Skip to:ContentFooter
Deliveroo

Iceland - Hounslow West

Allergens and info

7.30 mi

Matches in-store prices

Shop by category

  • All categories
  • Exclusive Brands
  • Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
  • Dairy
  • Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
  • Bakery
  • Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
  • World Foods
  • Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
  • Toiletries
  • Baby & Infant
  • Household
  • Pet
  • Going the extra mile

    This is an extended delivery order. Delivery times and fees may be higher.
  • Free delivery

    New users only. Min spend £10. Fees apply.

Offers (1042)

  • 0

    Coca Cola 24pk Zero

    7.92L · £1.26/L

    £4.41 off

    £9.99

    £14.40

  • 0

    Iceland 250g Grated Cheddar & Mozzarella

    250g · £13.68/kg

    2 for £5.40

    £3.42

  • 0

    Iceland 7 Smoked Cheese Slices 150g

    150g · £22.80/kg

    2 for £5.40

    £3.42

  • 0

    Iceland 250g Grated Mozzarella

    250g · £13.68/kg

    2 for £5.40

    £3.42

  • 0

    Iceland 370g Barbecue Chicken Drumsticks

    370g · £8.43/kg

    3 for £6

    £3.12

  • 0

    Iceland 300g Nacho Cheese Pasta

    300g · £9.00/kg

    3 for £6

    £2.70

  • 0

    S:a:l:a:d:s Tomato & Herb Pasta 200g

    200g · £13.50/kg

    3 for £6

    £2.70

  • 0

    Iceland 750g Salt & Pepper Chickn Wings

    750g · £6.40/kg

    3 for £12

    £4.80

  • 0

    Iceland 340g Barbecue Chick Skew

    340g · £14.12/kg

    3 for £12

    £4.80

  • 0

    Iceland 4 Pack Garlic & Herb Chicken Skewers

    340g · £14.12/kg

    3 for £12

    £4.80

  • 0

    Pepsi Max 3 Litres

    3L · £1.20/L

    2 for £5.40

    £3.60

  • 0

    Pepsi Max Cherry 3 Litres

    3L · £1.20/L

    2 for £5.40

    £3.60

  • 0

    Iceland 250g Grated Mild Cheddar

    250g · £13.68/kg

    2 for £5.40

    £3.42

  • 0

    Iceland 130g Tikka Chicken Breast Chunks

    130g · £22.15/kg

    3 for £6

    £2.88

  • 0

    Pastry Pantry 2 Pack Steak Bakes

    216g · £13.33/kg

    3 for £6

    £2.88

  • 0

    Iceland 270g Chinese Chicken Wings

    270g · £11.56/kg

    3 for £6

    £3.12

  • 0

    Iceland Hot & Spicy Crunchy Coated Chicken Strips 500g

    500g · £9.60/kg

    3 for £12

    £4.80

  • 0

    Iceland Southern Fried Crunchy Coated Chicken Strips 500g

    500g · £9.60/kg

    3 for £12

    £4.80

  • 0

    Iceland 60 Pack Breaded Chicken Nuggets

    840g · £5.71/kg

    3 for £12

    £4.80

  • 0

    Mexicana Original Cheddar Slices 160g

    160g · £22.13/kg

    2 for £5.40

    £3.54

  • View all (1042)

Fresh or your money back

Covered by our Freshness Promise

  • Old El Paso 6 Large Flour Tortillas 350g

    350g · £5.14/kg
    £1.80
  • Iceland 170g Sirloin Steak

    170g · £35.29/kg
    3 for £14.40
    £6.00
  • Hazlemere Fine Foods Corn on the Cob

    2pk · £3.00/kg
    £1.50
  • Iceland 6 Pack Salad Tomatoes

    £1.20
  • Iceland Chicken Legs with Skin On 400g

    1kg · £5.10/kg
    3 for £14.40
    £5.10
  • Mixed Size 30 Pack Mixed size Eggs

    £6.00
  • Iceland 10pk Large Eggs

    £2.76
  • Iceland 12pk Large F/range Eggs

    £3.72
  • Iceland 1kg Onions

    1kg · £1.50/kg
    £1.50
  • Iceland 270g Chinese Chicken Wings

    270g · £11.56/kg
    3 for £6
    £3.12
  • Iceland 8 Pack Tortilla Wraps

    496g · £3.27/kg
    £1.62
  • Lancashire Farm Natural Bio Yogurt Set 1kg

    1kg · £2.70/kg
    £2.70
  • Müller Myprotein Salted Caramel Flavor Mousse 200g

    200g · £15.00/kg
    5 for £6
    £3.00
  • Activia Cherry Fat Free No Added Sugar Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £3.72/kg
    £1.71 off
    £1.71£3.42
  • Actimel Multifruit Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 8x100g

    800g · £5.63/kg
    2 for £4.80
    £4.50
  • The Halal Butcher Bone in Diced Goat 700g

    700g · £13.71/kg
    £9.60
  • Strings & Things Cheestrings 80g (4x20g)

    4pk · £27.75/kg
    3 for £6
    £2.22
  • Pink Lady 4 Apples

    4pk · £0.71 each
    £2.82
  • Iceland 240g Cooked & Peeled Large King Prawns

    240g · £27.50/kg
    £6.60
  • Iceland 450g Potato Salad

    450g · £6.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 130g Tikka Chicken Breast Chunks

    130g · £22.15/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 227g Strawberries

    227g · £14.54/kg
    2 for £4.80
    £3.30
  • Elephant Atta 8 Chapattis 360g

    360g · £5.67/kg
    £2.04
  • Kingsmill Soft White Bread Thick 800g

    800g · £1.50/kg
    £1.20
  • 10 Cheesy Singles 170g

    170g · £7.06/kg
    £1.20
  • The Halal Butcher Mutton Mix Cuts 700g

    700g · £13.71/kg
    £9.60
  • Pastry Pantry 20 Pack Cocktail Sausages Rolls

    288g · £10.00/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 250g Grated Mild Cheddar

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Iceland 3 Pack Sweet Peppers

    £2.52
  • Pan Bake 6 Sweet Pancakes 450g

    450g · £6.13/kg
    £2.76
  • Müller Rice Original 170g

    170g · £6.71/kg
    8 for £4.80
    £1.14
  • Jason's Sourdough White 580g

    580g · £3.71/kg
    £2.15
  • Rustlers The Protein Packed Chicken Muffin with Cheese & Tomato Ketchup 154g

    154g · £19.48/kg
    £3.00
  • Henna Fat Free Natural Yogurt 1kg

    1kg · £2.15/kg
    £2.15
  • Iceland 170g Tenderstem Broccoli

    170g · £12.35/kg
    £2.10
  • Warburtons Danish Lighter White Bread 400g

    400g · £3.75/kg
    £1.50
  • Iceland 6 Pack White Pitta Bread

    360g · £3.00/kg
    £1.08
  • Iceland 325g 5% Lean Beef Mince

    325g · £16.62/kg
    £5.40

Month End Madness!

View all (41)
  • Clover 1kg

    1kg · £5.10/kg
    2 for £6
    £5.10
  • Dairylea 6pk Jumbo Dunkers

    246g · £16.10/kg
    2 for £6
    £3.96
  • Dairylea Dunkers Ritz Cheese Snacks 6 x 43g

    6pk · £15.35/kg
    2 for £6
    £3.96
  • Activia Peach Fat Free No Added Sugar Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £3.72/kg
    £1.71 off
    £1.71£3.42
  • Activia Strawberry Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £3.72/kg
    £1.71 off
    £1.71£3.42
  • Activia Rhubarb Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    4pk · £3.72/kg
    £1.71 off
    £1.71£3.42
  • Activia Cherry Fat Free No Added Sugar Gut Health Fruit Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £3.72/kg
    £1.71 off
    £1.71£3.42
  • Activia Mango Gut Health Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £3.72/kg
    £1.71 off
    £1.71£3.42
  • Activia Fibre Walnut & Oat Gut Health Breakfast Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £3.91/kg
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • Activia Fibre Berries & Cereals Gut Health Breakfast Yoghurt Multipack 4x115g

    460g · £3.91/kg
    £1.80 off
    £1.80£3.60
  • Heinz Baked Beans 4 x 415g

    415g · £7.23/kg
    £0.60 off
    £3.00£3.60
  • Heinz No Added Sugar Baked Beans in a Rich Tomato Sauce 4 x 415g

    415g · £7.23/kg
    £0.60 off
    £3.00£3.60
  • HP Brown Sauce 600g

    600g · £5.00/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Heinz Seriously Good Mayonnaise 775g

    775g · £3.87/kg
    £1.80 off
    £3.00£4.80
  • Heinz Salad Cream Original 605g

    605g · £4.96/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Heinz Barbecue Sauce 570ml

    570ml · £5.26/L
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Heinz 700g Tomato Ketchup

    700g · £4.29/kg
    £1.38 off
    £3.00£4.38
  • Heinz Light Mayonnaise 815g

    815g · £3.68/kg
    £1.80 off
    £3.00£4.80
  • Heinz Salad Cream Light 30% Less Fat 605g

    605g · £4.96/kg
    £1.20 off
    £3.00£4.20
  • Heinz 50% Less Sugar & Salt Tomato Ketchup 665g

    605ml · £4.96/L
    £1.38 off
    £3.00£4.38

Viral Picks & Customer Favourites!

View all (23)
  • Birds Eye Southern Fried Chicken Popstars 150g

    150g · £22.00/kg
    £3.30
  • Iceland 4 Pack Flamegrilled Tandoori Chicken Skewers

    340g · £14.12/kg
    £4.80
  • Cater-Now Meats 2.5kg Chicken Breast Fillets

    2.5kg · £4.80/kg
    £12.00
  • Iceland 490g Battered Katsu Curry Chicken Balls

    490g · £9.80/kg
    £4.80
  • Iceland 300g Halloween Spooky Chicken Shapes

    300g · £8.00/kg
    £2.40
  • Iceland 325g Safari Chicken Shapes

    325g · £7.38/kg
    £2.40
  • Myprotein 350g Chicken Korma With Rice

    350g · £14.57/kg
    3 for £14.40
    £5.10
  • TGI Fridays 6 Pack Seasoned Tornado Potato Skewers

    450g · £10.67/kg
    £4.80
  • Myprotein 350g Mango & Habanero Chicken With Rice

    350g · £14.57/kg
    3 for £14.40
    £5.10
  • Slimming World 550g Tomato & Mozzarella Pasta

    550g · £10.36/kg
    3 for £15
    £5.70
  • Myprotein 600g Sticky Honey Special Fried Rice

    600g · £12.00/kg
    £7.20
  • Myprotein 600g Chicken Arrabbiata

    600g · £12.00/kg
    £7.20
  • Myprotein 600g Chicken Tikka Makhani

    600g · £12.00/kg
    £7.20
  • Myprotein 600g Chicken Fajita Mac & Cheese

    600g · £12.00/kg
    £7.20
  • Myprotein 375g Takeaway Hot Chicken Tikka Masala

    375g · £15.20/kg
    2 for £10.80
    £5.70
  • Myprotein 375g Char Siu Honey Chicken

    375g · £15.20/kg
    2 for £10.80
    £5.70
  • Slimming World 550g Chicken Burrito Lasagne

    550g · £10.36/kg
    3 for £15
    £5.70
  • Slimming World Free Food Lunch Bowls Chicken Tikka & Rice 400g

    400g · £12.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 20 Pack Breaded Chicken Goujons (Non Flashed)

    320g · £9.38/kg
    3 for £6
    £3.00
  • Goodfella's New York Style Deli Slice Pepperoni 140g

    140g · £17.14/kg
    £2.40

Traitors - Who Can You Trust?

View all (97)
  • The Traitors 12 Pack The Round Table Jalapeno Wheel

    288g · £20.83/kg
    £6.00
  • Bernard Matthews 6 Cheesy Hamwich 345g

    345g · £7.83/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Bernard Matthews 7 Chicken Dinosaurs 350g

    350g · £7.71/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Bernard Matthews Chicken Mini Kievs 295g

    295g · £9.15/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Bernard Matthews 8 Chicken Unicorns 336g

    336g · £8.04/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Bernard Matthews 6 Golden Chicken Drummers 300g

    300g · £9.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • The Traitors 2 Pack Death By Chocolate Brownies

    166g · £18.07/kg
    £3.00
  • The Traitors 4 Pack Chocolate Muffins

    380g · £14.21/kg
    £5.40
  • 800g Medium Tiger Bloomer

    800g · £2.63/kg
    £2.10
  • Iceland 2 Pack Scotch Eggs

    226g · £9.29/kg
    3 for £6
    £2.10
  • Iceland 7 Slice Extra Free Peppered Ham

    117g · £23.08/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 6 Roast Chicken

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 4 Pack Sliced Thick Gammon Ham

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland 100g Finely Sliced Roast Chicken

    100g · £27.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Iceland Tuna & Sweetcorn Deli Filler 250g

    250g · £9.60/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Chicken Tikka 250g

    250g · £9.60/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland 130g Tikka Chicken Breast Chunks

    130g · £22.15/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 300g Nacho Cheese Pasta

    300g · £9.00/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Pastry Pantry 2 Pack Steak Bakes

    216g · £13.33/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 370g Roasted Chkn Drumstk

    370g · £8.43/kg
    3 for £6
    £3.12

New For October!

View all (37)
  • Fangtastic Halloween Paint Your Own Skull

    £3.00
  • Fangtastic Halloween Plush Gonk

    £3.00
  • Fangtastic Halloween Paint Your Own Pumpkin

    £3.00
  • Fang-Tastic 1u Halloween Kids Bowl

    £1.20
  • Fangtastic Halloween Crafts Colour Activity Book Halloween

    £3.00
  • Fang-Tastic 1u Halloween Plush Pumpkin

    £4.80
  • Fang-Tastic 1u Halloween Kids Cup

    £1.20
  • Fang-Tastic 1u Halloween Kids Plate

    £1.20
  • Fangtastic Halloween Flashing LED Snap Band 3+

    £1.20
  • Fangtastic Halloween

    £1.20
  • Fang-Tastic 1u Halloween Water Game

    £1.20
  • Fang-Tastic 1 Unit Halloween Gel Window Stickers

    £1.80
  • Fang-Tastic 2 Pack Fright Tape

    £1.20
  • Reese's Peanut Butter 157g

    157g · £28.66/kg
    £4.50
  • HARIBO Selection Box 182g

    182g · £16.48/kg
    £3.00
  • Swizzels Spooky Eyeball Double Lollies 130g

    130g · £9.23/kg
    £1.20
  • Vidal Monster Mix Jelly 150g

    150g · £8.00/kg
    £1.20
  • HARIBO 10 Trick or Treat Mini Bags 160g

    160g · £11.25/kg
    £1.80
  • Screamers Dip & Lick 15 Strawberry Flavour Sour Dip 225g

    225g · £10.67/kg
    £2.40
  • Sour Patch Kids 350g

    350g · £9.43/kg
    £3.30

Protein Picks!

View all (103)
  • Fridge Raiders Grills Satay Skewer 90g (3 x 30g)

    3pk · £26.67/kg
    £2.40
  • Peperami The Original Snack Pack 50g

    50g · £39.60/kg
    £1.98
  • Iceland 270g Chinese Chicken Wings

    270g · £11.56/kg
    3 for £6
    £3.12
  • Iceland 130g Cooked Chicken Breast Chunks

    130g · £22.15/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 5sl Roast Turkey

    80g · £33.75/kg
    3 for £6
    £2.70
  • Chicken Tikka 250g

    250g · £9.60/kg
    3 for £6
    £2.40
  • Iceland 80g BBQ Chicken Slices

    80g · £15.00/kg
    £1.20
  • Iceland 370g Barbecue Chicken Drumsticks

    370g · £8.43/kg
    3 for £6
    £3.12
  • Iceland 160g Tikka Chicken Slc

    160g · £18.00/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 160g Sweet Chilli Chicken Slc

    160g · £18.00/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 80g Cooked Chicken Tikka Slices

    80g · £15.00/kg
    £1.20
  • Iceland 370g Roasted Chkn Drumstk

    370g · £8.43/kg
    3 for £6
    £3.12
  • Iceland Cooked Chicken Breast Slices 190g

    190g · £15.16/kg
    3 for £6
    £2.88
  • Iceland 80g Cooked Chicken Breast Slices

    80g · £15.00/kg
    £1.20
  • Iceland 400g Roasted Chicken Thighs

    400g · £9.00/kg
    £3.60
  • Arla Protein Lemon 200g

    200g · £8.70/kg
    £1.74
  • Arla Protein Natural 200g

    200g · £8.70/kg
    £1.74
  • Müller Myprotein Yogurt Vanilla Flavour 210g

    210g · £8.57/kg
    £1.80
  • Müller Myprotein Yogurt Strawberry Flavour 210g

    210g · £8.57/kg
    £1.80
  • Müller Myprotein Chocolate Flavor Mousse 200g

    200g · £15.00/kg
    5 for £6
    £3.00

Trending Now!

View all (56)
  • Jack Link's Mr Beast Original Protein Bar 3 x 22.5g (67.5g)

    3pk · £57.78/kg
    £3.90
  • Fridge Raiders Grills Satay Skewer 90g (3 x 30g)

    3pk · £26.67/kg
    £2.40
  • Peperami The Original Snack Pack 50g

    50g · £39.60/kg
    £1.98
  • Fridge Raiders Frank's Red Hot 5 x 45g

    5pk · £20.00/kg
    £4.50
  • Iceland 120g Fully Loaded Hunters Chicken

    120g · £25.00/kg
    £3.00
  • Ginsters Limited Edition Haunted Hog Roast Pasty 180g

    180g · £16.67/kg
    £3.00
  • Pukka Lamb Pea & Mint

    205g · £13.17/kg
    £2.70
  • Pastry Pantry 2 Pack Butter Chicken Slices

    216g · £13.33/kg
    £2.88
  • Deli Speciale Pickle Platter 240g

    240g · £22.50/kg
    £5.40
  • Iceland 120g Fully Loaded Ploughman's Mix

    120g · £25.00/kg
    £3.00
  • Deli Speciale Stuffed Cherry Peppers 120g

    120g · £20.00/kg
    £2.40
  • Smoky Sub Melt 100g

    100g · £28.80/kg
    £2.88
  • Iceland 100g Roast Pork Loin

    100g · £27.00/kg
    £2.70
  • Brompton House Halloween Brownies 6 x 20g (120g)

    6pk · £10.00/kg
    £1.20
  • TGI Fridays 2 Pack Rocky Road Slices

    136g · £22.06/kg
    £3.00
  • TGI Fridays 2 Pack S'Mores Brownies

    146g · £20.55/kg
    £3.00
  • TGI Fridays 2 Pack Cookies & Cream Muffins

    204g · £14.71/kg
    £3.00
  • TGI Fridays 2 Pack Indulgent Chocolate Muffins

    214g · £14.02/kg
    £3.00
  • Mr Kipling 6 Christmas Slices

    6pk · £0.50 each
    £3.00
  • Dan Cake Winter Edition Mini Mint Truffle Cakes 140g

    140g · £8.57/kg
    £1.20

Food Hall Chicken Shack

View all (21)
  • Iceland 600g Southern Fried Chicken Popsters

    600g · £7.00/kg
    3 for £12
    £4.20
  • Iceland Takeaway 500g Southern Fried Boneless Thighs

    500g · £9.60/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 450g Southern Fried Crsp Shrd Ch

    450g · £10.67/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland Takeaway 600g Southern Fried Chicken Thighs

    600g · £7.50/kg
    £4.50
  • Iceland Southern Fried Chicken Drumsticks 600g

    600g · £7.50/kg
    3 for £12
    £4.50
  • Iceland Southern Fried Crunchy Coated Chicken Strips 500g

    500g · £9.60/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 475g Southern Fried Chicken Chunks

    475g · £10.11/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland Southern Fried Chicken Wings 600g

    600g · £7.50/kg
    3 for £12
    £4.50
  • Branston Baked Beans in a Rich, Thick, Tomatoey Sauce 410g

    410g · £2.93/kg
    £1.20
  • Mayflower 255g Southern Style Gravy Mix

    255g · £7.06/kg
    £1.80
  • Coca-Cola Original Taste 1.25L Bottle

    1.25L · £2.26/L
    £2.82
  • Diet Coke Cola 1.25L Bottle

    1.25L · £1.92/L
    £2.40
  • Coca-Cola Zero Sugar 1.25L Bottle

    1.25L · £1.92/L
    £2.40
  • Pepsi Max Cherry 1.25 Litres

    1.25L · £1.58/L
    2 for £3
    £1.98
  • Pepsi Max 1.25 Litres

    1.25L · £1.58/L
    2 for £3
    £1.98
  • Coca-Cola Original Taste 1.75L Bottle

    1.75L · £1.85/L
    £3.24
  • Pepsi 1.25 Litres

    1.25L · £1.58/L
    £1.98
  • Iceland Ridiculously Crispy Skin on French Fries 1.2kg

    1.2kg · £2.75/kg
    £3.30
  • Birds Eye The Waffle Fries 500g

    500g · £4.80/kg
    £0.96 off
    £2.40£3.36
  • Iceland Luxury 330g Coleslaw

    330g · £8.18/kg
    3 for £6
    £2.70

Food Hall Steak Night

View all (8)
  • Carte D'or Madagascan Vanilla Ice Cream Tub 900 ml

    900ml · £5.00/L
    £4.50
  • Carte D'or Rich Salted Caramel Ice Cream Tub 900 ml

    900ml · £5.00/L
    £4.50
  • Iceland Luxury 170g Green Vegetable Medley

    170g · £21.18/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Iceland Luxury 400g Carrot & Swede Mash

    400g · £6.75/kg
    2 for £4.80
    £2.70
  • Iceland Luxury 400g Mashed Potato

    400g · £6.75/kg
    £2.70
  • Iceland 1.25 Steak Cut Chips

    1.25kg · £1.92/kg
    £2.40
  • Iceland 400g Beef Rump Steaks

    400g · £18.00/kg
    £2.40 off
    £7.20£9.60
  • Iceland 1 Thick Cut Rump Steak

    454g · £26.43/kg
    £12.00

Food Hall Burger Night

View all (19)
  • Iceland Luxury 4 Sliced Brioche Rolls

    4pk · £0.45 each
    £1.80
  • Iceland 4 Beef Smashed Quarter Pounders 454g

    454g · £11.89/kg
    3 for £14.40
    £5.40
  • Iceland 4 Pack Caramelised Onion Beef Quarter Pounders

    454g · £11.89/kg
    3 for £14.40
    £5.40
  • Iceland 4 Pack Crispy Chicken Burgers

    400g · £10.50/kg
    3 for £12
    £4.20
  • Iceland 4 Pack Spicy Chicken Burgers

    400g · £10.50/kg
    3 for £12
    £4.20
  • Iceland 4 Pack Cajun Chicken Burgers

    400g · £10.50/kg
    3 for £12
    £4.20
  • Iceland 40 Pack Crispy Chicken Nuggets

    840g · £5.71/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 4 Pack British Beef Quarter Pounders

    454g · £9.25/kg
    £4.20
  • Iceland 4 Minted Lamb Quarter Pounder 454g

    454g · £11.89/kg
    3 for £14.40
    £5.40
  • Iceland 4 Pack Double Cheeseburger

    454g · £11.89/kg
    3 for £14.40
    £5.40
  • Iceland Battered Onion Rings 600g

    600g · £4.00/kg
    £2.40
  • Iceland Sweet Potato Fries 600g

    600g · £5.50/kg
    £3.30
  • Iceland 1.25 Steak Cut Chips

    1.25kg · £1.92/kg
    £2.40
  • Iceland 1.25 Crinkle Cut Chips

    1.25kg · £1.92/kg
    £2.40
  • Iceland 10 Pack Mature Cheddar 10 Slices

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Iceland 10 Pack Mild Cheddar Slices

    250g · £13.68/kg
    2 for £5.40
    £3.42
  • Iceland 4 Quarterpounder Burgers

    454g · £11.89/kg
    3 for £14.40
    £5.40
  • Iceland 440g Creamy Coleslaw

    440g · £6.14/kg
    £2.70
  • Florette Sweet & Crunchy 180g

    180g · £6.67/kg
    £1.20

Food Hall The Big Slice

View all (9)
  • Ben & Jerry's Cookie Dough Ice Cream Tub 465ml

    465ml · £9.68/L
    £2.10 off
    £4.50£6.60
  • Ben & Jerry's Chocolate Fudge Brownie Ice Cream Tub 465 ml

    465ml · £9.68/L
    £2.10 off
    £4.50£6.60
  • Ben & Jerry's Phish Food Ice Cream Tub 465 ml

    465ml · £9.68/L
    £2.10 off
    £4.50£6.60
  • Iceland 385g Woodfired BBQ Meat Feast

    385g · £8.57/kg
    £3.30
  • Iceland 380g Woodfired Chicken & Chorizo Pizza

    380g · £8.68/kg
    £3.30
  • Iceland 320g Mozzarella & Cheddar Balls

    320g · £9.38/kg
    3 for £6
    £3.00
  • Iceland 10 Pack Crispy Chilli Cheese Nuggets (Non Flashed)

    200g · £15.00/kg
    £3.00
  • Iceland 14 Pack Mozzarella Sticks (Non Flashed)

    210g · £14.29/kg
    £3.00
  • Iceland 900g Ridic Crispy Wedges

    900g · £3.67/kg
    £3.30

Food Hall China Town

View all (15)
  • Iceland Takeaway 8 Pack Prawn Toast

    200g · £15.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Takeaway 230g Battered Lemon Chicken

    230g · £13.04/kg
    £3.00
  • Iceland Special Fried Rice 350g

    350g · £8.57/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Chinese Style Chicken Curry 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Takeaway 375g Chicken Curry Noodles

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Sweet & Sour Chicken 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Chicken Chow Mein 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Takeaway 229g Sweet & Sour Battered Chicken

    229g · £13.10/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Takeaway 375g Sweet Chilli Chicken Noodles

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Take Away Salt & Pepper Chicken 219g

    219g · £13.70/kg
    £3.00
  • Sharwood's Prawn Crackers 60g

    60g · £40.00/kg
    £2.40
  • Mayflower Chinese Style Extra Hot Curry Sauce Mix 255g

    255g · £7.06/kg
    £1.80
  • Mayflower Chinese Style Medium Curry Sauce Mix 255g

    255g · £7.06/kg
    £1.80
  • Sharwood's Chinese Curry Sauce 425g

    425g · £7.62/kg
    £3.24
  • Iceland Ridiculously Crispy Salt & Pepper Chips 900g

    900g · £3.67/kg
    £3.30

Food Hall Curry Classics

View all (16)
  • Sharwood's 8 Plain Poppadoms

    8pk · £0.35 each
    £2.76
  • Sharwood's Mango Chutney 227g

    227g · £11.89/kg
    £2.70
  • Iceland Takeaway 200g Punjabi Samosas

    200g · £15.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Takeaway 280g Onion Bhajis

    280g · £10.71/kg
    £3.00
  • Iceland Chicken Tikka Masala 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Chicken Korma 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Creamy Butter Chicken 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Chicken Jalfrezi 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Chicken Madras 375g

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Takeaway Beef Madras 375g

    375g · £8.00/kg
    £3.00
  • Iceland Takeaway 375g Chicken Rogan Josh

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland Takeaway 375g Chicken Vindaloo

    375g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland 2 Garlic & Coriander Naan Breads 220g

    220g · £6.55/kg
    £1.44
  • Iceland 2 Naan Breads 220g

    220g · £6.55/kg
    £1.44
  • Leicester Bakery Limited 2 Hand Made Garlic & Coriander Naan Breads

    2pk · £4.50/kg
    £1.80
  • Iceland 1.25 Straight Cut Chips

    1.25kg · £1.92/kg
    £2.40

Food Hall Chippy Tea

View all (15)
  • Harry Ramsden's 2 Pack Salt & Vinegar Battered Cod Fillets

    300g · £22.00/kg
    £6.60
  • Harry Ramsden's 350g Cod Goujons

    350g · £18.86/kg
    £6.60
  • Harry Ramsden's 2 Pack Battered Atlantic Cod Fillets

    300g · £22.00/kg
    £6.60
  • Harry Ramsdens 2 Chip Shop Style Jumbo Haddock Fishcakes 300g

    300g · £14.00/kg
    £4.20
  • Harry Ramsden's 2 Jumbo Battered Atlantic Haddock Fillets 500g

    500g · £20.40/kg
    £10.20
  • Harry Ramsden's 2 Jumbo Battered Atlantic Cod Fillets 500g

    500g · £20.40/kg
    £10.20
  • Harry Ramsden's 6 Jambo Battered Cod Fillet Fish Fingers 500g

    500g · £13.20/kg
    £6.60
  • Harry Ramsden's Jumbo Crispy Battered Wholetail Scampi 300g

    300g · £22.00/kg
    £6.60
  • Harry Ramsden's 850g Triple Cooked Beef Dripping Chips

    850g · £4.94/kg
    £4.20
  • Harry Ramsden's Chip Shop Chips 1kg

    1kg · £4.20/kg
    £4.20
  • Harry Ramsden's Chip Shop Curry Sauce Pots 2 x 150g (300g)

    2pk · £7.00/kg
    £2.10
  • Harry Ramsden's Battered Potato Slices 500g

    500g · £8.40/kg
    £4.20
  • Harry Ramsden's 4 Battered Jumbo Pork Sausages 528g

    528g · £9.09/kg
    £4.80
  • Harry Ramsdens 14 Pack Mini Battered Sausages With Curry Sauce

    364g · £13.19/kg
    £4.80
  • Harry Ramsden's Chip Shop Mushy Pea Pots 2 x 150g (300g)

    2pk · £7.00/kg
    £2.10

Chilled 2 For £4.80

View all (48)
  • Happy Monkey Orange & Mango Smoothies 4 x 180ml

    4pk · £4.17/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland 100% Pressed Apple Juice 1 Litre

    1L · £2.70/L
    2 for £4.80
    £2.70
  • Don Simon Mango Passionfruit Smoothie 1L

    1L · £2.70/L
    2 for £4.80
    £2.70
  • Happy Monkey Strawberry & Banana Smoothies 4 x 180ml

    4pk · £4.17/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Don Simon Orange Smooth 1L

    1L · £2.64/L
    2 for £4.80
    £2.64
  • Happy Monkey Apple & Blackcurrant Smoothies 4 x 180ml

    4pk · £4.17/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Don Simon Mixed Berries Smoothie 1L

    1L · £2.70/L
    2 for £4.80
    £2.70
  • Iceland 100% Pure Squeezed Orange Juice 1 Litre

    1L · £2.70/L
    2 for £4.80
    £2.70
  • Rustlers Spicy Chicken Fillet Burger with Ranch Sauce 159g

    159g · £22.64/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Rustlers The Champion Southern Fried Chicken Sub 158g

    158g · £18.99/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Rustlers The Classic Doner Kebab With Garlic Mayo & Chilli Sauce 148g

    148g · £20.27/kg
    £3.00
  • Rustlers The Ultimate Chicken Sandwich 150g

    150g · £20.00/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Elmlea Double 500ml

    500ml · £6.00/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Iceland 10 Pack Mixed Weight Eggs

    2 for £4.80
    £2.52
  • Cravendale Skimmed 2L

    2L · £1.50/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Cravendale Whole 2L

    2L · £1.50/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Cravendale Semi Skimmed 2L

    2L · £1.50/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Arla BOB Skimmed 2L

    2L · £1.50/L
    2 for £4.80
    £3.00
  • Actimel Strawberry Immune Support Yoghurt Drink Multipack, 8x100g

    8pk · £5.63/kg
    2 for £4.80
    £4.50
  • Alpro Almond No Sugar Chilled Dairy Free Drink 1L

    1L · £2.64/L
    2 for £4.80
    £2.64

Grocery 2 For £4.80

View all (21)
  • Tetley 50 Earl Grey Tea Bags 125g

    125g · £26.40/kg
    2 for £4.80
    £3.30
  • Tetley Green Tea Lemon Tea Bags x50

    100g · £33.00/kg
    2 for £4.80
    £3.30
  • Tetley Camomile Tea Bags x40

    40pk · £55.00/kg
    2 for £4.80
    £3.30
  • Tetley Peppermint Tea Bags x40

    40pk · £51.56/kg
    2 for £4.80
    £3.30
  • Furocity 60g Chocolate Orange Protein Bar

    60g · £45.00/kg
    2 for £4.80
    £2.70
  • Furocity 60g Caramel Protein Bar

    60g · £45.00/kg
    2 for £4.80
    £2.70
  • Furocity 60g Brownie Protein Bar

    60g · £45.00/kg
    2 for £4.80
    £2.70
  • Heinz Tomato Ketchup Zero Added Sugar & Salt 400ml

    400ml · £9.00/L
    2 for £4.80
    £3.60
  • HP Brown Sauce 450g

    450g · £8.00/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Heinz Salad Cream Original 425g

    425g · £8.47/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Nando's Mild Peri-Peri Mayo 265g

    265g · £10.87/kg
    2 for £4.80
    £2.88
  • Blue Dragon Original Sweet Chilli Sauce 315g

    315g · £11.43/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • HP Fruity 470g

    470g · £7.66/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Heinz 460g Top Down Tom Ketchup

    460g · £8.61/kg
    2 for £4.80
    £3.96
  • HP Honey BBQ Sauce 465g

    465g · £7.74/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Nando's Peri-Ketchup 280g

    280g · £10.71/kg
    2 for £4.80
    £3.00
  • Blue Dragon Reduced Sugar Sweet Chilli Sauce 295g

    295g · £12.20/kg
    2 for £4.80
    £3.60
  • Hellmann's Light Mayonnaise 430ml

    430ml · £7.53/L
    2 for £4.80
    £3.24
  • Hellmann's Real Mayonnaise 430ml

    430ml · £7.53/L
    2 for £4.80
    £3.24
  • Diet Coke Cola 3L Bottle

    3L · £1.30/L
    2 for £4.80
    £3.90

Frozen 3 For £12

View all (53)
  • Young's 2 Breaded Extra Large Fish Fillets 300g

    300g · £18.00/kg
    3 for £12
    £5.40
  • Iceland Made With 100% Fish Fillet Strips Crispy 400g

    400g · £12.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Birds Eye 8 Wonderful Cod Breaded Fish Fingers 240g

    240g · £20.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 400g Chip Shop Curry Fish Fillet Strips

    400g · £12.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 4 Breaded Jumbo Cod & Parsley Fishcakes 480g

    480g · £10.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Young's 4 Fish Steaks in a Creamy Parsley Sauce 560g

    560g · £9.64/kg
    3 for £12
    £5.40
  • Iceland 4 Breaded Jumbo Salmon & Dill Fishcakes 480g

    480g · £10.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 300g Cooked & Peeled King Prawns

    300g · £18.00/kg
    3 for £12
    £5.40
  • Birds Eye 2 Wonderful Cod Breaded Fish Fillets 200g

    200g · £27.00/kg
    3 for £12
    £5.40
  • Young's Golden Scampi in Our Crispy Breadcrumb 220g

    220g · £24.55/kg
    3 for £12
    £5.40
  • Iceland 14 Breaded Cod Fishcakes 700g

    700g · £6.86/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Young's 4 Fish Steaks in a Creamy Butter Sauce 560g

    560g · £9.64/kg
    3 for £12
    £5.40
  • Iceland 400g Breaded Fish Goujons

    400g · £12.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Young's Chip Shop 2 Extra Large Beer Batter Fish 300g

    300g · £18.00/kg
    3 for £12
    £5.40
  • Iceland 2 Dusted Lemon & Parsley Yellowfin Sole Fillets 250g

    250g · £19.20/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Birds Eye 6 Proper Chunky Breaded Fish Fingers 360g

    360g · £13.33/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Birds Eye 8 Delightful Haddock Breaded Fish Fingers 240g

    240g · £20.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 280g Breaded Wholetail Scampi

    280g · £17.14/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland Made with 100% Fish Fillet Strips Salt & Vinegar 400g

    400g · £12.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Birds Eye 14 Fish Fingers 350g

    350g · £13.71/kg
    3 for £12
    £4.80

Frozen 5 For £6

View all (14)
  • Birds Eye 8 The Original Potato Waffles 454g

    454g · £5.29/kg
    5 for £6
    £2.40
  • McCain Naked Oven Chips Straight Cut 550g

    550g · £4.36/kg
    5 for £6
    £2.40
  • Whitby Seafoods Fish Bites 140g

    140g · £19.29/kg
    5 for £6
    £2.70
  • Birds Eye 8 Battered Fish Fingers 224g

    224g · £12.05/kg
    5 for £6
    £2.70
  • Whitby Seafoods Battered Scampi Poppers 140g

    140g · £19.29/kg
    5 for £6
    £2.70
  • Whitby Seafoods Mini Fish Goujons 140g

    140g · £19.29/kg
    5 for £6
    £2.70
  • Whitby Seafoods Scampi Poppers 140g

    140g · £19.29/kg
    5 for £6
    £2.70
  • Whitby Seafoods Breaded Prawns 132g

    132g · £20.45/kg
    5 for £6
    £2.70
  • Birds Eye 4 Breaded Cod Fish Cakes 198g

    198g · £13.64/kg
    5 for £6
    £2.70
  • Richmond 8 Thick Pork Sausages 344g

    344g · £6.98/kg
    5 for £6
    £2.40
  • Chicago Town Rapid Slice Ham & Cheese Pizza Stonebaked Crust 140g

    140g · £21.43/kg
    5 for £6
    £3.00
  • Chicago Town Rapid Slice Beef Kebab Pizza Stonebaked Crust 140g

    140g · £21.43/kg
    5 for £6
    £3.00
  • Birds Eye Garden Peas 375g

    375g · £5.60/kg
    5 for £6
    £2.10
  • Birds Eye Green Cuisine 10 Veggie Fingers 284g

    284g · £7.61/kg
    5 for £6
    £2.16

Slimming World 3 For £12

View all (5)
  • Slimming World chips 1kg

    1kg · £4.20/kg
    3 for £12
    £4.20
  • Slimming World Free Food Lunch Bowls Chicken Tikka & Rice 400g

    400g · £12.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Slimming World 400g Bang Bang Chicken Lunch Bowl

    400g · £12.00/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Slimming World 2 Pack Apple Blackberry Cinnamon Crumbles

    230g · £20.87/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Slimming World Free Food Lunch Bowls Pasta Bolognese 400g

    400g · £12.00/kg
    3 for £12
    £4.80

Summer BBQ Skewers!

View all (14)
  • Iceland 4 Pack Glazed Skewer Sweet & Sour

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 4pk Glazed Skewer Teriyaki

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 4 Pack Plain Chicken Skewers With Pepper & Onions

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 4 Pack BBQ Chicken Skewer With Pepper & Onions

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 4 Pack Hot & Spicy Chicken Skewers

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 340g Flamegrilled Salt & Chilli Chicken skewers

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 4 Pack Flamegrilled Shawarma Chicken Skewers

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 4 Pack Garlic & Herb Chicken Skewers

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 4 Pack Peri Peri Chicken Skewers

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland Ready Cooked Satay Chicken Skewers 340g

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland Ready Cooked Chicken Breast Skewers 340g

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 4 Pack Salt & Pepper Chicken Skewers

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland Ready Cooked Sweet Chilli Chicken Skewers 340g

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80
  • Iceland 340g Barbecue Chick Skew

    340g · £14.12/kg
    3 for £12
    £4.80

Shop by category

  • Exclusive Brands
  • Soft Drinks
  • Ice Cream & Lollies
  • Crisps Snacks & Biscuits
  • Frozen Chicken & Meat Products
  • Sweets & Chocolate
  • Dairy
  • Best Ever Pizza Range!
  • Party Food
  • Fresh Fruit, Veg & Salad
  • Frozen Chips & Potato Products
  • Frozen Ready Meals
  • Bakery
  • Vape & Accessories
  • Tea, Coffee & Beverages
  • Food Cupboard
  • Fresh Meat & Poultry
  • Chilled Snacks & Cooked Meats
  • Yoghurts & Desserts
  • The Meat Free Range
  • World Foods
  • Frozen Pies & Pasties
  • Frozen Fruit & Veg
  • Frozen Fish & Seafood
  • Frozen Desserts
  • Toiletries
  • Baby & Infant
  • Household
  • Pet
  • Iceland - Hounslow West

Your basket is empty

This place is currently closed. Check back during business hours to place an order.
Download Deliveroo in the App StoreDownload Deliveroo in the App Store

Products and services

  • Deliveroo Plus

  • Deliveroo for Work

  • Deliveroo Students

  • Deliveroo HOP

  • Gift cards

Browse

  • All brands

  • All cuisines

  • All deals and offers

  • All cities

Work with us

  • Rider

  • Restaurant

  • Grocery

  • Retail

  • Developer

  • Careers

Company

  • About us

  • Newsroom

  • Investors

  • Deliveroo Design

  • Deliveroo Engineering

  • FAQs

  • Contact

  • Terms and conditions

  • Privacy

  • Cookies

  • Modern Slavery Statement

  • Tax Strategy

  • Section 172 Statement

  • Public Authority Requests

  • Accessibility Statement

© 2026 Deliveroo