Cat Food
Waitrose White Tuna Meat with Shrimp in Gravy 80g
80g · £17.50/kg£1.40GOURMET Perle Connoisseur's Selection in Gravy Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £7.06/kg£7.20Waitrose Chicken Collection in Gravy 6x85g
510g · £12.45/kg£6.35Lily's Kitchen Tasty Cuts in Gravy Mixed Multipack Wet Food for Cats 8x85g
680g · £18.09/kg£12.30GOURMET Nature's Creations Chicken Wet Cat Food 85g
85g · £14.12/kg£1.20FELIX As Good As it Looks Mixed Selection in Jelly Wet Cat Food 40x85g
3.4kg · £5.56/kg£18.90Waitrose Tuna & Chicken Collection 6x80g
480g · £14.58/kg£7.00PURINA ONE Senior 7+ Mini Fillets Chicken and Beef Wet Cat Food 8x85g
680g · £8.82/kg£6.00GOURMET Gold Savoury Cake Meat and Fish Variety Wet Cat Food 8x85g
680g · £6.74/kg25% off£4.58£6.10Sheba Select Slices in Gravy Succulent Selection Cat Food 12x85g
1.02kg · £7.55/kg£7.70Sheba Fine Flakes Adult Cat Food Fish Selection in Jelly 12x85g
1.02kg · £7.55/kg£7.70GOURMET Gold Pate Ocean Fish Wet Cat Food 85g
85g · £10.59/kg£0.90Encore Cat Chicken Broth Selection Pouches 5x50g
250g · £20.16/kg20% off£5.04£6.30Waitrose P&L Tuna Collection in Gravy 6x85g
510g · £12.45/kg£6.35GOURMET Gold Succulent Delights Wet Cat Food 8x85g
680g · £6.74/kg25% off£4.58£6.10Whiskas 1+ Fish Favourites Wet Cat Food Pouches in Jelly 12x85g
1.02kg · £5.88/kg£6.00FELIX As Good As it Looks Favourites Selection Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £5.88/kg£6.00FELIX Doubly Delicious Fish Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £5.88/kg£6.00FELIX As Good As it Looks Senior 7+ Meat in Jelly Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £5.88/kg£6.00Whiskas Poultry Feasts Senior Wet Cat Food Jelly Pouches 12x85g
1.02kg · £5.88/kg£6.00FELIX Doubly Delicious 7+ Meaty Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £5.88/kg£6.00Lily's Kitchen Halloween Spooky Chicken Pate for Cats 85g
85g · £17.65/kg£1.50Sheba Fresh & Fine Wet Cat Food Pouches Chicken & Turkey 6x50g
300g · £10.67/kg£3.20Essential Waitrose & Partners Chunks in Gravy 12x100g
1.2kg · £3.79/kg£4.55Encore Treat Whole Tuna Loin 30g
30g · £76.67/kg£2.30GOURMET Revelations Mousse Chicken Wet Cat Food 4x57g
228g · £10.83/kg35% off£2.47£3.80Encore Fish Selection in Jelly 5x50g
250g · £20.16/kg20% off£5.04£6.30Lily's Kitchen Organic Chicken Paté Wet Food for Cats 85g
85g · £16.00/kg20% off£1.36£1.70Encore Tuna With Whitebait 70g
70g · £24.29/kg£1.70Waitrose White Tuna In Gravy 80g
80g · £17.50/kg£1.40GOURMET Gold Pate Recipes Wet Cat Food 8x85g
680g · £6.74/kg25% off£4.58£6.10Whiskas 1+ Poultry Feasts Wet Cat Food Pouches in Jelly 12x85g
1.02kg · £5.88/kg£6.00GOURMET Gold Chunks in Gravy Chicken and Liver Wet Cat Food 85g
85g · £10.59/kg£0.90GOURMET Mon Petit Fish Variety Tuna, Salmon, Trout Wet Cat Food 6x50g
300g · £10.17/kg£3.05GOURMET Perle Ocean Delicacies in Gravy Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £7.06/kg£7.20GOURMET Revelations Mousse Salmon Wet Cat Food 4x57g
228g · £10.83/kg35% off£2.47£3.80GOURMET Mon Petit Meaty Variety Duck, Chicken, Turkey Wet Cat Food 6x50g
300g · £10.17/kg£3.05FELIX As Good As it Looks Senior 7+ Fish in Jelly Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £5.88/kg£6.00Essential Chunks in Jelly with Chicken 400g
400g · £2.88/kg£1.15Essential Waitrose Meat Selection Chunks in Jelly 6x400g
2.4kg · £1.74/kg30% off£4.17£5.95GOURMET Perle Country Medley in Jelly Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £7.06/kg£7.20Whiskas Fish Favourites Senior Wet Cat Food Jelly Pouches 12x85g
1.02kg · £5.88/kg£6.00FELIX Doubly Delicious Meat Selection in Jelly Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £5.88/kg£6.00FELIX As Good As it Looks Kitten Mixed in Jelly Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £5.88/kg£6.00Essential Meat & Fish Selection in Jelly 12x100g
1.2kg · £3.79/kg£4.55Sheba Fine Flakes Adult Cat Food Poultry Selection Jelly 12x85g
1.02kg · £7.55/kg£7.70FELIX As Good As it Looks Ocean Feasts Wet Cat Food 12x85g
1.02kg · £5.88/kg£6.00Webbox Lick-e-Lix Salmon 75g
75g · £25.33/kg£1.90Waitrose Christmas Deli Sticks for Cats 50g
50g · £35.00/kg£1.75Dreamies Mix Cat Treat Biscuits with Turkey & Salmon 60g
60g · £31.67/kg£1.90View all (79)
Cat Litter
Catsan Hygiene Non-Clumping Odour Control Cat Litter 10litre
10L · £1.02/L£10.20Waitrose Wood Pellet Cat Litter 10litre
10L · £0.76/L£7.60Essential Absorbent Cat Litter 10litre
10L · £0.42/L£4.20
Dog Food
Lily's Kitchen Chicken & Duck Grain-Free Dry Dog Food 2.5kg
2.5kg · £11.28/kg£28.20BAKERS Small Dog Chicken Dry Dog Food 1.1kg
1.1kg · £4.68/kg£5.15Harringtons Adult Turkey Dry Food 1.7Kg
1.7kg · £4.24/kg£7.20Waitrose Complete & Balanced Adult Chicken 2.5KG
2.5kg · £2.12/kg£5.30Lily's Kitchen Classic Dinners 6x150g
900g · £12.72/kg£11.45Lily's Kitchen Sunday Lunch Wet Food for Dogs 400g
400g · £10.38/kg£4.15Lily's Kitchen Cottage Pie Wet Food for Dogs 400g
400g · £10.38/kg£4.15Encore Dog Tin Chicken in Broth 156g
156g · £16.03/kg£2.50Butcher's Traditional Recipes Dog Food Trays 12x150g
1.8kg · £5.14/kg£9.25Waitrose Meat Selection in Jelly 6x400g
2.4kg · £2.79/kg£6.70Butcher's Tripe Loaf Recipes 6x400g
2.4kg · £3.46/kg£8.30Essential Terrine With Chicken 150g
150g · £5.33/kg£0.80Lily's Kitchen Organic Chicken Supper Wet Food for Dogs 150g
150g · £12.00/kg25% off£1.80£2.40essential Waitrose & Partners Variety Pack of Chunks in Gravy 6x400g
2.4kg · £2.48/kg£5.95Lily's Kitchen Chicken & Turkey Casserole Wet Food for Dogs 400g
400g · £10.38/kg£4.15Marleybones Lush Lamb Wet Dog Food 390g
390g · £10.77/kg£4.20Lily's Kitchen Lamb Hotpot Wet Food for Dogs 400g
400g · £10.38/kg£4.15Lily's Kitchen Senior Recipe Wet Food for Dogs 400g
400g · £10.38/kg£4.15AATU for Dogs Pork & Wild Boar 400g
400g · £9.75/kg£3.90AATU for Dogs Angus Beef 400g
400g · £9.75/kg£3.90AATU for Dogs Chicken 400g
400g · £9.75/kg£3.90Forthglade Grain Free Adult Lamb Wet Dog Food 395g
395g · £4.08/kg33% off£1.61£2.40Forthglade Adult Sardines Complete Meal 395g
395g · £4.08/kg33% off£1.61£2.40Waitrose Chicken Supreme With Potatoes 300g
300g · £6.17/kg£1.85Scrumbles Chicken Grain Free Wet Dog Food 150g
150g · £8.00/kg25% off£1.20£1.60Scrumbles Duck Grain Free Wet Dog Food 150g
150g · £8.00/kg25% off£1.20£1.60Butcher's Tripe Dog Food Tin 400g
400g · £4.00/kg£1.60Essential Terrine With Lamb 150g
150g · £4.00/kg25% off£0.60£0.80Forthglage Chicken Complete Meal 395g
395g · £3.95/kg35% off£1.56£2.40Lily's Kitchen Organic Dinner for Puppies Wet Food 150g
150g · £12.00/kg25% off£1.80£2.40Waitrose Chicken with Game in Jelly 400g
400g · £3.25/kg£1.30Waitrose Beef Supreme with Potatoes 300g
300g · £6.17/kg£1.85Good Boy Chewy Twists with Chicken 90g
90g · £46.67/kg£4.20Waitrose Dental Sticks 720g
720g · £6.25/kg£4.50Good Boy Chicken Strips 100g
100g · £42.00/kg£4.20Lily's Kitchen Bedtime Biscuits Dog Treats 80g
80g · £53.75/kg£4.30Waitrose Christmas Sausages for dogs with Turkey, Goose and Duck 60g
60g · £30.00/kg£1.80Good Boy Chewy Twists with Chicken 320g
320g · £31.50/kg10% off£10.08£11.20Good Boy Venison Steaks 80g
80g · £50.00/kg£4.00Good Boy Pigs In Blankets 320g
320g · £31.50/kg10% off£10.08£11.20Lily's Kitchen Woofbrush Dental Chew for Dogs Medium Pack 196g
196g · £53.32/kg£10.45Lily's Kitchen Chomp Away Chicken Bites Dog Treats 70g
70g · £67.14/kg£4.70Edgard & Cooper Dog Adult Chicken Biscuits 400g
400g · £18.00/kg£7.20Good Boy Duck Fillets 80g
80g · £52.50/kg£4.20Hollings Natural Dog Treats Pig Ears 2s
2pk · £2.40 each£4.80Lily's Kitchen Scrumptious Duck & Venison Sausages Dog Treats 70g
70g · £67.14/kg£4.70Lily's Kitchen Chew Sticks with Chicken Dog Treats 120g
120g · £37.08/kg£4.45Lily's Kitchen Chew Sticks with Lamb Dog Treats 120g
120g · £37.08/kg£4.45Waitrose Beef Gravy Bones 500g
500g · £5.90/kg£2.95Good Boy Tough & Tasty Chicken Roll 80g
80g · £50.00/kg£4.00View all (130)
Grooming, Healthcare & Accessories
Beco Poop Bags Unscented 270s
270pk · £0.05 each£14.40Beco Poop Bags Unscented 60s
60pk · £0.07 each£4.45Beco Poop Bags with Handles Mint Scented 120Each
120pk · £0.06 each£7.20Good Boy Degradable Poo Bags 100s
100pk · £0.02 each£1.50Beco Rough & Tough Recycled Dog Toy Seagull 1Each
1pk · £14.40 each£14.40Good Boy Ball on Rope Toy 1Each
1pk · £7.20 each£7.20Zoon Ultrabounce Zoon Ball 6cm 1s
1pk · £3.60 each£3.60
Other Pet Needs
Korbond Pet Hair Roller 33 sheets
33pk · £0.11 each£3.60Andrex Hygiene Wipes Protect & Care 36s 36 sheets
36pk · £0.02 each45% off£0.66£1.20Bugalugs Papaya & Coconut Shampoo & Conditioner 500ml
500ml · £18.00/L£9.00YuMOVE Joint Care Senior Dog Daily Bites 60Each
1pk · £27.00 each£27.00Peckish Complete Seed & Nut Mix 1.7Kg
1.7kg · £3.12/kg£5.30Penguin Chick With Star each
1pk · £4.50 each£4.50