

    47g · £53.19/kg
    £2.50
  • Peppa Pig Strawberry Kids Yoghurt Pots 6x45g

    45g · £33.33/kg
    £1.50
  • Petits Filous Raspberry Dairy Free Kids Yoghurt Pots 4x95g

    4pk · £35.79/kg
    £3.40
  • Onken Kids Raspberry & Banana Yoghurt 4 x 90g

    4pk · £28.89/kg
    £2.60
  • Munch Bunch Double Up Strawberry Raspberry Kids Yoghurt Pots 4x85g

    4pk · £25.88/kg
    £2.20
  • Munch Bunch Double Up Fromage Frais Strawberry Vanilla 4 x 85g (340g)

    4pk · £25.88/kg
    £2.20
  • Munch Bunch Double Up Strawberry Banana Fromage Frais 4X85g

    4pk · £25.88/kg
    £2.20
  • Creamfields 4 Pack Strawberry Raspberry Yogurt Pouches 320G

    4pk · £17.50/kg
    £1.40
  • Yollies Strawberry Yogurt 4 X25g

    4pk · £86.00/kg
    £2.15
  • Actimel Kids Strawberry & Banana Lunchbox Yoghurt Drink Multipack 4x100g

    400g · £6.63/kg
    £2.65
  • Munch Bunch Strawberry Lunchbox Kids Yoghurt Drink 6x90g

    6pk · £26.11/kg
    £2.35
  • Bluey Berry Yogurt Pouch 85g

    85g · £12.94/kg
    £1.10
  • Petits Filous Strawberry Drinking Yogurt 4 x 100g

    4pk · £31.00/kg
    £3.10
  • Yeo Valley Organic Little Yeos No Added Sugar Kids Yogurt 6x42g

    6pk · £63.10/kg
    £2.65
    £2.15 Clubcard (£51.19/kg)
  • The Collective Suckies Banana Yogurt 90G

    90g · £14.44/kg
    £1.30
  • The Collective Suckies Peach Apricot Yogurt 90G

    90g · £14.44/kg
    £1.30
  • The Collective Suckies Strawberry Kids Yoghurt Pouch 90g

    90g · £14.44/kg
    £1.30
  • The Collective Suckies No Added Sugar Mango & Peach Kids Yoghurt Pouch 90g

    90g · £14.44/kg
    £1.30
  • The Collective No Added Sugar Suckies Strawberry & Banana Yoghurt 90g

    90g · £14.44/kg
    £1.30
  • Tesco Fromage Frais Pouches - Strawberry & Raspberry 4 x 80g

    320g · £7.66/kg
    £2.45
  • Creamfields Apricot Strawberry Raspberry Fromage Frais 12 X 50G

    12pk · £22.00/kg
    £1.10
  • Petits Filous Greek Style Strawberry Yogurt Pouch 4x85g

    4pk · £43.53/kg
    £3.70
  • Bluey Strawberry Yogurt Pouch 85g

    85g · £12.94/kg
    £1.10
  • Bluey Fromage Frais Strawberry & Apricot 4x85g

    4pk · £22.35/kg
    £1.90
  • Yoplait Frubes Yoghurt Tubes - Strawberry, Red Berry & Peach 9x37g

    9pk · £82.43/kg
    £3.05
  • The Collective Suckies Raspberry Yogurt 90G

    90g · £14.44/kg
    £1.30

Yoghurt Drinks

  • Tesco Gut Sense Kefir Drink Plain 750ml

    £3.60
  • Mlekovita Kefir - Strawberry 1kg

    1kg · £2.80/kg
    £2.80
  • Pakeeza Thick Yogurt Drink - Passion Fruit 330g

    330g · £5.15/kg
    £1.70
  • Pakeeza Mango Lassi Thick Yogurt Drink 330G

    330g · £5.15/kg
    £1.70
    £1.40 Clubcard (£4.24/kg)
  • Yoplait KPOP Strawberry Yogurt Drink 4x180g

    4pk · £17.22/kg
    £3.10
    £2.60 Clubcard (£14.44/kg)
  • Actimel Immune Support Live Yoghurt Drink - Multifruit 8x100g

    800g · £6.06/kg
    £4.85
  • Pakeeza Ayran Lassi 1Kg

    1kg · £3.50/kg
    £3.50
    £2.90 Clubcard (£2.90/kg)
  • Tesco Cholesterol Reducing Strawberry Yogurt Drink 6 X100g

    600g · £6.83/kg
    £4.10
  • Tesco Cholesterol Reducing Blueberry Yogurt Drink 6 X100g

    600g · £6.83/kg
    £4.10
  • Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Vanilla 1 Litre

    £4.40
  • Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Strawberry 1 Litre

    £4.40
  • Activia Kefir Strawberry Gut Health Yoghurt Drink 280ml

    £2.15
    £1.40 Clubcard
  • Activia Kefir Natural Gut Health Yoghurt Drink 280ml

    £2.15
  • Yop Strawberry Multiserve Yoghurt Drink 825g

    825g · £2.97/kg
    £2.45
  • Actimel Strawberry Fat Free Immunity Live Yoghurt Drink Multipack 8x100g

    8pk · £48.50/kg
    £4.85
  • Nomadic Ayran Natural Yogurt Drink 1L

    £2.85
  • Actimel+ Triple Action 100% Vitamin D Strawberry & Pomegranate Yoghurt Drink 8x100g

    8pk · £54.50/kg
    £5.45
  • Actimel Strawberry Immunity Live Yoghurt Drink Multipack 8X100g

    8pk · £0.61 each
    £4.85
  • Nomadic Exotic Yogurt Drink - Mango Lassi 500ml

    £2.30
  • Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Strawberry 500ml

    £2.90
  • Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Original 1 Litre

    £4.40
  • Bio&Me Kefir Yoghurt Vanilla 350g

    350g · £7.86/kg
    £2.75
    £2.35 Clubcard (£6.71/kg)
  • Yop Raspberry Flavour Yogurt Drink 825g

    825g · £2.97/kg
    £2.45
  • Activia Kefir Blueberry Gut Health Kefir Drink 280g

    280g · £7.14/kg
    £2.00
    £1.40 Clubcard (£5.00/kg)
  • Actimel Forest Fruit Immune Support Yogurt Drink Family Pack 14x100g

    1kg · £6.65/kg
    £6.65
    £3.75 Clubcard (£3.75/kg)
  • Actimel Strawberry Immune Support Yogurt Drink Family Pack 14x100g

    1kg · £6.65/kg
    £6.65
    £3.75 Clubcard (£3.75/kg)
  • Actimel Multifruit Immune Support Yogurt Drink Family Pack 14x100g

    1kg · £6.65/kg
    £6.65
    £3.75 Clubcard (£3.75/kg)
  • Actimel Original Immune Support Yogurt Drink Family Pack 14x100g

    1kg · £6.75/kg
    £6.75
    £3.75 Clubcard (£3.75/kg)
  • Piatnica Skyr Yoghurt Natural 330ml

    £2.00
  • Actimel Blueberry Immunity Live Yoghurt Drink Multipack 8X100g

    8pk · £48.50/kg
    £4.85
  • Biotiful Gut Health Kefir Drink Mango 1ltr

    £4.40
  • Activia Kefir Mango Gut Health Yoghurt Drink 280g

    280g · £7.14/kg
    £2.00
    £1.40 Clubcard (£5.00/kg)
  • Yeo Valley Kefir Yogurt Mango & Passion Fruit 350G

    350g · £7.86/kg
    £2.75
    £2.00 Clubcard (£5.71/kg)
  • Yop Strawberry Yoghurt Drink 500g

    500g · £3.50/kg
    £1.75
  • Tesco Cholesterol Lowering Peach & Apricot Yogurt Drinks 6 x 100g

    600g · £6.83/kg
    £4.10
  • Benecol Raspberry No Added Sugar 6 x 67.5g

    6pk · £86.57/kg
    £5.80
    2 for £7.50 Clubcard
  • Benecol Yogurt Drink - Blueberry 6x67.5g

    6pk · £86.57/kg
    £5.80
    2 for £7.50 Clubcard
  • Tesco Gut Sense Kefir Drink Raspberry 750ml

    £3.60
  • Yeo Valley Organic Kefir Yogurt Drink Mango & Passionfruit 1L

    £4.30
    £3.80 Clubcard
  • Yeo Valley Organic Kefir Yogurt Drink Blueberry 500ml

    £3.40
    £2.85 Clubcard
  • Yeo Valley Organic Kefir Natural Yogurt Drink 500ml

    £3.40
    £2.85 Clubcard
  • Pakeeza Exotic Mango Lassi 1Kg

    1kg · £4.70/kg
    £4.70
    £3.90 Clubcard (£3.90/kg)
  • Lowicz Kefir Yogurt Drink 400G

    400g · £3.25/kg
    £1.30
  • Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Original 500ml

    £2.90
  • Yeo Valley Organic Kefir - Strawberry 4 x 100g

    4pk · £36.00/kg
    £3.60
    £3.10 Clubcard (£31.00/kg)
  • YEO VALLEY ORGANIC KEFIR BLUEBERRY YOGURTS 4X100G

    4pk · £34.50/kg
    £3.45
    £3.10 Clubcard (£31.00/kg)
  • Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Mango 500ml

    £2.90
  • Biotiful Gut Health Kefir Milk Drink Cherry 500ml

    £2.90
  • Yakult Original 8 X 65Ml

    8pk · £0.64 each
    £5.15
  • Mlekovita Kefir Yogurt Style Drink 1 Litre

    £2.65
  • View all (59)

  • View Meat, Poultry, Fish

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo